استخدام بانک صادرات سال 94 + جذب نیروی متخصص در بانک صادرات ایران

استخدام بانک صادرات سال 94 + جذب نیروی متخصص در بانک صادرات ایرانReviewed by استخدام on Jan 13Rating: 5.0استخدام بانک صادرات 94بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در تعدادی از استان ها به شرح جدول زیر برای تصدی در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار ) ، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون علمی ، مصاحبه ، تحقیق ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرار داد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

 

جذب نیروی متخصص در بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران با هدف تجهیز ساختار سازمانی و تکمیل کادر مورد نیاز خود در بخش های خاص مبادرت به جذب و گزینش نیروی جدید می کند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران تعدادی از دانش آموختگان در سطوح ارشد و دکترای در رشته های مختلف برای بخش های توسعه و تحقیق، امور فناوری اطلاعات و بازاریابی به استخدام این بانک در می آیند.
بر پایه این گزارش افرادی در واحد تحقیق و توسعه اداره کل تحقیقات و برنامه ریزی، واجد شرایط در رشته های مرتبط با بازاریابی و خدمات مشتریان و نیز نفراتی در رشته های مرتبط با بخش IT مستقر در واحد تحقیق و توسعه امور فناوری اطلاعات به کار گمارده می شوند.
افراد استخدام شده در استان تهران  اشتغال به کار خواهند داشت و تسلط به زبان انگلیسی در شمار یکی از ضوابط دعوت به همکاری قید شده است.
متقاضيان می توانند برای آگاهی از مفاد و جزئیات شرایط و ضوابط و نیز به منظور ثبت نام از روزیکشنبه  ١٣ دیماه لغایت ساعت ٢٤ روز جمعه ٢٥ دیماه سال جاری به سايت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir مراجعه و نسبت به تکميل فرم ثبت نام موجود در سايت مذکور اقدام و با دریافت کد رهگیری از تکمیل مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.
شایان ذکر است این دعوت به همکاری از جانب بانک صادرات در حالی صورت می گیرد که در پاییز سال جاری نیز آزمونی برای استخدام شمار قابل توجهی از سوی این بانک با مشارکت چندین هزار نفر در سطح کشور برگزار شد.

 

شرایط، ضوابط ​و رشته های تحصیلی مورد نیاز

ورود به فرم ثبت نام


 

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی مورخ ۹۴/۰۸/۲۲ بانک صادرات ایران

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک صادرات ایران درسه استان کشور از طریق سایت این بانک به آدرس (www.bsi.ir) اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران نتایج اعلام شده مشتمل برفهرست پنج سطح اسامی پذیرفته شدگان اصلی، ذخیره، فاقدین شرایط شرکت در آزمون استخدامی، مردودین علمی و نواقص مربوط به استانهای تهران، قزوین و قم می باشد.
شرکت کنندگان استان های یاد شده در این آزمون استخدامی از روز دوشنبه ١۶آذر ماه ضمن مراجعه به لینک اعلام شده (درذیل خبر) در سایت بانک صادرات ایران و وارد کردن کد رهگیری می توانند از وضعیت خود در این آزمون مطلع شوند.
این گزارش می افزاید لیست اسامی پذیرفته شدگان سایر استانها  به زودی و پس از اعلام از سوی اداره کل امورکارکنان بانک صادرات ایران از طریق لینک مذکور اعلام خواهد شد.
آزمون استخدامی بانک صادرات به صورت همزمان٢٢ آبان ماه سال جاری و با شرکت افزون بر یازده هزار داوطلب در تهران و ٢٠ استان کشور برگزار شد.
بانک صادرات ایران به عنوان یکی از گسترده ترین شبکه های بانکی، افزون بر دو هزار و هفتصد شعبه فعال در داخل کشور و ٢۴ شعبه در خارج از کشور دارا بوده  و ضمن بهره مندی از نیروی انسانی خلاق و توانمند با رویکرد به بانکداری نوین نقش اساسی در انجام فعالیت های پولی و بانکی ایفا می کند.

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید

 


 

آزمون استخدامی بانک صادرات ایران در ۲۲ آبان ۹۴ راس ساعت ۹ صبح در تمامی حوزه های امتحانی برگزار شد.

در این آزمون ۱۵۰ سوال عمومی به مدت ۱۴۰ دقیقه وقت در اختیار داوطلبین قرار داده شد

طبق گفته مسئواین اجرایی آزمون در حوزه تبریز نتایج تا یک ماه دیگر اعلام می شود

دریافت کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

به اطلاع می رساند
مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 8 آبان 94 تمدید گردید

 

بانك صادرات ايران به منظور تأمين بخشي از نيروي انساني مورد نياز خود در تعدادي از استان‌ها به شرح جدول زير براي تصدي در شغل بانكدار و بانكيار (تحويلدار) ، از داوطلبان مرد واجد شرايط به شرح زير بر اساس ضوابط آيين‌نامه استخدامي مربوط، از طريق آزمون علمي، مصاحبه، تحقيق، معاينات پزشكي و . . . با انعقاد قرارداد كار موقت و بيمه درمان و بازنشستگي تامين اجتماعي دعوت به همكاري مي‌نمايد.

 

تاريخ هاي مهم
از روز 94/07/21 تا ساعت 24 روز
94/08/04
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
94/08/19دريافت كارت ورود به جلسه و برگه راهنماي آزمون
94/08/22برگزاری آزمون کتبی راس ساعت 9 صبح
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در تعدادی از استان ها به شرح جدول زیر برای تصدی در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار ) ، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون علمی ، مصاحبه ، تحقیق ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرار داد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

ردیفنام استان شهرستان/ شهرهای مورد نیاز
۱آذربایجان شرقی اهر – تبریز – مراغه – میانه – شبستر
۲آذربایجان غربی ارومیه – پیرانشهر – خوی – سلماس – ماکو – میاندوآب – بوکان
۳اصفهان اصفهان – خمینی شهر – شاهین شهر – برخوار – جرقویه – نجف آباد – تیران – شهرضا – مبارکه – سمیرم – کاشان – آران وبیدگل – باغ بهادران – زرین شهر – فولاد شهر – نطنز – اردستان
۴بوشهر کنگان – عسلویه – خارگ
۵کهکیلویه و بویر احمدیاسوج
۶چهار محال و بختیاریلردگان – بروجن – اردل – کیار – فارسان – کوهرنگ – شهرکرد – بن – سامان
۷زنجانابهر – خدابنده – زنجان – خرمدره – طارم – ماهنشان – سلطانیه
۸سیستان و بلوچستان نیک شهر – سرباز – قصرقند
۹ فارس کولار – سپیدان – خرامه – شیراز – ارسنجان – سعادت شهر – مروشت – اقلید – بوانیات پاسارگاد – آباده – کازرون – نوآباد ممسنی – جهرم – فسا – داراب – استهبان – لار – مهر – لامرد – سروستان
۱۰کردستان سنندج – سقز – قروه – دهگلان
۱۱کرمان کرمان – زرند – بم – فهرج – نرمانشهر – جیرفت – منوجان – رودبارجنوب – قلعه کنج – انار
۱۲لرستان بروجرد – دورود – الشتر
۱۳مازندران تنکابن – رامسر – بابل – نوشهر – بابلسر
۱۴همدان تویسرکان – ملایر – نهاوند – همدان
۱۵ یزد یزد – نیر – گاریزات – دهشیر – گرده کوه – بهادران – ابرکوه
۱۶قزوین تاکستان – بویین زهرا – آبیک
۱۷قم قم
۱۸خراسان شمالی مانه و سملقان – رازو جرگلان – جاجرم – گرمه
۱۹خراسان جنوبی اسدیه – نهبندان – زهان – حاجی آباد
۲۰البرز کرج – ساوجبلاغ – شهریار – طالقان – اشتهارد
۲۱تهران کلیه شهرستان های استان تهران

شرایط و ضوابط استخدامی

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی

۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۳- تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک

۴- عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روان گردان

۵ – نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر

۶ – دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

توجه :کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص خدمت وظیفه یا تاریخ صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ  ۹۴/۰۸/۰۴ باشد.

۷ – بومی بودن ( صرفا شهر محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ؛ به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می باشد )

۸ – حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ۲۷ سال تمام  ( متولدین ۶۷/۰۷/۰۱ به بعد ) و حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد  ۲۹ سال تمام  ( متولدین ۶۵/۰۷/۰۱ به بعد )

سوالات آزمون استخدامی بانک صادرات

۹- رشته و گرایش های تحصیلی قابل پذیرش

 • مقطع کارشناسی

حسابداری – حقوق – آمار – مهندسی صنایع –  فن آوری اطلاعات (IT ) – علوم کامپیوتر – کامپیوتر با گرایش های ( نرم افزار و سخت افزار ) – اقتصاد و علوم اقتصادی با گرایش های ( بازرگانی، نظری، صنعتی،  پول و بانکداری) – مدیریت با گرایش های (مالی، بازرگانی، صنعتی، دولتی، بیمه، امور گمرکی، بانکداری (علوم بانکی)، فنآوری اطلاعات IT) – ریاضی با گرایش های ( محض و کاربردی )

 • مقطع کارشناسی ارشد
 1. حسابداری با گرایش ( حسابداری و حسابرسی )
 2. مدیریت بازرگانی با گرایش های ( بازاریابی، مدیریت مالی، مدیریت تحول، بازاریابی بین الملل، بازرگانی داخلی مدیریت یبمه )
 3. حقوق با گرایش های (خصوصی، عمومی، بین الملل، اقتصادی، مالی و اقتصادی، تجاری اقتصادی بین المللی، تجارت الکترونیکی )
 4. مدیریت دولتی با گرایش های ( مدیریت نیروی انسانی، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، مدیریت مالی دولتی، تشکیلات و روش های، مدیریت تحول )
 5. مدیریت صنعتی با گرایش های ( تحقیق در عملیات ، تولید و مالی )
 6. مدیریت MBA با گرایش های ( مدیریت مالی ، استراتژی اقتصاد مدیریت ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت تکنولوژی ،مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی ، سیستم های اطلاعاتی مدیریت )
 7. مدیریت مالی
 8. مدیریت اجرایی
 9. مدیریت فنآوری اطلاعات
 10. MBA مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی با گرایش های ( بازرگانی بین الملل ، بازریابی و مالی )
 11. مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش های ( تجارت الکترونیکی، طراحی و تولید نرم افزار و فناوری اطلاعات و مدیریت مدیریت سیستم های اطلاعاتی، شبکه های کامپیوتری و سیستم های چند رسانه ای، امنیت اطلاعات، معماری سازمانی )
 12. اقتصاد با گرایش های ( علوم اقتصادی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، اقتصاد انرژی، اقتصاد و تجارت الکترونیک، اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی  )
 13. ریاضی با گرایش های ( آنالیز، ریاضیات مالی )
 14. آمار با گرایش های (آمار ریاضی، آمار بیمه، آمار اجتماعی اقتصادی)
 15. علوم کامپیوتر
 16. مهندس کامپیوتر با گرایش های (معماری سیستم های کامپیوتری، معماری کامپیوتر، مهندسی نرم افزار الگوریتم ها و محاسبات )
 17. مهندسی صنایع با گرایش های (مدیریت سیستم و بهره وری، سیستم های اقتصادی و اجتماعی )

۱۰- حداقل معدل کل برای متقاضیانی که مدرک تحصیلی از دانشگاه های دولتی اخذ نموده اند ۱۴ تمام و دانشگاهای آزاد و غیر انتفاعی ۱۵ تمام میباشد.
توجه : صرفا  مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری میباشد ملاک عمل قرار خواهد گرفت و تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۹۴/۰۸/۰۴ باشد .

نحوه ثبت نام

۱ -متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۴/۰۷/۲۱ با مراجعه با سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی نسبت به واریز وجه ثبت نام به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ هزار ریال اقدام نموده و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.

*با عنایت به این استراد وجه ثبت نام ، امکان پذیر نمی باشد ، خواهشمند است صرفا در صورت احراز شرایط مورد نیاز بانک ، اقدام به ثبت نام گردد.

۲- مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۹۴/۰۸/۰۴  تعیین گردیده است ( به داوطلبان عزیز توصیه می گردد در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند)

۳ – هنگام ثبت نام ، داشتن فایل اسکن شده ۴*۳ ، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات ( در صورت وجود توضیح ) ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای معدل ( مدرک تحصیلی دیپلم برای کسای که ملاک بومی بودن آنها محا اخذ دیپلم می باشد ) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد .

۴- با عنایت به این که صرفا مدارک ارسالی در هنگام ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش بانک جهت استخدام خواهد بود لذا  مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد . بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و برررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد  و یا پس از اشتغال در بانک مدرک تحصیلی بالاتری که تاریخ اخذ آن قبل از تاریخ ۹۴/۰۸/۰۴ ارائه گردد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

سایر نکات

۱- پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه مورخ ۹۴/۰۸/۱۹ تا یک ساعت قبل از شروع آزمون از طریق سایت بانک www.bsi.ir قابل دریافت می باشد .
۲-آزمون استخدامی راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۹۴/۰۸/۲۲ برگزار می گردد . نشانی محل برگزاری آزمون متعاقبا درکارت ورود به جلسه درج خواهد شد .
۳- مفاد آزمون استخدامی جمعا دارای ۱۵۰ سوال به شرح جدول زیر میباشد :

ردیفمواد آزمونتعداد سوالظریب سوال
۱مهارت های ICDL۲۵۳
۲هوش، استعداد (GMAT)۲۵۴
۳ریاضی و آمار۲۵۴
۴زبان انگلیسی عمومی۲۵۳
۵ادبیات فارسی۲۵۳
۶هوش هیجانی و ارتباطات انسانی و سازمانی۲۵۳

ضمناَُ، به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ های غلط ۱/۳ نمره منفی منظور خواهد شد.

دیدگاه ها (2,157)

 1. سعیدمی‌گه:

  سلام دوستان عزیز …..اون هایی که در آزمون قبول شدن میشه بگید چه کتاب هایی رو مطالعه کنیم تا بتونیم سوالات هوش رو جواب بدیم

 2. ناشناسمی‌گه:

  سلام دوستان.
  در رابطه با جذب نیروی متخصص کسی هست که جهت مصاحبه از بانک باهاش تماس گرفته باشن؟؟؟ ترا خدا جواب بدید

 3. 1393می‌گه:

  این ای ام اس حقوق این ماه منه. استخدام سال 93 البته مبلغ ناچیزی بابت قسط وام ضروری از حقوقم کسر شده بانک صادرات
  حقوق:23,297,646+
  حساب:xxxxxx
  مانده:xxxxxxxxxx
  1019-16:12

  • مهدیمی‌گه:

   شما تحویلداری؟ پیمانی ای؟ که انقد حقوق میگیری؟ لطف می کنی یه توضیحی بدی؟

   • 1393می‌گه:

    تحویلدار ، قرارداد امتیازی ، بیمه تامین اجتماعی ، این حقوقم . کارانه و پاداش بستگی به شعبه ای ک کار میکنید داره

    • مهدیمی‌گه:

     در مورد قرارداد امتیازی یه توضیحی میدید؟ این نفراتی که جدید استخدام میشن هم قرارداد امتیازی میشن؟

 4. aliمی‌گه:

  سلام . نتایج بقیه شهرستان ها کی اعلام میشه ؟

 5. علیمی‌گه:

  با سلام بنده کارمند بانک صادرات از سال 93 می باشم
  در این بانک چیزی به اسم ذخیره و اصلی وجود ندارد اگر با شما تماس گرفته شده است پس استخدام شما قطعی می باشد به امید خدا 4 ماه دیگر در شعب مستقر خواهید شد.
  جهت اطلاع عرض می کنم در سالی که ما وارد شدیم عده ای از دوستان بعد از مدتی استعفا داده و از این کار خارج شدند زیرا کاری بسیار پر استرس از جهت جا به جایی مبالغ بالا و همچنین وجود بزهکاری فراوان در جامعه و پیک کاری بالا برای کارمندان و تجهیزات نازل در اختیار کارمندان باعث فشار کمر شکنی مخصوصا در ابتدای کار شد به عنوان تحویلدار مسئولیت همه چیز به عهده شما می باشد پس خوب فکر کنید و تنها به حرف اطرافیان که در بانک خبر از وام و درامد بالاست اکتفا نکنید و خود را خوشحال نکنید
  بله میزان وام بالاست اما برای کارمندان رسمی برای امثال ما که قراردادی هستیم همه چیز تعدیل شده است و خدا می داند که چه زمانی رسمی خواهیم شد چون زمان من هنوز با 5 سال سابقه همکاران قراردادی بودند
  از نظر ترفیع نیز به علت تعداد بالای کارمندان این امر مقدور نیست همکار بنده با وجود شایستگی های بالا همچنان پشت باجه بعد از 16 سال تحویلدار است (صحبتی در رابطه با پارتی نزدم)
  از نظر درآمد اگر در شعبه شیفت باشید که تا ساعت 4 بعد از ظهر می باشد حقوقی به میزان 1.5 میلیون و در غیر اینصورت در حدود 1 میلیون در ابتدای کار برای شما منظور میگردد که اگر در آینده از تسهیلات اعطایی استفاده نمایید از میزان آن کسر میگردد.
  در مدت مراحل استخدام هیچ گونه حقوقی به شما اعطا نمیگردد.
  اینها را عرض نمودم چون در آن زمان کسی اینگونه با دوستان من صحبت نکرد و باعث برخی مشکلات برای آنها گشت.

  • M.Eمی‌گه:

   شما سال 93 چجوری رفتی داخله بانک؟؟؟؟؟؟؟
   مدرکت چیه؟

  • مهدیمی‌گه:

   علی جان واقعا ممنون بابت اطلاعاتی که دادید، ولی باور کن انقد بیکاری غیر قابل تحمله که آدم حاضره به هر کاری تن بده هر چقدر هم که میخواد سخت و طاقت فرسا باشه.

 6. aliمی‌گه:

  سلام
  بقیه شهرها چرا اعلام نمیشه ؟؟؟؟

 7. جواد از یزدمی‌گه:

  کاربرای گل سایت سلام الان من حدود یک ماه و نیم دیگه خدمتم به صورت امریه تمومه در بنیاد شهید یزد و بچه یزد و متولد 70و ارشد حسابداری هم اسم نوشتم و فقط 4 ماه مونده تا آزمون که تا حالا هیچی نخوندم به نظر شما کاربرا خوب سایت بشینم برای ارشد حسابداری بخونم یا برم برا آزمونای استخدامی بانک ها دروسش را بخونم و آیا ارشد دیگه در این زمونه فایده داره؟؟؟/و یک سوال دیگه بچه ها چه طور خودما در بنیاد شهید یزد بعد خدمتم ماندگار کنم یعنی استخدام همونجا بشم؟؟/کسایی که تجربه امریه داشتن جوابم بدن

 8. محسنمی‌گه:

  سلام من جزء قبول شده ها هستم با درصد 51 از شیراز اسامی همه استان ها اومده هی سوال نکنید کی میاد رو همون لینک که مربوط به شهرهای قم و تهران هست بزنید مال هرجا باشید نتیجتون رو میزنه

 9. جواد از یزدمی‌گه:

  سلام به همه بچه ها به خصوص بچه های یزد من دو ماه دیگه خدمتم به عنوان امریه در بنیاد شهید داره تموم میشه و از حالا استرس کار بعد خدمت اومده سراغم به نظرتون چه کار کنم تو این مدت باقی مانده خدمت بشینم نمونه سوالات استخدامیا بخونم و کسانی که شرایط منا دارن من برای ارشد حسابداری سراسری اسم نوشتم ولی اصلا حس خوندش را ندارم و میگم مثلا 4 سال عمرم در کارشناسی و دو سال در خدمت تلف شد وای دوباره دو سال در ارشد تلف بشه!!!بچه های خوب سایت اینایی که قبول شدن در آزمون صادرات چه کار کنم؟؟

 10. سعیدمی‌گه:

  چرا نتایج یزد رو اعلام نمیکنن 19 استانا زدن جز یزد و ی شهر دیگه؟؟؟؟؟

 11. Moh3nمی‌گه:

  سلام از بچه هایی که رفتن مصاحبه ،کسی بوده که معافیت پزشکی داشته باشه؟؟؟لطفا اگه کسی بوده جواب بده من معافی چشم دارم میگم نکنه ایراد بگیرن هرچند تو سایت برام نزده نداشتن شرایط اعلام شده و زده قبولی. ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

 12. Moh3nمی‌گه:

  سلام همه ی دوستای با معرفت
  من زده قبول،کسایی که رفتن مصاحبه لطفا بگن مصاحبه تخصصی داره یا نه؟ و مصاحبه چی پرسیدن؟؟؟

 13. عباسمی‌گه:

  سلام
  این لینک سایر استان ها که می گید کجاست
  من که نمی بینم

 14. میثممی‌گه:

  دوستان از خراسان جنوبی کسی نتیجه ش اومده
  من که می زنم کد رهگیریمو هیچ اطلاعاتی مبنی بر قبولی یا رد یا مشکل اطلاعات نمی ده
  تاره جمعه قبل بهم زنگ زدن و از من اسکن مدارک رو خواستن

 15. اصفهانمی‌گه:

  سلام دوستان اصفهان نتایج اومده یا نه.

  • م.امیدمی‌گه:

   سلام،
   بله نتایج استان اصفهان اعلام شده،
   رو هم استان های دیگه کلیک کن کد رهگیریتو بزن،
   نتیجت اعلام میشه!
   با آرزوی قبولی

 16. محمدمی‌گه:

  دوستان چه مدارکی میخاد برای قبول شده ها؟ همونایی که موقع ثبت نام آپلود کردیم؟

 17. شیرازمی‌گه:

  با 49 درصد ذخیره هستم . چقدر احتمال داره قبول بشم؟

 18. محمدرضامی‌گه:

  نتایج همه شهرها اعلام شده با کد رهگیری در سایت بروید اگر پیام قبولی دریافت نکردید به احتمال قوی رد شدید

 19. بیکارمی‌گه:

  سلام به جای مصاحبه از ما خواستن مراحل پزشکی رو بگذرونیم..مراحل پزشکی رو گذروندیم حالا به ما گفتن مرحله بعدی مصاحبه هست…هر چی خود خدا بخواد…توکل بر خودش…
  ولی توی مصاحبه ها چی میپرسن؟من خواستم بدونم که معمولا چه سوالاتی و از چه طیفی پرسیده میشه

  • پوریامی‌گه:

   سلام
   مراحل پزشکی شامل چه مراحلی است؟

  • مهدیمی‌گه:

   بیکار جان شما از کدوم شهری ک تا اینجا پیش رفتی؟ تا حالا به زور یه بار با من تماس گرفتن و اگه میشه از تجربیاتت بیشتر بگو

 20. مسعودمی‌گه:

  سلام دوستان.واقعامتاسفم براخودمون که چندتااستان رانتایجا اعلام نمیکنن من ازاصفهان هستم نسبت به آزمونادیگه خلوتترهم بودولی گذاشتن هروقت دوست داشتن اعلام کنن لطفااستانهای دیگه هم که نتیجه نزدن بچه هاش پیگیرباشن که خدایی نکرده حقی ضایع نشه

 21. محمدمی‌گه:

  سلام دوستان کسی اطلاع نداره جواب استان فارس کی میزنه؟

 22. کارمندبانکمی‌گه:

  سلام..کارکردن دربانکها پراز استرس ومسئولیته..ولی اگر وارد مجموعه بانکی شدین اول علاقه به کار ودوم بالابردن صبروتحمل خیلی لازمه…توکل برخدا….موفق باشین

 23. مرادبیکاریمی‌گه:

  دوستان ناامید نشین….خدابزرگه..دوباره تلاش کنید

 24. میثممی‌گه:

  سلام
  چرا نتایج استان خراسان جنوبی و چندتا استان دیگه اعلام نمی شه
  من هم طبق گفته بقیه وارد سایت شدم (البته با کد رهگیری و کد ملی )
  ولی نه درصدی هست و نه چیز دیگه ای ،
  نکنه سر این موسسه میزان که نیروهاش رو جذب کردن نمی خوان ،برای این استان دیگه نیرو جدید بگیرن،به خدا میزان دو دفعس داره به زندگیم ،گند می زنه،من قبولی آزمون میزان هستم تازه ،مصاحبه هم قبول شدم ،رسیدیم به آزمایشات که برشکست شد ،حالا هم همون میزان آشغال داره به این استخدامی هم گند می زنه ،ای خدا خودت بزرگی .
  دوستان من از سال 92 تا حالا 4 تا آزمون استخدامی قبول شدم تو تاش حتی مصاحبه هم قبول شدم ،ولی بعدش یا برشکست کرد یا گفتن برامون نمی سرفه ،شما رو آموزش بدیم ،نیرو های قبلیمون هستن ،در کل نمی خوام ناامیدتون کنم ،ولی برین دنبال یک تخصص و دستتون رو جلوی این ادارات پارتی باز و دروغ گو دراز نکنید ،دیگه به یک مرحله ای رسیدم که می تونم یک کتاب از آزمون هایی که قبول شدم و بعدش بهم گفتن بهتون نیاز نداریم ،بنویسم ،امثال من هم کم نیستن ،حتی سر امتحان این جلسه هم یکی از دوستانم که چندتا جا بیشتر از من قبول شده بود هم بود ،اون هم مثل من به این آزمون امیدی نداشت ،تو رو خدا برامون دعا کنید .

  • mمی‌گه:

   با سلام منم مثل شما هستم زده شما شرایط شرکت در آزمون را دارا نبوده اید خدا میدونه کیا قبول شدن ولی دعا کنید برای هم که ملت قبول شیم

   • میثممی‌گه:

    سلام
    یعنی چی شرایط شرکت در آزمون رو نداشتم؟
    مگه خراسان جنوبی نتایج اعلام شده؟
    برای من که نه درصدی هست نه پیام خطایی؟
    از استان هایی که نتایج اعلام شده می گن: اگر شرایط نداشته باشی می نویسه

 25. محمدرضامی‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان نتایج اعلام شد و قبول نشدم لطفا دعا کنید ملت قبول شم واقعا کارشه حیاتیه زیر شغل آزاد مچاله شدم .

 26. مهدیمی‌گه:

  نتایج زنجان هم اومده باورم نمیشه ولی منم قبول شدم!!!!!!!!! خدایا شکرت

 27. وحید(فارس-کازرون)می‌گه:

  سلام بچه ها کسی خبر نداره نتایج استان فارس چه روزی میزنن؟

 28. زهرامی‌گه:

  بچه ها شما کی امتحان دادین کی جوابش اومد؟
  ما بانک ملتیم 13آذر امتحان دادیم بنظرتون کی میاد جوابا؟؟؟؟؟؟؟

 29. علیمی‌گه:

  همه ی استان ها با این سه استان اعلام شده اهل همدان یا هرجای دیگه ای هستی برو از همون لینک نتیجتو ببین. موفق باشید

 30. ابودرمی‌گه:

  سلام ذخیره ها هم شانس قبولی دارن یا نه

 31. علیمی‌گه:

  چرا بعضی استان ها رو فقط زدن؟ مگه کامپیوتر همه سوالات آزمون رو با هم تصحیح نمی کنه؟(مثل آزمون های سنجش)
  بعد قضیه ذخیره و … اینا دیگه چی هست؟
  اگه کسی بدون پارتی بازی قبول شد، بیاد اینجا کامنت بذاره، امیدوار شیم، بفهمیم ایراد از خودمون بوده و به کسی تهمت نزنیم
  انشاا… که همین طور هست

  • علیمی‌گه:

   من قبول شدم برای مصاحبه هم رفتم جوابش هنوز نیومده و خدا شاهده که حتی یه نفر هم پارتی من نشده

  • علیمی‌گه:

   سلام و درود بر شما. توجه توجه حتما اطلاع رسانی کنید.
   داخل اطلاعیه گفته فقط نتایج سه استان در صورتی که اگه بقیه ی استان ها هم کد رهگیری شون رو بزنن قبول یا رد شدنشون با ذکر درصد مشخص میشه . انشاالله موفق باشید .حتما امتحان کنید و به دگران نیز اظلاع رسانی کنید .ثواب داره

 32. کامیمی‌گه:

  دوستان سلام
  میشه بگید وقتی کسی قبول میشه کجا مینویسه ذخیره یا اصلی؟فقط نوشتن قبول
  من از کردستانم

  • حمیدمی‌گه:

   سلام
   اگه نوشته قبول یعنی قبول اصلی
   درصد پاسخگویی رو چند گفته؟ واسه سنندج بودین؟

 33. میثم از یاسوجمی‌گه:

  سلام…به من زنگ زدن واسه مدارک…گفتن سریع مدارک رو بفرست..منم فرستادم…گفتن بررسی میکنیم و بعد نتیجه اعلام ميشه…این که از من مدارک رو خواستن یعنی قبولی من در آزمون؟
  بعد الان من اصلی هستم یا ذخیره؟تو رو به خدا جوابم رو بدید

  • علیمی‌گه:

   سلام
   به من زنگ زدن مدارکم رو ببرم.دیگه به کیا زنگ زدن لطفا بگین.در ضمن فقط به قبولی ها زنگ زدن یا به ذخیره ها هم زنگ زدن?

 34. میثممی‌گه:

  سلام…
  به من زنگ زدن واسه مدارک…مدارک رو واسش فرستادم…
  این به معنی قبولی منه؟
  یعنی جزو اصلی ها هستم یا ذخیره؟

  • داوودمی‌گه:

   می خواهند مدارکت را تطبیق بدهند اگر شرایط نداشته باشی موقع اعلام نتایج ردت کنند
   شرایط منظورم شرایط سنی و رشته و بومی یودن یا هر شرایطی موقع ثبت نام اومده بود

 35. مجیمی‌گه:

  من با 35 درصد تو قم ذخیره شدم. نفر هفدهم هستم. بچه ها کسی میدونی که آیا فوق لیسانس ها هم سهمیه جدا دارن واسه استخدام یا نه؟

 36. یاسمی‌گه:

  راستی نمیونید استان یزد چندتا نیرو میخواد

 37. یاسمی‌گه:

  سلام راسته میگن این امتحان بانک صادرات پارتی بازیه، بخدا برا ما دعا کنید قبول بشیم به این کار خیلی نیاز داریم ممنون

 38. باقرپیشیارمی‌گه:

  دوستان واسه همدان و کی میگن؟؟

 39. احسان از کردستانمی‌گه:

  برای قروه شرکت کرده بودم ولی جواب هنوز نیومده
  دوستان قروه ای هرکی قبول شد یا نشد بیاد اینجا کامنت بزاره

 40. آشنامی‌گه:

  سلام دوستان
  معلوم نیس بقیه استانارو کی اعلام میکنن!!!!؟

 41. هميشه مردودمی‌گه:

  عزيزان کليه نتايج استانها داده شده ميتونيد ببينيد

  • محمدیمی‌گه:

   دوست عزیز شما از کدوم استانهست؟
   خبر ندارین ظرفیت ها چقدره

  • غمگین از بی عدالتیمی‌گه:

   نه مال همه اعلام نشده.من که مال استان همدانم اطلاعاتمو که وارد میکنم نتیجه رو نشون نمیده!!!

 42. مجتبیمی‌گه:

  من قبول شدم…هورا…

  • محمدمی‌گه:

   اول تبریک میگم بعدشما از کدوم استان هستی چند درصد زده بودی؟

   • سید محسن صابریمی‌گه:

    سلام با عرض اىب
    مي خواستم بىونم معدل شما چند بود که شرکت کردید چه رشته بودید در امتحان چند تا پاسخ داتده بودید

 43. نادرمی‌گه:

  سلام.کسی میدونه نتایج ازمون بانک صادرات استان اذربایجان شرقی کی اعلام خواهد شد؟

 44. مهدی اسماعیل زادهمی‌گه:

  منظور از ذخیره چیه؟
  و اونایی که قبول شدند چیکار کنند؟

  • alirezaمی‌گه:

   دوست عزیز ذخیره یعنی اینکه مثلا بانک 5 نفر میخواد ولی رتبه ی شما در آزمون شده 6، بنابراین اگه یکی یا چندنفر از اون 5 نفر اول فاقد صلاحیت باشن، بانک از نفرات ششم به بعد استفاده میکنه.

 45. محمدمی‌گه:

  سلام کسی میدونه این استان ها که اعلام کردن چندتا می خواستن ممنون

 46. مصطفیمی‌گه:

  دوستان این آزمون از اولشم معلوم بود پارتی بازیه و فقط میخوان پول بگیرن نتایج رو اعلام کردن بدون اینکه کارنامه رو نشون بدن که بدونیم چند درصد زدیم هر درس رو . اگر راست میگن خب کارنامه رو هم تو سایت بزنن. همش پارتی بازیه

 47. سلیممی‌گه:

  فقط نتایج استان های تهران ،قم، قزوین اومده رو سایت…
  بقیه چی پس؟؟؟؟؟؟؟

 48. رحیممی‌گه:

  دوستان برای دیدن نتایج کد رهگیری و رمز عبور می خواد. شماره داوطلب و کد رهگیری میزنم باز نمیکنه؟ اگر دوستان موفق شدن باز بکنن راهنمایی بکنید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی