استخدام آموزش و پرورش سال 94 + نتایج نهایی آزمون استخدامی و اطلاعیه جدید

استخدام آموزش و پرورش سال 94 + نتایج نهایی آزمون استخدامی و اطلاعیه جدیدReviewed by استخدام - estekhtam.com on Feb 6Rating: 5.0استخدام آموزش و پرورش سال 94استخدام آموزش و پرورش سال 94 + اطلاعیه جدید

کارنامه آزمون استخدامي آموزش و پرورش سال 1394

اطلاعيه وزارت آموزش و پرورش درخصوص نتايج اوليه آزمون استخدامي در سال 1394

 

 

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی تیم وب سایت استخدام، برای تمام قبول شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴ به اطلاع می رسانیم تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش
 اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی طی اطلاعیه ای ضمن تبریک ایام ا… مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و تبریک به پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش، اعلام کرد: اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان برای اعلام محل تحصیل و چگونگی مراجعه برای ثبت نام و سایر امور مربوط به آن روز شنبه ۱۷/۱۱/۱۳۹۴ در سایت دانشگاه به نشانی http//cfu.ac.ir بارگذاری می شود.
مقتضی است همه پذیرفته شدگان محترم بر اساس برنامه زمانی به محل تحصیل تعیین شده مراجعه نمایند.


اسامی نتایج نهایی گزینش آموزش و پرورش استخدام اعلام شد

مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در گزینش رد صلاحیت شده‌اند سه روز برای تجدیدنظر فرصت دارند.

مشاهده اسامي پذيرفته شدگان آزمون و اسامي پذيرفته شدگان ايثارگران

فایل پی دی اف اسامی پذیرفته شدگان ایثارگر

فایل پی دی اف اسامی پذیرفته شدگان آزمون

برای مشاهده خبر در پورتال رسمی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید

نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد + اسامي
مدیر کل دبیرخانه هيئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در گزینش رد صلاحیت شده‌اند سه روز برای تجدیدنظر فرصت دارند

به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، شاپور محمدزاده ضمن تبريك فرارسيدن سي وهفتمين بهارانقلاب اسلامي ، با اشاره به اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، اظهار كرد : کار گزینش این افراد را طی مدت 20 روز به پایان رساندیم و اسامی تأیید صلاحیت‌شدگان امروز به امور اداری وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.

وی افزود: پذیرفته شدگان از نیمه بهمن کلاس‌های آموزش معلمی را در دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌کنند و از مهر 95 به کلاس‌های درس وارد خواهند شد.

مدیر کل دبیرخانه هيئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: داوطلبانی که رد صلاحیت شده‌اند، فرصت دارند تا طی سه روز برای تجدیدنظر به هسته‌های گزینش استان‌ها مراجعه کنند. با وجود آنکه قانون رسیدگی به پرونده‌ها و تجدید نظر اول یک ماه اعلام شده است ولی با عنايت به تاكيد وزير آموزش وپرورش مبني بر رسيدگي عاجل به وضعيت داوطلبان ، به هسته‌های گزینش استان‌ها اعلام کردیم به جهت شرایط خاص و ویژه از جمله ضرورت تشکیل کلاسهای آموزشی از نیمه بهمن، حداکثر ظرف مدت یک هفته پرونده‌ها را بررسی و نتایج تجدید نظر اول را اعلام کنند.

محمدزاده ادامه داد: افرادی که در تجدید نظر اول صلاحیت آنها تأیید نشده ،  می‌توانند فرم تجدیدنظر دوم  را تکمیل کنند و هسته‌های گزینش استان‌ها موظفند پرونده‌ها را جهت تصمیم‌گیری با پست پیشتاز به هیئت مرکزی گزینش ارسال کنند و این هیئت با استفاده از تمام ظرفیت در کمترین مدت زمان نتایج تجدیدنظر دوم را اعلام خواهد کرد


اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد:

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

 


نتایج نهایی آزمون استخدامی امروز اعلام می شود
وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نواختن زنگ انقلاب در شهرری گفت:نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار بود روز گذشته یا امروز اعلام شود.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ علی اصغرفانی در حاشیه مراسم زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که نتایج نهایی گزینش ازمون استخدامی چه زمانی اعلام می شود؟ اظهار داشت: قرار بود روز گذشته و یا امروز این نتایج اعلام شود.
هزینه تحصیل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نصف شد
وی در پاسخ به این سوال که شهریه کسانی که در آزمون استخدامی قبول شده اند و باید در دانشگاه فرهنگیان دوره یکساله را بگذرانند به چه صورت است گفت: قرار شده که 50 درصد از مبلغ شهریه را آموزش و پرورش و 50 درصد باقیمانده را داوطلبین پرداخت کنند که البته با رایزنی هایی که انجام شده است قرار است این 50 درصد نیز از طریق وام بانکی به داوطلبین داده شود.
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این که پیام شما در سالگرد سی و هفتمین پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دانش آموزان چیست؟ تصریح کرد: ما دهه فجر را به همه دانش آموزان و فرهنگیان تبریک عرض می کنیم و پیام من به دانش آموزان در مدرسه این است که ادامه دهنده راه امام و پیام امام و دنبال کننده تداوم انقلاب اسلامی باشند.
ادامه رتبه بندی در سال 95
وی در پاسخ به این سوال که رتبه بندی در سال 95 به چه صورت اجرا خواهد شد؟عنوان کرد: خوشبختانه امسال توفیق داشتیم رتبه بندی را اجرا کنیم و ادامه رتبه بندی در سال 95 اجرا خواهد شد و امیدواریم بتوانیم فازهای بعدی رتبه بندی معلمان را در سال 95 اجرایی کنیم.
بازنشستگان زیر مجموعه صندوق بازنشستگی هستند
فانی در پاسخ به این سوال که افزایش حقوق بازنشستگان به چه صورت است گفت: افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به آموزش و پرورش نیست زیرا فرهنگیانی که بازنشسته می شوند پرونده آنها به سازمان بازنشستگی کل کشور منتقل می شود .
رتبه بندی نیروهای اداری
وی در پاسخ به این سوال که درمورد اجرای رتبه بندی برای نیروهای اداری چه کار کرده اید؟گفت: در این زمینه نیز پیگیر هستیم و صحبتهایی را با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آقای نوبخت داشته ایم .
عنوان درسی برجام نداریم
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که موضوع درس برجام چیست؟گفت: ما درسی به عنوان برجام در مدارس نداریم بلکه مبحثی در مورد برجام است که زمینه درس تاریخ دانش آموزان شده و طی 4 ساعت به آنها ارائه می شود تا با موضوع برجام و دستاوردهای آن آشنا شوند.
وی در پاسخ به این سوال که پژوهش سراهای دانش آموزی چه کار می کنند گفت: ما در کشور حدود 500 پژوهش سرای دانش آموزی داریم که خوشبختانه توفیقات خوبی هم در فناوریهای نو به ویژه نانو و تکنولوژی های نوین داشته ایم و حدود 64 پژوهش سراهای ما با کمک معاونت علمی ریاست جمهوری به تجهیزات آزمایشگاهی نانو مجهز شده اند.
فانی گفت: برای دانش آموزان پژوهنده نیز در دوره ابتدایی مسابقات علمی جابربن حیان و در دوره متوسطه اول و دوم جشنواره خوارزمی را داریم.

خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به هزینه دوره‌های آموزش معلمی گفت:‌ ۷۵ درصد آموزش‌های نظری و عملی تا مهر ۱۳۹۵ به افراد ارائه می‌شود و مابقی آموزش‌ها با حضور افراد در مدرسه ارائه خواهد شد.

محمدحسین سلیمی جهرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تشکیل جلسه گروه هماهنگی و برنامه‌ریزی تربیت معلم برای تصمیم‌گیری در خصوص وضعیت دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اظهار داشت: در این جلسه، برنامه آموزشی دوره یک ساله تصویب شد و برای اینکه بتوان بخشی از آموزش‌ها را تا مهر ۱۳۹۵ به این افراد ارائه کرد،‌ دوره آموزشی فشرده‌تر برگزار خواهد شد.
وی افزود: ‌۷۵ درصد آموزش‌های نظری و عملی تا مهر ۱۳۹۵ ارائه خواهد شد و مابقی آموزش‌ها با حضور افراد در مدرسه و تحت نظر دانشگاه فرهنگیان و ارتباط با اساتید ارائه خواهد شد به گونه‌ای که ضمن حضور در مدرسه ارتباط آنها با دانشگاه فرهنگیان همچنان برقرار است و مشکلات خود را با اساتید در میان گذاشته و حل خواهند کرد.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش درخصوص هزینه دوره یک ساله آموزش معلمی گفت:‌ این هزینه هنوز قطعی نشده است اما رقمی معادل ۵ میلیون تومان مطرح شده که ۴۰ درصد سهم آموزش و پرورش و ۶۰ درصد سهم داوطلب خواهد بود.
** آزمون جامع و کسب گواهینامه صلاحیت معلمی برای ورود به مدارس
به گزارش تسنیم، نعمت‌الله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز در این رابطه به تسنیم گفت: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی،‌ دو درس مجازی الکترونیکی خواهند داشت و از مهر سال ۱۳۹۵ تحت نظر یک استاد کار را در مدرسه آغاز خواهند کرد.
وی افزود:‌ پس از اتمام دوره آموزشی و در پایان تابستان، افراد باید در آزمون جامعی شرکت و گواهینامه صلاحیت معلمی را دریافت تا بتوانند کار خود را به عنوان معلم آغاز کنند البته اگر فردی در آزمون جامع پایانی موفق نشد، دوره‌ای سه ساله به او فرصت داده می‌شود تا با تلاش خود و تحت نظر دانشگاه فرهنگیان استانداردهای لازم برای معلمی را کسب کند.


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس

اعلام اسامی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به اطلاع پذیرفته شدگان میرساند، با مراجعه به شهرستان و یا منطقه محل قبولی خود نسبت به  تشکیل پرونده با توجه به موارد ذیل اقدام نمایید :
۱-تصویر تمام صفحات شناسنامه به همراه  اصل شناسنامه
۲-اصل و تصویر کارت ملی
۳-تصویر مدرک دانشگاهی به همراه اصل دانش نامه
۴-اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت برادران
۵-عکس ۴*۳ شش قطعه
۶-پوشه (رنک نارنجی )
۷- کارنامه قبولی نهایی
-پذیرفته شدگان این آزمون فرم اطلاعات فردی را تکمیل و به گزینش تحویل نموده اند و نیاز به معرفی مجدد به هسته گزینش نمی باشد.
-به منظور اطلاع از محل و زمان شروع دوره آموزش مهارت های تعلیم و تربیت به سایت دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه شهید رجایی مراجعه نمایید.
– نتایج ایثارگران متعاقبا اعلام می گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره کل آموزش و پرورش فارس اینجا کلیک کنید


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل اموزش و پرورش استان، متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

باتوجه به اعلام نتایج آزمون استخدام آزاد پیمانی سال ۱۳۹۴وزارت آموزش وپرورش در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابرظرفیت می رساند جهت تشکیل پرونده استخدامی و دریافت معرفی نامه های مربوط به انجام معاینات پزشکی و اخذگواهی عدم سوءپیشینه کیفری با در دست داشتن مدارک ذیل حداکثر تا مورخه ۲۱/۱۰/۹۴ به اداره اموراداری وتشکیلات اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان غربی واقع درارومیه خیابان امام خمینی (ره) مراجعه نمایند. (عدم مراجعه تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از استخدام می باشد)

مدارک مورد نیاز

۱- اصل مدرک تحصیلی
۲- اصل شناسنامه وکارت ملی
۳- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان
۴- تعدادسه قطعه عکس ۴*۳

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اینجا کلیک کنید


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

با توجه به اعلام نتایج قطعی آزمون استخدام پیمانی ۱۳۹۴ وزرات آموزش  و پرورش  پذیرفته شدگان نهایی جهت تکمیل پرونده و انجام معاینات  پزشکی آموزش دیابت (قند) ، آزمایش عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه با در دست داشتن مدارک ذیل در تاریخ ۲۲ و ۲۳ به امور اداری اداره کل آموزش و پرورش  یزد ( به نشانی: یزد ، چهارراه فرهنگیان ، اداره کل آموزش و پرورش یزد) مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
۱ – اصل شناسنامه و کارت ملی
۲ – عکس ۳* ۴ جدید پشت نویسی شده (۱۰ قطعه)
تذکر مهم : با توجه با اینکه آزمایش دیابت (قند) و سایر آزمایشات از ساعت ۷  لغایت ۹ صبح انجام می گیرد لذا پذیرفته شدگان در ساعات اولیه اداری (حنما ناشتا باشند)به ادره کل یزد مراجعه نمایند

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره کل آموزش و پرورش یزد اینجا کلیک کنید


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

قابل توجه پذیرفته شدگان ۱ برابر ظرفیت استخدام پیمانی سهمیه استان زنجان
با عنایت به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی ۵۰۰۰ نفری سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش(موضوع مجوز شماره ۱۳۵۳۲ مورخ ۱۳۹۴/۲/۷ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور) در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، به اطلاع پذیرفته شدگان ۱ برابر ظرفیت استخدامی سهمیه استان زنجان می رساند جهت دریافت معرفی نامه های مربوط به انجام معاینات پزشکی، گواهی عدم سوء پیشینه و …. از روز یکشنبه تاریخ۹۴/۱۰/۲۰ لغایت ۹۴/۱۰/۲۱ به اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با در دست داشتن مدارک زیر مراجعه نمایند.
۱- پرینت  نتیجه دریافتی از سایت سازمان سنجش
۲- اصل شناسنامه و کارت ملی
۳- عکس ۳*۴ به تعداد ۱۵ قطعه

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره کل آموزش و پرورش زنجان اینجا کلیک کنید


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، سایت  (sanjesh.isfedu.ir)   جهت  اعتراض به  نتایج نهایی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش  معرفی می گردد .

داوطلبین ارجمند لطفا پس از مطالعه دقیق مطالب ذیل اعتراض خود را ثبت نمایید .
– افراد معترض ، صرفا از کسانی هستند که در مرحله اول آزمون علمی قبول شده و به مراحل تکمیل پرونده و مصاحبه دعوت گردیده اند .
– افرادی که به دلیل نواقص مدارک دعوت به مصاحبه نگردیده اند به صورت شفاهی و حضوری اطلاع رسانی شده است .
– افرادی که به نتیجه نهایی آزمون اعتراض دارند ، اعتراض خود را همراه با مستندات حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ در این سامانه ثبت و پس از
دریافت کد رهگیری در تاریخ هایی که متعاقبا اعلام خواهد شد نتیجه اعتراض خود را از این سامانه دریافت نمایند .
*تذکر : پس از تاریخ مقرر(۱۳۹۴/۱۰/۲۲) هیچگونه اعتراضی دریافت نمی گردد و قابل بررسی نمی باشد .
موارد فوق را کاملا مطالعه نموده و مورد تایید اینجانب می باشد .

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره سنجش آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک کنید


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اعلام شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اعلام شد، بر این اساس لازم است پذیرفته شدگان آزمون با اصل شناسنامه و کارت ملی و دوقطعه عکس در روزهای شنبه نوزدهم دیماه و یکشنبه بیستم دیماه به اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان مراجعه نمایند.
گفتنی است با توجه به تکمیل فرم گزینش در مرحله قبلی، نیاز به تکمیل و ارسال این فرم نمی باشد.
منبع: اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اینجا کلیک کنید


اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی

با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی ۵۰۰۰ نفری سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، به اطلاع پذیرفته شدگان ۱ برابر ظرفیت استخدامی سهمیه استان آذربایجان شرقی می رساند جهت تشکیل پرونده استخدامی و دریافت معرفی نامه های مربوط به انجام معاینات پزشکی، و وضعیت پیشینه کیفری و …. با در دست داشتن مدارک ذیل :
۱- اصل مدارک تحصیلی
۲- اصل شناسنامه و کارت ملی
۳- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم برای آقایان
۴- تعداد سه قطعه عکس ۳*۴
۵- تکمیل فرم مشخصات پیوستی مندرج در پیوست همین اطلاعیه
حداکثر تا مورخ ۲۰/۱۰/۹۴ به اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی مراجعه نمایند .

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اینجا کلیک کنید


اطلاعیه اداره امور اداری و تشکیلات استان خراسان رضوی

اطلاعیه شماره ۲ :  قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی
جهت دریافت معرفی نامه انجام معاینات پزشکی وعدم سوء پیشینه درروزهای  یکشنبه مورخ ۲۰ / ۱۰ / ۹۴ ودوشنبه ۲۱/ ۱۰ / ۹۴ با به همراه داشتن مدارک ذیل  شخصا درساعات اداری به اداره اموراداری وتشکیلات اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی واقع در مشهد-خیابان امام خمینی -میدان شهدا-ساختمان شهید باهنر مراجعه نمایند.

مدرک مورد نیاز

 • شش قطعه عکس ۴*۳
  اصل کارت ملی
  اصل وتصویر مدرک تحصیلی

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت امور اداری و تشکیلات خراسان رضوی اینجا کلیک کنید

اطلایه شماره ۱:  اعلام اسامی یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۴ وزارت آموزش و پرورش
ضمن تبریک پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش به اطلاع پذیرفته شدگان میرساند؛ مراحل تشکیل پرونده متعاقبا از طریق سایت اداره امور اداری و تشکیلات http://edari.razaviedu.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
تذکر۱) افرادی که در زمان مصاحبه نسبت به تکمیل فرم گزینش اقدام نموده اند نیازی به تکمیل و ارسال مجدد فرم نخواهند داشت.
تذکر۲) نتایج ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران متعاقبا اعلام خواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه در وب سایت امور اداری و تشکیلات خراسان رضوی اینجا کلیک کنید


اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴

کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت برای شما اعلام میکنیم نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴ اعلام شده و شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر نتایج را مشاهده نمایید.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


 


 

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی امشب از سوی سازمان سنجش

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌به احتمال بسیار زیاد نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش امشب از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود.


سید حسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش چه زمانی اعلام می‌شود؟‌اظهار داشت: به احتمال ۹۹ درصد نتایج نهایی این آزمون امشب از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود البته این احتمال وجود دارد که پنجشنبه نیز اعلام شود.
وی افزود:‌سازمان سنجش اسامی نهایی ۳۷۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را اعلام می‌کند البته برخی از ظرفیت‌ها خالی مانده است که باید مشخص شود.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ نامه‌ای را به سازمان سنجش ارسال کرده و خواسته‌ایم تا لیست دقیق ظرفیت‌های خالی مانده را به آموزش و پرورش اعلام کند.

 


اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان استخدام آموزش و پرورش هفته آینده

خبرگزاری تسنیم : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ اسامی ۴۶۰۰ پذیرفته شده‌نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هفته آینده اعلام می‌شود و ۴۰۰ ظرفیت آزمون استخدامی تکمیل نشده و خالی ماند.

به گزارش نامه نیوز، محمدحسین سلیمی جهرمی در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار داشت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دلیل خالی ماندن برخی از ظرفیت‌ها و تلاش برای تکمیل ظرفیت‌های خالی مانده با تأخیر اعلام شد.
وی افزود: طبق اعلام امور اداری وزارت آموزش و پرورش، نتایج برای جمع‌بندی و بررسی نهایی به استان‌ها ارسال شده است و احتمالاً تا دوشنبه هفته آینده اعلام خواهد شد.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: اسامی ۴۶۰۰ پذیرفته شده نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در هفته آینده اعلام خواهد شد و پس از آن روند گزینش شروع می‌شود. دوره‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز از اواخر دی آغاز می‌شود و از فرصت تابستان نیز برای آموزش این افراد استفاده خواهد شد.
سلیمی جهرمی بیان کرد:‌ ۴۰۰ ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش خالی ماند که در بخشی از این ظرفیت‌ها نیروی حد نصاب علمی و یا حد نصاب مصاحبه وجود نداشته است، بنابراین نیرویی برای آن ظرفیت مشخص نشده است.


 

تکلیف سهمیه های استخدامی آموزش و پرورش مشخص نیست

خبرگزاری مهر : مشاور وزیر آموزش وپروش گفت: برای ظرفیت های خالی استخدام آموزش وپرورش افقی مشخص نشده و نمی توانیم اظهار نظر کنیم، اما از حداکثر ظرفیت استخدامی این وزارتخانه استفاده خواهیم کرد.


محمد فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تکلیف ظرفیت های خالی آزمون استخدامی ۵ هزار نیرو وزارت آموزش و پرورش، گفت: در این زمینه افقی مشخص نشده است، لذا نمی توانیم اظهار نظر کنیم اما ازحداکثر ظرفیت استخدامی وزارت آموزش و پرورش استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: برای استخدام ضوابطی را سازمان مدیریت تعیین می کند که سازمان های دیگر موظف به اجرای و رعایت آن هستند، ما نمی توانیم افرادی را که از نظر سن، مدرک تحصیلی شرایط استخدام را ندارند حتی اگر ظرفیت خالی هم داشته باشیم استفاده کنیم.
مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در آزمون استخدامی تعداد شرکت کنندگان آمار بالایی داشت و در استان ها اگر ظرفیت خالی ماند به دلیل اینکه واجد شرایط کم داشته ایم بنابراین از اختیارات ما نیست که از افرادی که شرایط آنها مطابق با ضوابط سازمان مدیریت نیست استفاده کنیم بلکه باید قانون را رعایت کنیم.
فاضل تصریح کرد: نتایج نهایی آزمون از سوی سازمان سنجش اعلام می شود و بلافاصله پس از اعلام نتایج دوره های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان گذاشته می شود، قطعا آنها در سال تحصیلی آینده مشغول تدریس می شوند.


 

آموزش و پرورش سال آینده آزمون استخدامی برگزار خواهدکرد

خبرگزاری پانا : وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه سیاست بومی‌گزینی در پذیرش نیرو به‌طور جدی اعمال خواهد شد، گفت:‌ آموزش و پرورش سال آینده استخدام نیرو خواهد داشت.
به‌گزارش پانا شهر تهران، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه مراسم گردهمایی معاونین پژوهش و برنامه‌ریزی استان‌ها در محل باشگاه فرهنگیان در جمع خبرنگاران در خصوص سیاست بومی‌گزینی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و خالی ماندن برخی ظرفیت‌ها، اظهار داشت: سیاست جدی آموزش و پرورش پذیرش نیرو از بوم برای بوم است و در شروع کار ممکن است در برخی مناطق با توجه به جنسیت مورد نیاز ما نیروی لازم وجود نداشته باشد.
وی افزود: آموزش و پرورش سیاست پذیرش از بوم برای بوم را دنبال می‌کند؛ چرا که ا گر این سیاست اعمال شود، نیروهای باتجربه در مناطق محروم باقی می‌مانند و کیفیت آموزش در این مناطق ارتقاء پیدا خواهد کرد.
وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال در پذیرش دانشگاه فرهنگیان و استخدام ۵ هزار نیرو سیاست بومی‌گزینی را اعمال کردیم.
فانی در خصوص جذب ۱۴ هزار نیرو در آموزش و پرورش در سال آینده عنوان کرد: در این رابطه صحبت‌های کلی را با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتیم و برای سال آینده استخدام نیرو خواهیم داشت اما هنوز تعداد آن به‌صورت قطعی مشخص نیست.
وی افزود: آزمون استخدامی بعدی را زودتر برگزار خواهیم کرد و در این خصوص در حال مذاکره هستیم و به محض اینکه آمار دقیق مشخص شود آن را اعلام خواهیم کرد.
وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعطیلی مدارس به‌دلیل آلودگی هوا و لطمه خوردن به درس دانش‌آموزان اظهار داشت: ما نیز با این موضوع موافق هستیم اما برای تمام مسئولان کشور سلامت دانش‌آموزان مهم است اما از مستولان درخواست می‌کنیم اقدامات دیگری را برای مقابله با آلودگی هوا انجام دهند و تمام اقدامات را منوط به تعطیلی مدارس نکنند که این درخواست را در کمیته اضطرار هوا نیز مطرح کرده‌ایم.


 

متقاضیان استخدامی در آموزش و پرورش نام نویسی کنند

روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان ،درراستای تخصیص سهمیه 500نفری استخدامی در آموزش و پرورش و برای جذب حداکثری سهمیه تخصیصی دررشته های علوم پایه اطلاعیه صادر کرد .
به گزارش خبرنگار پانا از سیستان و بلوچستان، این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد.
به منظور جبران کسری از کمبود های نیروی انسانی استان سیستان و بلوچستان ، پس از پیگیریهای متعدد مدیرکل آموزش و پرورش استان، استاندار و مقام عالی وزارت درراستای تخصیص سهمیه 500نفری وموافقت سازمان مدیریت ، برای جذب حداکثری سهمیه تخصیصی دررشته های علوم پایه به اطلاع دانشجویان ترم آخر دوره های کارشناسی وکارشناسی ارشد بومی استان دررشته های ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی ، زبان انگلیسی ، وعلوم تجربی که تمایل به استخدام درآموزش وپرورش رادارند ، می رساند حداکثر تاپایان روز سه شنبه 94/10/8 مشخصات کامل خودرا ( نام و نام خانوادگی ، دانشگاه محل تحصیل ، معدل واحدهای پاس شده ، آدرس محل سکونت ، شماره تلفن برای تماس ، و شهرستانی که بومی آن محسوب می شوند )به آدرس پست الکترونیکی (ane.sb@medu.ir) ارسال نمایند تادرصورت تصویب، گزینش بخشی ازسهمیه رشته های مذکوربدین شیوه بااولویت جنسیت مرد پس از اخذ تعهد براساس معیارهای مرکز برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش انجام پذیرد .ضمنا این اطلاعیه صرفا به منظور جمع آوری اطلاعات و ارسال به مرکز برنامه ریزی صادر شده وهیچگونه ضمانتی برای استخدام این افراد رامترتب نمی گردد .

 


 

 معرفی 4600 پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش یک یا دو هفته دیگر

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش به زودی اعلام می شود و احتمالا حدود 4600 نفر پذیرفته شده نهایی باشند.
محمدحسین سلیمی جهرمی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: دو اصل برای جذب نیرو در آموزش و پرورش داریم که یکی از اصول نیروی توانمند علمی و واجد شرایط و اصل دوم بومی پذیری است.در واقع ما نیرویی می خواهیم که در منطقه ماندگار باشد و توانایی کافی را برای حرفه معلمی داشته باشد.
وی افزود: هر فرد که بخواهد جزو پذیرفته شدگان باشد باید حدنصاب نمره کتبی آزمون را کسب کند و پس از آن نیز در مصاحبه علمی شرکت می کند و در نهایت نمره مصاحبه و نمره کتبی ترکیب می شود و تعداد مورد نیاز انتخاب می شود.
اعلام نتایج یک یا دو هفته دیگر/400 نفر باقی می ماند
سلیمی جهرمی یادآور شد: متاسفانه در آزمون استخدامی که بر گزار شد برخی استانها سهمیه ها و نیروی واجد شرایط را نداشتند یعنی بخشی از سهمیه هایی که باید نیروی بومی می گرفتند و نیرو حدنصاب علمی را در آزمون کتبی کسب کرده باشد به دست نیاوردند و برخی هم در مصاحبه نمره های پایینی داشتند که نتوانستند جذب شوند. بنابراین بخشی از ظرفیت های 5 هزار نفره آزمون استخدامی خالی مانده و این که یک تا دو هفته برای اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان تاخیر افتاده به این دلیل است که می خواستیم تدبیری بیاندیشیم تا بتوانیم این نیروها را جذب کنیم.
جهرمی ادامه داد: اما به دلیل اینکه این کار زمان بر است به احتمال زیاد مجبور می شویم این مقدار پذیرفته شده ها را اعلام کنیم و دوره آموزشی آنها را در دانشگاه فرهنگیان برگزارکنیم تا زمان کم نیاوریم.
وی خاطرنشان کرد:باید نمره های مصاحبه را به سازمان سنجش و آموزش کشور بفرستیم تا با نمره های کتبی آنها ترکیب شود و به نظر می رسد در مجموع 4 هزار و 500 یا 4 هزار و 600 نفر در نهایت اعلام اسامی داشته باشیم.
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش در دانشگاه فرهنگیان به این دلیل است که این پذیرفته شدگان بتوانند مهارت و حرفه معلمی و تدریس را کسب کنند و در پایان دوره آزمون هایی از آنها گرفته می شود که در صورت موفقیت آنها گواهی صلاحیت حرفه ای به آنها اعطا می شود تا بتوانند در آموزش و پرورش استخدام شوند.کسانی که نتوانند صلاحیت حرفه ای را کسب کنند احتمالا به آنها فرصتی داده می شود تا بتوانند این صلاحیت را برای حضور در کلاس کسب کنند.
وی ادامه داد: کسانی که این گواهی صلاحیت را کسب نکنند نمی توانند در کلاس حضور یابند. به طور قطع کسانی پذیرفته شده نهایی هستند که صلاحیت حرفه ای را کسب کنند و به امید خدا در مهر 95 در کلاس درس حاضر خواهند شد.


استخدام ۱۲ هزار معلم در سال ۹۵ 

هیئت دولت ارقام نهایی منابع و مصارف بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را تصویب کرد که بر این اساس اعتبار یارانه ساخت مسکن مهر ۲ برابر و اعتبار برای استخدام ۱۲هزار نفر در آموزش و پرورش در سال آینده تامین شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در جلسه شامگاه یکشنبه هیئت دولت که به‌ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌‌جمهور برگزار شد، تعدادی از بندهای باقی‌مانده لایحه بودجه سال 1395 کل کشور درباره اجازه انتشار اوراق مشارکت به‌منظور اجرای طرح‌های انتفاعی، انتشار اوراق صکوک توسط شهرداری‌های کشور و سازمان‌های وابسته جهت طرح‌های قطار شهری، تسویه بدهی‌های قطعی دولت به اشخاص حقیقی و حقوقی، تعاونی و خصوصی با مطالبات قطعی دولت از اشخاص مزبور ، بررسی و تصویب شد.
تقویت جنبه مقاومتی اقتصاد، استمرار در کاهش تورم، افزایش رشد اقتصادی، ارتقای بهره‌وری، توسعه اشتغال، آموزش و بهداشت و سلامت، کشاورزی و مدیریت بهینه آب و خاک، افزایش بودجه تحقیق و پژوهش تا یک درصد از تولید ناخالص داخلی، پرداخت مطالبات بازنشستگان بابت پاداش پایان خدمت، رشد 82درصدی اعتبار خرید تضمینی آب شرب، تأمین اعتبار برای استخدام 12هزار نفر در آموزش و پرورش و توجه به پرداخت یارانه ساخت مسکن مهر به‌میزان دو برابر اعتبار سال 1394 از مهم‌ترین اهداف بودجه سال 1395 کل کشور است.

اتمام مرحله گزینش صلاحیت های عمومی داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش

پایان فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی؛‌ نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود 

مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش ‌آموزش و پرورش با بیان اینکه نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی باید از سوی سازمان سنجش اعلام شود، گفت: مرحله گزینش صلاحیت‌های عمومی داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش تا اواخر آذرماه به اتمام می رسد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، شاپور محمدزاده اظهار داشت: از 5 هزار سهمیه استخدامی در آموزش وپرورش ، 1300 نفر مختص خانواده شهدا و ایثارگران و 3700 نفر مربوط به داوطلبان آزاد است.
وی افزود: سازمان سنجش اسامی سه برابر ظرفیت داوطلبان را به آموزش وپرورش اعلام کرد و آموزش وپرورش در مدت دو هفته مرحله مصاحبه علمی پذیرفته‌شدگان را با دقت انجام داده و نمرات به سازمان سنجش بازگردانده شد.
محمدزاده اضافه کرد: سازمان سنجش باید براساس 70 درصد نمره علمی و 30 درصد مصاحبه علمی داوطلب و براساس بالاترین امتیاز، 3700 داوطلب پذیرفته شده را به آموزش وپرورش اعلام کند تا آموزش و پرورش مرحله گزینش صلاحیت‌های عمومی داوطلبان را در اسرع وقت انجام دهد و در نهایت نتایج قطعی آزمون اعلام شود.
مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت ‌آموزش وپرورش خاطرنشان کرد: وزارت آموزش وپرورش آمادگی دارد با بهره‌گیری از ظرفیت کامل هسته‌های گزینش، مرحله گزینش صلاحیت‌های عمومی داوطلبان را تا پایان آذرماه انجام داده و به اطلاع عموم برساند.

 

نتایج مصاحبه آزمون استخدامی به سازمان سنجش ارسال می شود 

رئیس مرکز برنامه ریزی ، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: نتایج مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به سازمان سنجش ارسال می شود.
به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، محمدحسین سلیمی جهرمی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در 27 شهریور ماه سال جاری، اظهار کرد: اسامی اعلام شده سه برابر ظرفیت موردنیاز آموزش و پرورش است و مدارک پذیرفته شدگان بررسی و پس از تأیید مدارک برای مصاحبه اختصاصی به واحد مصاحبه معرفی می شوند.
وی با بیان اینکه داوطلبین استخدام در آموزش وپرورش می توانند تا تاریخ 28 آبان اعتراض خود را به سازمان  سنجش ارسال کنند، افزود: بعد از انجام مصاحبه ، نمرات مکتسبه هر فرد از مصاحبه ، طی یک لیست به سازمان سنجش ارسال می شود و این سازمان به نسبت 70 درصد نمره آزمون کتبی و 30 درصد نمره مصاحبه ، نمره کل افراد را مشخص و براساس آن اسامی نهایی پذیرفته شدگان را متناسب با ظرفیت اعلام شده برای هر استان اعلام خواهد کرد.
سلیمی جهرمی در باره گزینش نهایی این اسامی هم خاطرنشان کرد: بعداز اعلام اسامی نهایی از طرف سازمان سنجش مراحل گزینش آغاز و طی فراخوان از پذیرفته شدگان برای انجام مراحل گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.
رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش  در باره دوره آموزشی پذیرفته شدگان نهایی تصریح کرد: بعداز انجام گزینش ، دوره یک ساله آموزش مهارت های معلمی برای پذیرفته شدگان تشکیل می شود.

 

اداره کل امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش طی صدور اطلاعیه‌ای مهلت و نحوه اعتراض به آزمون استخدامی را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش ، در این اطلاعیه آمده است: «در اجرای آزمون استخدامی ۵۰۰۰ نیرو در آموزش و پرورش نظر به اینکه ثبت نام و برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور صورت پذیرفته و وزارت متبوع در این فرآیند هیچگونه دخالتی نداشته است، لذا چنانچه داوطلبان سوال یا ابهامی دارند مراتب را در ذیل تصویر کارنامه خود قید کرده و تحویل اداره کل آموزش و پرورش استان محل سهمیه کنند.

ادارات کل نیز پس از جمع آوری اعتراضات،‌ حداکثر تا ۲۱ آبان ۹۴ موارد را به این اداره کل ارسال کنند تا جهت بررسی در اختیار سازمان سنجش آموزش کشور قرار گیرد».


 

خبر 16 آبان 94 – جزئیات انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی فرهنگیان

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تشریح جزئیات انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی فرهنگیان گفت: نتایج اولیه و کارنامه داوطلبان امروز در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدامی پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۴ برای همه داوطلبان این آزمون از امروز (شنبه ۱۶ آبانماه) در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود.
وی افزود: بر اساس شرایط و ضوابط تعیین شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و وزارت آموزش و پرورش داوطلبانی که حد نصاب نمره علمی تعیین شده را کسب کرده و در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون قرار گرفته‌اند باید به منظور شرکت در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش بر اساس زمان‌بندی که اعلام می‌شود اقدام کنند.
توکلی گفت: تاریخ و محل برگزاری مصاحبه از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش به اطلاع معرفی شدگان می‌رسد.
وی ادامه داد: در این آزمون ۱۷۸ هزار و ۵۳ نفر نام نویسی کردند که ۱۰۰ هزار و ۱۲۴ نفر آنان زن و ۷۷ هزار و ۹۲۹ نفر آنان مرد بودند.
این آزمون صبح جمعه ۲۷ شهریور ماه در ۶۲ شهرستان و حوزه امتحانی برگزار شد که از مجموع ثبت‌نام کنندگان ۱۴۷ هزار و ۶۱۸ نفر در جلسه آزمون حاضر شدند و ۳۰ هزار و ۴۳۵ نفر غایب بودند که از تعداد حاضران تعداد ۸۳ هزار و ۷۵ نفر زن و ۶۴ هزار و ۵۴۳ نفر مرد بودند.


 

خبر ۱۳ آبان ۹۴ – اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

سازمان سنجش آموزش کشور : قابل توجه داوطلبان گرامی با توجه به نظر وزارت آموزش و پرورش ،نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز شنبه ۹۴/۰۸/۱۶ اعلام خواهد شد

 

خبر ۹ آبان ۹۴: جزئیات روند مصاحبه علمی و گزینش آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش
مدیرکل گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان سنجش در این هفته اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی را تا سه برابر ظرفیت در اختیار ما قرار می‌دهد که این افراد در مصاحبه علمی و گزینش شرکت خواهند کرد.
شاپور محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش و روند گزینش و مصاحبه علمی پذیرفته شدگان اظهار داشت: طبق مذاکره با سازمان سنجش قرار بود فهرست اسامی پذیرفته شدگان تا پایان مهر یا اول آبان در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد ولی تاکنون این موضوع محقق نشده است و امیدواریم تا اوایل هفته جاری نتایج اعلام شود.
وی افزود: پس از اعلام نتایج فهرست اسامی پذیرفته شدگان تا ۳ برابر ظرفیت در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌گیرد یعنی اسامی حدود ۱۴ هزار نفر از سوی سازمان سنجش به ما اعلام می‌شود که این افراد باید در مصاحبه علمی شرکت کنند.
مدیرکل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ ۷۰ درصد نمره آزمون و ۳۰ درصد سهم مصاحبه علمی است که پس از مصاحبه علمی، نمرات کل افراد محاسبه شده و اسامی ۵ هزار نفر برای گزینش اعلام می‌شود.
محمدزاده بیان کرد: اگر اسامی پذیرفته شدگان تا اواخر مهر از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شد،‌ روند مصاحبه علمی و گزینش را تا پایان آبان ماه به پایان می‌رساندیم اما با توجه به اینکه تأخیری در اعلام اسامی صورت گرفت، روند گزینش و مصاحبه علمی نیز با تأخیر انجام خواهد شد.
وی ادامه داد:‌ دوره‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز از اوایل آذر ماه برگزار خواهد شد و افرادی می‌توانند از مهر ۹۵ وارد آموزش‌وپرورش شوند که گواهی نامه معلمی را دریافت کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش به هفته دوم آبان موکول شد 

مشاور عالی سازمان سنجش از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی پیمانی مشاغل آموزش و پرورش ‌خبر داد.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان افزود: نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی مشاغل آموزش و پرورش در هفته آینده اعلام خواهد شد.
وی افزود: در این آزمون 30 درصد از سهم پذیرش مربوط به‌ مصاحبه داوطلبان و 70 درصد مربوط به سهم آزمون است.
توکلی ‌در پایان گفت: تاریخ قطعی برای اعلام نتایج در آزمون استخدامی ‌پیمانی مشاغل آموزش و پرورش سال 94 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
گفتنی است؛ قرار بود نتایج این آزمون اواخر مهرماه اعلام شود که به هفته دوم آبان موکول شد.

 

پذیرش اولیه ۱۲ هزار نفر در آزمون استخدام آموزش و پرورش برای مصاحبه و گزینش

خبرگزاری فارس : محمد‌حسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «چه زمانی نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام می‌شود؟»، اظهار داشت: مشخص نیست که چرا اسامی اعلام نشده است اما امور اداری آموزش و پرورش این موضوع را دنبال می‌کند.

سلیمی جهرم در خصوص زمان بندی معرفی پذیرفته شدگان به دانشگاه فرهنگیان، خاطرنشان کرد: از زمانی که اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شود، کار مصاحبه اختصاصی و گزینش از این افراد آغاز خواهد شد.
رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش تصریح کرد: اسامی حدود ۱۲ هزار نفر از مجموع شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای گزینش و مصاحبه اختصاصی اعلام می‌شود.
به گزارش فارس، ۱۷۸ هزار و ۶۲ داوطلب استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش بودند که در آزمون استخدامی روز ۲۷ شهریور ماه شرکت کردند و در نهایت ۳۷۰۲ نفر به استخدام پیمانی این وزارتخانه در خواهند آمد.


مشخص شدن وضعیت استخدامی‌‌های جدید آموزش و پرورش طی هفته آینده

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، علی اصغر فانی در دیدار با فرهنگیان شهرستان شیروان اظهار داشت: وضعیت استخدامی‌های جدید آموزش و پرورش هفته آینده مشخص و سپس اعلام می‌شود.
وی با اشاره به اقدامات دولت خاطرنشان کرد: ثبات اقتصادی و کنترل تورم اقداماتی بود که توسط دولت انجام گرفت.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم در این وزارتخانه گام‌های موثرتری برای ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان برداریم، تصریح کرد: ارتقای کیفیت آموزشی از راهبردهای سند تحول نظام آموزشی است که امیدواریم با اجرای آن طی امسال و سال آینده، شاهد تحولاتی در حوزه‌های مختلف تربیتی و آموزشی و برقراری عدالت آموزشی و همچنین ارتقای کیفیت آموزش باشیم.

فانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پروژه اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی با تلاش‌هایی که در این دولت انجام گرفت، شکست خورد و کشور ما اکنون به‌عنوان کشوری امن، موثر و قدرتمند شناخته می‌شود.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با بیان اینکه دولت یازدهم اقدامات خوبی در حوزه آموزش و پرورش انجام داده است اظهار داشت: گفت: طرح رتبه‌بندی معلمان یکی از کارهای مطلوبی است که با همکاری مجلس و وزارت آموزش و پرورش عملی شده است.

عبدالرضا عزیزی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به معلمان خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه ۹۵ پیشنهاد خواهیم کرد بدهی بازنشستگان فرهنگی که بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال است، پرداخت شود چراکه این حق این عزیزان است و نباید از آموزش و پرورش طلبکار باشند.


 

 اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش تا دو هفته آینده

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اوخر مهر ماه سال جاری اعلام کرد.
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش
به گزارش افکارخبر، سیدمحمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شده است؟»، اظهار داشت: بر اساس صحبت‌های انجام شده با سازمان سنجش و قرارداد منعقد شده، اواخر مهر ماه زمان اعلام نتایج است.

وی افزود: سازمان سنجش به آموزش و پرورش اعلام کرد که اواخر مهر ماه حداکثر زمان برای مشخص شدن نتایج آزمون استخدامی است و در صورت امکان، این کار زودتر انجام می‌شود.

بطحایی ادامه داد: اگر نتایج سریع‌تر اعلام شود، کار مصاحبه و گزینش انجام خواهد شد تا دانشجویان پذیرفته شده، سال تحصیلی خود را سریع‌تر آغاز کنند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سریعاً به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد؟»، خاطرنشان کرد: خیر، احکام استخدامی این دسته از افراد پس از اتمام تحصیلات، یعنی از مهر ۹۵ صادر خواهد شد.

بطحایی افزود: این یکسال که دوره آموزشی را سپری می‌کنند جز سنوات خدمت آنها محاسبه نمی‌شود و تعهد خدمت از آنها گرفته نمی‌شود و افرادی که این دوره آموزشی را با موفقیت سپری کنند به استخدام پیمانی آموزش و پرورش در خواهند آمد.

خبر ۴ مهر ۹۴ – بازگرداندن وجوه پرداختی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

باشگاه خبرنگاران : به گزارش سایت خبری تحلیلی ۹ صبح به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص استرداد وجوه پرداختی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش که تابستان امسال برگزار شد، گفت: برخی افراد با توجه به اینکه اطلاعات به آنها دیر رسیده است یا در تطبیق وضعیت خود و شرایط آزمون اشتباه کرده‌اند‌، درنتیجه امکان شرکت در آزمون را ندارند اما ثبت نام را به طور کامل انجام داده‌اند و وجه درخواست شده را نیز پرداخت کرده‌اند که برای افرادی با چنین شرایط، مکاتباتی انجام شده تا وجوه پرداختی این افراد به خودشان بازگردانده شود.
وی در ادامه درباره زمان این فرآیند خاطر نشان کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با وزارت  آموزش و پرورش و مسئولین ذیربط وجوه دریافت شده به افراد واجد شرایط این طرح در زمانی مشخص و هماهنگ شده بازگردانده می شود.

جزئیات استخدام در آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت وزیر آموزش و پرورش با اشاره به استخدام و ورود ۱۰ هزار نفر به آموزش و پرورش، گفت: پنج هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و پنج هزار نفر از طریق کنکور سراسری از مهر امسال وارد آموزش و پرورش می شوند.

معاون توسعه مدیریت وزیر آموزش و پرورش با اشاره به استخدام و ورود ۱۰ هزار نفر به آموزش و پرورش، گفت: پنج هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و پنج هزار نفر از طریق کنکور سراسری از مهر امسال وارد آموزش و پرورش می‌شوند.

به گزارش اعتدال به نقل از فارس، محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا به غیر از نفراتی که از طریق آزمون استخدامی وارد آموزش و پرورش می‌شوند، امکان جذب در این دستگاه از طریق دیگر وجود دارد؟»، اظهار داشت: بله، امسال در مهر از دو طریق، ورودی نیروی انسانی به آموزش و پرورش خواهیم داشت.

وی افزود: روش نخست پنج هزار نفری هستند که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر هستند و از طریق آزمون استخدامی پذیرش می‌شوند و پس از آن یکسال دوره آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان سپری می‌کنند و از مهر سال 1395 استخدام پیمانی آموزش و پرورش می‌شوند.

بطحایی به روش دومی که قرار است تعدادی نیرو جذب آموزش و پرورش شود اشاره و خاطرنشان کرد: روش دوم رویه سابقی است که از طریق دانشگاه فرهنگیان نیرو جذب آموزش و پرورش می‌شد که این کار ادامه خواهد داشت.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: امسال نیز پنج هزار نیرو از طریق کنکور سراسری که دارای مدرک دیپلم هستند از مهر ماه جذب آموزش و پرورش شده و به مدت چهار سال در دانشگاه فرهنگیان به تحصیل و آموزش خواهند پرداخت.

وی گفت: این افراد از وقتی که وارد آموزش و پرورش شوند استخدام می‌شوند و حقوق آنها نیز برقرار خواهد شد.

آزمون در تاریخ ۲۷ شهریور ماه سال ۹۴ برگزار شد

ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی تیم وب سایت استخدام، برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۴ به اطلاع می رسانیم :
 • تمام اخبار آزمون استخدامی آموزش و پرورش شامل : زمان اعلام نتایج آزمون، زمان مصاحبه، دفترچه سوالات آزمون و … به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.
 • کاربران عزیز لطفا تجربیات خود را در مورد سوالات آزمون و … در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدام پيماني در مشاغل آموزشي وزارت آموزش و پرورش- سال 1394

ضمن آرزوي موفقيت براي داوطلباني كه در آزمون استخدام پيماني مشاغل آموزشي وزارت آموزش و پرورش در سال 1394 ثبت‌نام نموده‌اند بدين وسیله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذكور مي‌رساند آزمون کليه داوطلبان در صبح روز جمعه مورخ 94/6/27 در 62 شهرستان (مرکز استان و برخی شهرستانها) به شرح مندرج در جدول شماره 1 اين اطلاعيه برگزار مي‌گردد. نظر اين داوطلبان را به موارد ذيل معطوف مي دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون 

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه مورخ 94/6/24 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، كد ملي، سال تولد و …) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري و …) از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 7، 9، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 20 (شامل نام خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه، كد ملي، دين، سهميه، مربي پيش دبستاني، نيروي خريد خدمات آموزشي، فرزند همكار فرهنگي، داوطلب بومي، عنوان شهر يا بخش بومي، مقطع تحصيلي، عنوان رشته تحصيلي، تاريخ فارغ التحصيلي، معدل آخرين مدرك تحصيلي و عنوان شغل محل) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 94/6/27 منحصراً به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتيكه نسبت به بندهاي 3، 8 و 19 (جنس، معلوليت و عنوان شغل انتخابي) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمايند.

2ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

3- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.

تذكر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون 

نماينده سازمان سنجش در روزهاي چهارشنبه 94/6/25 و پنجشنبه 94/6/26 صبح از ساعت 8:00 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 18:00 در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. براي اطلاع آن دسته از داوطلباني كه براساس توضيحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص كارت سازمان مي گردند، آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد.

 

د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌ 

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.

2- فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌ 8:30 (هشت و سي دقيقه‌) صبح روز جمعه 94/6/27 آغاز مي‌گردد.

3- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.

4- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

5- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

6- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

7- با توجه به اينكه سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تكميل نمودن پرسشنامه ارزيابي حوزه امتحاني خود در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال 1394 از تاريخ 94/6/27 لغايت 94/7/2 بصورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام نمائيد.

 

ه‍ – قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري

ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:

الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:

1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.

2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سئوال براي تخلف در آزمون.

3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.

ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون براي پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.

و- هرگونه تغيير غيرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.

ح- خريد يا فروش سئوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سئوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.

ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازات هاي زير را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذي ربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.

تبصره- آراي هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.

ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (10.000.000) ريا ل تا يك ميليارد (1.000.000.000) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.

ماده 8– ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد، موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.

ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.

ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازات هاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت مؤسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود، و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي هستند.

ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرت هاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي است.

ماده 12- هر مؤسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسؤول آنها، علاوه بر محروميت دائمي از تأسيس و اداره اين گونه مراكز، به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند، و چنانچه مؤسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مديران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذي ربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.

در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 94/6/26 همه روزه بغير از ايام تعطيل و در وقت اداري با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفن‌ 42163 در ميان بگذارند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

خبرگزاری خبرآنلاین : مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری قطعی دومین آزمون استخدامی سراسری دستگاه های دولتی در نیمه دوم سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش در پاسخ به سوال یکی از کاربران که در مورد زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش پرسیده بود گفت: با توجه به این که این آزمون در روز ۲۷ شهریورماه برگزار می شود، کارت سه روز قبل یعنی در تاریخ ۲۴ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و قابل مشاهده و دریافت است.
او در پاسخ به کاربر دیگری که گفته بود ” چرا با توجه به این که کنکور چند روز زودتر برگزار شد اما نتیجه ها مثل همیشه و حتی دیر اعلام شد؟” به خبرآنلاین گفت: برای کلیه رشته های هنر که نیمه متمرکز بودند و قبلا چند برابر ظرفیت اعلام می شدند و معمولا بعد از جواب نهایی در شهریور، برای ازمون تشریحی از داوطلبانشان دعوت می شد، در آزمون سراسری ۹۴ سازو کار دیگری اندیشیده شد که تمامی آزمون های تشریحی هم قبل از مهر انجام شود و نتیجه ی آن سریعتر بیاید. با برنامه ریزی و تلاش سازمان سنجش آزمون های تشریحی را برگزار و نتیجه قبول شدگان گروه هنر را هم همزمان با سایرین اعلام کردیم.
او ادامه داد: این پروسه کمی وقت گیر بود ولی برای داوطلبان این حسن را داشت که بتوانند در ترم مهرماه به دانشگاه بروند در حالی که تا پیش از این، به دلیل طولانی بودن پروسه پذیرش و آزمون تشریحی، برای ترم بهمن می توانستند ثبت نام کنند.
این مقام مسئول در سازمان سنجش در پایان از برگزاری قطعی آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی خبر داد و گفت: هنوز زمان برگزاری این آزمون اعلام نشده ولی قطعا در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد.

خبر ۱۸ شهریو ر ۹۴: تبدیل وضعیت ۴۸۷۶ مربی حق‌التدریس به پیمانی
معاون امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای از تبدیل وضعیت ۴ هزار و ۸۷۶ مربی از حق‌التدریسی به پیمانی در این سازمان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، غلامحسین خوش‌بین پیش از ظهر امروز در حاشیه برگزاری مصاحبه علمی تبدیل وضعیت مربیان حق‌التدریس اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان در سنندج اظهار کرد: ۴ هزار و ۸۷۶ نفر ظرفیت برای تبدیل وضعیت مربیان از حق‌التدریسی به پیمانی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور وجود دارد که سهم استان کردستان از این تعداد ۱۶۰ نفر است.
معاون امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: نیروها در سه دسته پیمانی، قراردادی و حق‌التدریس در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به فعالیت مشغول هستند.
وی با بیان اینکه آزمون در دو بخش انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: بخش کتبی تخصصی این آزمون برگزار شده و در بخش مصاحبه نیز افراد باید دارای شرایط خاصی اعم از بومی بودن، داشتن مدرک تحصیلی مرتبط باشند.
به گفته معاون امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، هر یک سال سابقه تدریس برای داوطلبان به عنوان امتیاز محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: طبق زمان‌بندی صورت گرفته، انجام مصاحبه‌ها در سطح کشور تا ۱۵ مهرماه انجام و پس از طی مراحل اداری و گزینش تا بهمن ماه احکام پذیرفته شدگان صادر می‌شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان نیز در گفت‌وگو با فارس از برگزاری مصاحبه علمی ۱۱۶ نفر از مربیان حق‌التدریس این اداره کل جهت تبدیل وضعیت به پیمانی خبرداد و اظهار کرد: مصاحبه علمی تبدیل وضعیت مربیان حق‌التدریس اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان از روز گذشته در استان آغاز شده است.
سیدجمیل احمدی تصریح کرد: در مصاحبه علمی و تخصصی تبدیل وضعیت مربیان حق‌التدریس اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان که دو روز متوالی در این اداره کل با حضور خوش بین معاون امور اداری و منابع انسانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و کارشناسان سازمان، مربیان مصاحبه‌گر از سایر استان‌ها، روانشناسان و نماینده گزینش انجام می‌شود ۱۱۶ نفر در ۱۶ رشته، مورد مصاحبه علمی قرار می‌گیرند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

 اولویت پایین شهر تهران در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

باشگاه خبرنگاران : مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران از سهم این شهر در آزمون استخدامی صرفا در رشته‌های فنی در سمت هنر آموز مرد خبر داد.

اسفندیار چهاربند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفتگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش   گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص سهم شهر تهران در به خدمت گرفتن نیروهای پذیرفته شده از آزمون استخدامی پیش رو گفت: در این مورد، شهر تهران مشمول این آزمون نیست و فقط بیش از ۴۰ نفر در رشته‌های فنی در جنسیت مرد به عنوان هنرآموز پذیرش خواهد شد.
وی در ادامه افزود: درحال حاضر منتظر ثبت نام و برگزاری آزمون هستیم که بعد از این فرآیند هم پذیرفته شدگان در دانشگاه شهید رجایی ثبت نام کرده و مشغول گذراندن دوره می‌شوند.
چهاربند درباره کمبود نیرو در شهر تهران هم خاطر نشان کرد: نیاز به دبیر مرد در دوره دوم متوسطه و خانم و آقا در مقطع ابتدایی در شهر تهران وجود دارد.
وی با بیان اینکه ۷۰۰ نفر در طی نقل و انتقالات به شهر تهران منتقل شده‌اند، تصریح کرد: این کمبود نیرو از طریق افراد منتقل شده جبران می‌شود.
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص ساماندهی و توزیع این نیروها خاطر نشان کرد: در مناطق حاشیه تهران، شامل منطقه ۸ بخش مرکزی پردیس، مناطق۱۹، ۱۸‌، ۱۶ و ۱۵ توزیع نیرو انجام می‌شود.

 

شرایط جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴

خبرگزاری تسنیم: نوشت: وزیر آموزش و پرورش در خصوص جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴ گفت: در این زمینه براساس نیازمان به رشته و جنسیت افراد اقدام می‌کنیم و اگر در منطقه‌ای نیازی داشته باشیم اقدام به جذب نیروهای حق‌التدریس خواهیم کرد.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم افتتاح مرکز رفاهی، آموزشی توحید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مرکز در گذشته دبیرستان دخترانه بوده است اما به این جمع‌بندی رسیدیم تا آن را تبدیل به مرکز رفاهی برای اسکان بیماران صعب‌العلاج فرهنگی کنیم.

وی افزود: هیچ مشکلی برای دانش‌آموزانی که در گذشته در این مدرسه تحصیل می‌کردند به وجود نیامده است چرا که تعداد دانش‌آموزان این مدرسه اندک بود و در مدارس اطراف ساماندهی شدند.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص ارائه خدمات دندانپزشکی و عینک به فرهنگیان در قالب بیمه تکمیلی گفت: مشکل عینک حل شده است و در خصوص دندانپزشکی هم با توجه به توسعه مراکز دندانپزشکی درمانگاه‌های فرهنگیان طرف قرارداد بادانشگاه‌ها‌ی علوم پزشکی، تلاش می‌شود تا مشکلات حل شود.

وضعیت جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴ در آموزش و پرورش

فانی در خصوص جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴ در آموزش و پرورش عنوان کرد: در این زمینه براساس نیازمان عمل می‌کنیم. یعنی نیاز آموزش و پرورش به رشته و جنسیت‌های موجود. در گذشته نیز برای جذب نیروهای حق‌التدریس همین اقدام انجام می‌شد و امسال نیز اگر در منطقه‌ای به نیرو نیاز داشته باشیم با توجه به رشته و جنسیت افراد از آن‌ها به عنوان حق‌التدریس استفاده خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: همان طور که در قانون مصوب مجلس نیز آمده برحسب نیاز آموزش و پرورش وجود دارد و ما برای جذب نیروهای حق‌التدریس براساس نیازمان اقدام می‌کنیم و فعلا آمار دقیقی نداریم که در مناطق مختلف به چه تعداد نیروی حق‌التدریس نیاز داریم.

فانی در خصوص توزیع شیر در مدارس بیان کرد: از اول مهر‌ در دوره ابتدایی و متوسطه اول توزیع شیر را خواهیم داشت و اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توزیع ۷۰ نوبت شیر در مدارس اختصاص یافته است.

وی در خصوص مصوبه اخیر مجلس مبنی بر ممنوعیت به کارگیری نیروهای بازنشسته و اقدامات آموزش و پرورش در این خصوص گفت: ما این موضوع را مدیریت کرده و برنامه‌ریزی خود را انجام دادهیم که امیدواریم مشکلی پیش نیاید.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص اختصاص سرانه مدارس افزود: امسال ۲۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای گاز به عنوان سرانه به مدارس اختصاص می‌یابد که تلاش می‌کنیم آن را دریافت کنیم.

فانی در خصوص سرانجام زنگ انشا‌ و کتابخوانی در مدارس گفت: مهر‌ سال ۹۲، رئیس‌جمهور در مراسم بازگشایی مدارس بر موضوع انشا و کتابخوانی در مدارس تاکید کرد که در این زمینه اقداماتی را انجام داده‌ایم که می‌توان به تجهیز کتابخانه‌های مدارس و دایر کردن کتابخانه‌های کلاسی در دوره ابتدایی اشاره کرد که این روند نیز امسال ادامه خواهد یافت.

منبع : خبرگزاری تسنیم

 

خبر ۴ شهریور ۹۴ – اشتغال ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری

خبرآنلاین : چهارمحال و بختیاری – براساس این گزارش بیشترین کارمندان آموزش و پرورش استان به ترتیب در مناطق آموزشی ناحیه ۲، لردگان و فارسان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل ازروابط عمومی اموزش وپرورش استان ، ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری اشتغال به کار دارند.

از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان، یک هزار و ۹ نفر کارمند اداری هستند که در اداره کل و مناطق آموزشی هفده گانه استان مشغول به خدمت هستند.

از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان ۲۴ نفر دارای مدرک دکتری و یک هزار و ۴۴۴ نفر مدرک کارشناسی ارشد دارند و در مجموع حدود ۹ درصد کارمندان آموزش و پرورش استان دارای تحصیلات تکمیلی هستند.

همچنین از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان، ۷ هزار و ۶۴۱ بانوان فرهنگی هستندکه ۴۷.۵ درصد کل کارمندان آموزش و پرورش را تشکیل می دهند.

به طور میانگین هرسال ۴۵۰نفر از کارمندان آموزش و پرورش استان بازنشسته می شوند.

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره ۱۳۵۳۲- ۹۴/۲/۷ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود ۳۷۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی در تاریخ  ۹۴/۶/۲۷ طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص 94

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

[box type=”note” align=”aligncenter” ]قبل از ثبت نام حتما این فایل را مطالعه نمایید ، جدول مشاغل -رشته ها و سایر موارد مورد نیاز این آزمون:

جدول زماني و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه 15 مرداد ماه 1394 لغايت روز 21 مرداد ماه 1394 مي باشد
 • ويرايش اطلاعات ثبت نام : براي ويرايش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوي سمت راست مي باشد اقدام نماييد.
 • توجه ويژه : در طي مراحل ثبت نام از کليک بر روي دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بيش از يک صفحه مرورگر بر روي کامپيوتر خود جدا خودداري نماييد.
 • توجه ويژه : در صورتي که در مراحل ثبت نام در سيستم به مشکلي برخورد کرديد، تمامي پنجره هاي مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نماييد.
 • توجه ويژه : ثبت نام شما زماني تکميل گرديده که در مراحل ثبت نام از سيستم شماره پرونده 6 رقمي  و کد پيگيري ثبت نام 15 رقمي دريافت نماييد.
 • توجه ويژه : در صورتي که شماره پرونده يا کدپيگيري ثبت نام را فراموش کرديد، صرفا از طريق سامانه پاسخگويي جديد و پس از “عضويت در سايت/ورود به سيستم” از بخش درخواست جديد، آزمون استخدامي آموزش و پرورش سال 1394 را انتخاب کنيد و با انتخاب درخواست “دريافت شماره پرونده و کد پيگيري ثبت نام” و ارائه سريال ثبت نام، بلافاصله شماره پرونده و کد پيگيري را دريافت خواهيد کرد
 • توجه ويژه : جهت طرح سوال مي توانيد با شماره 02182283206 و 02182283211 تماس گرفته ويا از طريق سيستم پاسخگويي اقدام نماييد. ساعت پاسخ گويي تلفني از ساعت 8:00 صبح الي 16:00 بجز ايام تعطيل

توصيه‌هاي مهم به داوطلبان گرامي

 • 1- داوطلبان بايد اطلاعیه راهنماي ثبت نام را بطور كامل مطالعه كرده باشند
 • 2- داوطلبان لازم است در درج كد ملي، نام خانوادگي و نام، مشخصات شناسنامه‌اي، ارسال عكس و تمامي اطلاعات لازم ديگر دقت و توجه كافي به عمل آورند، بديهي است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • 3- در پايان ثبت‌نام اينترنتي تأييد صحت اطلاعات ارسالي به عهده شخص داوطلب مي‌باشد، لذا دقت و توجه كافي در اين خصوص به عمل آيد.
 • 4- براي جلوگيري از مشكلات بعدي حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامي را به دقت بررسي نمايند.
 • 5- داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت كد پيگيري يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداري نمايند.
 • 6- داوطلبان لازم است اطلاعات كارت اعتباري، شماره پرونده و كد پيگيري خود را تا اعلام نتايج نهايي نزد خود نگهداري نمايند.
 • 7- توصيه مي‌شود داوطلب فرايند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و كد پيگيري دريافتي از سايت را، نزد سايرين افشا نكند.

اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی ریاست جمهوری درخصوص استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مـورد نیـاز، براسـاس مجـوز شـماره ۱۳۵۳۲ – ۱۳۹۴/۲/۷ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری تعداد ۳۷۰۴ نفر، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون، توانمندهای عمومی، تخصصی و مصاحبه، متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی (دخترانه و پسرانه) طبق شـرایط ذیل به صورت پیمانی درمشاغل آموزشی استخدام مینماید.
شرایط عمومی استخدام
– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
– اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس ۳۰ سال ، فوق لیسانس و بالاتر ۳۵ سال.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
– نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضائی و یا ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد
الف) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
ب) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشـتغال و حقـوق از اعتبارات دولتی دریافت داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها ( مدت خدمت سربازی مشمول این بند می باشد).
ج ) سوابق خدمت مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی که دارای سوابق مورد تایید آمـوزش و پـرورش منطقـه محل خدمت می باشند. لازم به ذکر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذیرفته شدن در آزمون، تابع قوانین و مقررات مربـوط خواهد بود.

شرایط اختصاصی
۱-دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مربوط براساس جدول فهرست مشاغل.
۲-برخورداری و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس طرح طبقه بندی معلمان.
۳-الزام به رعایت کلیه شرایط اختصاصی جداول رشته های تحصیلی مجاز.

مراحل ثبت نام
۱-تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغایت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱).
۲-فایل عکس اسکن شده.
۳-داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ )
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی باشد. ضروری است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.

۳-پرداخت وجه ثبت نام
متقاضیان واجد شرایط باید از روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۴/۵/۱۵ لغایـت روز چهارشـنبه ۱۳۹۴/۵/۲۱ بـه سـایت سـازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ۴۸۰/۰۰۰ ریال به صـورت الکترونیکـی و یـا از طریـق کارتهای بانکی متصل به شبکهی شتاب، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نماینـد. (ایثـارگـران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را میپردازند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف میباشند)
تذکر مهم : باتوجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبتنام اینترنتی، واجدین شرایط (ایثارگران) میبایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل اسـترداد خواهـد بود.

– لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمیگردد و متقاضیان بایـد درمهلـت تعیـین شـده نسـبت بـه ثبت نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبتنام کدرهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل اسـتخدام نـزد خـود نگهداری نمایند.

– به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

– هزینه انجام مراحل مصاحبه تخصصی بر عهده معرفی شدگان خواهد بود.

۴-مدارک ثبت نام
– داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای مدارک ذیل باشد:
– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی.
– کارت ملی.
– شناسنامه .
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
– مدارک دال بر ایثارگری (برای داوطلبان ایثارگر).
– مدارک دال بر معلولیت برای داوطلبان معلول (ارائه گواهی معلولیت ازسازمان بهزیستی).
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای الف، ب ج، د) بخش امتیازات و سـهمیه های قانونی .
– گواهی سوابق خدمت برای مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی به منظور محاسبه امتیـاز (موضـوع بنـد ۲ امتیازات و سهمیههای قانونی).

تذکر مهم :

– فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان حق ثبت نام در آزمون استخدامی را ندارند .
– با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجـام مصـاحبه بررسی خواهد شد؛ لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنـین اطلاعـات منـدرج در فرم ثبت نام باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون کتبی، مصاحبه و…)، اعلام نتایج اولیه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون
آزمون در روز جمعه مورخ ۹۴/۶/۲۷ باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۶/۲۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.
*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از
الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود
فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان و ادبیات فارسی
معارف اسلامی
زبان انگلیسی عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی های ذهنی
آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص 94

ب : مواد آزمون تخصصی

– مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص 94

امتیازات و سهمیه های قانونی

– صددرصد(۱۰۰ %) سهمیه های استخدامی در استانهای ایلام ، آذربایجان غربی ( به استثنای بخش مرکزی شهرستان ارومیه)، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خوزستان، کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان و شهرستانهای جیرفت و کهنوج در استان کرمان به نیروهای بومی محل موردتقاضا اختصاص می یابد.
– در سایر استانها و مناطق امتیاز داوطلبان بومی شهرستان (دامنه پذیرش) با اعمـال ضـریب “یـک و چهـاردهم” (۱/۴) نمـره مکتسبه در هر حیطه از امتحان کتبی و مصاحبه استخدامی محاسبه می گردد.

۱- داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی تلقی میگردند.

الف: شهرستان محل تولد داوطلب و یا همسر وی با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب: داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یـا متنـاوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی داوطلـب بـا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ج: همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خـدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

د: داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل مورد تقاضا بـرای اسـتخدام را داشـته باشند. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

تبصره : ملاک عمل درخصوص شرایط بومی بودن آخرین تقسیمات جغرافیائی کشور میباشد.

۲- به نمرات مکتسبه مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی، به ازاء هر سال سابقه خدمت، دو درصد و حـداکثر تا بیست درصد (۲۰%) نمره کل، در هر یک از حیطههای آزمون و مصاحبه استخدامی اضافه خواهد شد.
– نیروی پیشدبستانی: به آندسته از نیروهایی اطلاق میگردد که تا پایان سال تحصیلی ۹۰-۹۱ با مدرک فوقدیپلم ۵ سال و یا بـا مدرک لیسانس ۴ سال سابقه خدمت در مدارس دولتی،یکی از مراکز پیشدبستانی دولتـی و یـا پـیشدبسـتانی ضـمیمه مـدارس دولتی اشتغال داشته و حق الزحمه خود را از طریق منابع آموزش و پرورش دریافت نمودهاند. (موضـوع تبصـره ۹ قـانون الحـاق دو تبصره به ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف معلمان حقالتدریس و آموزش یاران نهضـت سـوادآموزی مصـوب ۹۱/۷/۱۹ مجلـس شـورای اسلامی).
تذکر: مربیان پیش دبستانی شاغل در مراکز و مدارس غیردولتی و بهزیستی و سایر دستگاهها مشمول قانون مذکور نمیباشند.
– نیروی خرید خدمات آموزشی : به کسی اطلاق میشود که با مدرک تحصیلی دانشگاهی در سالهای تحصیلی ۸۸-۸۹ و یا ۸۷-۸۸ از طریق شرکتهای خرید خدماتی آموزشی با آموزش و پرورش همکاری داشته و حقوق از اعتبارات دولتی دریافت نمودهاند. (موضوع تبصره ۹ قانون مذکور).
احراز همکاری نیروهای مذکور با رعایت سایر شرایط عمومی و اختصاصی برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان میباشد.

۳- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهـه هـا و همسـر و فرزنـدان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیستوپنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص مییابد.
– انتخاب اولویت در مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی با رزمندگان میباشد (رزمندگان در صورت ثبتنام و داشتن شرایط لازم، در حد سهمیه تعیین شده از شرط کسب حد نصاب در آزمون معاف میباشـند) و سـایر مشـمولین سـهمیه مـذکور، در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.

تذکر ۱: کسب حداقل ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته محل جغرافیایی برای افـراد مـذکور الزامـی است.
تبصره – استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان غیر ایثارگر صورت می پذیرد.

تذکر ۲: سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل: جانبازان، آزادگان فاقد شغل، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان حداقل دارای یک سال اسارت، خواهر و برادر شهید، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به آموزش و پرورش معرفی میشوند که این افـراد از آزمـون کتبـی (عمـومی و تخصصـی) معـاف و صـرفاً درصورت معرفی از سوی بنیاد و طی مراحل گزینش، مصاحبه، معاینات پزشـکی و … و کسـب موفقیـت دردوره یکسـاله آموزشـی استخدام خواهند شد. ضمناً این افراد در صورت شرکت در این آزمون مشمول سهمیه آزاد خواهند بود.

۴- یکی از فرزندان فرهنگیان شاغل و بازنشسته در شرایط مساوی از اولویت برخوردار میباشند.

۵- معلولین دارای تواناییهای جسمی و روانی متناسب با شغل، به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصـاب در آزمون ، به ترتیب نمره مکتسبه ، از سه (۳) درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.

تذکر: براساس بند الف ماده ۷ قانون جامع حمایت از معلولین، دستگاههای اجرایی ملزم به تخصیص ۳% از سهمیه استخدامی خود به معلولین واجد شرایط میباشند (مصوب ۸۳/۲/۱۶ مجلس شورای اسلامی) دستگاههای اجرایـی موظفنـد سـلامت جسـمانی و روانی داوطلبان استخدام را برای استخدام در پست موردنظر، سنجش نمایند. لذا باتوجه به مراتـب مـذکور چنانچـه افـراد معلـول مراحل آزمون علمی، تخصصی، مصاحبه و معاینات پزشکی را برای شغل مورد تصدی با موفقیت (شغل مناسب بـا معلولیـت) طـی نمایند پذیرفته خواهند شد. (مواد ۱و۲ آییننامه اجرایی بند ز ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری).

توجه: داوطلبان باید مدارک لازم را در زمان مصاحبه ارائه نمایند.

نحوه اعلام نتیجه

براساس دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصـی اسـتخدام در دسـتگاههای اجرایـی، منضـم بـه بخشـنامه شـماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور (معاون توسعه مدیریت و سـرمایه انسـانی رئـیس جمهـور سابق) تعیین حد نصاب و انتخاب افراد به شرح ذیل صورت میپذیرد:

الف ) تعیین حد نصاب
شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به گزینش و یا انجام مصاحبه اسـتخدامی، کسـب حـد نصـاب لازم در آزمـون کتبی مطابق شرایط ذیل میباشد:
۴- پس از برگزاری آزمون کتبی، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطههای عمومی و تخصصی با وزن برابـر محاسـبه و براسـاس مجمـوع نمرات بدست میآید.
۵- برای تعیین حد نصاب آزمونکتبی (عمومی و تخصصی) مربوط به هریک از رشته های شغلی، پنجاه درصد(۵۰%) مجموع بـالاترین نمره مکتسبه در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد .

تذکر: پس از تعیین حد نصاب در هر یک از شغلها، نمرات تمامی داوطلبان براساس شغل انتخابی مقایسه گردیده و داوطلبان فاقد حد نصاب از سایر مراحل استخدامی حذف خواهند شد .

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص 94

ب ) مراحل انتخاب از بین دارندگان حد نصاب:
۱- انتخاب افراد براساس مجموع نمره فضلی آنان (با وزن چهل درصد (۴۰%) بـرای حیطـه عمـومی و شصـت درصـد (۶۰%) برای حیطه تخصصی) به تعداد سه (۳) برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل و محل مورد تقاضا صورت میپذیرد.
۲- به نمرات مکتسبه مربیان پیشدبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی به ازاء هـر سـال سـابقه خـدمت، دو درصـد و حداکثر تا بیست درصد (۲۰%) نمره کل در هر یک از حیطههای امتحان کتبی و مصاحبه استخدامی اضافه خواهد شد.

ج ) معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر):
پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد اصلی به گزینش براساس مجموع نمـره فضـلی آنـان بـا وزن هفتـاد درصـد (۷۰%) برای آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) برای مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش خواهد بود.

سایر ضوابط
۱- از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، تعهد مبنی بر ۱۰ سال خدمت، درمحل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ میگردد.
۲- به مدارک تحصیلی بالاتر و پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- دارندگان مدارک تحصیلی معادل و غیر رسمی در صورتی که حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیر رسمی در آزمونهای ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت علوم به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده باشند، میتوانند در این آزمون شرکت نمایند.
۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن در آزمون، حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه، بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۵- داوطلبان می بایستی در زمان ثبت نام، صرفاً مدارک مربوط به مقطع و رشته تحصیلی مندرج در آگهی استخدام را ارائه نمایند و به مدارک و مقاطع تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از آگهی استخدامی؛ پس از جذب به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۶- عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون (کتبی، مصاحبه،گزینش و…) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.
۷-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر میگردد.
۸- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طی مراحـل گـزینش، معاینـات پزشـکی و … صـورت مـیپـذیرد و اسـامی پذیرفته شدگان پس از تائید مراجع ذیصلاح از طریق سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۹- کلیه پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارتهای تعلیم و تربیت در دانشگاه فرهنگیان، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور میباشد. چنانچه هر یک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند وزارت آموزش و پرورش میتواند نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون و برگزاری دوره اقدام نماید

منبع : سایت سنجش آموزش کشور (فایل پی دی اف شرایط آزمون استخدامی)

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص 94

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

لینک ثبت نام

آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش ۹۳

 

 

دیدگاه ها (8,307)

 1. حمیدمی‌گه:

  سلام میخواستم بدونم از نیروهای ذخیره هم اسیتفاده میکنین با تشکر

 2. minaمی‌گه:

  باسلام
  ببخشید یه سوالی داشتم. اگه کسی با مدرک کارشناسی استخدام(دولتی یا خصوصی)بشه. (ولی ماقبل استخدام شدنش) کارشناسی ارشد قبول شده باشه اونوقت کار استخدامش چطوری میشه؟ آیا با همون مدرک کارشناسی استخدام میشه؟ آیا بعدا که ارشدشو گرفت میتونه مدرک ارشدو بجای کارشناسی بده؟ یاهمون مدرک کارشناسی میمونه ولی حقوق ومزایای کارشناسی ارشدو دریافت میکنه؟
  خواهشا جواب بدید لطفا
  باتشکر

 3. متقاضیمی‌گه:

  از مدیریت سایت میخوام که صفحه ای جهت بحث و اعلام اعتراض نسبت به این قضیه رو قراربدن
  چون تو اعلامیه اولیه هیچ صحبتی از هزینه آموزش نشده است
  لطفا راهکاری جهت اعلام اعتراض یا اعلام در برنامه 20:30 و… اعلام کنید
  باتشکر

 4. فاطمهمی‌گه:

  سلام من ریاضی شرکت کردم اما بومی در نظر گرفته نشده برام کلا سنجشم سر کار گذاشته که جواب اعتراض نمیگه

  • امین جنتیمی‌گه:

   ابجی جان خودتو الاف نکن…همش الکیه
   اعتراض همه کشکه..
   تو مشهد از 156 نفری که اعتراض کردن هیچ کسی قبول نشده…میگن همون نتایج سنجش درسته….

 5. مظلوممی‌گه:

  سلام خدمت همه
  عدالت ومنطقی در گزینش وجود ندارد بنده متاهل سرباز معلم فرزند فرهنگی ،دارای مقام علمی کشوری و..قبول نشدم ورقیب که بومی بوده پذیرفته شده جالب اینجاست که قبل از اعلام نتایج با آموزش پرورش تماس گرفتم گفتند چون شما بومی شهرستان نبودیید پروندتان بررسی نشده..الان اعتراض گذاشتم میگن انشا…سال آینده استخدامی داریم ناراحت نشو!!!!!! زورم به صدهزارتومن پول میاره که واقعا حروم شد

 6. مهدی ملازممی‌گه:

  به قول قدیمی ها میگن ما اگه شانس داشتیم از پیشونیمون …..در می آمد..
  فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه مشهد با سه سال سابقه تدریس…. هنرآموز مکانیک خودرو شهرستان بردسکن بودم…
  مولف 5 کتاب علمی در زمینه خودرو و 10 مقاله علمی پژوهشی و 2 ثبت اختراع و چندین مقاله علمی ترویجی
  فقط کافیه اسم منو تو گوگل سرچ کنید….
  به نظر شما حق کی بود؟
  به نظر شما عدالت بود؟

 7. محسنمی‌گه:

  سلام و عرض تبریک خدمت همه دوستان و عزیزانی که قبول شدن و ارزوی موفقیت در ازمونهای بعدی واسه دوستانی که نتونستن تو این ازمون قبول بشن. منم شکر خدا تو رشته هنراموز الکترونیک پذیرفته شدم. خدارو هزار مرتبه شکر ولی نمیدونم این درسته که با فوق لیسانس برق از دانشگاه شیراز با 7 سال سابقه حق التدریس در دانشگاه پاشم برم سر کلاس درس بچه های هنرستانی با همه وصقی که دوران تحصیل خودمون ازشون شنیده بودم

 8. حميدمی‌گه:

  آيا نتايج اعلام شده قطعي است و همه افراد پذيرش شده در كلاسهاي آموزشي شركت خواهند كرد؟

 9. مهدیمی‌گه:

  ثبت نام آزمون 50هزار تومان + مصاحبه آزمون 50 هزار تومان + آزمایشات پزشکی بعلاوه آزمایش عدم اعتیاد 250هزار تومان = عدم قبولی در دبیری شهر تهران با اینکه فرزند فرهنگی بودم !! این است نتیجه 10 سال تحصیل اینجانب با مدرک کارشناسی ارشد و 30 سال تدریس پدرم !! فقط مشکل اینجانب این بود که فرزند ؟؟؟ نبودم !!

  • منصورمی‌گه:

   مشکل شما اینه که فکر می کنید کارمندی موروثیه و ارث پدرتونه .
   لابد منم که پدرم کارگر معدن بوده باید به طور ارثی کارگر باشم

 10. رضامی‌گه:

  سلام
  میخواهم بدونم کی نتیجه نهای گزینش استخدامی آموزش پرورش را میزنید
  ممنون

 11. بدشانسمی‌گه:

  سلام.آموزش پرورش خودش داره میگه استخدام علوم پایه.مگه زمین شناسی جزء علوم پایه نیست .همه رشته هابه جززمین شناسی.بابا ماهم زحمت کشیدیم .عمرمون واسه درس خوندن گذاشتیم.برای کنکور برادانشگاه.اونم دانشگاه دولتی.تویه رشته سخت.به خدا اززندگی سیرشدم.اگه کاربرااین رشته نیست چراتودانشگاه تدریسش میکنید. 

 12. محنامی‌گه:

  سلام
  ازتون خواهش میکنم به هرسازمانی باشه بگین شرط سنی کارشناسی رو 31 کنن حداقل یک سال دیگه بتونیم در استخدامی شرکت کنیم .ما دهه شصتی ها بیشتر از این نسوزیم .با کلی زحمت وهزینه مدرک گرفتیم تورو خدا هدر نره

 13. گل نرگسمی‌گه:

  بنده با دیدگاه آقا سعید موافقم. تو پیام نور دوره لیسانس معدل الف بودم ولی ارشدم تو دانشگاه دولتی معدلم 14.04 شد .فقط به خاطر اینکه دوران تحصیلم از یک بیماری رنج می بردم. خداروشکر الان درمان شده ام. در ضمن با دوتا بچه شیطون . فقط میگم خدایا شکرت.

 14. جلالمی‌گه:

  از ورزقان کسی از ریاضی قبول شده جواب بدین ممنون میشم

 15. جلالمی‌گه:

  من بومی شهرستان معدل الف ارشد از دانشگاه دولتی (روزانه) هستم هستم ولی قبول نشدم فکر میکنم بومی بودنم در نظر گرفته نشده؟

 16. هادیمی‌گه:

  سلام انتظار خیلی بد

 17. هادیمی‌گه:

  سلام پس این نتایج کی میخواد معلوم بشه

 18. عزالذینمی‌گه:

  باباچرانتیجه مصاحبه رواعلام نمیکنیدخانمم ازخونه بیرونم کرده دارم ازسرمامیمیرممم…خواهشا اعلام کییدتایخ نزدم….مرسییی

  • ممدمی‌گه:

   خخخخخخخخخخخخ جواب مصاحبه اوایل آذر ماه اعلام میشه

  • فارغ التحصیلمی‌گه:

   سلام دوستان این هفته که داره تموم میشه میمونه هفته بعد تا چهار شنبه بعد کمی تحمل کنید—- تا حالا که صبـــــــــــــر کردید این چند روز هم روش

 19. محمد خسرویمی‌گه:

  جواب نهایی چند آذر دقیقا میاد؟

 20. هدی کلاته بجدیمی‌گه:

  باسلام من هنوز موفق نشدم نتایج اصلی رو که اسامی درآن درج شده ببینم آیا اصلا قبول شدم یانه ؟
  میشه خواهش بگید من چطور میتونم بفهم قبول شدم یانه؟

 21. رضامی‌گه:

  سلام

  چرا این سایت بعد چند روز این خبر قدیمی رو گداشته؟ مگه آقای توکلی (سنجش) جواب این خبر رو نداد که اعلام نتایج نهایی با سنجش نیست؟

 22. هنر آموز و استاد کار الکتروتکنیکمی‌گه:

  من موقع ثبت نام به دلایلی شهرستانی غیربومی رو انتخاب کردم ولی بعدا نظرم عوض شد و ثبت ناممو ویرایش کردم و شهرستان بومی خودم رو انتخاب کردم. اما درزمان اخذ کارت ورود به جلسه اطلاعات درج شده روی کارتم رو بدون اعمال ویرایش ثبت نام مشاهده کردم! یعنی همون شهرستان غیر بومی ثبت نام اولیه بدون تغییر مونده بود و ویرایش ثبت نام روش اعمال نشده بود. وخلاصه با همین وضعیت رفتم سر جلسه و فکر کردم که احتمالا موقع ویرایش خودم اشتباهی مرتکب شدم که اینجوری شده ولی وقتی روز امتحان به باجه ی رفع نقص مراجه کردم چندین نفر رو دیدم که مشکلی مشابه مشکل من داشتن. خلاصه اعتراض کردم و الانم منتظر بررسی مجدد سنجشم و توکلم به خداست. اگه کسی هست که مشکل مشابهی داره اعلام کنه.

 23. ایدامی‌گه:

  سلام. بچه ها خواهشا برید تو سایت اموزش و پرورش قسمت ارتباطات مردمیش این پیامو بذارید شاید اثر کرد زودتر تکلیفمون و فهمیدیم..#خواهشمند است جهت رقابت سالم در ازمون استخدامی و شفافیت اطلاعات نمرات مصاحبه و ازمون علمی افراد دعوت شده به مصاحبه را در پورتال هر استان نمایش دهید

  • کارمندمی‌گه:

   خوبه … موافقم

  • یعقوبیمی‌گه:

   میگن که نتایج مصاحبه محرمانه است
   نمیگن آیدا خانم
   من با رتبه 3 که تو استانممون 5 نفر بیشتر نمی خواستن بازم رد شدم
   به قول شما اونا که راست میگن ولی نمی دونم چرا وجودشو ندارن نمرههای مصاحبه بچه های قبول شده با بچه های معترض و رو روی برد آموزش پرورش بذارن
   اینطوری اقلا خودمون می فهمیم که چرا؟
   البته شاید خیلی چیزای دیگه رو هم فهمیدیم

 24. فارغ التحصیلمی‌گه:

  سلام به همه کسانی که در این ازمون قبول شدند میخوام یه منبع اگاه اعلام کنه که ایا بعد از مصاحبه گزینشی دیگه خواهد بود چون قبلا” اعلام کرده بودند فقط بعد از مصاحبه پذیرفته شدگا ن دعوت به عمل خواهد امد—- ایا منظورشون از گزینش همان تحقیق محلی است یا نه با ید دوباره سوال و جواب پس داد

 25. فاطمهمی‌گه:

  سلام کسانی که با ماده ۴۸ ثبت نام کردن،کسی برای مصاحبه رفته یا نه من که اصلا نمیدونم باید میرفتم مصاحبه یا نه

 26. پریسامی‌گه:

  باسلام من توی آزمون حدنصاب رو نیاوردم با اتوجه به اینکه فرزند فرهنگی و بومی شهرستان و استانم بودم ومدرک تحصیلیم فوق لیسانسه ازشما میخوام که این موارد رو هم در نتیجه ازمون اعمال کنید.با تشکر

 27. امیدمی‌گه:

  سلام تورو خدا کسایی که از تهران هستن بگن دانشگاه فرهنگیان مکه ساعت کاریش از ۱۰ تا چنده؟؟؟ هیشکیی جوا
  ب نمیده

 28. هنر آموز حسابداری مازندرانمی‌گه:

  سلام یه سوالی داشتم اینکه پذیرفته شدگان باید 1 سال در دانشگاه فرهنگیان درس بخونن با توجه به اینکه شرایط تحصیل تو این دانشگاه شبانه روزی هست آیا شامل ما هم میشه؟ یعنی ما با اینکه لیسانس هستیم و از طریق آزمون استخدامی پذیرفته شدیم باز هم باید شبانه روزی تو این دانشگاه درس بخونیم؟ دوستان لطفا اگه کسی اطلاع داره جواب بده. ممنون

 29. محمدمی‌گه:

  سلام
  من قبول شدم ولی واسه مصاحبه 50000 تومان میخوان بعد نوشتن واسه اون یکسال آموزش هم باید یه مبلغی به حساب اموزش پرورش بریزیم
  خیلی جالبه
  معلوم نیست اینا دارن نیرو جذب میکنن یا دارن یه عده جوون بیچاره بیکارو سرکیسه میکنن
  نزدیک به 180000 نفر تو این ازمون شرکت کرده بودن که نفری 48000 تومان پول واسه ازمون داده بودن
  با یه حساب سرانگشتی میشه فهمید که چه پولی به جیب میزنن
  من خیلی برای این ازمون زحمت کشیده بودم و قبول شدم
  ولی با این چیزایی که گفتن حالم از اموزش پرورش بهم خورده

 30. یسنامی‌گه:

  خیلی شرایط نا عادلانه بود من رتبه اول دانشگاه پیام نور تهران بودم معدلم 17/60 بوده فوق لیسانس بودم فرزند فرهنگی و بومی استان و شهرستانم بودم مساوی درنظر گرفته شدم با معدل 12 ها و لیسانسا ؟؟؟؟؟؟/؟//////// من کسایی رو میبینم که شرایط سنیش نمیخوره با فوق دیپلم سنش 30 ساله شرکت کرده با معدل 13 قبولم شده باید حداقل این مزایا سبب افزایش امتیاز ما میشد
  ای خدااااااااااااااا کجایی جواب زحمات مارو هم بده

  • سعیدمی‌گه:

   یسنا خانوم عزیز پیام نوری من معدلم 12 بود ولی دانشگاه ملی درس خوندم کلی عذاب هم قبل از کنکور کشیدم و هم بعدش مث شما شب تصمیم نگرفتم برم دانشگاه صبح برم دانشگاه ثبت نام.بعدشم من با این معدل 12 بدون هیچ سهمیه قبول شدم شما اگه معدل الفت واقعی بود حتما قبول میشدی.بعدشم من دلیل این معدلم کار کردن زمان دانشجویی و مشکلات خانوادگی بود من همین حالاشم دو جا قبول شدم پس بدون این نمرات تو کارنامه ملاک نیست

   • منصورمی‌گه:

    سعید گل گفتی ایول داری به اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین بزرگی
    البته من با معدل 17.90 از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه فارغ التحصیل شدم.

 31. یسنامی‌گه:

  باسلام من توی آزمون حدنصاب رو نیاوردم با اتوجه به اینکه فرزند فرهنگی و بومی شهرستان و استانم بودم از هرکی هم میپرسم قبول نشده میشه لطفا بگین دوستان کسی واسه دبیر زیست شناسی واسه شهرستان سرباز از استان سیستان و بلوچستان شرکت کرده بوده و آیا قبول شده ؟

 32. سارامی‌گه:

  سلام دوستان.یه سوال دارم سوابق پیشدبستانی فقط درصورتیکه 4سالقبل از سال 91باشه.محسوب میشه.یعنی منکه 2سال سابقه قبل از 91 دارم مربی حساب نمیشم.لطفا حتما جواب بدین اگه میدونین؟؟

 33. نسرینمی‌گه:

  سلام خسته نباشین……
  کسی میدونه جواب اعتراضارو کی میدن من اعتراض دادم چون بابام سهمیه ایثارگری داره اونو اصلا حساب نکردن رفتم اموزش و پرورش کل نامه هم دادم دعا کنین قبول شم…یا علی

  • مهردادمی‌گه:

   با سلام
   میشه خواهش کنم بگید از نتایج اعتراض به آزمون خبری هنوز نشده.؟بی خبرم.
   باتشکر

   • جلالمی‌گه:

    سلام
    من رتبه اول سهمیه ازاد بودم و غیر از من هم کسی در این سهمیه قبول نشده بود. موقع مصاحبه یه نفر هم از سهمیه ایثارگر اومده بود. الان که نتایج اومدن من مردود شدم. پیگیر شدم میبینم اون ایثارگر اصلا ایثارگر نبوده کلا رد شده میگم چرا من قبول نشدم جوابشون اینه که شما ایثارگر نبودین این رشته را ایثارگر می خواستیم. اشتباه کردیم سهمیه ازاد معرفی کردیم من باید چه کار کنم؟ با کلی سابقه تدریس در دانشگاه و مقالات آی اس آی. واقعا انصاف نیست. جالبه بومی هم هستم ولی الان جامون خالی هست کسی قبول نشده. نتایج اعتراض ها هم گفتن ده روز دیگه.

    • اکرممی‌گه:

     سلام
     منم تقریبا همین مشگل برام پیش امد یعنی رتبه 2 سهمیه ازاد بودم و نفر اول به دروغ گفته بوده بومی و ایثارگر است و متاسفانه اموزش و پرورش کل سهمیه را حذف کرده و هیچ کس را نگرفته اعتراض که کردم گفتند اشتباه شده پیگیری کن . حالا میخوام بدونم مگه سهمیه ایثار گران جدا نبوده ؟مگه ایشان که به دروغ گفته سهمیه ایثارگرم نباید میرفت با ایثارگران دیگه، بعد حذف میشد .؟پس چرا ما رو دیگه حذف کردن..؟

    • اکرممی‌گه:

     سلام
     من امروز یعنی 17بهمن از منبع موثق پرسیدم که نتایج ظرفیت های خالی کی میاد. گفت حداکثر تا اخر همین هفته میاد .انشاالله هر کی حقش است و زحمت کشیده موفق بشه وارد این عرصه بشه .بدون هیچ پارتی و …. .

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی