آخرین اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی ۹۴ + استخدام:اطلاعیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲

صفحه اختصاصی پذیرفته شدگان آزمون استانداری آذربایجان شرقی ۹۱

دانلود فایل استخدام ۹۱ استانداری

 

استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی سال ۹۴ (استخدام ۸۴ نفر)


 

خبر ۸ فروردین ۹۳ : اطلاعیه؛ توضیحات دفتر منابع انسانی در خصوص آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۱ (برگزار شده در تاریخ ۹۱٫۱۲٫۴) و کلیه فرزندان شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر (معرفی شده از سوی بنیاد شهید در سال‌های ۹۱ و ۹۲) در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط قرار داده شده و این افراد می‌توانند جهت پیگیری مراحل استخدام خود به دستگاه مربوطه مراجعه کنند.

در ادامه این اطلاعیه اعلام شده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۲ (برگزار شده در تاریخ ۹۲٫۳٫۱۷) پس از مشخص شدن نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد، لذا از کلیه متقاضیان استخدام تقاضا می‌شود از تماس‌های غیرضروری با استانداری در این رابطه خودداری نمایند.

خبر ۲۰ اسفند ۹۳ استخدام: اطلاعیه شماره ۵ استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون

به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۶/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه ۲۰/۱۰/۹۳ و یکشنبه ۲۱/۱۰/۹۳ و دوشنبه ۲۲/۱۰/۹۳ انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

لینک اعلام اسامی

خبر ۱۹ اسفن ۹۳ استخدام: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷ اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست ۱)

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۳/۳/۱۷اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست۲)

خبر ۱۷ اسفند ۹۳ استخدام: لیست نهایی آزمون استخدامی مورخه ۹۲/۰۳/۱۷  (هفدهم خرداد نود و دو)

اطلاع رسانی درمورد تکمیل پرونده متعاقبا اعلام خواهد شد

خبر ۲۷ بهمن ۹۳ استخدام : اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی

به استناد نامه  شماره ۱۱/۶۱/۱۲۰۲۱۰ تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ  ۱۳۹۲/۳/۱۷  که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

فايلها


estekhdam170.pdf
اطلاعيه.pdf

خبر  ۲۷  بهمن ۹۳ استخدام : صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بهزیستی استان
منبع خبر : اعتدال نیوز-روابط عمومی بهزیستی استان

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بدنه این سازمان خبر دادو گفت: “در یک دهه اخیر حدوداً یک سوم پرسنل سازمان بهزیستی به دلیل بازنشستگی و انتقال به سایر دستگاه ها و…. کاهش چشمگیری یافته است و در حال حاضر حدود ۴۰ درصد ظرفیت پست¬های سازمانی در استان کارمند داریم.
به گزارش اعتدال نیوز، محسن ارشد زاده در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: روی این اصل بنا به مجوزهایی که سال ۹۱ ابلاغ شده بود، بهزیستی استان مجوز استخدام برای ۱۷۶ نفر صادر نموده است که طی فراخوان عمومی از طریق استانداری، آزمون استخدامی اوایل ۹۲ برگزار شد و افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده و حائز شرایط بودند، مشخص شدند.

گفتنی است که تعداد اسامی اعلام شده قبولین این آزمون، سه برابر ظرفیت ابلاغ شده است که انشاء الله در مراحل بعدی استخدام گزینش و مصاحبه از این افراد بعمل خواهد آمد.”

%۲۵ درصد سهمیه استخدامی مختص خانواده معظّم شهدا وایثارگر و ۳% نیزمختص معلولین عزیز است
وی افزود:” تعداد قبولین درمرحله اوّلیه آزمون ۳۴۲ نفر می باشد که ۲۵ درصد از آنان سهمیه ایثارگران و خانواده معظّم شهدا هستند که این افراد از قبل مشخص و معرفی شده اند.
همچنین سه درصد از سهمیه استخدامی، به معلولین عزیز اختصاص دارد.

ارشدزاده ادامه داد: دولت محترم، اعلام کرده است که بودجه خاصی را برای دستگاه¬های مختلف و از جمله سازمان بهزیستی در نظر دارد، تا بتوان نیروهای لازم و کارآمد را جذب و به کار گرفت”.

خبر  ۱۸  بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی خواهشمند است افراد ذکر شده در ذیل(فایل پیوستی) هرچه سریعتر حداکثر تا تاریخ پایان وقت اداری روز ۱۸/۱۱/۹۳ جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ( تخصصی) تاریخ ۱۹/۱۱/۹۳ با شماره تلفن ۳۳۲۷۱۸۹۱ یا ۴-۳۳۳۲۱۱۹۱ داخلی ۲۱۱ تماس  حاصل فرمایید  و یا به آدرس تبریز – کوی ولیعصر –انتهای خیابان همام تبریزی – جنب اداره کل منابع طبیعی استان – خیابان استاندارد – اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی حضوراً مراجعه فرمایید .
خبر ۱۲ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه

داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون تخصصی استخدامی لطفاً جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی با دردست داشتن ۲ قطعه عکس (جدید ) ۴*۳ و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در ساعات اداری به اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی واقع در تبریز – کوی ولی عصر – خیابان استاندارد مراجعه فرمایید .

خبر ۷ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه شماره یک فهرست اسامی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۳/۱۷/ ۱۳۹۲

فهرست اسامی سه برابر ظرفیت (رشته شغلی ،محل جغرافیایی) داوطلبان آزمون استخدامی بهزیستی استان آذربایجان شرقی ، جهت دعوت به مصاحبه تخصصی بر اساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی مورخه ۹۲/۳/۱۷

زمان مصاحبه روز سه شنبه مورخه ۹۳/۱۱/۷ ساعت ۸/۳۰

مکان : تبریز- چهارراه ابوریحان –خیابان شهید سلیمان خاطر –روبروی آتش نشانی –اداره بهزیستی شهرستان تبریز- مرکز علمی و کاربردی بهزیستی استان

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی


برای مشاهده لیست اینجا کلیک کنید

خبر ۷ بهمن ۹۳ استخدام : توضیحات دفتر منابع انسانی و تحول اداری در خصوص آزمون‌های استخدامی ۹۱ و ۹۲

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در سال‌های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ توضیح داد.

در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۷ دستگاه اجرایی استان در سال ۱۳۹۱ که کلیه مراحل استخدامی را طی کرده و صرفا به دلیل عدم تامین اعتبار، ادامه مراحل استخدام آنها متوقف شده بود، با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ مجوز ادامه فرایند استخدامی و پس از اخذ کد استخدامی توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، از سال ۱۳۹۴ به کار گرفته می‌شوند.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری همچنین از اخذ مجوز ادامه فرایند آزمون استخدامی ۲۷ دستگاه اجرایی استان در سال ۱۳۹۲ و اعلام اسامی سه برابر ظرفیت این آزمون به دستگاه‌های مربوطه خبر داده و تاکید کرده است: داوطلبان این آزمون نیز پس از طی بقیه مراحل استخدام و انجام مصاحبه، انتخاب و در سال ۱۳۹۴ به کار گرفته خواهند شد.

در بند دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به این که آزمون تخصصی برخی رشته‌های شغلی در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۲ بر اساس گزارش ناظران آزمون در سه حوزه امتحانی به دلیل نرسیدن سوالات تخصصی به صورت کامل انجام نشده بود، لذا برای بهره‌مندی از فرصت‌های برابر برای کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون عمومی رشته‌های شغلی مورد نظر ، آزمون تخصصی این رشته‌ها مجددا در تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ در تبریز برگزار می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان حایز شرایط که موفق به دریافت سوالات اختصاصی در آزمون مذکور نشده بودند الزاما و سایر داوطلبان در صورت تمایل، می‌توانند در آزمون مجدد اختصاصی رشته|های شغلی مورد اشاره شرکت کنند. بدیهی است با برگزاری آزمون مجدد، آزمون اختصاصی قبلی داوطلبان کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

گفتنی است لیست داوطلبان حایز شرایط برای آزمون مجدد به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اعلام شده و رشته‌های شغلی مورد نظر برای آزمون مجدد به شرح زیر می‌باشد:

– اداره کل فرودگاه‌های استان:
رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات فرودگاهی (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۲

– اداره کل بازرسی استان:
رشته شغلی بازرس (تبریز) با کد رشته‌های شغلی ۲۴۲ و ۲۴۹

– اداره کل استاندارد استان:
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (تبریز) با کد رشته‌های شغلی ۲۹۵، ۲۹۹ و ۳۰۰
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (جلفا) با کد رشته‌های شغلی ۳۰۸ و ۳۱۱
رشته شغلی کارشناس اندازه‌شناسی (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۶
رشته شغلی کارشناس اندازه انگ فلزات گرانبها (تبریز) با کد رشته شغلی ۲۹۷

سه برابر ظرفیت سایر رشته‌های شغلی بر اساس بالاترین امتیاز آزمون تخصصی و سایر شرایط مندرج در آگهی استخدامی برای انجام مصاحبه در بهمن ماه جاری دعوت خواهند شد.

خبر ۵ بهمن ۹۳: آگهی استخدامی – برگزاری مجدد آزمون چند استخدامی

آگهي استخدامي – برای مشاهده جزئیات اینجا کلیک کنید

 

خبر ۱ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره کل راه و شهرسازی

خبر ۱ بهمن ۹۳ استخدام : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره اوقاف

خبر ۲۸ دی ۹۳ استخدام:اصلاحیه/ اطلاعیه مهم اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی: اعلام اسامی پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۵/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان جهت انجام مصاحبه تخصصی روز دوشنبه مورخ ۰۴/۱۱/۹۳ راس ساعت ۸ صبح انجام میگیرد .

لیست اسامی

خبر ۱۶ دی ۹۳ استخدام:اطلاعیه شماره ۵ استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون

به استناد نامه  ۱۰۰۳۰۶/۶۱/۱۱-۰۸/۱۰/۹۳ مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ ۱۷/۰۳/۹۲ که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه ۲۰/۱۰/۹۳ و یکشنبه ۲۱/۱۰/۹۳ و دوشنبه ۲۲/۱۰/۹۳ انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

لینک اسامی

خبر۵ آذر ۹۳ استخدام : مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی تشریح کرد: آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ دستگاه‌های اجرایی استان مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ و مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها را تشریح کرد.

علیرضا مهرآسا در این باره گفت: تمام مراحل مجوز استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر از محل مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در تاریخ ۹۱/۱/۲۳ که اسامی آنان توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شده است، انجام شده و دستگاه‌های اجرایی مکلفند جهت اخذ شماره مستخدم این افراد از طریق سامانه کارمند ایران اقدام کنند.

وی همچنین از ارسال لیست قبول‌شدگان اصلی باقی‌مانده از محل سهمیه استخدامی برنامه چهارم، آزمون مورخ ۹۱/۱۲/۴ و مجوز تاریخ ۹۰/۱۲/۲۸ فرزندان شاهد و ایثارگر به معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری جهت تامین اعتبار خبر داد و گفت: برابر قول مساعد مسوولان تا پایان سال جاری مشکل استخدام این افراد حل خواهد شد.

مهرآسا همچنین خاطرنشان کرد: معرفی اسامی سه برابر ظرفیت آزمون مورخ ۹۲/۳/۱۷ به دستگاه‌های اجرایی مربوط جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و تعیین پذیرفته‌شده اصلی در دست اقدام است که این فرایند تا پایان آذر ماه سال جاری تکمیل می‌شود و در صورت تامین اعتبار توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مشکل استخدام این افراد نیز در سال ۹۴ حل خواهد شد.

خبر ۴ آذر ۹۳ استختام : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۹۲/۳/۱۷

خبر ۱۴ تیر ۹۳ – آزمون استخدامی در آذربایجان‌شرقی برگزار می شود

به گزارش آناج، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی میانه هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.

پورمهدی همچنین ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است.

وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.

وی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.

خبر ۲۰ اردیبهشت ۹۳ – افزایش اختیارات استانداران برای مدیریت حوزه اشتغال متناسب با ظرفیت‌های استانی

استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به مشکلات حوزه اشتغال استان و موانع موجود در اين زمينه، از وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي خواست با نگاهي جديد به مديريت استان‌ها، اختيار لازم به استانداران داده شود تا متناسب با شرايط و ظرفيت‌هاي هر استان وضعيت حوزه اشتغال را مديريت کنند.

اسماعيل جبارزاده امشب در جلسه کارگروه تخصصي اشتغال و سرمايه‌‌گذاري آذربايجان شرقي که با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي برگزار شد، افزود: اطمينان مي‌دهيم که با اين نگاه جديد در پايان سال جاري نرخ بيکاري استان به نحو معني‌داري کاهش خواهد يافت، چرا که ما به توانمندي و همت مسوولان، فرمانداران، نمايندگان مجلس و بخش خصوصي ايمان داريم.

وي در اين جلسه با اشاره به وضعيت اشتغال در آذربايجان شرقي، آمار ارايه شده از سوي مرکز آمار ايران را مبناي تصميم‌گيري‌هاي مديران استان در اين زمينه اعلام کرد و گفت: بر اساس همين آمار، تعداد شاغلين استان در سال گذشته نسبت به سال ۸۵ کاهش پيدا کرده و نرخ بيکاري در اين مدت از ۵٫۵ به ۱۲٫۵ درصد رسيده است.

جبارزاده با بيان اين که نرخ بيکاري استان برخلاف سال‌هاي گذشته از نرخ متوسط کشوري بالاتر است، افزود: با وجود درآمدهاي بالا در دولت گذشته و تزريق اعتبارات قابل توجه به استان، مشخص نيست که به چه علت چنين وضعيتي در استان حاصل شده، اما مي‌دانيم که اين نرخ بيکاري در شان آذربايجان شرقي نيست.

استاندار آذربايجان شرقي با بيان اين که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي متولي منحصر به فرد اشتغال نيست و بخشي از مسووليت ايجاد و حفظ اشتغال را برعهده دارد، گفت: وضعيت موجود در حوزه اشتغال نشان مي‌دهد که سياست‌گذاري‌هاي گذشته به درستي عملي نشده است، لذا اولين خواسته ما از وزارت کار، تجديد نظر در اين سياست‌هاست.

وي با تاکيد بر اين که وزارت کار قطعا بايد براي حوزه اشتغال برنامه داشته باشد، افزود: البته بخش عمده اين کار به مجلس برمي‌گردد و نگاه مجلس به مقوله اشتغال هم بايد متقاوت از گذشته باشد و اصرار بر سياست‌هاي گذشته چه از سوي دولت و چه از سوي مجلس خطاست.

جبارزاده تصريح کرد: وضعيت تخصيص اعتبارات استان در سال گذشته نشان مي‌دهد که در سال ۹۳، منابعي براي ايجاد اشتغال نخواهيم داشت و عملا با بودجه دولتي نمي‌توانيم آن‌چه را که مي‌خواهيم انجام دهيم.

وي با اشاره به هدف‌گذاري ايجاد سالانه ۴۰ هزار فرصت شغلي در استان در هفت سال آينده، خاطرنشان کرد: قطعا با محدوديت منابعي که وجود دارد رسيدن به اين هدف ممکن نيست، اما معتقديم که اگر اختيارات لازم به استان‌ها داده شود قادرند با بهره‌گيري از توان بخش خصوصي مشکل اشتغال را حل کنند.

جبارزاده تاکيد کرد: از وزارت کار انتظار داريم کارگروه اشتغال را به عنوان پارلمان اشتغال استان‌ها تلقي کرده و براي مصوبات اين کارگروه اختيار اجرايي لازم به استانداران داده شود.

استاندار آذربايجان شرقي در ادامه با اشاره به فرهنگ استادشاگردي که يکي از راه‌هاي ايجاد اشتغال در اين استان بوده است، گفت: هم‌اکنون ۱۵۰ هزار واحد صنفي در استان وجود دارند که دو سوم آنها تنها با يک نفر اداره مي‌شوند، در حالي که مي‌توان به آنها اجازه داد که يک نفر را به عنوان شاگرد به کار گيرند.

وي اظهار داشت: آذربايجان شرقي آمادگي اين را دارد که احياي فرهنگ استادشاگردي را به عنوان پايلوت اجرا کند و اگر اين اختيار به استان داده شود اطمينان مي‌دهيم که تا پايان سال ۲۰ هزار شغل فقط از اين محل ايجاد خواهد شد.

جبارزاده تمرکزگرايي در توزيع اعتبارات استاني را از موانع ايجاد اشتغال برشمرد و خاطرنشان کرد: بايد به کارگروه‌هاي استاني اشتغال اختيار داده شود که متناسب با ظرفيت‌هاي هر استان برنامه‌هاي لازم براي ايجاد اشتغال را تهيه کنند و وزارت کار نيز براي رفع موانع اشتغال از استان‌ها حمايت کند.

وي همچنين با اشاره به تشکيل ستاد حمايت از توليد در آذربايجان شرقي به منظور بررسي و حل مشکلات واحدهاي توليدي و حفظ اشتغال موجود، حمايت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي از اين ستاد را خواستار شد.

خبر ۱ بهمن ۹۲  – استخدام جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی

معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برای اجرای طرح‌های پژوهشی خود پرسشگر جذب می کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، جهاد دانشگاهی استان در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی ملی و منطقه‌ای خود از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته‌های علوم انسانی، آمار و IT برای انجام امور پرسشگری و داده پردازی همکار جذب می کند.
بر اساس این گزارش علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره ۵۵۵۰۶۱۸ تماس گرفته و یا به آدرس تبریز – چهارراه باغشمال- اول کوچه حاج رضا- معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مراجعه کنند.

خبر ۲۴ دی ۹۲ – دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در خصوص آزمون‌های استخدامی استان توضیحاتی ارایه کرد.

در این اطلاعیه با اشاره به این که آزمون‌های استخدامی استان در دو مرحله صورت گرفته، آمده است: آزمون استخدامی تاریخ ۴/۱۲/۹۱ برای جذب نیرو در ۱۷ دستگاه اجرایی استان برگزار شد که کلیه مراحل این آزمون شامل تعیین سه برابر پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه تخصصی، انجام مصاحبه تخصصی، انتخاب پذیرفته‌شدگان اصلی و معرفی آنان برای اخذ تاییدیه هسته گزینش، اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور صورت پذیرفته است.

این اطلاعیه می‌افزاید: آزمون استخدامی تاریخ ۱۷/۳/۹۲ برای جذب نیرو در ۲۷ دستگاه اجرایی استان برگزار شد که برای این آزمون صرفا نمرات عمومی داوطلبان اعلام شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بر اساس بخشنامه جانشین محترم معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه که بخشی از فرایند استخدامی آن انجام شده، متوقف اعلام شده است.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در بند پایانی این اطلاعیه تاکید کرده است: طبق پیگیری استاندار محترم از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، موضوع رفع توقف و ادامه فرایند آزمون‌ها در دست اقدام است که به محض حصول نتیجه از معاونت مذکور، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

خبر ۸ آبان ۹۲ -اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرایند کلیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام که در آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ استانداری شرکت نموده‌اند می‌رساند برابر مفاد بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ تاریخ ۱/۸/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در اجرای بند ۲ تصویب‌نامه شماره ۳۰۹۴۵/ت۴۸۷۰۲‌هـ تاریخ ۲۸/۷/۹۲ هیأت محترم وزیران، فرایند استخدام‌های مذکور تا اطلاع ثانوی، متوقف اعلام می‌شود.

بدیهی است ادامه فرایند مذکور پس از اتخاذ تصمیم توسط معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام خواهد رسید.

 

آرشیو اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی

دیدگاه ها (۱۶,۱۷۷)

 1. عليمی‌گه:

  سلام اين كدمستخدمي رو از استان ميزنن يا تهران؟
  ميشه بگيد بعد از تاييد شدن در گزينش تا گرفتم كدايتخدامي چ مراحلي هست؟بازم مداركو چك ميكنن يا نه؟كار سازمان مديريت كشوري فقط نا قبل گرينشه يا نه؟ممنونم

 2. انتقال خون ایرانمی‌گه:

  سلام انتقال خونیهای عزیز
  اگر ۱۷ آذر ماه ساعت ۱۱ قطعی شده که به انتقال خون تبریز بریم و مطمئننأ حتما همه میان اینجا پیام بدن که حتما حضور شون قطعی بشه چون با این وجود با حداقل افراد کارمون حل نمیشه.ضمنا از بچه های عزیز بنیاد شهید هم که بدون آزمون قبول شدند حضور داشته باشند.از مدیر محترم هم خواهشمندیم که این نظر تایید بشه چون که حکم مرگ و زندگی رو داره با تشکر از مدیر عزیز…

 3. منصورمی‌گه:

  ۰۴۱۶۵۵۶۷۴۳داخلی۱۸۰ بهزیستی شماره مستقیم کارگزینی

 4. sevil انتقال خونمی‌گه:

  سویل به همکاران انتقال خون
  با سلام خدمت همه همکاران و دوستان عزیز بنا به تصمیم اکثر انتقال خونی های حاضر در این سایت قرار شده که همه ما استخدامی های انتقال خون ۹۲ اذر بایجان شرقی به منظور پیگیری روند استخدامی مان در تاریخ ۱۷ اذر , ساعت ۱۱ در سازمان انتقال خون تبریز واقع در خیابان اخونی حضور پیدا کنیم و از نزدیک با اقای سروی و سایر مسولان در این باره صحبت کنیم و قرار شده تا تاریخ یادشده هر هفته در این سایت این خبر را اعلام کنیم تا بیشتر همکاران در جریان این کار باشن واز شما عزیزان هم خواهشمندیم که در صورت امکان به دوستانی که در این سایت عضو نیستند نیز اطلاع رسانی کنید, مدیر گرامی ضمن تشکر از زحمت هایی که میکشید لطفا پیام من رو تایید کنید

 5. بابک منابع طبیعی ۹۲می‌گه:

  سلام به همه
  ما هم از اول آذر شروع به کار کردیم. امیدوارم به زودي همه تون دعوت به کار بشین و موفق باشید.درسته حقوقش کمه ولی باز خدا رو شاکرم, شرف داره از صدتا شرکت و کارخونه ایشاالله فوق فوقش حداکثر تا بهمن شروع به کار میکنین تو این مدت فقط خوش بگذرونید به قول یکی از دوستای ۹۱ که میگفت مرخصی توی دو سه ماه اول نیس واقعا راست میگفت فکر میکردم دروغ میگه, اگه بازم تو این سایت میاد دوست دارم منو حلالم کنه
  با تشکر از مدیر سایت که واقعا تو این مدت با صبر و حوصله پیام های ما رو تایید میکرد

 6. مجید راه 92 آ-شمی‌گه:

  سلام دوستای عزیز
  امروز که پیش جلیل نژاد بودم پرسیدم این زبان و کامپیوتر رو گفت نه لازم نیس، بعد از گپ و گفت فراوان که پرونده هارو بررسی میکرد رسید به پرونده خودم که بررسی کرد گفت فقط سو پیشینه و اعتیاد ناقصه.
  پس لطفا خواهشا الکی دلشوره ایجاد نکنید.
  در مورد ادامه مراحل هم حرف زدیم که گله ایشون از عدم دریافت تاییدیه تحصیلی برخی از دوستان بود که گفت حتی با تماس با خودشون هم بعضیشان اصلا واکنشی نشان نمیدن و نمیان برن از دانشگاه جوابشو بیارن، و اینکه فعلا گزینش سی نفر انگارمونده که بیاد و بفرستن برا کد.
  با این اوصاف کار زیاده……!!

 7. راه ۹۲می‌گه:

  اداره استاندارد از اون اداره هایی بود که سوال امتحانی بهشون نرسیده بود.واسه اونها پارسال بهمن ماه امتحان گرفتند و از مهر امسال شروع به کار کرده اند.ولی ما راه و شهرسازی نشستیم که هر وقت آقایون خوششون بیان زنگ بیان.دوستان با نشستن کاری نمیشه بیایید پیگیری کنیم حضوری بریم

 8. بهزیست تبریزمی‌گه:

  سلام دوستان بهزیستی به من که هنوز زنگ نزدن کدوم شماره زنگ بزنیم به نظر شما زنگ زدن و رفتن و اومدن زیاد برا اینده کاریمون بد نباشه

  • بهزیستی92اول به بهزیستی تبریزمی‌گه:

   چرا به ضرر آینده کاریته…فوقش هر موقع دلشون خاست برات زنگ میزنن و شاید هم بمونیم برا سال بعد مشکلی نیست که.فقط همین.

   • بهزیست تبریزمی‌گه:

    نه منظورم این نیست که پیگیری نکنیم من اونقد زنگ زدم خسته شدم دو بار حضوری رفتم اداره کارگزینی مثل این که اونا هم نمیدونن چی به چیه
    فقط میگن زنگ میزنیم

 9. جهاد کشاورزی 92می‌گه:

  سلام به همه دوستان،ما از اول آذر شرو به کار کردیم. امیدوارم به زودي همه تون برید سر کارتون و موفق باشید،با تشکر از مدیر

  • منتظر راه و شهرسازی92می‌گه:

   دوستان جهادی مبارکتون باشه.لطفا در مورد مبلغ احکام و عناوین پرداختی هم اطلاع رسانی کنید

   • آشنا(راه وشهرسازی)می‌گه:

    منتظر چه خبر بهتذزنگ زدن پیگیر هستی اخرین حرفی که بهت گفتند چیه؟

    • منتظر راه و شهرسازی92می‌گه:

     جلیل میگه منتظر باش و هی به ما زنگ نزن خودمون خبرت میکنیم.گفت نگران رد شدن هم نباش اگه قرار بود رد بشی از تهران بهت خبر داده بودن.من هم همچنان منتظرم……………

 10. آشنا(راه وشهرسازی)می‌گه:

  خوب کی ؟کجا بیایم یه تاریخ مقرر کنید تا بچه های راه هم بیان جمع بشن تا بریم اداره راه و شهر سازی پی گیری کنیم آذر هم شروع شد

 11. بهزیستی92اولمی‌گه:

  منم ناامید شدم.
  مگه قراره گرفتن کد مستخدمی چه قدر طول بکشه؟
  میکن سه روزه حله..
  یه ماه شد مدارکو دادیم.
  حرفایی هم میشنوم راجب اینکه بعضی ها از بهزیستی شرو بهکار کردن ۹۲ایها؟حقیقت داره؟

 12. سمیرا_محیط زیستمی‌گه:

  من بعد مصاحبه عقیدتی ک تقریبا سه ماه میشه همش پیگیرم جواب قانع کننده ای نمیدن همش میگن فرستادیم تهران همینو حفظن!یعنی تواین سه ماه هیچ کاری انجام نشده؟!!

 13. مربی به آیهانمی‌گه:

  من همیشه به این شماره زنگ میزنم.
  ۳۶۵۵۶۷۳۷

 14. راه تبریزمی‌گه:

  چرا دوستان حضوری نمیان پیگیری کنیم
  والا من حاضرم ۱ روز مزخصی بگیرم اگه دوستان حاضر هستن ۱ روز تعیین کنند من مرخصی بگیرم برم استانداری راستش اداره جواب نمی ده باید از طریق استانداری پیگیری کنیم
  دوستان با زنگ زدن و درگیر شدن با اداره اصلا فایده نداره
  چون فردا پس فردا میریم اداره همکار میشیم.
  اگه دوستان حاضر هستن من این هفته حاضرم برم روزش برام مهم نیست فقط زود باشه تا زود بریم سر کار .

  • مجید راه 92 آ-شمی‌گه:

   منم موافقم و البته آماده
   هماهنگ شین بریم
   ادارات دیگه هم لطفا همکاری کنید
   سی چهل نفر باشیم

  • راه و شهرسازی 92می‌گه:

   این آزمون فرایند لاک پشتی داره…از همون اولش داره آروم میره جلو…
   با جمع شدن و رفتن نمیشه کاری از پیش برد…تو این مدت هم اکثر افراد مراجعه حضوری داشتن و خود استانداری بهتر میدونه ولی کار از تهران باید جلو بره…
   تازه فرایند اداری و کاغذبازی هم باید طی بشه…

  • راه 92می‌گه:

   منم اگه همه بیان هستم آخه تا کی منتظر بمونیم .حتی یه جواب درست و حسابی هم نمیدن.

 15. راه تبریزمی‌گه:

  با سلام بر دوستان یک روز را تعیین کنید همگی بریم استانداری تا حجت را تموم کنیم نه این که با اداره درگیر بشیم کار ما از تهران لنگه نه از تبریز

  هرکی پایه است یه روز را تعیین کنید

  همه اداره ها باید باهم بریم و تا اخر پیگیری بشیم راستش با تماس هیچی جواب نمی ده

 16. راه تبریزمی‌گه:

  با سلام بر دوستان
  چرا دوستان به من جواب نمی دهند
  یک روز را تعیین کنید همگی بریم استانداری تا حجت را تموم کنیم نه این که با اداره درگیر بشیم کار ما از تهران لنگه نه از تبریز

  هرکی پایه است یه روز را تعیین کنید

  همه اداره ها باید باهم بریم و تا اخر پیگیری بشیم راستش با تماس هیچی جواب نمی ده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید