crm didar

۱۰ هزار مهندس ناظر از خردادماه استخدام می‌شوند

اردبیل، محمدعلی جوادی عصر امروز در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و انجام مراحل مختلف استخدام، ۱۰ هزار مهندس ناظر مراحل نهایی خود را سپری می‌کند و قرار است با هماهنگی معاونت نظارت و راهبردی رئیس جمهور از اول خردادماه این مهندسان در استان‌های مختلف به کارگیری شده و فعالیتشان را آغاز کنند.

وی تصریح کرد: ورود این تعداد افراد متخصص و کار بلد در بخش کشاورزی می‌‌تواند بخش عظیمی از مشکلات و نارسایی‌های جهاد کشاورزی را برطرف کند که در این زمینه امیدواریم با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام می‌شود بهتر و شایسته بتوان از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های حوزه کشاورزی استفاده کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی خاطر نشان کرد: براساس قانون مصوب مجلس و ابلاغ به دولت استخدام مهندسان ناظر انجام می‌شود که مراحل کاری و تمهیدات لازم برای این استخدام انجام شده است.

جوادی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: معاون توسعه و برنامه‌ریزی رئیس جمهور با هدف تسهیل در استخدام این مهندسان و تأمین اعتبار لازم تلاش جدی و کوشش همه‌جانبه انجام داده تا این اتفاق ظرف یک ماه آینده رخ بدهد.

وی بیان کرد: ‌وزارت جهاد کشاورزی اهمیت خاصی به نیروی انسانی توانمند و متخصص داده چرا که معتقد است تحول یک دستگاه و بخش حساسی همچون جهاد کشاورزی در سایه نیروی انسانی کار بلد اتفاق می‌افتد که باید قدر آن را دانست.

جوادی به توانمندی‌های بخش کشاورزی استان اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: استان اردبیل یکی از قطب‌های توسعه کشاورزی است و تلاش ما بر این است تا بهتر و شایسته بتوان از ظرفیت‌های این بخش بهره‌برداری کرده و استفاده لازم را انجام داد.

این مسئول نوسازی و افزایش بهره‌وری را نیاز بخش کشاورزی برشمرد و گفت: در ماه‌های گذشته در حوزه کشاورزی تصمیم‌های جدی گرفته شده که خرید تضمینی برخی از اقلام کشاورزی نظیر گندم و تقویت ضریب مکانیزاسیون ماشین‌آلات کشاورزی از جمله آنهاست.

وی در ادامه افزود: با وجود برخی موانع و مشکلات وزارت جهاد کشاورزی تلاش می‌کند تا در تحقق اهداف و برنامه‌ها حرکت کند به طوریکه با محور قرار دادن اقتصاد مقاومتی و تشکیل کارگروه‌هایی در این زمینه انتظار می‌رود چشم‌انداز روشنی در بخش کشاورزی رقم بخورد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشاورزی در استان اردبیل تصریح کرد: امیدواریم با سرلوحه قرار دادن اقتصاد مقاومتی که شعاری عملی و قابل تحقق است، بتوان بیش از هر زمان دیگر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها را ارتقا داده و به تقویت آن کمک کرد.

جوادی خاطر نشان کرد: با اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی بخش کشاورزی متحول می‌شود و افق توسعه کشور در دراز مدت بر محوریت سیاست‌های ابلاغی اعلام شده بنا می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی اضافه کرد: در هر کشوری نیروی انسانی سرمایه اصلی است و ۸۰ درصد توان و قدرت یک کشور را نیروی انسانی تشکیل می‌دهد و ما نیز در بخش کشاورزی و توسعه همه‌جانبه قدر نیروی انسانی متخصص را می‌دانیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها