استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)+ اطلاعیه جدید

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)+ اطلاعیه جدیدReviewed by MODIR on Aug 20Rating:

سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 اطلاعيــه دعوت به همكاريسه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
شركت نفت ستاره خليج فارس در بندرعباس به منظور تكميل نيروي انساني مورد نياز خود در بخش HSE (ايمني آتش نشاني، بهداشت و محيط زيست) در رشته هاي تحصيلي مرتبط (بشرح جدول ذيل) بصورت قراردادي مدت موقت و بصورت آزمايشي و بر اساس قانون كار و سازمان تأمين اجتماعي ، فقط از بين داوطلبان ذكور در الويت اول نيروهاي بومي ساكن بندرعباس (ترجيحاً داراي حداقل۲ تا ۳ سال سابقه كار مرتبط) از طريق برگزاري مصاحبه فني/تخصصي دعوت به همكاري مي نمايد  شركت نفت ستاره خليج فارس در بندرعباس به منظور تكميل نيروي انساني مورد نياز خود در بخش HSE (ايمني آتش نشاني، بهداشت و محيط زيست) در رشته هاي تحصيلي مرتبط (بشرح جدول ذيل) بصورت قراردادي مدت موقت و بصورت آزمايشي و بر اساس قانون كار و سازمان تأمين اجتماعي ، فقط از بين داوطلبان ذكور در الويت اول نيروهاي بومي ساكن بندرعباس (ترجيحاً داراي حداقل ۲ تا ۳ سال سابقه كار مرتبط) از طريق برگزاري مصاحبه فني/تخصصي دعوت به همكاري مي نمايد.
داوطلبان واجد شرايط در صورت تمايل لازم است، مدارك مورد نياز اعلام شده را همراه با فرم تكميل شده پيوست از طريق پست پيشتاز حداكثر تا تاريخ ۳۱/۰۵/۱۳۹۴ به صندوق پستي ۱۹۱۹۸۳۸۴۱۱ ارسال نمايند. بديهي است به مدارك ناقص و يا مدارك تحصيلي غير مرتبط ترتيب اثر داده نخواهد شد. ضمناً هرگونه اطلاع رساني بعدي از طريق همين سايت (www.pgsoc.ir)اعلام خواهد شد. (داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا مشابه آن در بسيج الزامي است) لطفا فرم استخدام را از قسمت آلبوم تصاوير , قسمت استخدام تهيه و تکميل بفرماييد .
مشخصات : ۱ كارشناس /كارشناسي ارشد مهندسي ايمني( آتش نشاني ) – تعداد مورد نياز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۲ كارشناسي/كارشناس ارشد بهداشت حرفه اي – تعداد مورد نياز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۳ كارشناسي / كارشناسي ارشد مهندسي محيط زيست – تعداد مورد نياز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۴ كارشناسي/ كارشناسي ارشد روانشناسي صنعتي – تعداد مورد نياز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۵ كارشناسي/ كارشناسي ارشد بهداشت و تغذيه – تعداد مورد نياز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال مدارک مورد نياز : ۱٫ تصوير آخرين مدرك تحصيلي ۲ . تصويرسوابق كار ۳٫تصويركارت پايان خدمت/ معافيت دائم ۴٫ تصوير كارت ملي

خبر ۶ مرداد ۹۴ استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون ستاره خلیج‌فارس همچنان بلاتکلیف هستند۰۹

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به اینکه برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس در تماس با باشگاه خبرنگاران نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه داشتند.
براساس این گزارش پذیرفته شدگان  این آزمون استخدامی عنوان می‌کنند آزمون استخدامی در تاریخ ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه همان سال اعلام شده است. به گونه‌ای که از این افراد مصاحبه گزینشی نیز به عمل آمده است.
بنبراین پس از اعلام نتایج، قرار بود که در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و تا تیرماه سال ۹۳ نتایج این مرحله نیز اعلام شود که البته با دو ماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.
به گفته این پذیرفته شدگان که البته تعداد آنها ۴۰۰ نفر است، قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و ۲۰۰ نفر از این تعداد پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند اما با گذشت حدود یک سال هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.
برای پیگیری این موضوع خبرنگار باشگاه خبرنگاران با مسئولان پالایشگاه ستاره خلیج فارس تماس گرفت و یکی از افراد این شرکت اعلام کرد: تا زمانی که پالایشگاه به طور کامل احداث نشده باید این افراد منتظر بماند.
یک منبع آگاه نیز اعلام کرد دعوت از پذیرفته شدگان در آزمون های کتبی و مصاحبه فنی و تخصصی براساس برنامه ریزی های آموزشی در اولویت کاری است؛ به همین دلیل در زمان مناسب از نفرات بر اساس اولویت و تقدم امتیاز در رشته های مختلف تحصیلی مورد نیاز از طریق پیام ، تماس تلفنی و یا سایت این شرکت دعوت بعمل خواهد آمد.
اکنون جای این سوال باقی است که چرا پالایشگاهی که هنوز به مرحله کامل نرسیده و حتی آینده این پالایشگاه مشخص نیست آزمون برگزار شده پذیرفته‌شدگان را چشم انتظار گذاشته‌اند.
گفتنی است؛‌ شركت نفت ستاره خليج فارس در سال ۱۳۸۵ با هدف طراحی، مديريت، تامين منابع مالی، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از پالايشگاه ميعانات گازی به ثبت رسيد.
این شرکت با بهره گيری از توان و ظرفيت نيروهای متخصص ايراني و شركت هاي داخلي اعم از مديريتی ، مهندسی و ساخت از جمله بزرگترين شركت های پالايشی است كه هم اكنون در حال احداث پالايشگاه ميعانات گازی در بندرعباس با ظرفيت ۳۶۰,۰۰۰ بشكه در روز مي باشد.
خبر ۱۶ آذر ۹۳  استختام: اطلاعیه جدید شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن تشكر از ابراز تمايل داوطلبان محترم همكاري در شركت نفت ستاره خليج فارس، بدينوسيله به اطلاع اين عزيزان مي رساند نظر باينكه پالايشگاه كماكان در مراحل ساخت و نصب تجهيزات بوده و تاكنون بمرحله بهره برداري نرسيده است از اين رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهاي مختلف پالايشگاه جهت بهره برداري، به مرور از داوطلبان پذيرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نياز، همچنين تقدم و الويت امتيازات مكتسبه در آزمون كتبي و مصاحبه فني/ تخصصي در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره هاي آموزشي دعوت بعمل خواهد آمد.

خواهشمند است تا زمان اطلاع رساني بعدي از پيگيري موضوع و تماس با واحدها و همكاران اين شركت جداً خودداري فرماييد.  ضمن تشكر از ابراز تمايل داوطلبان محترم همكاري در شركت نفت ستاره خليج فارس، بدينوسيله به اطلاع اين عزيزان مي رساند نظر باينكه پالايشگاه كماكان در مراحل ساخت و نصب تجهيزات بوده و تاكنون بمرحله بهره برداري نرسيده است از اين رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهاي مختلف پالايشگاه جهت بهره برداري، به مرور از داوطلبان پذيرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نياز، همچنين تقدم و الويت امتيازات مكتسبه در آزمون كتبي و مصاحبه فني/ تخصصي در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره هاي آموزشي دعوت بعمل خواهد آمد. خواهشمند است تا زمان اطلاع رساني بعدي از پيگيري موضوع و تماس با واحدها و همكاران اين شركت جداً خودداري فرماييد. سلامتي و موفقيت شما را از خداوند متعال خواهانيم.

خبر ۱۱ شهریور ۹۳  استختام:اعتراض برخی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ستاره خلیج فارس به تاخیر ۲ ماهه و پاسخ مسئولان

خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مدتی است برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ستاره خلیج فارس در تماس با خبرگزاری فارس نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه مند هستند.

امروز نیز مطلع شدیم تعدادی از این افراد در مقابل شرکت ستاره خلیج فارس تجمع کردند تا نتایج استخدامی زودتر اعلام و از وضعیت بلاتکلیفی خارج شوند.

این افراد مدعی هستند آزمون استخدامی در ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه اعلام شده است.

پس از اعلام نتایج در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و قرار بود تا تیرماه نتایج این مرحله نیز اعلام شود که با دوماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.

به گفته این پذیرفته شدگان قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند که با گذشت ۲ ماه هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.

خبرنگار فارس برای پیگری موضوع با مسئولان شرکت ستاره خلیج فارس گفت‌وگو کرد، که درنهایت مسئولان اعلام کردند مرحله گزینش طبق زمانبندی در حال اجرا است. هیچ تاخیری رخ نداده و قراراست به تدریج برگزیدگان نهایی دعوت به کار شوند.

خبر ۱۱ شهریور ۹۳  استختام: اعلام نتایج مصاحبه ی تخصصی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

 داوطلب گرامی برای آگاهی از نتایج مصاحبه تخصصی خود کلیک کنید.

خبر ۷ خرداد ۹۳ – اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۳ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی

داوطلبان مي‌توانند درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر درخصوص شركت نفت ستاره خليج فارس به سايت شركت به آدرس www.pgsoc.ir و براي اطلاعات مرتبط به آزمون به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداري منحصراً با شماره تلفن   ۰۷۶۱-۳۵۵۳۳۶۳ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.

خبر ۲۰ فروردین ۹۳ – اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت ستاره خليج فارس

لینک اعلام نتایج

خبر ۲۷ اسفند ۹۲ – زمان اعلام نتایج آزمون نفت ستاره خلیج فارس از ساعت ۸ روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۲۸ اعلام خواهد شد.

داوطلبان گرامی

با سلام

به دلیل تداخل زمان آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نفت ستاره خلیج فارس، زمان آزمون استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به روزهای پنجشنبه و جمعه

مورخ ۱/۱۲/۹۲ و ۲/۱۲/۹۲ منتقل می گردد. ضمنا دریافت کارت آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ لغایت ۳۰/۱۱/۹۲ می باشد.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی  شرکت نفت ستاره خلیج فارس واقع در هرمزگان-بندرعباس تا روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۵ تمدید گردید.

–   زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و بالاتر را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار (بیمه تامین اجتماعی) دعوت به همکاری نماید.
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کارشناسی و بالاتر
مهندسی شیمی
فرآیندهای جداسازی، صنایع پالایش، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، طراحی فرآیند، طراحی صنایع پتروشیمی
۴۰
۴
۴۴
مهندسی مکانیک
حرارت و سیالات
۱۴
۲
۱۶
مهندسی مکانیک
طراحی جامدات
۳
۳
مهندسی برق
قدرت
۸
۸
مهندسی برق
الکترونیک
۵
۵
مهندسی مواد
متالورژی صنعتی
۱
۱
۲
مهندسی ایمنی
۳
۳
مهندسی صنایع
برنامه­ریزی و تحلیل سیستم­ها، برنامه­ریزی و مدیریت تولید، تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم
۱
۱
۲
 کامپیوتر
سخت افزار
۱
۱
کامپیوتر
نرم افزار
۱
۱
مهندسی محیط زیست
۱
۱
شیمی
شیمی کاربردی
۲
۱
۳
حسابداری
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت دولتی
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت بازرگانی
۲
۱
۳
علوم تربیتی
مدیریت برنامه­ریزی آموزشی
۱
۱
 
 
 
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز (ادامه)
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کاردانی
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
۶
۶
برق
الکترونیک
۴
۴
ایمنی صنعتی
۲
۲
شیمی
شیمی آزمایشگاهی
۴
۴
مکانیک
ماشین­آلات، جوشکاری، ساخت و تولید، تأسیسات عمومی صنایع، تأسیسات آبرسانی و گاز رسانی
۲۰
۲۰
فنی
شیمی، فیزیک، ریاضی، مکانیک، عملیات پالایش، عملیات پتروشیمی
۶۰
۶۰
مدیریت بازرگانی
۲
۲
مدیریت دولتی
۳
۳
جمع کل
۱۸۷
۱۳
۲۰۰
۱-   شرایط عمومی استخدام
۱-    تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲-    اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی) به صورت کامپیوتری (جهت داوطلبان ذکور)
۴-    عدم سوء پیشینه کیفری
۵-    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶-    داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان
۷-    موفقیت در آزمون، مصاحبه فنی و تخصصی و آموزش‌های اولیه و تخصصی
۸-    آمادگی انجام وظیفه در محل پالایشگاه میعانات‌گازی بندرعباس و سکونت در بندرعباس
تبصره – در شرایط یکسان اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از ۲۵% (حالت اشتغال) و آزادگان با بیش از یکسال اسارت می‌باشد.
۲-   شرایط اختصاصی استخدام
الف- حداکثر سن متقاضیان برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۵ سال و کارشناسی ۲۸ سال و کارشناسی ارشد
۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲/۱۰/۹۲ می‌باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با تایید کمیته جذب حداکثر به میزان ۳ سال(در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).
v   مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سقف سنی افزوده می‌شود.
تذکر ۱: داوطلبان تنها می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از یکی از تبصره های فوق‌الذکر استفاده نمایند .
تذکر ۲: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از ۲۸ سال و کارشناسی و کارشناسی ارشد نباید به ترتیب بیشتر از ۳۱ و ۳۳ سال باشد.
تذکر ۳: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی و مدارک پایان خدمت و یا معافیت دائم بایستی قبل از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۲باشد.
۳-   مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۷/۱۰/۹۲ با مراجعه به سایت  ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱-  ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲-  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳-  واریز مبلغ ۰۰۰ر۲۵۰ ریال (بیست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت (قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی نیز ارسال گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰  کیلو بایت باشد.
۴-  ارائه مدارکی دال بر انجام خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان (به صورت اسکن ارسال شود و حجم فایل آن نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت باشد.).
۵-    فایل اسکن­شده مدرک تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت
توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد.
۴-   زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
۷-   مراحل جذب
·    از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.
·        پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس صورت خواهد پذیرفت. بدین­ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزشی، شرکت هیچ­گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
۸-   نکات قابل توجه
۱-  افرادی که موفق به سپری‌نمودن آزمون و مصاحبه فنی و گزینش و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲-  منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳-  تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.
۹-   تذکرات مهم:
۱-  چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲-  ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳-  ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴-  هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵-    مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین­ نامه و مقررات شرکت و ضوابط تعریف شده در قانون کار می باشد.
۶-  نتایج آزمون کتبی حداکثر ۳ برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزش­های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷-  مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.
۸-    مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگانوزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۹-    وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۱۰-                        در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۱-  شرکت نفت ستاره خلیج فارس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت خصوصی نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

دیدگاه ها (۵,۲۶۳)

 1. همدردمی‌گه:

  سلام به همه دوستان عزیز
  خواهشمندم اگر شماره تماس از آغاجری و یا هر مسئول دیگه نفت ستاره دارید بزارید.ممنون

 2. کمپین منتظرانمی‌گه:

  با سلام به همه دوستان منتظر
  اگه یه همکاری در جهت پیگیری ها توسط همه دوستان صورت بگیره و در این سه روز با دفتر آغاجری تماس گرفته بشه شرایط جذب و پاسخ گویی مسئولین بیشتر میشه، همانطور که با همت شما دوستان مدیر عامل پاسخ این پیگیری ها رو داد. ممنون میشم که دوستان نظرات خودشونو بذارند تا بهترین کار صورت بگیره
  با تشکر و امید به خدا

 3. قربانی نفتمی‌گه:

  به نظر من شرکت ستاره از بهترین شرکتهای ایرانه حتی خاورمیانه. اینها میخان خودمون پیگیری نکنیم ودعوت نشیم/جون الان همه بیکارن و میخان بعضی دیگه بیان سرکار. این پالایشگاه بزرگترین پالایشگاه کشور هست پس همه جا دوین دنبالش.نزارین از دستتون بره. من جای دیگه استخدام شدم ولی اینده نفت ستاره درخشانه…مدیر خواهش میکنم تایید کن

 4. مدیرتمی‌گه:

  سلام نضراتمون بالای ۵۰۰۰ تا رسیده چرا اینقد سردیم زنگ بزنیم شرکت تهران از مدیر سایت هم اگه خبری داره خبرمون بده

 5. جوادمی‌گه:

  سلام
  از رشته شیمی کاربردی به کسی زنگ زدن؟؟

 6. سوال از آقا میثممی‌گه:

  آقا میثم سلام،من در موارد ذیل به راهنمایی نیاز دارم چون در انتخاب نفت ستاره و یک جای دیگه که تازگی قبول شدم و شروع به کار آن اول اردیبهشت۹۵است مردد هستم درضمن اسم بنده در لیست قبولی های قطعی نفت است:

  ۱-آیا نفت ستاره خانه سازمانی می دهد؟؟شهرک بوستانو که که محل استقرار کارکنان نفت ستاره و فلات میباشد آیا به افراد متاهل نفت ستاره نیز تعلق می گیرد؟درصورتی که خانه سازمانی نمی دهند آیا کمک هزینه ای بابت اجاره یا رهن مسکن می دهند؟؟لطفا در صورت عدم اطلاع برادری کنید بپرسید و به بنده اطلاع دهید

  ۲-حقوق اونجا با تمامی مزایا و…در ماه چقدر در می آید؟؟هم اکنون خالص دریافتی شما چقدر است؟

  ۳-ساعت کاری اونجا به چه شیوه است؟و از چه ساعتی شروع و خاتمه کار است؟آیا اقماری است؟

  ۴-پنج شنبه و جمعه اونجا اداری تعطیل است یا بچه های فنی نیز ؟

  ۵-خبری از دعوت بقیه بچه ها ندارید؟؟

  پیشاپیش از لطف شما در مطالعه و پاسخ به بنده کمال تشکر را از شما دارم آقا میثم

  • سوال از اقا میثم Replyمی‌گه:

   داوطلب گرامی
   باسلام
   ضمن تبریک قبولی قطعی شما در آزمون و به موجب آن استخدام در شرکت نفت ستاره خلیج فارس ، از آنجا که اعلام نمودید نام شما در لیست قبولی قطعی نفت می باشد ؛ از اینرو به نمایندگی از افرادی که نمیدانند نامشان در لیست قبولی قطعی نفت است یا در لیست ذخیره از شما درخواست می گردد با مراجعه به لیست قبولی قطعی نفت پس از مشاهده کامل اسامی قبولی قطعی نفت آنها را اعلام کنید. بی شک این عمل دعای خیر پذیرفته شدگان و افراد ذخیره را برای شما در پی خواهد داشت.
   چه بسا همین دعای خیر این افراد موجب ترقی و پیشرفت شما شود.
   پیشاپیش از لطف شما در مطالعه و پاسخ به همه کمال تشکر را دارم ((سوال از آقا میثم‏)‏‏)‏.

  • میثممی‌گه:

   ۱)فعلا هیچ خبری از خونه نیست.شهرک بوستانو برا نیروها اقماریه.شامل حال ما نمیشه.ما باید بیایم و مقیم شیم.هزینه ای هم پرداخت نمیشه.ما خونه گرفتیم همه رو از جیب خودمون دادیم.شاید چند سال دیگه خونه بدن.
   ۲)حقوق فعلا ک زیر دو تومن
   ۳)نیروها بومی و مقیم ۶٫۳۰ تا ۵ بعدازظهر.پنج شنبه ها تا ۱۲٫فنی و اداری فعلا فرقی نداره
   ۴)متاسفانه اطلاعی ندارم.خبری بود در جریان قرارتون میدم
   همون اول عرض کردم اگه ی جایی تو شهر خودتون پیدا کردید،برید همونجا.شرکت نفتم هزجا باشه ارزش رفتن داره

  • بهزادمی‌گه:

   سلام شما از کجا این قد مطمئن هستید که جز افراد قبولی هستید
   تو رو خدا بگید ما هم بدونیم
   حداقل تکلیف مون با خودمون مشخص بشه

  • mohammadمی‌گه:

   خواهشا ممکنه بگین شما چه رشته ای هسین؟؟؟شما الان استخدام پتروشیمی بوشهر هسین؟؟؟..

 7. الهی به امید تومی‌گه:

  سلام
  وقت همه گی بخیر
  داشتم دیدگاها رو میخوندم رفتم تو فکر این موضوع که مسئولین شرکت از چه سیاست جالبی دارن استفاده میکنن
  اعلام کردن از ابتدای آذر باهاتون تماس میگیریم نتیجه اش شده اینکه دیگه حالا هیچکس به دفتر شرکت زنگ نمیزنه پیگیری کنه
  همه منتظرن از شرکت باهاشون تماس گرفته بشه
  هیچکس زنگ نمیزنه پیگیری کنه مبادا همون لحظه که میخوان بهمون زنگ بزنن دقیق همون لحظه تلفن اونا مشغول بشه یا تلفن ما مشغول بشه
  چه زیبا پیگیری ها رو به صفر رسوندن

 8. حسین ممی‌گه:

  من با “یاخدا” و “کمپین انتظار” موافقم. باید یک حرکتی انجام بدیم
  شرکت ستاره مهرماه بودجه کلانشو گرفته و الان هم بحث راه اندازی هست. چرا باید به ما جواب نده.

 9. کمپین منتظرانمی‌گه:

  با سلام به همه دوستان منتظر
  به نظر من اگه همه دوستان در روز های ۷، ۸،۹ آذر با دفتر آقای آقا جری تماس بگیرند و ضمن تشکر از زحمات کشیده شده از ایشون بخواهند که لیست نهایی ۲۰۰ نفرو برای فاز نخست پالایشگاه اعلام بکنند.
  شماره تماس :
  ۰۲۱۲۶۷۰۹۹۸۵

 10. يا خدامی‌گه:

  سلام .بچه ها بايد همه باهم متحد بشيم بايد بريم تهران.ىکى نماينده بشه واسه هماهنگى بچه ها. مدير خواهش ميکنم تاييد کن

 11. محمدمی‌گه:

  چرا هیچکس کامنت نمیزاره? خبری نیست?

 12. سخت پیگیرمی‌گه:

  چرا عزیزان حرفی نمیزنین بی خیال نشین

 13. mksمی‌گه:

  سلام دوستان
  از طرف شرکت با کسی تماس گرفته شد ؟

 14. سخت پیگیرمی‌گه:

  سلام بامن هیچ تماسی نگرفتن ای خدا خودت به دادمون برس چه شده بعد از دوسال هنوز داریم التماس میکنیم امروز همه دوباره زنگ بزنیم دفتر تهران باور کنید به جزء تحقیر شدن تو این دوسال هیچ ندیدیم

 15. یکی از چهارصدتامی‌گه:

  با یاد خدا
  سلام
  از ۲۵ تا ۲۷ آبان فقط یکی مون دیدگاهشو نوشته‏!‏‏!‏‏!
  چی شده
  بی خیال استخدام و پیگیری شدین؟
  باهاتون تماس گرفتن مشغول کار شدین؟
  یا مدیر تایید نکرده؟
  یک شنبه اول آذره اگه بهمون تماس گرفتن بیایم اینجا اعلام کنیم
  به امید خدا…

 16. ☆خلیج فارسمی‌گه:

  سلام.
  انشاءالله که هر چه سریع تر نتایج اعلام کنند . … .

 17. يا خدامی‌گه:

  ديشب برنامه گل به خودى همش در مورد کمبو بنزين و پالايشگاه ستاره ميگفت حتى ىکى از کارشناساشون در مورد افتتاح حرف ميزد. مطمنم اذرماه به بهربردارى ميرسه. پس خواهش ميکنم زنگ بزنيد به هر جا که فکرتون ميرسه و پيگيرى کنيد که کارمون درست بشه. مدير جان متشکرم

 18. به میثم عزیزمی‌گه:

  میثم عزیز چند لحظه خودت رو بذار جای ما
  دوست نداشتی کسی که زمانی باهات همدرد بوده و وضعت رو درک میکنه یه خبری هرچند کوتاه از شرایط و اوضاع این روزها و اینکه آیا دارند چیکار میکنن برای جذب کردن یا نکردن بهت بده

  میدونم دلخوری از بعضی افراد که گویا صحبت های شما با منافعشون جور در نمیاد و هر سری با کسی که خبری موثق بده بد برخورد میکنن.
  اما ما دیگه تو این دو سال اندی شناختیمشون و حرف هاشون رو میشناسیم.
  خواهش میکنم اگر خبری داری به ما بده
  ممنونتیم

  • .می‌گه:

   البته من نمیخوام با حرفم راه اون افرادی که شما گفتین رو هموارتر کنما.. اما گاهی هم بعضی افرادی مثل خوده من بودند و هستند که تحت فشار این وضعیت پیش اومده خلق و خوی خوبی ندارند،حساس شدن نسبت به همه چیز و…،عزیزان ما باید همدیگرو بهتر درک کنیم و به هم دیگه حق بدیم،مهم اینه که اگه همکار هم شدیم یکدلی جمعی رو با منافع شخصی جدا بدونیم نه در مقابل هم.
   .خدا یار و یاور همه باشه .

  • میثممی‌گه:

   سلام
   ببین دوست عزیز باور کنید اگه خبری داشم حتما در جریان قرارتون میدادم.استخدامی دست اینجا نیست همه چی با دفتر تهرانه.ماهم ک میپرسیم چیزی بهمون نمیگن.ولی ای کاش همتونو واسه چند هفته میوردن اینجا تا میدید اینجا چ خبره.

 19. نفت سوز سوختهمی‌گه:

  سلام وقت همه تون بخیر
  یه سری از مهمترین مطالب
  میشه امیدوار باشیم به اینکه شرکت هزینه و وقت صرف آزمون کرده پس میریم سرکار
  اما شرکت اسامی رو اعلا م نمیکنه چون نمیدونه چند تا نیرو لازم داره‏!‏
  قرار بود ده روز بعد گزینش دویست تا مون بریم سرکار الان چهارده ماه گذشته
  شرکت نیروی باتجربه میخاد
  پالایشگاه که چندین بار افتتاحش به آینده موکول شد یهو چند ماه زودتر میخاد اعلام بشه
  چند وقت پیش یکی مون گفته بود باید از طریق شرکت پالایش پیگیری کنیم جالبه بدونین نماینده شهرمون در مجلس از شرکت نفت جواب خواستن که شرکت نفت گفته نفت ستاره خصوصیه و تابع تصمیمات هیئت مدیره
  اصل نامه هم موجوده
  اما اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خداهست…

 20. امیدوارمی‌گه:

  شمارش معکوس برای آغاز تولید از مهمترین طرح پالایشی کشور
  خط لوله تامین خوراک پالایشگاه ستاره خلیج فارس راه اندازی شد
  مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس از راه اندازی خط لوله ٣٨٨ کیلومتری تامین خوراک این پالایشگاه خبر داد.

  احمد ادیب در گفتگو با خبرنگار شانا، با اشاره به راه اندازی خط لوله ۳۸۸ کیلومتری خوراک میعانات گازی از عسلویه به سایت پالایشگاه گفت: با توجه به وجود مشکلات در ذخیره سازی میعانات گازی در پارس جنوبی به دستور وزیر نفت این خط لوله با ظرفیت ذخیره سازی حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه راه اندازی شده است.

  ادیب ادامه داد: اگر این خط لوله راه اندازی نمی‌شد به اجبار باید فازهای ۹ و ۱۰ پارس جنوبی تعطیل می‌شد که در این صورت ناخواسته با بحران گازی در کشور مواجه می‌شدیم.

  افتتاح رسمی خط لوله خوراک و آبگیر با حضور وزیر نفت

  مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: با حضور وزیر نفت در پالایشگاه ستاره خلیج فارس در هفته‌های آتی خط لوله خوراک و پروژه آبگیر این پالایشگاه به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

 21. محسنمی‌گه:

  سلام
  بچه ها ما باید ی اعتراض دسته جمعی بکنیم فقط همین مثله بچه های نفت ک ب نتیجه رسیدن حالا هرچه بیشتر طولش بدیم از زندگیمون بیشتر میوفتیم عقب مدیرجان خودتون ی راهی نشونمون بده. خواهشا، اگه واقعا درکمون میکنید؟؟؟باتشکر

 22. اراممی‌گه:

  سلام دوستان.
  من به دفتر تهران زنگ زدم با آغاجری صحبت کردم. ایشون گفتن عجله ما بیشتر از شما هست که نیرو جذب کنیم. و گفتن از آذر تا اخر سال جذب میکنیم. و در مورد این که همه رو جذب میکنید یا برخی گفتن چون پالایشگاه واحد به واحد وارد مدار میشه بر حسب نیازمون جذب میکنیم. و در اخر هم پرسیدم نتایج که اماده هست چرا اعلام نمکنین گفتن چون ما تعداد نیازمون مشخص نیست و سعی بر این داریم که همه رو جذب کنیم.

 23. حسین ممی‌گه:

  یه چیزی که هست تو همه آگهی های استخدامی مینویسن این آگهی تعهدی برای کارفرما جهت جذب داوطلبان ایجاد نمیکنه. واسه همین کسی نمیتونه بهشون ایراد بگیره. ولی من با “ِاخدا” موافقم که بریم تهران در یک روز هماهنگ

 24. يا خدامی‌گه:

  به نظر من ىه برنامه ريزى کنيم همگى بريم تهران.حداقل اونجا تکلىفمون را مشخص کنن. نظر شما چىه

 25. منچسترمی‌گه:

  باسلام خدمت همه دوستان عزيز
  اين آزمون كه گرفته شده قطعا بايستي با جذب نفرات همراه باشه بدليل اينكه در هر صورت هزينه شده و اين هزينه كردن به هيچ وجه براي يه شركت خصوصي بي علت و بي نتيجه نخواهد بود…ديدگاه مديران شركت بنظر ميرسه فعلا يك ديدگاه اقتصادي هستش كه منتج ميشه به جذب نكردن فعلي نيرو بدليل سياستهاي اقتصادي شركت.و اينكه هنوز توليدي نداره كه بخواد نيرو رو بگيره وروي سمت خاصي قراربده…

 26. حمیدمی‌گه:

  من توی چند روز اخیر ۳ بار با دفتر تهران و آقای آغاجری صحبت کردم. گفتن که از آذر ماه تا آخر سال برحسب نیاز و به تدریج تمام ۲۰۰ نفری که قبول شدند رو دعوت به کار میکنند و تا به حال بجز بچه های ایمنی و آتش نشانی با هیچ گروه دیگه ای تماس گرفته نشده.
  در مورد رشته خودم مهندسی شیمی هم از آقای آغاجری پرسیدم گفتن مشخص نیست هنوز.

 27. يا خدامی‌گه:

  سلام . بچه ها نااميد نباشين. کارمون به اميد خدا درست ميشه. فقط بايد با برنامه و حساب شده پيگيرى کنيم.

 28. .می‌گه:

  زندگی ما بازیچه یه عده شده درست…اما مهم اینه که خدا هیچ بنده ای رو واسه بازیچه بنده خودش قرار نداده…دوست عزیز مسئولم خدایه من هرچند که تو قبولشم نداشته باشی خدای توام هست.ما نچرخیدیم اما تا دوست داری بچرخ زمین برای تو گرده.

 29. امینمی‌گه:

  من یک سری سوال و جواب از یک سری افراد آشنا با این پروژه کردم و متوجه شدم که ما افراد شرکت کننده در آزمون هیچوقت یک بار دیگه تکرار میکنم، هیچ وقت به اینجا دعوت نمیشیم وآزمون گرفته شده کان لم یکن تلقی می شود.

 30. منتظر ستارهمی‌گه:

  سلام من نميدونم شما با کی حرف میزنید و اینجا پیغامشو میذارید ما که هر چه زنگ میزنیم تهران و بندر کسی جواب مارو نمیده، بعدشم من رقیبامو میشناسم اصلا کسی رو خبر نکردن که الان به قول شما میگن بهشون زنگ زدیم،دروغ میگن.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید