آخرین اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی 94 + استخدام:اطلاعیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲

صفحه اختصاصی پذیرفته شدگان آزمون استانداری آذربایجان شرقی ۹۱

دانلود فایل استخدام 91 استانداری

 

استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان شرقی سال ۹۴ (استخدام ۸۴ نفر)


 

خبر 8 فروردین 93 : اطلاعیه؛ توضیحات دفتر منابع انسانی در خصوص آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۱ (برگزار شده در تاریخ ۹۱٫۱۲٫۴) و کلیه فرزندان شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر (معرفی شده از سوی بنیاد شهید در سال‌های ۹۱ و ۹۲) در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط قرار داده شده و این افراد می‌توانند جهت پیگیری مراحل استخدام خود به دستگاه مربوطه مراجعه کنند.

در ادامه این اطلاعیه اعلام شده است: سهمیه استخدامی جذب قبول‌شدگان اصلی آزمون سال ۹۲ (برگزار شده در تاریخ ۹۲٫۳٫۱۷) پس از مشخص شدن نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد، لذا از کلیه متقاضیان استخدام تقاضا می‌شود از تماس‌های غیرضروری با استانداری در این رابطه خودداری نمایند.

خبر 20 اسفند 93 استخدام: اطلاعیه شماره 5 استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون

به استناد نامه  100306/61/11-08/10/93 مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ 17/03/92 که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه 20/10/93 و یکشنبه 21/10/93 و دوشنبه 22/10/93 انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

لینک اعلام اسامی

خبر 19 اسفن 93 استخدام: اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 93/3/17 اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 93/3/17 اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست 1)

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 93/3/17اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی (لیست2)

خبر 17 اسفند 93 استخدام: لیست نهایی آزمون استخدامی مورخه 92/03/17  (هفدهم خرداد نود و دو)

اطلاع رسانی درمورد تکمیل پرونده متعاقبا اعلام خواهد شد

خبر 27 بهمن 93 استخدام : اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی

به استناد نامه  شماره 11/61/120210 تاریخ 1393/11/26 مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ  1392/3/17  که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

فايلها


estekhdam170.pdf
اطلاعيه.pdf

خبر  27  بهمن 93 استخدام : صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بهزیستی استان
منبع خبر : اعتدال نیوز-روابط عمومی بهزیستی استان

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز استخدام ۱۷۶ نفر در بدنه این سازمان خبر دادو گفت: “در یک دهه اخیر حدوداً یک سوم پرسنل سازمان بهزیستی به دلیل بازنشستگی و انتقال به سایر دستگاه ها و…. کاهش چشمگیری یافته است و در حال حاضر حدود ۴۰ درصد ظرفیت پست¬های سازمانی در استان کارمند داریم.
به گزارش اعتدال نیوز، محسن ارشد زاده در مصاحبه با خبرنگار ما افزود: روی این اصل بنا به مجوزهایی که سال ۹۱ ابلاغ شده بود، بهزیستی استان مجوز استخدام برای ۱۷۶ نفر صادر نموده است که طی فراخوان عمومی از طریق استانداری، آزمون استخدامی اوایل ۹۲ برگزار شد و افرادی که حد نصاب لازم را کسب کرده و حائز شرایط بودند، مشخص شدند.

گفتنی است که تعداد اسامی اعلام شده قبولین این آزمون، سه برابر ظرفیت ابلاغ شده است که انشاء الله در مراحل بعدی استخدام گزینش و مصاحبه از این افراد بعمل خواهد آمد.”

%۲۵ درصد سهمیه استخدامی مختص خانواده معظّم شهدا وایثارگر و ۳% نیزمختص معلولین عزیز است
وی افزود:” تعداد قبولین درمرحله اوّلیه آزمون ۳۴۲ نفر می باشد که ۲۵ درصد از آنان سهمیه ایثارگران و خانواده معظّم شهدا هستند که این افراد از قبل مشخص و معرفی شده اند.
همچنین سه درصد از سهمیه استخدامی، به معلولین عزیز اختصاص دارد.

ارشدزاده ادامه داد: دولت محترم، اعلام کرده است که بودجه خاصی را برای دستگاه¬های مختلف و از جمله سازمان بهزیستی در نظر دارد، تا بتوان نیروهای لازم و کارآمد را جذب و به کار گرفت”.

خبر  18  بهمن 93 استخدام : اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه
اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی خواهشمند است افراد ذکر شده در ذیل(فایل پیوستی) هرچه سریعتر حداکثر تا تاریخ پایان وقت اداری روز 18/11/93 جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ( تخصصی) تاریخ 19/11/93 با شماره تلفن 33271891 یا 4-33321191 داخلی 211 تماس  حاصل فرمایید  و یا به آدرس تبریز – کوی ولیعصر –انتهای خیابان همام تبریزی – جنب اداره کل منابع طبیعی استان – خیابان استاندارد – اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی حضوراً مراجعه فرمایید .
خبر 12 بهمن 93 استخدام : اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه

داوطلبان محترم شرکت کننده در آزمون تخصصی استخدامی لطفاً جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی با دردست داشتن ۲ قطعه عکس (جدید ) ۴*۳ و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار در تاریخ های ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در ساعات اداری به اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی واقع در تبریز – کوی ولی عصر – خیابان استاندارد مراجعه فرمایید .

خبر 7 بهمن 93 استخدام : اطلاعیه شماره یک فهرست اسامی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی 3/17/ 1392

فهرست اسامی سه برابر ظرفیت (رشته شغلی ،محل جغرافیایی) داوطلبان آزمون استخدامی بهزیستی استان آذربایجان شرقی ، جهت دعوت به مصاحبه تخصصی بر اساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی مورخه 92/3/17

زمان مصاحبه روز سه شنبه مورخه 93/11/7 ساعت 8/30

مکان : تبریز- چهارراه ابوریحان –خیابان شهید سلیمان خاطر –روبروی آتش نشانی –اداره بهزیستی شهرستان تبریز- مرکز علمی و کاربردی بهزیستی استان

اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی


برای مشاهده لیست اینجا کلیک کنید

خبر 7 بهمن 93 استخدام : توضیحات دفتر منابع انسانی و تحول اداری در خصوص آزمون‌های استخدامی 91 و 92

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در سال‌های 1391 و 1392 توضیح داد.

در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 17 دستگاه اجرایی استان در سال 1391 که کلیه مراحل استخدامی را طی کرده و صرفا به دلیل عدم تامین اعتبار، ادامه مراحل استخدام آنها متوقف شده بود، با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ مجوز ادامه فرایند استخدامی و پس از اخذ کد استخدامی توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، از سال 1394 به کار گرفته می‌شوند.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری همچنین از اخذ مجوز ادامه فرایند آزمون استخدامی 27 دستگاه اجرایی استان در سال 1392 و اعلام اسامی سه برابر ظرفیت این آزمون به دستگاه‌های مربوطه خبر داده و تاکید کرده است: داوطلبان این آزمون نیز پس از طی بقیه مراحل استخدام و انجام مصاحبه، انتخاب و در سال 1394 به کار گرفته خواهند شد.

در بند دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به این که آزمون تخصصی برخی رشته‌های شغلی در آزمون استخدامی سال 1392 بر اساس گزارش ناظران آزمون در سه حوزه امتحانی به دلیل نرسیدن سوالات تخصصی به صورت کامل انجام نشده بود، لذا برای بهره‌مندی از فرصت‌های برابر برای کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون عمومی رشته‌های شغلی مورد نظر ، آزمون تخصصی این رشته‌ها مجددا در تاریخ 17 بهمن 1393 در تبریز برگزار می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان حایز شرایط که موفق به دریافت سوالات اختصاصی در آزمون مذکور نشده بودند الزاما و سایر داوطلبان در صورت تمایل، می‌توانند در آزمون مجدد اختصاصی رشته|های شغلی مورد اشاره شرکت کنند. بدیهی است با برگزاری آزمون مجدد، آزمون اختصاصی قبلی داوطلبان کان‌لم‌یکن تلقی می‌شود.

گفتنی است لیست داوطلبان حایز شرایط برای آزمون مجدد به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اعلام شده و رشته‌های شغلی مورد نظر برای آزمون مجدد به شرح زیر می‌باشد:

– اداره کل فرودگاه‌های استان:
رشته شغلی کارشناس فناوری اطلاعات فرودگاهی (تبریز) با کد رشته شغلی 292

– اداره کل بازرسی استان:
رشته شغلی بازرس (تبریز) با کد رشته‌های شغلی 242 و 249

– اداره کل استاندارد استان:
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (تبریز) با کد رشته‌های شغلی 295، 299 و 300
رشته شغلی کارشناس امور استاندارد (جلفا) با کد رشته‌های شغلی 308 و 311
رشته شغلی کارشناس اندازه‌شناسی (تبریز) با کد رشته شغلی 296
رشته شغلی کارشناس اندازه انگ فلزات گرانبها (تبریز) با کد رشته شغلی 297

سه برابر ظرفیت سایر رشته‌های شغلی بر اساس بالاترین امتیاز آزمون تخصصی و سایر شرایط مندرج در آگهی استخدامی برای انجام مصاحبه در بهمن ماه جاری دعوت خواهند شد.

خبر 5 بهمن 93: آگهی استخدامی – برگزاری مجدد آزمون چند استخدامی

آگهي استخدامي – برای مشاهده جزئیات اینجا کلیک کنید

 

خبر 1 بهمن 93 استخدام : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره کل راه و شهرسازی

خبر 1 بهمن 93 استخدام : اطلاعیه مصاحبه تخصصی آزمون استانداری اداره اوقاف

خبر 28 دی 93 استخدام:اصلاحیه/ اطلاعیه مهم اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی: اعلام اسامی پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

به استناد نامه  100305/61/11-08/10/93 مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ 17/03/92 که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست استان جهت انجام مصاحبه تخصصی روز دوشنبه مورخ 04/11/93 راس ساعت 8 صبح انجام میگیرد .

لیست اسامی

خبر 16 دی 93 استخدام:اطلاعیه شماره 5 استخدامی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجانشرقی: اعلام پذیرفته شده گان سه برابر ظرفیت آزمون

به استناد نامه  100306/61/11-08/10/93 مدیر کل محترم دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی لیست اسامی حائزین شرایط در آزمون استخدامی مورخ 17/03/92 که امتیاز لازم برای شرکت در انجام مصاحبه تخصصی را کسب نموده اند به شرح ذیل اعلام میگردد.

شایان ذکر است برنامه زمانبندی حضور در اداره کل دامپزشکی استان و ارائه مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی که طی روزهای شنبه 20/10/93 و یکشنبه 21/10/93 و دوشنبه 22/10/93 انجام میگیرد از طریق پورتال اداره کل دامپزشکی استان به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید .

لینک اسامی

خبر5 آذر 93 استخدام : مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها

مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی تشریح کرد: آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ دستگاه‌های اجرایی استان مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی آخرین وضعیت آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ و مراحل رسیدگی به استخدام پذیرفته‌شدگان این آزمون‌ها را تشریح کرد.

علیرضا مهرآسا در این باره گفت: تمام مراحل مجوز استخدامی فرزندان شاهد و ایثارگر از محل مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در تاریخ ۹۱/۱/۲۳ که اسامی آنان توسط اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شده است، انجام شده و دستگاه‌های اجرایی مکلفند جهت اخذ شماره مستخدم این افراد از طریق سامانه کارمند ایران اقدام کنند.

وی همچنین از ارسال لیست قبول‌شدگان اصلی باقی‌مانده از محل سهمیه استخدامی برنامه چهارم، آزمون مورخ ۹۱/۱۲/۴ و مجوز تاریخ ۹۰/۱۲/۲۸ فرزندان شاهد و ایثارگر به معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری جهت تامین اعتبار خبر داد و گفت: برابر قول مساعد مسوولان تا پایان سال جاری مشکل استخدام این افراد حل خواهد شد.

مهرآسا همچنین خاطرنشان کرد: معرفی اسامی سه برابر ظرفیت آزمون مورخ ۹۲/۳/۱۷ به دستگاه‌های اجرایی مربوط جهت برگزاری مصاحبه تخصصی و تعیین پذیرفته‌شده اصلی در دست اقدام است که این فرایند تا پایان آذر ماه سال جاری تکمیل می‌شود و در صورت تامین اعتبار توسط معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مشکل استخدام این افراد نیز در سال ۹۴ حل خواهد شد.

خبر 4 آذر 93 استختام : نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ 92/3/17

خبر 14 تیر 93 – آزمون استخدامی در آذربایجان‌شرقی برگزار می شود

به گزارش آناج، معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی در مراسم معارفه نخستین شهردار شهر آچاچی از برگزاری آزمون استخدامی در چند منطقه از استان آذربایجان‌شرقی در آینده نزدیک که شهر آچاچی میانه هم یکی از آنها است، خبر داد و در این رابطه خاطرنشان کرد: سعی و تلاش ما بر این است تا در تمام این استخدام ها از نیروهای جوان و بومی منطقه با برگزاری آزمون رسمی استفاده شود.

پورمهدی همچنین ضمن تبریک افتتاح نخستین شهرداری شهر آچاچی و ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان میانه با اشاره به این موضوع که انسان باید  از لحظه لحظه عمر خویش به نحوه احسن استفاده کند، اظهار داشت: خدمت برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و کسب رضایت پروردگار توفیق بزرگ الهی است.

وی با بیان این موضوع که تبدیل شدن آچاچی به شهر و افتتاح نخستین شهرداری در این منطقه مزایا و هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت افزود: قطعاً محبت و همدلی میان مردم و مسئولان در شهرهای کوچک و تازه توسعه یافته همچون آچاچی بیشتر است که توسعه و پیشرفت این منطقه مشارکت و فعالیت بیشتر مردم این را می‌طلبد.

وی از اجرای طرح الحاق شهرک‌های اقماری حاشیه شهر در آینده نزدیک در شهرستان میانه خبر داد.

خبر 20 اردیبهشت 93 – افزایش اختیارات استانداران برای مدیریت حوزه اشتغال متناسب با ظرفیت‌های استانی

استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به مشکلات حوزه اشتغال استان و موانع موجود در اين زمينه، از وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي خواست با نگاهي جديد به مديريت استان‌ها، اختيار لازم به استانداران داده شود تا متناسب با شرايط و ظرفيت‌هاي هر استان وضعيت حوزه اشتغال را مديريت کنند.

اسماعيل جبارزاده امشب در جلسه کارگروه تخصصي اشتغال و سرمايه‌‌گذاري آذربايجان شرقي که با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي برگزار شد، افزود: اطمينان مي‌دهيم که با اين نگاه جديد در پايان سال جاري نرخ بيکاري استان به نحو معني‌داري کاهش خواهد يافت، چرا که ما به توانمندي و همت مسوولان، فرمانداران، نمايندگان مجلس و بخش خصوصي ايمان داريم.

وي در اين جلسه با اشاره به وضعيت اشتغال در آذربايجان شرقي، آمار ارايه شده از سوي مرکز آمار ايران را مبناي تصميم‌گيري‌هاي مديران استان در اين زمينه اعلام کرد و گفت: بر اساس همين آمار، تعداد شاغلين استان در سال گذشته نسبت به سال 85 کاهش پيدا کرده و نرخ بيکاري در اين مدت از 5.5 به 12.5 درصد رسيده است.

جبارزاده با بيان اين که نرخ بيکاري استان برخلاف سال‌هاي گذشته از نرخ متوسط کشوري بالاتر است، افزود: با وجود درآمدهاي بالا در دولت گذشته و تزريق اعتبارات قابل توجه به استان، مشخص نيست که به چه علت چنين وضعيتي در استان حاصل شده، اما مي‌دانيم که اين نرخ بيکاري در شان آذربايجان شرقي نيست.

استاندار آذربايجان شرقي با بيان اين که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي متولي منحصر به فرد اشتغال نيست و بخشي از مسووليت ايجاد و حفظ اشتغال را برعهده دارد، گفت: وضعيت موجود در حوزه اشتغال نشان مي‌دهد که سياست‌گذاري‌هاي گذشته به درستي عملي نشده است، لذا اولين خواسته ما از وزارت کار، تجديد نظر در اين سياست‌هاست.

وي با تاکيد بر اين که وزارت کار قطعا بايد براي حوزه اشتغال برنامه داشته باشد، افزود: البته بخش عمده اين کار به مجلس برمي‌گردد و نگاه مجلس به مقوله اشتغال هم بايد متقاوت از گذشته باشد و اصرار بر سياست‌هاي گذشته چه از سوي دولت و چه از سوي مجلس خطاست.

جبارزاده تصريح کرد: وضعيت تخصيص اعتبارات استان در سال گذشته نشان مي‌دهد که در سال 93، منابعي براي ايجاد اشتغال نخواهيم داشت و عملا با بودجه دولتي نمي‌توانيم آن‌چه را که مي‌خواهيم انجام دهيم.

وي با اشاره به هدف‌گذاري ايجاد سالانه 40 هزار فرصت شغلي در استان در هفت سال آينده، خاطرنشان کرد: قطعا با محدوديت منابعي که وجود دارد رسيدن به اين هدف ممکن نيست، اما معتقديم که اگر اختيارات لازم به استان‌ها داده شود قادرند با بهره‌گيري از توان بخش خصوصي مشکل اشتغال را حل کنند.

جبارزاده تاکيد کرد: از وزارت کار انتظار داريم کارگروه اشتغال را به عنوان پارلمان اشتغال استان‌ها تلقي کرده و براي مصوبات اين کارگروه اختيار اجرايي لازم به استانداران داده شود.

استاندار آذربايجان شرقي در ادامه با اشاره به فرهنگ استادشاگردي که يکي از راه‌هاي ايجاد اشتغال در اين استان بوده است، گفت: هم‌اکنون 150 هزار واحد صنفي در استان وجود دارند که دو سوم آنها تنها با يک نفر اداره مي‌شوند، در حالي که مي‌توان به آنها اجازه داد که يک نفر را به عنوان شاگرد به کار گيرند.

وي اظهار داشت: آذربايجان شرقي آمادگي اين را دارد که احياي فرهنگ استادشاگردي را به عنوان پايلوت اجرا کند و اگر اين اختيار به استان داده شود اطمينان مي‌دهيم که تا پايان سال 20 هزار شغل فقط از اين محل ايجاد خواهد شد.

جبارزاده تمرکزگرايي در توزيع اعتبارات استاني را از موانع ايجاد اشتغال برشمرد و خاطرنشان کرد: بايد به کارگروه‌هاي استاني اشتغال اختيار داده شود که متناسب با ظرفيت‌هاي هر استان برنامه‌هاي لازم براي ايجاد اشتغال را تهيه کنند و وزارت کار نيز براي رفع موانع اشتغال از استان‌ها حمايت کند.

وي همچنين با اشاره به تشکيل ستاد حمايت از توليد در آذربايجان شرقي به منظور بررسي و حل مشکلات واحدهاي توليدي و حفظ اشتغال موجود، حمايت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي از اين ستاد را خواستار شد.

خبر 1 بهمن 92  – استخدام جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی

معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی برای اجرای طرح‌های پژوهشی خود پرسشگر جذب می کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، جهاد دانشگاهی استان در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی ملی و منطقه‌ای خود از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته‌های علوم انسانی، آمار و IT برای انجام امور پرسشگری و داده پردازی همکار جذب می کند.
بر اساس این گزارش علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند با شماره ۵۵۵۰۶۱۸ تماس گرفته و یا به آدرس تبریز – چهارراه باغشمال- اول کوچه حاج رضا- معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان مراجعه کنند.

خبر 24 دی 92 – دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در خصوص آزمون‌های استخدامی استان توضیحاتی ارایه کرد.

در این اطلاعیه با اشاره به این که آزمون‌های استخدامی استان در دو مرحله صورت گرفته، آمده است: آزمون استخدامی تاریخ 4/12/91 برای جذب نیرو در 17 دستگاه اجرایی استان برگزار شد که کلیه مراحل این آزمون شامل تعیین سه برابر پذیرفته‌شدگان برای مصاحبه تخصصی، انجام مصاحبه تخصصی، انتخاب پذیرفته‌شدگان اصلی و معرفی آنان برای اخذ تاییدیه هسته گزینش، اخذ شماره مستخدم از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور صورت پذیرفته است.

این اطلاعیه می‌افزاید: آزمون استخدامی تاریخ 17/3/92 برای جذب نیرو در 27 دستگاه اجرایی استان برگزار شد که برای این آزمون صرفا نمرات عمومی داوطلبان اعلام شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: بر اساس بخشنامه جانشین محترم معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، سهمیه‌های استخدامی برنامه پنجم توسعه که بخشی از فرایند استخدامی آن انجام شده، متوقف اعلام شده است.

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی در بند پایانی این اطلاعیه تاکید کرده است: طبق پیگیری استاندار محترم از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور، موضوع رفع توقف و ادامه فرایند آزمون‌ها در دست اقدام است که به محض حصول نتیجه از معاونت مذکور، مراتب به اطلاع عموم خواهد رسید.

خبر 8 آبان 92 -اطلاعیه دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری در خصوص آزمون‌های استخدامی

دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فرایند کلیه آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: به این وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان استخدام که در آزمون‌های استخدامی سال‌های ۹۰، ۹۱ و ۹۲ استانداری شرکت نموده‌اند می‌رساند برابر مفاد بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ تاریخ ۱/۸/۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در اجرای بند ۲ تصویب‌نامه شماره ۳۰۹۴۵/ت۴۸۷۰۲‌هـ تاریخ ۲۸/۷/۹۲ هیأت محترم وزیران، فرایند استخدام‌های مذکور تا اطلاع ثانوی، متوقف اعلام می‌شود.

بدیهی است ادامه فرایند مذکور پس از اتخاذ تصمیم توسط معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان شرقی به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام خواهد رسید.

 

آرشیو اخبار استخدامی استانداری آذربایجان شرقی

دیدگاه ها (16,747)

 1. انتقال خون_علیمی‌گه:

  سلام دوستان ما هر چه قدر هم بخواهیم تلاش کنیم که زودتر بریم سرکار نمیشه!!!!!چون متاسفانه انتقال خون مشکلاتی داره که به این زودیها حل نمیشه مثلا اینکه بعضییهارو دادن شبکه علوم پزشکی و کارهارو به طور کامل حل نکردن.و یکی هم اینکه کارمندان کارگزینی یکم با تامل کارهارو انجام میدن.که این عاملها باعث میشه شروع به کار بمونه برای سال بعد.من باور ندارم که از یکم اسفند شروع به کار کنیم چون در این دو سال و نیم همه شاهد بودید که چه دروغهایی برای ما بافتن.

 2. زهرا منتظرمی‌گه:

  سلام به محیط زیستی های عزیز امیدوارم خوب باشین ، از همه خواهش میکنم مدارکو زودتر به اداره بدهند و فیش بانکی رو پرداخت نمایند تا کارامون زودتر پیش بره ، هر چه رودتر برین سازمان و فیشو بگیرین و پرداخت کنین . با تشکر

 3. انتقال خون ایران به سویلمی‌گه:

  سلام دوست عزیز ممنون از پیگیریهاتون.
  یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  حالا اون نفرات اضافی که به دلیل کمبود پایگاه به شبکه های علوم پزشکی معرفی کردن شروع به کارشون کی هست ؟ چون تو شهر ما پایگاه انتقال خون هستش ولی چند باری از کارگزینی پرسیدم گفتن شما رو دادیم شبکه علوم پزشکی.آیا بعد معرفی به شبکه وقفه ای در شروع به کار ایجاد نمیشه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه حقوق و مزایای شبکه علوم پزشکی با انتقال خون فرق داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و چرا با وجود پایگاه منو دادن شبکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سارا-انتقال خونمی‌گه:

   سلام دوست عزيز.من هم تماس ميگيرم ميگن انشا… يك اسفند شروع دوره هست ولي باز هم بنظر من نميشه مطمئن بود وبايد همكاران محترم پيگيريهاشونو ادامه بدن تا ديگه از اين بيشتر معطل نشيم.تا جايي كه ميدونم حقوق علوم پزشكي بهتره ولي دليلشو نميدونم كه چرا با وجود پايگاه شما رو اونجا معرفي كردن.يه سوال ديگه اوايل يادمه گفته بودن دوره 2 ماهه است الان قطعي هست كه 6 ماهه دوره؟اگر خبري دارين ممنون ميشم منو هم در جريان بزاريد.پاينده باشيد

 4. نسرینمی‌گه:

  دوستان کسی از جهاد کشاورزی خبری نداره؟

 5. سمیرا- محیط زیستمی‌گه:

  زهراجان مگه انگشت نگاری خودش مدرک ونمیفرسته اداره ب من گفتن خودشون میفرستن کدمن زود بیاد یادیر مهم نیس وقتی شروع ب کارهمه دریک روزه این مهمه واس همین گفتم

 6. sevil انتقال خونمی‌گه:

  سویل به دوستان انتقال خون
  با سلام خدمت دوستان عزیز , با توجه به خبر هایی که بنده از خود سازمان و استانداری دارم ان شاالله تا اواخر بهمن کدهامون زده خواهد شد واز اول اسفند هم دوره اموزشیمون شروع میشه که این تاریخ برای ما به منزله شروع به کاره ولی باز هم از دوستان عزیز خواهش میکنم که با انتقال خون در تماس باشن که اونها زودتر کارهای مربوط به تکمیل پروندمون رو انجام بدن , چون تا اونجایی که میدونم خیلی با ارامش و صبر دارن این کار رو انجام میدن و این باعث طولانی شدن زمان شروع به کار میشه !!!!!

 7. سمیرا- محیط زیستمی‌گه:

  سلام
  همکارای محیط زیستی الان اداره بودم مدارک ازمایشگاهی روتحویل میدادم خانوم منیری گفتن اکه همه مدارک بیارن دراسرع وقت اقدام ب اخذکدمستخدمی میکنیم لطفا همتون دراولین فرصت مدارک وتحویل بدین تاایشالا کارامون زودانجام بشه

  • زهرا منتظرمی‌گه:

   با سلام به دوستان و همکاران محترم محیط زیستی ، سمیرا جان در اینکه میگین همه مدارکو زودتر ببریم بدیم شکی نیس و همه حتما این کارو میکنیم ولی من هنوز انگشت نگاریم نیومده ، ضمنا نیازی نیس همه مدارکو ببرن اگه شما بردین میتونن راحت برای شما کد بگیرن من مطمئنم چون هم از سازمان مدیریت و هم از آقای بابایی در سازمان پرسیدم گفتن هر کی مدارکو آورد کدشو میگیریم و حکمشو میزنیم ، پس اگه مدارکو دادین از خانم منیری و آقای بابایی شدیدا پیگیر باشین تا کدتونو اخذ کنن ، متشکر

  • زهرا منتظرمی‌گه:

   سلام به دوستان و همکارا محترم محیط زیستی ، سمیرا جان من هنوز انگشت نگاریم نیومده ، ولی به محض اومدن میبرم میدم و خواهشا همه زودتر ببرن مدارکشونو سازمان تحویل بدهند ، ولی من از سازمان مدیریت و نیز از آقای بابایی پرسیدم گفتن هر کی مدارکو آورد آنی کدشو میگیریم و حکم میزنیم و گفتند نیازی نیس که همه با هم بیارن و به مرور و یک به یک حکم میزنن ، پس خواهشا از خانم منیری شدیدا پیگیر بشین البته تلفنی نمیشه حضوری برین و کدتونو اخذ کنین مگر نه به تاخیر میندارن ، منم مدارکمو بردم شدیدا پیگیر میشم کد خودمو بگیرن ، با تشکر

 8. انتقال خون ایرانمی‌گه:

  با سلام و تبریک به تمام کارمندان اداره راه که به تازگی شروع به کار کردن.دعا کنید که اداره ماهم به زودی شروع به کار کنه.همکاران محترم سویل …..سارا…..و……شماها که قبل تحویل مدارک فعالتر بودید اگر از تاریخ دقیق شروع به کار خبر دارید به ماهم بگید.راستی تا زمانی که اداره شروع به کار نکرده به سایت سربزنید و پیگیر استخدام باشید من هم به طور جدی پیگیر ماجرا هستم.با تشکر

 9. معلقمی‌گه:

  با سلام به همه همکاران محیط زیست
  از اینکه خبر های خوبی رو اطلاع رسانی کردین سپاس و تبریک به همه عزیزان . از همکاران عزیز کسی میدونه استعلام پایان خدمت چند روز طول میکشه ؟؟

 10. معلقمی‌گه:

  با سلام به همه همکاران محیط زیست
  از اینکه خبر خوبی رو اطلاع رسانی کردین سپاسگزاری می کنم
  راستی استعلام نظام وظیفه و جواب انگشت نگاری چند روز طول میکشه؟؟

  • مهدیمی‌گه:

   با سلام به همکارای محیط زیستی و آقای معلق . انگشت نگاری 4 تا 6 روز و نظام وظیفه حدودا 3 هفته طول میکشه ، ولی من از سازمان مدیریت پرسیدم جهت اخذ کد مستخدم نیازی به اسعلام نظام وظیفه نیس و اینو سازمان برای خودش میخواهد ، فقط همکاران خوبم از خانم منیری شدیدا پیگیر باشین تا کدهامونو اخذ کنن چون اگه پیگیر نشیم باز یادشون میره که قراره کاری انجام بدهند ، پس پیگیری پیگیری بازم پیگیری همه با هم ، هر کی پیگیر نشه اول به آینده کاری خودش ضربه زده ، پس لطفا همگی یک دل و هماهنگ باشیم و پیگیری کنیم تا شاید این خانم منیری یه حرکتی بکنن ، ممنونم از همه

 11. زهرا منتظرمی‌گه:

  سلام به دوستان محیط زیستی ، تنها کار و موثرترین کاری که الان ما میتونیم انجام بدیم تا دعوت به کار و اخذ کدهامون به تاخیر نیوفته اعمال فشار به خانم منیری هست ، چون جسارت نشه ایشون خیلی خونسرد و بی تفاوت تشریف دارند ( صرفا جهت اطلاع ) بنابراین خواهش میکنم برای اینکه کارامون و پیگیریهامون به نتیجه نهایی برسه حداقل روزی یه بار از خانم منیری پیگیر باشیم . با تشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی