استخدام جمعیت هلال احمر 94 + آزمون استخدامی هلال احمر به زودی برگزار می شود

استخدام جمعیت هلال احمر 94 + آزمون استخدامی هلال احمر به زودی برگزار می شودReviewed by استخدام on Dec 22Rating: 5.0استخدام جمعیت هلال احمر 94 + استخدام امدادگران فعال در سراسر کشور؛ بزودیاستخدام جمعیت هلال احمر 94 + استخدام امدادگران فعال در سراسر کشور؛ بزودی
آزمون استخدامی هلال احمر به زودی برگزار می شود
دبیرکل جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر به زودی و با نگاه به شعب و تقویت پایگاه‌های این جمعیت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس، علی اصغر احمدی در جمع مدیران ستادی و عامل استان‌های جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر این که باید هلال‌احمر را در قالب وظایف خود همانند یک دولت دید، گفت: باید استقلال خود را حفظ کرده و همانند همیشه فراتر از خط و خطوط سیاسی حرکت کنیم.
احمدی با اشاره به نزدیکی انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: هلال‌احمر نباید به‌هیچ‌وجه دستاویز یک جریان یا گروه سیاسی خاص قرار بگیرد و لذا ضروری است تا با توجه به وظایف و ماموریت‌ها، به‌ویژه در تعاملات، اعتبار و استقلال خود را حفظ کند.
وی در ادامه اظهار داشت: با نگاه به نیازهای شعب و تقویت پایگاه‌های جمعیت هلال احمر و برنامه ریزی دقیقی که انجام شده است، به زودی آزمون استخدامی جمعیت برگزار می‌شود.
اقتصاد مقاومتی یعنی صرفه جویی، مقابله با مشکلات و حرکت به سمت تولید و سازندگی
دبیرکل جمعیت هلال احمر  همچنین با تاکید بر لزوم نگاه توسعه ای نسبت به نفوذ هلال احمر در جامعه گفت: از نظر ورود جوانان و داوطلبان به جمعیت هلال احمر نیازمند یک نگاه جدی هستیم و خانه های هلال، امکان توسعه نفوذ جمعیت در جامعه که نیازمند ارائه آموزش‌های امدادی نیز هست را برای ما فراهم می‌کند.
احمدی در ادامه به بحث اقتصاد مقاومتی در جمعیت هلال احمر نیز اشاره و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه حتی با برداشتن تحریم‌های چند ساله که به ناحق بر ملت ما تحمیل شده بود، بتوانیم با صرفه جویی، در مقابل مشکلات مقاومت کرده و حتی به سمت تولید و سازندگی حرکت کنیم.

 


 

استخدام امدادگران فعال در سراسر کشور؛ بزودی

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه‌های جمعیت هلال احمر هستند از افزایش 25 درصدی دریافتی بند “سایر” شاغلین قراردادی پایگاه‌های امداد ونجات و 15 درصدی شاغلین قراردادی شعب سراسر کشور خبر داد.

به گزارش  (ایسنا)، دکتر حسن ابولقاسم گرجی تصریح کرد: استراتژی اصلی معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، ارتقای توان مالی سرمایه‌های انسانی جمعیت بویژه در بخش‌های عملیاتی امداد و نجات است که در شعب و پایگاه‌های امداد و نجات به عنوان نیروهای صف فعال هستند و خدمات انسان دوستانه بی‌منت ارائه می‌دهند.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، گرجی با تاکید بر ضرورت تقویت پایگاه‌های امداد و نجات و شعب جمعیت هلال احمر، از جذب نیروهای جدید با همین هدف خبر داد و اعلام کرد: به زودی تعداد زیادی از امدادگران فعال جمعیت هلال احمر در قالب فرآیندهای استخدامی، جذب و در بخش‌های عملیاتی سراسر کشور به کارگیری می‌شوند که با این اقدام بسیاری از مشکلات استانی بویژه در حوزه اجرایی مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام


خبر 15 اسفند 92 – تدوین آیین نامه جذب و نگهداشت نیروی انسانی در هلال احمر
توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
ایلنا: معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به تدوین آئین‌نامه و دستورالعمل‌های جذب و نگهداشت سرمایه‌های انسانی، گفت: آئین‌نامه اداری و استخدامی جمعیت هلال‌احمر به منظور جذب و نگهداشت نیروهای انسانی در دست تدوین است.
به گزارش ایلنا، “محمد کاخکی” در همایش معاونین توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر افزود: توسعه خدمات و زیرساختهای حوزه فناوری، تلاش برای هوشمندسازی و زمینه‌سازی به منظور ارتقای ظرفیتهای بالقوه و بالفعل سرمایه‌های انسانی از اولویت‌های در دست اجراست.
وی با اشاره به اینکه مهارت و دانشی که در نیروهای انسانی وجود دارد، بسیاری از مواقع مورد غفلت قرار می‌گیرد، افزود: ما معمولا کمتر از این سرمایه‌ها استفاده می‌کنیم در حالی که همین سرمایه‌ها در صورت استفاده صحیح، تبدیل به سرمایه ملموس خواهند شد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر همچنین با بیان اینکه یکی از اصلیترین ماموریت‌ها احصا و شناسایی منابع و دارایی‌های جمعیت است، اظهار کرد: برای ماموریتهای ما در حوزه پشتیبانی رویکردهایی مدنظر است که آینده‌نگری یکی از آن‌ها است.
کاخکی برنامه‌محوری در ماموریت‌ها را از دیگر رویکرد‌ها عنوان داشت و اظهار کرد: کیفیت‌گرایی و پرهیز از توسعه کمی فعالیت‌ها از دیگر مواردی است که باید به آن‌ها توجه کرد؛ چراکه اگر فقط به توسعه کمی در این بخش توجه کنیم، خسارات بسیاری متوجه ما خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه سلامت و انضباط مالی از دیگر رویکردهای معاونت پشتیبانی است که باید مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: به علاوه باید حل مسائل و مشکلات را ارتقا داد؛ ما به شکل روزمره در حوزه‌های مختلف با مسائل و مشکلات بسیاری رو‌برو هستیم و ارتقای این مهم کمک بزرگی به ما خواهد کرد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: تسهیل‌گری از دیگر مواردی است که از وظایف اصلی ما محسوب می‌شود و از سوی دیگر شفافیت و پاسخگویی هم در جایگاه خود اهمیت بسیاری دارد. اگر در فضای تاریک و ابهام خدمات خود را ارائه دهیم چندان که باید موثر نخواهد بود چراکه ماهیت فعالیتهای مرتبط با امور مادی این است که همواره ظن و گمان را به همراه خود دارد و لذا با شفافیت و پاسخگویی باید قبل از اینکه در معرض سوءظن قرار گیریم پیشگیری کرده و پاسخگو باشیم.
وی تاکید کرد: در این زمینه تقویت و توسعه رفاه ضابطه‌مند و سیستمی کردن خدمات با مشارکت همه پرسنل و شناسایی و پاسخگویی به نیاز‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

دیدگاه ها (391)

 1. aliمی‌گه:

  سلام من رشته معماری کارشناسی هستم کار کردن داخل سازمان امدادنجات هلال احمر دوست دارم و چندتا دوره امداد نجات هم رفتم و کارای امدادی رو خیلی خوب بلدم گفتم ببینم شرایط استخدام چطوره

 2. مجیدمی‌گه:

  سلام ازمون عملی برای دوره امداد نجات برای هلال احمر از کجا باید پرس و جو کرد راهنمایی کنید با تشکر.

 3. skyمی‌گه:

  با سلام و احترام
  نیروهای ساعتی با سابقه بیمه پردازی جمعیت هلال احمر بالای 3سال خدمت (لیسانس بالای 30 سال سن) چگونه در آزمون استخدامی محاسبه می شود؟ آیا می تواند با این شرط سنی در آزمون شرکت نمایند؟ آیا فرد عادی که از بیرون و هیچ آشنایی با جمعیت نداشته در آزمون شرکت نماید با نیروی ساعتی خدمتی در جمعیت مثل هم لحاظ می شود؟

 4. مجیدمی‌گه:

  من پسری 22ساله دارای مدرک فوق دیپلم و پسر پدری هستم ایثارگر من را استخدام کنید

 5. محمدمی‌گه:

  سلام من نجاتگر وامداد گر جاده ام وچندین ساله که فعالیت هم دارم ولی نمی دونم چگونه استخدام جمعیت هلال احمر بشم لطفا راهنمایی ام کنید

 6. nahid moghaddamمی‌گه:

  با سلام من میخوام استخدام شم
  خیلی دوست دارم شاغل باشم
  اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم

 7. رضامی‌گه:

  همون بهتر که از این سازمان جدا شدم به زندگیم برگشتم آقای کارمند شما که میگین سازمان عام المنفعه است و نجاتگران داوطلب هستند.پس چرا شبیه پادگان نظامیه وبا داوطلبان مثل سرباز رفتار میشه.هلال احمر یه سازمان بود که 8 اصل مهم داشت یکی ش (بیطرفی)بود چرا الان وارد سیاست کردیدن. دلم پراست اما حوصله تایپ ندارم

 8. ملیانیانمی‌گه:

  با سلام
  این استخدامی ها فقط مختص پایگاهها میشه و جهت راننده آمبولانس و یا راننده ست تو پایگاهها هستش ویا پایگاههای تازه تاسیس که نجاتگران داوطلب راننده آمبولانس یا راننده ست هستن را شامل میشه

 9. امین شکوهیمی‌گه:

  با سلام اینجانب دارای مدرک دیپلم و پایان خدمت و گواهینامه رانندگی میخواهم به عنوان راننده درهلال احمر استخدام شوم

 10. جواد دركاهيمی‌گه:

  با سلام من هشت ساله به صورت قرارداد موقت با جمعيت هلال احمر همكاري ميكنم خيلي دوست دارم تبديل وضعيت به قرار داد كار معين بشوم خيلي هم نامه به دبير كل و رييس جمعيت نوشتم در جواب عرض كردن كه بايد از طريق ازمون اقدام شود اين در حالي كه سن استخدامي ما بالا رفته و سوابق مارا در نظر نميكيرند خواهشا اقدامي شود تا ما را هم در ازمون شركت بدهند

 11. محمد کنجکریانمی‌گه:

  باسلام.حضور 15 ساله بنده باگذراندن تمام دروره های تخصصی امیدوارم در آینده نزدیک جایگاهی برای ما باشه

 12. سعید گودرزوندمی‌گه:

  با سلام حدود 10 سال سابقه حضور در هلال احمر..بدون داشتن 1روز سالقه بیمه واقعا این انصافه

 13. مصطفی جلیلیانمی‌گه:

  سلام،من دارای کارشناسی علوم اجتماعی ودوره های عمومی 160 ساعته،35ساعته،45ساعته و دوره تخصصی جاده را دارم وعضو فعال هلال احمر هستم ازسال89 تا الان ودارای مدارک ICDLدرجه یک و مدارک فنی دیگری هستم،میخوام بدونم میشه استخدام بشم تو هلال احمر؟

 14. مهدیهمی‌گه:

  سلام وقتتون بخیر نمیدونم مطالبی که مینویسم اثری داره بدلیل اینکه شاید صد نامه به روئسای محترم استان وحتی به دبیر کل جمعیت هم دادم اما انگار که کسی مارو نمیبینه بنده به مدت ۱۵سال است که در خدمت جمعیت هستم درست نیمی از عمر دوران خدمت یک کارمند که درخدمت مردم میباشدبنظر شمااگه کسی تمام وقتش در اختیار هلال احمر باش و اکنون که سن استخدامی هم کمتر از ۳۰سال میباشد ایا من بااین وجود میتوانم در استخدامی هلال احمر شرکت کنم درضمن بنده بیشتر دوره های هلال راهم گذرانده ام خواهشا فریاد خفته ماروبگوش مسئولینی که کاری ازعهده انها بر میاید برسانید متشکرم

 15. امینمی‌گه:

  سلام
  من 11 سال سابقه عضویت هلال احمر دارم الان نجاتگر 1 هستم
  دوره های 35-40-160 ساعت
  تخصصی های جاده ، اسکان ، تغذیه در بحران ، آوار ، پیش بیمارستانی
  مربی کمک های اولیه و مربی تخصصی جاده
  کارشناسی مدیریت امداد
  این نمونه ای از دوره های گذرانده من هست
  ولی هنوز فقط عضو داوطلبم
  دیگه حرفی ندارم بگم

  • فرحنازمی‌گه:

   سلام دوستان …من هم چندسالی عضو فعال جمعیت هستم خوشبختانه سن من برای استخدامی استاندارد..هست دوره ی های زیادی هم گذاراندم امیدوارم عنایتی بشه .

 16. سمیرا پدیدارمی‌گه:

  سلام من کارشناس جغرافیای طبیعی گرایش روستایی هستم و بیشتر از دوساله هلال احمر فعالیت دارم لطفا راهنمایی کنید منم بتونم استخدامی شرکت کنم

 17. سحرمی‌گه:

  سلام من مقطع کارشناسی مدیریت عملیات امدادونجات هستم ومدارک هلال احمر وhseراهم دارم وهنوز بیکار هستم توراخدابدید راهنمایی کنید من باید چکارکنی تااستخدام بشم

  • محمدمی‌گه:

   سلام دوستان یکی از شرایط مهم استخدام حضور فعال در پایگاه جاده ای و حداقل گذراندن 3سال در انجا

 18. saeedمی‌گه:

  سلام.من ازسال۸۶ تو توهلال احمر هستم بیشتر دوره ها رو آموزش دیدم والان بعنوان نجاتگر درپایگاه فعالیت میکنم خیلی دوست جذب بشم.دعا کنید.

 19. baranمی‌گه:

  سلام.من دوره هلال احمر رو گذروندم همچنین دوره چهارماهه کمک پرستاری رو.میخوام تو هلال احمر مشغول شم.چطور میتونم به نیروهای فعال هلال احمر بپیوندم؟؟؟؟؟؟
  لطفا جوابم ارسال بشه به ایمیل .ممنونم.

 20. Minaمی‌گه:

  سلام من بارشته کارشناسی جغرافیای طبیعی با گرایش ژئومرفولوژی سال 87 فارغ التحصيل شدم .امدادگردرجه یکم جمعیتم هستم واز سال 89باعشقوعلاقه دارم فعالیت میکنم آیا امکان استخدام برامنم هست یانه؟؟؟

  • saeedمی‌گه:

   سلام.اگه میتونید دوره های بیشتر رو آموزش ببینید تادرجه شما بالا بره.امدادگره ۱ خیلی کمه.دوره۳۵ ساعته.۴۰ساعته (داوطلبی)۱۶۰ ساعته عمومی امدادوعمومی نجات دوره پیش بیمارستانی و ۲ تا دوره تخصصی.

  • mortezaمی‌گه:

   باسلام دانشجوی کاردانی معماری هستم. من نزدیک به 6سال است در جمعیت مشغول فعالیت هستم و تمام دوره های عمومی وتخصصی
   جمعیت را کذرانده ام خواهشا به من کمک کنید تا در استخدامی شرک کنم و ممنون با تشکر .

 21. Minaمی‌گه:

  سلام من کارشناسی جغرافیای طبیعی باگرایش ژئومرفولوژی توسال 87فارغ التحصيل شدم .امدادگردرجه یکم جمعیتم هستم واز سال 89باعشق وعلاقه دارم فعالیت میکنم آیا امکان استخدام برا منم هست یانه؟

 22. رضامی‌گه:

  با سلام من دارای مدرک هلال احمر هستم و میخام در این موسسه کار کنم دارای فوق دیپلم برق صنعتی با تشکر .

 23. صبامی‌گه:

  سلام دوستان اگه درست متوجه شده باشم از افرادی که عضو فعال حلال اهمر هستن برای استخدام میخوان

 24. محدثهمی‌گه:

  باسلام
  اینجانب فارغ التحصیل کارشناسی علوم پایه باگرایش بیوشیمی و دانشجوی ارشد رشته ی بیوشیمی هستم و تقاضای همکاری باشمارا دارم
  درصورت امکان به ایمیل اینجانب اطلاع دهید.
  باتشکر

 25. بدریه آزاده دلمی‌گه:

  لام من شهرستان سنندجم کار کردن تو هلال احمرو واقعا دوست دارم خواستم ببینم شرایطش چجوره من لیسانس رشته کشاورزی هستم و تو زمینه فیزیولوژی و بهداشت و … اطلاعاتم بد نیست و خیلی هم بهشون علاقه دارم.با تشکر

 26. ahmadarabtaheryمی‌گه:

  سلام من ليسانس دارم
  مدرك بهياري هم دارم
  مدرك كمك بهياري هم دارم
  مردك امداد نجات از هلال احمر را نيز دارم
  شرايط استخدام شما چگونه ميباشد؟

  از لطف شما سپاسگذارم
  94/7/27

 27. هانیهمی‌گه:

  من لیسانس ژنتیک هستم و علاقمند به کار مرتبط در هلال احمر

 28. یه کارمند هلال احمرمی‌گه:

  سلام به همه اونایی که میگن هلال احمر بیگاری میگیره خانم یا آقای محترم، هلال احمر یک موسسه عام المنفعه است هرکسی به عنوان داوطلب وارد میشه این راه رو انتخاب کرده و بهش معتقده وبه خاطر خدا اومده داوطلبانه فعالیت کنه لطفا خودتون روبه این افراد نچسبونید میتونید با کمال احترام همکاری نکنید.کمک به همنوع سعادت میخاد شاید شما ……..

  • میلادمی‌گه:

   سلام آقا یا خانم کارمند هلال احمر ما میدونیم ولی زمانی که 12 سال امدادگری میکنیم و با تشویق استادایی مثل شما میریم دانشگاه امداد میخونیم و میام تا استخدام بشیم بعد میگن که اگه استخدامی بیاد اول بچه من بعد امدادگرآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ.
   با اینکه بچه هاتون تا حالا رنگ هلال احمر رو ندیدن.
   با عرض ادب و احترام.

 29. قدرتمی‌گه:

  ای کاش می شد برای شهرستان سیروان
  یه کم امکانات وماشین ست نجات میفرستادن واز افرادی که مدرک تحصیلی زیر دیپلم دارن ازمون تخصصی جاده میگرفتن و جذب ان پایگاه می شدن ای که شما از ریس و مسیولین هستین این ندا دوطلبین شهرستان سیروان از استان ایلام است

 30. علی قلینزادمی‌گه:

  سلام من دانشوی رشته مهندسی برق قدرت هستم
  میخوام برای تعطیلات عید تو طرح داوطلبی شرکت کنم. ایا امکانش هست؟

 31. سعیدهمی‌گه:

  با سلام من ارشد جغرافیام . اگه تو هلال احمر کار کنم امکان استخدام هست یکی از دوستامان با همین رشته استاد شده تو هلال احمر می خواستم ببینم چه جوری بوده ؟

 32. زهرامی‌گه:

  من دوست دارم تو هلال احمر کار بگیرم ومشغول شم راهی نداره؟رشته ی تحصیلی من مشاوره از دانشگاه الزهراست

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی