آخرین اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی ۹۵ + ایجاد اشتغال ۲۰۰ هزار نفری‌

خبر ۱۱ خرداد۹۵ – ایجاد اشتغال ۲۰۰ هزار نفری‌ در انجمن صنایع غذایی آذربایجان‌شرقی

خبرگزاری فارس : عضو انجمن صنایع غذایی آذربایجان‌شرقی گفت: صنایع غذایی استان برای ۱۲۰ هزار نفر ایجاد اشتغال مستقیم کرده و برای افزایش این میزان اشتغال به ۲۰۰ هزار نفر می‌توان برنامه‌ریزی کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یونس ژائله عصر امروز در بیست و یکمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: در حال حاضر صنعت غذا فرصت مهمی برای استان به شمار می‌رود و با توجه به شرایط موجود در اشتغال و درآمدزایی و تحقق اقتصاد مقاومتی می‌تواند نقش مهمی ایفا کند.
صادرات صنایع غذایی استان به ۶۰ کشور دنیا
وی با بیان اینکه صنایع غذایی در سال گذشته به ۶۰ کشور صادرات داشته که ارزش این میزان صادرات از ۶۰۰ میلیون دلار بیشتر بوده است، افزود: برندهای بزرگی در عرصه صنایع غذایی در استان وجود دارند که برای ۱۲۰ هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده‌اند و برای اشتغال ۲۰۰ هزار نفر می توان برنامه‌ریزی کرد.‌
این فعال اقتصادی یادآور شد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود کشور می‌توان در بحث افزایش صادرات غیرنفتی، تامین نقدینگی و سرمایه در گردش صنایع از ظرفیت‌های صنایع غذایی بهره برد.
صادرات ۳ میلیون تنی آرد از کشور/ یک میلیون تن از آذربایجان‌شرقی
وی با اشاره بر لزوم ایجاد خوشه‌های صنعتی صادراتی صنایع غذایی و تامین گندم صنوف، اذعان داشت: در تلاشیم تعداد ۳۰۰ فروشگاه زنجیره‌ای غذایی استان را به سه هزار فروشگاه افزایش دهیم تا جایگاه خاصی در بازار کسب کنیم.
ژائله با اشاره به صادرات سه میلیون تنی آرد کشور که یک میلیون تن آن از استان آذربایجان‌شرقی بوده است، تصریح کرد: در استان ما اگر بتوان مواد اولیه کارخانجات کوچک را با قیمت جهانی تامین کرد شاهد تحول اساسی در اقتصاد استان خواهیم بود.


استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی سال ۹۴ (استخدام ۸۴ نفر)


 

خبر ۸ فروردین ۹۳ : اطلاعیه؛ توضیحات دفتر منابع انسانی در خصوص آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۱ (برگزار شده در تاریخ ۹۱٫۱۲٫۴) و کلیه فرزندان شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر (معرفی شده از سوی بنیاد شهید در سال‌های ۹۱ و ۹۲) در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط قرار داده شده و این افراد می‌توانند جهت پیگیری مراحل استخدام خود به دستگاه مربوطه مراجعه کنند.

در ادامه این اطلاعیه اعلام شده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۲ (برگزار شده در تاریخ ۹۲٫۳٫۱۷) پس از مشخص شدن نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد، لذا از کلیه متقاضیان استخدام تقاضا می‌شود از تماس‌های غیرضروری با استانداری در این رابطه خودداری نمایند.

خبر ۲۰ اسفند ۹۳ استخدام: اطلاعیه شماره ۵ استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون

به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۶/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه ۲۰/۱۰/۹۳ و یکشنبه ۲۱/۱۰/۹۳ و دوشنبه ۲۲/۱۰/۹۳ انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

لینک اعلام اسامی

خبر ۱۹ اسفن ۹۳ استخدام: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست ۱)

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست۲)

خبر ۱۷ اسفند ۹۳ استخدام: لیست نهایی آزمون استخدامی مورخه ۹۲/۰۳/۱۷  (هفدهم خرداد نود و دو)

اطلاع رسانی درمورد تکمیل پرونده متعاقبا اعلام خواهد شد

خبر ۲۷ بهمن ۹۳ استخدام : اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی

به استناد نامه  شماره ۱۱/۶۱/۱۲۰۲۱۰ تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ  ۱۳۹۲/۳/۱۷  که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

فایلها


estekhdam170.pdf
اطلاعیه.pdf

خبر  ۲۷  بهمن ۹۳ استخدام : صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بهزیستی استان
منبع خبر : اعتدال نیوز-روابط عمومی بهزیستی استان

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بدنه این سازمان خبر دادو گفت: “در یک دهه اخیر حدوداً یک سوم پرسنل سازمان بهزیستی به دلیل بازنشستگی و انتقال به سایر دستگاه ها و…. کاهش چشمگیری یافته است و در حال حاضر حدود ۴۰ درصد ظرفیت پست¬های سازمانی در استان کارمند داریم.
به گزارش اعتدال نیوز، محسن ارشد زاده در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: روی این اصل بنا به مجوزهایی که سال ۹۱ ابلاغ شده بود، بهزیستی استان مجوز استخدام برای ۱۷۶ نفر صادر نموده است که طی فراخوان عمومی از طریق استانداری، آزمون استخدامی اوایل ۹۲ برگزار شد و افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده و حائز شرایط بودند، مشخص شدند.

گفتنی است که تعداد اسامی اعلام شده قبولین این آزمون، سه برابر ظرفیت ابلاغ شده است که انشاء الله در مراحل بعدی استخدام گزینش و مصاحبه از این افراد بعمل خواهد آمد.”

%۲۵ درصد سهمیه استخدامی مختص خانواده معظّم شهدا وایثارگر و ۳% نیزمختص معلولین عزیز است
وی افزود:” تعداد قبولین درمرحله اوّلیه آزمون ۳۴۲ نفر می باشد که ۲۵ درصد از آنان سهمیه ایثارگران و خانواده معظّم شهدا هستند که این افراد از قبل مشخص و معرفی شده اند.
همچنین سه درصد از سهمیه استخدامی، به معلولین عزیز اختصاص دارد.

ارشدزاده ادامه داد: دولت محترم، اعلام کرده است که بودجه خاصی را برای دستگاه¬های مختلف و از جمله سازمان بهزیستی در نظر دارد، تا بتوان نیروهای لازم و کارآمد را جذب و به کار گرفت”.

خبر  ۱۸  بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی خواهشمند است افراد ذکر شده در ذیل(فایل پیوستی) هرچه سریعتر حداکثر تا تاریخ پایان وقت اداری روز ۱۸/۱۱/۹۳ جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ( تخصصی) تاریخ ۱۹/۱۱/۹۳ با شماره تلفن ۳۳۲۷۱۸۹۱ یا ۴-۳۳۳۲۱۱۹۱ داخلی ۲۱۱ تماس  حاصل فرمایید  و یا به آدرس تبریز – کوی ولیعصر –انتهای خیابان همام تبریزی – جنب اداره کل منابع طبیعی استان – خیابان استاندارد – اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی حضوراً مراجعه فرمایید .
خبر ۱۲ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه

داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون تخصصی استخدامی لطفاً جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی با دردست داشتن ۲ قطعه عکس (جدید ) ۴*۳ و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در ساعات اداری به اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی واقع در تبریز – کوی ولی عصر – خیابان استاندارد مراجعه فرمایید .

خبر ۷ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه شماره یک فهرست اسامی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۳/۱۷/ ۱۳۹۲

فهرست اسامی سه برابر ظرفیت (رشته شغلی ،محل جغرافیایی) داوطلبان آزمون استخدامی بهزیستی استان آذربایجان شرقی ، جهت دعوت به مصاحبه تخصصی بر اساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی مورخه ۹۲/۳/۱۷

زمان مصاحبه روز سه شنبه مورخه ۹۳/۱۱/۷ ساعت ۸/۳۰

مکان : تبریز- چهارراه ابوریحان –خیابان شهید سلیمان خاطر –روبروی آتش نشانی –اداره بهزیستی شهرستان تبریز- مرکز علمی و کاربردی بهزیستی استان

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی


برای مشاهده لیست اینجا کلیک کنید

خبر ۷ بهمن ۹۳ استخدام : توضیحات دفتر منابع انسانی و تحول اداری در خصوص آزمون‌های استخدامی ۹۱ و ۹۲

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ توضیح داد.

در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۷ دستگاه اجرایی استان در سال ۱۳۹۱ که کلیه مراحل استخدامی را طی کرده و صرفا به دلیل عدم تامین اعتبار، ادامه مراحل استخدام آنها متوقف شده بود، با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ مجوز ادامه فرایند استخدامی و پس از اخذ کد استخدامی توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، از سال ۱۳۹۴ به کار گرفته می‌شوند.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری همچنین از اخذ مجوز ادامه فرایند آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان در سال ۱۳۹۲ و اعلام اسامی سه برابر ظرفیت این آزمون به دستگاه‌های مربوطه خبر داده و تاکید کرده است: داوطلبان این آزمون نیز پس از طی بقیه مراحل استخدام و انجام مصاحبه، انتخاب و در سال ۱۳۹۴ به کار گرفته خواهند شد.

در بند دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به این که آزمون تخصصی برخی رشته‌های شغلی در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ بر اساس گزارش ناظران آزمون در سه حوزه امتحانی به دلیل نرسیدن سوالات تخصصی به صورت کامل انجام نشده بود، لذا برای بهره‌مندی از فرصت‌های برابر برای کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون عمومی رشته‌های شغلی مورد نظر ، آزمون تخصصی این رشته‌ها مجددا در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ در تبریز برگزار می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان حایز شرایط که موفق به دریافت سوالات اختصاصی در آزمون مذکور نشده بودند الزاما و سایر داوطلبان در صورت تمایل، می‌توانند در آزمون مجدد اختصاصی رشته|های شغلی مورد اشاره شرکت کنند. بدیهی است با برگزاری آزمون مجدد، آزمون اختصاصی قبلی داوطلبان کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

گفتنی است لیست داوطلبان حایز شرایط برای آزمون مجدد به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اعلام شده و رشته‌های شغلی مورد نظر برای آزمون مجدد به شرح زیر می‌باشد:

– اداره کل فرودگاه‌های استان:
رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات فرودگاهی (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۲

– اداره کل بازرسی استان:
رشته شغلی بازرس (تبریز) با کد رشته‌های شغلی ۲۴۲ و ۲۴۹

– اداره کل استاندارد استان:
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (تبریز) با کد رشته‌های شغلی ۲۹۵، ۲۹۹ و ۳۰۰
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (جلفا) با کد رشته‌های شغلی ۳۰۸ و ۳۱۱
رشته شغلی کارشناس اندازه‌شناسی (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۶
رشته شغلی کارشناس اندازه انگ فلزات گرانبها (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۷

سه برابر ظرفیت سایر رشته‌های شغلی بر اساس بالاترین امتیاز آزمون تخصصی و سایر شرایط مندرج در آگهی استخدامی برای انجام مصاحبه در بهمن ماه جاری دعوت خواهند شد.

خبر ۵ بهمن ۹۳: آگهی استخدامی – برگزاری مجدد آزمون چند استخدامی

آگهی استخدامی – برای مشاهده جزئیات اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره کل راه و شهرسازی

خبر ۱ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره اوقاف

خبر ۲۸ دی ۹۳ استخدام:اصلاحیه/ اطلاعیه مهم اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی: اعلام اسامی پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۵/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان جهت انجام مصاحبه تخصصی روز دوشنبه مورخ ۰۴/۱۱/۹۳ راس ساعت ۸ صبح انجام میگیرد .

لیست اسامی

خبر ۱۶ دی ۹۳ استخدام:اطلاعیه شماره ۵ استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون

به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۶/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه ۲۰/۱۰/۹۳ و یکشنبه ۲۱/۱۰/۹۳ و دوشنبه ۲۲/۱۰/۹۳ انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

لینک اسامی

خبر۵ آذر ۹۳ استخدام : مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی تشریح کرد: آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ دستگاه‌های اجرایی استان مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ و مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها را تشریح کرد.

علیرضا مهرآسا در این باره گفت: تمام مراحل مجوز استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر از محل مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در تاریخ ۹۱/۱/۲۳ که اسامی آنان توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شده است، انجام شده و دستگاه‌های اجرایی مکلفند جهت اخذ شماره مستخدم این افراد از طریق سامانه کارمند ایران اقدام کنند.

وی همچنین از ارسال لیست قبول‌شدگان اصلی باقی‌مانده از محل سهمیه استخدامی برنامه چهارم، آزمون مورخ ۹۱/۱۲/۴ و مجوز تاریخ ۹۰/۱۲/۲۸ فرزندان شاهد و ایثارگر به معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری جهت تامین اعتبار خبر داد و گفت: برابر قول مساعد مسوولان تا پایان سال جاری مشکل استخدام این افراد حل خواهد شد.

مهرآسا همچنین خاطرنشان کرد: معرفی اسامی سه برابر ظرفیت آزمون مورخ ۹۲/۳/۱۷ به دستگاه‌های اجرایی مربوط جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و تعیین پذیرفته‌شده اصلی در دست اقدام است که این فرایند تا پایان آذر ماه سال جاری تکمیل می‌شود و در صورت تامین اعتبار توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مشکل استخدام این افراد نیز در سال ۹۴ حل خواهد شد.

خبر ۴ آذر ۹۳ استختام : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۹۲/۳/۱۷

خبر ۱۴ تیر ۹۳ – آزمون استخدامی در آذربایجان‌شرقی برگزار می شود

به گزارش آناج، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی میانه هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.

پورمهدی همچنین ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است.

وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.

وی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.

خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۳ – افزایش اختیارات استانداران برای مدیریت حوزه اشتغال متناسب با ظرفیت‌های استانی

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشکلات حوزه اشتغال استان و موانع موجود در این زمینه، از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست با نگاهی جدید به مدیریت استان‌ها، اختیار لازم به استانداران داده شود تا متناسب با شرایط و ظرفیت‌های هر استان وضعیت حوزه اشتغال را مدیریت کنند.

اسماعیل جبارزاده امشب در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌‌گذاری آذربایجان شرقی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، افزود: اطمینان می‌دهیم که با این نگاه جدید در پایان سال جاری نرخ بیکاری استان به نحو معنی‌داری کاهش خواهد یافت، چرا که ما به توانمندی و همت مسوولان، فرمانداران، نمایندگان مجلس و بخش خصوصی ایمان داریم.

وی در این جلسه با اشاره به وضعیت اشتغال در آذربایجان شرقی، آمار ارایه شده از سوی مرکز آمار ایران را مبنای تصمیم‌گیری‌های مدیران استان در این زمینه اعلام کرد و گفت: بر اساس همین آمار، تعداد شاغلین استان در سال گذشته نسبت به سال ۸۵ کاهش پیدا کرده و نرخ بیکاری در این مدت از ۵.۵ به ۱۲.۵ درصد رسیده است.

جبارزاده با بیان این که نرخ بیکاری استان برخلاف سال‌های گذشته از نرخ متوسط کشوری بالاتر است، افزود: با وجود درآمدهای بالا در دولت گذشته و تزریق اعتبارات قابل توجه به استان، مشخص نیست که به چه علت چنین وضعیتی در استان حاصل شده، اما می‌دانیم که این نرخ بیکاری در شان آذربایجان شرقی نیست.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متولی منحصر به فرد اشتغال نیست و بخشی از مسوولیت ایجاد و حفظ اشتغال را برعهده دارد، گفت: وضعیت موجود در حوزه اشتغال نشان می‌دهد که سیاست‌گذاری‌های گذشته به درستی عملی نشده است، لذا اولین خواسته ما از وزارت کار، تجدید نظر در این سیاست‌هاست.

وی با تاکید بر این که وزارت کار قطعا باید برای حوزه اشتغال برنامه داشته باشد، افزود: البته بخش عمده این کار به مجلس برمی‌گردد و نگاه مجلس به مقوله اشتغال هم باید متقاوت از گذشته باشد و اصرار بر سیاست‌های گذشته چه از سوی دولت و چه از سوی مجلس خطاست.

جبارزاده تصریح کرد: وضعیت تخصیص اعتبارات استان در سال گذشته نشان می‌دهد که در سال ۹۳، منابعی برای ایجاد اشتغال نخواهیم داشت و عملا با بودجه دولتی نمی‌توانیم آن‌چه را که می‌خواهیم انجام دهیم.

وی با اشاره به هدف‌گذاری ایجاد سالانه ۴۰ هزار فرصت شغلی در استان در هفت سال آینده، خاطرنشان کرد: قطعا با محدودیت منابعی که وجود دارد رسیدن به این هدف ممکن نیست، اما معتقدیم که اگر اختیارات لازم به استان‌ها داده شود قادرند با بهره‌گیری از توان بخش خصوصی مشکل اشتغال را حل کنند.

جبارزاده تاکید کرد: از وزارت کار انتظار داریم کارگروه اشتغال را به عنوان پارلمان اشتغال استان‌ها تلقی کرده و برای مصوبات این کارگروه اختیار اجرایی لازم به استانداران داده شود.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به فرهنگ استادشاگردی که یکی از راه‌های ایجاد اشتغال در این استان بوده است، گفت: هم‌اکنون ۱۵۰ هزار واحد صنفی در استان وجود دارند که دو سوم آنها تنها با یک نفر اداره می‌شوند، در حالی که می‌توان به آنها اجازه داد که یک نفر را به عنوان شاگرد به کار گیرند.

وی اظهار داشت: آذربایجان شرقی آمادگی این را دارد که احیای فرهنگ استادشاگردی را به عنوان پایلوت اجرا کند و اگر این اختیار به استان داده شود اطمینان می‌دهیم که تا پایان سال ۲۰ هزار شغل فقط از این محل ایجاد خواهد شد.

جبارزاده تمرکزگرایی در توزیع اعتبارات استانی را از موانع ایجاد اشتغال برشمرد و خاطرنشان کرد: باید به کارگروه‌های استانی اشتغال اختیار داده شود که متناسب با ظرفیت‌های هر استان برنامه‌های لازم برای ایجاد اشتغال را تهیه کنند و وزارت کار نیز برای رفع موانع اشتغال از استان‌ها حمایت کند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل ستاد حمایت از تولید در آذربایجان شرقی به منظور بررسی و حل مشکلات واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال موجود، حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از این ستاد را خواستار شد.

خبر ۱ بهمن ۹۲  – استخدام جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی

معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برای اجرای طرح‌های پژوهشی خود پرسشگر جذب می کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، جهاد دانشگاهی استان در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی ملی و منطقه‌ای خود از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته‌های علوم انسانی، آمار و IT برای انجام امور پرسشگری و داده پردازی همکار جذب می کند.
بر اساس این گزارش علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره ۵۵۵۰۶۱۸ تماس گرفته و یا به آدرس تبریز – چهارراه باغشمال- اول کوچه حاج رضا- معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مراجعه کنند.

خبر ۲۴ دی ۹۲ – دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در خصوص آزمون‌های استخدامی استان توضیحاتی ارایه کرد.

در این اطلاعیه با اشاره به این که آزمون‌های استخدامی استان در دو مرحله صورت گرفته، آمده است: آزمون استخدامی تاریخ ۴/۱۲/۹۱ برای جذب نیرو در ۱۷ دستگاه اجرایی استان برگزار شد که کلیه مراحل این آزمون شامل تعیین سه برابر پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه تخصصی، انجام مصاحبه تخصصی، انتخاب پذیرفته‌شدگان اصلی و معرفی آنان برای اخذ تاییدیه هسته گزینش، اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور صورت پذیرفته است.

این اطلاعیه می‌افزاید: آزمون استخدامی تاریخ ۱۷/۳/۹۲ برای جذب نیرو در ۲۷ دستگاه اجرایی استان برگزار شد که برای این آزمون صرفا نمرات عمومی داوطلبان اعلام شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بر اساس بخشنامه جانشین محترم معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه که بخشی از فرایند استخدامی آن انجام شده، متوقف اعلام شده است.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در بند پایانی این اطلاعیه تاکید کرده است: طبق پیگیری استاندار محترم از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، موضوع رفع توقف و ادامه فرایند آزمون‌ها در دست اقدام است که به محض حصول نتیجه از معاونت مذکور، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

خبر ۸ آبان ۹۲ -اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرایند کلیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام که در آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ استانداری شرکت نموده‌اند می‌رساند برابر مفاد بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ تاریخ ۱/۸/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در اجرای بند ۲ تصویب‌نامه شماره ۳۰۹۴۵/ت۴۸۷۰۲‌هـ تاریخ ۲۸/۷/۹۲ هیأت محترم وزیران، فرایند استخدام‌های مذکور تا اطلاع ثانوی، متوقف اعلام می‌شود.

بدیهی است ادامه فرایند مذکور پس از اتخاذ تصمیم توسط معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام خواهد رسید.

 

آرشیو اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی

دیدگاه ها (۱۶,۹۰۲)

 1. amir می‌گه:

  چرا بروز نیست

 2. یاس می‌گه:

  اونایی که تازه رفتن بهزیستی راضین؟

 3. یاس می‌گه:

  سلام دوستان میبینم همه رفتن سر کار و اینجا خلوت شده
  من از ذخیره های بهزیستی بودم منتهی نفر اول انصراف داده و الان به من زنگ زدن
  منتهی من از اداره دیگه ای هم قبول شدم
  حقوق مزایای اونجا بهتر منتهی شهرستان
  ولی بهزیستی برا تبریز
  نمیدونم چیکار کنم
  استخدام هر دو اداره پیمانی

 4. روحی می‌گه:

  سلام به همه بچه های سایت
  امیدتون به خدای بزرگ باشه ماهم شروع به کارمون از ۱۹ ام بود و الان هم مشغولیم خدا همه شمارو موفق کنه ممنون از مدیر عزیز که مارو تحمل کرد و نظراتمون رو نشون داد

 5. محیط زیست می‌گه:

  سلام همکارای محیط زیستی ماها دوره اموزشی نداریم؟

 6. اداره کل بازرسی می‌گه:

  سلام به همه
  می بینم اصلا و ابا از اداره بازرسی خبری نیست ماشالله
  کاش به مام یه چیزی می گفتن
  به همه دوستانی که دعوت به کار شدن تبریک میگم دستتون روو سرما!!!!!

 7. sevil می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان عزیز , ما از ۱۹ اسفند شروع به کار کردیم امیدوارم بقیه دوستان هم به زودی شروع به کار کنن , من از اینکه صاحب شغل مور د علاقه ام شده ام حس خیلی خوبی دارم و فکر میکنم که بالاخره بعد از سه سال پر افت و خیز , زندگی روی خوشش رو به ما نشون دادو امیدوارم این حس نصیب جوانانی که هنوز صاحب شغل نشده اند نیز بشه و همچنین از مدیر محترم هم به خاطر اینکه نظرات ما رودر این سایت اعلام کردن واقعا متشکرم و برای همه دوستان عزیزم ارزوی سالی خوب و خوش یمن رو دارم

 8. محیط زیست آزمایشگاه 92 می‌گه:

  سلام دوستان محیط زیستی – مثل اینکه این کابوس استخدامیمون حل شد – خدارو هزاران مرتبه شد – با خانم منیری صحبت کردم بعدشم بخاطر اطمینان با آقای بابایی – روز پنجشنبه ۲۷ اسفند شروع بکارمونه – یا حق به امید تو

 9. انتقال خون ایران می‌گه:

  سلام دوستان ما از ۱۹ اسفند شروع به کار کردیم از مدیر محترم سایت تشکر میکنم که ۳ ساله نظرهای مارو تایید کردن.
  انشااله همه دوستان که شروع به کار نکردن به این زودیها شروع به کار کنن به خصوص محیط زیستی های عزیز.باتشکر

 10. منتظر راه و شهرسازی92 می‌گه:

  بالاخره امروز هم کد کارمندی من صادر شد و …..از اول فروردین به جمع دوستان در راه و شهرسازی خواهم پیوست

 11. محیط زیست می‌گه:

  سلام همکارای محیط زیست
  شروع بکارمونو زدن پنجشنبه ۲۷ ام اسفند – سال نوروهم بهتون تبریک میگم ان شاالله سال خوبی داشته باشین

 12. مهدی راه و شهرسازی 92/03/17 می‌گه:

  سلام بچه ها
  خیلی خوشحال شدم که کار تون داره راه میفته …
  راه وشهرسازی های عزیز وسایر بچه ها انشاالله همه باهم در پناه امام زمان عج موفق باشیم
  ما از ۱۱ بهمن شروع به کار کردیم

  • راه و شهرسازی 92 می‌گه:

   سلام آقا مهدی عزیز…
   خیلی ممنون… بزرگوارین شما!
   ان شاالله که اونجوری که می فرمایین باشه….

 13. محیط زیست آزمایشگاه 92 می‌گه:

  سلام خدمت همکاران محترم محیط زیست – امروز با سازمان تماس گرفتم و با خانم منیری صحبت کردم گفتند حکماتونو امروز و فردا میزنیم روز شنبه میایین سازمان جهت امورات حراست ، بیمه و حساب بانکی – و از روز دوشنبه میرین سرکار – تبریک به همه دوستان هم به خاطر شروع به کارمون هم به خاطر سال نو

 14. معلق می‌گه:

  ضمن عرض سلام خدمت دوستان محیط زیست
  من به سازمان زنگ زدم گفتند: داریم ابلاغیه ها رو میزنیم .انشا..دو سه روز آینده برای باز کردن حساب بانکی سیبا وتکمیل مراحل حراست باهاتون تماس میگیریم . الهی به امید تو

 15. زهرا منتظر می‌گه:

  سلام دوستان محیط زیستی ، میدونین از کجا میگم این منیری باز دروغ میگه ؟ وقتی از هیچ کس مدارک بیمه نگرفته و حساب بانکی جهت واریز حقوق هم باز نکردیم ، این آدم چطوری داره حکمامونو میزنه ؟ باز باز دروغ تحویلمون میده

  • مِستِر می‌گه:

   با سلام به زهرا خانم باید بگم بنده برای محیط زیست نبودم ولی کارای بیمه و افتتاح حساب جهت واریز حقوق رو حدودا یک ماه بعد از شروع به کار انجام دادم.
   نگران نباشید حل میشه.اداره ما هم یک نفر تازه چند روز میشه اومده شروع به کار کرده.
   توکلتون به خدا

 16. فاطمه محیط زیست 92 می‌گه:

  سلام دوستان ، امروز با خانم منیری و بعد هم با آقای بابایی صحبت کردم ، گفتند حکماتونو زدیم و از روز شنبه ۲۲ اسفند شروع بکارتونه ، مبارک همه باشه ایشالا سال خوبی داشته باشین ، ولی همکارای محترم من اونقدر دروغ شنیدم از این دو نفر که باز باورم نمیشه ، اگه اینبارم دروغ گفته باشن من شکایت میکنم بی برو برگرد

 17. زهرا منتظر می‌گه:

  سلام به همکارای محیط زیستی ، آقا کاظم حالا این خانم منیری گفتن حکماتونو میزنیم نگفتن به چه تاریخی میزنیم و شروع به کارتون از چه زمانیه ؟ این مهمه ، ما خیلی وقت پیش باید شروع به کار میکردیم ما از شهریور ماه تامین اعتبار شدیم ، والا نمیدونم مارو چی فرض میکنن این پرسنل امور اداری !!!

 18. راه و شهرسازی 92 می‌گه:

  سلام دوستان!
  امروز آقای جلیلی نژاد از اداره کل زنگ زدن و گفتن که برم جهت آزمایش و سوپیشینه و بعد اون گفت ۲۴ ام بیا ابلاغیتو می نویسم که از اول سال اینده شروع بکار کنی…
  به امید درست شدن کار همه دوستان…

  • منتظر راه و شهرسازی92 می‌گه:

   مبارکت باشه همکار عزیز. ولی به من باز هم زنگ نزدن متاسفانه

  • coax می‌گه:

   مبارکه فعلا منم توخونه دارم روزام می شمارم بدترین وبدترین روزها را سپری می کنم قبلا کار می کردم الان که استفا دادم توخونه هستم خ برام سخته من که کدم اوده اما فعلا منتظرم
   راه فعلا مارا نمی خواهد

   • راه و شهرسازی 92 می‌گه:

    خیلی ممنون دوست عزیز…
    خدا رو شکر که برا شما هم کدتون اومده
    ان شاالله که شما هم کاراتون درست میشه..
    برا شما بهتر از ما خواهد شد..نگران نباشین

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها