استخدام استانداری آذربایجان غربی ۹۴ + استخدام : منابع مالی مورد نیاز استخدامی آذربایجان غربی تامین شد

استخدام استانداری آذربایجان غربی 94 + استخدام : منابع مالی مورد نیاز استخدامی آذربایجان غربی تامین شدReviewed by MODIR on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 خبر۲۱۲ مهر ۹۳ استختام : منابع مالی مورد نیاز جهت بکارگیری پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی آذربایجان غربی تامین شد

مدیرکل برنامه ریزی و بودجه استانداری:
منابع مالی مورد نیاز جهت بکارگیری پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی آذربایجان غربی تامین شد

حضرتی گفت: مقدمات قانونی لازم برای بکارگیری ۱۴۳۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در دستگاه های اجرایی استان نهایی شده است .

به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، مدیر کل برنامه ریزی و بودجه استانداری در گفتگو با خبرنگاران افزود: بکارگیری این افراد، همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد اشتغال برای جوانان به ویژه جوانان تحصیل کرده انجام می گیرد.

وی اظهار کرد: ۴۲۲ نفر از این افراد مربوط به استخدام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۵۰ درصد می باشد که به تدریج و حداکثر تا اسفند ماه سال ۱۳۹۳ اعتبار لازم برای جذب این افراد که مراحل قانونی استخدام را طی کرده اند تامین خواهد شد.

حضرتی ادامه داد: همچنین ۳۸۸ نفر در قالب آزمون استخدامی ناظرین گندم در مجموعه دستگاه های استانی وزارت جهاد کشاورزی جذب خواهند شد.

وی اضافه کرد: اعتبار مورد نیاز برای بکارگیری این افراد نیز پس از طی مراحل قانونی و با توافقات صورت گرفته به تدریج در اختیار ادارات کل جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و امور عشایری استان قرار می گیرد تا نسبت به بکار گیری آنها اقدام گردد.

حضرتی گفت: در این ارتباط موافقت دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری برای استخدام ۷۰ نفر از ناظرین گندم در مرحله اول صادر شده است.

وی اظهار کرد: همچنین با پیگیری های مکرر صورت گرفته از معاونت برنامه ریزی ، نظارت و راهبردی ریاست جمهوری، پس از صدور مجوزها و موافقت های لازم، تامین اعتبار برای بکارگیری ۶۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی استانداری در اولویت کار استان قرار گرفته است .

وی ادامه داد: این افراد نیز انشاا.. از اوایل سال آینده با تامین اعتبار مناسب جذب دستگاه های اجرایی مربوطه خواهند شد.

خبر۱۲ مرداد ۹۳ استختام : آخرين وضعيت و نتايج آزمون استخدامي تير ماه سال ۹۲ در آذربايجان غربي

نادر صفرزاده معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي در گفتگو با خبرنگار سايت اطلاع‌رساني استانداري آذربايجان غربي، آخرين وضعيت مربوط به برگزاري آزمون استخدامي در تير ماه سال ۹۲ را تشريح كرد.

صفرزاده در اين گفتگو در پاسخ به اين سوال كه آزمون استخدامي مذكور در قالب طرح مهرآفرين بوده است يا نه، گفت: بر اساس مفاد آگهي استخدام، سهميه هاي مربوط به اين آزمون استخدامي از محل برنامه پنجم توسعه بوده نه طرح مهرآفرين و از طرفي ديگر استانداري آذربايجان غربي در سال ۹۱ اين آزمون را برگزار نكرده بلكه برگزاري آزمون در تيرماه ۹۲ انجام گرفته است.

وي در خصوص آخرين وضعيت و نتايج اين آزمون نيز گفت: در اواخر سال ۹۲، هسته گزينش استانداري نظر نهايي خود را در خصوص نفرات اصلي قبول شده اعلام نموده و مراحل اداري آزمون نيز مورد تاييد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور قرار گرفته و اكنون نيز در مرحله تامين اعتبار و جذب و بكارگيري قبول شدگان نهايي مي باشد.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار ادامه داد: همه مسئولان كشور و استان در تلاش هستند تا موضوع و مشكل تامين اعتبار براي پذيرفته شدگان آزمون استخدامي مرتفع گردد لذا بلافاصله پس از رفع مشكل تامين اعتبار، از افراد پذيرفته شده براي شروع بكار دعوت بعمل خواهد آمد.

صفرزاده همچنين در پاسخ به اين سوال كه آيا امكان لغو اين آزمون وجود دارد يا خير؟ گفت: بنده به صراحت اعلام مي‌كنم كه امكان لغو اين آزمون وجود ندارد و شايعات موجود در اين خصوص به هيچ وجه صحت ندارد.

وي اضافه كرد: استانداري آذربايجان غربي تمامي مراحل اداري و قانوني آزمون استخدامي برگزار شده را به پايان رسانده و فرايند اجراي آن مورد موافقت و تاييد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور نيز قرار گرفته و اكنون در مرحله تامين اعتبار است.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار آذربايجان غربي در پايان سخنان خود تاكيد كرد: اطلاع‌رساني در خصوص آزمون استخدامي برگزار شده در تيرماه سال ۹۲، تنها از طريق سايت اطلاع رساني استانداري انجام خواهد گرفت فلذا ذينفعان با مراجعه به اين سايت مي‌توانند از آخرين اخبار و اطلاعات در اين زمينه آگاهي يابند.

خبر ۲۸ اردیبهشت ۹۳ – قابل توجه قبول شدگان اصلي آزمون استخدامي سال۹۲

به اطلاع مي رساند مستندات و فرآيند اجراي آزمون استخدامي سال ۹۲ و رعايت شيوه نامه و مقررات مربوط به آزمون از طريق معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور مورد تاييد قرار گرفته و در مرحله تامين اعتبار و تخصيص شماره مستخدم مي باشد كه به محض انجام مراحل از طريق دستگاه استخدام كننده مراتب جهت شروع بكار و انجام مراحل اداري اطلاع رساني خواهد شد.

خبر ۲۰ اسفند ۹۲ – وعده دولت در تامین اعتبار استخدام های جدید، شعار بود

اشتغال یکی از مهمترین دغدغه های در جامعه امروز به شمار می رود، ‌مسئله ای که تمامی جوانب زندگی را در بر می گیرد و وجود هر نوع ضعف در روند کار و اشتغال در نهایت موجب محرومیت، ‌کاهش سطح رفاه زندگی افراد و به خطر افتادن آینده جامعه می شود.

اشتغال در بخش خصوصی اغلب از سوی مردم به داشتن سرمایه هنگفت ربط داده می شود و فعالیت خرد در این بخش نیز بدلیل پایین بودن امنیت کاری از سوی بسیاری مطلوب نیست و به هر دری سر می زنند تا شاید فرجی حاصل و امکان فعالیت حتی در پایین ترین سطوح کاری در ادارات دولت برایشان فراهم شود.

تیرماه امسال براساس بخشنامه دولت فرصتی برای بسیاری از تحصیلکردگان استانی فراهم شد تا بخت خود را آزموده و با قرارگیری در میدان سنجش ادارات دولتی شایستگی خود را جهت کسب کرسی های خدمتگزاری دولت را نشان دهند و از همین رو ۱۶ هزار دانش آموخته بیکار در این آزمون شرکت کردند.

در کمتر از یک ماه بعد از برگزاری این ماراتن سرنوشت ساز برای جوانان استان، ۴۰۰ نفر موفق به ورود به بدنه دولت و امیدوار به آینده کاری و زندگی خود شدند اما با وجود گذشت ۸ ماه از زمان اعلام نتایج، هنوز زمان آغاز بکار قبول شدگان مشخص نیست و خبرهای ضد و نقیض از امکان لغو این طرح حکایت می کند.

مدیرکل منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی در اینباره گفت: آزمون استخدامی این افراد برابر آگهی مندرج در روزنامه های کثیرالانتشار و مجوز رسمی دولت برگزار شد و قانونی بودن آن جای هیچ شکی ندارد.

«آقایاری» تامین نشدن اعتبار را اصلی ترین دلیل بلاتکلیفی قبول شدگان برای آغاز فعالیتشان در ادارات پذیرش شده دانست و افزود: برخی از این افراد اظهار نگرانی می کنند اما باید گفت موفق شدگان در آزمون استخدامی باید مراحل گزینش خود را طی کنند که در برخی مواقع این مراحل از ۴ ماه تا یکسال طول می کشد.

وی ادامه داد: بعد از اعلام نظر گزینش ادارات،‌ مستندات مربوطه برای دریافت کد مستخدمی جمع بندی خواهد شد اما لازمه اخذ این کد برای ثبت افراد در سایت کارمند ایران بعنوان نیروی دولتی، تاییدیه مالی و اعتباری ادارات مربوطه است.

مدیرکل منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی اضافه کرد: سال ۹۲ تمام شد و برای تایید اعتبار باید در انتظار آغاز سال جدید و اعلام میزان بودجه های ادارات باشیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر علت برگزاری آزمون بدون در نظر گرفتن شرایط مالی چیست؟ گفت: دولت قبلی بعد از صدور مجوزها، وعده تامین اعتبار را داده بود اما این وعده تنها به صورت سخن بود و در اصل روی کاغذ هیچ برنامه ای موجود نیست.

آقایاری با بیان اینکه چشم اندازه بودجه ای سال آینده برای کل کشور مثبت نیست، اضافه کرد: با این وجود اولویت نخست استان بنابر دستور استاندار تعیین تکلیف قبول شدگان آزمون استخدامی است و تمام تلاش خود را برای بازکردن ردیف اعتباری مربوطه خواهیم کرد و بعد از آن دریافت کد مستخدمی به زمانی بیشتر از دو هفته نیاز ندارد.

این مقام مسئول با رد برخی اظهار نظرها مبنی بر امکان لغو این مصوبه گفت: به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد، آغاز بکار قبول شدگان آزمون شاید دیر یا زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد.

وی در خصوص عملکرد برخی از ادارات در دعوت قبول شدگان برای آغاز فعالیت کاریشان نیز یادآور شد: پیش از دریافت کد مستخدمی هرنوع فعالیتی خلاف قانون است و ذیحسابان ممنوع از پرداخت حق الزحمه هستند و اگر ادارات نیروهای خود را با عنوان گذراندن دوره های آموزشی بدون دریافت حقوق دعوت به همکاری کنند نیز غیرقانونی است و قبول شدگان اجازه پایمال شدن حق خود

را ندهند.

معاون منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی هم با بیان اینکه آزمون استخدامی اخیر ادارات دولتی دارای ۳ فرآیند بود، اضافه کرد: این ۳ فرآیند شامل قبولی در آزمون،‌ قبولی در گزینش و تامین اعتبار بود که بدلیل محقق نشدن شرط سوم تاکنون امکان آغاز بکار این افراد وجود ندارد.

نادر صفرزاده با اظهار امیدواری برای حل مشکل آزمون استخدامی در سال آینده گفت: باید منتظر ابلاغ اعتبار و بررسی پیش بینی ادارات و تایید آن

از سوی مجلس بود که پیش بینی می شود با توجه به تاییده بودجه سال آینده در شورای نهگهبان، تا آخر سال جاری ارقام تخصیصی ابلاغ و تکلیف قبول شدگان مشخص شود.

وی اظهار کرد: درصورتیکه در بودجه ابلاغی ردیف اعتباری مورد نظر باز نشود نیز با برخی میانبرهای اعتباری در سال آینده امکان تامین اعتبار برای آن ها وجود دارد.

صفرزاده در خصوص نگرانی برخی قبول شدگان از احتمال لغو نتایج این آزمون گفت: کسانی که موفق به پشت سر گذاشتن این سد شده اند نگران نباشند تمام تلاش خود را برای آغاز کار ان ها در ادارات مورد قبول شده بکار بسته ایم و این موضوع در ماه های آینده محقق خواهد شد.

خبر ۲۴ آذر ۹۲ – محمد طالبی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی در این رابطه در گفت و گو با اروم نیوز گفت: دولت یازدهم برنامه ها و قول های دولت دهم را انجام می دهد و موضوع استخدام های اخیر استانداری آذربایجان غربی نیز انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بنده به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان غربی اعلام می کنم که این موضوع نیز در دستور کار این معاونت قرار دارد.

طالبی در پاسخ به این سوال که چه زمانی افراد قبول سده در آزمون استخدامی استانداری در دستگاه های اجرایی به کارگیری می شوند، گفت: ما گزارش کار این موضوع را به استاندار جدید داده ایم و امیدواریم که به زودی انجام شود.

وی افزود: به کارگیری در دستگاه های اجرایی مختلف، متفاوت است؛ دستگاه اجرایی که توانسته اعتبارات لازم را جذب کند، به کارگیری کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی تاکید کرد: فعلا جذب جدیدی در دستگاه های اجرایی آذربایجان غربی نداریم.

خبر ۹ شهریور ۹۲ -معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی :استخدام اخیر خارج از مصوبه مهر آفرین و مربوط به مجوز قبل از آن می باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی در نشست استاندار آذربایجان غربی با اصحاب رسانه و نشریات استان با اشاره به برگزاری موفق آزمون ورودی دستگاههای اجرایی استان گفت: تمامی مراحل این عزیزان به اتمام رسیده است و نفرات قبول شده در مرحله گزینش می باشند و امیدواریم در آینده ای نزدیک مشغول فعالیت شوند.

به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، طالبی با اشاره به این که خروجی های صورت گرفته در چند سال اخیر در استان ایجاب می کرد تا نیروی انسانی جدید وارد دستگاههای اجرایی شوند افزود: با تاکید و پیگیری های مقام عالی استان اعتباری که برای تامین نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی استان لازم است تامین شده است که لازم به ذکر است که این طرح قبل از مصوبه مهر آفرین دولت دهم می باشد و شامل آن طرح نمی شود.

وی ادامه داد: ساماندهی نیروهای شرکتی و تبدیل وضع ۳۵۰۰ نفر  به قراردادی و تبدیل وضعیت تعدادی از قراردادی ها به پیمانی از محل رای ۵۵۵ و نیز تبدیل وضع تعدادی از نیروها با اعزام به مناطق محروم از جمله دیگر اقدامات انجام یافته می باشد.

خبر ۱۲ مرداد –  نتایج آزمون استانداری آذربایجان غربی اعلام شد

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج اولیه آزمون و لیست افراد در پایگاه اینترنتی دستگاه های اجرایی مربوطه قابل رویت است. لذا در این پایگاه صرفا کارنامه الکترونیکی داوطلب قابل مشاهده می باشد. در نظر داشته باشید مطابق مفاد آگهی برای سوالات عمومی دروس مختلف ضرایب یکسان ندارند و ۶۰ درصد حدنصاب مطابق ضرایب محاسبه می گردد. 

گفتنی است در این آزمون، با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در آگهی استخدامی، ۱۵  هزار و ۶۸۵ نفر ثبت نام کردند که از میان آنها، ۴۰۰ نفر از افراد توانمند، کاردان و متخصص  پس از طی مراحل قانونی گزینش و داشتن شرایط احراز، از مهر ماه سال جاری  به صورت رسمی- آزمایشی جذب و بکارگیری خواهند شد.
داوطلبان می توانند برای رویت کارنامه الکترونیکی به آدرس زیر مراجعه کنند:

 

خبر ۷ مرداد ۹۲ – نتایج آزمون استخدام اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در سال۹۲

۱۳۹۲

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته شغلی مورد تقاضا

۱

سامان اسمعیلی آذر

کارشناس امور فرهنگی جوانان اداره کل

۲

مهران سپهری

کارشناس امور فرهنگی جوانان اداره کل

۳

فرهاد بنیادی بابائی

کارشناس امور مالی ارومیه

۴

مهدی همایونی فر

کارشناس ارزیابی عملکرد کارکنان اداره کل

۵

مرتضی علیزاده

کارشناس ارزیابی عملکرد کارکنان اداره کل

۶

هادی پور رحیم قورقچی

کارشناس ارزیابی عملکرد کارکنان اداره کل

۷

رسول شیخکانلوی میلان

کارشناس امور ورزش پلدشت

۸

وحید کریم آزاد مرجانی

کارشناس امور ورزش پیرانشهر

۹

خالد ابروکمان

کارشناس امور ورزش  پیرانشهر

۱۰

رضا طلایی فاقلو

کارشناس امور ورزش تکاب

۱۱

حجت بهزادی

کارشناس امور ورزش  تکاب

۱۲

مهدی ذکریانی

کارشناس امور ورزش چالدران

۱۳

مهدی جواهر کلوان

کارشناس امور ورزش چالدران

۱۴

علی رضا طاهرپور

کارشناس امور ورزش چایپاره

۱۵

افشین طلعت قوشچی

کارشناس امور ورزش  چایپاره

۱۶

هادی گورکی

کارشناس امور ورزش سردشت

۱۷

محمد رشیدزاده

کارشناس امور ورزش سردشت

۱۸

سمیه مهدی اخگر

کارشناس امور ورزش سلماس

۱۹

فاطمه ملک خواه

کارشناس امور ورزش سلماس

۲۰

سجاد اکبری اصل هاسونی

کارشناس امور ورزش شوط

۲۱

کیوان شاهمرادی

کارشناس امور ورزش  شوط

۲۲

سارا فرج پور خزاعی

کارشناس امور ورزش نقده

۲۳

فرشته نجف زاده

کارشناس امور ورزش نقده

۲۴

اصغر مشعوفی

کارشناس برنامه و بودجه اداره کل

۲۵

توحید محمدی فراگوز

کارشناس برنامه و بودجه اداره کل

۲۶

داریوش محمدزاده

کارشناس دعاوی و امور قضایی  اداره کل

۲۷

محمد سپهری

کارشناس دعاوی و امور قضایی اداره کل

۲۸

محمدحسین حسنی

کارشناس ستاد استانی ساماندهی امور جوانان اداره کل

۲۹

سیدامیر ترابی

کارشناس ستاد استانی ساماندهی امور جوانان اداره کل

۳۰

حسین شری زاده

کارشناس مشارکتهای اجتماعی جوانان اداره کل

۳۱

حمید محمدگردش کنان

کارشناس مشارکتهای اجتماعی جوانان اداره کل

۳۲

بهمن پورمختار

کارشناس معماری اداره کل

۳۳

مهران بایرامزاده

کارشناس معماری اداره کل

۳۴

سجاد شهسواری

کارشناس نرم افزار اداره کل

۳۵

پیروز امین زاده فریاد

کارشناس نرم افزار اداره کل

۳۶

منصور حسین نژاد

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان تازه شهر سلماس

۳۷

رامین بنیادی

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان تازه شهر سلماس

۳۸

رضا زرندی میاندووآب

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان مرحمت آباد میاندوآب

۳۹

ارشد ذستم زاده

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان مرحمت آباد میاندوآب

۴۰

احمد رزمان

مسئول نمایندگی ورزش و جوانان مرحمت آباد میاندوآب

اصل به همراه تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)

اصل به همراه تصویر آخرین مدارک تحصیلی (به مدارک تحصیلی صادره بعد از تاریخ آخرین مهلت ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد)

اصل به همراه تصویر کارت ملی

اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران) (به کارت پایان خدمت صادره بعد از تاریخ آخرین مهلت ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد)

اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن (به بند ۵ تذکرات دقت شود)

اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری، معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط

اصل به همراه تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت

اصل به همراه تصویر فیش واریزی مربوط به پرداخت کننده به حساب ۹۸۰ خزانه ( به مبلغ ۹۰۰۰۰ ریال)

اصل به همراه تصویر گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات (به بند ۱۰ تذکرات دقت شود)

و سایر مدارک مورد نیاز دستگاه استخدام کننده

در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر از نفرات بعدی استفاده خواهد شد.

خبر ۷ مرداد ۹۲ – به گزارش روابط عمومي اداره كل منابع طبيعي استان،اداره كل منابع طبيعي استان

با صدور اطلاعيه اي از پذير فته شدگان آزمون استخدامي براي اداره كل منابع طبيعي ، دعوت كرد با در دست داشتن مدارك ذيل به گار كزيني اداره كل منابع طبيعي استان واقع در جاده سلماس روبروي سيلوي اروميه مراجعه نمايند. لازم به ذكر است كه مهلت مراجعه پذيرفته شدگان تا پايان وقت اداري فردا مورخه ۷/۵/۹۲ مي باشد.

مدارك مورد نياز عبارتند از : ۱-يك عدد پوشه

۲-مدرك تحصيلي

۳-مدارك دال بر بومي بودن

۴-كارت ملي

۵-شناسنامه

۶-پايان خدمت

۷-سابقه بيمه براي كارمندان قرارداي

۸-فيش واريزي

۹-مدرك ايثارگري

۱۰-گواهينامهicdl

۱۱-گواهينامه معتبر انگليسي

اسامي پذيرفته شدگان عبارتند از:مهدي احسن نژاد-عبدالله عباسيان-كاظم رحماني قراتپه-نوشين شجاعي-ثريا غلامي-مجتبي قلنجي -ميلاد آبار -سليمان قادري – بايرامعلي جليل نژاد- يوسف مصطفي زاده – رضا پور قديمي – وحيد اسفندياري -صمد دادگر-محمد مهدي زاده- ولي پيري – سيد سجاد حسيني- مهدي عليزاده- سجاد ميرزايي – فيروز احساني فر- موسي ظاهري شيخكانلو-محمد چولكي- سيامند جهانگيري آذر- خالد فخري- سجاد جليل نژاد- ابوالفضل ملكي اسد كندي- وفا حسين پور- امچد امين پور-جواد شير عليزاده- هادي مظفر-علي سجادي نسب-نازلي قاسمي -حامد صبحي -حق ويردي فرماني – كمال شمس – رحمن شكوه-ايمان فعال خواه -حسين عليپور – گلناز طاهري تبار- بشير نعمتي – جلال قاسمي -مرتضي قلي نژاد.و كمال قادري

خبر ۶ مرداد ۹۲ – به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج اولیه آزمون و لیست افراد در پایگاه اینترنتی دستگاه های اجرایی مربوطه قابل رویت است. لذا در این پایگاه صرفا کارنامه الکترونیکی داوطلب قابل مشاهده می باشد. در نظر داشته باشید مطابق مفاد آگهی برای سوالات عمومی دروس مختلف ضرایب یکسان ندارند و ۶۰ درصد حدنصاب مطابق ضرایب محاسبه می گردد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

 

خبر ۲ مرداد ۹۲ -نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان تا پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در گفتگو با سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان گفت : بر اساس اعلام قبلی، نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان جهت تطبیق مدارک داوطلبین تا پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود.
آقایاری ادامه داد: بر اساس مفاد آگهی ۵/۱ برابر ظرفیت استخدامی، افرادی که در آزمون توانمندی های عمومی حد نصاب لازم را کسب کرده و در آزمون تخصصی نمره بالاتر را کسب کرده باشند برای ارائه مستندات لازم به دستگاه های اجرایی مورد تقاضا برای استخدام معرفی می شوند.
وی با اشاره به تشکیل کمیته استخدامی در محل استانداری گفت: دراین کمیته نمایندگانی از اداره کل حراست استانداری، دستگاه استخدام کننده و دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری حضور داشته و اوراق آزمون بر اساس سیستم نرم افزار ویژه ای اصلاح می شود.
وی ادامه داد: بعد از اعلام نتایج آزمون داوطلبان می توانند پاسخنامه اصلاح شده خود را از طریق سایت استانداری دریافت نمایند.

خبر ۱۵ تیر –  ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی به اطلاع می رساند مطابق مفاد آگهی دریافت کارت ورود به جلسه از طریق این سامانه تا تاریخ ۱۶ تیرماه ۹۲ امکان پذیر می باشد. لذا داوطلبان بایستی در زمان مقرر و با وارد نمودن کد ملی و کد رهگیری خود در کادر مربوطه به پروفایل کاربری خود وارد شده و از طریق گزینه دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. خواهشمند است ضمن مطالعه دقیق راهنمای مندرج در کارت ورود به جلسه کلیه موارد آن را رعایت نمایید

لینک سایت

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر صداوسیمای مرکز استان از تمدید ملت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاههای دولتی خبر داد و گفت: بر اساس زمان بندی قبلی، مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز جمعه هفتم تیر ماه در نظر گرفته شده بود اما با توجه به تقارن دو روز تعطیلی با زمان ثبت نام و درخواست های مکرر داوطلبان عزیز مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز شنبه هشتم تیرماه، زمان ثبت نام در آزمون تمدید شد.

استانداري آذربايجان غربي براي تامين نيروي انساني مورد نيازخود وساير دستگاههاي اجرايي استان بر اساس قوانين و مقررات مربوط و دستور العمل نحوه برگزاري امتحان عمومي وتخصصي براي بكارگيري افراد در دستگاههاي اجرايي واز محل سهميه استخدامي مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مديريت وسرمايه انساني رئيس جمهور تعداد ۳۹۹ نفر از افراد واجد شرايط را از طريق آزمون توانمنديهاي عمومي ، تخصصي ، وگزينش به صورت پيماني به شرح ذيل استخدام مي نمايد .

برای دریافت فایل آگهی اینجا را کلیک نمایید

داوطلبان گرامی به منظور افزایش ضریب امنیت، سامانه از مرورگرهای قدیمی و فاقد استانداردهای امنیتی پشتیبانی نمی کند، لذا مخصوصا در مورد مرورگر مایکروسافت اینترنت اکسپلورر از نسخه های ۷ و بالاتر استفاده نمایید.

داوطلب گرامی با توجه به عدم آگاهی واحد پشتیبانی شبکه از مفاد قانونی آگهی به منظور ارائه خدمات بهتر خواهشمند است صرفا سوالات و مشکلات فنی خود را با این واحد در میان بگذارید. در خصوص مفاد آگهی، مدارک لازم ، سهمیه ها و سایر موارد مندرج در آگهی با شماره تلفن های دستگاه مربوطه که در آگهی اعلام شده است تماس حاصل فرمایید.

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که امکان دریافت اطلاعات رهگیری را از طریق پیامک ندارند می رساند به منظور فعالسازی دریافت پیامک از شماره های مجازی با ارسال عدد ۲ به شماره ۸۹۹۹ شرکت مخابرات، جهت رفع مسدود بودن خطشان وامکان دریافت پیام از خطوط مجازی اقدام نمایند.

به اطلاع داوطلبان گرامی استخدام می رساند با توجه به مفاد آگهی هر داوطلب صرفا حق ثبت نام در یک رشته شغلی و محل را دارد. امکان خرید کارت ثبت نام اینترنتی بیشتر از یک عدد صرفا جهت تسهیل خدمات برای مراکز اینترنتی (کافی نت ها) ایجاد شده است و مجددا متذکر می شود هر داوطلب یکبار مجاز به ثبت نام در آزمون می باشد

داوطلبان گرامی با توجه به مفاد آگهی داوطلبان بومی شهرستان از اولویت نسبت به افراد بومی استان برخوردارند. لذا در انتخاب نوع بومی خود دقت کافی را داشته باشید پست هایی که محل آن ها دارات کل و ستادی می باشد از اولویت مذکور مسستثنی می باشد

پرتکرار ترین سوالات استخدامی استانداری های کشور

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

ثبت نام آزمون استانداری آذربایجان غربی

 

دیدگاه ها (۵,۸۴۱)

 1. سوالمی‌گه:

  کسی میدونه قبل از اعلام نتایج اولیه امتیاز سهمیه هارو اعمال میکنن یا بعداز مصاحبه وگزینش ؟خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده؟مخصوصا سهمیه کارکنان قراردادی رو که امتحان دادن؟به من گفتن قبل از اعلام نتایج اولیه (قبولی اولیه)سهمیه ها رو اعمال کرده ان.آیا این واقعیت داره؟من خودم آزاد شرکت کرده ام.

  • امیدمی‌گه:

   سلام
   بعد از اعلام نتایج اولیه و هنگام تطبیق مدارک تمامی مدارکو باید ارایه بدهید چون بعد از اون تاریخ دیگر ارایه مدارک وجه قانونی ندارند.

 2. علیمی‌گه:

  سلام دوستان من هم پذیرفته ثبت احوال از استان چهارمحال و بختیاری هستم
  متاسفانه ما هم هنوز شروع بکار نکردیم .با اینکه هر روز از استانداری و دستگاه اجرایی مربوطه پیگیری می کنیم ولی متاسفانه هر روز وعده شروع بکار در ماه آینده رو میدن.
  دوستان خواهشا پیگیری فرمائید تا انشا الله و به فضل پروردگار هر چه زودتر همه دوستان در سراسر کشور سر پست های پذیرفته شده حاضر شوند.

 3. ایرانیمی‌گه:

  سلام مدیر گرامی . چیزی نمیگم فقط انشالا هر جا هستی در پناه ایزد منان باشی .منم از ثبت احوال هستم . ساغووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووولاسان

 4. خستهمی‌گه:

  از ثبت احوال کسی رفته سرکار ؟؟؟

 5. ثبت احوالیمی‌گه:

  با سلام خدمت دوستان
  ار دوستان ثبت احوالی کسی دعوت بکار شده ؟؟؟
  خواهشا جواب بدید…

  • جوابمی‌گه:

   من که هنوز برا معاینات پزشکی و سوپیشینم دعوت نشدم
   خواهشا سایر دوستانم درمورد وضعیت خود توضیح بدند

  • ایرانیمی‌گه:

   سلام دوستان ثبتی ، معاینات رفتم تموم شده گفتن انشاالله بزودی دعوت بکار میکنیم .
   دوستی که واسه معاینات صداتون نکردن خوب برو از ثبت بپرس حتما جواب میدن

 6. ثبت؟؟؟؟می‌گه:

  سلام از دوستانی که از بنیاد شهید معرفی شدن کسی رفته معاینات پزشکی؟؟

 7. خسته 2 به بیکارمی‌گه:

  همکار گرامی. شما کی رفتین معاینات؟
  ما که هنوز شروع به کار نکردیم

  • بیکارمی‌گه:

   اره رفتیم همین چند روز پیش
   ،فقط منتظر شروع بکاریم

   • سلام به بیکارمی‌گه:

    میتونین بگین دقیقا و بترتیب معاینات چی بود و جوابشو رو کی میدن؟
    ون میشم همکار گرامی

   • سلام به بیکارمی‌گه:

    میتونین بگین دقیقا و بترتیب معاینات چی بود و جوابش رو کی میدن؟
    ممنون میشم همکار گرامی

    • بیکارمی‌گه:

     از اداره بهتون نامه میدن برای بهداشت و دادگستری که گواهی ازمایشات و سوپیشنه رو صادر کنن
     ازمایشات پزشکی رو تو بهداشت ازتون میگیرن که شامل صحت مزاج و عدم اعتیاد میشه جوابشم یکی دو روزه میاد
     جواب سوپیشینه رو هم دو روزه از دادگستری میگیری
     همین…

 8. بیکارمی‌گه:

  سلام از دوستان ثبت احوالی که کارهای ازمایشات پزشکی و سوپیشینه رو انجام دادن، کسی دعوت بکار شده ؟؟؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید