استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)+ دعوت بکار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)+ دعوت بکار پذیرفته شدگان آزمون استخدامیReviewed by استخدام - estekhtam.com on Apr 5Rating: 5.0استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس

سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

سایت استخدام با آرزوی توفیق همه شما عزیزان : نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس  اعلام شد.

  دعوت بکار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس 

 ضمن تبریک سال نو ، به اطلاع میرساند از آنجا که با برنامه ریزی های صورت گرفته ، بزودی آموزش های تخصصی تعدادی از پذیرفته شدگان (بشرح اسامی اعلام شده در جدول پیوست ۱) در مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز پالایشگاه و بر اساس اولویت و تقدم امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی / تخصصی انجام شده قبلی ، آغاز خواهدشد.

لازم است هر یک از نفرات اعلام شده تمایل مجدد خود را به شرکت در دوره های آموزشی و کارآموزی و نهایتا همکاری در مراحل بهره برداری پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نسبت به تکمیل فرم ضمیمه (پیوست ۲) حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱/۲۵ اقدام و فرم مذکور را از طریق نمابر شماره ۲۶۷۰۹۹۲۱-۰۲۱ارسال نمایند.

بدیهی است در صورت عدم وصول فرم تکمیل و امضاء شده فوق الذکر ، موضوع بمنزله انصراف داوطلب تلقی و نیروهای مورد نیاز پالایشگاه از طریق سایر نفرات بر اساس اولویت امتیازات تامین خواهد شد.

پیوست ۱

پیوست ۲


فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس نیمه دوم سال آینده به بهره برداری می رسد


 اطلاعیــه دعوت به همکاریسه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش HSE (ایمنی آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست) در رشته های تحصیلی مرتبط (بشرح جدول ذیل) بصورت قراردادی مدت موقت و بصورت آزمایشی و بر اساس قانون کار و سازمان تأمین اجتماعی ، فقط از بین داوطلبان ذکور در الویت اول نیروهای بومی ساکن بندرعباس (ترجیحاً دارای حداقل۲ تا ۳ سال سابقه کار مرتبط) از طریق برگزاری مصاحبه فنی/تخصصی دعوت به همکاری می نماید  شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش HSE (ایمنی آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست) در رشته های تحصیلی مرتبط (بشرح جدول ذیل) بصورت قراردادی مدت موقت و بصورت آزمایشی و بر اساس قانون کار و سازمان تأمین اجتماعی ، فقط از بین داوطلبان ذکور در الویت اول نیروهای بومی ساکن بندرعباس (ترجیحاً دارای حداقل ۲ تا ۳ سال سابقه کار مرتبط) از طریق برگزاری مصاحبه فنی/تخصصی دعوت به همکاری می نماید.
داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل لازم است، مدارک مورد نیاز اعلام شده را همراه با فرم تکمیل شده پیوست از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۵/۱۳۹۴ به صندوق پستی ۱۹۱۹۸۳۸۴۱۱ ارسال نمایند. بدیهی است به مدارک ناقص و یا مدارک تحصیلی غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً هرگونه اطلاع رسانی بعدی از طریق همین سایت (www.pgsoc.ir)اعلام خواهد شد. (داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مشابه آن در بسیج الزامی است) لطفا فرم استخدام را از قسمت آلبوم تصاویر , قسمت استخدام تهیه و تکمیل بفرمایید .
مشخصات : ۱ کارشناس /کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی( آتش نشانی ) – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۲ کارشناسی/کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۳ کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۴ کارشناسی/ کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۵ کارشناسی/ کارشناسی ارشد بهداشت و تغذیه – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال مدارک مورد نیاز : ۱. تصویر آخرین مدرک تحصیلی ۲ . تصویرسوابق کار ۳.تصویرکارت پایان خدمت/ معافیت دائم ۴. تصویر کارت ملی

خبر ۶ مرداد ۹۴ استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون ستاره خلیج‌فارس همچنان بلاتکلیف هستند۰۹

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به اینکه برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس در تماس با باشگاه خبرنگاران نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه داشتند.
براساس این گزارش پذیرفته شدگان  این آزمون استخدامی عنوان می‌کنند آزمون استخدامی در تاریخ ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه همان سال اعلام شده است. به گونه‌ای که از این افراد مصاحبه گزینشی نیز به عمل آمده است.
بنبراین پس از اعلام نتایج، قرار بود که در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و تا تیرماه سال ۹۳ نتایج این مرحله نیز اعلام شود که البته با دو ماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.
به گفته این پذیرفته شدگان که البته تعداد آنها ۴۰۰ نفر است، قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و ۲۰۰ نفر از این تعداد پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند اما با گذشت حدود یک سال هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.
برای پیگیری این موضوع خبرنگار باشگاه خبرنگاران با مسئولان پالایشگاه ستاره خلیج فارس تماس گرفت و یکی از افراد این شرکت اعلام کرد: تا زمانی که پالایشگاه به طور کامل احداث نشده باید این افراد منتظر بماند.
یک منبع آگاه نیز اعلام کرد دعوت از پذیرفته شدگان در آزمون های کتبی و مصاحبه فنی و تخصصی براساس برنامه ریزی های آموزشی در اولویت کاری است؛ به همین دلیل در زمان مناسب از نفرات بر اساس اولویت و تقدم امتیاز در رشته های مختلف تحصیلی مورد نیاز از طریق پیام ، تماس تلفنی و یا سایت این شرکت دعوت بعمل خواهد آمد.
اکنون جای این سوال باقی است که چرا پالایشگاهی که هنوز به مرحله کامل نرسیده و حتی آینده این پالایشگاه مشخص نیست آزمون برگزار شده پذیرفته‌شدگان را چشم انتظار گذاشته‌اند.
گفتنی است؛‌ شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سال ۱۳۸۵ با هدف طراحی، مدیریت، تامین منابع مالی، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از پالایشگاه میعانات گازی به ثبت رسید.
این شرکت با بهره گیری از توان و ظرفیت نیروهای متخصص ایرانی و شرکت های داخلی اعم از مدیریتی ، مهندسی و ساخت از جمله بزرگترین شرکت های پالایشی است که هم اکنون در حال احداث پالایشگاه میعانات گازی در بندرعباس با ظرفیت ۳۶۰,۰۰۰ بشکه در روز می باشد.
خبر ۱۶ آذر ۹۳  استختام: اطلاعیه جدید شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن تشکر از ابراز تمایل داوطلبان محترم همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس، بدینوسیله به اطلاع این عزیزان می رساند نظر باینکه پالایشگاه کماکان در مراحل ساخت و نصب تجهیزات بوده و تاکنون بمرحله بهره برداری نرسیده است از این رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهای مختلف پالایشگاه جهت بهره برداری، به مرور از داوطلبان پذیرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نیاز، همچنین تقدم و الویت امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی/ تخصصی در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره های آموزشی دعوت بعمل خواهد آمد.

خواهشمند است تا زمان اطلاع رسانی بعدی از پیگیری موضوع و تماس با واحدها و همکاران این شرکت جداً خودداری فرمایید.  ضمن تشکر از ابراز تمایل داوطلبان محترم همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس، بدینوسیله به اطلاع این عزیزان می رساند نظر باینکه پالایشگاه کماکان در مراحل ساخت و نصب تجهیزات بوده و تاکنون بمرحله بهره برداری نرسیده است از این رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهای مختلف پالایشگاه جهت بهره برداری، به مرور از داوطلبان پذیرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نیاز، همچنین تقدم و الویت امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی/ تخصصی در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره های آموزشی دعوت بعمل خواهد آمد. خواهشمند است تا زمان اطلاع رسانی بعدی از پیگیری موضوع و تماس با واحدها و همکاران این شرکت جداً خودداری فرمایید. سلامتی و موفقیت شما را از خداوند متعال خواهانیم.

خبر ۱۱ شهریور ۹۳  استختام:اعتراض برخی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ستاره خلیج فارس به تاخیر ۲ ماهه و پاسخ مسئولان

خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مدتی است برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ستاره خلیج فارس در تماس با خبرگزاری فارس نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه مند هستند.

امروز نیز مطلع شدیم تعدادی از این افراد در مقابل شرکت ستاره خلیج فارس تجمع کردند تا نتایج استخدامی زودتر اعلام و از وضعیت بلاتکلیفی خارج شوند.

این افراد مدعی هستند آزمون استخدامی در ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه اعلام شده است.

پس از اعلام نتایج در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و قرار بود تا تیرماه نتایج این مرحله نیز اعلام شود که با دوماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.

به گفته این پذیرفته شدگان قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند که با گذشت ۲ ماه هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.

خبرنگار فارس برای پیگری موضوع با مسئولان شرکت ستاره خلیج فارس گفت‌وگو کرد، که درنهایت مسئولان اعلام کردند مرحله گزینش طبق زمانبندی در حال اجرا است. هیچ تاخیری رخ نداده و قراراست به تدریج برگزیدگان نهایی دعوت به کار شوند.

خبر ۱۱ شهریور ۹۳  استختام: اعلام نتایج مصاحبه ی تخصصی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

 داوطلب گرامی برای آگاهی از نتایج مصاحبه تخصصی خود کلیک کنید.

خبر ۷ خرداد ۹۳ – اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۳ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن   ۰۷۶۱-۳۵۵۳۳۶۳ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

خبر ۲۰ فروردین ۹۳ – اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

لینک اعلام نتایج

خبر ۲۷ اسفند ۹۲ – زمان اعلام نتایج آزمون نفت ستاره خلیج فارس از ساعت ۸ روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۲۸ اعلام خواهد شد.

داوطلبان گرامی

با سلام

به دلیل تداخل زمان آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نفت ستاره خلیج فارس، زمان آزمون استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به روزهای پنجشنبه و جمعه

مورخ ۱/۱۲/۹۲ و ۲/۱۲/۹۲ منتقل می گردد. ضمنا دریافت کارت آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ لغایت ۳۰/۱۱/۹۲ می باشد.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی  شرکت نفت ستاره خلیج فارس واقع در هرمزگان-بندرعباس تا روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۵ تمدید گردید.

–   زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و بالاتر را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار (بیمه تامین اجتماعی) دعوت به همکاری نماید.
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کارشناسی و بالاتر
مهندسی شیمی
فرآیندهای جداسازی، صنایع پالایش، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، طراحی فرآیند، طراحی صنایع پتروشیمی
۴۰
۴
۴۴
مهندسی مکانیک
حرارت و سیالات
۱۴
۲
۱۶
مهندسی مکانیک
طراحی جامدات
۳
۳
مهندسی برق
قدرت
۸
۸
مهندسی برق
الکترونیک
۵
۵
مهندسی مواد
متالورژی صنعتی
۱
۱
۲
مهندسی ایمنی
۳
۳
مهندسی صنایع
برنامه­ریزی و تحلیل سیستم­ها، برنامه­ریزی و مدیریت تولید، تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم
۱
۱
۲
 کامپیوتر
سخت افزار
۱
۱
کامپیوتر
نرم افزار
۱
۱
مهندسی محیط زیست
۱
۱
شیمی
شیمی کاربردی
۲
۱
۳
حسابداری
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت دولتی
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت بازرگانی
۲
۱
۳
علوم تربیتی
مدیریت برنامه­ریزی آموزشی
۱
۱
 
 
 
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز (ادامه)
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کاردانی
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
۶
۶
برق
الکترونیک
۴
۴
ایمنی صنعتی
۲
۲
شیمی
شیمی آزمایشگاهی
۴
۴
مکانیک
ماشین­آلات، جوشکاری، ساخت و تولید، تأسیسات عمومی صنایع، تأسیسات آبرسانی و گاز رسانی
۲۰
۲۰
فنی
شیمی، فیزیک، ریاضی، مکانیک، عملیات پالایش، عملیات پتروشیمی
۶۰
۶۰
مدیریت بازرگانی
۲
۲
مدیریت دولتی
۳
۳
جمع کل
۱۸۷
۱۳
۲۰۰
۱-   شرایط عمومی استخدام
۱-    تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲-    اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی) به صورت کامپیوتری (جهت داوطلبان ذکور)
۴-    عدم سوء پیشینه کیفری
۵-    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶-    داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان
۷-    موفقیت در آزمون، مصاحبه فنی و تخصصی و آموزش‌های اولیه و تخصصی
۸-    آمادگی انجام وظیفه در محل پالایشگاه میعانات‌گازی بندرعباس و سکونت در بندرعباس
تبصره – در شرایط یکسان اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از ۲۵% (حالت اشتغال) و آزادگان با بیش از یکسال اسارت می‌باشد.
۲-   شرایط اختصاصی استخدام
الف- حداکثر سن متقاضیان برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۵ سال و کارشناسی ۲۸ سال و کارشناسی ارشد
۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲/۱۰/۹۲ می‌باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با تایید کمیته جذب حداکثر به میزان ۳ سال(در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).
v   مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سقف سنی افزوده می‌شود.
تذکر ۱: داوطلبان تنها می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از یکی از تبصره های فوق‌الذکر استفاده نمایند .
تذکر ۲: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از ۲۸ سال و کارشناسی و کارشناسی ارشد نباید به ترتیب بیشتر از ۳۱ و ۳۳ سال باشد.
تذکر ۳: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی و مدارک پایان خدمت و یا معافیت دائم بایستی قبل از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۲باشد.
۳-   مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۷/۱۰/۹۲ با مراجعه به سایت  ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱-  ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲-  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳-  واریز مبلغ ۰۰۰ر۲۵۰ ریال (بیست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت (قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی نیز ارسال گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰  کیلو بایت باشد.
۴-  ارائه مدارکی دال بر انجام خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان (به صورت اسکن ارسال شود و حجم فایل آن نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت باشد.).
۵-    فایل اسکن­شده مدرک تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت
توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد.
۴-   زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
۷-   مراحل جذب
·    از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.
·        پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس صورت خواهد پذیرفت. بدین­ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزشی، شرکت هیچ­گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
۸-   نکات قابل توجه
۱-  افرادی که موفق به سپری‌نمودن آزمون و مصاحبه فنی و گزینش و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲-  منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳-  تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.
۹-   تذکرات مهم:
۱-  چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲-  ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳-  ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴-  هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵-    مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین­ نامه و مقررات شرکت و ضوابط تعریف شده در قانون کار می باشد.
۶-  نتایج آزمون کتبی حداکثر ۳ برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزش­های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷-  مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.
۸-    مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگانوزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۹-    وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۱۰-                        در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۱-  شرکت نفت ستاره خلیج فارس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت خصوصی نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

دیدگاه ها (۵,۸۱۵)

 1. اسیر P.G.S می‌گه:

  به نام خدا
  سلام
  گرفتن وکیل به کجا رسید ؟ بی خیالش شدین یا پیگیرش هستین؟

  یکی از دوستام استخدام پتروشیمی تبریز (مپنا) شده و داره دوره آموزشی رو میگذرونه ، میگفت دوره ی آموزش هشت ماهه است و…
  در مورد دوره مدت آموزشی و کارآموزی نفت ستاره خبری دارین ؟

 2. رسمی می‌گه:

  سلام بچه ها من با آقاجری صحبت کردم گفته که اصلا کسی رو به طب صنعتی دعوت نکردن بعدشم گفت تازه بعد ماه رمضون میخوان تصمیم بگیرند …چه زووودد

  • سکوت نشانه رضایت است می‌گه:

   این بخاطر اینکه ما دیگه متحد نیستیم و بعد از زدن نتایج ساکت موندیم چه معلومه تا اسفند ۹۵منتظرمون دوباره بذارن …واقعا تا میبینن ما ساکت شدیم پیگیرمون کم میشه ….چرا واقعا باید هر سری که زنگ میزنیم بجای امیدواری نآمیدمون کنه …خوشش میاد آزارمون بده …چقد انتظار بسه بابا …سنگم بود صداش درمیومد دیگه بسه جمع بشید دوباره رسانه ایش کنیم به خبرگزاریها زنگ بزنیم…ساکتید چرا دارید با سکوتتون ثابت میکنید که این انتظار خیلی خوشه.

   • ابوذر می‌گه:

    سلام علیرضا واقعی عزیز
    خواهشمندیم هماهنگ کنید برای تجمع اعتراض آمیز قانونی جلوی دفتر ستاره. با کمترین تاخیر زمانی. مدیر لطفا تایید کن

  • قبول شده می‌گه:

   سلام
   شما باور نکن که فرستادن.
   اما حرف حقیقت داره رفتن بچه به طب صنعتی.
   آقای آغا….. نشون داده که چطوری میشه مهر ماه ۹۳رو به فروردین ۹۵تبدیل کنه. ها ها

 3. برق می‌گه:

  ولى اقاى اقاجرى گفته که هرخبرى بشه از طریق ساىت اعلام میکنیم. فکرنکنم زنگ زده باشن

 4. منتظر می‌گه:

  سلام
  واقعا راسته که به بچه های مهندسی شیمی زنگ زدن برا طب صنعتیی؟ اگه این طوره خدا رو شکر امیدوار شدم . براتون ارزوی موفقیت میکنم که به بقیه هم خبر میدین و امیدوارمون میکنید.ی

 5. کاردانى می‌گه:

  مدیر جان لطفا اگه خبرى راجع به کاردانى ها هست به بچه ها بگید یااگه بچه ها مىدونن خبر بدن

 6. علی می‌گه:

  ما ها چکار کنیم رشته مدیرت که هیچ خبری نی

 7. قبول شده می‌گه:

  با سلام
  به قبول شدگان مهندسی شیمی گفتن برای طب صنعتی و فرداد این هفته و هفته اینده برسم بندر.برای افرادی که قبول نشدن امروز فقیر و صبر می کنم.من خیلی بیکاری کشیدم میفهمم

 8. وحید می‌گه:

  من امروز با آقای آغاجری صحبت کردم و جوابهایی که بهم داد واقعا شوکه کننده بود برام!
  هرچند قبلا گفته بود خردادماه و بعدش گفته بود بعد از ماه رمضان دوره آموزشی بچه هایی که اسامیشون اعلام شده شروع میشه اما امروز که باز پیگیر شدم کلن منکر شد که اصلن هیچوقت تاریخی اعلام نکرده و گفت بعد از ماه رمضون در مورد اینکه کی و کجا دوره برید تصمیم گیری می کنیم… من پرسیدم یعنی هنوز اقدامی نکردین برای هماهنگی دوره آموزشی ما؟ گفت که نخیر آقا بعد از ماه رمضان شروع می کنیم!
  گفتم یعنی با این حساب میکشه به شهریور ماه که؟ گفت ما تاریخی اعلام نمیکنیم، شاید شهریور شایدم دیرتر

  واقعا از اینکه اینقدر راحت بهمون توهین میشه و اینکه توی شرایطی زندگی می کنیم که مجبوریم به هر تحقیری تن بدیم متاسفم.
  همش مکالمه ای که دیماه با آقای آغاجری داشتم تو گوشمه که گفت قبول شدی و اگه آمادگی داری تا یک الی دو ماه آینده باید بیای دوره. دقیقا یادمه که گفت برای بهمن احتمالش کمه اما داریم برنامه ریزی می کنیم تا اسفند حتمن دوره تون شروع بشه

  • برق می‌گه:

   اول حتما رو اونجوری نمینویسن . دوم برو خدا رو شکر کن تو گرمای تابستان بندر صدات نمیزنن. سوم اصلا خدا رو شکر کن که اصلا استخدامی رو کنسل نمیکنن .
   شاد باشی .

   • رضا می‌گه:

    اولا که موضوع مهم تو صحبت های حمید طرز نوشتن حتمن بود؟!!
    دوما یعنی چی خداروشکر کنین که استخدامی رو کنسل نمیکنن؟ نه بابا بیان بعد از دو سال علاف کردن ۴۰۰ نفر کنسل هم بکنن امتحان رو!!!
    حقیقا ما ایرانیا هر چی به سرمون بیاد حقمونه. بجای اینکه از شرکت شکایت کنیم بخاطر اینهمه علافی و سر دووندن، خدا رو شکر میکنیم که لطف کردن و امتحان رو کنسل نکردن!!!!!!!
    تو ژاپن یه پروژه یه روز دیرتر از موعد تموم شه مدیر مسولش استعفا میده یا خودکشی میکنه اینجا شما خوشحالین که امتحان بعد از ۲ سال کنسل نشده!!!!

 9. منتظر می‌گه:

  بچه ها تو رو خدا نا امید نشین اونا همین رومیخوان ، حق گرفتنیست، البته نمیدونم اینجا صدق میکنه یا نه ؟

 10. علی می‌گه:

  سلام بچه ها ماهی یه عده ای از این برو اون بر داره نیرو میگیره نفت ستاره فکر کنم اگه با هم تجمع نکنید باید بیخیال اینجا شید. حالا باز بشینید به امید فردا که یکی بیاد نجاتتون بده انتخاب با خودتونه

 11. بهزاد می‌گه:

  خودکفایی بنزین وابسته به یک پالایشگاه
  خودکفایی بنزین وابسته به یک پالایشگاه

  به گزارش پایگاه خبری سیمای نفت، معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: اگرچه از ابتدای امسال، روزانه ١٢ میلیون لیتر بنزین وارد کشور شده است، اما میانگین واردات تا پایان امسال حداکثر هشت میلیون لیتر در روز خواهد شد.

  عباس کاظمی درباره وضع واردات بنزین به کشور، افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده، روزانه به طور میانگین هشت میلیون لیتر بنزین وارد می شود.

  معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی درباره چرایی افزایش واردات بنزین در هفته های نخستین امسال، گفت: واردات محموله های بنزین از طریق ناوگان کشتیرانی انجام می شود، که محموله های بزرگ را منتقل می کنند، بنابراین امکان دارد که در یک روز مقدار زیادی بنزین تخلیه شود، اما در روزهای بعد، هیچ محموله ای وارد کشور نشود که این نوسانات طبیعی است.

  کاظمی درباره راه اندازی طرحهای جدید تولید بنزین در کشور، گفت: راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس و بهره برداری از واحد تولید بنزین پالایشگاه بندرعباس در دستور کار است که با بهره برداری از آنها، دیگر نیازی به واردات بنزین به کشور نخواهد بود.

  مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ادامه داد: با راه اندای فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه ١٢ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ در کشور تولید خواهد شد.

  وی افزود: قرار است بنزین تولیدی این پالایشگاه به دلیل کیفیت بالا در داخل کشور مصرف شده و بجای آن بنزین تولیدی پالایشگاههایی که کیفیت پایین تری دارند، صادر شود.

  وی گفت: ایران اکنون صادرکننده فرآورده های نفتی مانند گازوئیل است و در نظر دارد به صادرات پایدار بنزین نیز در ماه های آینده نیز دست پیدا کند.

  شانا

 12. بهزاد می‌گه:

  سلام دوستان
  صبح تون بخیر
  ما بچه های مدیریت دولتی مقطع کارشناسی و بالاتر ۶ نفر بودیم که ۲ نفر مون تو مصاحبه تخصصی رد شد
  و ۴ نفر موندیم
  از این ۴ نفر که اقای علیرضا واقعی همون اوایل در بانک سپه مشغول به کار شدن
  من و دو نفر دیگه موندیم
  که من مدام با اون دو نفر در تماس هستم
  که خوش بختانه اون دو نفر هم جز افراد ذخیره در دادگستری بودند که مشغول به کار شدن
  و حالا من موندم
  رشته مون هم زده دو نفر می خواد
  حالا من موندم امیدوار باشم یا نه

 13. منتظر ستاره می‌گه:

  بنده هم مدیریت دولتی هستم کارشناسی
  البته جای دیگه استخدام شدم رفتم با حقوق بالا و ساعات کار اداری و نزدیک محل زندگیم.
  مدیران مسئول این شرکت بدانند جوابگوی خدا باید باشند
  چه معتقد به توحید و معاد باشند چه نباشند.
  یا علی

 14. احسان می‌گه:

  خب هیچی دیگه اگر امکان گذاشتن ایمیل و تلفن توی سایت نیست فقط باید صلوات بفرستیم
  مدیر محترم حداقل راهنمایی بفرمایید

 15. H.M می‌گه:

  سلام دوست عزیز
  بنده کاملا موافقم
  لطفا شماره تماس بگذارید

  از مدیریت محترم خواهش میکنم اجازه بدند ما با هم متحد بشیم و در تماس باشیم
  ممنون..

 16. به ساناز می‌گه:

  من موندم چرا بچهای رشته مدیریت میان کامنت میزان ولی نمیگن چه گرایشی هستن.بگید چه گرایشی هستید و جنسیت

 17. ابوذر می‌گه:

  ای بابا مدیر چرا نظر منو تایید نکردی ؟ نظر من که مشکلی نداشت. دوس داشتم دوستان همه نظر بدن … اگه ممکنه تایید کن

 18. در جواب ساناز می‌گه:

  کاردانی بازرگانی دونفر هم بیشتر نیستیم

 19. الناز می‌گه:

  سلام آرام خانوم چرا خبر جدیدی نمی دین؟

 20. ساناز می‌گه:

  ماهم نمیدونیم چکار کنیم رشته مدیرت هستیم به هر دری هم زدیم جوابی نگرفتیم

 21. ساناز می‌گه:

  دخترا
  برای گرفتن یه جواب منطقی ار اقاجری چه کنیم؟؟؟؟

 22. ☆خلیج فارس می‌گه:

  ۰۲۱۲۶۷۰۹۱۰۲
  ۰۲۱۲۲۹۲۷۱۶۹
  ۰۲۱۲۲۹۲۷۱۷۸

  بعد از تماس بگیر با آغاجری یا زمین کار دارم.
  شماره اول ابتدا رنگ بزنید.

 23. مردود می‌گه:

  ۲الی ۳ سال صبر اولویت اول ما نیستی.
  خب اصلا ازمون کتبی قبول نشدی. چه برسه عقیدتی.

 24. سحر می‌گه:

  همه ساکت شدن؟
  خبرجدیدی نیست؟؟
  چرا کامنت نمیزارید؟

 25. رفیق می‌گه:

  سلام دوستان
  من ظهر با آقای آغاجری صحبت کردم پرسیدم طب صنعتی کی انجام میشه,گفت احتمالا بعد ماه رمضون!!!
  به نظرم خیلی دیره و باز کلی معطل میشیم,لطفا بچه ها همکاری کنین و زنگ بزنین تا فرجی بشه,تشکر از مدیر عزیز .

 26. RH می‌گه:

  سلام دوستان.
  طبق تماسی که با شرکت داشتم دوره اموزشی و کاراموزی بعدماه رمضان هست،طبق گفته آقاجری

  • اسیر P.G.S می‌گه:

   به نام خدا
   سلام
   این که دوره آموزش ، کارآموزی ، طب صنعتی و… بعد ازماه رمضان برگزار بشه کاملا منطقیه . چون ماه رمضان ۱۸ خرداد تا ۱۶ تیرماهه ، که این شرایط رو برای بچه های غیربومی خیلی سخت میکنه.

   دوستانی که قبول شدن اگه خبر موثقی دارن ، ما رو هم در جریان بذارن…

 27. علي می‌گه:

  سلام میشه لطفا یه شماره تماس از ستاره خلیج فارس بگذارید من هیچ شماره ای ندارم بخوام پیگیری کنم
  ممنون

 28. اسیر P.G.S می‌گه:

  به نام خدا
  سلام
  آبان ماه ۱۳۹۳ فکر میکنم خانم آرام یه لینکی رو معرفی کرده بود که شماره داوطلبی یا ملی رو وارد میکردیم ، بعد اعلام میکرد که تو لیست قبولیها هستیم یانه…
  دوستانی که لیست پذیرفته شده ها هستید ، اسم شما به عنوان پذیرفته شده تو اون لینک بود یا نه؟
  ممنون از پاسخگویی تون

 29. رفیق می‌گه:

  سلام
  مدیر جان من که اصلا این پیام ها رو نذاشتم!!!!
  مثل اینکه اشتباه شده

 30. رفیق می‌گه:

  تاریخ دوره کى هست. ولى بچه ها نگران نباشید کادر ادارى و گروه علوم انسانى بعد از دوره بچه هاى فنى دعوت مىشىد

 31. ارام می‌گه:

  سلام. دوستان عزیز برای اعتراض و گرفتن حقمون باید تهران بریم. هم میریم دفتر ستاره اعتراض و هم میریم پیش وکیل. ما باید برای اعتراضمون وکیل بگیریم. وکیل هم باید تهران باشه تا خودش از همون جا پیگیری کنه. لطفا همه همکاری کنید و یک روز رو انتخاب کنیم بریم تهران.

 32. رفیق می‌گه:

  سلام
  بنده هم با وکیل گرفتن موافقم.
  اما چطور هماهنگ بشیم؟

 33. پيگير می‌گه:

  دوستان هر کسی وکیل خوب میشناسه شما رشو بزاره تا باهاش صحبت کنیم

 34. محمد می‌گه:

  دوستان هر کی وکیل حاذقی میشناسه شماره خودشو بزاره همه بهش زنگ بزنیم برا صحبت با وکیل و پرداخت هزینش باهاش هماهنگ کنیم

 35. حسین م می‌گه:

  با سلام
  خب یه پیشنهاد بدین چطوری با هم متحد شیم واسه همه چی از جمله وکیل گرفتن

 36. محمد می‌گه:

  سلام تنها راه نتیجه گیری وکیل گرفتن بچه ها

 37. ساناز می‌گه:

  منم با وکیل گرفتن موافقم

 38. حمید می‌گه:

  من امروز تماس گرفتم پرسیدم که پس دوره کی برگزار میشه.. آقای آغاجری گفت منتظر باشین تو سایت میزنیم. گفتم نمیشه که پ، تا کی منتظر باشیم؟ گفت یکی دو ماه آینده معلوم میشه
  رسنن سر کارمون گذاشتن اینا.. دیماه به من زنگ زدن گفتن حاضری بیایدوره؟ تا یکی دوماه آینده دعوت به دوره میشید… الان بعد از چهار ماه همون حرف رو میزنه…

 39. علیرضا واقعی می‌گه:

  سلام.
  منم با وکیل موافقم.

 40. برقی می‌گه:

  سلام با این اعلام نتایج تازه رسیدیم به ۴ ماه پیش که باهامون تماس گرفتن هنوز هیچی نشده خواهش میکنم همگی پیگیر زمان شروع به کار باشید واگر اطلاعی دارید لطفا اعلام کنید

 41. ارام می‌گه:

  سلام. منم با وکیل گرفتن موافقم. ما فقط با وکیل میتونیم کارامون رو جلو ببریم.

  • حسام می‌گه:

   با من تماس هم گرفته شده بود ولی اسمم رو اعلام نکردند بار ها باهاشون تماس گرفتم و مراجعه کردم و گفتم فقط به من بگید نفر چندم هست

 42. محمد می‌گه:

  سلام بچه ها منم موافقم با وکیل گرفتن

 43. منتظر می‌گه:

  دوستان ما میخوایم وکیل بگیریم بیاین همه با هم بشیم اونموقع نیاز ب پیگیری خودمون نیس اون همه کارا رو واسه مون انجام میده

 44. مدیریت می‌گه:

  مدیرچرا کامنتها تایید میکنه؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها