استخدام استانداری خراسان جنوبی ۹۴+ استخدام : اعلام نتایج فهرست پذیرفته شدگان نهایی

استخدام استانداری خراسان جنوبی 94+ استخدام : اعلام نتايج فهرست پذيرفته شدگان نهاييReviewed by Admin on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۲۷ آبان ۹۳ استخدام : اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی استانداری خراسان جنوبی

فهرست پذیرفته شدگان نهایی (یک و نیم برابر) آزمون استخدامی استانداری خراسان جنوبی مورخ ۱۳۹۲.۳.۳ به شرح فایل پیوست اعلام می گردد …

 

برای مشاهده نتایج اینجا را کلیک نمایید

تذکرات

–          به اطلاع می رساند دعوتنامه تحویل مدارک جهت معرفی به گزینش و انجام سایر مراحل استخدام به آدرس پستی پذیرفته شدگان متعاقباً ارسال خواهد شد .

–          داوطلبینی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارند می توانند اعتراض خود را به صورت کتبی حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۳.۹.۱ حضوراً به دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری تحویل نمایند . بدیهی است به اعتراضاتی که پس از تاریخ مذکور و یا به صورت پستی واصل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد .

 

خبر ۵ شهریور ۹۳ استختام : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۲/۳/۳ استانداری خراسان جنوبی اعلام شد 

 برای مشاهده نتایج اینجا را کلیک نمایید 

برای ورود به سامانه ثبت اعتراض اینجا را کلیک نمایید

خبر ۵ شهریور ۹۳ استختام :اعلام نتایج سه برابر ظرفیت اداره کل بهزیستی در آزمون متمرکز مورخ ۹۲.۳.۳

نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۲.۳.۳ اداره کل بهزیستی استان به تفکیک رشته شغلی و به ترتیب نام خانوادگی داوطلبین به همراه تاریخ مصاحبه پذیرفته شدگان به شرح ذیل اعلام می گردد ...

 برای مشاهده نتایج کلیک نمایید

ضمناً به اطلاع پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۲/۳/۳ اداره کل بهزیستی استان خراسان جنوبی می رساند، با توجه به رشته شغلی مورد تقاضا،لازم است طبق جدول زمانبندی وبا همراه داشتن مدارک ذیل بهمرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی استان واقع در بیرجند خیابان شهدا کوچه شهدای ۶مراجعه نمایند.

۱– اصل شناسنامه و یا کارت ملی

۲- در صورت داشتن مقالات و تحقیقات علمی و نیز آشنایی با زبان های خارجی و رایانه و مهارت هایICDLارائه اصل گواهینامه های مربوطه

۳-در صورت داشتن سوابق تجربی و کاری ، تاییدیه معتبر از واحد مربوطه

تذکر :

۱ – از افرادی که در ساعت مقرر مراجعه ننمایند مصاحبه بعمل نخواهد آمد .حضور پذیرفته شدگان براساس برنامه زمانبندی در ساعت مقرر درجلسه مصاحبه الزامی خواهد بود و بدیهی است عدم مراجعه به موقع در ساعت مقرر دلیل بر انصراف از ادامه مراحل استخدامی تلقی می شود و نام شما از فهرست پذیرفته شدگان مرحله اول حذف خواهد شد .

۲- چنانچه افرادی به فرایند اجرای آزمون معترض می باشند می بایست اعتراض خود را به صورت مکتوب با ذکر دقیق موضوع مورد اعتراض تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۵/۲۹ به دبیرخانه اداره کل بهزیستی استان خراسان جنوبی به آدرس بیرجند- انتهای بلوار صنعت ومعدن – سایت اداری اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی از طریق پستسفارشیارسال نمایند . ضمنا در پشت پاکت قید بفرمائید اعتراض در خصوص آزمون مورخ ۹۲/۳/۳ می باشد .

خبر ۵ شهریور ۹۳ استختام : اعلام نتایج سه برابر ظرفیت اداره کل جهاد کشاورزی استان در آزمون مورخ ۱۳۹۲.۳.۹

نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۲.۳.۹ اداره کل جهاد کشاورزی استان به تفکیک رشته شغلی و نام خانوادگی داوطلبین به شرح ذیل اعلام می گردد …

 برای مشاهده اطلاعیه اعلام نتایج  و همچنین نحوه و مهلت ارسال اعتراضات اینجا را کلیک نمایید

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت اینجا را کلیک نمایید

برای مشاهده متن آگهی استخدام اینجا را کلیک نمایید

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان خراسان جنوبی به پایان رسید. جهت دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون استخدامی، در روزهای ۱ و ۲ خرداد ماه ۱۳۹۲ به این وب سایت مراجعه نمایند

استانداری خراسان جنوبی و تعدادی از دستگاههای اجرایی استان خراسان جنوبی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی از محل سهمیه استخدامی برنامه پنجم توسعه موضوع نامه شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، تعداد ۱۱۳ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه تخصصی، آزمون عملی (حسب مورد) و گزینش بصورت پیمانی به شرح جداول ذیل استخدام می نماید.

دانلود فرم اشتغال

کد دستگاه اجرایی

عنوان دستگاه اجرایی

مشخصات مجوز استخدامی

مجموع ردیف استخدامی

شماره مجوز

تاریخ مجوز

تعداد

۱۰۰

استانداری خراسان جنوبی

۳۵/۶/۸۸۷۵

۱۳۹۲/۲/۱۰

۵۰

۱۱۳

۲۰۰

اداره کل بهزیستی استان

۳۵/۶/۹۸۱۴

۱۳۹۲/۲/۱۵

۳۰

۳۰۰

اداره کل بیمه سلامت استان

۳۵/۶/۸۸۴۸

۱۳۹۲/۲/۱۰

۱

۴۰۰

اداره کل دامپزشکی استان

۳۵/۶/۷۸۸۸۱۴

۱۳۹۱/۱۲/۱۲

۱۶

۵۰۰

اداره کل ورزش و جوانان استان

۳۵/۶/۹۸۱۰

۱۳۹۲/۲/۱۵

۱۶

 

نکات مهم ثبت نام:

 • قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از شرایط احراز خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند.
 • بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
 • مهلت ثبت نام برای شرکت کنندگان در آزمون به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده  ثبت نام نمایند ضمنا فرصت ثبت نام تعهد استخدامی برای دستگاه نمی باشد.

شرایط عمومی استخدام :

 • داشتن تابعیت ایران
 • انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
 • عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
 • دارابودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدرک همتراز (برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط احراز آنها پیش بینی شده است)
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

نمونه سوالات استخدامی استانداری های کشور


شرایط اختصاصی استخدام :
داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال تا آخرین روز مهلت ثبت نام.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبر حق علیه باطل (از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ لغایت ۱۳۶۷/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقود الاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال.
ج) آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند، از شرط حداکثر سن معاف  می باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت  (قراردادی) در دستگاههای دولتی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها. (حداکثر ۱۰ سال)

جدول شرایط اختصاصی دستگاههای اجرایی

کد دستگاه اجرایی

دستگاه اجرایی

توضیحات

۱۰۰

استانداری خراسان جنوبی

۱- کارکنان زن قراردادی شاغل در استانداری و واحدهای تابعه در رشته های شغلی که شرایط احراز آن جنسیت مرد قید شده است مجاز به شرکت خواهند بود. (فقط رشته های شغلی استانداری و واحدهای تابعه)

۲- رشته شغلی «کارشناس مطالعات اقتصادی» کد ۱۳۸ فقط مختص کارکنان قراردادی منتقله از کلانشهرها می باشد و سایر افراد مجاز به شرکت در این رشته شغلی نمی باشند.

۲۰۰

اداره کل بهزیستی استان

۱- کارکنان زن قراردادی شاغل در اداره کل بهزیستی استان و واحدهای تابعه آن در رشته های شغلی ستاره دار (*)  از شرط جنسیت معاف بوده و مجاز به شرکت در رشته های شغلی مذکور می باشند.

۵۰۰

اداره کل ورزش و جوانان استان

۱- کارکنان زن قراردادی شاغل در اداره کل ورزش و جوانان استان و واحدهای تابعه آن در رشته های شغلی آن دستگاه که در شرایط احراز آن جنسیت مرد قید شده است مجاز به شرکت خواهند بود.


مدارک مورد نیاز:

 • تکمیل برگ درخواست شغل (با دقت و خط خوانا تکمیل گردد)
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی معتبر از دانشگاه محل تحصیل (تاریخ فراغت از تحصیل، حداکثر تا تاریخ آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد)
 • تصویر کارت ملی
 • تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)
 • تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران) تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.
 • دو قطعه عکس ۴×۳ جدید، تمام رخ پشت نویس شده، ( یک قطعه عکس بصورت الکترونیکی ارسال گردد)
 • مدارک دال بر ایثارگری
 • مدارک دال بر بومی بودن
 • تصویر گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت  های عمومی فن آوری اطلاعات
 • مدارک دال بر خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۱۳۵۷/۱/۲۲ به بعد
 • اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۹۰ ریال به حساب جاری۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و علمی داوطلبان استخدام (ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند)

تذکرات مهم:
الف) متقاضیانی که برای شرکت در آزمون استخدامی متمرکز مورخ ۴/۴/۹۱ نسبت به واریز مبلغ ۶۰۰۰۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی اقدام نموده اند فقط ما به التفاوت آن به مبلغ ۳۰۰۰۰ ریال را به حساب مذکور واریز و اصل فیش های واریزی ۳۰۰۰۰ ریال و ۶۰۰۰۰ ریال را به همراه سایر مدارک ثبت نام ارسال نمایند. در غیر اینصورت باید کل مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال را به حساب مربوطه واریز و اصل فیش آن را ارسال نمایند.
ب) داوطلبینی که در آزمون قبلی مورخ ۹۱/۴/۴ ثبت نام و نسبت به ارسال مدارک اقدام نموده اند می باید مجدداً کلیه مدارک مندرج در متن آگهی را در مهلت مقرر از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند.

 

نمونه سوالات استخدامی استانداری های کشور


نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:
ثبت نام متقاضیان بصورت الکترونیکی و از طریق نشانی اینترنتی:  http://azmoon.sko.ir  به شرح ذیل انجام می پذیرد.
نکته: اسکن یک قطعه عکس ۴×۳ جدید، تمام رخ  با حجم ۱۰۰ کیلوبایت الزامی است (با یکی از فرمت های: png- gif  jpg – )
متقاضیان واجد شرایط، ملزم هستند از تاریخ درج آگهی روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۲/۲۲ تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۳۹۲/۰۲/۲۷  نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس: http://azmoon.sko.ir   اقدام نمایند.
متقاضیان واجد شرایط می بایست مدارک ثبت نام را به ترتیب یاد شده در پاکت A4 قرار داده و حداکثر تا روز پنجشنبه مورخ ۰۲/۰۳/۱۳۹۲  طریق پست سفارشی به آدرس دستگاه اجرایی مورد درخواست به شرح جدول ذیل ارسال نمایند لطفا بر روی پاکت علاوه بر آدرس و نام دستگاه مورد درخواست  به جمله (واحد امور اداری دستگاه مورد درخواست مربوط به آزمون استخدامی متمرکز) نیز اشاره گردد.
 توجه: به مدارک ناقص و یا مدارکی که پس از مهلت ثبت نام به پست تحویل و یا از هر طریق دیگری ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

کدپستی

آدرس

دستگاه اجرایی

ردیف

۹۷۱۴۹۱۳۳۳۳

بیرجند-  طالقانی ۱۳ ساختمان مرکزی، اداره کل امور اداری و مالی استانداری

استانداری خراسان جنوبی

۱

۹۷۱۷۶۹۱۱۱۶

   بیرجند- خیابان ارتش- روبروی پادگان امام رضا (ع)، امور اداری اداره کل بهزیستی استان

اداره کل بهزیستی استان

۲

۹۷۱۸۷۳۳۱۷۶

خیابان ۱۵ خرداد، تقاطع توحید-  امور اداری اداره کل بیمه سلامت استان بیرجند-

اداره کل بیمه سلامت استان

۳

۹۷۱۶۸۸۴۱۴۷

بیرجند- خیابان جمهوری اسلامی۲، پشت پارک آزادی، امور اداری اداره کل دامپزشکی استان

اداره کل دامپزشکی استان

۴

۹۷۱۹۸۵۴۵۹۶

بیرجند- معصومیه، بلوار صنعت و معدن، سایت اداری، اداره کل ورزش و جوانان (اداره توسعه منابع انسانی)

اداره کل ورزش و جوانان استان

۵

زمان و محل توزیع کارت:
کارت ورود به جلسه آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی در روزهای چهارشنبه مورخ  ۱۳۹۲/۳/۱ و  پنجشنبه  مورخ ۱۳۹۲/۳/۲ از طریق سایت به آدرس:   http://azmoon.sko.ir قابل دریافت بوده و زمان و محل برگزاری آزمون بر روی کارت دریافتی به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت ورود به جلسه به منزله تأیید مدارک ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

 

نمونه سوالات استخدامی استانداری های کشور


مواد آزمون:
الف) آزمون توانمندیهای عمومی شامل: ۱- معارف اسلامی (ضریب ۳) ۲- زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری (ضریب ۲)  ۳- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی (ضریب ۲) که به تعداد (۹۰) سوال چهار گزینه ای طراحی (بدون اعمال نمره منفی) خواهد بود.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سؤالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.
ج) داشتن گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی در سطح متوسط (Intermediate ) و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده

تذکرات:
۱۰۰% سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق دارد.
تبصره ۱: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد از داوطلبان بومی سایر شهرستانهای استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می گردند.
تبصره ۲: بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) در محل جغرافیایی مورد تقاضای استخدام باشد و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.
د: فرزندان و همسران کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات « کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران» به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و: آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشد.
توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند.

۱- از کل مجوز استخدامی۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت تخصیص می یابد لازم به ذکر است ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران ازسوی بنیاد شهید معرفی شده و در حال جذب می باشند. فرزندان معظم شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد شهید معرفی نشده­اند می توانند در این آگهی به همراه سایر ایثارگران ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند.
همچنین براساس قانون اصلاح بند (و) ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه، فقط فرزندان شاهد و جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و آزاده بالای یک سال اسارت از شرط جنسیت برای استفاده از سهمیه استخدامی معاف و دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون الزام به رعایت شرایط سنی، تحصیلی، معدل و آزمون و با احراز شرایط عمومی گزینش با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و از ابتدا آنان را به صورت رسمی قطعی استخدام نمایند.
مابقی مشمولین این بند که از سوی بنیاد شهید معرفی شده اند در حد باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد، در آزمون استخدامی شرکت نموده و در رقابت با سایر افراد واجد شرایط این بند به ترتیب بالاترین نمره انتخاب خواهند شد.
۲ – پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص دارد. مشمولین این بند براساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
۱/۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۲/۲- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۳/۲- در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله (عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیر قادر به کار قید گردد) در غیر این صورت این افراد نمی توانند از مزایای مربوطه بهره مند گردند.
۴/۲ – ایثارگران شامل رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی و نیز فرزندان و همسر آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و آزادگان زیر یکسال اسارت و خواهران و برادران شهدا می باشد که در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
۳ – معلولین عادی به شرط کسب حدنصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود. (معلولینی که نیاز به منشی در روز آزمون استخدامی دارند می بایست موضوع را سریعا به دستگاه مورد درخواست اطلاع رسانی نمایند)
۴- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند  و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
۶- افرادی که حد نصاب ۶۰% آزمون (توانمندی های عمومی) را کسب نموده اند و پس از اعمال نمرات تخصصی به عنوان پذیرفته شده اولیه معرفی شده اند، باید حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه آزمون، گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فنآوری اطلاعات را ارایه نمایند. در صورت عدم ارایه مدارک مذکور در مدت تعیین شده افراد ذخیره جایگزین خواهد شد. در مواردی که استخدام و جذب بعد از آزمون اولیه منوط به انجام مصاحبه تخصصی و آزمون عملی باشد پس از ارایه گواهی نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه اولیه مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی به عمل می آید.
۱/۶ – کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشد موظفند در یکی از مراکز تعیین صلاحیت شده که در بخش «اعتبار سنجی موسسات آموزشی» با عنوان «موسسات تعیین صلاحیت شده» سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی  با آدرس www.smtc.ac.ir   قابل مشاهده می باشد یا سایت دفتر آموزش و پژوهش استانداری به آدرس www.sko.ir  پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، گواهی نامه مذکور را ارایه نمایند.
۷- کارکنان غیر رسمی شاغل در دستگاههای دولتی به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲)درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
۸- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی دستگاه اجرایی مربوطه، داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود.
۹- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۰- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۱۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۱۲- اسامی پذیرفته شدگان پس از تأیید مراجع ذی صلاح و از طریق سایت استانداری به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۳- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر می باشد.

 

 نمونه سوالات استخدامی استانداری های کشور

فرم ثیت نام آزمون استاندرای خراسان جنوبی

دیدگاه ها (۱۴۶)

 1. mehran می‌گه:

  سلام اقای مدیر خسته نباشید
  سلام دوستان محترم خراسان جنوبی ایا کسی میدونه کی شروع بکا میکنیم ایا به کسی زنگ زدن خواهشا خبر بدین ممنون.

 2. منتظر 91 می‌گه:

  سلام دوستان عزیز

  آخرین اخبار رسیده از معاونت توسعه به قرار زیر است

  نامه استان آذربایجان‌شرقی و خوزستان با این شماره نامه ها به استانداری های مربوطه ارسال شده و توسط استانداری رویت شده و به مسئولان مربوطه ارجاع داده شده.

  ۲۲۵/۹۳/۱۴۰۰۷
  ۲۲۵/۹۳/۱۴۰۰۳

  همچنین لیست پیوستی حاوی اطلاعات افراد اصلی و ذخیره پنج استان زیر توسط معاونت توسعه تأیید نهایی شده.
  سمنان.لرستان.زنجان.خراسان جنوبی.آزمون خرداد۹۱خوزستان

  همچین قراره از فردا جلسه ای در استانهایی که لیستشون مورد تأیید قرار گرفته با حضور مسئولان استانی و مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تشکیل بشه و هم سهمیه های استان اختصاص پیدا کنه،هم اعتبار مورد نیاز برای استان اختصاص داده بشه.و در نهایت اجازه دسترسی استان به سامانه کارمند ایران،جهت تخصیص کد مستخدمی داده بشه.

  ضمنا این جلسه روز پنجشنبه ۲۵دی ماه در استان سمنان برگزار خواهد شد.

  موفق و موید باشید.
  بچه ها از استانداری پیگیر باشید گویا استانداری کند عمل کرده

 3. توجه توجه می‌گه:

  مدیرجان، خبرخوب دارم ،,,,,
  حتما دانلود کنید(امیدوارکننده)،کم حجمه،نگران نباشید،,
  فایل صوتى (یک دقیقه و هجده ثانیه)مصاحبه ی دکتر نوبخت با رادیو ایران در مورد استخدام استانداری ،پنج شنبه ساعت ۱۴
  .تعیین تکلیف استخدامی استانداری ها در اسفند و لحاظ شدن حقوق و مزایا از فروردین.
  bayanbox.ir/id/1832517921187181158

 4. محسن می‌گه:

  اقای مدیر….
  لطفا اطلاع رسانی کنید
  sk-hrm.ir/index.php/component/content/article/8-2014-02-16-15-34-18/51-%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D8%AC-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%8A-%D8%B3%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA

 5. mamad می‌گه:

  پذیرفته شدگان عزیز. لطفا برای هماهنگی جهت پیگیری استخدامی های استانداری ها به وبلاگ زیر مراجعه کنید.

  http://estekhtami.blog.ir/

  با تشکر از مدیر محترم سایت

 6. توجه!!!!!!! توجه!!!!!!!شماره و ایمیل برنامه ثریا (پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵ _info@sorayatv.ir) لطفا فقط به این شماره ها عده ای قصد سوء استفاده دارند می‌گه:

  توجه!!!!!!! توجه!!!!!!! مدیر عزیز در قسمت مربوطه سایت استخدام میهمان امشب برنامه ثریا دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور -۱۰ شهریور نوشته: ((بعضی دوستان با سوء استفاده از نام برنامه ثریا شماره و ایمیل تقلبی برای ان در نظرات معرفی کرده بودند !!

  لطفا از ارسال نظر و ایمیل جدا خودداری کنید به شمارو ایمیلی غیر از ایمیل درج شده در این خبر پیام ندهید.))
  لطفا به شماره و ایمیل زیر پیام دهید :
  پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵
  info@sorayatv.ir

 7. گيلدا می‌گه:

  سلام
  امشب ساعت ۲۳:۱۵برنامه ی ثریا از شبکه ى یک با حظور آقاى نوبخت اجرا میشود ،خاهشا بازم نشون بدید که محکم پاى حقتون واستاده اید ،پیامک بارونش کنید مثه دفعه ى قبل
  خدایش پیامک بدید باهر خط،،،،،،،،

 8. میریم سرکار می‌گه:

  استاندار: سفر معاون رئیس جمهور به استان برکات بسیار خوبی به همراه داشت

  استاندارخراسان جنوبی که در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: سفر معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به استان خراسان جنوبی قطعاً ‌دارای آثار و برکات بسیار خوبی برای استان در بخش های مختلف در بر خواهد داشت.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی ، وجه اله خدمتگزار، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت:امید است در آینده ای نزدیک شاهد نتایج خوب این سفر در بخش های مختلف باشیم و این سفر منشاء تحولی اساسی در استان باشد.

  وی به مشکلات استان در بخش های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: کمبود آب شرب خصوصاً در روستاها از جمله مشکلاتی است که در استان وجود دارد به گونه ای که در حال حاضر بالغ بر ۴۰۰روستا در استان به وسیله تانکر آبرسانی می شود.

  وی موضوع راه آهن را از دیگر موارد دانست و افزود: موضوع اتصال استان به خط راه آهن به عنوان یک خواست عمومی مردم استان در دستور کار جدی مورد توجه قرار گرفته و مقرر شد شروع عملیات اجرایی راه آهن استان آغاز شود.

  وی خاطرنشان ساخت: امید است با پیگیری هایی که انجام می شود در بودجه سال ۹۴ استان موضوع راه آهن به عنوان یک ردیف اعتباری گنجانده شود.
  وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۲درصد از پست های سازمانی در ادارات وسازمان های دولتی استان بلاتصدی است، گفت:در گذشته برخی افراد با مجوزهای دولتی استخدام شده اند اما امکان بکارگیری و شروع بکار آنان در ادارات فراهم نشده که امیدواریم این مشکل نیز با دستور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مرتفع شود.

 9. علی می‌گه:

  با سلام
  بالاخره آقای نوبخت جواب شفاف تری داد امیدوار کننده بود این نتیجه پیگیری ها است همینطور با قدرت ادامه دهید دید ید امشب صدا و سیما به خاطر حجم انبوه پیام و تلفن و ایمیل مجبور شدپیگیری کند ایمیل یکی از بچه های اصفهان را در مورد استخدام استانداری مطرح کرد و آقای نوبخت گفت فردا اصفهان است بیاد استانداری حضوری ارسال کننده ایمیل را ببنید. ما می توانیم زودتر سر کار برویم اگر همه با هم بخواهیم و بدون ترس پیگیری کنیم.ادامه دهید.

 10. علی می‌گه:

  سلام
  دوستان آقای نوبخت فردا شب ۱۳۹۳/۵/۱۴ دوباره مهمان برنامه پایش است ، لطفاً پیامک بزنید ۳۰۰۰۰۱۱۱ ،شما می تونید به طور مستقیم هم به برنامه از طریق سایت ایمیل بزنید ، پیامکهاتون را یک جوری بنویسید تا جواب قانع کننده بدهد ، و توضیح بدهد که آزمون استانداریها با طرح مهرآفرین متفاوت بوده و فرق داره

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *