crm didar

۱۱۴ بهورز در جنوب کرمان جذب می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، ایمان قاسم‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ۱۲ شهریور روز بهورز اظهار داشت: بهورزان با هدف حفظ و ارتقای سلامت مردم و کسب رضایت الهی خدمت می‌کنند و تلاش‌ بهورزان‌ در دور افتاده‌‌ترین ‌روستاها موجب‌ می‌‌شود خدمات‌ بهداشتی‌ لازم‌ به‌ روستائیان ‌ارائه‌ شود.

وی افزود: با هدف ارائه خدمات به بیماران روستایی خانه‌های بهداشت راه‌اندازی شد و بهورزان به‌عنوان کادر متخصص در خانه‌های بهداشت تربیت شدند که کاهش میزان مرگ و میر در روستاها، آموزش مادران، واکسیانسیون کودکان، خدمات بهداشت محیط و … از جمله مهم‌ترین خدمات بهورزان است.

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت با اشاره به فعالیت ۳۲۹ خانه بهداشت در هفت شهرستان زیر پوشش این دانشگاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۵۳۵ بهورز در خانه‌های بهداشت در راستای ارائه خدمات بهداشتی و بهبود وضعیت سلامت مردم خدمت می‌کنند.

قاسم‌زاده تصریح کرد: با توجه به لزوم افزایش ارائه خدمات بهداشتی در راستای تحقق اهداف طرح تحول سلامت در حال حاضر آگهی جذب ۱۱۴ بهورز در جنوب کرمان داده شده است که متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان اینکه در حوزه زیر پوشش این دانشگاه سه مرکز آموزش بهورزی در شهرستان‌های جیرفت، کهنوج و عنبرآباد فعال هستند، گفت: ۱۰۶ بهورز در پایه دوم در حال تحصیل در این مراکز هستند که تا ۹ ماه دیگر با اتمام دوره آموزشی در خانه‌های بهداشت جنوب کرمان به مردم منطقه خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه ۱۸ مربی در آموزشگاه‌های بهورزی جنوب کرمان تدریس می‌کنند، عنوان داشت: پست‌های مصوب بهورزی در جنوب کرمان ۸۶۲ پست است که در راستای تحقق این هدف علاوه بر به‌کارگیری فارغ‌التحصیلان مراکز بهورزی و اعلام جذب بهورز طی پنج سال آینده ۱۰۷ بهورز دیگر در جنوب کرمان به کار گرفته می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها