استخدام شهرداری سال 94 + اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری کهگیلویه و بویراحمد

استخدام شهرداری سال 94 + اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری کهگیلویه و بویراحمدReviewed by استخدام - estekhtam.com on Feb 10Rating: 5.0

دستورالعمل استخدام پيماني در شهرداريها

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شهرداری ها به اطلاع میرسانیم آزمون ۲ بهمن ۹۴ برگزار شد و  هرگونه خبر در مورد اعلام نتایج آزمون و سایر مراحل استخدامی در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.

 شرکت کنندگان آزمون لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. ( توجه :  در کنار نام خود نام استان خود را نیز برای خوانایی بهتر ذکر کنید)


نتایج آزمون استخدام شهرداری های یزد (اعلام شد)

جهت مشاهده نتایج آزمون شهرداری های یزد اینجا کلیک کنید


نتایج آزمون استخدام شهرداری های فارس (اعلام شد)

جهت مشاهده نتایج آزمون شهرداری های فارس اینجا کلیک کنید

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های استان اصفهان (اعلام شد)

جهت مشاهده نتایج آزمون شهرداری های اصفهان اینجا کلیک کنید

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های آذربایجان شرقی

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های آذربایجان غربی

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های سمنان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های چهارمحال و بختیاری

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های خراسان شمالی

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های خراسان رضوی

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های خراسان جنوبی

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های خوزستان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های قزوین

نتایج آزمون استخدامی شهرداری‌های استان قزوین اسفندماه اعلام می‌شود
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین از اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری‌های استان تا نیمه اول ماه اسفندماه امسال خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین، ایرج زاهدپور با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری‌های قزوین تا نیمه اول ماه اسفندماه اظهار داشت: نتایج قبولی این آزمون به صورت 3 برابر ظرفیت اعلام می‌شود.
وی افزود: در آزمون برگزار شده بیشتر نیروها در بخش‌های عمرانی و شهرسازی، خدمات شهری، برنامه‌ریزی و اداری مالی، آتش‌نشانی، کشاورزی، انفورماتیک، فرهنگی آموزشی و غیره شرکت کردند که پس از پیمودن مراحل قانونی در شهرداری‌های استان جذب می‌شوند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: برگزاری این آزمون اقدام مهمی در زمینه برقراری عدالت و ورود نیروهای کارآمد و متخصص در شهرداری‌ها محسوب می‌شود.
آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در روز جمعه دوم بهمن در مرکز استان برگزار شده بود.

نتایج آزمون استخدام شهرداری های زنجان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های کردستان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های کرمان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های کرمانشاه

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


نتایج آزمون استخدام شهرداری های گلستان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های گیلان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های لرستان

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های مازندران

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های مرکزی

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های هرمزگان (اعلام شد)

جهت مشاهده نتایج آزمون شهرداری های هرمزگان اینجا کلیک کنید

 


نتایج آزمون استخدام شهرداری های همدان


 

 

 

 

 

خبر ۴ بهمن ۹۴ : نتیجه آزمون استخدامی شهرداری ها تا سه هفته دیگر اعلام می شود (منبع : خبرگزاری ایرنا)
مدیر کل دفتر نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت:نتیجه اولیه آزمون استخدامی شهرداری های کشور تا سه هفته دیگر در پایگاه اطلاع رسانی استانداری های مربوطه اعلام می شود.
به گزارش ایرنا از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور محمد حسن آبادی افزود: داوطلبان می توانند نتیجه اولیه این آزمون را مشاهده و طبق برنامه زمان بندی نسبت به تشکیل پرونده برای شرکت در مراحل بعدی اقدام کنند.
وی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها در دوم بهمن ماه جاری به طور همزمان در ۲۴ استان کشور گفت: این آزمون با شرکت بیش از ۸۰ هزار داوطلب برای تصدی ۲ هزار و ۳۰۰پست کارشناسی در ۲۰ رشته شغلی توسط استانداری ها برگزار شد.
مدیر کل دفتر نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های خاطرنشان کرد: این سومین آزمون سراسری است که از ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید برگزار شده است.
وی افزود: آزمون یاد شده بر اساس سیاست های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر عدالت محوری در جذب نیروی انسانی، عدم تمرکز و واگذاری امور اجرایی به واحدهای استانی، برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری ها بر اساس دستورالعمل های ابلاغی در فضائی سالم، رقابتی و مبتنی بر قوانین و مقررات برپا شد.
حسن آبادی بااشاره به ویژگی های این آزمون در مقایسه با آزمون های دیگر گفت:به کارگیری نیروی انسانی تنها در مشاغل کارشناسی و تخصصی، برگزاری آزمون به طور همزمان توسط استانداری ها در یک چارچوب و دستورالعمل واحد، طراحی سوالات کاربردی و تخصصی در رشته شغلی مورد تقاضا، توجه به مهارت ها و استعداد یادگیری از جمله ویژگی های این آزمون بود.
وی گفت : مجوزهای استخدامی این آزمون توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اخذ شد و بر اساس درخواست و نیاز هر شهرداری به استان ذیربط اختصاص یافت.


خبر ۴ بهمن ۹۴ : آزمون استخدامی شهرداری‌ها در ۲۴ استان برگزار شد (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیر کل دفتر نوسازی تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ها در روز جمعه دوم بهمن ماه بطور همزمان در ۲۴ استان کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، محمد حسن آبادی اظهار داشت: این آزمون با شرکت بیش از ۸۰ هزار نفر داوطلب برای تصدی ۲۳۰۰ پست کارشناسی در ۲۰ رشته شغلی توسط استانداری ها برگزار شد .
وی در ادامه اظهار داشت: این سومین آزمون سراسری است که از ابتدای آغاز بکار دولت تدبیر و امید بر اساس سیاستهای کلی ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر عدالت محوری در جذب نیروی انسانی، عدم تمرکز و واگذاری امور اجرایی به واحدهای استانی، برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری ها، بر اساس دستورالعمل های ابلاغی در فضایی سالم، رقابتی و مبتنی بر قوانین و مقررات برگزار شده است.
وی افزود: نتایج اولیه این آزمون تا ۳ هفته دیگر در سایت استانداری‌های مربوط اعلام و داوطلبان می‌توانند نتایج اولیه را مشاهده و طبق برنامه زمان بندی نسبت به تشکیل پرونده برای شرکت در مراحل بعدی اقدام نمایند.
حسن آبادی با اشاره به ویژگی‌های این آزمون در مقایسه با آزمون‌های دیگر گفت: بکارگیری نیروی انسانی تنها در مشاغل کارشناسی و تخصصی، برگزاری آزمون بطور همزمان توسط استانداری‌ها در یک چارچوب و دستورالعمل واحد، طراحی سوالات کاربردی و تخصصی در رشته شغلی مورد تقاضا، توجه به مهارت‌ها و استعداد یادگیری از جمله ویژگی‌های این آزمون بود.
وی گفت: مجوزهای استخدامی مذکور توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اخذ و بر اساس درخواست و نیاز هر شهرداری به استان ذیربط اختصاص یافته است.


خبر ۳ بهمن ۹۴ :  زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها مشخص شد (منبع : nasrnews.ir)
به گزارش نصر، معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی صبح امروز هنگام بازدید از مراحل اجرایی این آزمون گفت: در آزمون استخدامی شهرداری‌های استان بیش از ۵ هزار نفر شرکت کرده اند که ازبین این تعداد شرکت کننده حدود یک صد نفر پس از قبولی در مراحل مختلف آزمون ، گزینش و مصاحبه در ۲۱ شهرداری آذربایجان شرقی بکار گیری خواهند شد.
محمد صادق پورمهدی افزود: نتایج این آزمون در حدود سه برابر ظرفیت استخدام تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد و پس از آن قبول شدگان مراحل بعدی را طی و سپس برای بکار گیری به شهرداری ها معرفی و از سال آینده جذب خواهند شد.


زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها مشخص شد

نصر: آزمون استخدامی شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی  امروز همزمان با سراسر کشور در تبریز برگزار شد.

به گزارش نصر، معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی صبح امروز هنگام بازدید از مراحل اجرایی این آزمون گفت: در آزمون استخدامی شهرداری‌های استان بیش از 5 هزار نفر شرکت کرده اند که ازبی این تعداد شرکت کننده حدود یک صد نفر پس از قبولی در مراحل مختلف آزمون ، گزینش و مصاحبه در 21 شهرداری آذربایجان شرقی بکار گیری خواهند شد.
محمد صادق  پورمهدی افزود: نتایج این آزمون در حدود سه برابر ظرفیت استخدام تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد و پس از آن قبول شدگان مراحل بعدی را طی و سپس برای بکار گیری به شهرداری ها معرفی و از سال آینده جذب خواهند شد.


آزمون استخدامی شهرداریهای استان كردستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری سنندج : صبح جمعه (2 بهمن ) آزمون استخدامی شهرداریهای استان کردستان برگزار شد.
آزمون استخدامی شهرداریهای استان کردستان براساس نیاز شهرداریها استان و کسب مجوز از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور برگزار شد
این آزمون دررشته های حسابداری، کارگزینی، مهندسی راه و ساختمان، شهرسازی، کامپیوتر، نقشه برداری، بهداشت حرفه ای، ترافیک، محیط زیست و آتش نشانی برای استخدام در شهرداری های استان بصورت پیمانی برگزار شد.
صبح امروز سرپرست شهرداری سنندج و رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با حضور در محل برگزاری این آزمون از نزدیک در جریان نحوه برگزاری این آزمون قرار گرفتند.
سرپرست شهرداری سنندج درجریان این بازدید گفت : برگزاری اینچنین آزمونها برای جذب نیروی متخص در شهرداریها اقدامی باارزش وارزنده است.
مهندس لقمان حیدری افزود: جذب نیروی کارشناس در شهردایها علاوه بر بالابردن سطح علمی وتخصصی کارکنان باعث ارتقا خدمت به شهروندان هم خواهد شد.
وی بیان کرد : پس از برگزاری این آزمون وطی مراحل قانونی 26 نفر کارشناس بصورت پیمانی جذب شهرداری سنندج خواهند شد.
حیدری اضافه کرد : سال گذشته هم از طریق برگزاری آزمون علمی وعملی 11 نفر آتش نشان در این شهرداری استخدام شدند.
وی ابراز امیدواری نمود : با جذب نیروی کارشناس ومتخصص در شهرداری بتوانیم موجبات سطح کیفیت خدمات رسانی به شهروندان را فراهم نماییم.


 

آزمون استخدامي شهرداريهاي مازندران با شركت 8863 داوطلب برگزار شد
مهندس نبيان معاون هماهنگي امور عمراني استانداري به همراه جمعي از مديران كل ستادي استانداري از نحوه برگزاري آزمون در دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري ، دانشگاه هدف ، دانشگاه باقرالعلوم ساري و دانشگاه پيام نور بازديد نمود.
در اين آزمون تعداد 8863 نفر در قالب 16 رشته شغلي و بطور همزمان در 4 حوزه اصلي ساري ، بابل ، بابلسر و چالوس به رقابت پرداختند.
نبيان تعداد افراد شركت كننده در حوزه ساري را  4641 نفر ، در حوزه بابل 1238 نفر ، در حوزه بابلسر 2046 نفر و در حوزه چالوس 938 نفر اعلام نمود و گفت : با برگزاري اين آزمون و آنجام مصاحبه و گزينش تعداد 85 نفر در شهرداريهاي استان جذب و مشغول به كار خواهند شد

آزمون استخدامی شهرداری های چهارمحال و بختیاری برگزار شد

شهرکرد – ایرنا – آزمون استخدامی شهرداری های چهارمحال و بختیاری روز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری،در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:در آزمون استخدامی شهرداری های استان، یک هزار و 678 نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
محمدرضا رئیسی هارونی تأکید کرد: از این تعداد یک هزار و 268 نفر مرد در 13 رشته شغلی و 390 نفر خانم در چهار رشته شغلی با همدیگر رقابت کردند.
وی افزود: از مجموع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شهرداری های چهارمحال و بختیاری، 48 نفر در 19 شهرداری استان استخدام می شوند.
رئیسی هارونی تصریح کرد: به همین منظور، از میان شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شهرداری های چهارمحال و بختیاری، سه برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز پذیرفته می شود.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری بیان داشت: از میان پذیرفته شدگان، پس از سپری کردن گزینش و سایر مراحل قانونی، 48 نفر تا پایان سال جاری جذب و مشغول به کار می شوند.
وی اضافه کرد: همچنین از مجموع سهمیه استخدامی جدید در شهرداری های چهارمحال و بختیاری، 16 نفر از امتیاز ایثارگری برخوردار هستند.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری 40 شهرداری دارد.


 

آزمون استخدامی شهرداری های لرستان برگزار شد

خرم آباد- ایرنا- آزمون استخدامی شهرداری های استان لرستان صبح روز جمعه در 10 حوزه امتحانی در خرم آباد برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این دوره از آزمون استخدامی دو هزار و 186 نفر برای استخدام در 40 پست سازمانی شهرداری های استان با هم به رقابت پرداختند.
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان در این خصوص به ایرنا گفت: از مجموع شرکت کنندگان در این آزمون یک هزار و 499 نفر مرد و مابقی را داوطلبان زن تشکیل داده اند.
هرمز نصیری افزود: سهمیه استخدامی شهرداری استان در این دوره 54 نفر بوده که از این تعداد 14 نفر سهمیه خانواده های شهدا و ایثارگران و تعداد 40 نفر نیز از طریق آزمون استخدامی تعیین تکلیف می شوند.
وی تصریح کرد: نتیجه این آزمون تا پایان سال جاری و بر اساس سه برابر ظرفیت مجاز اعلام و پس از مراحل گزینشی و بررسی مدارک، نتیجه نهایی برای جذب در شهرداری های استان اعلام می شود.
وی اضافه کرد: آزمون امروز برای استخدام نیرو در شهرداری های الیگودرز، ازنا، الشتر، پلدختر، شول آباد، زاغه، چالانچولان و بیران شهر انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه این آزمون به عنوان سومین آزمون استخدامی شهرداری های استان در دو سال گذشته بوده، اظهار داشت: در سال 93 و 94 سه آزمون برگزار شده که در مجموع با احتساب این دوره از استخدامی شهرداری ها تعداد 102 نفر جذب شهرداری های استان شده اند.
وی تعداد سهمیه خانواده های شهدا و ایثارگران بکارگیری شده در این استخدامی ها را 26 نفر عنوان کرد.
در حال حاضر در استان لرستان 11 شهرستان و 26 شهرداری وجود دارد.


 

سوالات متداول به نقل از وب سایت مسئول برگزاری آزمون

۱ – در این آزمون فقط افراد بومی شهرستان های ذکر شده حق ثبت نام دارند یا سایر افراد بومی استان هم از این حق برخوردار می باشند؟
سایر افراد همان استان بدون در نظر گرفتن امتیاز بومی می توانند شرکت کنند، اما بومی محسوب نمی شوند
۲ – در حین عملیات پرداخت الکترونیک (هزینه ثبت نام) هزینه از حساب کسر گردید اما پرداختی صورت نگرفت کد رهگیری هم دریافت نشده است، تکلیف چیست؟
در صورتی که پاسخی مبنی بر کسر وجه از حساب شما از طرف بانک به سایت ثبت نام رسیده باشد کد رهگیری صادر شده است . مجددا با کد ملی و شماره شناسنامه در قسمت ثبت نام وارد شوید در صفحه پیش نمایش یا صفحه آخر کد رهگیری نمایش داده می شود و در صورتی که پاسخ به سایت نرسیده باشد وجه پرداختی بصورت اتوماتیک توسط بانک برگشت داده خواهد شد
۳ – بنده اشتباها دوبار پول واریز کردم.برای دریافت وجه چکار کنم؟
شما باید تا پایان روز ثبت نام منتظر باشید،پس از پایان ثبت نام بررسی خواهد شد.
۴ – لطفا منابع منابع سوالات آزمون را مشخص نمایید؟
طبق آگهی استخدامی، آزمون صرفا آزمون تخصصی خواهد بود به تعداد ۹۰ سوال براساس رشته شغلی و ۳۰ سوال هوش عمومی و استعداد تحصیلی طراحی خواهد شد. ضمنا در آزمونهای استخدامی منابع ذکر نمی شود.

 


 آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان سمنان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : ۹۴/۱۰/۲۶

۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : متعاقباً اعلام خواهد شد

۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان کرمان

استانداری کرمان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز تعدادی از شهرداری های استان از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مجوز شماره ۳۵۶۶۴ تاریخ ۹۴/۸/۱۷ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، تعداد ۳۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.


آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان خراسان رضوی

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : ۹۴/۱۰/۲۶

۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان گلستان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۶
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خوزستان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه :  در تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ ، ۹۴/۱۰/۳۰ و ۹۴/۱۱/۰۱
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی شهرداریهای مازندران

به کلیه متقاضیان توصیه می گردد قبل از انجام فرایند ثبت نام ، آگهی استخدام را دریافت و بطور کامل مطالعه نموده و از مراجعه حضوری به استانداری یا شهرداریها خودداری نمایند .
استانداری مازندران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای آلاشت، آمل، رینه، بابل، بابلسر، خرم آباد، نشتارود، سلمانشهر، کیاسر، قائمشهر، کیاکلا، محمودآباد، چمستان، نوشهر، فریدونکنار از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۵۶۷۰ مورخ ۱۷/۰۸/۱۳۹۴ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و به استناد مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۰۷/۱۳۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای تخصصی و مصاحبه (در پست های کارشناسی ) و آزمون آمادگی جسمانی (در رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده ) و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت درشهرهای فوق الذکر را به شرح زیر استخدام نماید.


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان گیلان

از آنجائیکه بر اساس‌نامه شماره  ۴۲۸۴۲ مورخ ۳۰/۰۹/۱۳۹۴ مدیرکل محترم  دفتر نوسازی  و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری کشور زمان برگزاری سراسری آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور تغییر نموده است. از اینرو زمان صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شهرداری‌های استان  متعاقباً از طریق سایت استانداری اعلام خواهد شدو زمان و مکان برگزاری آزمون  بر روی کارت ورود به جلسه  مشخص می‌گردد.


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان شمالی

استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای اسفراین، پیش قلعه، جاجرم، شیروان، صفی آباد و گرمه از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و براساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۸۸۰۲ مورخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.


آگهی استخدامی پیمانی شهرداری های خراسان جنوبی

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ لغایت ۹۴/۱۱/۰۱
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


استخدام در مشاغل مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی شهرداری های مرکزی

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ لغایت ۹۴/۱۱/۰۱
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان هرمزگان

برابر اعلام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور آزمون استخدامی شهرداریهای تابعه استان  که مقرر گردیده بود  در تاریخ ۱۱/۱۰/۹۴ برگزار گردد  به زمان دیگری که متعاقباً اعلام خواهد شد موکول گردید


 آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان کرمانشاه

استانداری کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای جوانرود؛ روانسر؛ شاهو؛ سنقر؛ بیستون؛ سطر؛ تازه‏آباد؛ حمیل؛ ازگله و گهواره از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور موضوع جذب نیروی انسانی و نامه شماره ۳۵۸۹۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.


آگهی استخدام پیمانی آزمون شهرداریهای استان لرستان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ لغایت ۹۴/۱۱/۰۱
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی آزمون شهرداریهای استان همدان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۶
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


 آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان غربی

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از تاریخ ۹۴/۱۰/۲۹ لغایت ۹۴/۱۱/۰۱
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


 آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : ۲۷ دی لغایت پنج‌ شنبه اول بهمن
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی در شهرداریهای تابعه استان زنجان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : ۲۶ لغایت ۳۰ دی ماه
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


آگهی استخدام پیمانی استانداری قزوین

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : مراحل صدور کارت یک هفته قبل از برگزاری آزمون و از طریق سایت استانداری
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


استخدام پیمانی درشهرداری های تابعه استان کهگیلویه وبویراحمد

استانداری کهگیلویه وبویر احمد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های تابعه این استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۴۵۰۵ مورخ ۹/۸/۱۳۹۴ سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور ، درنظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های تابعه به شرح زیر استخدام نماید


آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

عنوانتاریخ
انتشار آگهیاز تاریخ ۱۳۹۴/۹/۹
ثبت نام آزمون۱۳۹۴/۹/۹ لغایت ۱۳۹۴/۹/۲۶
ویرایش اطلاعات۱۳۹۴/۹/۲۷ لغایت ۱۳۹۴/۹/۳۰
توزیع کارت ورود به جلسه۱۳۹۴/۱۰/۲۸ لغایت ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
رفع نقص کارت ورود به جلسهروز پنجشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱
برگزاری آزمونروز جمعه ۱۳۹۴/۱۱/۲

استخدام کارشناس در شهرداری کردستان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : صدور کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه ۲۹ دی ماه فعال خواهد شد.
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


استخدام ۱۲۲ نفر در شهرداری های یزد

استانداری یزد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و نامه شماره ۳۵۶۶۶ مورخ ۹۴/۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، در نظر دارد تعداد ۱۲۲ (یکصد و بیست و دو) نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد به شرح جدول زیر استخدام نماید .


استخدام شهرداری‌های استان اصفهان

برنامه زمان‌ بندی جدید آزمون :

۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۹دی‌ماه ۱۳۹۴
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


 

توضيحاتي پيرامون سوالات و منابع آزمون
آزمون تخصصي :
* سوالات در هر رشته شغلي به صورت چهارگزينه‌اي و به تعداد ۹۰ سوال به صورت کاربردي و تخصصي در حوزه رشته شغلي مربوط می باشد.
* در رشته شغلی کاردان آتش نشان سوالات در زمینه اصول ومبانی حریق وآتش نشانی،شیمی حریق،امداد ونجات،ایمنی وبهداشت حرفه‌ای، اصول و مدیریت بحران و در رشته شغلی آتش‌نشان راننده شامل سرفصل‌های اشاره شده به همراه سوالات آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی پايه يك می‌باشد.
* در رشته شغلی متصدی دفتری سوالات در حوزه اطلاعات عمومی مدیریت، حسابداری، کامپیوتر و دانش عمومی می‌باشد.
* در سایر رشته‌های شغلی، سوالات بر اساس رشته و گرایش‌های مندرج در جدول شرایط احراز و در حد اطلاعات مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد خواهد بود(رشته شغلی مسئول خدمات مالی در حد کاردانی می‌باشد).

آزمون عمومی:
* سوالات عمومي براي كليه رشته‌هاي فوق، فقط ۳۰ سوال و شامل سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد يادگيري می‌باشد.

کلیه سوالات با احتساب نمره منفي مي باشد

منبع : esfazmoon.ir


خبر ۷ دی ماه ۹۴ – اطلاعیه استانداری اصفهان در مورد زمانبندی آزمون شهرداری ها

قابل توجه داوطلبین محترم
ضمن عرض پوزش، بنابر نامه شماره ۴۲۸۴۲ مورخ ۳۰ آذرماه ۱۳۹۴ مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، جناب آقای محمد حسن‌آبادی، برگزاری آزمون در تاریخ ۱۱ دی‌ماه در سراسر کشور لغو و به صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴ موکول گردید.
لذا اطلاعات مربوط به آزمون را از این سامانه استانداری پیگیری نموده و از برقراری هرگونه تماس با استانداری اصفهان خودداری فرمایید.
برنامه زمان‌بندی جدید آزمون :
۱. دریافت کارت ورود به جلسه : از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۹دی‌ماه ۱۳۹۴
۲. زمان برگزاری آزمون : صبح روز جمعه ۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۴


خبر ۳ دی ماه ۹۴ – زمان توزیع کارت ورود به آزمون شهرداری ها و مشاغل آتش نشانی به تعویق افتاد

اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین : ایرج زاهدپور با اعلام این خبر افزود : استانداری قزوین برای تامین نیروی انسانی مورد نیازدر۱۳ شهرداری  استان  ۶۶ نفر (صرفا” مرد)و مشاغل عملیاتی آتش نشانی  شهرداریها ۳۷ نفر با مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداریها و دهیاریهای کشور برای شهرداری ها را جذب می کند .
وی ادامه داد : افراد  واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه  و گزینش به صورت پیمانی در شهرداریهای استان جذب خواهند شد .
زاهدپور در خصوص  زمانبندی آزمون استخدامی گفت : زمان ثبت نام آزمون از طریق وب سایت استانداری قزوین  به داوطلبان انجام شد و شروع ثبت نام ازساعت  ۸   صبح روز یکشنبه  مورخ  ۲۲/۹/۱۳۹۴ به مدت ۱۰ روز تا ساعت ۲۴روزسه شنبه مورخ ۱/۱۰/۱۳۹۴ صورت گرفت.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها درخصوص  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تخصصی کتبی خاطر نشان ساخت : زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون و تاریخ برگزاری آزمون به تعویق افتاد که زمان دقیق آن متعاقبا” از طریق سایت استانداری قزوین اعلام خواهد شد.
گفتنی است قبلا” زمان توزیع کارت  ورود به آزمون شنبه  مورخ ۰۵/۱۰/ ۱۳۹۴ و زمان برگزاری آزمون تخصصی (کتبی) نیز روز جمعه  تاریخ ۱۱/۱۰/۱۳۹۴ اعلام شده بود که این تاریخ به تعویق افتاد.


 

☑️گلستان : مهلت ثبت نام آزمون تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 94/10/05 تمدید گردید.

☑️گیلان : مهلت ثبت نام آزمون تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 94/10/05 تمدید گردید.

☑️مازندران :  مهلت ثبت نام تمدید گردید.

☑️چهار محال و بختیاری :  مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ 94/10/03 تمدید گردید.

☑️سمنان : مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 94/10/05 تمدید گردید.

☑️کرمان : مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز پنج شنبه مورخ 94/10/03 تمدید گردید.

☑️خوزستان : مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 94/10/04 تمدید گردید.
☑️خراسان رضوی : مهلت ثبت نام تا ساعت 12 روز پنج شنبه مورخ 94/10/03 تمدید گردید.


 

 آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان سمنان (ثبت نام شروع شد)

 

استانداری سمنان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های استان از محل مجوز استخدامی شماره ۳۴۵۰۲ مورخ ۹۴/۸/۹ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور موضوع مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداریها و دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری (ثبت نام شروع شد)

استانداری استان چهارمحال و بختیاری برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‏های استان، از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ‏ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری‏ها و دهیاری‏های کشور و در چارچوب دستورالعمل استخدام پیمانی بخشنامه شماره ۳۰۱ مورخ ۹۴/۱/۸ وزیر محترم کشور و دستورالعمل استخدام پیمانی موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها و مشاغل عملیات آتش نشانی، در نظر دارد تعداد ۴۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، عملی و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان به شرح ذیل استخدام نماید:

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان کرمان (ثبت نام شروع شد)

استانداری کرمان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز تعدادی از شهرداری های استان از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مجوز شماره ۳۵۶۶۴ تاریخ ۹۴/۸/۱۷ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، تعداد ۳۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

آگهی استخدام پیمانی در شهرداری های استان خراسان رضوی  (ثبت نام شروع شد)

استانداری خراسان رضوی برای تامین نیروی انسانی شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۷/۹۴ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، در نظر دارد تعداد ۹۱ نفر افراد واجد شرایط را از طریق آزمون توانمندی های تخصصی ، علمی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های استان خراسان رضوی استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدامی پیمانی شهرداری های خراسان جنوبی (شروع ثبت نام ۲۵ آذر)

استانداری خراسان جنوبى برای تامین نیروی انسانى موردنیاز شهردارى هاى آرین شهر ، ارسک ، اسفدن ، اسدیه ، اسلامیه ، بیرجند ، خضرى دشت بیاض، خوسف، حاجى آباد ، سه قلعه ، فردوس، سرایان ، قاین ، قهستان ، گزیک دیهوک ، زهان ، طبس مسینا ، طبس گلشن ، مود ، نیمبلوک و نهبندان از محل مجوز استخدامى شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۱۸ / ۰۷ / ۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزى کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹ / ۰۷ / ۹۴ شوراى توسعه مدیریت و سرمایه انسانى شهردارى ها و دهیارى هاى کشور، تعداد ۶۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمند ی های تخصصى و مصاحبه یا آزمون عملى (براى مشاغل غیر آتش نشانى مصاحبه و براى مشاغل آتش نشانى برگزارى آزمون عملى) و گزینش به صورت پیمانى به شرح زیر استخدام مى نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

استخدام در مشاغل مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی شهرداری های مرکزی (ثبت نام شروع شد)

استانداری مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای نوبران ، تفرش ، غرق آباد ، زاویه ، رازقان ، آستانه ، مامونیه ، پرندک ، دلیجان ، خشکرود ، توره ، ساوه در مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تعداد ۶۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی ، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان خراسان شمالی (شروع ثبت نام از ۲۵ آذر)

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری گفت: دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز تعدادی از شهرداریهای استان نیرو استخدام می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری؛ علی اصغر شاکری مطلق با بیان این خبر اظهار داشت: آزمون استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریهای استان به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۱۸/۰۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزارمی شود.
شاکری افزود: تعداد ۱۹ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در محل های مورد نیازاستخدام می شوند
وی ادامه داد: متقاضیان می توانند برای ثبت نام واطلاع از جزییات استخدام از تاریخ ۲۵/۰۹/۹۴ لغایت ۰۲/۱۰/۹۴ به مدت ۸ روز به پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی به نشانی www.news.nkhorasan.ir مراجعه نمایند .

برای مشاهده متن خبر در سایت استانداری اینجا کلیک کنید


 

استخدام در آتش نشانی های استان هرمزگان (استخدام جدید)

استانداری هرمزگان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداریهای تابعه استان از محل مجوز استخدامی شماره ۳۵۲۱۸مورخ ۱۳/۰۸/۱۳۹۴سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، تعداد ۷۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نماید

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

 


استخدام در آتش نشانی های استان کرمانشاه (استخدام جدید)

استانداری کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای جوانرود؛ روانسر؛ شاهو؛ سنقر؛ بیستون؛ سطر؛ تازه‏آباد؛ حمیل؛ ازگله و گهواره از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور موضوع جذب نیروی انسانی و نامه شماره ۳۵۸۹۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور، تعداد ۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام پیمانی آزمون شهرداریهای استان لرستان (ثبت نام شروع شد)

معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های دورود،الیگودرز،ازنا،الشتر،پلدختر،چالانچولان،زاغه،شول آباد و بیران شهر از محل مجوز استخدام شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور تعداد ۴۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام پیمانی آزمون شهرداریهای استان همدان (ثبت نام شروع شد)

شهرداریهای استان همدان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز استخدامی شماره ۳۴۵۰۸ مورخه ۹۴/۸/۹ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، تعداد ۶۱ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیراستخدام می نماید:

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان غربی (ثبت نام شروع شد)

استانداری آذربایجان غربی برای تأمین نیروی انسانی شهرداریهای خوی- سلماس- سردشت- فیرورق- اشنویه- بوکان- سیه چشمه- سیلوانا-قوشچی-بازرگان-پلدشت در مشاغل اداری و عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و مصوبه شماره۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور , در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی , مصاحبه ،آزمون عملی(صرفآ درمشاغل آتش نشانی) و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 آگهی استخدام پیمانی در شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی (شروع ثبت نام ۲۳ آذر)

استانداری آذربایجان‌شرقی در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی شهرداری های ترک – سراب – ممقان – قره آغاج – سیس – شندآباد – خامنه – دوزدوزان – هادیشهر – خاروانا – آذرشهر – تسوج – خدافرین – کلیبر – مهربان – شبستر – خسروشاه – میانه – مراغه – عجب شیر –  اسکو و بخشایش استان آذربایجان شرقی از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۱۸/۷/۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ مورخ ۲۹/۷/۹۴ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، علمی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای فوق الذکر استان به شرح ذیل استخدام ‌نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


استخدام پیمانی در شهرداری های استان گلستان (ثبت نام شروع شد)

استانداری گلستان برای تامین نیروی انسانی موردنیاز شهرداریهای شهرهای فاضل آباد– گمیش تپه– سیمین شهر– آق قلا از محل مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بر اساس مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور و نامه شماره ۳۴۵۰۶ مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۹ سازمان شهرداریهاو دهیاریهای کشور موضوع جذب نیروی انسانی در شهرداریها، تعداد ۸ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

استخدام در آتش نشانی های استان خوزستان ( ثبت نام شروع شد)

استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شماره ۳۵۶۵۶ مورخ ۹۴/۰۸/۱۷ سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای استان به شرح زیر استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 آگهی استخدام پیمانی استانداری قزوین (شروع ثبت نام ۲۲ آذر)

استانداری قزوین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای قزوین- آوج – آبگرم – تاکستان – اقبالیه – دانسفهان -شال – محمدیه – شریفیه -آبیک – خرمدشت – خاکعلی – رازمیان – بوئین زهرا و سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین – سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین – سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قزوین – سازمان حمل و نقل شهرداری تاکستان – سازمان حمل و نقل شهرداری محمدیه از محل سهمیه استخدامی مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۳۱۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و بخشنامه شماره ۱۴۵۹۵۴ تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۵ وزیر محترم کشور، در نظر دارد تعداد ۶۶ نفراز افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی و گزینش به صورت پیمانی استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


استخدام پیمانی درشهرداری های تابعه استان کهگیلویه وبویراحمد ( ثبت نام شروع شد)

استانداری کهگیلویه وبویر احمد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های تابعه این استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۳۴۵۰۵ مورخ ۹/۸/۱۳۹۴ سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور ، درنظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی ، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداری های تابعه به شرح زیر استخدام نماید

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

زمان آزمون استخدامی شهرداری ها مشخص شد

مدیرکل دفترنوسازی،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد : زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها از ۲۷ آذرماه به ۱۱ دی ماه سال جاری تغییر یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادی با بیان مطلب فوق گفت : با توجه به مصادف شدن برنامه زمان بندی ثبت نام داوطلبین آزمون استخدامی شهرداری ها با ایام اربعین حسینی و درخواست استانداری ها و شهرداری ها مبنی بر به تعویق افتادن این آزمون که قرار بود در روز ۲۷ آذرماه برگزار شود، زمان برگزاری به تعویق افتاد.
وی افزود : تمامی مراحل فرآیند اجرای آزمون براساس جدول زمان بندی اعلامی در پیوست شماره ۲ مجوزهای صادره با ۲ هفته تعویق انجام می شود.
حسن آبادی اعلام کرد : بنابراین تاریخ برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها روز جمعه ۱۱ دی ماه سال جاری می باشد و اقدامات لازم بر اساس زمان بندی جدید صورت می پذیرد.


 

استخدام در مشاغل آتش نشانی شهرداری های مرکزی

استانداری مرکزی بر اساس مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور و مصوبه شمارع ۳۳۳۶۱ مورخ ۹۴/۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل کارشناس یا آتش نشان شهرداری های ساوه، نوبران، تفرش، غرق آباد، زاویه ، رازقان، آستانه، مامونیه، پرندک، دلیجان، خشکرودو توره از طریق برگزاری آزمون درچارچوب دستور العمل استخدام پیمانی برای خدمت در شهرهای مذکور استخدام نماید

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


استخدام شهرداری های زنجان نیمه دوم آذر

خبرگزاری مهر : معاون مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی استان زنجان از ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی شهرداری های تابعه استان در نیمه دوم آذر سال جاری خبر داد.
نادر احمدی در گفت وگو با خبرنگار مهر افزود: این آزمون همزمان با سراسر کشور نیمه نخست دی امسال برگزار می شود و طی آن حدود ۱۰۰ نفر در ۲۱ شهرداری تابعه استان استخدام می شوند.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


برگزاری آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های مازندران ( ثبت نام شروع شد)

خبرگزاری تسنیم:  معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های مازندران امسال برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، علی نبیان از برگزاری آزمون استخدامی تعدادی از شهرداری های این استان خبر داد و اظهار داشت: این استخدامی از محل مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‌های استان است.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


 

اطلاعیه کمیته اجرای آزمون استخدامی شهرداری ها

استانداری یزد : با عنایت به مصادف شدن برنامه زمانبندی ثبت نام داوطلبین آزمون استخدامی شهرداری ها با ایام اربعین حسینی و درخواست شمار زیادی از متقاضیان مبنی بر به تعویق انداختن آزمون استخدامی شهرداری های سراسر کشور  به اطلاع میرساند تمامی مراحل فرایند اجرای آزمون با تعویق به شرح ذیل انجام میگردد.

تاریخ ثبت نام : ۱۳۹۴/۹/۱۴ تا ۱۳۹۴/۹/۲۵
تاریخ آزمون : ۱۳۹۴/۱۰/۱۱

برای مشاهده لیک خبر در وب سایت استانداری یزد اینجا کلیک کنید


آزمون استخدامی شهرداریهای استان قزوین

اطلاعیه فوری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری
تعویق دو هفته ای در ثبت نام آزمون استخدامی شهرداریهای استان
دفتر امور شهری و شوراهای استانداری طی اطلاعیه فوری اعلام کرد:ثبت نام آزمون استخدامی شهرداریهای استان به مدت دوهفته به تعویق افتاد.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی شهرداری های استان فارس ( ثبت نام شروع شد)

روزنامه خبرجنوب : استانداری فارس جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در سایر مشاغل از محل مجوز شماره۱۶۶۱۸۱- ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه ۹۴/۷/۲۶شواری توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاریهای کشور تعداد ۱۹۸نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی و علمی و گزینش بصورت پیمانی استخدام مینماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک کنید


آگهی استخدام پیمانی شهرداری های استان گیلان ( ثبت نام شروع شد)

استانداری گیلان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای شهرهای ( رشت ، بندرانزلی ، آستارا، تالش ، آستانه اشرفیه ، کیاشهر ، لوشان ، فومن ، رود بار ، ماسوله ، واجارگاه، دیلمان ، سیاهل ، احمد سرگوراب، رضوانشهر، خشکبیجار، چابکسر، جیرنده، کوچصفهان، ماسال، رودسر)از محل استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۸۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورو مصوبه ۳۳۳۶۱ مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان شهرداریهای و دهیاری های کشور تعداد ۶۱ نفر واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی بشرح زیر استخدام می نماید

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک کنید


استخدام کارشناس در شهرداری سنندج

استانداری کردستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای سنندج، دیواندره، قروه، کانیسور، دزج و بابارشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۱۱۶۱ مورخ ۱۹۳۱/۷۰/۱۶ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای تخصصی، مصاحبه )صرفا در مشاغل غیر عملیاتی آتشنشانی ( ، عملی )صرفا در مشاغل عملیاتی آتشنشانی ( و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای فوق الذکر را به شرح ذیل استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


استخدام ۱۲۳ نفر در شهرداری های یزد ( ثبت نام شروع شد)

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد گفت: به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز شهرداری های استان، ۱۲۳ نفر از طریق آزمون کتبی و مصاحبه به صورت پیمانی استخدام می شوند.
به گزارش یزد آوا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، «سید رضا خادمی» دراین‌باره اظهار داشت: با برگزاری آزمون و مصاحبه، ۱۲۳ نفر نیروی انسانی موردنیاز شهرداری‌های شهرهای ابرکوه، اردکان، بافق، تفت، زارچ، شاهدیه، عقدا، هرات، مهریز، مهردشت، حمیدیا، نیر، ندوشن و یزد پس انجام مراحل قانونی استخدام پیمانی می شوند.
خادمی ادامه داد: ثبت‌نام این آزمون به‌صورت اینترنتی است و متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۸ الی ۱۴ آذرماه سال جاری با مراجعه به سایت www.shahri.ostanyazd.ir با کسب اطلاعات لازم نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

 


 

خبر ۶ آذر ۹۴: آزمون استخدامی شهرداری‌های استان گلستان برگزار می‌شود (منبع: golestanp.ir)

کارشناس مسئول اداری-استخدامی شهرداریها و رئیس دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداریهای استان از اخذ مجوز استخدام نیروی جدید در شهرداری‌های استان خبر داد و گفت: آزمون استخدامی تعدادی از شهرداری‌های استان گلستان به زودی همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های گلستان اینجا کلیک نمایید


خبر 3 آذر 94: استخدامی دهیاران استان زنجان (استانداری زنجان)۹۴

تعداد نیروی انسانی مورد نیاز در استان زنجان در دهیاریها ومحل خدمت به شرح زیراستخدام می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های زنجان اینجا کلیک نمایید


استخدام شهرداری‌های استان اصفهان ( ثبت نام شروع شد)

استانداری اصفهان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداری‌های استان، تعداد ۶۷ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه علمی و برای مشاغل آتش‌نشانی، آزمون کتبی و آزمون عملی به صورت پیمانی به شرح زیراستخدام می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های اصفهان اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ آذر ۹۴ : ۸۴ نفر در شهرداری‌های آذربایجان شرقی استخدام می‌شوند (منبع: خبرگزاری برنا)
علیخانی گفت: آزمون استخدامی شهرداری‌های آذربایجان شرقی در نیمه دوم آذر ماه همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در تبریز برگزار خواهد شد.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اخذ مجوز استخدام ۸۴ نفر نیروی جدید در شهرداری‌های استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، مرتضی علیخانی گفت: به منظور تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد در شهرداری‌های استان، تعداد ۸۴ نفر از بین داوطلبان واجد شرایط به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.
وی با بیان این که این افراد پس از طی مراحل آزمون استخدام می‌شوند، افزود: نیازهای استخدامی شهرداری‌ها در شورای اداری و استخدامی شهرداری‌های استان بر اساس شاخص‌های مختلف از جمله ویژگی‌های اختصاصی هر شهر، جمعیت، اعتبار سنواتی و درصد تحقق پست‌های سازمانی مورد بررسی قرار گرفته و مجوز استخدام بین آنها توزیع شده است.
علیخانی با بیان این که آزمون استخدامی شهرداری‌های استان در نیمه دوم آذر ماه همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در تبریز برگزار خواهد شد، از دارندگان مدارک تحصیلی معتبر دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس خواست با مطالعه دقیق آگهی آزمون استخدامی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
به گفته وی آگهی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان طی روزهای آتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی و روزنامه‌های کثیرالانتشار محلی منتشر خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شهرداری های آذربایجان شرقی اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ آذر ۹۴: استخدام در آتش نشانی خوزستان (منبع: خبرگزاری پانا)
استانداری خوزستان به منظور تأمین نیروی انسانی در مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی افراد واجد شرایط را به صورت پیمانی استخدام می کند.
به گزارش پانا از خوزستان ، استانداری خوزستان به منظور تأمین نیروی انسانی در مشاغل کارشناسی و عملیاتی آتش نشانی مورد نیاز در تعدادی از شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، علمی و گزینش به صورت پیمانی استخدام نماید.
علاقمندان میتوانند از مورخ ۹۴/۹/۸ به سایت اینترنتی زیر مراجعه و در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
www.ostan-khz.ir


خبر ۳ آذر ۹۴: استخدام پیمانی ۱۱۸ نیرو برای شهرداری‌های هرمزگان (منبع: خبرگزاری برنا)
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان از جذب ۱۱۸ نفر نیروی انسانی جدید برای شهرداری‌های هرمزگان از طریق برگزاری آزمون خبر داد
به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، ارسلان بهاری‌میمندی در همین راستا اظهار داشت: این تعداد نیروی انسانی برای اشتغال در شهرداری‌های بندرعباس، بندرلنگه، رودان، بستک، بندرکنگ، گوهران، قلعه قاضی، سردشت، ابوموسی، فارغان، کوشکنار، سرگز احمدی و سندرک از طریق برگزاری آزمون که در تاریخ ۲۷ آذرماه سال جاری برگزاری می‌شود، به منظور استخدام پیمانی در شهرداری‌های مذکور گزینش خواهند شد.
وی ادامه داد: نحوه ثبت نام و رشته شغلی‌های مورد نیاز متعاقبا از طریق سامانه استانداری و اداره کل امور شهری و شوراها اعلام می‌شود.
استان هرمزگان دارای ۳۸ شهر است که تماما دارای شهرداری‌ها مستقل هستند.


خبر ۱۷ آبان ۹۴: آزمون استخدامی شهرداری ها آذرماه امسال برگزار میشود (منبع: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور)

مدیرکل دفترنوسازی،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از اخذ مجوز و ابلاغ استخدام سه هزار نفر در شهرداری های سراسر کشور در سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادی با بیان مطلب فوق گفت : به منظور تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص مورد نیاز شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۴، با توجه به پستهای سازمانی مصوب و بلاتصدی و همچنین وضعیت خروج از خدمت کارکنان شهرداری‌ها، سه هزار سهمیه استخدامی برای جذب نیروی انسانی اختصاص یافت.

وی افزود : این سهمیه ها با مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و از طریق انتشار آگهی و برگزاری آزمون استخدامی مشروط به تامین منابع اعتباری از محل درآمدهای قانونی شهرداری ها و بدون تحمیل بارمالی بر بودجه عمومی دولت، اختصاص یافته است.

حسن آبادی در ادامه اضافه کرد : صدور مجوز استخدام از محل سهمیه مزبور و نحوه تامین نیروی انسانی در شهرداری‌ها با رعایت مفاد دستورالعمل استخدام پیمانی در شهرداری‌ها (بخشنامه شماره ۳۰۱ مورخ ۸/۱/۹۴ وزیر محترم کشور) و دستورالعمل استخدام پیمانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی (بخشنامه شماره ۱۴۵۹۵۴ مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۳) و رعایت سهمیه قانونی ایثارگران و معلولین است.

وی گفت : تخصیص سهمیه استخدامی به شهرداری‌ها به صورت استانی براساس آمار و اطلاعات دریافت شده از هر استان و اعلام نیاز آنها در قالب تشکیلات ابلاغی هر شهرداری می‌باشد.

حسن آبادی افزود : مجوز بکارگیری نیروی انسانی در هر شهرداری در سقف سهمیه های اعلامی از سوی سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور براساس پستهای سازمانی شهرداری، جمعیت شهری، ویژگیهای محیط و اختصاصی شهر؛ به تصویب شورای اداری و استخدامی شهرداری های استان خواهد رسید.

وی در خاتمه گفت : آزمون مذکور به صورت هماهنگ در نیمه دوم آذر ماه امسال در کشور برگزار خواهد شد.


 

دیدگاه ها (16,817)

 1. سمانهمی‌گه:

  سلام من به 40سوال تخصصی و 25 سوال هوش پاسخ دادم و واسه کارشناس درامد شرکت کردم به نظرتون قبول میشم تو رو خدا جواب بدین خیلی استرس دارم!!!!!!!

  • محمدحسینمی‌گه:

   بستگی داره به سوالات درست جواب داده باشی یا نه !!
   اگر همه جوابات درست باشه احتمال 70% قبولی.
   موفق باشی.

  • محمدحسینمی‌گه:

   بستگی داره به سوالات درست جواب داده باشی یا نه !!
   اگر همه جوابات درست باشه احتمال 70% قبولی.
   موفق باشی.

 2. بی ناممی‌گه:

  با سلام، استان فارس اعلام کرده نه کارنامه زده نه چیزی، فقط اسامی اعلام کرده، منم آزمونم عالی بود ولی قبول نشدم، یه صفحه اعتراض گذاشتن، من اعتراض زدم ولی چه فایده چون دوباره خودشون بررسی میکنن، بچه چطوری میشه به جای دیگه اعتراض کرد؟ ازبچه های فارس میخوام همکاری کنن یه جای درست اعتراض کنیم به نتایج، چون اون نفراتی که اونجایی که من امتحان دادم، یه کسایی گذاشتن که تابلو هست کیا هستن و ازکدوم دسته هستن، راهنمایی کنید مدیر محترم سایت ما کجا باید شکایت کنیم ممنون، من شدیدا به این کارنیاز دارم همه زندگیم ازهم میپاشه اگه واقعا حقمو خوردن که مشکوکم انشاالله خدا ازشون نگذره، امیدوارم هرکسی پارتی بازی میکنه و سرنوشت زندگی یه نفرو خراب میکنه، به حق حضرت محمد ذلیل بشه زندگیش ازهم بپاشه تا بفهمه چه بلایی سر دیگرون میاره با این کارش، ماهم خدایی داریم اون بالا حقمونو ازتون میگیره انشالله.

  • توشهمی‌گه:

   تنها راهش شکایت به دیوان عدالت اداریه که یکسال طول میکشه تا جواب شکایت بیاد و متأسفانه بقیه: بازرسی استانداری، دفتر رئیس جمهور، کمسیون اصل نود مجلس و… هیچکدوم پاسخگو نیستن.

 3. احمدیمی‌گه:

  اعلام بصورت الفبا قبول شده گان آزمون شهرداری ها کاملا غیر قانونی و مشکوک است. دوستان به دیوان عدالت اداری و خبرگزاری ها این موضوع را اطلاع رسانی کنید.

 4. نازنینمی‌گه:

  سلام دوستان عزیزم.
  اونایی که تجربه دارن خواهشن جواب بدن.
  اون 5% سهمیه ایثارگری (که توی همه ی آزمونا هست) چطور محاسبه میشه؟
  آخه5% یک نفر رو چطور حساب میکنن؟؟؟
  اگه 100 نفر میگرفتن، اونوقت میشد گفت 5 فر شامل اون سهمیه میشن، الان چی؟؟؟

 5. عباسعلیمی‌گه:

  سلام خدمت دوستان عزیز نتایج استان اصفهان اعلام شده واسه من زده مدارکما ببرم تحویل بدم میخاستم بدونم میخان مدارکا بررسی کنن یا………کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم ازش

  • امينمی‌گه:

   سلام دوست عزيز .تبريك ميگم بهت انشاالله موفق باشي. طبق تجربه اي كه در آزمونهاي استخدامي داشتم فقط تحويل مداركه. باز واسه مصاحبه اطلاع رساني ميكنن. ميشه بگي چه درصدايي زدين يا نمرتون چند شده؟

  • منصورمی‌گه:

   سلام ، متصدی امور دفتری مازندران شرکت کردم با کاردانی آی تی ، یعنی خداشاهده از ۱۲۰ تا سوال ۹۰ تا روز زدم ، اونایی که شک داشتم رو اصلا نزدم ، سوالات آب خوردن بود ، خداییش اگه قبول نشم خیلی ناامید میشم ، خدایا به حق فاطمه زهرا همه قبول بشن ، به من هم توجهی فرما ، الهی آمین
   دوساله بیکارم ، دیگه رو ندارم به چشمای پدر و مادرم نگاه بندازم ، این روزا حتی برای کارگری هم کار به ندرت پیدا میشه ، اللهم کن الولیک الفرج

  • احسانمی‌گه:

   یعنی مرحله یک پذیرفته شدین
   اگر در مدارک اشکالی نباشه می‌روید برای مصاحبه
   تبریک

 6. ناگومی‌گه:

  اصفهان چه زود اعلام کردن!

  به نظرم بهتره اسامی کامل اعلام بشن که چه کسانی اصلی و چه کسانی دخیره شدن ، این مدل اعلام کردن که هر شرکت کننده خودش فقط بتونه نتیجه اش رو ببینه کاملا جای شک باقی می گذاره! لطفا شفاف سازی بشه ؛ ممنون

 7. مهندس مهدیمی‌گه:

  هم استانیهای عزیز
  من قبول شده ازمون تیر 92 شهرداری ها هستم الان نزدیک 6 ماه در شهداریه یکی از شهرستانها مشغول شدم چون خودم خیلی از دیدگاههای بچه ها تو این سایت استفاده بردم خواستم تجربه فرایند این ازمون تو باقیه مراحل بهتون انتقال بدم سوالی بود در خدمت همه دوستان هستم موفق باشید

  • امينمی‌گه:

   سلام دوست عزيز .ميشه از حقوق و مزاياي شهرداري بگين چطوري هستش باتوجه به حضور تون در شهرداري؟

   • مهندس مهدی اصفهانمی‌گه:

    سلام دوستان روال کار به این صورته که بعد از اعلام نتایج باید مدارک و برد استانداری پیش اقای نوری بعد از چک مدارک ک نزدیک ی ماهی طول میکشه زنگ میزنن ک برید ی سری فرم و مدارکه تو گزینش پر کنید بعاز این مرحله حدود چند ماهی طول میکشه تا جواب چنتا استعلاماتون بره گزینش بعد اگه مشکلی نداشتید زنگتون میزنن برید گزینش و مصاحبه دو هفته بعدشم حکمتون میخوره

  • سینامی‌گه:

   شما از کدوم استان هستین؟؟ درصدا تون چند بود؟

  • م.تمی‌گه:

   سلام. آزمون کتبی که برگزار شده و ما منتظر نتیجه ایم.
   حالا اگه ممکنه شما یه خورده راجع به مصاحبه و مراحل بعدی توضیح بدین که ایشالا اگه کتبی رو قبول بشیم به دردمون بخوره.
   مثلاً این که مصاحبه فقط عقیدتی سیاسیه یا تخصصی هر رشته هم هست؟
   ممنون

 8. baharehمی‌گه:

  تو حوزه ما که گفتن تقلب شده,میگفتن کسی وسطی امتحان با پاسخ نامه اماده اومده سر جلسه…………. حالا ما بیچاره ها چ کنیم

 9. زهرامی‌گه:

  تو آزمون شهرداری گیلان پنجاه درصد سوالات رشته متصدی امور فضای سبز در مورد زراعت و اصلاح نباتات بود… خیلی نامردی سوال داده بودند انگار ازمون زراعت بود تا فضای سبز.

 10. سپیدهمی‌گه:

  80 هزار شرکت کننده
  2هزار پذیرفته شونده
  بیچاره اون 78هزار نفر

 11. اصغرمی‌گه:

  سلام . من از رنجان شرکت کرده بودم . واسه استخدامی شهرداری ها کارشناسی حقوق
  ولی شش تا از سوالات تکراری بودن . در ضمن یکی از سوالات هم دو تا از پاسخش تکراری بود
  تو استانهای شماها هم همین طوری بود؟
  بن نظر شما ابن تکراری ها چه تاثیری دارن؟

 12. شهرداری قبولممی‌گه:

  سلام و درود به همگی چه قدر سوالا آبکی و راحت بود من مطمنم قبولم

  • م.تمی‌گه:

   خب به همون نسبت، بقیه هم بهتر جواب میدن.
   منم امتحانمو خوب دادم ولی چون فقط یه نفر میخوان اصلاً مطمئن نیستم، دوست دارم زودتر نتیجش بیاد.
   شما چه رشته ای و کدوم استان بودین؟

  • اصغرمی‌گه:

   ایشالله قبول میشید

 13. ناگومی‌گه:

  از اطلاع رسانی خوب و کامل سایت سپاسگذارم، گویا تا 1 ماه آینده نتایج اولیه اعلام خواهند شد

 14. ناگومی‌گه:

  سلام
  کسی مبدونه نتایج رو آخر سال اعلام می کنن یا نه؟

 15. متصدی دفتری _ خراسان رضویمی‌گه:

  نتایج کی اعلام میشه ؟؟؟

 16. متصدی دفتری _ خراسان رضویمی‌گه:

  سلام دوستانی که آزمونای قبلی شهرداری رو قبول شدن و یاجواب سوال منو میدونن شما رو به قرآن قسم جواب منو بدید
  من متصدی امور دفتری خراسان رضویشرکت کردم آزمونو خونده بودم و اونطور که محاسبه میکنم حدود چهل درصد رو زدم که مطمئنم و محل انتخابیم شهرداری لطف آباده یعنی غیر بومی هستم ولی بومی استان هستم با این تفاسیر که خیلی از رقیبام منابع رو نداشتن و حدود ده نفر کارمند قرار دادی هم شرکت کردند چقد احتمال میدین قبول شم یا اگه قبول نشم ذخیره میشم؟ ، ذخیره چن نفر میگیرن ؟؟؟ برام خیلی مهمه لطفاً جواب بدید خیلی ممنون

 17. خیابانی در بیابانمی‌گه:

  سلام به همه امیدواران آزمون استخدامی
  به نمایندگی از همه شرک کنندگان استان کردستان می خواستم بگم که رفتم کارت ورود به جلسه رو بگیرم سایت ساده شون یه پیغام خطا می آورد و بعد 5 دقیقه دوباره سایت رو رفرش کردم کلا سایت NOT FOUND شده. خدا رحم بکنه اطلاعاتمون رو پاک نشده باشه :(
  کردستان – سنندج

 18. mojمی‌گه:

  بچه های گیلان حوزه امتحانی شما هم پیام نور میدان گیله؟

 19. زهرامی‌گه:

  سایت استانداری گیلان هم برای ورود نام کاربری و رمز عبور میخواد و هرچی میزنم باز نمیشه… فکر کنم بای اجی مجی بخونیم تا باز بشه…….هیچ توضیحی هم ندادن.

 20. زهرامی‌گه:

  سایت استانداری هم برای ورود نام کاربری و رمز عبور میخواد و هرچی میزنم باز نمیشه… فکر کنم بای اجی مجی بخونیم تا باز بشه…….هیچ توضیحی هم ندادن.

 21. زهرامی‌گه:

  سلام

  الان رفتم صفحه استخدام شهرداری های مازندران کارت ورود به جلسه بگیرم ، نام کاربری و رمزعبور میخاد و هیچ توضیحی هم ننوشته که نام کاربری و رمز عبور چیه ، هیچ لینک تماس با ما یا بازیابی رمزعبوری هم نداره 😐 پروژه های هفتگی طراحی وب ما سرکلاس هم اینقد ساده و احمقانه نبود ، من برا رمز عبور و نام کاربری کد رهگیری و شماره ملی رو تست کردم نشد ، کسی نمیدونه چیه ؟

  • urbanismمی‌گه:

   اینطور که معلومه مشکل از سیستمه.باید منتظر باشیم تا رفع شه

  • م.تمی‌گه:

   برای نام کاربری، کد رهگیری و برای رمز عبور، کد ملی خودتون رو وارد کنید.
   من همین الان کارتمو گرفتم ( استان گلستان ). شاید توی اون ساعت، سیستم هنوز باز نشده بوده.

  • سامیمی‌گه:

   سلام
   بی زحمت لینک سایت کارت ورود به جلسه استان مازندران بدید
   با تشکر

 22. حسینمی‌گه:

  سلام
  زمان ثبت نام برای ورود به صفحه ی مشخصات و ویرایش اون از کد رهگیری و کد ملی استفاده می کردیم ولی الان تو صفحه ایی که سایت استانداری مازندران مارو ارجاع داده دیگه کد رهگیری و کدملی برای ورود جواب نمی ده,لطفا راهنمایی بفرماید.

 23. urbanismمی‌گه:

  بچه ها یه سوال داشتم. نوع دانشگاهی که درس خوندیم آزاد یا دولتی و معدل تو قبولی تاثیر داره؟

 24. پردیسمی‌گه:

  سلام میشه بگین زمان برگزاری ازمون استخدامی شهرداری استان کرمانشاه چه تاریخیه ؟اخه زمان برگزاری ازمون استخدامی استان های دیگر مشخص شده اما کرمانشاه مشخص نشده من یکی از شرکت کنندگان هستم توروخدا مشخص کنین.

 25. دانیالمی‌گه:

  دوستان مسئول امور دفتری درچ حالی هستند لطفا نظر بدند؟

 26. baharehمی‌گه:

  سلام مدیر لطفا میشه راهنماییم کنید من که واسه کارشناس امور اداری شرکت کردم چ دروسی رو بخونم؟رشته تحصیلی خودم مدیریت بازرگانیه.
  از کتابچه قوانین شهرداری کدوم بخش رو بخونم؟؟متشکر میشم جوابمو بدید

 27. mojمی‌گه:

  به نظر من خیلی بعیده آزمون بصورت نظام هماهنگ باشه، یعنی همه ی استان ها یک سوال،
  چون هماهنگی ها و برنامه ریزی هاش خیلی سخت و پر هزینه میشه.
  نظر شما چیه؟

  • iMaNمی‌گه:

   احتمالا سوالات مشترک هست چون همه استان ها در یک روز ( 2 بهمن ) قراره امتحان بگیرن
   حالا ایناش مهم نیست ، فقط امیدوارم عدالت رعایت بشه
   یادمه تو امتحان دادگستری وقتی خواستم نتیجه رو ببینم فقط نوشته بود “شما در این آزمون پذیرفته نشدید”!
   نه کارنامه ای در کار بود نه هیچ چیز دیگه ای که عملکرد فرد رو توی آزمون نشون بده !

 28. بهناممی‌گه:

  میشه لطفا یکی پاسخ بده
  ممنون از سایت خوبتون.ببخشید تو قسمت توضیحات راجع به سوالات امتحان فرمودید که دانش عمومی یکی از مباحثی هست که در رشته متصدی دفتری سوال میاد.
  میشه بگید واسه دانش عمومی باید چ درساییو خوند؟
  ایا منظور از دانش عمومی همون سوالای اطلاعات اجتماعی و سیاسیه؟

 29. لاوينمی‌گه:

  سلام ميخواستم منابع آزمون رشته تحليل گرسيستم را بهم بگيد چي بخونم؟مرسي

  • م.تمی‌گه:

   برای کسب اطلاعات کلی درباره رشته ها، می تونید از فایل توضیحات آزمونای دیگه هم استفاده کنید. احتمالاً تا یه حدی مشابه هستن.
   مثلاً توی آزمون مشترک دستگاه های اجرایی، مواد آزمون تحلیل گر سیستم به این صورت هست:
   تحليل و طراحی سيستم، پايگاه داده ها، زبان های
   برنامه نويسی.

 30. زهرامی‌گه:

  سلام مدیر محترم شما نمیدونی آیا استان اردبیل استخدام شهرداری ی زمانش کی هستش یا نداره

 31. بهناممی‌گه:

  ممنون از سایت خوبتون.ببخشید تو قسمت توضیحات راجع به سوالاتامتحان فرمودید که دانش عمومی یکی از مباحثی هست که در رشته منصدی دفتری سوال میاد.
  میشه واسه دانش عمومی باید چ درساییو خوند؟
  ایا منظور از دانش عمومی همون سوالای اطلاعات اجتماعی و سیاسیه؟

 32. iMaNمی‌گه:

  سلام
  دوستان من چند تا سوال در مورد دروس مورد نظر برای آزمون توی صفحه استخدام شهرداری ها پرسیدم و سیستم بهم کد رهگیری داد اما الان که برای دیدن پاسخ کد رهگیری رو میزنم خطا میده !
  برای شمام همینجوریه؟
  اصلا به سوالا جواب میدن یا سر کاریه؟

 33. سحرمی‌گه:

  سلام, من شهر محل تولد خودم رو اشتباه وارد کردم به هیچ طریقی هم نمی تونم ویرایشش کنم میشه راهنمایی کنید چه کار باید بکنم ممنون.

 34. محمدرضامی‌گه:

  اینکه هیچ منبعی مشخص نکرده

 35. صابرمی‌گه:

  سلام به همه
  براي رشته حسابداري دروس تخصصي حي بخونيم؟

 36. سعیدمی‌گه:

  سلام
  یعنی تعداد سوالات تخصصی 90 تا و عمومی 30 تا برای کاردان آتش نشانی هستش؟ ریاضی چی داره تو سوالاتش؟
  و منابع عمومی ها چی هستن برای استخدامی شهرداری آذربایجان شرقی؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی