crm didar

۱۸۷ نیرو در بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) جذب می شوند

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: ۱۸۷ نیرو در فاز اول افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) جذب می شوند که اولویت جذب نیرو با افراد بومی بروجرد است.

به گزارش سفیر افلاک “محسن صیرفی” رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) با پیشرفت حدود ۹۸ درصدی کار نصب تجهیزات در بخش هایی در حال انجام است.

وی اضافه کرد: تلاش می شود تا هر چه سریعتر این بیمارستان تکمیل و تحویل دانشگاه علوم پزشکی داده شود که سپس تجهیزات آن به صورت کامل انجام شود اما با این میزان پیشرفت، نصب تجهیزات در بخش هایی که کار ساخت آنها به اتمام رسیده در حال انجام است.

صیرفی با اشاره به جذب نیرو در بیمارستان جدید آیت اله بروجردی(ره) افزود: در فاز اول افتتاح این بیماستان قرار است ۱۸۷ نیرو در رشته های مختلف و مورد نیاز جذب شوند که اولویت با نیروهای بومی شهرستان بروجرد است.

به گفته وی پرستاران و افرادی که رشته های مرتبط دارند می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی در قسمت جویای کار ثبت نام کنند و سپس با توجه به اولویت بومی بودن و رشته های مورد نظر از افراد ثبت نام شده جذب خواهند شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد تصریح کرد: در صورت افتتاح بیمارستان ۲۳۰ تختخوابی آیت اله بروجردی(ره) بخش زیادی از مشکلات درمانی در این شهرستان حل می شود.

فرم ثبت مشخصات افراد متقاضی کار

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها