استخدام استانداری هرمزگان سال ۹۴ +اعلام نتایج مصاحبه

استخدام استانداری هرمزگان سال 94 +اعلام نتایج مصاحبهReviewed by Admin on Jul 29Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر ۵ مرداد ۹۴ استخدام : فهرست پذیرفته شدگان یک و نیم برابر ظرفیت  مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۹۲/۰۳/۳۱ استانداري هرمزگان
-پذيرفته شدگان محترم براي انجام ساير مراحل استخدامي به دستگاه مربوطه (اداره امور اداري )مراجعه نمايند.

مشاهده فایل فهرست پذیرفته شدگان

خبر ۹ تیر ۹۴ استخدام:  فهرست پذیرفته شدگان یک و نیم برابر ظرفیت مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۹۲/۰۳/۳۱ ادارات استان هرمزگان

خبر ۲۵ فروردین ۹۴ استخدام: برگزاري آزمون مهارت هاي هفتگانه و زبان عمومي، ويژه پذيرفته شدگان آزمون هاي استخدامي از فردا

 

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري هرمزگان، دكتر مهين عسكري اظهار داشت: طبق آيين نامه ابلاغي، مدارك ديگري كه پذيرفته شدگان آزمون استخدامي الزاما مي بايست در زمان مصاحبه به همراه داشته باشند مدارك مهارت هاي هفتگانه ICDL و زبان انگليسي عمومي مي باشد كه اين مدارك حتما بايد از مراجع ذيصلاح كه فهرست اسامي آنها در آگهي استخدام وجود دارد، اخذ شده باشد.

وي تصريح كرد: مراجع ذيصلاح اعطاي مدارك مذكور در استان هرمزگان، سه مركز شامل دفتر آموزش و پژوهش استانداري هرمزگان، جهاد دانشگاهي هرمزگان و موسسه زبان كيش هستند.

وي اذعان داشت: جهت تسريع در انجام مراحل استخدام، هماهنگي هاي لازم انجام شده تا افرادي كه دانش و آگاهي لازم و در حد قابل قبول را در مهارت هاي هفتگانه و زبان انگليسي عمومي دارا مي باشند با يك آزمون تعيين سطح و گرفتن نمره لازم ، بتوانند مدارك مورد نياز را در كمتر از يك هفته اخذ كرده و نيازي به شركت در دوره آموزشي سه ماهه و صرف هزينه هاي بيشتر نداشته باشند.

مديركل آموزش و پژوهش استانداري هرمزگان ابراز داشت: طبق برنامه ريزي انجام شده آزمون دوره هاي مذكور از فردا در دفتر آموزش و پژوهش آغاز مي شود و پذيرفته شدگان آزمون هاي استخدامي مي توانند با مراجعه به اين دفتر در آزمون ها شركت كرده و پس از كسب حد نصاب نمره ، گواهي هاي لازم را اخذ كنند.

لازم به ذكر است جدول زمانبندي آزمون مهارت ها به شرح ذيل مي باشد:

1428918723

خبر ۱۵ فروردین ۹۴ استخدام: تعیین تکلیف آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های گذشته است

گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر رضا برومند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه ریزی و تمرکز کاری خود را در پیگیری اموری قرار داده ایم که از درجه اهمیت بیشتری برای مردم برخوردار است   که یکی از این امور در زمینه تعیین تکلیف آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های گذشته است.

وی اضافه کرد: پس از رایزنی ها و اخذ موافقت های لازم از دولت مراحل مربوط به جذب و بکارگیری پذیرفته شدگان آزمون ۲۶/۳/۱۳۹۱ دستگاه های اجرایی استان انجام گردید و این افراد پس از تایید گزینش، اوایل امسال به استخدام پیمانی ادارات در می آیند.

وی گفت: ۵۱۷ هیچگونه مانع و منعی برای استخدام افراد پذیرفته شده در این آزمون وجود ندارد و ردیف و بودجه لازم برای استخدام ۵۱۷ نفر اخذ شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان با بیان اینکه افراد پذیرفته شده در ۲۳ دستگاه اجرایی استان استخدام می شوند خاطر نشان کرد: امیدواریم تزریق این تعداد نیروی جوان و تحصیل کرده به ادارات استان موجب پویایی بیشتر در دستگاه های اجرایی شده و از سوی دیگر اشتغال پایدار این افراد از درصد بیکاری استان بکاهد.

دکتر برومند در خصوص آزمون استخدامی دیگری که در تاریخ ۳۱/۳/۹۲ برگزار شده نیز یادآور شد: نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۳۹۲ از طریق سایت استانداری هرمزگان اعلام شده تا داوطلبان ضمن آگاهی از وضعیت قبولی ، عملکرد خود در این آزمون را نیز مشاهده کنند.

وی ابراز داشت: نحوه پذیرش افراد در آزمون ۹۲ و زمان استخدام آنها نیز متعاقبا اعلام می شود.

خبر ۵ فروردین ۹۴ استخدام:  نتایج آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ استان هرمزگان

لینک سایت اعلام نتایج

خبر ۶ آبان ۹۲ – نتایج  مصاحبه استخدامی ۲۶/۳/۹۱ استانداری

خبر ۱۲ مهر ۹۲ – نتایج مرحله سوم مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی

ثبت نام جدید استانداری

فایل عناوین شغلی آزمون استخدامی استان هرمزگان

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای هرمزگان گفت: آزمون استخدامی استانداری استان برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز ۱۷ دستگاه اجرایی استان توسط این اداره کل روز جمعه ۳۱ خرداد‌ماه در ۲۶ حوزه آزمونی در شهر بندرعباس برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، عزت‌الله اردشیری صبح امروز طی نشستی در این رابطه اظهار داشت: هشت هزار و ۲۱۸ نفر در آزمون استخدامی در سایت www.portaltvto.com ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد حدود پنج هزار نفر زنان و مابقی را مردان تشکیل می‌دهند.
وی افزود: این استخدام برای ۵۵۴ پست سازمانی در بیش از ۲۵۰ رشته در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر برگزار می‌شود که این دستگاه‌ها عبارتند از اوقاف، ورزش و جوانان، هواشناسی، استاندارد و تحقیقات صنعتی، بهزیستی، ثبت‌احوال، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد، میراث فرهنگی، منابع طبیعی، نقشه‌برداری، بازرسی‌، ارتباطات و فناوری و استانداری.
مدیرکل فنی و حرفه‌ای هرمزگان ادامه داد: اسفند‌ماه سال ۹۱ آزمون بانک توسعه و تعاون را برگزار کردیم و افتخار داریم که به عنوان یکی از استان‌های پیشرو، اجرای آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان را بر عهده گرفته‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در کنار وظیفه اصلی خویش یعنی امر خطیر مهارت‌آموزی و ارزشیابی مهارت مهارت آموختگان و نیروی کار، آزمون استخدامی دستگاه‌های اداری کشور را نیز برگزار می‌کند.
اردشیری عنوان کرد: توانمندی سازمان اعم از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و از همه مهم‌تر نیروی انسانی کارآمد، متخصص و بالنده و تجربه برگزاری آزمون‌های ادواری از مهارت آموختگان و نیروی کار در بخش‌های عمده اقتصادی همچون خدمات، صنعت و کشاورزی باعث شد در سال ۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دولت دهم مجوز برگزاری آزمون‌های استخدامی دستگاه‌ها و نهادهای اداری کشور را به سازمان اعطا کند.
وی خاطرنشان کرد: فرآیند آزمون از مرحله ثبت‌نام و اعلام نتایج کاملاً به صورت مکانیزه و برخط انجام می‌شود، طراحی و ایجاد وب‌سایت برای ثبت‌نام اینترنتی متقاضیان استخدامی، امکان صدور کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان واجد شرایط از طریق وب‌سایت، صدور پاسخنامه کامپیوتری برای هر داوطلب تایپ و تکثیر سئوالات آزمون، دریافت پاسخنامه و قرائت آن با دستگاه مارک‌خوان و همچنین تهیه اطلاعات آزمونی و تحویل به کارفرما در موعد مقرر و نیز تهیه فهرست کلی نمرات داوطلبان از جمله اموری است که همگی به صورت اینترنتی و کاملاً مکانیزه با دقت و سرعت بالایی صورت می‌پذیرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان عنوان کرد: طراحی ۹۰ سئوال عمومی و بالغ بر ۱۰ هزار سئوال تخصصی در ۲۵۰ رشته شغلی از مهم‌ترین وظایفی است که انجام می‌گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولیت صحت و کیفیت انجام آزمون بر عهده این اداره است که با بالاترین دقت، سرعت و امنیت برگزار می‌شود.

استانداری هرمزگان برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ۱۷ دستگاه اجرایی استان براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی و از محل سهمیه استخدامی ۴۵۵۰/۱۱۰/دم  مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰تعداد ۵۵۴ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش به‌صورت پیمانی به شرح زیر استخدام می نماید .

شرایط عمومی استخدام

۱-     داشتن تابعیت ایران

۲-     انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۳-     عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۴-     نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

۵-     دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یامدرک همتراز ( برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط  احراز آنها پیش بینی شده است )

۶-      داشتن سلامت جسمانی وروانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

۷-     التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی استخدام

داشتن حداقل سن بیست سال و حداکثر۳۱ سال برای مقطع فوق دیپلم – ۳۴ سال برای مقطع لیسانس- ۳۶ سال برای مقطع  فوق لیسانس و ۴۰ سال برای مقطع دکترا  تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک .

تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبربه حداکثر سن مقرراضافه خواهد شد:

الف ) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل

ب ) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان ، مفقودالاثرها ، جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کارنمی باشند .

شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تامیزان ۵ سال

ج ) فرزندان شهداء ، فرزندان جانبازان ( ۲۵ درصد وبالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند ، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها .

مدارک مورد نیاز :

–      تکمیل برگ درخواست شغل ( با دقت وخط خوانا تکمیل گردد)

–      تصویر آخرین مدرک تحصیلی

–      تصویر کارت ملی

–      تصویرصفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخر)

–      تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) ، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.

–      رسید بانکی مبنی برپرداخت مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و علمی داوطلبان استخدام ( ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند)

–      دو قطعه عکس ۴×۳ جدید ، تمام رخ ، پشت نویس شده.( یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام الصاق شود)

–      مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت ( معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و ایثارگران حسب مورد از مراجع ذی ربط )

–      مدارک دال بربومی بودن

–      تصویر گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات .

نحوه ارسال مدارک ومهلت ثبت نام :

ثبت نام به صورت الکترونیکی از ساعت ۸ صبح مورخ ۸/۳/۹۲ شروع و تا ساعت ۲۲ مورخ ۲۳/۳/۹۲ از طریق پایگاه اینترنتی استاندری هرمزگان به نشانی  www.hormozgan.ir     و سایت http://hormozgan.portaltvto.com انجام می‌گیرد . فهرست ادارات و جداول مشاغل استخدامی از سایتهای یادشده قابل دسترسی است . لازم است داوطلبان همزمان با ثبت نام الکترونیکی مدارک خواسته شده را فقط در پاکت قطع  A4  قرارداده وحداکثر تا تاریخ  ۲۳/۳/۱۳۹۲ فقط با پست سفارشی به نشانی ادارات مربوطه به شرح زیرارسال و رسید پستی را تا آخرین مرحله استخدام نزد خود نگهدارند . ضمنا نام و نام خانوادگی داوطلب – رشته شغلی و محل جغرافیایی و دستگاه مربوطه به صورت واضح و خوانا در روی پاکت درج گردد .

فرم ثبت نام

[toggle title=”آرشیو مطالب ۹۱″ state=”close” ]

خبر ۲۳ بهمن – نهايي نتايج آزمون استخدامي ۲۶-۳-۹۱ آزمون استخدامیاستان هرمزگان لینک اسامی

خبر ۲۳ بهمن – اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تبدل وضع قراردادی به پیمانیلینک اسامی

خبر ۳ بهمن – نتایج آزمون ۱۵/۱۰/۹۰ دستگاههای اجرایی استان هرمزگان

برای مشاهده نتایج  آزمون ۱۵/۱۰/۹۰ استان هرمزگان اینجا کلیک کلیک کنید.

خبر ۳ بهمن – نتايج نهايي آزمون تبديل وضعيت قراردادي به پيماني مورخ  ۱۹/۱۲/۹۰ دستگاههاي اجرايي استان هرمزگان اعلام گرديد.  مرحله اول : الويت با نيروهاي  شاغل درون سازماني  دستگاه مربوطه مي باشد.  پذيرفته شدگان جهت تكميل مراحل بعدي به كارگزيني دستگاه مربوطه مراجعه نمايند.

مشاهده نتایج

خبر ۵ دی – نتایج نهایی مصاحبه آزمون ۲۴/۴/۹۰ استان هرمزگان

برای مشاهده نتایج نهایی مصاحبه آزمون ۲۴/۴/۹۰ استان هرمزگان اینجا کلیک کنید.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

اطلاعیه نتایج نهایی آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۰٫۱۰٫۱۵ دستگاههای اجرایی استان

متقاضیان برای ادامه ی مراحل استخدامی به ادارات مورد نظر مراجعه نمایند.

نتایج نهایی آزمون استخدامی استانداری هرمزگان

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تبدل وضع قراردادی به پیمانی

[/toggle]

 

دیدگاه ها (۱,۲۰۵)

 1. عليمی‌گه:

  به سعيد
  با تشكر از جوابتون
  فقط من ميخواستم بدونم تا الان سازمان مديريت مدارك كسايي رو كه گزينش رفتن چك كرده يا نه؟ميخوام ببينم با مداركي كه دادم موافقت شده يا نه،آخه مسئله بومي بودن يا نبودنم يه مقدارنگرانم كرده،ميترسم مراحل آخراستخدامي سازمان مديريت ايرادبگيره
  ميخوام بدونم بعد گزينش شدن هم و تاييد شدن بازهم مدارك رو بررسي ميكنن يا قبلا سازمان مديريت يا هر قسمتي كه مسئوله اين بررسي رو انجام داده
  متشكرم

 2. عليمی‌گه:

  سلام دوستان،ببخشيد كار سازمان مديريت و برنامه ويزي براي استخدامي چيه؟بعد از آمدن تاييديه گزينش تا آمدن كدمستخدمي دقيقا چه مراحلي هست؟بازم مدارك چك ميشن يا نه؟فقط تا يك و نيم برابر ظرفيت كار چك كردن مدارك انجام ميشه؟

  • سعیدمی‌گه:

   با توجه به وظايف و اختيارات تفويضي به دستگاه هاي اجرايي و استانداري ها، صدور شماره مستخدم (براي نيروهاي پيماني و رسمي) و شماره شناسه (براي نيروهاي قراردادي كار مشخص يا معين و كارگري) از طريق سامانه كارمند ايران صورت مي پذيرد و مسئوليت رعايت كليه الزامات قانوني و حصول اطمينان از رعايت كليه ضوابط قانوني و تأمين اعتبار بر عهده بالاترين مقام دستگاه اجرايي يا مقام مجاز از سوي وي و استاندار يا مقام مجاز از سوي وي (حسب مورد) مي باشد.

  • سعیدمی‌گه:

   بررسی مدارک و صحت اونها توسط گزینش با استعلامات مربوطه و قبل از اینکه تاییدیه گزینش رو بدن انجام میشه. و بعد از اون دیگه انجام نمیشه.
   و سازمان مدیریت فقط یه تاییدیه میده مبنی بر اینکه این مستخدم از درگاه قانونی و با مجوز استخدام وارد شده.
   جواب گزینش بیاد فقط اداره مربوطه یا استانداری باید از طریق سامانه درخواست کد مستخدم بده.

 3. سعیدمی‌گه:

  سلام
  دوستانی که نتیجه گزینش اونا از تهران اومده لطفا بفرمایید که حدودا چقدر از مصاحبه عقیدتی تا اومدن اسامی از تهران طول کشید؟؟؟؟

 4. tajiمی‌گه:

  سلام دوستان اداره استاندارد
  از اونجایی که بیشتر از یک هفته طول کشید و خبری از کد استخدامی نشد باید بگم که به احتمال قوی اسامی رو هنوز وارد سامانه نکردن .پس همگی باید پیگیری کنیم .یا اگر هر کدام از دوستان خبری داره بقیه رو بیخبر نگذاره.

  • زهرامی‌گه:

   سلام…چي بگم والا…اينا هنوز سر و كارشون معلوم نيست،تازه هفته قبل زنگ زدن به دوستاي من تحقيقات كردن،يعني بعد از تحقيات محلي،حالا كي بريم سر كار خدا داند

 5. طنازمی‌گه:

  سیمین خانوم واقعا جا داره از اطلاع رسانی شما تشکر کنم ادمو دلگرم می کنید
  فقط یه سوال ممکنه از قبل سال جدید بریم سرکار به امید خدا؟

  • سیمینمی‌گه:

   خواهش میکنم.والا از استانداری که سوال کردم گفت اگه ادارات کارشون رو زود انجام بدن بله ممکنه قبل از سال هم باشه.

 6. سیمینمی‌گه:

  ممنون. از من که چیزی در مورد حجاب نپرسید. درمورد کپی شناسنامه همسرهم من اطلاع ندارم ولی فکر کنم بچه های دیگه که گزینش رفته بودن میگفتن میخواد.در مورد عکس شناسنامه مگه عکسشونو عوض کردن؟ اکثر آقایون عکس شناسنامشون مال همون پونزده سالگیشونه که بدون محاسن هست اگه عوض کرده باشن بدون محاسن هم باشه هیچ مشکلی نداره شما میخواید استخدام بشیدنه همسرتون اگه تحقیقاتتون خوب باشه که سوال هم نمیپرسن.اینها دلیل رد کردن گزینش فرد نمیشه. ذهن خودتون رو درگیر وسواس های آزار دهنده نکنید گزینش اینجوری که شما فکر میکنید و سختش میکنید نیست.اطلاعاتی که باید داشته باشید رو داشته باشید خونسرد باشید توکل کنید به خدا. گزینش میرید و میاید بعد میفهمید که چقدر باذهنیت قبلیتون فرق میکنه. موفق باشید

 7. استانداردمی‌گه:

  سلام،سيمين خانم خيلي براتون دعا كردم موفق باشيد
  ميگم آخرين انتخابات رياست جمهوري بود؟پيش رو هم مجلس شوراي اسلامي و خبرگان؟

  • سیمینمی‌گه:

   خیلی ممنون. بله آخرین انتخابات ریاست جمهوری با شوراهای اسلامی بود که باهم بود.انتخابات پیش رو هم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان هست که باید تاریخش رو هم بگید هفت اسفند. موفق باشید

  • سیمینمی‌گه:

   سلام ممنون.بله آخرین انتخابات،ریاست جمهوری با شوراهای اسلامی بود که باهم بود.انتخابات پیش رو هم مجلس شورای اسلامی ومجلس خبرگان هست که باید تاریخش رو هم بگیدکه هفت اسفند هست.
   موفق باشید.

 8. سلاممی‌گه:

  به سيمين حانم
  ،موفق باشين انشالله .درمورد حجاب چيزي نپرسيدن؟؟براي متاهل ها كپي شناسنامه اونم ميخوان؟من همسرم تو عكس شماسنامش ريش اصلا نداره خيلي نگرانم!!!

  • سیمینمی‌گه:

   ممنون. از من که چیزی در مورد حجاب نپرسید. درمورد کپی شناسنامه همسرهم من اطلاع ندارم ولی فکر کنم بچه های دیگه که گزینش رفته بودن میگفتن میخواد.در مورد عکس شناسنامه مگه عکسشونو عوض کردن؟ اکثر آقایون عکس شناسنامشون مال همون پونزده سالگیشونه که بدون محاسن هست اگه عوض کرده باشن بدون محاسن هم باشه هیچ مشکلی نداره شما میخواید استخدام بشیدنه همسرتون اگه تحقیقاتتون خوب باشه که سوال هم نمیپرسن.اینها دلیل رد کردن گزینش فرد نمیشه. ذهنتون رو درگیر وسواس های آزار دهنده نکنید گزینش اینجوری که شما فکر میکنید و سختش میکنید نیست.اطلاعاتی که باید داشته باشید رو داشته باشید خونسرد باشید توکل کنید به خدا. گزینش میرید و میاید بعد میفهمید که چقدر باذهنیت قبلیتون فرق میکنه. موفق باشید

 9. منتظرمی‌گه:

  به امید روزی که بریم سرکار ممنون از اطلاعاتتونبازم کسی خبری داشت در جریان بزاره ممنون

 10. خستهمی‌گه:

  بچه های بهزیستی ج گزینشا نیومد کسی خبر نداره؟

 11. سیمین پاسخ به سعیدمی‌گه:

  هفت خان رستم رو که شنیدید ازاونم سخت تر بود ولی خداروشکر که از پسش بر اومدیم.اگه بخوام بنویسم اندازه یک کتاب میشه.ان شاءالله سر یک فرصت مناسب می نویسم.الان بچه ها تو مرحله گزینش هستن به کارشونم نمیاد بهتره از گزینش بگیم.

 12. منتظرمی‌گه:

  سلام بچه های استانداری اصلا نیستنا یه خبری یه چیزی بگین ؟

 13. رویامی‌گه:

  سیمین خانم یعنی امیدی هست تا اخر سال بریم سرکار

  • سیمینمی‌گه:

   والا من هفته پیش از استانداری سوال کردم(چون تامین اعتبار استخدامی ها مربوط به استانداری هست)فرمودن که ادارات دارن مراحل رو طی میکنن و هر اداره ای زودتر مراحل رو طی کنه میتونه کد مستخدمی بگیره و شروع به کار نیروهاش رو بزنه. پس زودتر رفتن سرکار بستگی به سرعت انجام مراحل تو ادارات داره وگرنه از لحاظ تامین اعتبار هیچ مشکلی نیست.شما از ادارتون پیگیر باشید که ببینید تو چه مرحله ای هستن.باتوجه به ضرب العجلی که سازمان مدیریت گذاشته(دستشون درد نکنه)ادارات سرعت کارشون رو بردن بالا که تا۱۱/۳۰ بتونن کد نیروهاشون رو بگیرن دیگه بعد از اون ادارات باید شروع به کار نیروهاشون رو بزنن.اگه اولتیماتوم سازمان مدیریت نبودخیلی طول میکشید ولی الان مجبورن که زود انجام بدن چون بعد ازاون تاریخ دیگه کدی داده نمیشه پس شروع به کار هم خیلی پس از دریافت کد نخواهدبود.موفق باشید

 14. رویامی‌گه:

  سلام دوستان نتیجه گزینش بهزیستی کسی خبر نداره

 15. 00می‌گه:

  سلام
  بچه های استاندارد کارهاتون به کجا رسید کد استخدامی کی میدن؟

 16. سیمینمی‌گه:

  سلام دوستان چندروز نت نداشتم که نشد سوالات گزینش رو بزارم.
  اول این رو بگم گزینش اون چیزی که ما قبلش فکر میکنیم استرس و ترس و ….اینا نیست خیلی خوبه اصلا”به هیچ وجه استرس نداره یک جو خوب و صمیمی بدون دلهره بود واما سوالات :
  -معرفی کامل خودم و خانواده با شغلشون-مدارس تمام مقاطع تحصیلی باآدرسشون-دانشگاه
  -بسیج (بچه ها اگه عضو بسیج هستید روز مصاحبه کارتتون روببرید)
  -ولایت فقیه(درمورد ولایت فقیه اطلاعاتتون خوب باشه زیاد سوال میپرسن)
  -نماز جمعه.چه جوری خونده میشه.امام جمعه کی هست.
  -راهپیمایی.آخرین راهپیمایی.
  -خمس .زکات.سجده سهو.تشهد.نماز جماعت.نماز مسافر
  -اخبار سیاسی اخیر.
  -انتخابات.تاریخ انتخابات پیش رو
  -هدف قیام امام حسین.عید غدیر چه روزیه(بچه ها تاریخ های مهم هجری رو بلد باشید)
  اینا سوالابود حالا اگه بازم یادم اومد میزارم ولی بچه هادوباره میگم به خدا اصلا”ترس و دلهره نداره اینقدر خوبه که من دلم میخواست بازم ادامه بده اینقدر جو خوبی بود اصلا”فکر نمیکردی داری گزینش میدی.قبلش من خودم هم خیلی استرس داشتم چون مصاحبه تخصصی مون خیلی سخت بود خیلی یعنی واسه هرکی از مصاحبه تخصصی تعریف میکنم میگن مگه کجا میخواستین استخدام بشین واسه همین فکر میکردم گزینش هم همینطوریه ولی کلا”با مصاحبه تخصصی فرق میکرد یه نفر خانوم مهربون و خوشرو تو یه جو بسیار صمیمی سوالارو پرسید تازه مابینشم کلی ازین ور و اون ور حرف زدیم نفهمیدم کی یک ساعت شد که بهم گفت تموم شد میتونید برید یعنی اومدم بیرون باورم نمیشد که من الان گزینش دادم.
  اینارو گفتم که از گزینش واسه خودتون غول نسازید. مطمئنم به امیدخدا همتون قبول میشید کداتون هم میاد سرکارهم میرید ان شاءالله

 17. استانداردمی‌گه:

  به سيمين خانم
  چرا نيومديد چيزي بگيد؟مگه گزينش نداشتيد؟چي شد؟اميدوارم موفق باشين

 18. استانداردمی‌گه:

  سلام بچه‌ها.ممنون از همه ان شاالله موفق باشید و سال آ ینده همگی سر کار باشیم .استاندارد خوزستان که هنوز هیچ خبری نیست التماس دعا

 19. المیرامی‌گه:

  با سلام به همه دوستان، کسی از اداره فرهنگ و ارشاد برای گزینش رفته؟

 20. سیمین به استانداردمی‌گه:

  ممنون از لطف شما. چشم رفتم گزینش حتما”میام سوالارو میزارم.

 21. منتظرمی‌گه:

  سلان. سیمین خانم شما گزینش استانداری دارین ؟

 22. زهرامی‌گه:

  ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ : این اطلاعیه را حتما بخوانید.
  نظر به اینکه اعتبار مالی بکارگیری مشمولین سهمیه ایثارگران و قبول شدگان در آزمون سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ استانداری های کشور در قانون بودجه سال ۱۳۹۴ پیش بینی شده است، بنابر این دستگاه های اجرایی استانی و ملی با همکاری سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان های ذیربط مکلفند، حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ (چهار ماه) نسبت به ارسال اطلاعات و دریافت شماره مستخدم از طریق سامانه کارمندایران اقدام تا پس از صدور احکام کارگزینی، حقوق و مزایای آنان در سال ۱۳۹۵ در بند (و) تبصره ۱۹ دستگاه مربوطه پیش بینی گردد.بدیهی است عواقب ناشی از عدم دریافت شماره مستخدم برای افراد مذکور بعهده دستگاه اجرایی ذیربط بوده و ضمن ممنوع بودن صدور احکام کارگزینی بدون تخصیص شماره مستخدم ۱۱ رقمی از سامانه مذکور، مدیران مالی و ذیحسابان محترم بر این فرایند نظارت کامل خواهند داشت.

 23. سیمینمی‌گه:

  بچه ها من چهارشنبه گزینش دارم واسم دعاکنید.

  • استانداردمی‌گه:

   ماروبي خبر نذار سيمين خانم،هميشه به همه كمك كردي اينجا و دلگرمي دادي،خدا پست و پناهت،مطمئنم موفق ميشي

 24. سعید به استانداردمی‌گه:

  به جز سوالاتی که خانم گفتند. معمولا همیشه نماز ـآیات و نماز جمعه پرسیده می شود.

 25. سعیدمی‌گه:

  دوستان در جریان باشید اگه خدای نکرده از گزینش نمره لازم رو نیاوردید در قانون دو مرحله اعتراض در هسته گزینش مربوطه پیش بینی شده.
  انشالله که به کارتون نیاد.

 26. استانداردمی‌گه:

  سلام بچه‌های استاندارد .من از استان خوزستان هستم یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید .در مصاحبه عقیدتی وسیاسی معمولا چه سوالاتی میپرسن و اداره استاندارد تا چه حد سختگیری میکنن و در تحقیقات محلی از خانم ها معمولا چه چیزایی میخوان بدونن.ما هم از تهران میان واسه مصاحبه حضوری.ممنونم

  • زهرامی‌گه:

   سوالات گزینش
   سوالايي كه پرسيدن:اول مشخصات فردي و خانوادگي و تحصيلي،سوالات سياسي(مثلا وظايف شوراي نگهبان،ولي فقيه)سوالات احكام كه از رساله بود،مسائل و رويدادهاي روز، انجام نماز و تيمم و غسل….مثل:
   اگه به رکعت دوم نماز جماعت برسی خودتو چجوری متصل میکنی
   اصول دین نام ببرید
   تفاوت اصول دین با فروع دین در چیست
   تولی و تبری به چ معناست
   توحید را توضیح دهید
   وظیفه ی شورای نگهبان
   ولایت فقیه را توضیح دهید
   سه رکعت نماز بخون
   وضو بگیر
   تیمم کن
   غسل انجام بده
   وظیفه ی یک کارمند خوب
   مبطلات روزه
   چیزهای نجس را نام ببرید
   وظیفه یک زن در خانه و خانواده

  • زهرامی‌گه:

   سوالات تحقیقات محلی:
   خانوادش چه جوری هستن؟
   سابقه سیاسی و یا مورد خاصی دارند؟
   مسجد و نماز جمعه و راهپیمایی میره؟
   حجاب و پوشش چه طوریه؟
   اخلاق و رفتار چه طوریه؟

 27. سیمین به زهرامی‌گه:

  اگه اینجوری باشه که اگه تحقیقات مشکل داشته باشه باید دوباره طرفو بخوان که.چه جالبه این مدلی
  ان شاءالله که خیره تحقیقاتتونم مشکلی نداره کدتونم میادمیرید سرکار به امید خدا

 28. ♡taji♡ به زهرامی‌گه:

  سلام
  از معرف های که نوشته بودین تحقیقات انجام شد ؟؟؟

 29. سیمینمی‌گه:

  تحقیقات محلی قبل از گزینشه که اگه طرف تحقیقاتش موردی داشت تو گزینش ازش سوال کنن وبعد تصمیم گیری کنن.

 30. منتظرمی‌گه:

  سلام دوستان از استانداری کسی خبر جدیدی نداره لطفا به ما هم اطلاع بدین ممنون

 31. نازگلمی‌گه:

  مگه تحقیات ملی دوباره میان استاندارد که گزینش تایید شده

  • زهرامی‌گه:

   عزيزم گزينش ما از تهران(همون سوالات گزينش كه مي پرسيدن) فقط جوابش اومده، گزينش شامل سوالات، تحقيقات محلي و سوء پيشينه و عدم اعتياد و …ميشه

   • tajiمی‌گه:

    بله همینطوره احتمالا
    چند روز پیش از کرج بهم زنگ زدن گفتن آدرستو دقیق ننوشتی
    حتما میخواستن برای تحقیقات محلی

 32. زهرامی‌گه:

  سلام دوستان….اداره استاندارد امروز اومدن واسه تحقيقات محلي

 33. زهرامی‌گه:

  سلام دوستان…منم امروز رفتم اداره استاندارد، نتيجه گزينش اومده بود، خدا رو شكر اسم منم جزء قبول شدگان بود، ميخواستن اسامي رو واسه دريافت كد مستخدمي وارد سايت كنن، ان شالله كار همگي به زودي درست بشه و بريم سر كار…موفق و مويد باشيد

 34. کاربرمی‌گه:

  سلام به دوستان، خدایا شکر امیدوار شدیم. انشاا.. بزودی بریم سرکار دوستان خب جدید اطلاع بدید

 35. نازگلمی‌گه:

  سلام مممنون ازخبرهای خوبتون درچه صورتی ممکنه گزینش کسی تایید نشه؟

  • سیمینمی‌گه:

   عزیزم تایید میشه چرا تایید نشه مگه اینکه مورد اخلاقی داشته باشی یاسیاسی که شما ندارین معمولا”این موارد باعث رد گزینش میشه.تحقیقات محلی هم خوب نباشه یکم کار گزینش سخت میشه. توکل کن به خدا

 36. ♡taji♡می‌گه:

  سلام به همگی

  من هم زنگ زدم به آقای زارع زاده گفت اسامی زیاده هشتاد نفره و بقیه اش هم به زودی میاد.من هم بندر نیستم فعلا ببینم اسم من هم هست یا نه

 37. خستهمی‌گه:

  وای واقعا؟خیلی خوشحال شدم خداکنه راست باشه.زودبریم سرکار.خداکنه بهزیستیم زود انجام بشه.کاراش

 38. ...می‌گه:

  سلام دوستان الان از اداره استاندارد میام
  اسمم جزو قبول شده ها ست
  هفته ی آینده کد مستخدمی ها رو وارد سایت میکنن
  بعدش اسامی رو میفرستن دارایی اونجا به ادارات اعلام میکنن ک تامین اعتبار شده یا نه
  ظاهرا یه یک ماهی این روال طول بکشه
  به امید موفقیت روزافزون دوستان

 39. منتظرمی‌گه:

  ممنون از اطلاعات خوبتون. فقط اداره ها باهم میرن سرکار یا جدا جدا؟ قبول شده های استانداری تو چه مرحله ای هستن کسی هست منو در جریان بزاره ممنونم دوستان

  • سیمینمی‌گه:

   فکر نمی کنم شروع به کار همه اداره ها باهم باشه چون بعضی اداره ها مراحل استخدامی شون خیلی جلوتر از بقیه اداره هاست اینجوری هم که استانداری می گفت بعضی اداره ها دارن مشخصات بچه هاشونو وارد سامانه میکنن خوب مسلما”شروع به کار اون اداره ها جلوتر خواهد بود. چون استخدامی های ۹۲از لحاظ تامین اعتبار مشکلی ندارن هر اداره ای که زودتر مراحلش رو طی کنه می تونه شروع به کار بچه هاشو بزنه پس دعا کنید که ادارتون زودتر گزینشتون رو انجام بده که زودتر هم برید سرکار ان شاءالله

 40. ...می‌گه:

  سلام دوستان
  زنگ زدم اداره استاندارد جواب گزینشا اومده اکثر اسامیا رو گفتن شاید اسم ده نفر مونده اعلام شه من که امروز زنگ زدم آقای زارع زاده گفت اسامی زیاده الان وقت نمیکنه نگاه کنه اسم من هست یا نه
  خلاصه در مورد زمان شروع به کارمون ک پرسیدم گفتن که الان میخوان برن جلسه ای که برا همین منظور هست
  زنگ زدم استانداری گفتن برنامه و بودجه ها ردیفه ظاهرا تا قبل از سال نود و پنج باید شروع به کار باشه باید منتظر کد مستخدمی و این دنگ و فنگا باشیم
  اینجوری ک میگفتن احتمالا باید برج نه باشه
  دیگه الله اعلم
  با آرزوی موفقیت دوستان

 41. سیمینمی‌گه:

  بچه ها من دیروز زنگ زدم استانداری گفت استخدامی های۹۲ از لحاظ تامین اعتبار مشکلی ندارن تازه بیشترم بهمون اعتبار دادن(به خدا همین جوری گفت) بعدم اداره هایی که کار گزینششون تموم شده دارن اطلاعات بچه هارو وارد سامانه میکنن پس دوستانی که گزینششون انجام شده اگه تاییدیه گزینششون از تهران اومده باشه ان شاءالله کارشون داره انجام میشه یه چیزه دیگه هم که پرسیدم این بود که گفتم احتمال داره که قبل از پایان سال بریم سرکار گفت بله احتمالش خیلی زیاد هست چون از لحاظ تامین اعتبار مشکلی نداره به محض دریافت کد اداره ها می تونن سریع ابلاغ شروع به کارو بزنن.پس خوش به حال دوستانی که گزینش رفتن.دوستان واسه ماهم دعا کنید

 42. نازگلمی‌گه:

  سلام دوستان عزیز۹۲ یعنی امیدی هست که امسال کارمند بشیم .واقعا انتظار سخته

 43. سیمینمی‌گه:

  ما هم روز اول که رفتیم فرم گزینش پر کنیم عدم سوءپیشینه با عدم اعتیادو ازمون گرفتن.گزینش هم هنوز نرفتیم.فکر کنم به قول بچه ها اداره به اداره فرق میکنه یکی قبل از گزینش میگیره یکی بعد از گزینش ولی چیزی که هست فعلا”چون این دو مورد خیلی مهم هست رو میگیرن ان شاءالله وقتی که گزینش هم قبول شدیم و هسته گزینش تاییدیمونو فرستاد اداره اونوقت آزمایشات پزشکیه دیگه ای هم هست که اونا رو هم باید انجام بدیم برای کارگزینی ببریم.اگه اداره ای زودتر انجام بده خیلی خوبه برای شروع به کار دیگه معطل آزمایشات نمیشین.
  دوستان دعا کنید که گزینشمون همین روزا باشه راحت شیم. چیه بابا مردیم ازاسترس

 44. سعیدمی‌گه:

  بابت غلط های املایی معذرت…

 45. خستهمی‌گه:

  بچه های بهزیستی چه خبر؟بچه ها من شنیدم بوجه ۳ماه آخرسال دادن.بریم پی گیری کنیم زودتر بریم

 46. منتظرمی‌گه:

  دوستان بچه های استانداری در چه مرحله ای هستن مصاحبه رفتن یا اینکه هنوز خبری نیست لطفا جواب بدین

 47. tajiمی‌گه:

  سلام دوستان
  نمیدونم تا چه اندازه این خبر موثقه اما شنیدم بعضی از ارگان ها سوء پیشینه و ازمایش عدم اعتیاد دادن
  کسی هست این خبر رو تایید کنه ؟

  • زهرامی‌گه:

   منم شنيدم اما نميدونم واقعيت داره يا نه…

   • سعیدمی‌گه:

    سلام. بله بعضی ارگانها سوئ پیشینه گرفتن و این هفته مصاحبه عقیدتی دارن.
    البته دلیل پایان کار نیست. ترتیب بعضی مراحل تو ادارات فرق داره بعضی جاها مصاحبه و بعد سوئ پیشینه . بعضی ادارات که بیشتر کارا گزینش و مصاحبه تهران هست برا صرفه جویی در وقت اول سوئ پیشینه میگیرن تا احیانا اگه فردی پیشینه داشت هزینه بیخود نکرده باشن

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید