زمان برگزاري آزمون استخدام شهرداري ها+اطلاعات جدید

زمان برگزاري آزمون استخدام شهرداري ها+اطلاعات جدیدReviewed by Admin on Dec 11Rating:

معاونت برنامه ريزي کشوري و سازمان شهرداريها خبر داد:آزمون استخدام شهرداري ها در هفته آخر آذرماه برگزار خواهد شد.

کوشش تبار در گفتگو با خبرنگار آريا در رشت با اشاره به نزديک بودن آزمون استخدامي شهرداري ها،به فرايند کار نيروي انساني در سنوات گذشته در شهرداري ها اشاره نمود و اظهار کرد: در جذب نيروهاي متخصص و کارآمد و داراي شرايط لازم براي کار در شهرداري ها به گونه ي مشخص و تعريف شده اي را شاهد نبوديم و ديده مي شد که از راه هاي مختلف نيروهاي غير متخصص وارد بدنه ي شهرداري ها مي شدند.
وي گفت: سالهاست که وزارت کشور و سازمان شهرداري ها در تلاش است که مجوزي را اخذ کند که براساس يک فرايند عدالت محور که در آن هم حق شهرو شهروندي حفظ شود وهم نيروهاي موجود در شهرداري ها آسيب نبينند ،آزموني را برگزار کند تا افراد متخصص و کارآمد وارد سازمان شهرداري ها شوند.
کوشش تبار با تاکيد بر اينکه سازمان شهرداري ها و دهياري هاي کشور هيچ برنامه اي براي تعديل يا اخراج نيروهايش ندارد اذعان نمود: به هيچ وجه قرار نيست که شهرداري ها در ازاي برگزاري اين آزمون حتي يک نيرو را اخراج کنند مگر بر اساس عدم کارايي فرد که اين نيز امري طبيعي در سازمانهاست.
او درادامه تصريح کرد: شهروندان و متخصصين در سطح کشور بدانند که در برگزاري اين آزمون تمام تلاش و سعي بر اين است که سطح خدمات رساني به شهروندان ارتقاء پيدا کند و از ورود افراد غير مرتبط و غير متخصص به حوزه ي شهري جدا جلوگيري شود.
معاونت برنامه ريزي کشوري و توسعه سازمان شهرداري ها در خصوص حضور سازمان سنجش در برگزاري آزمون استخدامي شهرداري ها يادآور شد: با تدبير و درايتي که در سازمان شهرداري ها تحت عنوان تفاهم نامه با سازمان سنجش شکل گرفته ،اين قول را به شهروندان مي دهيم که اين آزمون ذر شرايط کاملا قانون مند و عدالت محور و صيانت شده برگزار مي شود و همه ي تلاش بر اين است تا عدالتي که خواسته ي تمام شهروندان است اجرا شود.
وي درادامه افزود: سازمان شهرداري ها يک نهاد غير دولتي است که تقريبا 17% اعتباراتش از دولت و مابقي از منابع مالي خود سازمان تامين مي شود و قرار بر اين است شهرداريها خود کفا باشند.
کوشش تبار همچنين علت ايجاد برگزاري اين آزمون را بالا رفتن و ارتقاي سطح رفاه جامعه دانست و عنوان کرد: در طي اين آزمون ها که در 4 استان برگزار شده و در 14 استان ديگر نيز برگزار مي شود توانسته ايم 7هزار فرصت شغلي را ايجاد کنيم.

دیدگاه ها (86)

 1. مهيارمی‌گه:

  واقا خجالت اوره اخه اين كه نميشه.چشا چالمون در اومد اين قد منتظر تاريخ ازمون بوديم.اخه چرا و تا كي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. Simaمی‌گه:

  زمان آزمون استخدامی بندر عباس به ۲۲/۱۰/90 تغییر یافت

 3. Simaمی‌گه:

  باز تاریخ ازمون تغییر کرد عجب ادمای هستن اینا

 4. مهدیمی‌گه:

  الله اکبر.بالاخره تو سایت شهرداری زمان و مواد آزمون اعلام شد.

 5. صالح صادقيمی‌گه:

  در مهر ماه 1390 آزمون استخدامي مرحله ي اول شهرداري ها كه با حرف و حديث هايي پيرامون حفاظت آزمون و سوري بودن آن برگزار گرديد و به رغم برگزاري آزمونهاي اينچنيني كه شركت كنندگان همواره از اعلام نتايج ناعادلانه و استخدام با باند بازي و پارتي بازي شكايت داشتند اينبار براي اعتماد سازي و ترغيب بيشتر جامعه ي بيكاران جوياي كار صحبت از سازمان سنجش به ميان آمد و اينكه سازمان سنجش ، كار طراحي، برگزاري و اعلام نتايج آزمون را بر عهده گرفته است به هر حال آزمون برگزار شد و صبح جمعه هزاران نفر با طي كيلومترها راه و با توكل به خدا و با اميد به مراكز معرفي شده جهت برگزاري آزمون رهسپار شده و در ازمون شركت كردند اما هم اكنون در حالي كه صدها هزار جوان بيكار كه با پرداخت هزينه اي بيست هزار توماني و با صرف وقت و هزينه ي تهيه جزوات و منابع و با دنيايي اميد و آرزو در انتظار اعلام نتايج آزمون نشسته اند ولي درآن سو مسئولان گويي اصلا آزموني برگزار نشده نه حرفي مي زنند و نه تاريخي براي اعلام نتايج آزمون مشخص مي كنند سايت اصلي استخدامي شهرداري هم كه نيمه تعطيل است و هيچ اطلاع رساني كامل و واضح از روز اول در مورد نتايج و تاريخ اعلام آنها نداشته است هم اكنون بسياري از شركت كنندگان دلسرد و مايوس از اينكه دوباره گول چنين وعده هاي استخدامي را خورده اند بر اين باورند كه نكند در پشت پرده عزيزترين ها و نورچشمي ها استخدام شدند و از سايرين فقط به عنوان سياهي لشكر در آزمون بهره جسته شده است.
  شنيده ها از درون سازمان سنجش نيز حاكي ازين است كه نتايج آزمون استخدامي شهرداري ها آماده است ولي سازمان همياري شهرداريها بنا به دلايلي نامعلوم حاضر به پرداخت و تسويه هزينه هاي برگزاري و تصحيح آزمون به سازمان سنجش نيست و سازمان سنجش نيز از علام نتايج سرباز مي زند هم اكنون سوال اينجاست آيا هزينه هاي ي بيست هزار توماني شركت در آزمون كه براي جوانان بيكار هزينه ي كمي نبود كجا رفته است كه بايد هزاران هزار جوان روزها و ماهها در خانه منتظر بمانند تا نتايج اعلام شود و يا حتي دست به هيچ كاري يا شغلي نزنند به اميد اينكه شايد در آزمون قبول شدم كاش مسئولان به اصطلاح مسئول قدري مسئوليت خود را احساس مي كردند و اين همه با روح و روان جوانان بازي نمي كردند.

  • مهدیمی‌گه:

   یعنی چی؟ میخوای بگی آزمون ۲۵ آذر برگذار شد و اطلاع رسانی نشد!!!؟آخه همش حرف از اعلام نتایج میزنی ولی من هنوز آزمونشم ندادم.فقط پول واریز کردم و منتظره اعلام زمان آزمون هستم

 6. مهدیمی‌گه:

  بیخیال شین.۲۰ تومن پولمونو خوردن یه آبم روش.اصلا روش حساب نکنین.زندگیتونو بکنین.pes 2012 بازی کنین

 7. شبمی‌گه:

  راستی کسی می دونه چه خبر از ازمون شهرداری که چند ماه پیش برگذار شد؟ کسی خبر داره؟؟؟

 8. مهرنوشمی‌گه:

  آزمون سراسریه و تو همه استانها همزمان برگزار میشه، تا الان که گفتن ۱۶ دی، حالاا باید دید بازم تغییر می کنه یا نه، البته شهرداری بعد از پولی که به جیب زده دیگه با ما کاری نداره و هیچ اطلاع رسانی نکرده و این خبر رو باید بعد از سرچ کردن توی سایتای دیگه پیدا میکردی.

 9. نویدمی‌گه:

  پس کارت ورورد به جلسه رو کی میدن ؟؟؟تو چه استان هایی امتحان افتاده به دی ماه ؟؟؟ اطلاع رسانیشون خیلی ضعیفه

 10. معصومهمی‌گه:

  حالا چرا دعوا مي كني شهركرد كي شانس داشته كه حالا داشته باشه.

 11. علیرضا اردبیلمی‌گه:

  از نتیجه سازمان امورمالیاتی جه خبر؟فعلا بزرگ نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. مصطفی وحامدمی‌گه:

  مطمئنم که خودمون استخدام میشم

 13. mostafaمی‌گه:

  آزمون شهرداریها ۱۶دی ماه

 14. مملمی‌گه:

  آزمون 16 آذر برگزار شد. همگی خسته نباشین. انشاالله آزمون های بعدی!

 15. سانازمی‌گه:

  هممون سرکاریم مطمئن باشین

 16. مهنازمی‌گه:

  لطفا اگر کسی از زمان مصاحبه ی استانداری گیلان اطلاعی داره به من هم اطلاع بده

 17. مهنازمی‌گه:

  چرا اعلام نمیکنید که زمان آزمون شهرداری به 16 دی تغییر پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. علیمی‌گه:

  من کلی زحمت کشیدم خوندم ….دیگه چی باید بخونم خسته شدم از بس واسه شهرداری خوندم … من باید واسه ارشد بخونم وقت کم دارم……مگه این استرس شهرداری میذاره واسه ارشد تمرکز کنم..!!!!!! چرا………

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی