استخدام استانداری زنجان 94 + استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجان

استخدام استانداری زنجان 94 + استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجانReviewed by Admin on Mar 26Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی


خبر ۶ فروردین ۹۴ استخدام: استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجان

بهرام جلیل خانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد در آزمون های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ برای اشتغال در دستگاه های دولتی پذیرفته شده بودند که هم اکنون کد مستخدمی ۳۰۰ نفر از آنان صادر شده است.
وی یادآورشد: کد مستخدمی دیگر پذیرفته شدگان نیز حداکثر تا پایان نیمه نخست فروردین صادر خواهد شد.
کد مستخدمی شماره ای برای ثبت اطلاعات فرد استخدام شده در لیست کارکنان دولت به شمار می آید که بر اساس آن پست سازمانی و ردیف بودجه ای برای فرد تعیین و حقوق وی پرداخت می شود.
جلیل خانی اظهار کرد: مستخدمین جدید برای آغاز فعالیت خود در دستگاه های اداری دولت باید آزمایش های خاصی همچون تست عدم اعتیاد را بدهند.
مدیرکل مدیریت منابع و نیروی انسانی استانداری زنجان گفت: انجام این آزمایش ها و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی موجب می شود تا حداکثر زمان آغاز فعالیت رسمی این افراد تا پایان فرودین جاری به طول بینجامد.
وی جریان استخدام جدید دولت در سال ۹۴ را تایید کرد و مسوولیت جذب نیروی انسانی را بر عهده وزارتخانه های مربوطه خواند.
در پیامی مبنی بر استخدام نیروهای جدید در دولت در سال ۹۴، زمان آغاز ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی ۱۰ تا ۱۷ فروردین سال جاری و محل ثبت نام سایت sanjesh.org عنوان شده بود

خبر 4 بهمن 93 استخدام : استاندار زنجان: ۹۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان زنجان مشغول به کار می‌شوند + صدور احکام استخدام در اسفندماه

خبرگزاری تسنیم: استاندار زنجان از تعیین تکلیف استخدام شرکت‌کنندگان در آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ خبر داد و گفت: این افراد از سال آینده مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جمشید انصاری امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان اظهار داشت: در مجموع دو آزمون استخدامی برگزار شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲، ۹۰۰ نفر به استخدام دستگاه‌های اجرایی استان زنجان در آمدند.

وی تصریح کرد: احکام استخدامی همه افرادی که مراحل گزینش را پیمودند، اسفند ماه صادر و بودجه لازم برای حقوق و مزایای این افراد در بودجه سال آینده پیش‌بینی می‌شود تا دغدغه خانواده‌ها در زمینه اشتغال کاهش یابد.

استاندار زنجان در آستانه دهه فجر ضمن گرامیداشت این ایام ابراز کرد: دهه فجر فرصتی برای نگاه ویژه به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و صیانت و تحقق این اهداف و اعتلای هرچه بهتر آن است.

وی بیان کرد: در ایام دهه فجر امکان بازخوانی تاریخ انقلاب فراهم و سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی برای نشان دادن وحدت و یکپارچگی مردم ایران به جهانیان است.

انصاری در مورد برگزاری مراسم دهه فجر عنوان کرد: همه باید صرف نظر از اختلاف‌های سیاسی و گرایش‌ها، اصل انقلاب، رهبری نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای ۳۶ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی را مد نظر قرار دهند.

وی مطرح کرد: در برگزاری این مراسم ارجحیت جشن‌های مردمی بر دستگاه‌های دولتی مد نظر قرار گیرد تا مردم به عینه احساس شادی و سرور در این جشن‌ها کنند.

استاندار زنجان با تأکید بر مردمی بودن مراسم ابراز کرد: دستگاه‌های دولتی امکانات خود را برای برگزاری جشن‌ها در اختیار تشکل‌های مردمی قرار دهند.

وی با تأکید به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: تنها هدف از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلیل از یک روز نیست بلکه حضور آحاد مردم بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و پاسخ به توطئه‌های دشمنان است و در این روز بسیاری از محاسبات دشمنان در مورد کشور ایران تغییر می‌کند.

انصاری گفت: امسال با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان‌ها و رهبری انقلاب عظیم اسلامی تجدید میثاق می‌کنیم و استحکام و بزرگی ملت ایران را به جهانیان نشان می‌دهیم.

وی درمورد پروژه‌های عمرانی و اقتصادی که در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، بیان کرد: با توجه به اینکه این ایام بزرگترین مناسبت ملی است، زمان مبارکی برای افتتاح و بهره برداری است.

استاندار زنجان به بخشنامه ابلاغ شده از طرف معاون اول رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی مبنی بر اولویت امکان مصرف گاز برای مصارف خانگی عنوان کرد: در ایام زمستان با افزایش مصرف گاز و مواد سوختی با در نظر گرفتن اولویت مصرف، مصارف غیر خانگی قطع می‌شود.

وی به صرفه‌جویی در مصرف گاز تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های اجرایی در زمان‌هایی که در این مکان‌ها حضور ندارند از مصرف انرژی خودداری کنند.

انصاری در مورد توزیع اعتبارات به شهرستان‌ها ابراز کرد: در توزیع بودجه حقوق مردم و ضرورت بهره‌مندی آن‌ها از امکانات در نظر گرفته می‌شود و کمبود منابع شهرستان‌هایی که در سفر رئیس جمهور به آن‌ها اعتبار کمتری تخصیص یافته از محل‌ بودجه‌های استانی تأمین می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع ۳۷۴ میلیارد تومان که به پروژه‌های عمرانی استان زنجان اختصاص یافت، ۲۴۰ میلیارد تومان امسال محقق می‌شود و باقی آن سال آینده تحقق می‌یابد.

خبر 16 بهمن 92 – استانداري زنجان براي تامين نيروي انساني مورد نياز دستگاههاي اجرايي استان طبق مفاد قانون برنامه پنجم توسعه، قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاههای اجرایی، از محل مجوز شماره 4550/110/دم مورخ 21/12/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور تعداد 470  نفر از افراد واجد شرایط بومي استان زنجان را از طريق آزمون توانمندي‌هاي عمومي، تخصصي، مصاحبه تخصصي و گزينش به صورت پيماني به شرح  فایل پیوستی ذیل استخدام مي‌نمايد.
ثبت نام در این آزمون بصورت اینترنتی است و از طریق همین سامانه انجام می شود.

اطلاعيه شماره 9 : آزمون استخدامي خردادماه 1391

به اطلاع داوطلبان گرامي مي‌رساند در راستاي بخشنامه شماره 13598/92/200 مورخ 139208/01/ معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور، كليه اطلاعات آزمون استخدامي سال 1391 طي نامه شماره 476/10918/ مورخ 139210/08/ به آن معاونت ارسال شده است.

شايان ذكر است پيرو پيگيري‌هاي استان زنجان، مدارك آزمون استخدامي 1391 به تأييد كميته بررسي آزمون معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور رسيده است. قطعاً پس از دريافت شماره مستخدم داوطلبان اصلي از معاونت مذكور، در خصوص ادامه فرآيند استخدامي اطلاع‌رساني خواهد شد.


اطلاعيه شماره 8 : نتايج نهايي آزمون استخدامي تيرماه 1392

به اطلاع مي رساند نتايج نهايي آزمون استخدامي تيرماه 1392 از محل مجوز شماره 4550/110/ دم مورخ 1390 12/21/ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور؛ به شرح پذيرفته‌شدگان نهايي (اصلي و ذخيره) كه قبلا به دستگاههای اجرايي استان اعلام شده به شرح زير مي‌باشند.

به اطلاع مي‌رساند در راستاي بخشنامه شماره 13598/92/200 مورخ 139208/01/ معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور، كليه اطلاعات آزمون استخدامي طي نامه شماره 476/10918/ مورخ 139210/08/ به منظور اتخاذ تصميم به آن معاونت ارسال شده است.

لذا به استناد بخشنامه فوق تا زمان اعلام نتيجه معاونت مذكور معرفي نفرات اصلي به گزينش دستگاههاي ذيربط امكان پذير نخواهد بود. قطعاً پس از تأييد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور، در خصوص ادامه فرآيند استخدامي اطلاع‌رساني خواهد شد.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی

خبر 12 آبان 92 -اطلاعیه شماره ۷ استانداری زنجان

اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه می‌شود.
همچنین زمان و مکان مصاحبه توسط دستگاههای ذیربط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

خبر 5 شهریور 92 – اطلاعيه شماره 5 :مشاهده نمرات آزمون استخدامي تير ماه 1392 دستگاههاي اجرايي استان زنجان

داوطلبان گرامي بدينوسيله نمرات عمومي و تخصصي آزمون استخدامي تير ماه 1392 اعلام مي‌گردد. لازم به ذكر است اين نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام مي‌گردد، لذا ليست نفرات راه يافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفيت) تا پايان شهريور ماه 1392 از طريق همين سايت اعلام خواهد شد. قابل توجه اينكه استخراج نتایج بر اساس بندهاي 2، 3، 5، 6، 7، 8 و 11 از تذكرات آگهی منتشر شده ، خواهد بود. از داوطلبین عزیز تقاضا دارد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان خودداری فرمایند.

مشاهده نمرات آزمون

خبر 3 شهریور – اطلاعيه شماره 4 : ( تاریخ اعلان نتایج آزمون استخدامی )

با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه 1392 دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

خبر 1 مرداد 92 -اطلاعیه شماره ۳ : ( تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی )

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شده در تیر ماه ۱۳۹۲ ، در اواخر مرداد ماه سال ۱۳۹۲ از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید

خبر 17 تیر 92 – به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

خبر 30خرداد -استخدام سازمان بهزیستی استان زنجان سال ۹۲

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، عباسعلی خلدی بعدازظهر امروز در بازدید از شیرخوارگاه مهر زنجان اظهار کرد: اعزام فرزندان شیرخوارگاه برای سفر زیارتی و پرداخت هزینه‌های مربوط به بلیط هواپیما و رزرو هتل از اقدامات خوب استانداری زنجان بوده است.

وی با بیان اینکه ساختمان جدید بهزیستی زنجان امروز ۲۸ خرداد ماه جاری به دست استاندار زنجان کلنگ‌زنی شده است، تصریح کرد: این بنا دارای ۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع زیربنا در سه طبقه احداث می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به اخذ مجوز استخدام ۱۶۰ نفر و اشتغالزایی و ایجاد فرصت شغلی سازمان بهزیستی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در سال گذشته ۶۰ نفر در بهزیستی استان زنجان استخدام شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ نفر در حال گذراندن مراحل قانونی استخدام بهزیستی هستند، اظهار کرد: با توجه به سهمیه استخدام ۳۰۰ نفر معلول در بهزیستی استان زنجان به منظور اشتغال معلولین ۳۵۰ نفر نیرو در این سازمان جذب شده است.

خلدی به مشارکت در ساخت و احداث مسکن برای ۳ هزار مددجو سازمان بهزیستی اشاره و تصریح کرد: کسب رتبه نخست برپایی نماز در ادارات به صورت سه سال متوالی از شاخصه‌های بهزیستی استان زنجان است.

وی گفت: سازمان بهزیستی استان زنجان در سطح کشور رتبه برتر را دارد و جزو ۱۸ استان برتر کشور محسوب می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به خواسته‌ و نیاز سازمان بهزیستی از استانداری زنجان در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: استخدام ۱۰۰ نفر پرسنل بهزیستی و مساعدت در ساخت و احداث ساختمان اداری بهزیستی جزو این نیازها محسوب می‌شود.

وی تخفیف پوشش بیمه مددجویان و معلولین را از خواسته‌های سازمان بهزیستی دانست و افزود: مساعدت در خرید و تخفیف لوازم و تجهیزات توانبخشی برای معلولین از دیگر نیازهای این سازمان است.

خلدی همچنین در بازدید از مرکز سالمندان و مرکز جامع توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن حکیم زنجان گفت: پروژه‌های اتصال به شبکه آب شرب و گاز شهری و شبکه فاضلاب شهری این مراکز به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: این مراکز در طول ۴۰ سال گذشته از چاه آب برای تامین آب شرب استفاده می‌کردند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: آسفالت‌ریزی مراکز سالمندان و آسایشگاه اعصاب و روان استان زنجان در حال انجام است.

اطلاعیه ی مهم :

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

اطلاعیه ی تمدید ثبت نام

به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند با عنایت به تراکم ثبت نام در روزهای آخر و تماس های مکرر مبنی بر درخواست تمدید مهلت ثبت نام ، بدینوسیله مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۳/۱۸ تمدید می گردد

 

داوطلبان عزيز خواهشمند است قبل از ثبت نام به نكات زير توجه نماييد :

1-    حتماً قبل از ثبت نام، آگهي استخدام را از اين سايت دانلود نموده و به دقت مطالعه فرمائيد. همچنين نسبت به انطباق مدرك تحصيلي خود با رشته‌هاي اعلام شده در آگهي نهايت دقت را فرمائيد و در صورت هرگونه سئوال در اين مورد با دستگاه ذيربط تماس حاصل نماييد.

2-    بهتر است ثبت نام را براي روزهاي آخر موكول ننماييد، زيرا مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد شد.

3-    هر داوطلب صرفاً مجاز به انتخاب يك دستگاه اجرايي، يك رشته شغلي و يك محل جغرافيايي خدمت مي‌باشد.

4-    صد در صد سهميه استخدامي به داوطلبان بومي استان تعلق دارد.

5-    ثبت نام بصورت ناقص و يا به هر نحو غير از ثبت نام از طريق اين وب سايت مورد قبول نبوده و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي‌شود.

6-    قبل از شروع ثبت نام، فايل حاوي يك  قطعه عكس 4×3 جديد تمام رخ با پسوند jpg  و با ظرفيت حداكثر100 كيلوبايت آماده نماييد.

7-   توجه نماييد، تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (ويژه برادران) و همچنين تاريخ دانش آموختگي (فارق‌التحصيلي) داوطلبان بايد قبل از آخرين مهلت ثبت نام باشد.

8-    در طي ثبت نام چنانچه نياز به اصلاح مشخصات خود داشتيد، از دكمه پيش‌بيني شده (اصلاح و بازگشت) استفاده كنيد و به هيچ وجه از دكمه Back استفاده ننمائيد.

9-    در فرآيند ثبت نام انتخاب دستگاه، رشته شغلي و رشته تحصيلي به صورت الكترونيكي و توسط داوطلب انجام مي‌شود. با اين وجود توجه نماييد كه ملاك اصلي، آگهي انتشار يافته مي‌باشد و چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در سايت و آگهي انتشار يافته، مشاهده نموديد و يا هر گونه مشكلي در نحوه ثبت نام الكترونيكي داشتيد ، با شماره تلفن   4215205  تماس حاصل نماييد.

تایید و شروع ثبت نام

 

 

 

[toggle title=”آرشیو مطالب ” state=”close” ]

خبر 14 فروردین 92 – نتيجه نهايی آزمون استخدامی استانداری زنجان درخرداد ماه سال 1391

خبر 27 اسفند – استخدام 860 نفر در استان زنجان – لینک خبر

خبر 6 اسفند -اطلاعيه شماره هفت : لیست نهایی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامي مورخ 26 خرداد سال 1391 اعلام شد

« براي مشاهده ليست نهايي سه برابر ظرفيت پذيرفته‌شدگان آزمون استخدام پيماني مورخ 26/03/1391 دستگاههاي اجرايي استان زنجان بر روی این لینک نماييد »

خبر 6 اسفند – اطلاعیه شماره شش : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامي مورخ 26 خرداد سال 1391 اعلام شد

برای مشاهده نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ 26 خرداد سال 1391 بر روی این لینک کلیک نمایید.

خبر 3 بهمن – نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامي زنجان مورخ 26 خرداد سال 1391 اعلام شد – لینک خبر

نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان مورخ 26/3/91 اعلام شد

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

اطلاعیه شماره پنج : نتایج آزمون استخدامي مورخ 1391/3/26

ضمن عرض پوزش از كليه شركت كنندگان در آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان در مورخ 1391/3/26 از بابت تاخير ايجاد شده، به اطلاع مي‌رساند كه نمره خام آزمون عمومي و اختصاصي داوطلبان در سامانه http://natayej.karmandiran.ir قابل مشاهده مي‌باشد. لازم به ذكر است نتيجه نهايي آزمون مذكور متعاقبا پس از اعلام ضوابط و اختيارات تفويض شده به استانها و تكميل فرآيند آزمون استخدامي توسط دستگاههاي اجرايي در سامانه كارمند ايران اعلام خواهد شد. به اطلاع مي‌رساند انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز، از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد كل نمره آزمون عمومي) را كسب كرده اند، به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي انجام خواهد شد و داوطلبان بومي شهرستان نسبت به داوطلبان بومي استان در اولويت خواهند بود. همچنين انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون بعد از طي مراحل مصاحبه تخصصي و گزينش صورت خواهد گرفت . همچنین خواهشمند است تا زمان اعلام نتیجه نهایی از طریق همین سایت ، از تماس تلفنی با استانداری و دستگاه مربوطه ، امتناع فرمایید .

اطلاعیه شماره چهار : زمان اعلام نتایج آزمون

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند زمان اعلام نتایج آزمون متعاقبا از طریق این وب سایت اعلام خواهد شد.   اطلاعیه شماره یک : تغيير زمان صدور كارت و تاريخ آزمون با عنايت به آگهي استخدام پيماني استانداري زنجان و دستگاههاي اجرايي استان، به اطلاع مي رساند پيرو تصويب معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه رئيس جمهور ، زمان اخذ آزمون از تاريخ 19 خرداد 91 به تاريخ 26 خرداد 91 تغير يافته است.لازم به ذكر است كه كارت ورود به جلسه داوطلبان استخدام پيماني و برگه راهنماي آزمون از روز سه شنبه 23 خرداد 91 لغايت روز چهارشنبه 24 خرداد 91 در سايت ثبت نامي ( با كد رهگيري زمان ثبت نام ) قابل دريافت مي باشد.   اطلاعیه شماره دو : داوطلبانی که موفق به دریافت کارت نشده اند داوطلبانی که به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشده اند، می توانند جهت شرکت در آزمون ساعت 7:30 صبح روز جمعه 26 خرداد 91 طبق جدول موجود در این فایل بر حسب دستگاه و رشته انتخابی به حوزه امتحانی خود مراجعه فرمایند

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

[/toggle]

دیدگاه ها (3,939)

 1. سعيد تارانمی‌گه:

  من يكسري سوالات ازمون استخدامي خريدم ولي فايل سوالات به ايميلم ارسال نشد لطفا ارسال نماييد

 2. سعيد تارانمی‌گه:

  من يكسري سوالات ازمون استخدامي خريدم ولي فايل سوالات به ايميلم ارسال نشد لطفا ارسال نماييد

 3. سلاممی‌گه:

  سلام احتمال ردشدن فرد در مصاحبه عقیدتی چقدراست؟دوستان اگه اطلاعات دقیق دارنن راهنمایی کننن اخه من مصاحبمو خوب جواب ندادم……

 4. رضامی‌گه:

  سلام.منتظر جان هیچ خبری نیس .۳ ماهه همش میگن نامه استخدامیتون بیاد خبر میدیم.باید بشینیم زیر پامون علف سبز شه.من که یواش یواش ناامید میشم.

 5. منتظر اوقافمی‌گه:

  سلام دوستان. کسی از شروع به کارتون خبری نداری. لطفا آگه خبری دارید ما رو هم در جریان قرار بگذارید.

 6. آرزو مندمی‌گه:

  سلام به همه دوستان منتظر
  من ورزش و جوانان 92 هستم از شش اردیبهشت شروع به کار کردم ،تو این 2/5 ماه هیچ حقوقی دریافت نکردیم،فقط حکمامونو زدن وگفتن تا بودجه دستمون نیاد از حقوق خبری نیست.
  این شامل تمام ادارات میشه .هر اداره ای هم که به کارمندای جدیدش حقوق پرداخت کرده از منابع خود اداره بوده .شما هم سخت نگیرید ایشالا به زودی مشکل بودجه حل می شه و شما هم می رید سر کارتون.
  موفق و معید باشید

 7. مهدی از قزوینمی‌گه:

  سلام .بچه های صنعت و معدن شما رفتین سرکار؟اگه نرفتین کارتون تو چه مرحله ای است؟

  • 123اوقافیمی‌گه:

   سلام؛خسته نباشید؛من ازاوقاف آذربایجانشرقی هستم؛ازنهم شروع به کارکردم؛ازمعرفی شده های بنیادازسال 90 بودم؛خیلی طول کشیدامابالأخره شد؛برای همه تون آرزوی موفقیت دارم؛

   • هیوامی‌گه:

    انشالله که موفق باشین دوست عزیز
    واسه ما هم دعا کنین
    میشه بگین شرایط گزینش عقیدتی تون چجوری بود و کجا برگزار شد؟

 8. هیوا سنندجمی‌گه:

  سلام،
  اوقافیهای عزیز،شروع به کار کردین؟

  • منتظر اوقافمی‌گه:

   سلام . نه من هنوز سر کار نرفتم . دیروز باز زنگ زدم گفتم پس من کی میرم سر کار .چقدر باید منتظر باشم دیگه خسته شدم . اسممو پرسید گفت واسه شما داره مراحل اداریش انجام میشه تا شروع کارتون بیاد .اصرار کردم گفتم این مراحل اداری چقدر طول میکشه ایا باز میخواد یه ماه طول بکشه . گفت نه کمتر طول میکشه.
   دوستان اگه شما هم خبری دارین به ما هم اطلاع بدین.

   • هیوامی‌گه:

    اوقاف کردستان که میگه تا زمانی که نامه قطعی ابلاغ بودجه رو دریافت نکنیم ،هیچ اتفاق خاصی نمیافته
    بقیه استانها رو نمی دونم ولی متاسفانه اینجا هنوز بودجه در حد حرف و مصاحبه س،هنوز هیچ اداره ای ابلاغیه بودجه رو دریافت نکرده که بخوان نیروهای جدید رو دعوت به کار بکنن

 9. پنج درصدمی‌گه:

  سلام می خواستم بپرسم نوع استخدام سهمیه پنج درصد چیه پیمانی یا رسمی

 10. منتظر اوقافمی‌گه:

  با سلام خدمت دوستان اداره اوقاف .اقا رضا یا اقا محسن از شروع به کار در اداره اوقاف خبری ندارین من که زنگ میزنم میگن باید منتظر باشین.

  • رضامی‌گه:

   باسلام.منم زنگ میزنم میگن هنوز نامه نیومده .همه ادارات رفتن سر کار فقط ما موندیم، بودجه که به همه ادارات تصویب شد پس معطل چی هستن به نظرم باید دسته جمعی بریم اداره کل.

  • محمد@می‌گه:

   سلام منتطراوقاف خوبی؟شما هم 92هستی من قبول شده 92تبریزم

  • اوقاف از سمنانمی‌گه:

   سلام من قبولی 92 از استان سمنان هستم و باید همگی مستمر به اداره کل زنگ بزنیم زیرا برای اکثریت ادارات کاراشون انجام شده و سر کارن.

 11. سیمین شمی‌گه:

  بچه ها من سال 92 آزمون دادم درصدام عمومی : 69 و تخصصی : 76 بود و من برای اداره ی صنعت و معدن آزمون داده بودم و مصاحبه هم رفتم ولی بعد که پرسیدم گفتن یکی دیگه رو ورداشتن
  کسی میتونه کمکم کنه بدونم نفر چندم بودم یا اینکه چند نفرو استخدام کردن و وضعیتشون چجوری بوده؟!!
  مرسی

 12. رضامی‌گه:

  باسلام.میهمان اداره اوقاف: همکار محترم شما پذیرفته کدوم شهر هستین؟

 13. رضامی‌گه:

  باسلام.استخدامیهای اداره اوقاف که هنوز دعوت بکار نشده بودن از جمله آقا محسن و میهمان و… دعوت بکار شدین یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اطلاع دارین کی دعوت بکار میشیم ؟؟؟؟

 14. متنفر روزگارمی‌گه:

  سلام ساله 91 من نمرم 75 بود که قانونش بالای 60 قبول بود و پیگیری هم کردم.پس کیا رو گزینش کردن؟!!

 15. نادرمی‌گه:

  سلام ،بچه هاي که مشغول شدند يه سوال ازتون دارم ،آيا شمارو در همان سمتی که آزمون داديد و قبول شديد قرار دادند يا در سمت ديگر ؟

 16. رضامی‌گه:

  سلام.من هم برای اداره اوقاف هستم .زنگ زدم آقای فاتح گفتن نامه استخدامیهاتون اگه دستمون برسه باهاتون تماس میگیریم‌.

 17. محسنمی‌گه:

  سلام عده ای از دوستان در اداره اوقاف شروع به کار شده اند وبقیه مانده است می خواستم بپرسم اگر کسی اطلاع داره از لین قضیه اطلاع رسانی کنه با تشکر

  • میهمانمی‌گه:

   سلام اقا محسن من هم برای اداره اوقاف هستم . من دو روز پیش زنگ زدم اداره کل اوقاف زنجان که گفتند مسئول منابع انسانی اداره برای حل همین مشکل( شروع به کارمون ) رفتند تهران . بعد دیروز یعنی 7 ام باز زنگ زدم که گفتم شروع به کارمون چقدر طول میکشه اسممو پرسیدند گفتند ما هم مثل شما خیلی در تلاشیم زود برید سرکار نامه استخدامی تون در دست اقدامه بدستمون برسه بهتون زنگ میزنیم ، اصرار کردم گفتم چقدر میکشه گفت تو همین روزا میاد ولی شما نهایت نهایت یک ماه در نظر بگیر.

 18. ورزش و جوانانمی‌گه:

  خدايا شكرت
  بالاخره 2 سال انتظار ما به سر رسيد.
  امروز جلسه معارفه داشتيم و از فردا رسما كارمونو شروع مي كنيم.
  از همه دوستان ممنونم كه تو اين مدت با پيگيري ها و اطلاع رساني هاشون به هم دلگرمي دادن.
  از مدير محترم سايت هم كمال تشكر رو دارم كه با پايه گذاري اين سايت ما رو در طي اين طريق ياري كردند.
  براي تك تك دوستان و همچنين مدير محترم سايت آرزوي سربلندي و توفيق دارم.

 19. Rezaمی‌گه:

  میشه لطف کنید بگید از زمان پر کردن فرم گزینش هواشناسی تا تحقیقات محلی و مصاحبه عقیدتی چقدر زمان میبره؟

  • 12345می‌گه:

   سلام
   تازه میخوای بری استخدام بشی؟!؟
   ماله کدوم شهرستان شرکت کرده بودی؟
   بستگی به حوصله ی جناب مقدمممم داره اگه معمولی باهات طی کنه 4-5 ماهه تموم میشه.

 20. سجادمی‌گه:

  بچه هاى راه شهرسازی،کسی خبری از ميزان حقوق نداره؟

 21. جهاد.............می‌گه:

  برای بیمه فرستاده

 22. آزمون 92 (ورزش و جوانان)می‌گه:

  سلام .الان دارم از اداره میام .مدارکمو دادم .خبری از شروع بکار اول اردیبهشت نیست ، اما!!! جلسه توجیهی و خیر مقدم گویی و.. روز یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. به من گفتن ساعت 9 روز یکشنبه اداره باشم.موفق باشید.

 23. به حسینیمی‌گه:

  جهاد کجا فرستاده شمار و؟
  تامین اجتماعی؟

  یه خورده بیشتر توضییح می دی متوجه نشدم

 24. حسینیمی‌گه:

  می خواستم بپرسم شرایط تامین اجتماعی که جهاد اینجانب را فرستاده چیه تشکر از راهنمایی دوستان

 25. گلبرگمی‌گه:

  سلام فردا یکشنبه طی مراسمی در سالن همایشهای ادارمون قراره ابلاغ شروع به کارمون رو بهمون تقدیم کنند واز سه شنبه اول اردیبهشت هم اولین روز کاری مون خواهد بود بر همه عزیزان پذیرفته شده راه وشهرسازی تبریک عرض میکنم آرزو میکنم تک تک عزیزان پذیرفته شده وبه خصوص مدیر محترم سایت که در این مدت با فعالیت خودشون باعث ایجاد همدلی و وحدت در میان پذیرفته شده های کل کشور شدند ،روزگار به کامشون باشه وهمواره موفق وسربلند باشند

  • به گلبرگمی‌گه:

   خدارو شکر تبریک میگم گلبرگ جون
   خوش به حالتون که با این همه احترام میرید سر کار
   اداره ما هنوز هم مارو به عنوان کارمندش قبول نداره و میگه هنوز معلوم نیست کی بیایید سر کار…

 26. ورزش جوانانمی‌گه:

  اگه امروز کسی رفته اداره یه خبری بده…
  پیگیر باشید لطفا …
  همه اداره ها رفتن سر کار بجز ما…
  ما هم باید از اول اردیبهشت سر کارمون باشیم.
  استانداری می گه بودجه برای هر نفر تعریف شده نه برای هر اداره، حالا اگه اون اداره 100 نفر هم استخدام کرده باشه بودجه به نفرات داده شده.
  یعنی بودجه ما 60 نفر هم تامین شده و اینا دارن حرف…می زنن.

 27. به استخدامی های ورزش و جوانانمی‌گه:

  دوستان لطفا سریع تر مدارکتونو برسونید دست اداره.
  ما باید از اول اردیبهشت سر کارمون باشیم.
  من امروز با استانداری صحبت کردم گفتند که بودجه از 25 فروردین به همه ادارات داده شده ولی اداره میگه هنوز بودجه ندادن، لطفا همه پیگیر باشید موفق بشیم از اول اردیبهشت بریم سر کار.

  • جواتمی‌گه:

   فکر نکنم از اول اردیبهش بریم سر کار

  • آزمون92می‌گه:

   چرا این سوء پیشینه نمیاد ؟ مدارک خیلی وقته آماده س .فقط لنگ این سوء پیشینه هستیم!!!!!!

   • به آزمون 92می‌گه:

    من شنبه هفته پیش مدارک داده بودم روز چهارشنبه عدم سو پیشینم اومد .
    مال شما هم حتما امروز میاد.
    هر لحظه که به دستتون رسید ببرید مدارکتونو بدید اداره
    اینا دنبال بهانه هستن بگن اردیبهشت نشد از خرداد بیایید.

 28. رضامی‌گه:

  سلام دوستان در آزمایش اعتیاد قبل از استخدام سیگار کشیدن تاثیری در نتیجه داره واصلا مشخص میشه در آزمایش که سیگار کشیدم ودر نتیجه آزمایش مینویسه که سیگاری ام.لطفا ار کی چیزی میدونه بگه خیلی نگرانم چند روز سیگار نکشم در نتیجه آزنایش تاثیر نداره

 29. جواب منتظرررررمی‌گه:

  سلام.
  سوء پیشینه بستگی به تنبلی اداره اگاهی داره.
  به من، نیم ساعته جواب انگشت نگاری و استعلام رو دادن،بعدش بردم دادگستری. اونجا هم نیم ساعت طول کشید.یعنی حتی 24ساعت بعد هم لازم نیست.

 30. منتظررررررررررررررررررررررررررررررررررمی‌گه:

  جواب عدم سوء پیشینم هنوز نیومده.
  روز شنبه انگشت نگاریمو دادم، گفتن 3 روزه میاد در خونه، امروز 5 روزه هنوز نیومده.
  مال شما چند روز طول کشید؟؟؟

  • جهاد زنجان 92می‌گه:

   دوست عزیز زمانی که من رفتم واسه سوء پیشینه ( بهمن 92 ) اینجوری بود که نامه معرفی جهاد رو بردم آگاهی همونجا ازم انگشت نگاری کردن و هزینه شو کارت کشیدم. 24 ساعت بعد حضوری رفتم پلیس آگاهی و نامه عدم سوءپیشینه رو دادن بهم که ببرم دادگستری تا دادستان تایید کنه. دادگستری هم 5 تومن تمبر باطل کردم و بلافاصله نام عدم سوءپیشه واسم صادر شد
   شاید الان روندش تغییر کرده
   ولی در کل من 24 ساعت هم نشد که گرفتمش

  • محسنمی‌گه:

   به نظر شمام واسه اداره ورزش و جوانان باشی.
   نه واسه مام نیومده

 31. سیمین شمی‌گه:

  بچه ها کسی از صنعت و معدن خبر نداره؟!

 32. گلبرگمی‌گه:

  اول اردیبهشت باید سر کار باشم☺ اداره راه وشهرسازی

  • محسنمی‌گه:

   سلام.مبارک باشه.
   یه سوال:
   شما آزمایشات و سوپیشینه خودتونو کی تحویل اداره دادین؟
   میخوام بدونم از زمان تحویل مدارک تا دعوت به کار چقد طول میکشه؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی