استخدام استانداری زنجان ۹۴ + استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجان

استخدام استانداری زنجان 94 + استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجانReviewed by Admin on Mar 26Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی


خبر ۶ فروردین ۹۴ استخدام: استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجان

بهرام جلیل خانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد در آزمون های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ برای اشتغال در دستگاه های دولتی پذیرفته شده بودند که هم اکنون کد مستخدمی ۳۰۰ نفر از آنان صادر شده است.
وی یادآورشد: کد مستخدمی دیگر پذیرفته شدگان نیز حداکثر تا پایان نیمه نخست فروردین صادر خواهد شد.
کد مستخدمی شماره ای برای ثبت اطلاعات فرد استخدام شده در لیست کارکنان دولت به شمار می آید که بر اساس آن پست سازمانی و ردیف بودجه ای برای فرد تعیین و حقوق وی پرداخت می شود.
جلیل خانی اظهار کرد: مستخدمین جدید برای آغاز فعالیت خود در دستگاه های اداری دولت باید آزمایش های خاصی همچون تست عدم اعتیاد را بدهند.
مدیرکل مدیریت منابع و نیروی انسانی استانداری زنجان گفت: انجام این آزمایش ها و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی موجب می شود تا حداکثر زمان آغاز فعالیت رسمی این افراد تا پایان فرودین جاری به طول بینجامد.
وی جریان استخدام جدید دولت در سال ۹۴ را تایید کرد و مسوولیت جذب نیروی انسانی را بر عهده وزارتخانه های مربوطه خواند.
در پیامی مبنی بر استخدام نیروهای جدید در دولت در سال ۹۴، زمان آغاز ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی ۱۰ تا ۱۷ فروردین سال جاری و محل ثبت نام سایت sanjesh.org عنوان شده بود

خبر ۴ بهمن ۹۳ استخدام : استاندار زنجان: ۹۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان زنجان مشغول به کار می‌شوند + صدور احکام استخدام در اسفندماه

خبرگزاری تسنیم: استاندار زنجان از تعیین تکلیف استخدام شرکت‌کنندگان در آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ خبر داد و گفت: این افراد از سال آینده مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جمشید انصاری امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان اظهار داشت: در مجموع دو آزمون استخدامی برگزار شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲، ۹۰۰ نفر به استخدام دستگاه‌های اجرایی استان زنجان در آمدند.

وی تصریح کرد: احکام استخدامی همه افرادی که مراحل گزینش را پیمودند، اسفند ماه صادر و بودجه لازم برای حقوق و مزایای این افراد در بودجه سال آینده پیش‌بینی می‌شود تا دغدغه خانواده‌ها در زمینه اشتغال کاهش یابد.

استاندار زنجان در آستانه دهه فجر ضمن گرامیداشت این ایام ابراز کرد: دهه فجر فرصتی برای نگاه ویژه به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و صیانت و تحقق این اهداف و اعتلای هرچه بهتر آن است.

وی بیان کرد: در ایام دهه فجر امکان بازخوانی تاریخ انقلاب فراهم و سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی برای نشان دادن وحدت و یکپارچگی مردم ایران به جهانیان است.

انصاری در مورد برگزاری مراسم دهه فجر عنوان کرد: همه باید صرف نظر از اختلاف‌های سیاسی و گرایش‌ها، اصل انقلاب، رهبری نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای ۳۶ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی را مد نظر قرار دهند.

وی مطرح کرد: در برگزاری این مراسم ارجحیت جشن‌های مردمی بر دستگاه‌های دولتی مد نظر قرار گیرد تا مردم به عینه احساس شادی و سرور در این جشن‌ها کنند.

استاندار زنجان با تأکید بر مردمی بودن مراسم ابراز کرد: دستگاه‌های دولتی امکانات خود را برای برگزاری جشن‌ها در اختیار تشکل‌های مردمی قرار دهند.

وی با تأکید به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: تنها هدف از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلیل از یک روز نیست بلکه حضور آحاد مردم بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و پاسخ به توطئه‌های دشمنان است و در این روز بسیاری از محاسبات دشمنان در مورد کشور ایران تغییر می‌کند.

انصاری گفت: امسال با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان‌ها و رهبری انقلاب عظیم اسلامی تجدید میثاق می‌کنیم و استحکام و بزرگی ملت ایران را به جهانیان نشان می‌دهیم.

وی درمورد پروژه‌های عمرانی و اقتصادی که در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، بیان کرد: با توجه به اینکه این ایام بزرگترین مناسبت ملی است، زمان مبارکی برای افتتاح و بهره برداری است.

استاندار زنجان به بخشنامه ابلاغ شده از طرف معاون اول رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی مبنی بر اولویت امکان مصرف گاز برای مصارف خانگی عنوان کرد: در ایام زمستان با افزایش مصرف گاز و مواد سوختی با در نظر گرفتن اولویت مصرف، مصارف غیر خانگی قطع می‌شود.

وی به صرفه‌جویی در مصرف گاز تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های اجرایی در زمان‌هایی که در این مکان‌ها حضور ندارند از مصرف انرژی خودداری کنند.

انصاری در مورد توزیع اعتبارات به شهرستان‌ها ابراز کرد: در توزیع بودجه حقوق مردم و ضرورت بهره‌مندی آن‌ها از امکانات در نظر گرفته می‌شود و کمبود منابع شهرستان‌هایی که در سفر رئیس جمهور به آن‌ها اعتبار کمتری تخصیص یافته از محل‌ بودجه‌های استانی تأمین می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع ۳۷۴ میلیارد تومان که به پروژه‌های عمرانی استان زنجان اختصاص یافت، ۲۴۰ میلیارد تومان امسال محقق می‌شود و باقی آن سال آینده تحقق می‌یابد.

خبر ۱۶ بهمن ۹۲ – استانداری زنجان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی استان طبق مفاد قانون برنامه پنجم توسعه، قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاههای اجرایی، از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۴۷۰  نفر از افراد واجد شرایط بومی استان زنجان را از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح  فایل پیوستی ذیل استخدام می‌نماید.
ثبت نام در این آزمون بصورت اینترنتی است و از طریق همین سامانه انجام می شود.

اطلاعیه شماره ۹ : آزمون استخدامی خردادماه ۱۳۹۱

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند در راستای بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۲۰۸/۰۱/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ طی نامه شماره ۴۷۶/۱۰۹۱۸/ مورخ ۱۳۹۲۱۰/۰۸/ به آن معاونت ارسال شده است.

شایان ذکر است پیرو پیگیری‌های استان زنجان، مدارک آزمون استخدامی ۱۳۹۱ به تأیید کمیته بررسی آزمون معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسیده است. قطعاً پس از دریافت شماره مستخدم داوطلبان اصلی از معاونت مذکور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


اطلاعیه شماره ۸ : نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲

به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/ دم مورخ ۱۳۹۰ ۱۲/۲۱/ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور؛ به شرح پذیرفته‌شدگان نهایی (اصلی و ذخیره) که قبلا به دستگاههای اجرایی استان اعلام شده به شرح زیر می‌باشند.

به اطلاع می‌رساند در راستای بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۲۰۸/۰۱/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی طی نامه شماره ۴۷۶/۱۰۹۱۸/ مورخ ۱۳۹۲۱۰/۰۸/ به منظور اتخاذ تصمیم به آن معاونت ارسال شده است.

لذا به استناد بخشنامه فوق تا زمان اعلام نتیجه معاونت مذکور معرفی نفرات اصلی به گزینش دستگاههای ذیربط امکان پذیر نخواهد بود. قطعاً پس از تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی

خبر ۱۲ آبان ۹۲ -اطلاعیه شماره ۷ استانداری زنجان

اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه می‌شود.
همچنین زمان و مکان مصاحبه توسط دستگاههای ذیربط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

خبر ۵ شهریور ۹۲ – اطلاعیه شماره ۵ :مشاهده نمرات آزمون استخدامی تیر ماه ۱۳۹۲ دستگاههای اجرایی استان زنجان

داوطلبان گرامی بدینوسیله نمرات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تیر ماه ۱۳۹۲ اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است این نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام می‌گردد، لذا لیست نفرات راه یافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفیت) تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. قابل توجه اینکه استخراج نتایج بر اساس بندهای ۲، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ و ۱۱ از تذکرات آگهی منتشر شده ، خواهد بود. از داوطلبین عزیز تقاضا دارد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان خودداری فرمایند.

مشاهده نمرات آزمون

خبر ۳ شهریور – اطلاعیه شماره ۴ : ( تاریخ اعلان نتایج آزمون استخدامی )

با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

خبر ۱ مرداد ۹۲ -اطلاعیه شماره ۳ : ( تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی )

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شده در تیر ماه ۱۳۹۲ ، در اواخر مرداد ماه سال ۱۳۹۲ از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید

خبر ۱۷ تیر ۹۲ – به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

خبر ۳۰خرداد -استخدام سازمان بهزیستی استان زنجان سال ۹۲

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، عباسعلی خلدی بعدازظهر امروز در بازدید از شیرخوارگاه مهر زنجان اظهار کرد: اعزام فرزندان شیرخوارگاه برای سفر زیارتی و پرداخت هزینه‌های مربوط به بلیط هواپیما و رزرو هتل از اقدامات خوب استانداری زنجان بوده است.

وی با بیان اینکه ساختمان جدید بهزیستی زنجان امروز ۲۸ خرداد ماه جاری به دست استاندار زنجان کلنگ‌زنی شده است، تصریح کرد: این بنا دارای ۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع زیربنا در سه طبقه احداث می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به اخذ مجوز استخدام ۱۶۰ نفر و اشتغالزایی و ایجاد فرصت شغلی سازمان بهزیستی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در سال گذشته ۶۰ نفر در بهزیستی استان زنجان استخدام شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ نفر در حال گذراندن مراحل قانونی استخدام بهزیستی هستند، اظهار کرد: با توجه به سهمیه استخدام ۳۰۰ نفر معلول در بهزیستی استان زنجان به منظور اشتغال معلولین ۳۵۰ نفر نیرو در این سازمان جذب شده است.

خلدی به مشارکت در ساخت و احداث مسکن برای ۳ هزار مددجو سازمان بهزیستی اشاره و تصریح کرد: کسب رتبه نخست برپایی نماز در ادارات به صورت سه سال متوالی از شاخصه‌های بهزیستی استان زنجان است.

وی گفت: سازمان بهزیستی استان زنجان در سطح کشور رتبه برتر را دارد و جزو ۱۸ استان برتر کشور محسوب می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به خواسته‌ و نیاز سازمان بهزیستی از استانداری زنجان در سال‌جاری اشاره کرد و گفت: استخدام ۱۰۰ نفر پرسنل بهزیستی و مساعدت در ساخت و احداث ساختمان اداری بهزیستی جزو این نیازها محسوب می‌شود.

وی تخفیف پوشش بیمه مددجویان و معلولین را از خواسته‌های سازمان بهزیستی دانست و افزود: مساعدت در خرید و تخفیف لوازم و تجهیزات توانبخشی برای معلولین از دیگر نیازهای این سازمان است.

خلدی همچنین در بازدید از مرکز سالمندان و مرکز جامع توانبخشی و درمان بیماران روانی مزمن حکیم زنجان گفت: پروژه‌های اتصال به شبکه آب شرب و گاز شهری و شبکه فاضلاب شهری این مراکز به بهره‌برداری رسید.

وی اضافه کرد: این مراکز در طول ۴۰ سال گذشته از چاه آب برای تامین آب شرب استفاده می‌کردند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد: آسفالت‌ریزی مراکز سالمندان و آسایشگاه اعصاب و روان استان زنجان در حال انجام است.

اطلاعیه ی مهم :

به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند زمان آزمون رشته‌های شغلی: نگهبان (اداره کل میراث فرهنگی)، سرایدار (اداره کل ثبت احوال)، و مامور اجرایی محیط زیست (اداره کل حفاظت محیط زیست)، که دارای آزمون تخصصی نبودند در روز پنجشنبه مورخ ۱۳/۰۴/۱۳۹۲ و زمان آزمون سایر رشته‌های شغلی در روز جمعه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود. همچنین زمان توزیع کارت آزمون کلیه رشته‌های شغلی در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۸ و ۹ و ۱۰/۰۴/۱۳۹۲ خواهد بود که محل و ساعت برگزاری آزمون در کارت آزمون ذکر خواهد شد. با عنایت به اینکه زمان‌ های فوق قطعی و غیرقابل تغییر می‌باشند،لذا از داوطلبان عزیز خواهشمند است به منظور دریافت کارت شرکت در آزمون در موعد مقرر به سایت استانداری زنجان مراجعه نمایند.

اطلاعیه ی تمدید ثبت نام

به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند با عنایت به تراکم ثبت نام در روزهای آخر و تماس های مکرر مبنی بر درخواست تمدید مهلت ثبت نام ، بدینوسیله مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۳/۱۸ تمدید می گردد

 

داوطلبان عزیز خواهشمند است قبل از ثبت نام به نکات زیر توجه نمایید :

۱-    حتماً قبل از ثبت نام، آگهی استخدام را از این سایت دانلود نموده و به دقت مطالعه فرمائید. همچنین نسبت به انطباق مدرک تحصیلی خود با رشته‌های اعلام شده در آگهی نهایت دقت را فرمائید و در صورت هرگونه سئوال در این مورد با دستگاه ذیربط تماس حاصل نمایید.

۲-    بهتر است ثبت نام را برای روزهای آخر موکول ننمایید، زیرا مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

۳-    هر داوطلب صرفاً مجاز به انتخاب یک دستگاه اجرایی، یک رشته شغلی و یک محل جغرافیایی خدمت می‌باشد.

۴-    صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق دارد.

۵-    ثبت نام بصورت ناقص و یا به هر نحو غیر از ثبت نام از طریق این وب سایت مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌شود.

۶-    قبل از شروع ثبت نام، فایل حاوی یک  قطعه عکس ۴×۳ جدید تمام رخ با پسوند jpg  و با ظرفیت حداکثر۱۰۰ کیلوبایت آماده نمایید.

۷-   توجه نمایید، تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران) و همچنین تاریخ دانش آموختگی (فارق‌التحصیلی) داوطلبان باید قبل از آخرین مهلت ثبت نام باشد.

۸-    در طی ثبت نام چنانچه نیاز به اصلاح مشخصات خود داشتید، از دکمه پیش‌بینی شده (اصلاح و بازگشت) استفاده کنید و به هیچ وجه از دکمه Back استفاده ننمائید.

۹-    در فرآیند ثبت نام انتخاب دستگاه، رشته شغلی و رشته تحصیلی به صورت الکترونیکی و توسط داوطلب انجام می‌شود. با این وجود توجه نمایید که ملاک اصلی، آگهی انتشار یافته می‌باشد و چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سایت و آگهی انتشار یافته، مشاهده نمودید و یا هر گونه مشکلی در نحوه ثبت نام الکترونیکی داشتید ، با شماره تلفن   ۴۲۱۵۲۰۵  تماس حاصل نمایید.

تایید و شروع ثبت نام

 

 

 

[toggle title=”آرشیو مطالب ” state=”close” ]

خبر ۱۴ فروردین ۹۲ – نتیجه نهایی آزمون استخدامی استانداری زنجان درخرداد ماه سال ۱۳۹۱

خبر ۲۷ اسفند – استخدام ۸۶۰ نفر در استان زنجان – لینک خبر

خبر ۶ اسفند -اطلاعیه شماره هفت : لیست نهایی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ اعلام شد

« برای مشاهده لیست نهایی سه برابر ظرفیت پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۲۶/۰۳/۱۳۹۱ دستگاههای اجرایی استان زنجان بر روی این لینک نمایید »

خبر ۶ اسفند – اطلاعیه شماره شش : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ اعلام شد

برای مشاهده نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ بر روی این لینک کلیک نمایید.

خبر ۳ بهمن – نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی زنجان مورخ ۲۶ خرداد سال ۱۳۹۱ اعلام شد – لینک خبر

نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان مورخ ۲۶/۳/۹۱ اعلام شد

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

اطلاعیه شماره پنج : نتایج آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶

ضمن عرض پوزش از کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان در مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ از بابت تاخیر ایجاد شده، به اطلاع می‌رساند که نمره خام آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان در سامانه http://natayej.karmandiran.ir قابل مشاهده می‌باشد. لازم به ذکر است نتیجه نهایی آزمون مذکور متعاقبا پس از اعلام ضوابط و اختیارات تفویض شده به استانها و تکمیل فرآیند آزمون استخدامی توسط دستگاههای اجرایی در سامانه کارمند ایران اعلام خواهد شد. به اطلاع می‌رساند انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز، از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون عمومی) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد و داوطلبان بومی شهرستان نسبت به داوطلبان بومی استان در اولویت خواهند بود. همچنین انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت . همچنین خواهشمند است تا زمان اعلام نتیجه نهایی از طریق همین سایت ، از تماس تلفنی با استانداری و دستگاه مربوطه ، امتناع فرمایید .

اطلاعیه شماره چهار : زمان اعلام نتایج آزمون

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند زمان اعلام نتایج آزمون متعاقبا از طریق این وب سایت اعلام خواهد شد.   اطلاعیه شماره یک : تغییر زمان صدور کارت و تاریخ آزمون با عنایت به آگهی استخدام پیمانی استانداری زنجان و دستگاههای اجرایی استان، به اطلاع می رساند پیرو تصویب معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه رئیس جمهور ، زمان اخذ آزمون از تاریخ ۱۹ خرداد ۹۱ به تاریخ ۲۶ خرداد ۹۱ تغیر یافته است.لازم به ذکر است که کارت ورود به جلسه داوطلبان استخدام پیمانی و برگه راهنمای آزمون از روز سه شنبه ۲۳ خرداد ۹۱ لغایت روز چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۱ در سایت ثبت نامی ( با کد رهگیری زمان ثبت نام ) قابل دریافت می باشد.   اطلاعیه شماره دو : داوطلبانی که موفق به دریافت کارت نشده اند داوطلبانی که به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشده اند، می توانند جهت شرکت در آزمون ساعت ۷:۳۰ صبح روز جمعه ۲۶ خرداد ۹۱ طبق جدول موجود در این فایل بر حسب دستگاه و رشته انتخابی به حوزه امتحانی خود مراجعه فرمایند

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

[/toggle]

دیدگاه ها (۳,۹۴۰)

 1. داود.... می‌گه:

  سلام و عرض ادب درباره دیسپاچینگ عرضی داشتم بنده تا مصاحبه عقیدتی رفتم بعد اون اطلاع ندارم هیچ کس هم جوابگو نیست تو برق منطقه چهار سال هست که تو بلاتکلیفی هستیم اما چندتا از دوستان رو جذبشون کردن …کسی خبر داره تکلیف چیه…ممنون میشم

 2. سعيد تاران می‌گه:

  من یکسری سوالات ازمون استخدامی خریدم ولی فایل سوالات به ایمیلم ارسال نشد لطفا ارسال نمایید

 3. سعيد تاران می‌گه:

  من یکسری سوالات ازمون استخدامی خریدم ولی فایل سوالات به ایمیلم ارسال نشد لطفا ارسال نمایید

 4. سلام می‌گه:

  سلام احتمال ردشدن فرد در مصاحبه عقیدتی چقدراست؟دوستان اگه اطلاعات دقیق دارنن راهنمایی کننن اخه من مصاحبمو خوب جواب ندادم……

 5. رضا می‌گه:

  سلام.منتظر جان هیچ خبری نیس .۳ ماهه همش میگن نامه استخدامیتون بیاد خبر میدیم.باید بشینیم زیر پامون علف سبز شه.من که یواش یواش ناامید میشم.

 6. منتظر اوقاف می‌گه:

  سلام دوستان. کسی از شروع به کارتون خبری نداری. لطفا آگه خبری دارید ما رو هم در جریان قرار بگذارید.

 7. آرزو مند می‌گه:

  سلام به همه دوستان منتظر
  من ورزش و جوانان ۹۲ هستم از شش اردیبهشت شروع به کار کردم ،تو این ۲/۵ ماه هیچ حقوقی دریافت نکردیم،فقط حکمامونو زدن وگفتن تا بودجه دستمون نیاد از حقوق خبری نیست.
  این شامل تمام ادارات میشه .هر اداره ای هم که به کارمندای جدیدش حقوق پرداخت کرده از منابع خود اداره بوده .شما هم سخت نگیرید ایشالا به زودی مشکل بودجه حل می شه و شما هم می رید سر کارتون.
  موفق و معید باشید

 8. مهدی از قزوین می‌گه:

  سلام .بچه های صنعت و معدن شما رفتین سرکار؟اگه نرفتین کارتون تو چه مرحله ای است؟

  • 123اوقافی می‌گه:

   سلام؛خسته نباشید؛من ازاوقاف آذربایجانشرقی هستم؛ازنهم شروع به کارکردم؛ازمعرفی شده های بنیادازسال ۹۰ بودم؛خیلی طول کشیدامابالأخره شد؛برای همه تون آرزوی موفقیت دارم؛

   • هیوا می‌گه:

    انشالله که موفق باشین دوست عزیز
    واسه ما هم دعا کنین
    میشه بگین شرایط گزینش عقیدتی تون چجوری بود و کجا برگزار شد؟

 9. هیوا سنندج می‌گه:

  سلام،
  اوقافیهای عزیز،شروع به کار کردین؟

  • منتظر اوقاف می‌گه:

   سلام . نه من هنوز سر کار نرفتم . دیروز باز زنگ زدم گفتم پس من کی میرم سر کار .چقدر باید منتظر باشم دیگه خسته شدم . اسممو پرسید گفت واسه شما داره مراحل اداریش انجام میشه تا شروع کارتون بیاد .اصرار کردم گفتم این مراحل اداری چقدر طول میکشه ایا باز میخواد یه ماه طول بکشه . گفت نه کمتر طول میکشه.
   دوستان اگه شما هم خبری دارین به ما هم اطلاع بدین.

   • هیوا می‌گه:

    اوقاف کردستان که میگه تا زمانی که نامه قطعی ابلاغ بودجه رو دریافت نکنیم ،هیچ اتفاق خاصی نمیافته
    بقیه استانها رو نمی دونم ولی متاسفانه اینجا هنوز بودجه در حد حرف و مصاحبه س،هنوز هیچ اداره ای ابلاغیه بودجه رو دریافت نکرده که بخوان نیروهای جدید رو دعوت به کار بکنن

 10. پنج درصد می‌گه:

  سلام می خواستم بپرسم نوع استخدام سهمیه پنج درصد چیه پیمانی یا رسمی

 11. منتظر اوقاف می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان اداره اوقاف .اقا رضا یا اقا محسن از شروع به کار در اداره اوقاف خبری ندارین من که زنگ میزنم میگن باید منتظر باشین.

 12. سیمین ش می‌گه:

  بچه ها من سال ۹۲ آزمون دادم درصدام عمومی : ۶۹ و تخصصی : ۷۶ بود و من برای اداره ی صنعت و معدن آزمون داده بودم و مصاحبه هم رفتم ولی بعد که پرسیدم گفتن یکی دیگه رو ورداشتن
  کسی میتونه کمکم کنه بدونم نفر چندم بودم یا اینکه چند نفرو استخدام کردن و وضعیتشون چجوری بوده؟!!
  مرسی

 13. رضا می‌گه:

  باسلام.میهمان اداره اوقاف: همکار محترم شما پذیرفته کدوم شهر هستین؟

 14. رضا می‌گه:

  باسلام.استخدامیهای اداره اوقاف که هنوز دعوت بکار نشده بودن از جمله آقا محسن و میهمان و… دعوت بکار شدین یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اطلاع دارین کی دعوت بکار میشیم ؟؟؟؟

 15. متنفر روزگار می‌گه:

  سلام ساله ۹۱ من نمرم ۷۵ بود که قانونش بالای ۶۰ قبول بود و پیگیری هم کردم.پس کیا رو گزینش کردن؟!!

 16. نادر می‌گه:

  سلام ،بچه های که مشغول شدند یه سوال ازتون دارم ،آیا شمارو در همان سمتی که آزمون دادید و قبول شدید قرار دادند یا در سمت دیگر ؟

 17. رضا می‌گه:

  سلام.من هم برای اداره اوقاف هستم .زنگ زدم آقای فاتح گفتن نامه استخدامیهاتون اگه دستمون برسه باهاتون تماس میگیریم‌.

 18. محسن می‌گه:

  سلام عده ای از دوستان در اداره اوقاف شروع به کار شده اند وبقیه مانده است می خواستم بپرسم اگر کسی اطلاع داره از لین قضیه اطلاع رسانی کنه با تشکر

  • میهمان می‌گه:

   سلام اقا محسن من هم برای اداره اوقاف هستم . من دو روز پیش زنگ زدم اداره کل اوقاف زنجان که گفتند مسئول منابع انسانی اداره برای حل همین مشکل( شروع به کارمون ) رفتند تهران . بعد دیروز یعنی ۷ ام باز زنگ زدم که گفتم شروع به کارمون چقدر طول میکشه اسممو پرسیدند گفتند ما هم مثل شما خیلی در تلاشیم زود برید سرکار نامه استخدامی تون در دست اقدامه بدستمون برسه بهتون زنگ میزنیم ، اصرار کردم گفتم چقدر میکشه گفت تو همین روزا میاد ولی شما نهایت نهایت یک ماه در نظر بگیر.

 19. ورزش و جوانان می‌گه:

  خدایا شکرت
  بالاخره ۲ سال انتظار ما به سر رسید.
  امروز جلسه معارفه داشتیم و از فردا رسما کارمونو شروع می کنیم.
  از همه دوستان ممنونم که تو این مدت با پیگیری ها و اطلاع رسانی هاشون به هم دلگرمی دادن.
  از مدیر محترم سایت هم کمال تشکر رو دارم که با پایه گذاری این سایت ما رو در طی این طریق یاری کردند.
  برای تک تک دوستان و همچنین مدیر محترم سایت آرزوی سربلندی و توفیق دارم.

 20. Reza می‌گه:

  میشه لطف کنید بگید از زمان پر کردن فرم گزینش هواشناسی تا تحقیقات محلی و مصاحبه عقیدتی چقدر زمان میبره؟

 21. سجاد می‌گه:

  بچه هاى راه شهرسازی،کسی خبری از میزان حقوق نداره؟

 22. جهاد............. می‌گه:

  برای بیمه فرستاده

 23. آزمون 92 (ورزش و جوانان) می‌گه:

  سلام .الان دارم از اداره میام .مدارکمو دادم .خبری از شروع بکار اول اردیبهشت نیست ، اما!!! جلسه توجیهی و خیر مقدم گویی و.. روز یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. به من گفتن ساعت ۹ روز یکشنبه اداره باشم.موفق باشید.

 24. به حسینی می‌گه:

  جهاد کجا فرستاده شمار و؟
  تامین اجتماعی؟

  یه خورده بیشتر توضییح می دی متوجه نشدم

 25. حسینی می‌گه:

  می خواستم بپرسم شرایط تامین اجتماعی که جهاد اینجانب را فرستاده چیه تشکر از راهنمایی دوستان

 26. گلبرگ می‌گه:

  سلام فردا یکشنبه طی مراسمی در سالن همایشهای ادارمون قراره ابلاغ شروع به کارمون رو بهمون تقدیم کنند واز سه شنبه اول اردیبهشت هم اولین روز کاری مون خواهد بود بر همه عزیزان پذیرفته شده راه وشهرسازی تبریک عرض میکنم آرزو میکنم تک تک عزیزان پذیرفته شده وبه خصوص مدیر محترم سایت که در این مدت با فعالیت خودشون باعث ایجاد همدلی و وحدت در میان پذیرفته شده های کل کشور شدند ،روزگار به کامشون باشه وهمواره موفق وسربلند باشند

  • به گلبرگ می‌گه:

   خدارو شکر تبریک میگم گلبرگ جون
   خوش به حالتون که با این همه احترام میرید سر کار
   اداره ما هنوز هم مارو به عنوان کارمندش قبول نداره و میگه هنوز معلوم نیست کی بیایید سر کار…

 27. ورزش جوانان می‌گه:

  اگه امروز کسی رفته اداره یه خبری بده…
  پیگیر باشید لطفا …
  همه اداره ها رفتن سر کار بجز ما…
  ما هم باید از اول اردیبهشت سر کارمون باشیم.
  استانداری می گه بودجه برای هر نفر تعریف شده نه برای هر اداره، حالا اگه اون اداره ۱۰۰ نفر هم استخدام کرده باشه بودجه به نفرات داده شده.
  یعنی بودجه ما ۶۰ نفر هم تامین شده و اینا دارن حرف…می زنن.

 28. به استخدامی های ورزش و جوانان می‌گه:

  دوستان لطفا سریع تر مدارکتونو برسونید دست اداره.
  ما باید از اول اردیبهشت سر کارمون باشیم.
  من امروز با استانداری صحبت کردم گفتند که بودجه از ۲۵ فروردین به همه ادارات داده شده ولی اداره میگه هنوز بودجه ندادن، لطفا همه پیگیر باشید موفق بشیم از اول اردیبهشت بریم سر کار.

  • جوات می‌گه:

   فکر نکنم از اول اردیبهش بریم سر کار

  • آزمون92 می‌گه:

   چرا این سوء پیشینه نمیاد ؟ مدارک خیلی وقته آماده س .فقط لنگ این سوء پیشینه هستیم!!!!!!

   • به آزمون 92 می‌گه:

    من شنبه هفته پیش مدارک داده بودم روز چهارشنبه عدم سو پیشینم اومد .
    مال شما هم حتما امروز میاد.
    هر لحظه که به دستتون رسید ببرید مدارکتونو بدید اداره
    اینا دنبال بهانه هستن بگن اردیبهشت نشد از خرداد بیایید.

 29. رضا می‌گه:

  سلام دوستان در آزمایش اعتیاد قبل از استخدام سیگار کشیدن تاثیری در نتیجه داره واصلا مشخص میشه در آزمایش که سیگار کشیدم ودر نتیجه آزمایش مینویسه که سیگاری ام.لطفا ار کی چیزی میدونه بگه خیلی نگرانم چند روز سیگار نکشم در نتیجه آزنایش تاثیر نداره

 30. جواب منتظررررر می‌گه:

  سلام.
  سوء پیشینه بستگی به تنبلی اداره اگاهی داره.
  به من، نیم ساعته جواب انگشت نگاری و استعلام رو دادن،بعدش بردم دادگستری. اونجا هم نیم ساعت طول کشید.یعنی حتی ۲۴ساعت بعد هم لازم نیست.

 31. منتظرررررررررررررررررررررررررررررررررر می‌گه:

  جواب عدم سوء پیشینم هنوز نیومده.
  روز شنبه انگشت نگاریمو دادم، گفتن ۳ روزه میاد در خونه، امروز ۵ روزه هنوز نیومده.
  مال شما چند روز طول کشید؟؟؟

  • جهاد زنجان 92 می‌گه:

   دوست عزیز زمانی که من رفتم واسه سوء پیشینه ( بهمن ۹۲ ) اینجوری بود که نامه معرفی جهاد رو بردم آگاهی همونجا ازم انگشت نگاری کردن و هزینه شو کارت کشیدم. ۲۴ ساعت بعد حضوری رفتم پلیس آگاهی و نامه عدم سوءپیشینه رو دادن بهم که ببرم دادگستری تا دادستان تایید کنه. دادگستری هم ۵ تومن تمبر باطل کردم و بلافاصله نام عدم سوءپیشه واسم صادر شد
   شاید الان روندش تغییر کرده
   ولی در کل من ۲۴ ساعت هم نشد که گرفتمش

  • محسن می‌گه:

   به نظر شمام واسه اداره ورزش و جوانان باشی.
   نه واسه مام نیومده

 32. سیمین ش می‌گه:

  بچه ها کسی از صنعت و معدن خبر نداره؟!

 33. گلبرگ می‌گه:

  اول اردیبهشت باید سر کار باشم☺ اداره راه وشهرسازی

  • محسن می‌گه:

   سلام.مبارک باشه.
   یه سوال:
   شما آزمایشات و سوپیشینه خودتونو کی تحویل اداره دادین؟
   میخوام بدونم از زمان تحویل مدارک تا دعوت به کار چقد طول میکشه؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها