استخدام استانداری هرمزگان سال ۹۴ +اعلام نتایج مصاحبه

استخدام استانداری هرمزگان سال 94 +اعلام نتایج مصاحبهReviewed by Admin on Jul 29Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر ۵ مرداد ۹۴ استخدام : فهرست پذیرفته شدگان یک و نیم برابر ظرفیت  مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۹۲/۰۳/۳۱ استانداری هرمزگان
-پذیرفته شدگان محترم برای انجام سایر مراحل استخدامی به دستگاه مربوطه (اداره امور اداری )مراجعه نمایند.

مشاهده فایل فهرست پذیرفته شدگان

خبر ۹ تیر ۹۴ استخدام:  فهرست پذیرفته شدگان یک و نیم برابر ظرفیت مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۹۲/۰۳/۳۱ ادارات استان هرمزگان

خبر ۲۵ فروردین ۹۴ استخدام: برگزاری آزمون مهارت های هفتگانه و زبان عمومی، ویژه پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی از فردا

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر مهین عسکری اظهار داشت: طبق آیین نامه ابلاغی، مدارک دیگری که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی الزاما می بایست در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند مدارک مهارت های هفتگانه ICDL و زبان انگلیسی عمومی می باشد که این مدارک حتما باید از مراجع ذیصلاح که فهرست اسامی آنها در آگهی استخدام وجود دارد، اخذ شده باشد.

وی تصریح کرد: مراجع ذیصلاح اعطای مدارک مذکور در استان هرمزگان، سه مرکز شامل دفتر آموزش و پژوهش استانداری هرمزگان، جهاد دانشگاهی هرمزگان و موسسه زبان کیش هستند.

وی اذعان داشت: جهت تسریع در انجام مراحل استخدام، هماهنگی های لازم انجام شده تا افرادی که دانش و آگاهی لازم و در حد قابل قبول را در مهارت های هفتگانه و زبان انگلیسی عمومی دارا می باشند با یک آزمون تعیین سطح و گرفتن نمره لازم ، بتوانند مدارک مورد نیاز را در کمتر از یک هفته اخذ کرده و نیازی به شرکت در دوره آموزشی سه ماهه و صرف هزینه های بیشتر نداشته باشند.

مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری هرمزگان ابراز داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده آزمون دوره های مذکور از فردا در دفتر آموزش و پژوهش آغاز می شود و پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی می توانند با مراجعه به این دفتر در آزمون ها شرکت کرده و پس از کسب حد نصاب نمره ، گواهی های لازم را اخذ کنند.

لازم به ذکر است جدول زمانبندی آزمون مهارت ها به شرح ذیل می باشد:

1428918723

خبر ۱۵ فروردین ۹۴ استخدام: تعیین تکلیف آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های گذشته است

گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر رضا برومند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه ریزی و تمرکز کاری خود را در پیگیری اموری قرار داده ایم که از درجه اهمیت بیشتری برای مردم برخوردار است   که یکی از این امور در زمینه تعیین تکلیف آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های گذشته است.

وی اضافه کرد: پس از رایزنی ها و اخذ موافقت های لازم از دولت مراحل مربوط به جذب و بکارگیری پذیرفته شدگان آزمون ۲۶/۳/۱۳۹۱ دستگاه های اجرایی استان انجام گردید و این افراد پس از تایید گزینش، اوایل امسال به استخدام پیمانی ادارات در می آیند.

وی گفت: ۵۱۷ هیچگونه مانع و منعی برای استخدام افراد پذیرفته شده در این آزمون وجود ندارد و ردیف و بودجه لازم برای استخدام ۵۱۷ نفر اخذ شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه افراد پذیرفته شده در ۲۳ دستگاه اجرایی استان استخدام می شوند خاطر نشان کرد: امیدواریم تزریق این تعداد نیروی جوان و تحصیل کرده به ادارات استان موجب پویایی بیشتر در دستگاه های اجرایی شده و از سوی دیگر اشتغال پایدار این افراد از درصد بیکاری استان بکاهد.

دکتر برومند در خصوص آزمون استخدامی دیگری که در تاریخ ۳۱/۳/۹۲ برگزار شده نیز یادآور شد: نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۳۹۲ از طریق سایت استانداری هرمزگان اعلام شده تا داوطلبان ضمن آگاهی از وضعیت قبولی ، عملکرد خود در این آزمون را نیز مشاهده کنند.

وی ابراز داشت: نحوه پذیرش افراد در آزمون ۹۲ و زمان استخدام آنها نیز متعاقبا اعلام می شود.

خبر ۵ فروردین ۹۴ استخدام:  نتایج آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ استان هرمزگان

لینک سایت اعلام نتایج

خبر ۶ آبان ۹۲ – نتایج  مصاحبه استخدامی ۲۶/۳/۹۱ استانداری

خبر ۱۲ مهر ۹۲ – نتایج مرحله سوم مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی

ثبت نام جدید استانداری

فایل عناوین شغلی آزمون استخدامی استان هرمزگان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان گفت: آزمون استخدامی استانداری استان برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز ۱۷ دستگاه اجرایی استان توسط این اداره کل روز جمعه ۳۱ خرداد‌ماه در ۲۶ حوزه آزمونی در شهر بندرعباس برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، عزت‌الله اردشیری صبح امروز طی نشستی در این رابطه اظهار داشت: هشت هزار و ۲۱۸ نفر در آزمون استخدامی در سایت www.portaltvto.com ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود پنج هزار نفر زنان و مابقی را مردان تشکیل می‌دهند.
وی افزود: این استخدام برای ۵۵۴ پست سازمانی در بیش از ۲۵۰ رشته در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر برگزار می‌شود که این دستگاه‌ها عبارتند از اوقاف، ورزش و جوانان، هواشناسی، استاندارد و تحقیقات صنعتی، بهزیستی، ثبت‌احوال، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد، میراث فرهنگی، منابع طبیعی، نقشه‌برداری، بازرسی‌، ارتباطات و فناوری و استانداری.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای هرمزگان ادامه داد: اسفند‌ماه سال ۹۱ آزمون بانک توسعه و تعاون را برگزار کردیم و افتخار داریم که به عنوان یکی از استان‌های پیشرو، اجرای آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان را بر عهده گرفته‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کنار وظیفه اصلی خویش یعنی امر خطیر مهارت‌آموزی و ارزشیابی مهارت مهارت آموختگان و نیروی کار، آزمون استخدامی دستگاه‌های اداری کشور را نیز برگزار می‌کند.
اردشیری عنوان کرد: توانمندی سازمان اعم از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و از همه مهم‌تر نیروی انسانی کارآمد، متخصص و بالنده و تجربه برگزاری آزمون‌های ادواری از مهارت آموختگان و نیروی کار در بخش‌های عمده اقتصادی همچون خدمات، صنعت و کشاورزی باعث شد در سال ۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دولت دهم مجوز برگزاری آزمون‌های استخدامی دستگاه‌ها و نهادهای اداری کشور را به سازمان اعطا کند.
وی خاطرنشان کرد: فرآیند آزمون از مرحله ثبت‌نام و اعلام نتایج کاملاً به صورت مکانیزه و برخط انجام می‌شود، طراحی و ایجاد وب‌سایت برای ثبت‌نام اینترنتی متقاضیان استخدامی، امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان واجد شرایط از طریق وب‌سایت، صدور پاسخنامه کامپیوتری برای هر داوطلب تایپ و تکثیر سئوالات آزمون، دریافت پاسخنامه و قرائت آن با دستگاه مارک‌خوان و همچنین تهیه اطلاعات آزمونی و تحویل به کارفرما در موعد مقرر و نیز تهیه فهرست کلی نمرات داوطلبان از جمله اموری است که همگی به صورت اینترنتی و کاملاً مکانیزه با دقت و سرعت بالایی صورت می‌پذیرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان عنوان کرد: طراحی ۹۰ سئوال عمومی و بالغ بر ۱۰ هزار سئوال تخصصی در ۲۵۰ رشته شغلی از مهم‌ترین وظایفی است که انجام می‌گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولیت صحت و کیفیت انجام آزمون بر عهده این اداره است که با بالاترین دقت، سرعت و امنیت برگزار می‌شود.

استانداری هرمزگان برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ۱۷ دستگاه اجرایی استان براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی و از محل سهمیه استخدامی ۴۵۵۰/۱۱۰/دم  مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰تعداد ۵۵۴ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش به‌صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید .

شرایط عمومی استخدام

۱-     داشتن تابعیت ایران

۲-     انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۳-     عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۴-     نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

۵-     دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یامدرک همتراز ( برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط  احراز آنها پیش بینی شده است )

۶-      داشتن سلامت جسمانی وروانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

۷-     التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی استخدام

داشتن حداقل سن بیست سال و حداکثر۳۱ سال برای مقطع فوق دیپلم – ۳۴ سال برای مقطع لیسانس- ۳۶ سال برای مقطع  فوق لیسانس و ۴۰ سال برای مقطع دکترا  تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک .

تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبربه حداکثر سن مقرراضافه خواهد شد:

الف ) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل

ب ) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان ، مفقودالاثرها ، جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کارنمی باشند .

شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تامیزان ۵ سال

ج ) فرزندان شهداء ، فرزندان جانبازان ( ۲۵ درصد وبالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند ، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها .

مدارک مورد نیاز :

–      تکمیل برگ درخواست شغل ( با دقت وخط خوانا تکمیل گردد)

–      تصویر آخرین مدرک تحصیلی

–      تصویر کارت ملی

–      تصویرصفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخر)

–      تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) ، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.

–      رسید بانکی مبنی برپرداخت مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و علمی داوطلبان استخدام ( ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند)

–      دو قطعه عکس ۴×۳ جدید ، تمام رخ ، پشت نویس شده.( یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام الصاق شود)

–      مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت ( معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و ایثارگران حسب مورد از مراجع ذی ربط )

–      مدارک دال بربومی بودن

–      تصویر گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات .

نحوه ارسال مدارک ومهلت ثبت نام :

ثبت نام به صورت الکترونیکی از ساعت ۸ صبح مورخ ۸/۳/۹۲ شروع و تا ساعت ۲۲ مورخ ۲۳/۳/۹۲ از طریق پایگاه اینترنتی استاندری هرمزگان به نشانی  www.hormozgan.ir     و سایت http://hormozgan.portaltvto.com انجام می‌گیرد . فهرست ادارات و جداول مشاغل استخدامی از سایتهای یادشده قابل دسترسی است . لازم است داوطلبان همزمان با ثبت نام الکترونیکی مدارک خواسته شده را فقط در پاکت قطع  A4  قرارداده وحداکثر تا تاریخ  ۲۳/۳/۱۳۹۲ فقط با پست سفارشی به نشانی ادارات مربوطه به شرح زیرارسال و رسید پستی را تا آخرین مرحله استخدام نزد خود نگهدارند . ضمنا نام و نام خانوادگی داوطلب – رشته شغلی و محل جغرافیایی و دستگاه مربوطه به صورت واضح و خوانا در روی پاکت درج گردد .

فرم ثبت نام

[toggle title=”آرشیو مطالب ۹۱″ state=”close” ]

خبر ۲۳ بهمن – نهایی نتایج آزمون استخدامی ۲۶-۳-۹۱ آزمون استخدامیاستان هرمزگان لینک اسامی

خبر ۲۳ بهمن – اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تبدل وضع قراردادی به پیمانیلینک اسامی

خبر ۳ بهمن – نتایج آزمون ۱۵/۱۰/۹۰ دستگاههای اجرایی استان هرمزگان

برای مشاهده نتایج  آزمون ۱۵/۱۰/۹۰ استان هرمزگان اینجا کلیک کلیک کنید.

خبر ۳ بهمن – نتایج نهایی آزمون تبدیل وضعیت قراردادی به پیمانی مورخ  ۱۹/۱۲/۹۰ دستگاههای اجرایی استان هرمزگان اعلام گردید.  مرحله اول : الویت با نیروهای  شاغل درون سازمانی  دستگاه مربوطه می باشد.  پذیرفته شدگان جهت تکمیل مراحل بعدی به کارگزینی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند.

مشاهده نتایج

خبر ۵ دی – نتایج نهایی مصاحبه آزمون ۲۴/۴/۹۰ استان هرمزگان

برای مشاهده نتایج نهایی مصاحبه آزمون ۲۴/۴/۹۰ استان هرمزگان اینجا کلیک کنید.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

اطلاعیه نتایج نهایی آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۰.۱۰.۱۵ دستگاههای اجرایی استان

متقاضیان برای ادامه ی مراحل استخدامی به ادارات مورد نظر مراجعه نمایند.

نتایج نهایی آزمون استخدامی استانداری هرمزگان

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تبدل وضع قراردادی به پیمانی

[/toggle]

 

دیدگاه ها (۱,۴۲۱)

 1. مشغول به کار می‌گه:

  خدا شکر که دوستان سر کار رفتند و فرصت نمی کنن بیام اینجا نظر بزارن.
  ولی خواهشن اگه به یاد گذشته ها گذرتون به اینجا افتاد درباره حقوق ها تون صحبت کنید . من بهزیستی هستم و تو حکمم ۱۲۰۰ زدن

 2. سیمین می‌گه:

  سلام به همه دوستان
  مثل اینکه به سلامتی همه رفتن سرکار
  دلم واسه اینجا و اون روزا تنگ شده بود واقعا چه روزایی رو گذروندیم.انشاالله همه پیروز و موفق باشید در تمام مراحل زندگی

 3. کاربر 2 می‌گه:

  من از هفته پیش کارم رو شروع کردم. حکمم رو هم زدن. با تاهل و ۱۸ ماه سابقه که به خاطر سربازی برام محاسبه کردن حقوقم در حکم هست یک میلیون و هفتاد. دوستان آیا وضعیت حقوق همه مثل من همین قدر کمه؟ منتظر اطلاع رسانیتون هستم

  • اسفند خوزستان می‌گه:

   با سلام و تبریک دوست گرامی. شما استخدامی استانداری هستین؟ اطلاع ندارین که ۳۵ درصد افزایش حقوق مشاغل حاکمیتی شامل ما هم میشه یا نه؟

   • کاربر 2 می‌گه:

    ممنون از شما، نه من اطلاع ندارم. اون چیزی که من شنیدم افزایش ۱۲ درصدی حقوقه، ای کاش سایر دوستان هم مقدار حقوق ذکر شده در حکمشون رو می گفتند.

 4. سیمین می‌گه:

  ساعت کاری ما شنبه ها یک ربع به هفت تا سه وربع، بقیه ی روزها هفت تا سه ربع .حکم هم هنوز نیومده واسمون.

 5. سعید می‌گه:

  سلام به همه.
  کد مستخدم برا من چهار هفته بعد از تاییدیه گزینش اومد.
  بچه ها برا کی حکم صادر شده؟ ساعت کاریتون چه جوریه

 6. کاربر 2 می‌گه:

  بچه ها چرا همه ساکت شدین؟ یعنی همه رفتین سر کار و دیگه وقت سر زدن به اینجا را ندارین؟ کسی نیست که مث من منتظر اومدن شماره مستخدم باشه؟

 7. سیمین می‌گه:

  سلام بچه ها
  من از دیروز رفتم سرکار خداروشکر خیلی خوبه. ان شاءالله کار اونایی هم که درست نشده درست بشه هرچه زودتر.
  از مدیر محترم سایت هم تشکر میکنم.
  به امید موفقیت تمام جوانان ایرانی

 8. کاربر 2 می‌گه:

  طبق اعلام قبلی سامانه ایران کارمند از امروز دیگه سامانه جهت دریافت شماره مستخدم بسته میشه. امیدوارم شماره مستخدم برا همه صادر شده باشه. من هم منتظر خبرم

 9. بی نام می‌گه:

  سلام به همه ، فاصله بین آزمایشات و رفتن سرکار چقدر بوده؟

 10. خسته می‌گه:

  بهزیستی همه نیروهاش نرفتن ۲۰ نفر موندن ما هنوز شروع به کار نکردیم.

 11. ناز می‌گه:

  بله شروع به کار کردیم بهزیستی

 12. کاربر2 می‌گه:

  سلام دوستان. همه رفتید سر کار؟ من تازه تاییدیه گزینشم اومده و اقدام کردن برا گرفتن شماره مستخدم

 13. خسته می‌گه:

  سلام.چه خلوته.انگار همه رفتن سرکار الا من!بچه های بهزیستی چه خبر؟شروع به کار معلوم نشد؟

 14. استاندارد اسفند٩١ می‌گه:

  سلام دوستان
  دیروز جلسه توجیهی ما بود اهواز و از فردا کارمون شروع میشه
  از دوستان هرمزگانی که صمیمانه به سوالاتم جواب میدادن ممنونم
  و برای همگی دوستانی که شروع به کارکردن کردن آرزوی موفقیت دارم و برای بقیه عزیزان که هنوز کاراشون انجام نشده دعای شروع به کار میکنم
  با تشکر از همه و مدیرمحترم

 15. استاندارد اسفند٩١ می‌گه:

  به تاجی
  خیلی ممنون از جوابتون موفق باشید
  در مورد حقوق اطلاعی ندارید؟
  سرویس برا رفت و آمد نداریم درسته؟
  براتون دوره برا یادگیری کار نذاشتن؟
  ببخشید سوالام زیادن

 16. تاجی به سعید می‌گه:

  – یک هفته هم درگیر ازمایشات و … اینا بودیم و یک هفته هم دوره اموزشی بدو خدمت گذاشتن و بلافاصله شروع به کارمون
  موفق اشید

 17. taji می‌گه:

  سلام به همگی
  بله سیمین خانم خدا رو شکر از این یکی چالش زندگی هم رد کردیم بالاخره
  خوشحالم میبینم کار همه دوستان داره انجام میشه
  امیدوارم توی همه مراحل زندگی موفق باشید.
  سعید عزیز بعد از امدن کد نهایتا یک هفته طول کشید تا دعوت کردن برای انجام ازمایشات.
  حقوق هم هنوز مشخص نیست چون حکم نزدن هنوز و هر کسی یه حرفی میزنه ما رو هم سر در گم کردن .انشالله که خیره

  • استاندارد اسفند٩١ می‌گه:

   سلام تاجی عزیز
   بهتون تبریک میگم
   میشه بگید استاندارد استان شما چ عنوان های شغلی رو در آزمون میخواست؟شما هم مث ما همه کارشناس استانداردشماره فلان بودید؟
   و اینکه کجا مشغول ب کار شدید؟آزمایشگاه یا اداره کل؟

   • تاجی می‌گه:

    سلام
    بله پست ما هم کارشناس امور استاندارد هست
    خب بستگی به رشته تحصیلی تون داره مثلا شیمی معمولا تو ازمایشگاه افتادن و رشته های عمران توی اداره
    موفق باشی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها