استخدام بانک توسعه تعاون سال ۹۲ +جذب ۵۰۰ فرزند شهید و جانباز

خبر ۹ مهر ۹۲ – ۵۰۰ نفر از فرزندان شهید و جانباز در بانک توسعه تعاون جذب شده اند

ماشاءالله عظیمی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با حضور بسیجیان و کارکنان این بانک برگزار گردید گفت ۵۰۰ نفر از نیروهای جدیدالاستخدام بانک از فرزندان شهدا و ایثارگران می باشند .
عظیمی در این مراسم با اشاره به اینکه ۳نفر از اعضاء هیات مدیره بانک جانباز ۲۵ درصد و برادر شهید می باشند افزود : ما به عنوان نسلی که جنگ را درک کرده ایم باید این روشها را در فعالیتهای خود بگنجانیم تا بتوانیم اندکی مقام شامخ شهدا و خانواده ایشان که رنج سالها دوری و سختی را تحمل کرده اند ارج  بگذاریم.
عظیمی با اشاره به اینکه باید بتوانیم مدلهای عینی برای تداوم دفاع مقدس در عصر حاضر داشته باشیم خاطرنشان کرد : هرفرد باید در هر سمت و جایگاهی که مشغول خدمت گذاری می باشد روحیه ایثار ، خدمت ، از خودگذشتگی ، مهرورزی و دوستی و محبت را بیم هم کیشان و هم وطنان خود بسط و گسترش دهد .
رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد : هر فرد معتقد وظیفه دارد که تکلیف خود را با توجه به زمان تشخیص دهد و طبق آن عمل نماید ، گاهی لازم است که قلم در دستمان باشد و گاهی با توجه به ضرورت زمان نیاز است تا اسلحه را جایگزین قلم  نماییم مهم این است که تابع زمان و اماممان باشیم  .
وی افزود :  زنده نگه داشتن تابعیت ، بصیرت و شناخت  در بین افراد جامعه  سبب  می شود که تهدیداتی که کشور با آن مواجهه است به فرصت  تبدیل گردد .

جهت مشاهده نتایج از ساعت ۲۴ دوشنبه مورخ ۹۱/۱۲/۰۷ به همین سایت مراجعه شود.

http://www.ttbank.ir/employment

تلفن  : ۶۱۰۳۲۳۳۳ – ۶۱۰۳۲۳۲۲ – ۶۶۴۱۸۵۶۱

دورنگار: ۶۱۰۳۲۳۰۷

تهران – خیابان ولی عصر – خیابان بزرگمهر – نبش خیابان برادران مظفر (صبای شمالی) – پلاک ۱۶

مشاهده کارت آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷

چنانچه مغایرتی در عکس و سایر مشخصات خود مشاهده می کنید، روز پنجشنبه مورخ ۲۶/۱۱/۹۱ از ساعت ۹ الی ۱۵ به ستاد رفع نقص استان خود مراجعه نمایید. برای مشاهده آدرس ستاد مذکور اینجارا کلیک نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون های دوره های آموزشی

درصورتیکه در هنگام ثبت نام موفق به دریافت کد رهگیری نشده اید. روز پنجشنبه مورخ ۲۶/۱۱/۹۱ با یک قطعه عکس ۳×۴، پرینت نهایی فرم ثبت نام اخذ شده از سامانه ثبت نام و اصل فیش بانکی به ستاد رفع نقص استان مربوطه مراجعه نمایید.

منبع: http://jazb.portaltvto.com/card/card

 • داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون می توانند برای دریافت کارت آزمون در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سالجاری  به سایت بانک توسعه تعاون به نشانی  www.ttbank.ir مراجعه نمایند .
 • شایان ذکر است  نشانی محل برگزاری آزمون  برروی کارت داوطلبان آزمون  استخدامی بانک درج گردیده است .
 • گفتنی است داوطلبان پس از دریافت کارت آزمون درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در مشخصات شخصی خود می توانند در تاریخ ۲۶ بهمن جهت رفع نواقص احتمالی به نشانی مندرج درکارت داوطلبی آزمون خود مراجعه نمایند.

(آرشیو)

به منظور رفاه حال داوطلبان و تسهیل در تردد آنان مقرر گردید برگزاری آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون در مراکز ۳۱ استان برگزار و آدرس محل آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج گردد.

قابل توجه متقاضیان استخدام
به اطلاع می رساند به منظور تسهیل در ثبت نام مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون به مدت ۲۴ ساعت تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۷/۱۱/۹۱ تمدید گردید.

راز قبولی در آزمون بانکها

بانک توسعه تعاون (بانک دولتی) با استعانت از خداوند متعال و در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت اجرای سیاست اصل ۴۴ قانون اساسی و تحقق سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی و ارائه خدمات بهینه بر اساس مجوز شماره ۴۱۴۰۷/۹۱/۲۲۰ مورخه ۱/۱۱/۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در نظر دارد تا بر اساس ضوابط و آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس بصورت قراردادی طبق جدول ، در رشته های خواسته شده جهت تصدی مشاغل اداری/بانکی، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در مراحل : آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی تامین نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی

۱-    تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

۲-    التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳-    اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴-    دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در یکی از رشته های مندرج در جدول

تبصره۱: داشتن حداقل معدل ۱۵ برای فوق لیسانس ، معدل ۱۴ برای لیسانس و معدل ۱۳ برای فوق دیپلم

تبصره۲: فرزندان معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% و آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت از شرط حداقل معدل معاف
می باشند.

۵-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی (ویژه برادران)

تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی و همچنین تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۲۶/۱۱/۹۱ باشد.

تبصره ۲: برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی در صورت موفقیت در مراحل مربوطه، ادامه مراحل استخدامی پس از تایید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

۶-    دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تا تاریخ ۲۷/۱۱/۹۱ و حداکثر ۲۹ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۳۲ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس٫

تبصره: لازم به ذکر است بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، شرط حداکثر سن متقاضیان در صورت ارائه مدرک معتبر از سوی مراجع ذیصلاح به شرح زیر افزایش می یابد.

–        در صورت انجام خدمت نظام وظیفه، مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان برای کلیه مشاغل افزوده
می گردد.

–        به میزان خدمت داوطلبانه در جبهه های جنگ و نیز مدت استراحت پزشکی و بستری شدن در اثر مجروحیت جنگی.

–        به میزان سال‌های اسارت و حضور در جبهه در مورد افرادی که به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمدند.

–        افراد خانواده معظم شهداء، جانبازان ،آزادگان و مفقودالاثرها (شامل: همسر، فرزند، برادر و خواهر) به میزان ۵ سال.

۷-    عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری موثر که موجب محدودیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح).

۸-    عدم اشتغال بکار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی، موسسات عمومی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

۹-    تندرستی و توانایی جسمی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر

۱۰- ایثارگران و خانواده آنان بر اساس قانون و مقررات مصوب، از امتیازات مربوط به خود برخوردار خواهند بود.

۱۱- متقاضیان باید بومی و ساکن شهر مورد تقاضا باشند و در انتخاب نهایی اولویت با متقاضی بومی شهر مورد نیاز جهت استخدام می باشد.

تبصره: متقاضیان فقط در استان و شهرستان مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید و انتقال و جابجایی به سایر استانها صرفاً بر اساس تشخیص بانک امکانپذیر می باشد.

مراحل نام نویسی:

راز قبولی در آزمون بانکها

۱-     مراجعه به سایت بانک توسعه تعاون به نشانی: www.ttbank.ir

۲-     تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۱ .

۳-     ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس پرسنلی ۴×۳ جدید خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوطه در سایت وارد نمایند.

۴-     متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از تاریخ ۱۴/۱۱/۹۱ لغایت ۱۶/۱۱/۹۱ نسبت به واریز مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ ریال (دویست هزار ریال) به حساب جاری ۱/۱۱۰۴۷۵/۱۱۱/۳۱۳ نزد شعبه مستقل مرکزی میرداماد تهران بانک توسعه تعاون با کد حسابگری ۳۱۳ به نام بانک توسعه تعاون (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک توسعه تعاون در سطح کشور) و یا شماره حساب شبا به شماره ۴۱۰۲۲۰۰۳۱۳۰۱۱۱۰۱۱۰۴۷۵۰۰۱ قابل پرداخت در سایر بانکهای کشور اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

تبصره۱: با توجه به اینکه وجوه ثبت نام تحت هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود لذا داوطلبان می بایست قبل از واریز وجه جهت اطمینان از واجد شرایط بودن خود به سایت بانک مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.

تبصره ۲: داوطلبان ایثارگر و خانواده های آنان از پرداخت ۵۰ درصد هزینه ثبت نام معاف می باشند.

تاریخ توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون:

۱-     داوطلبان به منظور اخذ کارت ورود به جلسه آزمون می بایست از روزهای ۲۵/۱۱/۹۱ لغایت ۲۶/۱۱/۹۱ به سایت ثبت نام آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

تبصره۱: داوطلبان به منظور حضور در جلسه آزمون می بایستی اصل شناسنامه عکسدار یا کارت ملی، شماره رهگیری آزمون و اصل فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

تبصره۲: داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی در تاریخ و محل برگزاری آزمون و غیره به سایت بانک مراجعه نمایند.

تبصره ۳: زمان و محل برگزاری آزمون:

آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ راس ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار می گردد. محل برگزاری آزمون به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه از سایت آزمون ،به اطلاع خواهد رسید.

 

تذکرات مهم:

۱-     متقاضیان شرکت در آزمون، قبل از واریز وجه، جهت آگاهی از شرایط در نظر گرفته شده شامل: مدرک و رشته تحصیلی، محل مورد تقاضا و … به سایت در نظر گرفته شده و اطمینان از واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

۲-     قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایید.

۳-     ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.

۴-     شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تایید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمایید.

۵-     چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده، حتی در صورت موفقیت در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۶-     ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نیست.

۷-    پس از برگزاری آزمون تا ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز بانک، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه تخصصی و عمومی ، معاینات پزشکی ، گزینش و … قبول شدگان نهایی انتخاب گردند.

تبصره: متقاضیان می بایست پس از ۷۲ ساعت از برگزاری آزمون به سایت آزمون مراجعه تا از پذیرش و سایر موارد پس از آن مطلع گردند.

۸-    انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی نماید.

مواد آزمون:

مواد آزمون برای مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس به شرح زیر خواهد بود:

الف) عمومی: معارف اسلامی (ضریب۳)، زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری (ضریب۲)، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (ضریب۲)

ب) تخصصی:

رشته روابط عمومی: دروس ۱- آمار و روش تحقیق (ضریب۱) ۲- اصول روزنامه نگاری (ضریب۳) ۳- جامعه شناسی (ضریب۱) ۴- ارتباطات( ضریب۲) ۵- روابط عمومی الکترونیک (ضریب۲) ۶- بازاریابی (ضریب۳)

رشته حقوق: دروس ۱- حقوق بانکی (ضریب۳) ۲- حقوق تجارت (ضریب۲) ۳- آئین دادرسی مدنی و کیفری (ضریب۲) ۴- حقوق اداری (ضریب۲)

رشته کامپیوتر: دروس ۱- مباحث شبکه و انواع سخت افزارها (ضریب۳) ۲- مدارهای الکتریکی، الکترونیکی دیجیتال، انتقال داده‌ها (ضریب۲) ۳- ساختمان داده‌ها (ضریب۲) ۴- سیستم عامل(ضریب۳)

رشته مترجمی زبان: دروس ۱- کلیات زبان‌شناسی(ضریب ۱) ۲- اصول و روش ترجمه (ضریب۳) ۳- نامه‌نگاری (ضریب۲) ۴- ترجمه متون تخصصی اقتصادی و بانکی (ضریب۳)

رشته مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی: دروس ۱- برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
۲- مکانیک جامدات ( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها) ۳- اقتصاد عمومی ۴- شیمی عمومی

رشته مهندسی عمران: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب۲) مکانیک جامدات( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها)  (ضریب۳) اقتصاد عمومی (ضریب۱) شیمی عمومی (ضریب۰)

رشته مهندسی شیمی: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب۱) مکانیک جامدات (ضریب۰) اقتصاد عمومی
(ضریب۱) شیمی عمومی (ضریب۳)

رشته مهندسی صنایع: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب۳) مکانیک جامدات (ضریب۰) اقتصاد عمومی (ضریب۲) شیمی عمومی (ضریب۰)

رشته حسابداری، اقتصاد و مجموعه مدیریت: دروس ۱- حسابداری (ضریب۳) ۲- اقتصاد خرد و کلان (ضریب۲) ۳- تئوری های مدیریت (ضریب۲) ۴- مالیه عمومی و بودجه (ضریب۱)

رشته برق و قدرت: مدارهای الکتریکی (ضریب۳)، فیزیک الکترومغناطیس (ضریب۳)،  ماشین‌های الکتریکی (ضریب۳)،  سیستم‌های کنترل خطی (ضریب۲)

رشته تاسیسات: تاسیسات برودت، حرارت و تهیه مطبوع (ضریب۳)،  فیزیک الکترومغناطیس و الکترسیسته (ضریب۳)،  برق تاسیسات و آسانسور (ضریب۲)، نقشه‌کشی صنعتی (ضریب۲)

رشته مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی: سینتیک و طراحی راکتور (ضریب۲)، پدیده‌های انتقال (ضریب۲)، بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی (ضریب۲)، ترمودینامیک (ضریب۲)

رشته مهندسی کشاورزی: آمار و احتمالات (ضریب۲)، مدیریت کشاورزی (ضریب۳)، اقتصاد کشاورزی (ضریب۳)، توسعه اقتصادی (ضریب۲)

رشته مدیریت بیمه: سازمان و مدیریت شرکت‌های بیمه (ضریب۲)، مدیریت مالی (ضریب۲)، اقتصاد خرد و کلان (ضریب۲)

رشته نانوتکنولوژی: فیزیک (ضریب۲)، بیوفیزیک (ضریب۲)، شیمی عمومی (ضریب۲)

رشته امنیت شبکه: امنیت شبکه های کامپیوتر (ضریب۲)، شبکه های کامپیوتری پیشرفته (ضریب۲)، مهندسی فناوری اطلاعات (ضریب۲)

رشته ساختمان: نقشه برداری کاربردی (ضریب۲)، متره برآورد (ضریب۲)، دروس آئین نامه ای (بتن – فولاد)(ضریب ۲)

 

۲- داوطلبان محترم می‌توانند سوالات احتمالی خود را با شماره تلفنهای ۶۱۰۳۲۳۰۴، ۶۱۰۳۲۳۳۴ و ۶۱۰۳۲۳۳۳ در میان بگذارند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده مشخصات و یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

جدول نیازها را در اینجا ببینید

برای ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید

 

تاریخ های مهم
۱۳۹۱/۱۱/۱۴
تا
۱۳۹۱/۱۱/۱۶
ثبت نام و دریافت کد رهگیری
۱۳۹۱/۱۱/۲۴
تا
۱۳۹۱/۱۱/۲۶
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۱۳۹۱/۱۱/۲۷
ساعت ۹:۳۰ صبح
برگزاری آزمون
جهت دریافت اطلاعیه ها با ما همراه باشید

دیدگاه ها (۱,۳۵۴)

 1. کارمند اداره تعاون می‌گه:

  با سلام به بچه های بانک توسعه تعاون یه سوال از دوستان داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم بنده آزمون سال ۹۱ وزارت تعاون کار و رفاه قبول شدم و دوسالی هست که شروع بکار کردم الان چون کد پرسنلی دارم نمیشه آزمونهای جایی دیگه بخصوص بانکها شرکت کنم واسه همین میخواستم بپرسم میشه از وزارتخونه انتقال بگیرم به بانک توسعه تعاون ،؟

 2. علیرضا می‌گه:

  پیام ها نشون داده نمیشه؟؟؟

 3. علیرضا می‌گه:

  بچه ها خدایی این ها همش شایعه هست…

 4. علیرضا می‌گه:

  سلام مدیر محترم صفحه اینجانب به روز رسانی نمیشه….
  میخوام بدونم واسه همه همینطوره؟؟؟

 5. جانباز 45 % می‌گه:

  به کجا چنین شتابان
  من خودم جانبازم چهل پنج درصد دانشجو هم هستم خودم هزینه اش رو میدم اما از این اخباری که شما میدن من ندیدم کارمند بودم اما بخاطر وضعیت جسمی که دارم دارن یه مستمری بهم میدن الان ۱۳ ساله خونه نشینم کردن همچین چیزایی که میگین نیست یرادر من قضاوت نادرست هم خوب نیست خواستین قرار ملاقات هم میزارم بیایین از نزدیک زندگیم رو ببین تا خدایی نکرده خلاف واقع نگفته باشم خدارو خوش نمیاد اینطوری در مورد یه قشر اسیب دیده قضاوت کنین ما هم مثل همه ی مردم زندگی سختی رو می گذرونیم

 6. علیرضا می‌گه:

  نظر ما رو چرا نگذاشتی؟
  سانسورش کردین چرا؟؟؟
  دیروز ۲ بار فرستادم….
  اما هنوز نگذاشتینش

 7. سینا می‌گه:

  دروغ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ غ بسسسسسسسسسسسسسسسته دیگه من فرزند جانباز ۲سال دنبال کارم همه جا با ازمون شرکت میکنم بازم قبول نمیشم قانونی برا مانیست بخدا همش دروغ است مابدون ازمون هستیم .اگه بند پ را داری بیا داخل نداری برو قبرسون ببخشید ا.

 8. ............................ می‌گه:

  من یه فرزند شهید،با مدرک ارشد کامپیوتر،سه سال بیکار
  وقتی بابام رفت جبهه،ماه های آخر بارداری مادرم بود که موقع تولد برادرم مامانم زنده نموند و فوت شد به خاطر نبود پدر که برسونتش دکتر،داداشم به خاطر کمبود اکسیژن موقع تولد الان عقب مانده ی ذهنیه،سی سالشه،تمام کارهاش رو خودم انجام میدم،حتی بردن به سرویس بهداشتی،هر سه هفته یکبار دچار صرع میشه،یه خواهر دارم که شوهرش اونقدر اذیتش کرد که مجبور شد از دستش خودسوزی کنه،اگه بابام بود همچین اتفاقاتی نمی افتاد،الان قبر مادرم و خواهرم پیش همه،همه شما درست میگید،ما خیلی بهمون خوش گذشته،اما به روح مادرم قسم،من اون دنیا از بابام نمیگذرم،به خاطر کی رفت جبهه،الان جای طلبکارها عوض شده،برای خودم متاسفم.

 9. ارزو می‌گه:

  ما ک بدوون ازمون استخدام شدیم. داری میسوزی نه بسوز!!!

 10. كلاله ( استان گلستان ) می‌گه:

  توی شهر ما کلاله (استان گلستان ) ی نفر بچه شهید سه ماهه استخدام شده توی دادگستری . قسم میخورم بچه شهیده . بدون آزمون رفت سر کار .پسر چاق و عینکی اینم مشخصاتش .
  بازم بگید بچه شهیدا بیکارن

 11. دل شکسته می‌گه:

  اگه دوباره جنگ بشد من اول ازهمه بابام رو می فرستم جنگ وازش می خوام تاوقتی که جانباز یاشهید نشده برنگردد.تابتونم درآینده یک جای خوب استخدام بشم وازمزایای دیگه اش هم استفاده کنم

 12. بی پول می‌گه:

  پس ما کی میریم سر کار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا دولت ب فکر همه نیس؟؟؟؟؟؟
  مگه ما آدم نیستیم؟//
  زندگیم جهنمه

 13. اشکان می‌گه:

  خواهشا این بحث رو تمام کنین چون هیچ فایده ای نداره .

 14. ناهید می‌گه:

  آفرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین ……خیلی درست گفتیییییییییییییی
  واقعا باید در هر کاری خدا را در نظر داشت

 15. حمزه می‌گه:

  هر وقت مادرت سیر شد اونام میشن

 16. مینا می‌گه:

  دوستان بین فردی که جانش را به خاطر دفاع از سرزمین و ناموس وطنش به خطر می اندازد با کسی که به طور اتفاقی و در اثر بیماری تصادف یا سهل انگاری می میرد تفاوت بسیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار است.

  • بيكار می‌گه:

   ببخشید چه تفاوتی هست ؟!!!!!!!!!!

  • شاهیـــــــن!!! می‌گه:

   سلام!
   قطعا تفاوت هست و همانطور که در کامنت پایین تر توضیح دادم احترام آنها بر ما واجب؛اما:

   گیـــــــــــــرم پدر تو بودفاضــــــــــل/ از فضــــــــــل پدر تو را چــــــــــه حاصـــــل

 17. یلدا می‌گه:

  دوستان بین کسی که جانش را برای دفاع از سرزمین و ناموس وطنش به خطر می اندازد با کسی که در اثر بیماری تصادف یا سهل انگاری می میرد تفاوت بسیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار است.

 18. re6 می‌گه:

  اگر جانباز از ۲۵ درصد به بالا باشه هم از تخفیف شهریه دانشگاه و جاهای دیگه، و هم از امکانات و تسهیلات و حقوق و مزایا برخوردار میشه.
  دو هفته پیش توی دانشگاه پیام نور شیراز بودم، دانشجو اومده بود میگفت من فرزند جانبازم، تخفیف میخوام، کارمند بهش گفت اگر از ۲۵ درصد به بالا باشه، تخفیف شامل شما میشود.

 19. اقلیما از شیراز می‌گه:

  سلام
  به شاهچراغ قسم اینطور که شما فکر می کنید نیست.
  من فرزند جانباز هستم و رتبه اول دانشگاه ولی بیکار.
  کدوم یکیتون حاضریت جاتون با من عوض کنید.؟
  من پدرم شیمیایی هست و هشت سال هم اسیر بوده.دیگه نه کلیه داره و نه کبد
  هفته سه بار باید بریم دکتر و هزارتا عکس و دستگاه
  منم میدونم بیکاری چی هست و …..هر طور دوست دارید فکر کنید ولی وجدان داشته باشید واسه پدرم دعا کنید.مرده شور ببرم درس و دانشگاه و کار .

 20. 000000000000000 می‌گه:

  درست می فرمایین مونا خانوم ولی مثل شما خیلی کم پیدا میشه

 21. fariba می‌گه:

  مینا خانومی که فرزند جانباز وبیکاری.خوشحالم که بیکاری………………………

 22. ههjj می‌گه:

  یکی از همسایه هامون،بر اثر مصرف زیاده شیشه فوت کرد.میشه بگین فرقش با اونیکه تو جنگ جونشو از دست داده چیه!

 23. بردیا می‌گه:

  نمی خوای پدر واقعیتو پیدا کنی؟ زودباش برو عراق

 24. املی می‌گه:

  والا اگه هست به مام بگید چطوری بریم سرکار؟من دکتری سیمی فیزیکم و بیکار و فرزند شهید دقت کردید اینه وضع فرزن شهید من با شماها دنبال استخدامیا هستم

 25. رها می‌گه:

  عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بود بردیا

 26. رامین می‌گه:

  من میگم دولت به فرزندان شهید انقدر پول بده پول بده……………………….که تو عمرشون از درس خوندن و کارکردن بی نیاز و غنی باشن اما تو عرصه کار در شرایط برابر باهم رقابت کنن

 27. فاطمه می‌گه:

  شما با دکترات می تونی بری دانشگاه تدریس کنی
  این که کار نداری با این موقعیت علمی از کم کاری خودتون هست

 28. nadia می‌گه:

  jalebe ke vagti 11 salam bud babam fot karde va man ham pedari nadaram ke vasam kari jur kone man che fargi ba bacheye shahid daram ?amaalan ssurat masale yekie ama ma badbakhtim una khoshbakht!!!!

 29. بردیا می‌گه:

  من فرزند شهیدم. کارشناسی ارشد هم پول نمیدیم
  تا الان ۲۵ تومن وام ۴ درصد گرفتم
  الانم کارمند بانک مسکن هستم. ماهی ۱۵۰۰۰۰۰ حقوق دارم و مالیات هم نمیدم.
  البته بدون آزمون
  آهان راستی،بیمه طلایی هم هستم
  پول خواستین شماره حساب بدین ، بدم بهتون. مغازه فرش فروشی هم دارم. فرش زیر پام خواستین در خدمتم
  قصدم شفاف سازی بود مدیر محترم.توهین که نبود به کسی؟!!

 30. مرتضی می‌گه:

  اون بندگان خدا که شهید شدن رفتن چرا کسی به فکر ما شهید های زنده نیست؟؟؟ما جوون های دهه شصتی جوون های زنده هستیم

 31. مرتضی می‌گه:

  جانباز قبول نیست فقط به شهیدها حال میدن

 32. سحر می‌گه:

  پدران شما اگر زنده بودن واستون امکانات رفاهی فراهم میکردن خب الان بجاش دولت فراهم کنه ولی درباره کار دیگه خودتون با لیاقت و سواد خودتون باید وارد ادارات بشین

 33. سحر می‌گه:

  آخه ما که پدر مادر داریم دیگه پدر مادرامون که نمی تونن به جای ما بیان آزمون استخدامی شرکت کنن پس دوستان خانواده های شهید پدران شما هم اگر زنده بدن که نمی تونستن به جای شما بیان کنکور بدن یا تو آزمون استخدامی شرکت کنن درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 34. محمد می‌گه:

  دقیقا من پیشنهاد میکنم شما ها سرکار نرین چون بنیاد شهید حقوق ماهیانه میده بهتون با خونه پس خواهشا جای بقیه رو تو ادارات اشغال نکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • مهسا می‌گه:

   سلام من فرزند جانبازم فوق لیسانس عمران سه ساله دنبال کار میگردم ولی هنوز هیچی به هیچی…ی پدر و مادر مریض دارم که هر سه هفته باید بریم دکترو ازمایشگاه…خدا ایشاا…مزد خدمت به والدین رو بهم بده
   با ی حقوق۴۰۰هزارتومنی چیکار میشه کرد؟؟؟بخدا کم میاریم تو زندگیمون
   حیف که دخترم نمیتونم برم کارگری وگرنه کار کردن که عیب نبود
   تو بنیادم که میرم برا کارم میگن بودجه ندارن که بخان استخدام کنن
   چی بگم فقط زخم زبونای بچه های سایت دیگه مونده بود که کامل شد

 35. محمد می‌گه:

  تازه فقط که کار نیس ماشالله انقدر خونه و زمین دارن که ۱ روز هم درد مستاجری نمیکشن والا خوش به حالشون

  • املی می‌گه:

   شماها که نمیدونین چرا الکی حرف میزنید من خودم دکتری شیمی فیزیکم بقران کار ندارم با فرزند شهیدم هستم این چیزای مسخره رو بریزید تو اشغالا تا ی کم بزرگ شی اگه بابای امثال من نبود تو ارامشی که الان دارید از کجا میاوردید ها ای کاش بابای من بودش ببین میذاشتیم بخاطر ادمای بی لیاقت بره

 36. محمد .ن می‌گه:

  سلام
  لطفا جواب من ب خانم بهار رو بخونید…
  پایین تر از جوابیه که ب جوجه! دادم.
  باز هم میگم…. شرمنده ی روی شماهاییم………………………………………..

 37. سعید می‌گه:

  سلام بهار جون خواهر گلم,من مثل شما پدر ندارم سه ماهه بودم پدرمو از دست دادم فرزن شهید و جانباز نیستم ببین بهار خانم می دونی خرج منو و دوتا برادانمومادری دلسوز با دوشیفت کار دادشما اگه پدر ندارید پدری دارید به اسم بنیاد شهید,بنیاد شهید ی که حقوق ماهیانه امتیاز زمین و مسکن به شما نداده.ببین خواهرم مادر من با دوشیفت کار کردن و فداکاری هاش الان زمین گیر شده,فرند شهید بهار خانم تا حالا شده وجدا به امثال من فکر کنی,بهار خانم مادر من با زجر کشیدن عمرشو گذاشتهمیدونی من هر وقت میرم خونه روزی نیست یه سر و صورتم نزنم می دونی چرا چون پولشو نداریییییییییییییییم کاری بکنیم بهار خانم فرق من با شما چیه,وجدانا چیه شماها امتیاز دارین و من وامثال من نداریم من تو همسایمون خانواده شهید داریم ماشالله همشون بدون آزمون با دیپلم رسمی هستن,شما غصه خودتونو نخورین شما اگه سر کار نرید,بنیلد شهید خرجتونو میده لطفاااااااااا مظلوم نمایی نکنید انصافو رعایت کنید شما هستید اراده میکنید تو هر اداره ای میرید ببخشید از مزاحمت ایجاد شده

 38. سعید می‌گه:

  سلام مدیر جان تو رو به خدایی می پرستی صحبت من و تو سایت بذار/من سه ماهه بودم که پدرمو از دست دادم نه خانواده شهید هستم و نه خانواده جانباز من و برادرانم مادری بزرگ کرده که با دوشیفت کار معلمی با پول گچ خوردن هم برای ما پدری کرد وهم مادر بسیار دلسوز و فداکار رشته تحصیلی هر سه تامون عمرانه من فوق لیسانس عمران دارم,می خواستم بگم مدیر جان فرق من با فرزند شهید چیزه/منم دوران زندگیمو از محبت پدر به دوربودم منم مثل دختر شهیدو پسر شهید پدر نداشتم,اما قضیه من با اونا فرق می کنه اگه اونا پدر ندارن پدری به اسم بنیاد شهید دارن/بنیادی که خرج دانشگاه شونو می ده.دو تا فرم انتخاب دانشکاه دارن یه قران پول دانشگاه نمیدن/من چندین خانواده شهید می شناسم بدون هیچ آزمون با وجود فرزندان زیادهزار ماشالله همشون کار دولتی دارن ,مدیر جان فرق من و امثال من با اونا چیه,دختر شهید ,پسر شهید از زندگی ما ها خبر دار میشین دلتون می سوزه.فرزند شهید می دونی الان مادرم زمین گیر شده پول نداریم خرجش کنیم,اخه سه تا بیکار کی میتونه خرجشو بده,فرزند شهید شما صد تا خانو زمین داری ما هیچی نداریم,من همیشه به مادرم می نازم وافتخار می کنم,یک روز نیست که خانه نیام مادرمو ببینم به سرم نزنم گریه نکنم,مادر شما اگه جوون بونده به واسطه پدر بنیاد شهید یوده,فرزند شهید من از دستم کاری بر نمیاد ۲۶ سالمه/همیشه به خدا می گم خدایا عمر منو هرچه زودتر بگیر به عمر مادرم بیفزا,من طاقت دوری مادرو ندارم پس کی بایستی مادرم خوشی اون زحمت هاشو و فداکاری هاشو ببینه,فرزند شهید آیا شما و امثال شما ما روهم درک می کنید مدیر جان از مزاحمت ایجاد شده عذز خواهی می کنم فقط می خواستم با داداش و خواهر های خودم درد دلی کرده باشم من الله توفیق

  • بی نام می‌گه:

   به نظر شما فرق بین کسی که تو تصادف کشته میشه با کسی که در راه دفاع از کشورش کشته میشه چیه؟

   • Pouya می‌گه:

    مطمئنا این دوتا فرق داره اما وضعیت خانوادشون متفاوته چه بسا اونکه تو تصادف کشته میشه بدتر باشه چرا که هیچ نهادی ازش حمایت نمی کنه

  • simin می‌گه:

   سلام آقا سعید امیدوارم مادر بزرگوارتان شفا پیداکنند و سایه ایشون همیشه بالای سرتون باشه،احساستونو درک میکنم ،ولی تو این شرایط فقط باید محکم باشید و امیدتون رو از دست ندید ،فقط به خاطر مادری که یه عمر زحمت کشیده تا آینده درخشان فرزندشو ببینه. امیدوارم به همه آرزوهات برسی.اینم بدون کم نیستن آدمایی که شرایط شمارودارن و شاید حتی بدتر،به امید روزی که….

  • سعید می‌گه:

   سلام شاهین جون.ممنون از احساس همدردی,انشالله شما هم موفق باشید

  • سعید می‌گه:

   سلام شاهین جون ممنون از لطف و همدردیت انشالله شما هم موفق باشین

 39. toofan می‌گه:

  کجای کارید من همین توسعه تعاون قبول شدم روز مصاحبه دو نفر از سه نفر بودیم ولی وقتی نتایج اومد در کمال رسوایی نفر سوم انتخاب شده بود

  • سعید می‌گه:

   توفان جان شرمنده ولی تا جایی که من یادمه هیچ رتبه ای رو اعلام نکردن/شما هم شکست خودتو ننداز پای دیگران

 40. محمد ن می‌گه:

  سلام فرزند بزرگوار شهید. به تربت پاک پدر والامقامتون قسم بعد اینکه حرفای بعضیا ب شما رو خوندم نیم ساعته دارم اشک …….. والله این حرفا رو ب حساب همه جوونای الان مملکت نذارید…. ما هر چی داریم رو از شما و ایثار اون مردان خدا میدونیم……… مبادا ذره ای توی دلتون از ما…………. فرزندان عزیز جانباز-آزاده-ایثارگر روی سخنم باشما هم هست….. نمیتونم حق مطلب رو ادا کنم…….. ب خدا شرمنده ی روی شماییم…………………………………………………. التماس دعا

  • بهار می‌گه:

   سلام محمد ن
   ممنون از احساس همدردیتون
   کاش همه درک شمارو داشتن, اینا با این طرز تفکراتو قضاوتهای بی رحمانه دنبال پستهای دولتی هم می گردن, وای به حال فرهنگ شهیدو شهادت…….

   • محمدنعیم می‌گه:

    افتخار کنید…. ب جایگاهتون افتخار کنید…. ب آن ساکن عرش الهی افتخار کنید……………….
    شما شفیع دارید آبرو دارید……..پس التماس دعا………

 41. عیسی می‌گه:

  من هم همین طور دو ساله فارغ التحصیل شده ام و بیکارم
  فرزند جانباز هم هستم.

 42. مهیار می‌گه:

  بچه ها بخدا منم خسته شدم ۲۹ سالم شد ۵ سال دنبال کار میگردم اما چه فایده لیسانس حسابداری دارم جایی کارمیکنم که روم نمیشه بگم کجا هستش چه فایده ۲۰۰۰۰۰ تومان میگیرم وقتی میبینم افرادی رفتن سر کار که اصلا پدر مادری بالای سرشون نیستش که تو شهر اوباش بودن رفتن سر کار میخوام از زندگی خلاص شم اخه من نمیدونم چه جور تشکیل خانواده بدم و ازدواج کنم خدایا خودت به دادم برس

 43. دانشجو می‌گه:

  توی دانشگاه قسمت سلف داشتم غذا کوفت میکردم ی بنده خدایی هم کنارم نشسته بود نمیشناختمش ، بحث سر رشته دانشگاهی شد و رسیدیم به بحث کار ، منم گفتم اگه دولت میخواد آزمون بزاره ، آزمون بی سهمیه ها رو از بچه شهیدا جدا کنن ، اونا با هم رقابت کنن ما هم با هم ، طرف پاشد رفت !! نمیدونم از مقامات دولتی بود یا بچه شهید

  • دانشجو می‌گه:

   این قضیه مال ترم قبله

  • ساحل می‌گه:

   کاملا با دانشجو موافقم این انصاف نیست همه جا اینا تو اولویت هستن. خب پدر منم رفته جبهه ولی شکر خدا سالم برگشته. الان ما نباید بریم سر کار . حالم از این قوانین به هم میخوره همه باید یکی باشن یعنی چی خانواده شهید جانباز ایثارگر

 44. اردبيل می‌گه:

  من چند ماه پیش نفر اول از آزمون بانک توسعه تعاون اردبیل قبول شدم ولی نفر سومو که فرزند جانباز بود و با نامه بنیاد اومده بود اونو برداشتن هیچ وقت نمی بخشمشون

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها