آخرین اخبار استخدام استانداری کردستان 94 +نتایج آزمون استخدامی بنیادشهیدوامورایثارگران استان کردستان

آخرین اخبار استخدام استانداری کردستان 94 +نتایج آزمون استخدامی بنیادشهیدوامورایثارگران استان کردستانReviewed by Admin on Sep 9Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

اعلام نتایج استانداری فرمانداری ها و بخشداری های کردستان

خبر 9 تیر 94 استخدام: اطلاعیه دفتر منابع انسانی استانداری کردستان در خصوص استخدامی های دستگاههای اجرایی

پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به برگزاری آزمون استخدام سال 1391 در 2 مرحله بدینوسیله به اطلاع می رساند:

 کلیه مراحل آزمون استخدام (به غیر از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران که در دست اقدام است) به پایان رسیده و همچنین در اجرای نامه رئیس امور اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعتبار مورد نیاز در جدول شماره (9) قانون بودجه سال 1394 کل کشور منظور گردیده است که پس از ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان از طریق دستگاه استخدام کننده و اخذ شماره مستخدم؛ دستگاههای اجرایی می توانند احکام پذیرفته شدگان را پس از سوگند نامه استخدام صادر نمایند.

به مدیران محترم دستگاههای اجرایی ذیربط تاکید می گردد در بکارگیری نیروی انسانی پذیرفته شده تسریع بعمل آورند.

سیده شهلا شالپوش

مدیر کل منابع
انسانی و تحول اداری استانداری

خبر 27 خرداد 94 استخدام : پذیرفته شدگان استخدامی های کُردستان قطعاً ظرف یک تا 2 هفته آینده شروع به کار خواهند کرد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت:قطعا پذیرفته شدگان استخدامی های کُردستان ظرف یک تا دو هفته آینده شروع به کار خواهند کرد.

به گزارش نوای آبیدر، “حسین فیروزی” معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان در گفتگو با کُردتودی در ارتباط با آخرین وضعیت پذیرفته شدگان استخدامی استانداری اظهار داشت : با توجه به اینکه از ابتدایی خرداد سالجاری ردیف  بودجه برای  این افراد مشخص و کاملا  اختصاص یافته است لذا ما این افراد را از اول خرداد نود و چهار بعنوان کارمندان سیستم  دولت به حساب میاوریم.

 

وی در پاسخ به این سوال که 3 سال است که پذیرفته شدگان همیشه با این وعده ها مواجه بوده اند افزود: قبلا ردیف بودجه ای برای این امر اختصاص نیافته بود لذا ما هم طبق قانون نمیتوانستیم برای جذب و بکارگیری  افراد فوق کارخاصی  را  انجام دهیم که خوشبختانه با پیگیریهای انجام شده بودجه لازم اختصاص یافته است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان افزود: دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور هم در روز سه شنبه بیست و ششم خرداد سالجاری ( روز گذشته ) دستور استخدام و شروع بکار افراد فوق را صادر نمودند که با توجه به دستوراز بابت شروع بکار افراد پذیرفته شده مشکلی وجود ندارد.

 

فیروزی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار کردتودی که ماه هاست مسئولین مربوطه در استانداری نیامدن ردیف استخدامی را بهانه اصلی برای عدم جذب این افراد بیان میکنند اظهار داشت: زمانی که بودجه برای پرداخت حقوق و مزایایی افراد مشخص و معین میگردد در صورتیکه فرایندهای لازم و قانونی جهت استخدام از قبیل گزینش و مصاحبه برای افراد نیز انجام گرفته باشد اختصاص ردیف استخدامی بیشتر از یک روز طول نخواهد کشید و من قطعا تاخیر بیشتر در شروع بکار پذیرفته شدگان را جایز نمیدانم.

 

وی با بیان اینکه معاون پشتیبانی و منابع انسانی استاندار کردستان بعنوان مسئول عالی استانداری در پروسه استخدام افراد فوق الذکر با اطمینان خاطر  کامل زمان آغاز بکار قطعی افراد پذیرفته شده را نهایتا ظرف یک تا دو هفته آینده اعلام می کند؛ گفت: برای پیگیری تعیین وضعیت خدمتی و نحوه جذب در فرایند شروع بکار استخدامی ها، پذیرفته شدگان حوزه استانداری شامل فرمانداری ها و بخشداری ها به اداره کل امور اداری این استانداری مراجعه نمایند.

خبر 25 خرداد 94 استخدام : بلا تکلیفی سه ساله استخدامی های استانداری کردستان/استخدامی که برای دولت پیچیده تر از روند مذاکرات هسته ای است

به گزارش خبرنگار کُردتودی، دولت دهم استارت فرایند استخدامی بزرگی را در ادارات و سازمانهای دولتی را با برگزاری آزمونی در بین جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی  زد که عده ای از منتقدان در آن دوران این نوع استخدامی را با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گره دادند به هر حال هر نیتی که پشت این کار پنهان باشد وقتی  تعدادی جوان با این آزمون از بیکاری نجات میافتند خود کار پسندیده و قابل تحسینی بود.

دولت دهم در بکارگیری و استخدام افراد پذیرفته شده در ادارات و سازمانها ناکام ماند و پرونده این افراد را به کلیددار تدبیر و امید سپرده شد، اما گویا جذب و استخدام این افراد برای دولت یازدهم پیچیده ترو سخت تر  از روند مذاکرات هسته ای میباشد که تابحال شواهد از این امر حکایت دارد.

 

افرادی که در عنفوان جوانی پذیرفته شدند و اینک دارند رو به سالمندی میروند و هنوز چشم به گوشی تلفن و زنگ تلفن با طعم دعوت برای سرکاررفتن دارند ، افرادی که به امید استخدام شدن به بزرگترین اتفاق در زندگی یعنی ازدواج تن دادند و امروزه به دلیل ناکامی و بی تدبیری عده ای از مسئولین  شیرازه زندگیشان در حال پاشیدن هست، گویا کلید دولت تدبیر و امید در باز کردن  درب ورودی استخدامی شکسته شده و کسی توان خارج کردن این کلید شکسته را ندارد و باید اذعان داشت وقتی که دولت تدبیر و امید در نگارش استخدام عده ای جوان ناتوان خود را نشان میدهد چگونه میتوان امیدوار بود که  در نگارش یک توافقنامه جامع جهانی موفقیت کسب نماید؟!

برای افراد پذیرفته شده روزی از نبود “ردیف استخدامی ” بهانه میتراشند ، گویا که ” ردیف استخدامی ”  از کره مریخ نازل میشود و فضانوردان سالی یکبار اینگونه ردیفها را با خود میاورند و زمانی میگفتند که ” اعتبار ” برای جذب جوانان در پشت درب بسته شده استخدام کافی نیست، زمانی دیگر گفتند که ” نوبخت ” با تدبیر خودش ” بخت ” جوانان استخدامی کردستان را باز کرده و دست در جیب مبارک دولت “اعتبار” مورد نیاز را تامین کرده است اما با توجه به شواهد و قرائن اعتبار تامین شده را سند کرده اند  و از کم شانسی این افراد آن را سوار  بر ” لاک پشتی ”  کرده و از اتوبان و جاده های پرپیچ و خم رها کرده تا به این امید که سال و ماهی  به کردستان برسد شاید تا آن زمان هم عده ای از این افراد فیلم ملک الموت را نگاه کنند !!

خلاصه جوانانی که در متن  فقر و نداری تحصیل نموده و موفق به  اخذ مدارک بالایی تحصیلی شده  امروزه باید پشت درهای بسته شده استخدامی منتظر دربانی باشند که گشاینده این درب باشد که هر روز و ماه و سال از مسئولین مربوطه بهانه جدید را بشنوند.

 معاون پشیتبانی استاندار درسال نود و سه صراحتا  اعلام کردند که اعتبار این افراد از بودجه 94 کل کشور تامین شده و حتی آدرس دقیق این ردیف بودجه ای را نیز دادند با این نشانی  در جزء 77 ردیف 550 شماره 9 قانون بودجه کشور اعتبار مورد نیاز  منظور گردیده است اما گویا این فقط یک آدرس اشتباهی  بود جهت امیددادن واهی به افراد پذیرفته شده زیرا که در خود واحد مربوطه استانداری نمیتوان پاسخی واحد را شنید.

هر کسی حرفی میزند یکی میگوید برو دنبال کار خودت بابا مگه بیکاری آخه اعتبار و استخدام کجاست !! یکی میگوید انشاءالله سال 95 !!! دیگری میگوید “ردیف ” هنوز برایشان  ردیف نشده است .

“سالار مرادی “یکی از نمایندگان مجلس  در بهمن نود و سه از تشکیل جلسه اختصاصی خود با نوبخت سخن گفته و اینکه دکتر نوبخت هم به ” دکتر صالح ” دستور داده تا سریع کار استخدامی این افراد انجام دهد، از آن روز نزدیک به صدروز میگذرد اما گویا این صدروز پایانی ندارد و باید به سال تبدیل شود، تا کار این افراد نگون بخت انجام شود.

 ضمنا همین نماینده مجلس در نماز جمعه  سنندج و در روز چهاردهم فروردین سالجاری در پشت تریبون اظهار داشتند که حتما بعد از تعطیلات استخدامیها سرکارشان خواهند رفت،اما گویا آقای مرادی فراموش کرده بودند که مشخص کنند کدام تعطیلات ؟؟!! تعطیلات تابستانی ، زمستانی و یا پاییزی؟؟!!  تعطیلات بهاری دیگه تمام شد و شاید این نوع وعده هم  از جنس تبلغات زود هنگام باشد !!

بدون شک افراد پذیرفته شده قطعا  راضی بر این امرخواهند بود ، هر چند که خودشان  در سرکار رفتن ناکام ماندند و در بروکراسی ردیف استخدامی و نبود اعتباربه جایی نرسیدند اما این استخدامی و امتیازشان لااقل برای  فرزند و یا نوه و نتیجه آنان محفوظ بماند  شاید تاریخ چنین رقم بخورد که این افراد ” بازنشسته قبل از رفتن به سرکار ” شوند و برای اولین بار در کتاب گینس ثبت شوند .

 واقعیت امر این است که سه سال در صف استخدام شدن  آنهم استخدامی که ذره آی از فرایندهای قانونی دور نشده و کاملا براساس معیارهای قانونی بوده  شاید بزرگترین ایراد استخدامی  این افراد چنین باشد که استارت کارشان دردولت مهرورزی بوده و  سپس تحویل پوشه استخدامی  آنان به دولت تدبیر و امید باشد.

استاندار دولت تدبیر و امید در استان باید تدبیر اساسی در این زمینه بیاندیشد، زیرا که اینگونه حرکات زمینه یاس و ناامیدی در جوانان نسبت به دولت یازدهم  ایجاد خواهد کرد شاید هدف اصلی عده ای در پشت پرده این امروز و فردا کردن  و گفتن آمد و نیامد و یا  ردیف و اعتبار !! تخریب دولت یازدهم  باشد، زیرا خانواده های بسیاری بصورت مستقیم و غیرمستقیم با این قضیه درگیر هستند.

البته نباید کم کاری عده ای را به حساب دولت یازدهم گذاشت قطعا در این دولت هم مدیرانی هستند که دشمن دوست نما هستند و هدفی جزء تخریب این دولت را ندارند.

اما نکته آخر قابل توجه  آقای فیروزی معاون محترم استاندار کردستان و مسئول مستقیم در این پروسه مهم ،  باید ایشان به این نکته توجه جدی داشته باشند، که همین جوانان منتظر و ناامید  از جنس بومی خود ما هستند با هزاران آرزو در این ماراتن شرکت و پذیرفته شدند، اجازه ندهید که در واحد تحت امرتان از هراتاقی صدای با طعم ناامیدکردن جوانان پذیرفته شده بیاید و ماهها و سالها طی گردد اما اینان براسب مراد خویش سوار نشوند  از اینکه حضرتعالی مدیری بااخلاق و متواضعی میباشید جای هیچگونه  شک و شبهه ای  نیست  اما باید پرسید که چرا چنین با سرنوشت این جوانان بازی شود.

 بیگمان دولت تدبیر و امید نیز بر این امر خشنود نخواهد بود اما از انصاف بدور هست که با وصف تامین اعتبار لازم همچنان جوانان این مرز و بوم در برزخ رفتن و نرفتن سرکار باقی بمانند! باید براین مسئله ایمان قلبی داشته باشیم ، که بدون شک  بیست و چهار خرداد نیز مولود حضور پررنگ همین جوانان میباشد، پس اجازه ندهید باسرنوشت افراد چنین بازی شود تا فردا و فرداها همین افراد نگویند که ما از طلا شدن پشیمان و لطفا ما را مس کنید !!!

خبر 20 اردیبهشت 94 استخدام: تامین اعتبار استخدام 1453 نفر پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال 91 استان کردستان

گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در مصاحبه با خبرنگار ما ضمن اعلام خبر تامین اعتبار استخدام پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال 91 یادآور شد: سال 91 در 2 مرحله آزمون برگزار شد و بالغ بر 18  هزار و 200 نفر در آن شرکت کردند.

وی افزود: مقرر گردید از میان این شرکت کنندگان به ترتیب نمرات عمومی و تخصصی 3 برابر ظرفیت استخدام برای مصاحبه معرفی شوند، به این ترتیب که افرادی که در آزمون عمومی از 100نمره60 را کسب کنند کارنامه آزمون تخصصی آنها مورد بررسی قرار گیرد سپس به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی، جهت مصاحبه معرفی شوند.

فیروزی در ادامه خاطرنشان کرد: در نتیجه به ترتیب نمره حدود 5 هزار نفر جهت انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه های اجرایی استان معرفی شدند که تاکنون غیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران در 26 دستگاه مصاحبه ها انجام شده است.

وی همچنین اظهار داشت: با لحاظ نمودن 80% نمره علمی و 20% نمره مصاحبه، 5/1 برابر ظرفیت استخدامی جهت انجام مراحل گزینش معرفی شدند که با انجام این بخش عمده کار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشخص شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در ادامه یادآور شد: از تاریخ 20 اسفندماه سال 93 سامانه «کارمند ایران» برای دستگاه های اجرایی باز شده و دستگاه ها موظف شدند افراد جدیدالاستخدام را در آن ثبت نام کرده و برای آنها شناسه استخدام دریافت کنند.

فیروزی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه بخش مهم کار یعنی تامین اعتبار برای استخدام این افراد از بودجه 94 کل کشور تامین شده است که اعتبار مورد نیاز در جزء 77 ردیف 550 هزار شماره 9 قانون بودجه 94 کل کشور منظور گردیده است.

وی ابراز امیدواری نمود به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه های اجرایی در خصوص دریافت شناسه مستخدم برای افراد جدیدالاستخدام، این افراد شروع به کار خواهند کرد.

فیروزی با اشاره به اینکه 18 نفر از نیروهای جدیدالاستخدام سازمان تعاون روستایی استان از اول اسفندماه سال 93 جذب آن دستگاه شده و شروع به کار کرده اند یادآور شد: چنان که گفته شد در مورد سایر دستگاه ها نیز اعتبار مورد نیاز تامین شده و دستگاه های اجرایی می توانند به سرعت شروع به کار این افراد را کلید بزنند.

خبر 6 اردیبهشت 94 استخدام:اعلام نتایج مصاحبه تخصصی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان

 

قابل توجه پذیرفته شدگان در مصاحبه تخصصی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان

1- پذیرش نهایی منوط به تامین اعتبار از سوی استانداری کردستان می باشد.

2- کلیه متقاضیان پذیرفته شده مکلف به دادن تعهدنامه 10 ساله در شهرستان مورد پذیرش می باشند.

ضمنا داوطلبانی که نسبت به نمره علمی و نمره مصاحبه تخصصی معترض می باشند، مراتب اعتراض خود را به مدت 10 روز (از تاریخ 94/02/06 لغایت 94/02/15 ) به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان تحویل نمایند.

 

فایل اسامی پذیرفته شده

خبر 26 بهمن 93 استخدام: فهرست پذیرفته شدگان نهایی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ 27/12/91

بدينوسيله فهرست پذيرفته شدگان نهايي اصلي و ذخيره آزمون استخ.docx

خبر 18 بهمن 93 استخدام: مدیران نسبت به جذب بیشتر اعتبارات ملی اهتمام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که صبح امروز در سالن شهدای دولت برگزار شد، ضمن دعوت از مردم کردستان برای مشارکت در راهپیمایی 22 بهمن ، اظهار داشت: مشارکت در این راهپیمایی نشانه بلوغ سیاسی مردم است.

در این جلسه که چندین مصوبه کارگروه امور زیربنایی استان در دستور کار قرار گرفت، زاهدی افزود: این کارگروه مهمترین کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و برهمه فعالیت های سخت افزاری و نرم افزاری بخش خصوصی و دولتی تاثیر گذار است.

زاهدی تصریح کرد: اگر طراحی ها و مصوبات این کارگروه با آینده نگری و دید بلند مدت بررسی نشود، برنامه ریزی ها با مشکل مواجه خواهد شد بنابراین با تلاش و جدیت بیشتری باید امورات این کارگروه بررسی شود.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد: برخی تعاونی های مسکن در سال های گذشته تشکیل شده که از محدوده های غیر شهری یا با کاربری مغایر زمین خریداری کرده اند که باید مسائل آنها بزودی بررسی و نهایی شود.

عبدالمحمد زاهدی به کارگروه امور زیربنایی و توسعه استان کردستان دستور داد: یکبار دیگر مسائل مربوط به همه تعاونی های مسکن استان به دقت مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات آنها برای تصمیم گیری نهایی آنالیز شود.

وی همچنین به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی توصیه کرد: به تعاونی هایی که از اراضی خارج از محدوده شهرها و با کاربری مغایر زمین خریداری می کنند به هیچ عنوان اجازه تاسیس و فعالیت ندهند.

استاندار کردستان همچنین کارگروه امور زیربنایی استان کردستان و اداره کل راه و شهرسازی را موظف کرد در کوتاه ترین زمان تعاونی هایی را که اراضی شان فاقد ایرادات قانونی و برنامه هایشان مطابق با قواعد و قوانین شهری و منافع عمومی است،  مشکلاتشان حل و فصل گردد.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد بنام تعاونی از اراضی دولتی سو استفاده می کنند، تصریح کرد: نباید به هیچ عنوان اجازه داد برخی بخاطر منافع فردی، حق و حقوق عمومی را زیر پا بگذارند.

زاهدی توصیه کرد: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید از روز اول تعاونی ها را توجیه کند که حق خریداری اراضی با کاربری مغایر ندارند.

به گفته زاهدی در سال 94 کنفرانس بین المللی سکونت گاه های غیر رسمی فقیر نشین با همکاری دانشگاه کردستان و شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در سنندج برگزار می شود و این پتانسیل خوبی برای استان کردستان است.

وی تاکید کرد: کارگروه زیربنایی و کمیسیون ماده 5 استان در ارتباط با سازمان ها و نهادهای علمی و آموزشی و دانشگاهی کارهای بزرگ انجام دهد و دید و افق بلندمدت داشته باشد.

همچنین در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه کردستان مصوب گردید نام پارک علم و فناوری استان به کوی دانش تغییر داده شود که این منطقه هویت علمی خود را از دست ندهد.

عبدالمحمد زاهدی با اشاره به وجود برخی مشکلات در میان بخش خصوصی برای جذب اعتبارات از صندوق توسعه ملی، اظهار داشت: بابت جذب و تخصیص هوشمندانه اعتبارات ماده 180 از نمایندگان محترم قدردانی می کنم.

وی اظهار داشت: در حوزه اعتبارات ماده 180 در کشور بهترین عملکرد را داشته ایم و قریب 74 درصد این اعتبارات را به امور زیربنایی و زیر ساخت اختصاص داده ایم.

استاندار کردستان همچنین به مدیران دستگاه های اجرایی توصیه کرد: تا پایان سال مالی جاری 5 ماه فرصت وجود دارد و مدیران نسبت به جذب بیشتر اعتبارات ملی اهتمام جدی داشته باشند.

وی همچنین از نمایندگان کردستان در مجلس خواست نسبت به تامین اعتبارات ردیف های استخدامی سال های گذشته در بودجه سال 94 توجه جدی داشته باشند.

خبر 5 بهمن 93 استخدام : اطلاعیه های استخدامی


اطلاعیه شماره 5 آزمون استخدامی مورخ 1391/11/27


اطلاعیه شماره 4 آزمون استخدامی پیمانی مورخ 1391/11/27


لیست اسامی 3 برابر  ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی مورخ 1391/11/27


اطلاعیه شماره 1 استانداری استان کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ 1391/11/27


 نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدام پیمانی مورخ 1391/3/26 استانداری


لیست اسامی اولیه سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی پیمانی شهرداری‌های جدیدالتاسیس استان کردستان


نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی مورخ 1391/11/27 استانداری کردستان

 

خبر 1 بهمن 93 استخدام :  اعلام نتایج قبول شدگان استخدامی اوقاف و امور خیریه کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان، کاوه شیرزادی معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت :نتایج آزمون دو مرحله ای استخدامی استانداری اوقاف و امور خیریه کردستان اعلام و نفرات برتر به عنوان اصلی و ذخیره معرفی شده اند.

وی افزود: انشاالله پس از تامین اعتبار توسط استانداری کردستان افراد اصلی به گزینش معرفی و مقدمات به کار گیری آنها فراهم می گردد
جهت دریافت فایل اکسل اسامی پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره اینجا کلیک کنید.

خبر 24 دی 93 استخدام : فهرست پذیرفته شدگان نهائی 1/5برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری

  به اطلاع داوطلبین گرامی میرساند به استناد نامۀ شمارۀ 8957/ ب / م / 82 ـ 93/10/21 استانداری کردستان ، بدینوسیله نتایج 1/5برابر ظرفیت آزمون استخدامی 91/11/27  استانداری کردستان بشرح زیر اعلام می گردد . شایان ذکر است به حول قوه الهی پذیرفته شدگان اصلی پس از طی مراحل گزینش و تأمین اعتبار لازم از طریق مراجع ذیصلاح به کارگیری خواهند گردید .

در ضمن کسانی که به نتایج مربوطه اعتراض دارند می توانند از تاریخ  اعلام نتایج ( 93/10/24) بمدت 10 روز  در خواست خود را بصورت مکتوب با ذکر دلایل و مستندات کافی به مدیریت امور اداری ، رفاه و پشتیبانی سازمان تحویل نمایند

جهت دریافت لیست قبول شدگان بر روی (فایل الحاقی) در زیر این مطلب کلیک کنید

خبر 10 دی 93 استخدام :اسامي پذيرفته شدگان نهايي اصلي و ذخيره آزمون استخدامي راه و شهرسازي كردستان اعلام شد

مدير توسعه منابع اداره كل راه و شهرسازي كردستان با صدور اطلاعيه‌اي فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي اصلي و ذخيره (يك و نيم برابر ظرفيت) آزمون استخدامي مورخ 91/11/27 را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي كردستان، متن اطلاعيه و اسامي پذيرفته شدگان به شرح زير است.

 لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی اصلی وذخیره (یک ونیم برابر ظرفیت ) آزمون استخدامی مورخ 27/11/91 اداره کل راه وشهرسازی استان کردستان .

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی وذخیره آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با دردست داشتن مدارک ذیل به اداره توسعه منابع انسانی وتحول اداری اداره کل راه وشهرسازی استان کردستان(ساختمان شماره 1)واقع درسنندج بلوار آزادگان جنب دانشگاه مذاهب اسلامی طبق جدول زمانبندی ذیل مراجعه فرمایند. چنانچه پذیرفته شدگان نهایی اصلی درموعد مقرر به این اداره کل مراجعه ننماید به منزله انصراف تلقی میگردد.

نام شهرستان محل تقاضا

تاریخ مراجعه

ساعت مراجعه

سنندج

93/10/08

9-13

93/10/09

سروآباد- مریوان- دیواندره- سقز- بانه- قروه – بیجار –

دهگلان – کامیاران

93/10/10

9-13

مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:

۱- پوشه سبز

۲- اصل وتصویرشناسنامه (تمامی صفحات ) هرکدام دوبرگ

۳- اصل وتصویرکارت ملی ( پشت ورو ) دوبرگ

۴- اصل وتصویرمدارک تحصیلی دوبرگ

۵- اصل وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت ورو ) دوبرگ

۶-شش قطعه عکس پرسنلی۴*۳ رنگی بازمینه سفید+(سی دی فایل عکس)

تصویرمدارک خواسته شده دریکی ازدفاتراسنادرسمی برابراصل گردد.

توجه : سهمیه ایثارگران وفرزندان شهدا جهت تکمیل پرونده درتاریخ های ذکرشده طبق جدول زمانی فوق مراجعه نمایند.

دانلود لیست اسامی

خبر6 دی 93 استختام :نتایج مصاحبه تخصصی آزمون پیمانی مورخ 91/11/27 اداره کل بهزیستی کردستان اعلام گردید.

لینک دانلود

خبر 16 آذر 93 استختام : اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان در این نامه آورده است: به اطلاع آن دسته از دستگاه‌های اجرایی که نتایج آزمون استخدامی مورخ 1391/11/27 آنان اعلام گردیده می‌رساند، به استناد بند 5 دستورالعمل برگزاری آزمون استخدام عمومی – تخصصی و مصاحبه، بعد از اعلام نتایج نهایی به مدت ده روز ضمن رسیدگی و پاسخگویی به کلیه شکایات و اعتراضات داوطلبان آزمون مذکور، نتیجه اقدامات به عمل آمده را به ذینفعان اعلام و در پایان رونوشتی از اقدامات به عمل آمده را در قالب گزارشی به دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری کردستان ارسال نمایند. ( داوطلبان بعد از اتمام مهلت پانزده روزه شکایت، حق هیچ‌گونه اعتراضی را ندارند)

خبر 11 آذر 93 استختام : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره استاندارد

 لینک نتایج اداره استاندارد

خبر 11 آذر 93 استختام : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخه 27/11/91اعلام میگردد.

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ 27/11/91  اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر به امور اداری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان کردستان  واقع درسنندج سه راهی شالمان طبق جدول زمان بندی ذیل مراجعه فرمایند. چنانچه پذیرفته شدگان نهایی اصلی در موعد مقرر به این اداره کل مراجعه ننماید به منزله انصراف تلقی میگردد.

مدارک لازم جهت ثبت نام اولیه:

1-  پوشه سفید

2-  اصل وتصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ

3-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ

4-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ

5-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ

6-6 قطعه عکس پرسنلی4*3 با زمینه سفید

تصویر مدارک خواسته شده دریکی از دفاتر اسناد رسمی برابر اصل گردد.

نام شهرستان

تاریخ مراجعه

ساعت مراحعه

مریوان – سروآباد

93/09/16

8صبح الی 10ظهر

 بانه

93/09/17

8صبح الی 10ظهر

کامیاران

93/09/18

8صبح الی 10ظهر

قروه    ودهگلان

93/09/19

8صبح الی 10ظهر

سقز

93/09/20

8صبح الی 10ظهر

دیواندره

93/09/23

8صبح الی 10ظهر

بیجار

93/9/24

8صبح الی 10ظهر

اداره کل وشهرستان سنندج

93/9/25

8صبح الی 10ظهر

 توجه : سهمیه ایثارگران وفرزندان شهدا جهت تکمیل پرونده درتاریخ های ذکر شده طبق جدول زمانی فوق مراجعه نمایند.

ضمنا ً پذیرفته شدگان رشته کمک کارشناسی جنگل ومرتع شهرستان بیجار متعاقباً اعلام خواهد شد لازم به ذکر است چنانچه افرادی به نتایج آزمون معترض می باشند از تاریخ اعلام نتایج بر روی سایت به مدت 10 روز  فرصت دارند نسبت به طرح اعتراض در این اداره کل  اقدام نمایند

لینک اعلام نتایج

خبر 11 آذر 93 استختام : نتایج مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کار وتعاون

اطلاعیه شماره 4 آزمون استخدامی

اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی

خبر 9 آذر 93 استختام : اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی محیط زیست

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

خبر 5 آذر 93 استختام : اعلام نتايج استخدامي  اداره کل ورزش و جوانان استان

دارندگان کلیه مقاطع تحصیلی مرتبط با اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان فقط از طریق آزمون می توانند استخدام پیمانی یا رسمی شوند.

بدینوسیله اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در صورت نیاز به نیروی انسانی جهت پرکردن پست های بلا تصدی خود از طریق روزنامه های کثیر الانتشار اقدام خواهد کرد.

اسامی پذیرفته شدگان نهائی استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان

خبر 5 آذر 93 استختام : اعلام نتايج استخدامي هواشناسي استان

به استحضار کليه شرکت کنندگان مصاحبه استخدامي اداره کل هواشناسي استان  کردستان مي رساند که از طريق پيامک به قبول شدگان اصلي و ذخيره اطلاع داده شده است کليه متقاضيان در صورت داشتن اعتراض به نتايج تا تاريخ 15-9-93 مي توانند اعتراض کتبي خود را به هواشناسي استان واقع در سايت اداري تحويل دهند و به اعتراض هاي پس از اين تاريخ رسيدگي نمي شود . لازم به توضيح است که نتايج اعلام شده اوليه بوده و ممکن است بدليل بررسي اعتراض ها توسط هيئت ويژه تغيير نمايد

از طریق پیامک به قبول شدگان اصلی و ذخیره اطلاع داده شده است

خبر 24 آبان 93  استختام: بدينوسيله به اطلاع متقاضيان استخدام مورخ 1391/11/27 اداره كل ثبت احوال استان كردستان ميرساند:

با توجه به اعلام پذيرفته شدگان یک و نیم ( 1/5 ) برابر ظرفيت استخدام در مرحله مصاحبه تخصصي از طرف معاونت توسعه مديريت منابع انساني استانداري كردستان اسامي نفرات اصلي و ذخيره بشرح جدول ذيل اعلام ميگردد .

برای دریافت فایل نتایج در فرمت pdf روی لینک کلیک راست کرده و گزینه save target as یا save link as را کلیک فرمایید
دانلود                         مشاهده

ضمناً جهت اطلاع بيشتر و انجام مراحل بعدي با شماره تلفن    33231033 اداره كل ثبت احوال استان كردستان (( اداره توسعه منابع انساني و پشتيباني )) تماس حاصل فرمائيد .

خبر 17 آبان 93  استختام: اطلاعیه اداره کل دامپزشکی استان کردستان درخصوص پذیرفته شدگان نهائی آزمون استخدامی

بدینوسیله فهرست پذیرفته شدگان نهائی اصلی و ذخیره آزمون استخدامی مورخ 27/11/91 اعلام میگردد. لازم است پذیرفته شدگان اصلی با در دست داشتن مدارک ذیل الذکر از تاریخ 17/08/93 لغایت 22/08/93 به امور اداری اداره کل دامپزشکی استان کردستان مراجعه فرمایند.
مدارک لازم:
1-  پوشه سفید
2-  اصل تصویر شناسنامه (تمامی صفحات ) هر کدام سه برگ
3-  اصل و تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) سه برگ
4-  اصل و تصویر مدارک تحصیلی سه برگ
5-  اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران ( پشت رو ) سه برگ
6-6 قطعه عکس پرسنلی4*3 با زمینه سفید
فايل هاي مربوطه :
دريافت ليست پذيرفته شدگان.xlsx13.299 KB

خبر 9 مهر 93  استختام: آموزش به تولیدکنندگان کردستانی در برنامه‌های استاندارد لحاظ شود

عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز در جلسه شورای استاندارد استان کردستان اظهار کرد: استاندارد یک موضوع حاکمیتی است که با سلامت و منافع مادی مردم سروکار دارد.

وی با تأکید بر ضرورت حفاظت استاندارد از سلامت و منافع مادی مردم گفت: درست است که متولی امر سلامت وزارت بهداشت است اما بخش عمده‌ای از کنترل زیان و خسارت وارده بر جان مردم و خسارات مادی بر عهده سازمان استاندارد است.

استاندار کردستان تصریح کرد: متاسفانه در جامعه توجهی به امر استاندارد نمی‌شود و باید این مسئله را به صورت خواسته عمومی مطرح کرده و حساسیت های لازم نسبت به آن صورت گیرد.

وی ایجاد حساسیت در جامعه نسبت به استاندارد را از طریق تبلیغات و فرهنگ سازی میسر دانست و گفت: اداره استاندارد برای تبلیغات با محدودیت منابع مواجه است اما باید از همین منابع محدود، بیشترین بهره را ببرد و از تبلیغات در جایی مانند رسانه ملی که می‌تواند بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد استفاده کند.

زاهدی با اشاره به این که موضوع دیگر علاوه بر ایجاد حساسیت در جامعه، مسئله پیشگیری است افزود: برخی از واحدهای تولیدی زیر نظر سازمان صنعت، معدن و تجارت هستند که باید از این طریق اقدام کرده و با تشکیل جلسات مشترک که متولی آن صنعت، معدن و تجارت باشد کارشناسان استاندارد در آن آموزش‌ها و هشدارهای لازم را برای پیشگیری ارائه دهند و موارد قانونی آن توضیح داده شود.

وی خاطر نشان کرد: بهتر است طرح‌های تولیدی که مشمول قانون استاندارد اجباری هستند از همان ابتدای کار به استانداردسازی توجه کنند.

استاندار کردستان درباره کمبود نیروی متخصص در اداره کل استاندارد استان کردستان گفت: خوشبختانه مسئله استخدام حل شده است و در اسفندماه تعیین تکلیف نیروهای جدید انجام می‌شود.

وی خواستار اولویت بندی برخورد با مواردی که غیر استاندارد بودن آن می‌تواند خطرآفرین باشد مانند آسانسورها و شهربازی‌ها شد و افزود: مواردی که می‌تواند بر روی کاهش اشتغال اثر کمتری داشته باشد ضمن این که خطر آفرین هستند باید به صورت جدی برخورد شود اما با واحدهای تولیدی می‌توان تعامل داشت و برای استاندارد سازی فرصت کافی در اختیار آنها قرار داد.

خبر 9 مهر 93  استختام:کُردستان برای حل مشکل استخدام دستگاه های اداری بیست میلیارد تومان نیاز دارد

ه گزارش خبرنگار کُردتودی، اشتغال در هر جایی یکی از دغدغه های اصلی مردم است و داشتن نیروی های توامند به فعال بودن آن حرفه می انجامد. در کردستان جوانان بسیاری با معضل بیکاری روبه رو هستند و این امر به چرخه اقتصاد استان و در سطح خرد تر به خانواده ها آسیب های بسیاری را وارد می نماید، خبرنگار کُردتودی به منظور بررسی وضعیت اشتغال در استان و پیگیری آینده ی مبهم استخدام جوانان کُردستانی به گفتگو با حسین فیروزی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی پرداخته است.

کُردتودی: در دستگاه های دولتی استان چند نفر نیروی شاغل مشغول به کار هستند؟

فیروزی: در حدود ۴۷ هزار و پانصد نفر مشغول به فعالیت هستند ۲۹ هزارو سیصد نفر رسمی، ۸ هزارو نهصد نفر پیمانی، حدود ۶ هزار نفر قراردادی و ۳هزارو چهارصد نفر کارمند شرکتی و غیره هستند.

کُردتودی: چند نفر از این تعداد افراد جزء نیرو های بومی هستند؟
فیروزی: تعداد افراد غیر بومی استان خیلی کم است بر اساس برآورد های ما تعداد افراد بومی بالای ۹۰ درصد هستند.

کُردتودی:شما به عنوان معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار انتخاب شده اید در حالی که انتظار مردم بر این بود که به استانداری استان کردستان انتصاب یابید، عده ای معتقدند که این امر مطابق انتظار اهل سنت و کردها نبود است، انتصاب شما در این پست در حال حاضر چه فایده و دستاوردی را برای استان به وجود می آورد؟

فیروزی: اعتقاد شخصی من این است که مهم نیست فرد در چه جایگاهی قرار دارد، مهم این است که بتواند به مردم خدمت کند.

کُردتودی: شما و استاندار کُردستان برای توسعه انسانی و رفع محرومیت زدایی چه برنامه های دارید؟

فیروزی: در دولت قبل طی ۲ مرحله آزمون که در سال ۱۳۹۱ برگزار شد در حدود ۱۶ هزار نفر در آن آزمون ها شرکت کردنند و بعد از ۲ مرحله آزمون بعد از مراحل مصاحبه و گزینش بنا بوده که یک هزارو چهارصدو ۵۳ نفر از این افراد استخدام شوند که غالبا مدارک کارشناسی و بالاتر دارند که ورود این افراد می توانست به کارآمدی سیستم های اداری کمک کند اما متاسفانه دولت قبلی همه ی فرآیند های لازم برای استخدام را طی نکرد از جمله مهمترین فرآیند جذب نیرو های انسانی در دستگاه اداری استان تامین اعتبار است. که متاسفانه مجوز تامین بار مالی ورود این افراد به ادارات در بودجه های جاری دریافت نشده است و قبل از اینکه مجوز های قانونی لازم برای استخدام دریافت شود آزمون ها را برگزار کردند و انتظارات را در جامعه سطح ایجاد کردند.

دولت تدبیر و امید در استان کردستان و بسیاری از استان های کشور با این معضل روبه رو ست زیرا ورود هر نیروی جدید باید بار مالیش تامین شود که این امر انجام نشده و ورود این حجم از نیروی انسانی به دستگاه اداری استان در سال پایه، به حدود بیست میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و هر ساله بر اساس افزایش دریافتی هایشان طبیعتا این مبلغ تغییر خواهد کرد و طبیعی است که اول بار مالی و بودجه تامین شود و بعد از این افراد به سیستم اداری وارد می شوند.

علیرغم اینکه دولت در برابر عمل انجام شده قرار گرفته ایم و همه ی فرآیند های لازم طی نشده و تدبیر لازم اندیشیده نشده است اما جناب استاندار و هم مجموعه این معاونت در طول چند ماه گذشته تلاش کردیم که مجوز های لازم را دریافت کنیم و اعتبار لازم را تامین کنیم و چدندین بار مکاتبه و مراجعه حضوری استاندار و بنده در تهران انجام شده و چند ماه قبل هم جناب استاندار با جناب دکتر نوبخت ملاقات حضوری داشتند و مهمترین دغدغه ای استان را پیگیری همین موضوع در دستور کارشان قرار دادند و ما همچنان امیدوارانه به تلاش خود ادامه می دهیم تا اینکه بودجه این موضوع جذب و نیروی انسانی تامین شود و این افراد که منتظر هستند وارد جمع نیروی سیستم اداری شوند. اما واقعیت این است که کار بسیار مشکلی است و نیاز به حمایت جدی دولت دارد.

کُردتودی: این استخدامی ها جز طرح مهر آفرین بوده است؟

فیروزی: جذب نیروی انسانی در دولت احمدی نژاد از ۲ طریق صورت میگرفت که یکی تابع برنامه پنجم توسعه است که در قانون برنامه پنجم با توجه به خروجی افراد در سیستم های اداری به دلیل بازنشستگی و تعریف نیاز های جدید در سیستم اداری، به دولت اجازه داده شده که دستگاه های اجرای می توانند به شرط تامین بار مالی افراد مورد نیاز خود را با سهمیه ای در قوانین به کار گیرند اما دولت حدودا در ۲سال آخر دولت احمدی نژاد این جذب نیروی انسانی را در سفر های استانی با نامی به نام مهر آفرین مطرح کرده بود که در آن استان کردستان یه دلیل اینکه آزمون ها در سال ۹۱ برگزار شده در واقع پیگیری همان سهمیه ای موجود در قانون برنامه پنجم بوده و جز طرح مهر آفرین نبوده و طرح مهر آفرین در استان ما در واقع برایش آزمونی برگزار نشده است.

کُردتودی: این افراد تا چه مدت باید منتظر بمانند؟

فیروزی: ما به پیگیری های خودمان به طور جدی ادامه می دهیم اما واقعیت این است که تا بار مالی از طرف دولت تامین نشود طبیعی است به کار گیری این افراد غیر ممکن است.

دولت آقای احمدی نژاد فرآیند ها را بجای اینکه با اولویت طی بکنند یعنی اول بار مالی را تامین کنند تامین اعتبار کنند سپس آزمون را برگزار کنند بعد مصاحبه بعد گزینش بدون تامین بار مالی اول آزمون را برگزار کرده و انتظارات زیادی را در جامعه ایجاد کرد بدون اینکه پایه اصلی کار را بنا بگذارد که اون تامین بار مالی است

کُردتودی: برای شایسته سالاری و توسعه در استان کردستان چکار خواهید کرد؟

فیروزی: اول ما درصدد این هستیم که کارآمدی سیستم اداری در پرتو جذب نیرو های کار آمد را افزایش دهیم. جذب نیرو های کار آمد و جدید مثل خون جدید که وارد بدن می شود می ماند

دومین راهکار این که بسیاری از نیرو های موجود در دستگاه های اجرایی استان، قراردادی هستند و بعضی از این افراد بیش ار ۱۰ است که به صورت قراردادی در ادارات شاغل هستند این افراد بیشتر فرصت های استخدامی را از دست داده اند و از طرفی تجاربی آموخته اند ولی متاسفانه چون امنیت شغلی مناسبی ندارند طبیعی است که ترس و اضطراب و دلهره در وجود آنها وجود داشته باشد این باعث کاهش بهره وری در سیستم اداری می شود و یکی از اولویت های این معاونت این است که تلاش کنیم مجوز های قانونی لازم را برای تبدیل وضعیت استخدامی این افراد از قراردادی به پیمانی و یا از پیمانی به رسمی فراهم آورد.

سومین راهکار برای توسعه منابع انسانی در دستگاه های اجرایی استان آموزش های تخصصی برای کارکنان دولت است که این موضوع را در دستور کار قرار داریم و به صورت جدی برای امسال برنامه ی عملیاتی و آموزش های تخصصی برای کارکنان خواهیم داشت .

چهارم راهکار هم این که بنا داریم که بانک اطلاعات را در استان راه اندازی کنیم و نیرو های شایسته را شناسایی کنیم که در مواقع ضرورت بشود از این افراد و مدیران که نقش راهبردی و موثر تری به عهده دارند استفاده کنیم، بومی گزینی همواره در دستور کار دستگاه های اجرای است و طبیعی است توجه به نیرو های بومی شایسته در دستور کار خواهد بود و در استخدامی های آینده در کردستان اولویت با نیرو های بومی است در صورت شرایط مساوی با سایرین.

خبر 9 مهر 93  استختام: زمان بندی مصاحبه استخدامی ۱۳۹۱/۱۱/۲۷ استانداری کردستان (اداره کل جهاد کشاورزی)

لینک مستقیم سایت استانداری کردستان

خبر 29 مرداد 93  استختام: اطلاعیه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به اطلاع پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت آزمون استخدامي مورخ 27/11/1391 اداره كل ثبت احوال ميرساند تاريخ مصاحبه از روزشنبه8 شهريور سال 1393 لغايت دوشنبه 17 شهريور 1393 رأس ساعت 7:30 در محل اداره كل واقع در سنندج :خيابان آبيدر روبروي اداره كل صنعت ، معدن و تجارت بشرح جدول پيوست برگزار ميگردد . ضمناً شركت كنندگان در مصاحبه دعوت نامه حضور خود را از اداره ثبت احوال محل سكونت خود دريافت نمايند . روابط عمومي اداره كل ثبت احوال استان كردستان

139305280912

خبر  10 تیر 93 – جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تمام دستگاه های دولتی کُردستان تا پایان سال

کُردتودی: مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کُردستان گفت: مشکل اعتبار آزمون های استخدامی تمام دستگاه های دولتی کُردستان با دکتر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مطرح شد و ما لیست افراد را برای تامین اعتبار به این معاونت ارسال کردیم که ان شاء الله تا پایان سال مشکل جذب و به کارگیری این افراد نیز حل خواهد شد.
اسعد یوسفی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُردتودی درخصوص نتایج آزمون استخدامی های استانداری کردستان گفت: در سال ۱۳۹۱ آزمون استخدامی پست های بلاتصدی در ۲۶ دستگاه دولتی در ۲ مرحله ۲۶ خرداد و ۲۷ بهمن ماه در استان کردستان برگزار شد .
وی افزود: در آزمون مورخه ی ۲۶ خرداد ماه سال ۹۱ ادارات بهزیستی، استانداری،پزشکی قانونی و سازمان اتقال خون برای جذب نیرو آزمون برگزار کردند.
یوسفی گفت: در تاریخ ۲۷ بهمن ماه همان سال نیز آزمون دیگری دارای مجوز و در قالب تصمیمات هیئت دولت و در قالب پست های بلاتصدی توسط ۲۶ دستگاه اجرایی برگزار شد که قرار شد بالغ بر ۱۰۰۰ نفر در قالب این آزمون جذب و به کارگیری شوند.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کُردستان عنوان کرد: ما همان سال برای جذب این افراد در سال ۹۲ درخواست اعتبار کردیم اما پاسخی از سوی دولت و خصوصا معاونت برنامه ریزی داده نشد اما ما بصورت جدی بحث تامین اعتبار را در دولت جدید نیز در دسور کار داشته ایم.

یوسفی افزود:مسئله با دکتر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مطرح شد و ما لیست افراد را برای تامین اعتبار به این معاونت ارسال کردیم که ان شاء الله تا پایان سال مشکل جذب و به کارگیری سایر افراد نیز حل خواهد شد.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری کردستان خاطرنشان کرد: این استخدامی در قالب مهرآفرین نبوده است و هیچ ایرادی بر آن وارد نیست و دولت خود را موظف به اجرای آن می داند.

وی گفت: مصاحبه ادارات بهزیستی، صنعت،معدن و تجارت، ثبت احوال، بنیاد شهید و امور ایثارگران و پست گزینش استانداری نیز بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

یوسفی اظهار داشت: مسؤولان استانی با رایزنی هایی که با هیئت دولت داشتند توانسته اند تا حدودی مشکلات جذب برخی از دستگاه ها را حل کنند که از این میان مشکل ادارات و سازمان های تبلیغات اسلامی، امور مالیاتی، فرودگاه و آزمایشگاه خاک و آب حل شده و به احتمال زیاد در چند روز آینده اسامی قبول شدگان اعلام خواهد شد.

خبر 6 اردیبهشت 93 – مهم‌ترین مشکل آزمون‌های استخدامی دستگاه های اجرایی، تامین اعتبار آن است

حسین فیروزی گفت: در چند ماه اخیر پیگیری های فراوانی برای ایجاد ردیف اعتباری و اخذ مجوز های لازم استخدامی های جدید صورت گرفته است.

به گزارش آفتاب دل، معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی  در خصوص استخدام در دستگاه های اجرایی گفت: در سال 91 دو نوبت آزمون استخدامی جهت جذب 1453 نفر برای 27 دستگاه اجرایی برگزار گردیده ، این در حالی است که  متاسفانه دولت قبلی برای بکارگیری و جذب این افراد در بودجه های جاری دستگاه های اجرایی اعتباری منظور نکرده بود و یکی از مهمترین فرآیندهای به کارگیری و جذب نیروی انسانی در دستگاه های دولتی که عبارت از تامین بار مالی ناشی از آن است که نادیده گرفته شده بود.

حسین فیروزی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید مواجه با عمل انجام شده و بدون برنامه دولت قبلی شده است، افزود:  در چند ماه اخیر پیگیری های فراوانی برای تامین اعتبار این موضوع و اخذ مجوزهای لازم  صورت گرفته است که می توان به جلسه روز گذشته آقای زاهدی استاندار کردستان با آقای نوبخت معاون نظارت راهبردی ریاست جمهوری و مذاکره با ایشان در این خصوص اشاره کرد  که این تلاش ها کماکان ادامه دارد و بدیهی است استخدام های جدید منوط به تامین اعتبار در بودجه جاری دستگاه های اجرایی خواهد بود.

وی هم چنین در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی  و پیمانی دستگاه های اجرایی افزود: اکنون ما در دستگاه های اجرایی استان با تعداد کثیر کارکنان قراردادی مواجه هستیم که بیش از 10 سال سابقه دارند و با گذشت سن و از دست دادن فرصت های استخدامی از امنیت شغلی کاملی برخوردار نیستند و این در حالی است که این افراد با کسب تجارب مفید و سودبخش جز سرمایه های ارزشمند سازمان ها شده اند ، وضعیت مبهم شغلی بر کارآمدی افراد و سازمان ها تاثیر منفی خواهد داشت و دستگاه های دولتی را برای برنامه ریزی های بلند مدت نیروی انسانی با مشکل مواجه کرده است.

فیروزی گفت: در صدد هستیم که مجوزهای قانونی لازم  را برای  تبدیل وضعیت این کارکنان اخذ شود که این خود موجب امنیت شغلی، ایجاد انگیزه بیشتر کارکنان و ارتقای بهره وری سیستم اداری خواهدشد.

خبر 26 بهمن 92 – اطلاعیه زمانبندی مصاحبه تخصصی استانداری

خبر 13 بهمن  92 -جدول زمان بندی مصاحبه حضوری اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان

اطلاعیه ها

آگهی استخدام اداره کل محیط زیست کردستان

جدول زمان بندی مصاحبه حضوری اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان
ردیف
روز و تاریخ
ساعت
محل مورد تقاضا
عنوان رشته شغلی
منابع مصاحبه
1
یک شنبه 4/12/92
30/7
سنندج
کارشناس انتظامی
دستور العمل خدمتی گارد ، قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست
2
یک شنبه 4/12/92
30/7
سنندج
کارشناس فنی و مهندسی
مقررات ملی ساختمان و نشریات مرتبط
3
یک شنبه 4/12/92
30/7
سنندج
کارشناس فناوریهای نوین
شبکه،پایگاه داده ، برنامه نویسی ، طراحی وب سا یت ، مباحث عمومی رایانه ( نرم افزار و سخت افزار )
4
یک شنبه 4/12/92
30/7
سنندج
کارشناس فناوریهای اطلاعات
شبکه،پایگاه داده ، برنامه نویسی ، طراحی وب سایت ، مباحث عمومی رایانه ( نرم افزار و سخت افزار )
5
یک شنبه 4/12/92
30/7
سنندج
کارشناس کتابداری
فهرست نویسی : اصول و روشها ، دکتر رحمت الله فتاحی ، انتشارات دانشگاه فردوسی مشهد .
2 مروری بر اطلاعات و اطلاع رسانی : دکتر عباس حری انتشارات هئیت امنای کتابخانه های کشور .
 3 کتابخانه و کتابداری : علی مزینانی انتشارت سمت . 4 مرجع شناسی ،شناخت خدمات و کتابهای مرجع : نصرالله مرادی انتشارات فرهنگ معاصر
6
دوشنبه 5/12/92
30/7
سنندج
کارشناس آمار
روشهای آماری ، نمونه گیری ، نرم افزار مختلف
7
دوشنبه 5/12/92
30/7
سرو آباد ، کامیاران
کارشناس پایش و آزمایشگاه
–         آلودگی محیط زیست ( آب و هوا ، خاک ، صوت ): مینو دبیری ، آلودگی محیط زیست (آب ، خاک و هوا ) افیونی ، عرفان منش   ، آلودگی هوا : منصور غیاث الدین 
8
سه شنبه 6/12/92
30/7
بانه ، سقز،مریوان ، کامیاران ،دهگلان
کارشناس حقوقی
قانون خدمات کشوری ، قانون کار ، قانون مرتبط با محیط زیست و کلیه دروس دوره کارشناسی رشته حقوق
9
چهار شنبه 7/11/92
30/7
بیجار ، قروه ، دیواندره ، سنندج
کارشناس حقوقی
قانون خدمات کشوری ، قانون کار ، قانون مرتبط با محیط زیست و کلیه دروس دوره کارشناسی رشته حقوق
10
پنج شنبه
8/12/92
30/7
سنندج
مسئول دفتر
قانون خدمات کشوری ، قانون کار، شیوه مکاتبات اداری ، امور دفتری ، بایگانی اسناد ، ارتباطات اداری
11
پنج شنبه
8/12/92
30/7
سقز ، مریوان ، بانه
مسئول خدمات اداری
قانون خدمات کشوری ، قانون کار، شیوه مکاتبات اداری ، امور دفتری ، بایگانی اسناد ، ارتباطات اداری ، کارپردازی ، شیوه های انبار داری 
12
شنبه
10/12/92
30/7
بیجار ، قروه ، کامیاران
مسئول خدمات اداری
قانون خدمات کشوری ، قانون کار، شیوه مکاتبات اداری ، امور دفتری ، بایگانی اسناد ، ارتباطات اداری ، کارپردازی ، شیوه های انبارداری 
13
سه شنبه
13/12/92
30/7
سرو آباد
مامور اجرایی محیط زیست
راهنمای صحرایی پستانداران ایران ( هوشنگ ضیایی ) راهنمای صحرایی پرندگان ایران ( جمشید منصوری ) آلودگی محیط زیست ( هوا ، آب ، خاک ، صوت ) مینو دبیری 
14
چهار شنبه
14/12/92
30/7
مریوان ، بیجار ، قروه ،سقز ، کامیاران
مامور اجرایی محیط زیست
راهنمای صحرایی پستانداران ایران ( هوشنگ ضیایی ) راهنمای صحرایی پرندگان ایران ( جمشید منصوری ) آلودگی محیط زیست ( هوا ، آب ، خاک ، صوت ) مینو دبیری 
یاد آوری :
1 – از افرادی که بعد از ساعت 30/7 مراجعه نمایند مصاحبه بعمل نخواهد آمد .
2 –  از مصاحبه شوندگان در خواست می نماید جهت دریافت دعوت نامه مصاحبه به ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان مورد تقاضا مراجعه نمایند .


********* اطلاعیه *********

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی مورخ 27/11/91 اداره کل حفاظت محیط زیست استان می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندی زیر و با همراه داشتن اصل و کپی مدارک مربوطه به کارگزینی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کردستان واقع درسنندج خیابان پاسداران پشت پارک دیدگاه مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
۱ پوشه(بارنگ سفید )
۲ اصل و تصویر شناسنامه (تمامی صفحات)
۳ اصل و تصویر کارت ملی (پشت و رو)
۴ اصل و تصویر مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل (سایر مدارک از جمله گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده مورد قبول نیست)
۵ اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای برادران
6 اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح
7- اصل و تصویر مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح
۹- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام (درصورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا باشد سایر مدارک مورد نیاز نیست)
تذکر : تحویل مدارک مذکور ، صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هیچ‌گونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمی‌کند. همچنین اعلام نتایج قطعی آزمون، منوط به اتمام فرایند مصاحبه و گزینش است.
روز
تاریخ
عنوان
چهارشنبه
92/7/17
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس آمار ، کتابدار ،  فنی و مهندسی ، کارشناس امور  انتظامی ، فن آوری اطلاعات ، فن آوری نوین 
پنجشنبه
92/7/18
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس حقوقی  
شنبه
92/7/20
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی کارشناس پایش و آزمایشگاه 
یکشنبه
92/7/21
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی مامور اجرایی محیط زیست
دوشنبه
92/7/22
تحویل و بررسی مدارک متقاضیان رشته شغلی مسئول خدمات اداری و مسئول دفتر

خبر 9 بهمن 92 -ایجاد 23 هزار فرصت شغلی در کردستان‌

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از ایجاد 23 هزار و 173 فرصت شغلی در سال‌جاری در این استان خبر داد و گفت: آمار دقیقی از شغل‌های ایجاد شده وجود ندارد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، مصطفی باغبانیان شامگاه امروز در جمع خبرنگاران ‌اظهار داشت: سهیمه استان در سال جاری ایجاد 30 هزار فرصت شغلی بود که تا کنون 23 هزار و 173 مورد برابر با 78 درصد آن تحقق یافته است.
وی افزود: این آمار مربوط به فرصت‌های شغلی است، اما آمار دقیقی از اینکه چه تعداد از این فرصت‌های شغلی به شغل پایدار تبدیل شده ‌وجود ندارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مورد عملکرد این دستگاه در زمینه دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ایجاد اشتغال‌ اظهار کرد: از محل اعتبارات سال 91 در سال‌جاری از 4 هزار و 579 فقره پرونده معرفی شده به بانک‌ها تا کنون 2 هزار و 627 مورد موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
باغبانیان خاطرنشان کرد: از 4 هزار و 160 پرونده معرفی شده به بانک‌ها از سوی کمیته امداد، 2 هزار و 627 فقره موفق به دریافت تسهیلات شده است.
وی آمار پرونده‌های معرفی شده بهزیستی استان به بانک‌ها را 88 مورد و دریافت‌کنندگان تسهیلات را 63 فقره عنوان کرد و بیان داشت: بنیاد شهید نیز از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 327 پرونده را برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی کرده ‌که 198 فقره آن موفق به دریافت تسهیلات شده‌اند.
وی گفت: در مجموع سهمیه ابلاغی از محل اعتبارات سال 91 و پرداخت شده در سال 92 در این حوزه 49 میلیارد تومان بوده که 36 میلیارد تومان آن به بانک‌ها معرفی و تا کنون 23 میلیارد تومان آن جذب شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان افزود: در زمینه تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی از محل اعتبارات سال 91 نیز 58 میلیارد و 600 میلیون تومان کل مبلغ ابلاغی بوده و تا کنون 8 هزار و 285 ژرونده به بانک‌ها از سوی دستگاه‌های متولی معرفی شده است.
به گفته باغبانیان، مبلغ اعتباری این تعداد پرونده معرفی شده 29 میلیارد تومان است که تا کنون 6 هزار و 464 فقره آن با صرف اعتباری بالغ بر 24 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.
وی تصریح کرد: کمیته امداد با جذب بیش از 29 میلیارد تومان در این حوزه رتبه نخست دارد و اداره کار و رفاه اجتماعی نیز رتبه دوم را کسب کرده است.
تدوین سند توسعه اشتغال کردستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در ادامه به تدوین سند توسعه اشتغال استان به عنوان نقشه راهی برای  ریشه‌کنی معضل بیکاری اشاره کرد و گفت: سند توسعه اشتغال و سرمایه‌گذاری بعد از پیروزی انقلاب نخستین و مهم‌ترین سند در کشور به شمار می‌رود.
به گفته باغبانیان، در این سند بخش‌های کشاورزی، صنعت و معدن، صنایع دستی و گردشگری، علوم پزشکی و سلامت و راه و شهرسازی لحاظ و وظایف هر کدام مشخص شده است.
ی افزود: این سند 5 ساله و همسو و همراه با برنامه 5 ساله توسعه پنجم است و نقش مهمی در رفع معضل بیکاری در استان خواهد داشت.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خاطرنشان کرد: اگر مسئولین دستگاه‌های مختلف استان به دنبال به حداقل رساندن آمار بیکاری هستند باید همسو و همراه با این سند حرکت کنند و در عملیاتی کردن مفاد آن با جدیت تلاش داشته باشند.
باغبانیان اصلاح نظام تدبیر با ایجاد 15 شبکه سرمایه‌گذاری و اجرای 3 هزار و 23 طرح در استان را متذکر شد و گفت: تولید و تامین محصولات کشاورزی، محصولات زراعی‌و دامی، کشت و صنعت گیاهان دارویی با توجه به قابلیت‌های خوب استان در این حوزه، صنایع پلاستیکی، تولید مصالح ساختمانی، تولید خوردرو و قطعات، تولید و تامین فناوری مواد معدنی، تولید قطعات و ملزومات پزشکی، مشاغل خانگی، فناوری و اطلاعات، گردشگری و غیره 15 شبکه‌ای است که در سند توسعه سرمایه گذاری و اشتغال استان به آن اشاره شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: کار زیادی بر روی این سند انجام شده است و اگر تمام دستگاه‌های اجرای با توجه به بسترهای موجود بتوانند مفاد سند را اجرا کنند می‌توانیم در کاهش بیکاری در کردستان امیدوار باشیم.

خبر 6 بهمن 92 -استاندار کردستان: توسعه صادرات غیر نفتی و عدم وابستگی به درآمدهای نفتی نیاز اصلی اقتصاد کشور است
استاندار کردستان گفت: برای تقویت اقتصاد کشور باید توسعه صادرات غیر نفتی و عدم وابستگی به درآمدهای نفتی را در اولویت برنامه های اقتصادی قرار دهیم.

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی؛ عبدالمحمد زاهدی در جلسه کارگروه توسعه صادرات استان کردستان با محوریت بررسی موانع و مشکلات پایانه مرزی باشماق در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان مریوان افزود: با توجه به اهمیت مقوله توسعه صادرات در بحث توسعه پایدار اقتصادی کشور و نیز استان کردستان باید با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های اقتصادی و تولیدی موجود برای پررنگ تر کردن بحث توسعه صادرات در تقویت اقتصاد کلان کشور تلاش کنیم.

وی عنوان کرد: به حقیقت مشکل امروز مملک مشکل اقتصادی است و در این راستا همه موظف هستیم با همکاری و همراهی راه را برای تحقق اهداف مورد نظر و افق توسعه در این بخش هموار سازیم.

استاندار کردستان تصریح کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید همه احاد جامعه و دستگاه های اجرایی بر اساس سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای توسعه همه جانبه زیر ساخت های اقتصادی تلاش کرده و با سرلوحه قرار دادن فرامین و منویات معظم له گامی مهم و تاثیرگذار برای توسعه همه جانبه و رفع موانع و مشکلات  در بخش این برداریم.

وی تصریح کرد: در این رابطه نیازمند حضوری مقتدر و نیز رقابتی در بازارهای کشورهای همسایه و منطقه هستیم و باید با درک نیازهای اساسی و مصرفی مردم در این مناطق اقدامات اجرایی را برای افزایش میزان صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی به این کشورها به انجام برسانیم.

زاهدی تاکید کرد: در این مسیر باید با تدبیر و دور اندیشی با موضوع برخورد کرده  تا بر حسب توان بالای کشور در عرصه اقتصادی به جایگاه واقعی خود دربین سایر کشورها برسیم.

وی اظهار داشت: به دلیل اهمیت میزان ارزش افزوده صادرات غیر نفتی در مقایسه با صادرات نفتی باید  توسعه صادرات غیر نفتی را در دستور کار قرار داده تا ضمن ارز آوری بیشتر در نهایت کشور را از وابستگی به صادرات نفتی رهایی بخشیم.

زاهدی با اشاره به دوری از جزئی نگری در مباحث اقتصادی از مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا برای حل و فصل مشکلات بخش صادارت استان با نگاهی فرابخشی وارد عرصه شوند.

وی در پایان گفت: متاسفانه بروکراسی زائداداری در بحث صادارت و توسعه اقتصادی موجب کاهش قدرت صادارت کشور در برابر دیگر رقبا در منطقه و در نهایت کاهش نقش فعالان اقتصادی کشور در بازارهای هدف در کشورهای همسایه شده که ضروریست هرچه زودتر برای رفع این موانع چاره اندیشی شود./

خبر 25 دی 92 – اطلاعیه شماره هفتم استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان
شرکت کننده محترم ، لطفا در روز آزمون علمی – تخصصی راس ساعت مقرر (ساعت ۷:۳۰)در محل آزمون با در دست داشتن رزومه حضور بهم رسانید ، در غیر اینصورت مسئولیت عدم حضور به موقع به عهده شخص شرکت کننده می باشد .

خبر 18 دی 92  – اطلاعیه شماره پنج استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان

الف ) كارشناس اطلاعات جغرافيائي وسنجش از دور
1- سامانه اطلاعات جغرافيائي كاربردي . تاليف دكترعلي اصغر درويش صفت ودكتر مهتاب پيرباوقار. انتشارات جهاد دانشگاهي
2- سنجش ازدوربراي مديران GIS    ترجمه دكتر علي اصغر درويش صفت ود ودكتر مهتاب پيرباوقار. انتشارات  دانشگاه تهران
3- ارزيابي وبرنامه ريزي محيط زيست با سامانه اطلاعات جغرافيائي . دكتر مجيد مخدوم و دكتر علي اصغر درويش صفت انتشارات  دانشگاه تهران
ب ) منابع علمي براي كارشناس جنگل ومرتع:
1-جنگلكاري درخشكبوم . دكتر محمد حسين جزيره اي انتشارات  دانشگاه تهران
2- مديريت جنگلهاي زاگرس . دكتر محمد فتاحي .انتشارات موسسه تحقيقات  جنگلها ومراتع
3- جنگلكاري ونهالستانهاي جنگلي .دكتر احمد مصدق انتشارات  دانشگاه تهران .
4- اکولوژی دكتر محمدرضا اردكاني انتشارات  دانشگاه تهران
5- اصول هيدرولوژي كاربردي . دكترامين عليزاده انتشارات  دانشگاه امام رضا
6- مبارزه با فرسايش واصلاح آبخيزها . دكتر فيروزفيروز  نخجواني انتشارات  دانشگاه تهران
7- مرتع ومرتعداري درايران . دكتر محمدرضا مقدم
8- سياستهاي مرتع داري درايران . نگهدار اسكندري . عسكرعليزاده وفاطمه مهدوي
9- مباني جنگلداري ايرج حسن زاده . انتشارات  دانشگاه گيلان
10- جنگلداري علمي – علمي .غلامعلي بنان انتشارات سازمان جنگلباني ايران
11- بيشه زراعي . تقي شامخي انتشارات  دانشگاه تهران
12- قوانين ومديريت منابع طبيعي . تقي شامخي . انتشارات  دانشگاه تهران
ج )   منابع علمي براي كمك كارشناس آبخيزداري  جنگل ومرتع :
1- اصول هيدرولوژي كاربردي . دكترامين عليزاده انتشارات  دانشگاه امام رضا
2- مبارزه با فرسايش واصلاح آبخيزها . دكتر فيروز فيروز نخجواني انتشارات  دانشگاه تهران
3- مرتع ومرتعداري درايران . دكتر محمدرضا مقدم
4- سياستهاي مرتع داري درايران . نگهدار اسكندري . عسكرعليزاده وفاطمه مهدوي
5- مباني جنگلداري ايرج حسن زاده . انتشارات  دانشگاه گيلان
6- جنگلداري علمي – علمي .غلامعلي بنان انتشارات سازمان جنگلباني ايران
7- بيشه زراعي . تقي شامخي انتشارات  دانشگاه تهران
8- قوانين ومديريت منابع طبيعي . تقي شامخي . انتشارات  دانشگاه تهران

منابع علمي براي كارشناس و كمك كارشناس اموراداري ؛ مطبوعات وحقوق :
دروس دوره هاي فوق درزمان تحصيل دردانشگاه وآشنائي با قوانين ومقررات منابع طبيعي  وآشنائي با رشته شغلي مورد تقاضا
منابع علمي براي كارشناس خدمات ماشيني:
شبكه:  تئوري وعملي – برنامه نويسي :  تئوري وعملي –  طراحي سايت : تئوري وعملي –  سيستم عامل : تئوري وعملي – مباحث عمومي نرم افزار وسخت افزار

 

خبر 30آذر 92 – پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی استان کردستان بزودی معرفی می شوند

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان گفت: با توجه به برگزاری مراحل نهایی و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، اسامی این افراد بزودی به دستگاه های اجرایی استان اعلام می شود.

اسعد یوسفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فرایند استخدام نیروهای مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان از محل سهمیه استخدامی سال ۹۰ ، طبق قوانین و مقررات و دستورالعمل های ابلاغ شده به استانداری کردستان در حال انجام است.

وی گفت: از هزار و ۳۱۲ سهمیه استخدامی استان، ۹۹۶ نفر از طریق نشر آگهی و ۳۱۶ نفر هم سهمیه بنیاد شهید و بدون برگزاری آزمون در ۲۶ دستگاه اجرایی استان جذب خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در این آزمون ۱۵ هزار و ۱۲ نفر شرکت کردند گفت: برای جذب این افراد دو مرحله آزمون در ۲۷ بهمن سال ۹۱ و نیز ۳۱ اردیبهشت امسال برگزار شد.

وی تصریح کرد: آزمون های استخدامی در ۲۸ حوزه دانشگاهی و آموزشی در استان برگزار شد.

مدیرکل منابع انسانی استانداری کردستان افزود: پس از برگزاری آزمون های عمومی و تخصصی نتایج سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از طریق وب سایت استانداری به اطلاع شرکت کنندگان رسید.

وی گفت: در مرحله بعدی، دستگاه های اجرایی ضمن دعوت از پذیرفته شدگان، نسبت به تطبیق مدارک آنها اقدام کرده و افراد برتر برای مراحل گزینش معرفی شدند.

یوسفی گفت: تا کنون مصاحبه عملی پذیرفته شدگان هشت دستگاه از ۲۶ دستگاه اجرایی استان از جمله دامپزشکی، سازمان زندان ها، انتقال خون، فرهنگ و ارشاد اسلامی، هواشناسی، امور مالیاتی، راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی انجام شده است.

به گفته وی طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، مصاحبه عملی سایر دستگاه ها نیز تا پایان سال جاری انجام می شود و در نهایت پذیرفته شدگان نهایی جهت جذب و تشکیل پرونده به دستگاه های اجرایی معرفی می شوند.ک/۳

خبر 4 آبان 92 – زمان تحویل مدارک آزمون سازمان بهزیستی استان کردستان(آزمون استخدامی 27/11/91) – لینک خبر

خبر 29 مهر 92 – اطلاعیه شماره 1 استانداری کردستان در خصوص پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی 27/11/91 – دانلود اطلاعیه

خبر 23 مهر 92 -اطلاعيه آزمون استخدامي اداره كل امور مالياتي استان كردستان

قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون استخدامي مورخ 27/11/1391 خواهشمند است به منظور تطبيق مدارك مقتضي است حداكثر تا تاريخ30/07/1392 با به همراه داشتن مدارك ذيل به امور اداري اداره كل مالياتي مراجعه فرمائيد. اصل مدارك:شناسنامه-كارت ملي-كارت پايان خدمت-مدرك تحصيلي-مدارك ايثارگري-مدارك دال بر بومي بودن (عدم مراجعه به منزله انصراف تلقي مي گردد)خبر 22 مهر 92  -اطلاعیه شماره دو استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان
به اطلاع میرساند تاریخ مصاحبه علمی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در آزمون از تاریخ ۲۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۰/۱۱/۹۲ برگزار میگردد ، که ۱۰ روز قبل از تاریخ مصاحبه تاریخ دقیق هر رشته شغلی اعلام میگردد

خبر 22 مهر 92- اطلاعيه آزمون استخدامي مورخ 1391/11/27

به اطلاع پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت آزمون استخدامي مورخ 1391/11/27 اداره کل انتقال خون کردستان مي رساند جهت انجام مصاحبه علمي – تخصصي در رشته هاي شغلي پزشک – مسئول امور انتقال خون (کاردان امور انتقال خون) – کارگزين روز شنبه 1392/8/4 رأس ساعت 8 صبح در اداره کل انتقال خون کردستان واقع در سنندج خيابان پاسداران چهارراه حافظ مراجعه نمايند. شايان ذکر است مصاحبه رشته شغلي مامور حراست متعاقباً اعلام خواهد گرديد.

 افرادي که داراي مقاله علمي تائيد شده، تاليف و ترجمه مي باشند و يا دوره هاي رسمي آموزشي را در رابطه با رشته شغلي مورد تقاضا طي نموده مي توانند در روز برگزاري مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمايند.

خبر 16 مهر 92 -اطلاعیه تحویل مدرک اداره اوقاف – لینک خبر

خبر 16 مهر 92 -اطلاعیه تحویل مدرک اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی – لینک خبر

خبر 16 مهر 92 – اطلاعيه اداره كل اموراقتصادي ودارائي استان كردستان درخصوص پذيرفته شدگان مرحله دومآزمون استخدامي مورخ 27/11/91

اطلاعيه اداره كل اموراقتصادي ودارائي استان كردستان درخصوص پذيرفته شدگان

مرحله دومآزمون استخدامي  مورخ 27/11/91

به اطلاع پذيرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامي مورخ 27/11/91 اداره كل اموراقتصادي ودارائي استان مي رساند ، با توجه به رشته شغلي موردتقاضا ، لازم است حداكثر تا تاريخ 20/07/92 باهمراه داشتن اصل وكپي مدارك مربوطه به اموراداري اداره كل اموراقتصادي ودارائي استان واقع درخيابان پاسداران مراجعه نمايند:

1-     اصل وتصويرشناسنامه ( تمامي صفحات)

2-     اصل وتصويركارت ملي( پشت ورو)

3-     اصل وتصويرمدرك تحصيلي يا گواهي موقت فراغت ازتحصيل(سايرمدارك ازجمله گواهي تعداد واحدهاي گذرانده شده قابل قبول نمي باشد)

4-     اصل وتصويركارت پايان خدمت يا معافيت دائم براي برادران

5-     اصل وتصوير گواهي ايثارگري

6-     اصل وتصويرمدارك دال برمعلوليت ازمراجع ذيصلاح

7-     اصل وتصويرمدارك دال بربومي بودن براي محل جغرافيايي شغل مورد تقاضا برابرمندرجات آگهي استخدام                    تبصره : درصورتي كه محل تولدمندرج درشناسنامه منطبق بامحل جغرافياي شغل مورد تقاضا باشد سايرمدارك موردنياز نميباشد.

8-     6 قطعه عكس 4*3

تحويل مدارك مذكورصرفاً جهت بررسي صحت اظهارات داوطلب درزمان ثبت نام بوده وهيچ گونه حقي براي قبولي درآزمون ايجاد نمي كند . همچنين اعلام نتايج قطعي آزمون منوط به اتمام فرايند مصاحبه وگزينش مي باشد.

( جدول زمانبندي مصاحبه حضوري  )

روز

تاريخ

ساعت شروع

عنوان

شنبه

18/8/92

30/8الي 30/14

مصاحبه حضوري متقاضيان رشته شغلي كارشناس برنامه وبودجه(30/8الي 10) – مسئول دفتر ،كارگزين( 10الي 12) – آمارشناس (12الي 30/14)

يكشنبه

19/8/92

30/8الي 30/14

مصاحبه حضوري متقاضيان رشته شغلي مميز حساب اموال – كمك مميز حساب اموال( 30/8الي 12) – برنامه نويس سيستم( 12الي 30/14)

دوشنبه

20/8/92

30/8الي 30/14

مصاحبه حضوري متقاضيان رشته شغلي كارشناس مطالعات اقتصادي (30/8الي 30/10)– كارشناس سرمايه گذاري (30/10الي 30/14)

                        نكته مهم:

–          داوطلبان محترم بايد نيم ساعت قبل ازساعات تعيين شده درمحل اداره كل اموراقتصادي ودارائي استان كردستان حضورداشته باشند

        

خبر 10 مهر 92 -اطلاعیه شماره یک استخدام اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری
تاریخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۰

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه

اصل کارت ملی

اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت پایان تحصیلات و فراغت از تحصیل قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱

اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان قبل از تاریخ ۱۹/۱۱/۹۱-

اصل گواهی ایثارگری از مراجع ذیصلاح-

اصل مدارک دال بر معلولیت از مراجع ذیصلاح-

اصل مدارک دال بر بومی بودن برای محل جغرافیایی شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهی استخدام-

اصل گواهی و مدارک دال بر همکار قراردادی دستگاه اجرایی-

یک عدد پوشه سفید-

تذکر : تحویل مدارک مذکور صرفا برای بررسی صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام بوده و هیچگونه حقی برای قبولی در آزمون ایجاد نمیکند ، مضافا اینکه نتایج قطعی آزمون منوط به اتمام فرآیند مصاحبه علمی و گزینش می باشد

زمانبندی بررسی و صحت مدارک

روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس آب و خاک ، سیستم اطلاعات جغرافیایی ، حقوق ، مطبوعات ، امور زمین

روز شنبه مورخ ۱۳/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس حراست ، خدمات ماشینی ، نقشه برداری ، کمک کارشناس نقشه برداری ، آبخیزداری

روز یکشنبه مورخ ۱۴/۷/۹۲ رشته های شغلی

کمک کارشناس آمار و برنامه ریزی ، امور اداری ، ممیزی اراضی ، کارشناس آبخیزداری ۱، ۲ و ۳

روز دوشنبه مورخ ۱۵/۷/۹۲ رشته های شغلی

کارشناس جنگل و مرتع ۱ ، ۲ و۳

جدول زمانبندی مصاحبه علمی متعاقبا اعلام میگردد

خبر 8 مهر ماه 92 -اطلاعیه شماره ۵ کمیته استخدام استانداری استان کردستان

باتوجه به پیگیریها و مراجعات مکرر پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۷/۱۱/۹۲ تعداد ۲۶ دستگاه اجرایی استان به ادارات مربوطه واستانداری درخصوص سایر مراحل آزمون موارد ذیل را به اطلاع می رساند :

۱- مصاحبه علمی – تخصصی توسط دستگاههای اجرایی انجام شود ، زمان و مکان برگزاری حداقل یک هفته قبل از انجام مصاحبه کتباً به پذیرفته شدگان اعلام خواهدشد . از داوطلبان درخواست می گردد از مراجعه حضوری و یا ارتباط تلفنی با استانداری خودداری نمایند .

۲- نظر به اینکه طبق بند ۶ تذکرات آگهی ، پذیرفته شدگان نهایی باید حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه نهایی آزمون ، گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی و مهارتهای فن آوری اطلاعات را ارایه نمایند. لذا تا اعلام مراکز مجاز و نحوه اخذ گواهینامه های مذکورخصوصاً زبان انگلیسی از ثبت نام در مراکز جداً خودداری نمایند و موارد مذکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری متعاقباً خبر رسانی می گردد .

۳- نظر به اینکه طبق مفاد آگهی استخدام ، برابر با اصل نمودن کلیه مدارک ثبت نام توسط دستگاههای اجرایی قبل از انجام مصاحبه تخصصی الزامی می باشد . لذا داوطلبان مدارک مورد نیاز را آماده نمایند تا پس از اطلاع رسانی درتاریخ های تعیین شده به دستگاههای اجرایی مورد تقاضا تحویل نمایند . تاریخ های مذکور توسط ادارات به طریق مختلف به پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد .

۴- سوالات مطرح شده در مصاحبه شامل اطلاعات داوطلب درخصوص وظایف و اهداف و تکالیف دستگاه اجرایی مورد تقاضا ، رشته شغلی پذیرفته شده و رشته تحصیلی می باشد

خبر 7 مهر 92 -بر اساس تصميم کميته استخدام هواشناسي کليه قبول شدگان سه برابر ظرفيت  استخدام در هواشناسي لازم است از تاريخ 6/7/92لغايت 11/7/92 نسبت به ارائه مدارک ذيل جهت تکميل پرونده به  اقدام نمايند.

1-پوشه ( رنگ سبز براي داوطلبان شغل کارشناس ارتباط ومخابرات )-(رنگ زرد براي داوطلبان شغل کارشناس شبکه)

(رنگ سفيد براي دواطلبان شغل هواشناس پيش بين  )- ( رنگ نارنجي براي داوطلبان هواشناس کارشناس هواشناسي همديدي )

2-اصل وتصوير شناسنامه ( تمامي صفحات )

3-اصل وتصوير کارت ملي (پشت ورو )

4-اصل وتصوير مدرک تحصيلي يا گواهي موقت فراغت از تحصيل (ساير مدارک از جمله گواهي تعدادواحدهاي گذرانده شده مورد قبول نيست )

5-اصل وتصوير کارت پايان خدمت يا معافيت دايم براي برادران

6-اصل وتصوير گواهي ايثارگري از مراجع ذيصلاح براي ايثارگران محترم

7- اصل وتصوير مدارک دال بر معلوليت از مراجع ذيصلاح براي معلولين محترم

8-اصل وتصوير مدارک دال بر بومي بودن براي  محل جغرافيايي شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهي استخدام ( در صورتي که محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافيايي شغل مورد تقاضا باشد ساير مدارک مورد نياز نيست )

خبر 6 مهر 92 -اطلاعيه اداره كل دامپزشكي استان كردستان در خصوص پذيرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامي مورخ 27/11/91

اطلاعيه اداره كل دامپزشكي استان كردستان در خصوص پذيرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامي مورخ 27/11/91 به اطلاع پذيرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامي مورخ 27/11/91 اداره كل دامپزشكي استان مي رساند، با توجه به رشته شغلي مورد تقاضا ، لازم است ………………….

به اطلاع پذيرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامي مورخ 27/11/91 اداره كل دامپزشكي استان مي رساند، با توجه به رشته شغلي مورد تقاضا ، لازم است طبق جدول زمانبندي زير و با همراه داشتن اصل و كپي مدارك مربوطه به كارگزيني اداره كل دامپزشكي استان كردستان واقع در كيلومتر يك جاده سنندج همدان مراجعه نمايند.
مدارك مورد نياز:
۱ – پوشه(رنگ سبز براي داوطلبان مقطع تحصيلي دكتري، رنگ زرد براي داوطلبان مقطع ليسانس و رنگ آبي براي داوطلبان مقطع كارداني)
۲ – اصل و تصوير شناسنامه (تمامي صفحات)
۳ – اصل و تصوير كارت ملي (پشت و رو)
۴ – اصل و تصوير مدرك تحصيلي يا گواهي موقت فراغت از تحصيل (ساير مدارك از جمله گواهي تعداد واحدهاي گذرانده شده مورد قبول نيست)
۵ – اصل و تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت دايم براي برادران
6 – اصل و تصوير گواهي ايثارگري از مراجع ذيصلاح
7- اصل و تصوير مدارك دال بر معلوليت از مراجع ذيصلاح
۹- اصل و تصوير مدارك دال بر بومي بودن براي محل جغرافيايي شغل مورد تقاضا برابر مندرجات آگهي استخدام (درصورتي كه محل تولد مندرج در شناسنامه منطبق با محل جغرافيايي شغل مورد تقاضا باشد ساير مدارك مورد نياز نيست)
۱۰ – اصل و تصوير تاييديه گذراندن طرح نيروي انساني به تائيد اداره كل دامپزشكي استان مربوطه
تذكر : تحويل مدارك مذكور ، صرفا براي بررسي صحت اظهارات داوطلب در زمان ثبت‌نام بوده و هيچ‌گونه حقي براي قبولي در آزمون ايجاد نمي‌كند. همچنين اعلام نتايج قطعي آزمون، منوط به اتمام فرايند مصاحبه و گزينش است.
روز
تاريخ
عنوان
دوشنبه
8/7/92
تحويل و بررسي مدارك متقاضيان رشته شغلي كارشناس مبارزه با بيماري ها ( مقطع دكتري )
سه شنبه
9/7/92
تحويل و بررسي مدارك متقاضيان رشته شغلي كارشناس بهداشت گوشت
چهارشنبه
10/7/92
تحويل و بررسي مدارك متقاضيان رشته شغلي كاردان كنترل بهداشتي اماكن دامي
چهارشنبه
10/7/92
تحويل و بررسي مدارك متقاضيان رشته شغلي كاردان دامپزشكي شهرستان هاي بانه ، بيجار ، ديواندره ، سروآباد و سقز
پنجشنبه
11/7/92
تحويل و بررسي مدارك متقاضيان رشته شغلي كاردان دامپزشكي شهرستان هاي سنندج ، قروه ، كامياران ، و مريوان
شنبه
13/7/92
تحويل و بررسي مدارك متقاضيان رشته شغلي كارشناس آزمايشگاه
             همچنين جدول زمانبندي مصاحبه حضوري به ترتيب زير اعلام ميگردد :
روز
تاريخ
ساعت شروع
عنوان
شنبه
20/7/92
8:30 صبح
مصاحبه حضوري متقاضيان رشته شغلي كارشناس مبارزه با بيماري ها ( مقطع دكتري )
يكشنبه
21/7/92
8:30 صبح
مصاحبه حضوري رشته شغلي كاردان دامپزشكي شهرستان هاي بانه ، بيجار ، ديواندره ، سروآباد
يكشنبه
21/7/92
8:30 صبح
مصاحبه حضوري  متقاضيان رشته شغلي كاردان كنترل بهداشتي اماكن دامي
دوشنبه
22/7/92
8:30 صبح
مصاحبه حضوري رشته شغلي كاردان دامپزشكي شهرستان هاي سنندج ، قروه ، كامياران ، مريوان و سقز
سه شنبه
23/7/92
8:30 صبح
مصاحبه حضوري رشته شغلي كارشناس بهداشت گوشت
سه شنبه
23/7/92
14:30
مصاحبه حضوري رشته شغلي كارشناس آزمايشگاه

نكات مهم :

– داوطلبان محترم بايد نيم ساعت قبل از ساعت تعيين شده درمحل اداره كل دامپزشكي استان كردستان حضور داشته باشند
– افرادي كه داراي مقاله علمي تاييد شده ( به استثناي مقالات دانشجويي ) ، تاليف و ترجمه  مي باشند و يا دوره هاي رسمي آموزشي را در رابطه با رشته شغلي مورد تقاضا طي نموده اند مي توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمايند
-ارائه اصل كارت ملي و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصي الزامي مي باشد.
– از آوردن تلفن همراه خودداري فرمائيد . بديهي است در صورت همراه داشتن هر نوع تلفن همراه ، در زمان ورود به قرنطينه اخذ ميگردد
– موارد مد نظر در مصاحبه حضوري علاوه بر آشنائي با وظايف و مسئوليت هاي سازمان دامپزشكي كشور و قوانين مربوطه ، بر اساس رشته شغلي در جدول زير آمده است :
عناوين تخصصي مد نظر در مصاحبه حضوري
رشته شغلي
اصول پيشگيري و مبارزه با بيماري هاي دام ، طيور ، آبزيان و زنبور عسل- اصول بازرسي گوشت و بهداشت فرآورده هاي خام دامي ، پروتكل مبارزه با بيماري هاي دامي سال 92 سازمان دامپزشكي كشور
كارداني دامپزشكي و كارداني كنترل بهداشتي اماكن دامي
اصول بازرسي گوشت و بهداشت فرآورده هاي خام دامي – بيماري هاي مشترك بين انسان و دام ( علائم ، اپيدميولوژي ، كنترل و پيشگيري )
كارشناس بهداشت گوشت
آشنائي با وسايل و تجهيزات آزمايشگاهي – اصول رعايت ايمني در آزمايشگاه – روش هاي و اصول آزمايشات ميكروب شناسي ، سرولوژي ، انگل شناسي ، بيوشيمي و تجزيه مواد غذائي
كارشناس آزمايشگاه
اصول اپيدميولوژي ، تشخيص ، پيشگيري ، كنترل و درمان بيماري هاي واگير دام ، طيور ، آبزيان ، زنبور عسل و بيماري هاي مشترك بين انسان و دام – اصول بازرسي گوشت و بهداشت فرآورده هاي خام دامي – اصول بيوسكيوريتي در دامپزشكي
كارشناس مبارزه با بيماري ها
 
 روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان كردستان

خبر 27 شهریور 92 -قبول شده گان نهایی آزمون استخدامی آتش نشانی های کردستان به دفترامورشهری مراجعه کنند

سیروان بهرامی با اشاره به اعلام نتیجه نهایی این آزمون افزود:اسامی 44نفر قبول شده در آزمون نهایی استخدامی آتش نشانی های استان کردستان می توانند برای  مراحل بعدی و کار های پرسنلی واداری خود  بر اساس زمان بندی ذیل به  این دفترمراجعه کنند.
وی اظهار داشت:پذیرفته شدگان شهرهای سقز- بانه – بیجار- بویین در روز شنبه مورخ 30/6/92 وپذیرفته شدگان شهرهای مریوان- کانی دینار- قروه- سریش آباد نیز می توانند درروز یکشنبه مورخ 31/6/92به دفتر امور شهری مراجعه نمایند.

وی بیان کرد:پذیرفته شده گان آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری سنندج نیز می توانند روز دوشنبه مورخ 1/7/92 برای انجام دیگرکار های اداری خود به دفتر امور شهری و شورا های اسلامی استانداری واقع در ساختمان شماره 2استانداری در خیابان پاسداران -تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی مراجعه کنند.
به گفته وی برای آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداریهای تابعه استان  137 نفر متقاضی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای استان برای سنندج 37 نفر- سقز 33 نفر- قروه 22 نفر- بیجار13 نفر- بانه 12 نفر- مریوان 12 نفر- سریش آباد 2 نفر – کانی دینار 3 نفر- بویین 2 نفر- دلبران 1 نفرپذیرفته شد.
وی با اشاره به سهمیه جذب این آزمون گفت:جهت پذیرش 44نفر سهمیه استان در این آزمون که سهمیه سنندج 11 نفر- سقز 10 نفر- قروه 7 نفر- بیجار 4 نفر- بانه 4 نفر- مریوان 4 نفر- سریش آباد 1 نفر- کانی دینار 1 نفر- بویین 1 نفر – دلبران 1 نفربود علاوه بر آزمون علمی آزمون عملی نیز صورت گرفت.
وی با اشاره به چگونگی برگزاری آزمون عملی جذب آتش نشانان گفت:در تاریخ 16 و 17 ماه جاری در مجموعه ورزشی 22 گولان سنندج با حضوراینجانب ،نمایندگان سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، نمایندگان دفتر امور شهری و شوراها، نماینده گزینش استانداری، نماینده حراست استانداری، مسئول حراست شهرداری سنندج، مدیرعامل آتش نشانی شهرداری سنندج  و  15 نفر داور و در نُه مرحله ورزشی(هر مرحله با حضور یک سرداور) برگزار گردید.

وی بیان کرد:این افراد بعد از انجام مراحل گزینش و کار های اداری فعالیت خود را در آتش نشانی  شهرداریهای استان  آغاز خواند کرد.

اسامی 44پذیرفته شده آزمون نهایی استخدامی آتش نشانی های استان کردستان درهمین سایت درج شده است.

خبر24  شهریور 92 – اطلاعيه شماره 4 استانداری کردستان 27/11/1391 – لینک خبر

خبر 21 شهریور 92  -اعلام نتایج

 

نتایج

اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی

اداره كل امور مالیاتی استان

اداره كل اموراقتصادی ودارائی

اداره كل انتقال خون

اداره كل اوقاف وامورخیریه استان

اداره كل بهزیستی استان

اداره كل پزشكی قانونی استان

اداره كل تبلیغات اسلامی استان

اداره كل تعاون ، كار و رفاه اجتماعی استان

اداره كل ثبت احوال استان كردستان

اداره كل جهادكشاورزی استان

اداره كل حفاظت محیط زیست استان

اداره كل دامپزشكی استان

اداره كل راه وشهرسازی استان

اداره كل زندانهای استان

اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی

اداره كل منابع طبیعی آبخیزداری استان

اداره كل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

اداره كل هواشناسی استان

اداره كل ورزش و جوانان استان

آزمایشگاه فنی ومكانیك خاك استان

استانداری كردستان

بنیاد شهیدو امور ایثارگران

تعاون روستایی استان

صنعت ، معدن وتجارت استان

فرودگاه سنندج

خبر 16 شهریور 92 -استاندار کردستان از اعلام نتایج سه برابر ظرفیت استخدام یک هزار نفری جوانان تحصیلکرده کردستانی طی چند روز آینده خبرداد. تاریخ خبر( ۱۵ شهریور)

به گزارش کارسیک به نقل از خبرگزاری شبستان، علیرضا شهبازی استاندار کردستان پنج‌ شنبه‌ شب در پنجمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سنندج به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص افزایش سرمایه گذاری و اشتغال در استان اشاره کرد و گفت: این مهم جزو اولویت های کاری مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می آید.

وی افزود: بدون شک رفع دغدغه اشتغال جوانان زمینه ساز توسعه و تعالی استان در حوزه های مختلف بوده و بسیاری از ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی نیز رفع خواهد شد لذا باید همه مدیران دستگاه های اجرایی استان با تمام توان برای رفع این مهم گام بردارند.

استاندار کردستان تصریح کرد: باید مدیران دستگاه های اجرایی استان در سال مالی جاری که با کمبود اعتبارات مواجه هستیم به جای گلایه به فکر راهکاری های عملی و پیشنهادات کارشناسی برای پیشبرد امور به بهترین نحو باشند.

شهبازی افزود: مقایسه کردن کردستان با سایر استان ‌های کشور ظلم و جفا در حق مردم استان است چرا که کردستان در اوایل انقلاب به واسطه جنگ تحمیلی ۸ ساله و مبارزه با گروه‌ های ضد انقلاب از یک سری خدمات و اقدامات توسعه‌ ای جاماند و از این رو نیازمند توجه و اختصاص اعتبارات بیشتری برای جبران این محرومیت هاست.

استاندار کردستان خواستار همدلی و اتحاد همه مدیران دستگاه های اجرایی استان و تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شد و افزود: خوشبختانه مردم ولایت مدار کردستان در عرصه های مختلف حضور و مشارکتی گسترده داشته و باید از این مشارکت عمومی برای توسعه همه جانبه استان بهره گرفته شود.

شهبازی به طرح استخدام بیش از یک هزار جوان تحصیلکرده استان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه کردستان تنها استانی بود که مجوز برگزاری آزمون استخدامی را در سطح کشور اجرایی کرد و در حال حاضر نیز نتایج عمومی آزمون اعلام شده و به فضل الهی طی چند روز آینده نیز نتایج آزمون اختصاصی و سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد.

خبر 23 اردیبهشت 92 – نتایج مرحله اول آزمون عمومی و بررسی مدارک اولیه آزمون استخدامی مورخ 1391/11/27

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی 26 دستگاه اجرائی استان درمورخ 27/11/1391 می رساند به استناد بند4 آگهی ، کسب حدنصاب نمره عمومی 60درصد برای داوطلبان الزامی بوده وانتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3برابر ظرفیت موردنیاز ازمیان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی راکسب کرده اند با رعایت سهمیه قانونی به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهدشدلذا باتوجه به موارد مذکور ، نتایج مرحله اول آزمون عمومی ،برحسب دستگاه اجرائی مورد تقاضاومرتب شده الفبائی بشرح پیوست اعلام می گردد .

تذکرات:

 1. ذکر اسامی افرادی که در لیست فوق حد نصاب لازم را کسب نموده اندبه منزله قبولی در آزمون نمی باشد و نتیجه نهایی منوط به بررسی سوالات تخصصی، انجام مصاحبه ، گزینش وسایر مراحل قانونی استخدام می باشد.
 2. داوطلبان شاغل غیر رسمی (قراردادی و نیروهای شرکتی شاغل در دستگاه اجرایی) در کلیه دستگاه های اجرایی دولتی به موجب مفاد آگهی آزمون می‌توانند از امتیاز سنوات خدمتی خود بهره مند گردند.لازم به ذکر است سنوات خدمتی می تواند در دستگاه مورد تقاضا و یا کلیه دستگاه های اجرایی دولتیدیگر منوط به رعایت شرط بومی بودن داوطلب لحاظ گردد.
 3. نمره عمومی داوطلبان شاغل بااحتساب سنوات خدمت براساس مدارک ارسالی وتایید دستگاههای اجرائی منظور گردیده است داوطلبانی که به سنوات خدمتی درج شده در لیست فوق هرگونه اعتراضی دارندویا نسبت به ارائه مدارکدال بر همکاریاقدام ننموده اند ، می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات قابل قبول حداکثر تاپایان وقت اداری  تاریخ 31/2/1392 به ادارات کارگزینی دستگاه‌های ذیربط مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا تسلیم نمایند.
 4. باتوجه به اینکه سوالات عمومی به صورتمکانیزه تصحیح گردیده است لذا درخواست رسیدگی  به نمرات عمومی مقدورنمی باشد.
 5. داوطلبانی که نوع بومی آنها شهرستان می باشد و به اشتباه آن را در فرم ثبت نام استان درج نموده اند می توانند با در دست داشتن مدارک و مستندات قابل قبول حداکثر تا تاریخ31/2/1392 به ادارات کارگزینی دستگاه‌های ذیربط مراجعه نموده و درخواست خود را کتبا تسلیم نمایند.
 6. به استناد بند11 آگهی ، مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب می‌باشد و درهرمرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا  به عمداطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ،حکم مزبور لغو و بلااثرمی گردد.
 7. به منظور تسریع درروندکار مراحل استخدامی خواهشمند است ازمراجعه حضوری درموارد غیرضرور به استانداری و دستگاههای اجرائی جدا” خودداری فرمائید.

دریافت فایل نتایج

اداره كل استاندارد و تحقیقات صنعتی

اداره كل امور مالیاتی استان

اداره كل اموراقتصادی ودارائی

اداره كل انتقال خون

اداره كل اوقاف وامورخیریه استان

اداره كل بهزیستی استان

اداره كل پزشكی قانونی استان

اداره كل تبلیغات اسلامی استان

اداره كل تعاون ، كار و رفاه اجتماعی استان

اداره كل ثبت احوال استان كردستان

اداره كل جهادكشاورزی استان

اداره كل حفاظت محیط زیست استان

اداره كل دامپزشكی استان

اداره كل راه وشهرسازی استان

اداره كل زندانهای استان

اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی

اداره كل منابع طبیعی آبخیزداری استان

اداره كل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

اداره كل هواشناسی استان

اداره كل ورزش و جوانان استان

آزمایشگاه فنی ومكانیك خاك استان

استانداری كردستان

بنیاد شهیدو امور ایثارگران

تعاون روستایی استان

صنعت ، معدن وتجارت استان

فرودگاه سنندج 

خبر 24 اسفند – اسامی پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی خرداد ماه سال جاری استانداری ،بهزیستی ،انتقال خون و پزشک قانونی استان کردستان در سایت استانداری اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی ،شرکت کننده گان آزمون استخدامی مورخه 26/3/91 با مراجعه به سایت استانداری کردستان به آدرسwww.ostan-kd.ir می توانند لیست  سه برابر قبول شده گان  آزمون را مشاهده کنند.

بر اساس اطلاعیه شماره 2این آزمون استخدامی که متن آن بصورت کامل در سایت درج شده اسامی قبول شده گان از تاریخ 24فروردین ماه سال 92 لغایت 31فروردین 92با همراه داشتن مدارک لازم به ادارات کارگزینی دستگاه های اجرایی  استخدام کننده مراجعه  کنند.

اصل و تصویر آخرین مدرك تحصیلی ،- اصل و تصویر کارت ملی، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه ، اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران) ، اصل و تصویر مدارك دال بر بومی بودن(موارد بند 1تذکرات آگهی استخدام) ، اصل و تصویر مدارك دال بر ایثارگری یا معلولیت حسب مورد از مراجع ذیربط – اصل رسید بانکی ( لازم به ذکر است در صورت قبولی فرد چنانچه محرز شود فیش مذکور قبلا پرداخت نگردیده قبولی وی کان لم یکن تلقی می گردد).

توجه:عدم ارائه مدارك درمهلت تعیین شده به منزله انصراف تلقی خواهدگردیدو هیچگونه حقی برای شرکت کننده درآزمون ایجاد نمی گرددلذا براساس آگهی ومفاد دستورالعملهای ابلاغی نسبت به جایگزینی داوطلب دیگری اقدام خواهد شد.

es1

دریافت لیست پذیرفته شدگان در قالب PDF

خبر 28 بهمن – آزمون استخدامی دستگاه های دولتی استان کردستان برگزار شد– لینک خبر

خبر 21 آذر – نتایج آزمون استخدامی استانداری کردستان اعلام شد

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

نتایج آزمون استخدامی مورخ 1391/3/26 چهار دستگاه اجرایی (بهزیستی، پزشکی قانونی، انتقال خون و استانداری) و آزمون مورخ 1390/12/18 اداره کل فنی و حرفه ای در لینک زیر قابل دسترس است.

سامانه اعلام نتایج

داوطلب گرامی نمرات اعلام شده صرفا خام بوده و اطلاعات تکمیلی در خصوص ادامه فرآیند آزمون در اطلاعیه های بعدی اعلام می گردد.

خبر 18 آذر -مراحل جذب هزار و500 سهمیه استخدامی دستگاه های اجرایی کردستان عملیاتی می شود

سنندج – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: با ابلاغ صدور مجوز استخدام، بزودی مراحل جذب هزار و 500 سهیمه استخدامی دستگاه های اجرایی استان عملیاتی می شود.

به گزارش ایرنا، موسی مرادیانی شامگاه پنجشنبه در جلسه عملیاتی کردن اختیارات تفویض شده به استانداران در سنندج گفت: جذب و استخدام بیش از هزار و 500 نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان گام مهمی در مسیر روند خدمات رسانی مناسب و مطلوب به مردم و روان سازی امورات اداری دستگاه های اجرایی است.

به گفته وی بکارگیری این تعداد نیروی انسانی در بدنه دستگاه های اجرایی در حقیقت زمینه استفاده از افراد واجد شرایط، متخصص و دانش آموخته کارآمد دانشگاهی استان را فراهم و موجب افزایش بهره وری خواهد شد و خانواده های این افراد نیز به آرزوی ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندانشان دست خواهند یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اظهار کرد: تاکنون آزمون استخدامی چهار دستگاه اجرایی استان انجام شده و در آینده نزدیک زمان برگزاری سایر آزمون ها نیز اطلاع رسانی و به دستگاه های اجرایی ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی بر اساس دستورالعمل ابلاغی به استانداری ها، منابع مالی سهمیه های استخدامی مذکور تامین و از سوی دستگاه های اجرایی هزینه خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع از همه دستگاه های اجرایی خواست تا همکاری لازم و مداوم را با دفتر منابع انسانی استانداری کردستان داشته باشند.

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

منبع خبر : خبرگزاری ایرنا

دیدگاه ها (7,384)

 1. ایمان به بهزیستی سهمیه دارمی‌گه:

  سلام دوست من اصلا تیرماه وازذهنت حذف کن اصل کاری همین جواب گزینش هستش الان دیگه استخدامیها به اخر رسیده دیگه کدگرفتن طول نمیکشه درضمن امسال اگه کد نخوریم دیگه سال بعد بودجه نداریم خوب طبیعتا باید شروع بکار هم نکنیم که این محاله یک اسفند من شروع بکار میکنم .

 2. بهزیستی سهمیه دار به ایمانمی‌گه:

  ایمان جان سلام
  مطمنی اول اسفنید شروع به کارمون آیا از منبع معتبری شنیدی؟
  تا جایی که من اطلاع دارم چن ماه دیگه فک کنم کارمون درس بشه
  اولا تا 30 بهمن ماه سامانه صدور کد بازه واگه از فردام بفرستن برا صدور کد سه هفته زمان میبره تا کدامون بیاد پس مطمن باش اول اسفند شروع به کارمون نیس
  وبعدم بخاطر انتخابات وپایان سال به فکر اسفند ماه نباش
  دوم اینکه از 30 بهمن سامانه بسته میشه و تا اول تیرماه باز نخواهد شد وتا کدبرامون تخصیص داده نشود مطمناا شروع به کار نمیکنیم پس بااین حساب باید تا تیرماه منتظر بمونیم این اطلاعاتم از خودم درنمیارم عین واقیتو بهت گفتم وکامل از همه چی باخبرم
  درضمن اگه برا اول اسفند منبع موثقی داری حتمن بگو

  هرسوالیم داشتی بگو در بس در خدمتم از سیر تا پیاز این استخدامی حفظم
  یا حق

 3. منتظر استخـــــــــــدام(اوقاف)می‌گه:

  با سلام خدمت بچه های اوقاف
  خدا شاهده از این قبول شده های اوقاف بی خیال تر در هیچ اداره ای پیدا نمیشه اصلا برای خودشون اهمیتی قائل نمیشن منتظرن دیگران براشون پیگیر بشن خدا شاهده فقط و فقط اوقاف مونده هفته پیش پیش شیرزادی معون اوقاف بودم می گفت تا یه هفته دیگه شاید جواب بیاد در حالی که مطمئنم جواب گزینش رو تهران اعلام کرده دیگه نمیدونم چرا علافمون کردن میبینن هیچکی پیگیر کار نیست دارن معطلش می کنن. تو رو به شرفتون قسم هرکی به اندازه سهم خودش پیگیر باشه …

 4. ایمان به اهورامی‌گه:

  سلام اهورا منم دیروز باتهران تماس گرفتم باخانم عبایی تماس گرفتم تااسممو گفتم گفت پست کردیم فرستادیم واخرای هفته ازاداره کل بهزیستی پیگیری کنید درضمن فکر کنم خانم تیموری خودش کد واسمون میگیره دیگه نمیفرستن استانداری دیگه اول اسفند شروع بکار میکنیم.

 5. ahoraمی‌گه:

  باسلام خدمت دوستهای عزیز
  یه خبر خوب برای استخدامی بهزیستی معرفی شده بنیاد شهید

  من امروز با سازمان بهزیستی کشور تماس گرفتم
  گفتن که نامه ی گزینش رسمی رو پست کردن برای سنندج
  شماره نامه منو با تاریخش که چهارهم همین ماه بود زده بون
  گفتن هفته بعد میتونی بری کارگزینی شهرتون پیگیر کاراش بشید

  شماره رو برای شمام میزارم بهشون زنگ بزنید حتما جوابتون میدن انشاالله گره کار شمام باز بشه

  02166702001
  داخلی 2359
  حتما داخلی رو بگیرید وکارتونو بگید
  در ضمن شماره رو چن بار حتما بگیرین تا جواب بدن

  یاحق

 6. ایمان به اهورامی‌گه:

  سلام اهورا اره منم موندم خدایی نمیدونم چیکار کنم باهر جا که لازم باشه رفتم دریغ ازیک جواب خودت توچه مرحله ای هستی؟

  • ahoraمی‌گه:

   سلام ایمان جان داداش گلم من جوابمو از تهران گرفتم شماره وداخلیشو براتون گزاشتم شمام پیگیرش باشین
   در ضمن گمونم جواب ههمونو تو این هفته بدن

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی