crm didar

۲۰ درصد به نیروی انسانی تعزیرات حکومتی هرمزگان اضافه می شود

جمال انصاری شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان اظهار داشت: هرمزگان از استان‌ های بسیار تاثیرگذار در اقتصاد کشور است و باید نیروی انسانی در این استان تقویت شود.
معاون وزیر دادگستری تصریح کرد: باید سرعت و دقت اقدام های سازمان تعزیرات حکومتی در استان هرمزگان را ارتقا دهیم.
وی اضافه کرد: تقویت هرچه بیشتر نیروی انسانی تعزیرات حکومتی منتهی به افزایش کارایی و اثر بخشی فعالیت ها در راستای وظایف ذاتی تعزیرات حکومتی می شود.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور خاطر نشان کرد: مردم باید دسترسی آسانی به تعزیرات داشته باشند تا به راحتی ظلمی که به آنان شده را پیگیری کنند و در این راستا نیاز به ساز و کارهای روز آمد جهت سرعت، دقت و صحت همراه با شفافیت در موضوعات وجود دارد.
وی ادامه داد: شاید مهمترین و محوری ترین وظیفه ما به عنوان دستگاه حاکمیتی این است که ببینیم چقدر اقدام ها و فعالیت های سازمان ما با واقعیت زندگی مردم مرتبط است و تا چه حد انتظارهای مردم پاسخ داده می شود.
به گزارش ایرنا و براساس آمارهای منتشر شده ، از ابتدای امسال تا پایان مهرماه هفت هزار و ۵۰۷ فقره پرونده تخلف در حوزه‌های کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ارز در شعبه های تعزیرات حکومتی هرمزگان تشکیل شده است.

ایرنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها