crm didar

۱۱ بهمن نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری اعلام می‌شود

شهرکرد، علی اصغر عنابستانی ظهر امروز در نشست شورای اداری این استان، مجاهدت، ایثار و استقامت را رمز پویایی و نشاط انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و اظهار داشت: برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی باید به بهترین نحو ممکن برگزار شوند.

این مسئول متذکر شد: کشور پرافتخار ایران به بهترین شیوه نشان داده که با وجود همه فشارها و تحریم‌ها بر عزت و افتخار خود پایبند است و با شکوه و شادی بی‌نظیر آماده ورود به ۳۵ سال پیروزی انقلاب شکوهمند خویش است.

عنابستانی دهه فجر را فرصت دمیدن روح تعهد به سایرین دانست و گفت: آنچه برای برگزاری دهه فجر مطلوب است، تبدیل کردن دهه فجر به یک جشن ملی است، که با یک جنبش عمومی یاد و خاطره این دهه را در ذهن‌ها حک کنیم.

وی از آمادگی کمیته تنظیم بازار این استان برای کنترل بازار در دوران اوج مصرف آخر سال خبر داد و گفت: خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته تمامی مایحتاج مردم به وفور تهیه شده و کمبود کالا در بازار این استان در آخر سال وجود نخواهد داشت.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با وجود این که عده‌ای درصدد ایجاد فضای روانی نامناسب بر بازار هستند، خود مردم باید اجازه ندهند که فضای مخلصانه بازار به دست یک عده فرصت‌ طلب آشفته شود و نباید به شایعات پیرامون این موضوع توجه کنند.

این مسئول بیان داشت: با برگزاری نمایشگاه مستقیم عرضه کالا می‌توان فضای روانی را شکست و مردم می‌توانند به آسانی کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی از اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری این استان خبر داد و گفت: نتایج آزمونی که در خردادماه سال جاری برگزار شده بود، ۱۱ بهمن اعلام می‌شود.

عنابستانی بیان داشت: در این آزمون حدود پنج هزار نفر شرکت کرده بودند که حدود ۲۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد و به علاوه آزمون تبدیل وضعیت نیروهای استخدامی نیز در حال آماده سازی است.

این مسئول با اشاره به حجم فعالیت‌ موسسات مالی و اعتباری این استان اذعان داشت: تعداد موسسات در استان کم نیست و برخی از این موسسات مجوز و مدارک‌های کافی ارائه نکرده‌اند در حالی که انتظار ما اینست که سرمایه‌ای که در این موسسه‌ها به عنوان منابع مالی استان جمع‌آوری می‌شود، از استان خارج نشده و در استان هزینه شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها