استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)+ اطلاعیه جدید

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (مرحله اول)+ اطلاعیه جدیدReviewed by MODIR on Aug 20Rating:

سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 اطلاعيــه دعوت به همكاريسه شنبه 27 مرداد 1394
شركت نفت ستاره خليج فارس در بندرعباس به منظور تكميل نيروي انساني مورد نياز خود در بخش HSE (ايمني آتش نشاني، بهداشت و محيط زيست) در رشته هاي تحصيلي مرتبط (بشرح جدول ذيل) بصورت قراردادي مدت موقت و بصورت آزمايشي و بر اساس قانون كار و سازمان تأمين اجتماعي ، فقط از بين داوطلبان ذكور در الويت اول نيروهاي بومي ساكن بندرعباس (ترجيحاً داراي حداقل2 تا 3 سال سابقه كار مرتبط) از طريق برگزاري مصاحبه فني/تخصصي دعوت به همكاري مي نمايد  شركت نفت ستاره خليج فارس در بندرعباس به منظور تكميل نيروي انساني مورد نياز خود در بخش HSE (ايمني آتش نشاني، بهداشت و محيط زيست) در رشته هاي تحصيلي مرتبط (بشرح جدول ذيل) بصورت قراردادي مدت موقت و بصورت آزمايشي و بر اساس قانون كار و سازمان تأمين اجتماعي ، فقط از بين داوطلبان ذكور در الويت اول نيروهاي بومي ساكن بندرعباس (ترجيحاً داراي حداقل 2 تا 3 سال سابقه كار مرتبط) از طريق برگزاري مصاحبه فني/تخصصي دعوت به همكاري مي نمايد.
داوطلبان واجد شرايط در صورت تمايل لازم است، مدارك مورد نياز اعلام شده را همراه با فرم تكميل شده پيوست از طريق پست پيشتاز حداكثر تا تاريخ 31/05/1394 به صندوق پستي 1919838411 ارسال نمايند. بديهي است به مدارك ناقص و يا مدارك تحصيلي غير مرتبط ترتيب اثر داده نخواهد شد. ضمناً هرگونه اطلاع رساني بعدي از طريق همين سايت (www.pgsoc.ir)اعلام خواهد شد. (داشتن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي يا مشابه آن در بسيج الزامي است) لطفا فرم استخدام را از قسمت آلبوم تصاوير , قسمت استخدام تهيه و تکميل بفرماييد .
مشخصات : 1 كارشناس /كارشناسي ارشد مهندسي ايمني( آتش نشاني ) – تعداد مورد نياز 2 نفر حداکثر سن 35 سال 2 كارشناسي/كارشناس ارشد بهداشت حرفه اي – تعداد مورد نياز 2 نفر حداکثر سن 35 سال 3 كارشناسي / كارشناسي ارشد مهندسي محيط زيست – تعداد مورد نياز 1 نفر حداکثر سن 35 سال 4 كارشناسي/ كارشناسي ارشد روانشناسي صنعتي – تعداد مورد نياز 1 نفر حداکثر سن 35 سال 5 كارشناسي/ كارشناسي ارشد بهداشت و تغذيه – تعداد مورد نياز 1 نفر حداکثر سن 35 سال مدارک مورد نياز : 1. تصوير آخرين مدرك تحصيلي 2 . تصويرسوابق كار 3.تصويركارت پايان خدمت/ معافيت دائم 4. تصوير كارت ملي

خبر 6 مرداد 94 استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون ستاره خلیج‌فارس همچنان بلاتکلیف هستند09

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به اینکه برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس در تماس با باشگاه خبرنگاران نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه داشتند.
براساس این گزارش پذیرفته شدگان  این آزمون استخدامی عنوان می‌کنند آزمون استخدامی در تاریخ 2 اسفند ماه سال 92 برگزار و نتایج نیز در تاریخ 28 اسفند ماه همان سال اعلام شده است. به گونه‌ای که از این افراد مصاحبه گزینشی نیز به عمل آمده است.
بنبراین پس از اعلام نتایج، قرار بود که در خرداد ماه سال 93 مصاحبه تخصصی انجام و تا تیرماه سال 93 نتایج این مرحله نیز اعلام شود که البته با دو ماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.
به گفته این پذیرفته شدگان که البته تعداد آنها 400 نفر است، قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و 200 نفر از این تعداد پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند اما با گذشت حدود یک سال هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.
برای پیگیری این موضوع خبرنگار باشگاه خبرنگاران با مسئولان پالایشگاه ستاره خلیج فارس تماس گرفت و یکی از افراد این شرکت اعلام کرد: تا زمانی که پالایشگاه به طور کامل احداث نشده باید این افراد منتظر بماند.
یک منبع آگاه نیز اعلام کرد دعوت از پذیرفته شدگان در آزمون های کتبی و مصاحبه فنی و تخصصی براساس برنامه ریزی های آموزشی در اولویت کاری است؛ به همین دلیل در زمان مناسب از نفرات بر اساس اولویت و تقدم امتیاز در رشته های مختلف تحصیلی مورد نیاز از طریق پیام ، تماس تلفنی و یا سایت این شرکت دعوت بعمل خواهد آمد.
اکنون جای این سوال باقی است که چرا پالایشگاهی که هنوز به مرحله کامل نرسیده و حتی آینده این پالایشگاه مشخص نیست آزمون برگزار شده پذیرفته‌شدگان را چشم انتظار گذاشته‌اند.
گفتنی است؛‌ شركت نفت ستاره خليج فارس در سال 1385 با هدف طراحی، مديريت، تامين منابع مالی، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از پالايشگاه ميعانات گازی به ثبت رسيد.
این شرکت با بهره گيری از توان و ظرفيت نيروهای متخصص ايراني و شركت هاي داخلي اعم از مديريتی ، مهندسی و ساخت از جمله بزرگترين شركت های پالايشی است كه هم اكنون در حال احداث پالايشگاه ميعانات گازی در بندرعباس با ظرفيت 360,000 بشكه در روز مي باشد.
خبر 16 آذر 93  استختام: اطلاعیه جدید شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن تشكر از ابراز تمايل داوطلبان محترم همكاري در شركت نفت ستاره خليج فارس، بدينوسيله به اطلاع اين عزيزان مي رساند نظر باينكه پالايشگاه كماكان در مراحل ساخت و نصب تجهيزات بوده و تاكنون بمرحله بهره برداري نرسيده است از اين رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهاي مختلف پالايشگاه جهت بهره برداري، به مرور از داوطلبان پذيرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نياز، همچنين تقدم و الويت امتيازات مكتسبه در آزمون كتبي و مصاحبه فني/ تخصصي در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره هاي آموزشي دعوت بعمل خواهد آمد.

خواهشمند است تا زمان اطلاع رساني بعدي از پيگيري موضوع و تماس با واحدها و همكاران اين شركت جداً خودداري فرماييد.  ضمن تشكر از ابراز تمايل داوطلبان محترم همكاري در شركت نفت ستاره خليج فارس، بدينوسيله به اطلاع اين عزيزان مي رساند نظر باينكه پالايشگاه كماكان در مراحل ساخت و نصب تجهيزات بوده و تاكنون بمرحله بهره برداري نرسيده است از اين رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهاي مختلف پالايشگاه جهت بهره برداري، به مرور از داوطلبان پذيرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نياز، همچنين تقدم و الويت امتيازات مكتسبه در آزمون كتبي و مصاحبه فني/ تخصصي در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره هاي آموزشي دعوت بعمل خواهد آمد. خواهشمند است تا زمان اطلاع رساني بعدي از پيگيري موضوع و تماس با واحدها و همكاران اين شركت جداً خودداري فرماييد. سلامتي و موفقيت شما را از خداوند متعال خواهانيم.

خبر 11 شهریور 93  استختام:اعتراض برخی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ستاره خلیج فارس به تاخیر ۲ ماهه و پاسخ مسئولان

خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مدتی است برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ستاره خلیج فارس در تماس با خبرگزاری فارس نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه مند هستند.

امروز نیز مطلع شدیم تعدادی از این افراد در مقابل شرکت ستاره خلیج فارس تجمع کردند تا نتایج استخدامی زودتر اعلام و از وضعیت بلاتکلیفی خارج شوند.

این افراد مدعی هستند آزمون استخدامی در 2 اسفند ماه سال 92 برگزار و نتایج نیز در تاریخ 28 اسفند ماه اعلام شده است.

پس از اعلام نتایج در خرداد ماه سال 93 مصاحبه تخصصی انجام و قرار بود تا تیرماه نتایج این مرحله نیز اعلام شود که با دوماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.

به گفته این پذیرفته شدگان قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند که با گذشت 2 ماه هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.

خبرنگار فارس برای پیگری موضوع با مسئولان شرکت ستاره خلیج فارس گفت‌وگو کرد، که درنهایت مسئولان اعلام کردند مرحله گزینش طبق زمانبندی در حال اجرا است. هیچ تاخیری رخ نداده و قراراست به تدریج برگزیدگان نهایی دعوت به کار شوند.

خبر 11 شهریور 93  استختام: اعلام نتایج مصاحبه ی تخصصی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

 داوطلب گرامی برای آگاهی از نتایج مصاحبه تخصصی خود کلیک کنید.

خبر 7 خرداد 93 – اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

خبر 31 اردیبهشت 93 – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی

داوطلبان مي‌توانند درصورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر درخصوص شركت نفت ستاره خليج فارس به سايت شركت به آدرس www.pgsoc.ir و براي اطلاعات مرتبط به آزمون به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداري منحصراً با شماره تلفن   0761-3553363 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.

خبر 20 فروردین 93 – اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت ستاره خليج فارس

لینک اعلام نتایج

خبر 27 اسفند 92 – زمان اعلام نتایج آزمون نفت ستاره خلیج فارس از ساعت ۸ روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۲۸ اعلام خواهد شد.

داوطلبان گرامی

با سلام

به دلیل تداخل زمان آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نفت ستاره خلیج فارس، زمان آزمون استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به روزهای پنجشنبه و جمعه

مورخ 1/12/92 و 2/12/92 منتقل می گردد. ضمنا دریافت کارت آزمون از روز چهارشنبه مورخ 23/11/92 لغایت 30/11/92 می باشد.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی  شرکت نفت ستاره خلیج فارس واقع در هرمزگان-بندرعباس تا روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۵ تمدید گردید.

–   زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و بالاتر را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار (بیمه تامین اجتماعی) دعوت به همکاری نماید.
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کارشناسی و بالاتر
مهندسی شیمی
فرآیندهای جداسازی، صنایع پالایش، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، طراحی فرآیند، طراحی صنایع پتروشیمی
۴۰
۴
۴۴
مهندسی مکانیک
حرارت و سیالات
۱۴
۲
۱۶
مهندسی مکانیک
طراحی جامدات
۳
۳
مهندسی برق
قدرت
۸
۸
مهندسی برق
الکترونیک
۵
۵
مهندسی مواد
متالورژی صنعتی
۱
۱
۲
مهندسی ایمنی
۳
۳
مهندسی صنایع
برنامه­ریزی و تحلیل سیستم­ها، برنامه­ریزی و مدیریت تولید، تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم
۱
۱
۲
 کامپیوتر
سخت افزار
۱
۱
کامپیوتر
نرم افزار
۱
۱
مهندسی محیط زیست
۱
۱
شیمی
شیمی کاربردی
۲
۱
۳
حسابداری
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت دولتی
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت بازرگانی
۲
۱
۳
علوم تربیتی
مدیریت برنامه­ریزی آموزشی
۱
۱
 
 
 
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز (ادامه)
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کاردانی
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
۶
۶
برق
الکترونیک
۴
۴
ایمنی صنعتی
۲
۲
شیمی
شیمی آزمایشگاهی
۴
۴
مکانیک
ماشین­آلات، جوشکاری، ساخت و تولید، تأسیسات عمومی صنایع، تأسیسات آبرسانی و گاز رسانی
۲۰
۲۰
فنی
شیمی، فیزیک، ریاضی، مکانیک، عملیات پالایش، عملیات پتروشیمی
۶۰
۶۰
مدیریت بازرگانی
۲
۲
مدیریت دولتی
۳
۳
جمع کل
۱۸۷
۱۳
۲۰۰
۱-   شرایط عمومی استخدام
۱-    تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲-    اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی) به صورت کامپیوتری (جهت داوطلبان ذکور)
۴-    عدم سوء پیشینه کیفری
۵-    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶-    داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان
۷-    موفقیت در آزمون، مصاحبه فنی و تخصصی و آموزش‌های اولیه و تخصصی
۸-    آمادگی انجام وظیفه در محل پالایشگاه میعانات‌گازی بندرعباس و سکونت در بندرعباس
تبصره – در شرایط یکسان اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از ۲۵% (حالت اشتغال) و آزادگان با بیش از یکسال اسارت می‌باشد.
۲-   شرایط اختصاصی استخدام
الف- حداکثر سن متقاضیان برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۵ سال و کارشناسی ۲۸ سال و کارشناسی ارشد
۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲/۱۰/۹۲ می‌باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با تایید کمیته جذب حداکثر به میزان ۳ سال(در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).
v   مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سقف سنی افزوده می‌شود.
تذکر ۱: داوطلبان تنها می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از یکی از تبصره های فوق‌الذکر استفاده نمایند .
تذکر ۲: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از ۲۸ سال و کارشناسی و کارشناسی ارشد نباید به ترتیب بیشتر از ۳۱ و ۳۳ سال باشد.
تذکر ۳: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی و مدارک پایان خدمت و یا معافیت دائم بایستی قبل از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۲باشد.
۳-   مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۷/۱۰/۹۲ با مراجعه به سایت  ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱-  ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲-  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳-  واریز مبلغ ۰۰۰ر۲۵۰ ریال (بیست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت (قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی نیز ارسال گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰  کیلو بایت باشد.
۴-  ارائه مدارکی دال بر انجام خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان (به صورت اسکن ارسال شود و حجم فایل آن نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت باشد.).
۵-    فایل اسکن­شده مدرک تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت
توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد.
۴-   زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
۷-   مراحل جذب
·    از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.
·        پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس صورت خواهد پذیرفت. بدین­ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزشی، شرکت هیچ­گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
۸-   نکات قابل توجه
۱-  افرادی که موفق به سپری‌نمودن آزمون و مصاحبه فنی و گزینش و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲-  منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳-  تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.
۹-   تذکرات مهم:
۱-  چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲-  ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳-  ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴-  هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵-    مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین­ نامه و مقررات شرکت و ضوابط تعریف شده در قانون کار می باشد.
۶-  نتایج آزمون کتبی حداکثر ۳ برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزش­های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷-  مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.
۸-    مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگانوزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۹-    وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۱۰-                        در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۱-  شرکت نفت ستاره خلیج فارس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت خصوصی نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

دیدگاه ها (5,575)

 1. یاسر بیرانوندمی‌گه:

  سلام دوستان ازبچه های کاردانی شیمی با کسی تماس نگرفتن

 2. يا خدامی‌گه:

  بچه ها بزاريم 24بريم که اول هفته باشه.. 2١ميشه چهارشنبه و زياد تاثيرى نداره. اول هفته بهتره

 3. به کاردانی هامی‌گه:

  قرار بود از 15 بهمن باهاتون تماس بگیرن زنگ بزنین بهشون اگر ی جواب دیگه بهتون دادن بفهمین که حتمت باید بریم تهران و حقمونو بگیریم

 4. يا خدامی‌گه:

  بچه ها ادرس نفت ستاره را اگه دارين بفرستين

  • امیدوارمی‌گه:

   بلوار میرداماد – میدان مادر – خ رودبار غربی – خ کاووسی – پلاک 14 -ساختمان گرند

 5. 21 بهمنمی‌گه:

  مسئولین محترم نفت ستاره همه ما روز 21 بهمن جلو شرکتیم، پذیرایی یادتون نره ………
  دوستان هرچی خبرگزاری هست رو خبر کنید،میریم ک حقمون رو بگیریم،

 6. عليمی‌گه:

  بيايد دوستان تا اين دفعه تكليفمون مشخص بشه…

 7. عليمی‌گه:

  منم برا ٢١ ام آماده ام ميام دوستان..

 8. يا خدامی‌گه:

  پس قرارما 2١ بهمن. ىا خدا

 9. حق طلبمی‌گه:

  سلام
  من چندسری خواستم که هماهنگتون واسه تهران؛نخواستین
  الانم دگ هیچ کاری نمکنم
  اخرین پیشنهادم رومیدم
  تهران21بهمن ساعت10
  بایدبالای50نفرباشم
  اقایونی که باهاتون تماس گرفتن؛هیچی هنو نشده؛شماهم بیاین
  هرکی میتونه بیاد
  داداش یاپسرعموتونم واسه شلوغ کردن بیارین
  والاجدی میگم
  اگر میاین منم قول میدم این کار رو با کانال هایی که دارم رسانه ای کنم
  حق گرفتنی
  یاعلی

 10. P.G.Sاسیرمی‌گه:

  با یاد خدا
  سلام
  نظرتون چیه با خبرگزاری هایی که مرداد تماس گرفتیم و گزارش تهیه کردن ، حالا بعد از شش ماه دوباره تماس بگیریم و ازشون بخواهیم که گزارش مرداد رو پیگیری کنن تا شرکت اعلام کنه تو این چند ماه برای پالایشگاه و بچه های آزمون چکار کرده

 11. به منتظرانمی‌گه:

  منم با تهران موافقم البته نامه دادن به نمایندگان مجلس هم فکری بدی نیست

 12. amirمی‌گه:

  با عرض سلام
  از بچه های ایمنی و سایر کسانی که هم اکنون در راه اندازی پالایشگاه ستاره مشغول هستند سوالاتی داشتم.
  1- می خواستم بدانم آیا وعده پیش راه اندازی این پالایشگاه (بنا به گفته مدیر عامل تاریخ آن در اواخر آذر ماه گفته شده بود) حداکثر تا اول اسفند ماه تحقق خواهد یافت؟
  2- آیا هم اکنون فعالیتی جهت راه اندازی این پالایشگاه در حال انجام است و یا اینکه به دلیل مشکلات مالی و یا هر دلیل دیگری این فعالیتها تعطیل شده است؟
  3- آیا صحبتهای مدیر بهره برداری این پالایشگاه مبنی بر تأخیر در خرید 5 پمپ و تأخیر در بهره برداری از سایت به این دلیل در دیماه صحت دارد و آیا تاکنون این مشکل رفع شده است یا که خیر؟
  4- آیا اطلاعاتی در دست دارید مبنی بر این که دلیل اصلی تأخیر در شروع دوره کارآموزی، صرفا مشکلات مالی برای دوره کارآموزی است و یا تأخیر در بهره برداری از پالایشگاه؟

 13. مهردادمی‌گه:

  سلام دوستان.
  من هم مثل شما از بچه های آزمونی بودم که باهام تماس گرفتن و حدود 3 ماهه گروه hse مشغول به کار شدم.میثم هرچی بهتون گفته بود درسته. زیاد واسه اومدن عجله نکنید چون الان واسه شما هیچ برنامه ای ندارن. پالایشگاه هنوز تو فاز بهره برداری نرفته. پس زیاد عجله نکنید.

 14. يا خدامی‌گه:

  بچه ها روزش را انتخاب کنيد.فقط داخل بهمن ماه بايد باشه…اگه بکشه به اسفند جوابى نميگيريم

 15. mamalمی‌گه:

  اگه بخوایم اینجوری بی تفاوت بشینیم که شرکت واسمون تصمیم بگیره هیچ فایده ای نداره..به راحتی شرکت با دو تا زنگ همه رو میپیچونه..بی خیال استخدام همه میشه..فقط باید همه با هم برای دفاع از حق و حقوقمان بریم تهرا آآآ آن

 16. مدیرتمی‌گه:

  منم میام ما دونفر هستیم تو رشتمون اونم خبر میکنم

 17. امیدوارمی‌گه:

  دوستان زودتر دست بکار بشیم برای تهران ، کیا میان اعلام کنین لطفا ،طوری نشه که خدای نکرده بیاد اون جمله بیفتیم و بگیم چقدر زود دیر می شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. يا خدامی‌گه:

  من براى تهران اماده ام

 19. نکته مهممی‌گه:

  دوستان شرکت دو خبر مربوط به استخدام افراد شرکت کننده در ازمون و وعده مدیر عامل برای جذب این نیروها را از سایت حذف کرده، بنظرم این نشونه بدی هست

  • برقمی‌گه:

   چرا انقدر آسمون ریسمون میکنین؟ این دیگه از اون حرفا بود.
   همش دنبال مسائل نا امید کننده هستین. اگر راه ارتباطی خوب میخواین تو شبکه های اجتماعی از طریق #نفت_ستاره با هم هماهنگ بشین.

 20. ایمانمی‌گه:

  منم موافق با ارام خانم / باید همگی بریم -یه روزی داخل بهمن همگی بریم تهران- من با یه وکیل دیوان عدالت صحبت کردم گفته چون استخدامی شما زمانی بوده که سهام شرکت متعلق به دولت بوده شما میتونید حقتون را از دولت بگیرید -حالا خودتون تصمیم بگیرید

  • حسین ممی‌گه:

   راجب جدی میگین؟ آخه پاراگراف آخر همین آگهی نوشته شرکت خصوصی ستاره خلیج فارس. من برای تهران اومدن آماده ام.

 21. ....می‌گه:

  سلام خدمت دوستان …به دوستانی که تماس گرفته شود برا آمار گیری دوباره هم باهاتون تماس گرفتن؟ لیسانس برق هنوز هست باهاش تماس نگرفته باشن ؟ خوب که چی الان که تماس گرفتن باید چیکار کرد ؟؟!!!! حالا اواخر بهمن با تعدادی کاردانی هم تماس گرفتن کی میرن آموزش قبل عیدم که کسی رو نمیبرن واسه آموزش. به خاطر مساله عیدی و ….. پس حتما جذب نیرو اگه باشه شاید اگه باشه به برج اردیبهشت یا خرداد بشه . بازم لطفا از بچه های لیسانس که باهاشون تماس گرفتن بگید الان در چه وضعیتی هستید؟؟؟ید

  • امیدوارمی‌گه:

   سلام
   بله دوست عزیز از برقیا هنوز هستن افرادی ک هنوز تماسی باهاشون گرفته نشده.

 22. منتظر ستارهمی‌گه:

  سلام. بر دوستان
  طی تماسی که با تهران داشتم تماس با افراد از بهمن به آخر سال. موکول شد.
  همچنان باید منتظر عملی شدن وعده های تو خالی باشیم.
  البته اگر آخر سال به نیمه نخست 95تبدیل نشه.
  خدایا اعتراف میکنم اگه یک دهم این انتظار برا امام زمان بود تا الان قطعا فرج حاصل میشد.
  شرمنده ام بخدا یا صاحب الزمان

 23. امیدوارمی‌گه:

  دوستان لطفا اعلام حضور کنین برای تهران

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی