استخدام آموزش و پرورش سال ۹۴ + شرایط جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴

 استخدام دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور سال ۹۳

شرایط جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴

خبرگزاری تسنیم: نوشت: وزیر آموزش و پرورش در خصوص جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴ گفت: در این زمینه براساس نیازمان به رشته و جنسیت افراد اقدام می‌کنیم و اگر در منطقه‌ای نیازی داشته باشیم اقدام به جذب نیروهای حق‌التدریس خواهیم کرد.

علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم افتتاح مرکز رفاهی، آموزشی توحید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مرکز در گذشته دبیرستان دخترانه بوده است اما به این جمع‌بندی رسیدیم تا آن را تبدیل به مرکز رفاهی برای اسکان بیماران صعب‌العلاج فرهنگی کنیم.

وی افزود: هیچ مشکلی برای دانش‌آموزانی که در گذشته در این مدرسه تحصیل می‌کردند به وجود نیامده است چرا که تعداد دانش‌آموزان این مدرسه اندک بود و در مدارس اطراف ساماندهی شدند.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص ارائه خدمات دندانپزشکی و عینک به فرهنگیان در قالب بیمه تکمیلی گفت: مشکل عینک حل شده است و در خصوص دندانپزشکی هم با توجه به توسعه مراکز دندانپزشکی درمانگاه‌های فرهنگیان طرف قرارداد بادانشگاه‌ها‌ی علوم پزشکی، تلاش می‌شود تا مشکلات حل شود.

وضعیت جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴ در آموزش و پرورش

فانی در خصوص جذب نیروهای حق‌التدریس از مهر ۹۴ در آموزش و پرورش عنوان کرد: در این زمینه براساس نیازمان عمل می‌کنیم. یعنی نیاز آموزش و پرورش به رشته و جنسیت‌های موجود. در گذشته نیز برای جذب نیروهای حق‌التدریس همین اقدام انجام می‌شد و امسال نیز اگر در منطقه‌ای به نیرو نیاز داشته باشیم با توجه به رشته و جنسیت افراد از آن‌ها به عنوان حق‌التدریس استفاده خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: همان طور که در قانون مصوب مجلس نیز آمده برحسب نیاز آموزش و پرورش وجود دارد و ما برای جذب نیروهای حق‌التدریس براساس نیازمان اقدام می‌کنیم و فعلا آمار دقیقی نداریم که در مناطق مختلف به چه تعداد نیروی حق‌التدریس نیاز داریم.

فانی در خصوص توزیع شیر در مدارس بیان کرد: از اول مهر‌ در دوره ابتدایی و متوسطه اول توزیع شیر را خواهیم داشت و اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توزیع ۷۰ نوبت شیر در مدارس اختصاص یافته است.

وی در خصوص مصوبه اخیر مجلس مبنی بر ممنوعیت به کارگیری نیروهای بازنشسته و اقدامات آموزش و پرورش در این خصوص گفت: ما این موضوع را مدیریت کرده و برنامه‌ریزی خود را انجام دادهیم که امیدواریم مشکلی پیش نیاید.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص اختصاص سرانه مدارس افزود: امسال ۲۰۰ میلیارد تومان از محل درآمدهای گاز به عنوان سرانه به مدارس اختصاص می‌یابد که تلاش می‌کنیم آن را دریافت کنیم.

فانی در خصوص سرانجام زنگ انشا‌ و کتابخوانی در مدارس گفت: مهر‌ سال ۹۲، رئیس‌جمهور در مراسم بازگشایی مدارس بر موضوع انشا و کتابخوانی در مدارس تاکید کرد که در این زمینه اقداماتی را انجام داده‌ایم که می‌توان به تجهیز کتابخانه‌های مدارس و دایر کردن کتابخانه‌های کلاسی در دوره ابتدایی اشاره کرد که این روند نیز امسال ادامه خواهد یافت.

منبع : خبرگزاری تسنیم

 

خبر ۴ شهریور ۹۴ – اشتغال ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری

خبرآنلاین : چهارمحال و بختیاری – براساس این گزارش بیشترین کارمندان آموزش و پرورش استان به ترتیب در مناطق آموزشی ناحیه ۲، لردگان و فارسان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل ازروابط عمومی اموزش وپرورش استان ، ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری اشتغال به کار دارند.

از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان، یک هزار و ۹ نفر کارمند اداری هستند که در اداره کل و مناطق آموزشی هفده گانه استان مشغول به خدمت هستند.

از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان ۲۴ نفر دارای مدرک دکتری و یک هزار و ۴۴۴ نفر مدرک کارشناسی ارشد دارند و در مجموع حدود ۹ درصد کارمندان آموزش و پرورش استان دارای تحصیلات تکمیلی هستند.

همچنین از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان، ۷ هزار و ۶۴۱ بانوان فرهنگی هستندکه ۴۷.۵ درصد کل کارمندان آموزش و پرورش را تشکیل می دهند.

به طور میانگین هرسال ۴۵۰نفر از کارمندان آموزش و پرورش استان بازنشسته می شوند.

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره ۱۳۵۳۲- ۹۴/۲/۷ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری حدود ۳۷۰۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندهای عمومی و تخصصی در تاریخ  ۹۴/۶/۲۷ طبق شرایط ذیل به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می نماید.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص ۹۴

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

[box type=”note” align=”aligncenter” ]قبل از ثبت نام حتما این فایل را مطالعه نمایید ، جدول مشاغل -رشته ها و سایر موارد مورد نیاز این آزمون:

جدول زماني و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۴ لغايت روز ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۴ مي باشد
 • ويرايش اطلاعات ثبت نام : براي ويرايش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوي سمت راست مي باشد اقدام نماييد.
 • توجه ويژه : در طي مراحل ثبت نام از کليک بر روي دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بيش از يک صفحه مرورگر بر روي کامپيوتر خود جدا خودداري نماييد.
 • توجه ويژه : در صورتي که در مراحل ثبت نام در سيستم به مشکلي برخورد کرديد، تمامي پنجره هاي مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نماييد.
 • توجه ويژه : ثبت نام شما زماني تکميل گرديده که در مراحل ثبت نام از سيستم شماره پرونده ۶ رقمي  و کد پيگيري ثبت نام ۱۵ رقمي دريافت نماييد.
 • توجه ويژه : در صورتي که شماره پرونده يا کدپيگيري ثبت نام را فراموش کرديد، صرفا از طريق سامانه پاسخگويي جديد و پس از “عضويت در سايت/ورود به سيستم” از بخش درخواست جديد، آزمون استخدامي آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴ را انتخاب کنيد و با انتخاب درخواست “دريافت شماره پرونده و کد پيگيري ثبت نام” و ارائه سريال ثبت نام، بلافاصله شماره پرونده و کد پيگيري را دريافت خواهيد کرد
 • توجه ويژه : جهت طرح سوال مي توانيد با شماره ۰۲۱۸۲۲۸۳۲۰۶ و ۰۲۱۸۲۲۸۳۲۱۱ تماس گرفته ويا از طريق سيستم پاسخگويي اقدام نماييد. ساعت پاسخ گويي تلفني از ساعت ۸:۰۰ صبح الي ۱۶:۰۰ بجز ايام تعطيل

توصيه‌هاي مهم به داوطلبان گرامي

 • ۱- داوطلبان بايد اطلاعیه راهنماي ثبت نام را بطور كامل مطالعه كرده باشند
 • ۲- داوطلبان لازم است در درج كد ملي، نام خانوادگي و نام، مشخصات شناسنامه‌اي، ارسال عكس و تمامي اطلاعات لازم ديگر دقت و توجه كافي به عمل آورند، بديهي است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • ۳- در پايان ثبت‌نام اينترنتي تأييد صحت اطلاعات ارسالي به عهده شخص داوطلب مي‌باشد، لذا دقت و توجه كافي در اين خصوص به عمل آيد.
 • ۴- براي جلوگيري از مشكلات بعدي حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامي را به دقت بررسي نمايند.
 • ۵- داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت كد پيگيري يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداري نمايند.
 • ۶- داوطلبان لازم است اطلاعات كارت اعتباري، شماره پرونده و كد پيگيري خود را تا اعلام نتايج نهايي نزد خود نگهداري نمايند.
 • ۷- توصيه مي‌شود داوطلب فرايند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و كد پيگيري دريافتي از سايت را، نزد سايرين افشا نكند.

اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه ریزی ریاست جمهوری درخصوص استخدام پیمانی در مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۴

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مـورد نیـاز، براسـاس مجـوز شـماره ۱۳۵۳۲ – ۱۳۹۴/۲/۷ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری تعداد ۳۷۰۴ نفر، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون، توانمندهای عمومی، تخصصی و مصاحبه، متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی (دخترانه و پسرانه) طبق شـرایط ذیل به صورت پیمانی درمشاغل آموزشی استخدام مینماید.
شرایط عمومی استخدام
– داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
– اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
– نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر
– حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس ۳۰ سال ، فوق لیسانس و بالاتر ۳۵ سال.
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند. برابر ضوابط آموزش و پرورش که در مرحله مصاحبه مورد سنجش قرار می گیرد.
– داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
– نداشتن ممنوعیت از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضائی و یا ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد
الف) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
ب) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشـتغال و حقـوق از اعتبارات دولتی دریافت داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها ( مدت خدمت سربازی مشمول این بند می باشد).
ج ) سوابق خدمت مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی که دارای سوابق مورد تایید آمـوزش و پـرورش منطقـه محل خدمت می باشند. لازم به ذکر است محاسبه سنوات خدمت در صورت پذیرفته شدن در آزمون، تابع قوانین و مقررات مربـوط خواهد بود.

شرایط اختصاصی
۱-دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی مربوط براساس جدول فهرست مشاغل.
۲-برخورداری و حسن شهرت و عامل بودن به اخلاق و شئونات معلمی براساس طرح طبقه بندی معلمان.
۳-الزام به رعایت کلیه شرایط اختصاصی جداول رشته های تحصیلی مجاز.

مراحل ثبت نام
۱-تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی در زمان ثبت‌نام (از روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ لغایت روز چهارشنبه ۹۴/۵/۲۱).
۲-فایل عکس اسکن شده.
۳-داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ )
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی باشد. ضروری است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ : در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.

۳-پرداخت وجه ثبت نام
متقاضیان واجد شرایط باید از روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۴/۵/۱۵ لغایـت روز چهارشـنبه ۱۳۹۴/۵/۲۱ بـه سـایت سـازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ۴۸۰/۰۰۰ ریال به صـورت الکترونیکـی و یـا از طریـق کارتهای بانکی متصل به شبکهی شتاب، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نماینـد. (ایثـارگـران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را میپردازند و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف میباشند)
تذکر مهم : باتوجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبتنام اینترنتی، واجدین شرایط (ایثارگران) میبایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل اسـترداد خواهـد بود.

– لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمیگردد و متقاضیان بایـد درمهلـت تعیـین شـده نسـبت بـه ثبت نام اقدام و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبتنام کدرهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل اسـتخدام نـزد خـود نگهداری نمایند.

– به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

– هزینه انجام مراحل مصاحبه تخصصی بر عهده معرفی شدگان خواهد بود.

۴-مدارک ثبت نام
– داوطلب در زمان ثبت نام باید دارای مدارک ذیل باشد:
– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در آگهی.
– کارت ملی.
– شناسنامه .
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران).
– مدارک دال بر ایثارگری (برای داوطلبان ایثارگر).
– مدارک دال بر معلولیت برای داوطلبان معلول (ارائه گواهی معلولیت ازسازمان بهزیستی).
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای الف، ب ج، د) بخش امتیازات و سـهمیه های قانونی .
– گواهی سوابق خدمت برای مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی به منظور محاسبه امتیـاز (موضـوع بنـد ۲ امتیازات و سهمیههای قانونی).

تذکر مهم :

– فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان حق ثبت نام در آزمون استخدامی را ندارند .
– با توجه به اینکه اصل مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی و قبل از انجـام مصـاحبه بررسی خواهد شد؛ لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنـین اطلاعـات منـدرج در فرم ثبت نام باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (آزمون کتبی، مصاحبه و…)، اعلام نتایج اولیه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون
آزمون در روز جمعه مورخ ۹۴/۶/۲۷ باتوجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، براساس شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که داوطلب آن را در تقاضانامه ثبت‌نامی درج خواهد نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت شرکت در آزمون، درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۶/۲۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تائید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نمی‌باشد.
*به هریک از داوطلبان یک دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات اختصاصی داده خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از
الف – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود
فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه ICDL)
ریاضی و آمار مقدماتی
زبان و ادبیات فارسی
معارف اسلامی
زبان انگلیسی عمومی
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
هوش و توانمندی های ذهنی
آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص ۹۴

ب : مواد آزمون تخصصی

– مواد آزمون تخصصی مطابق جدول مواد آزمون تخصصی استخدامی خواهد بود.

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص ۹۴

امتیازات و سهمیه های قانونی

– صددرصد(۱۰۰ %) سهمیه های استخدامی در استانهای ایلام ، آذربایجان غربی ( به استثنای بخش مرکزی شهرستان ارومیه)، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خوزستان، کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان و شهرستانهای جیرفت و کهنوج در استان کرمان به نیروهای بومی محل موردتقاضا اختصاص می یابد.
– در سایر استانها و مناطق امتیاز داوطلبان بومی شهرستان (دامنه پذیرش) با اعمـال ضـریب “یـک و چهـاردهم” (۱/۴) نمـره مکتسبه در هر حیطه از امتحان کتبی و مصاحبه استخدامی محاسبه می گردد.

۱- داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی تلقی میگردند.

الف: شهرستان محل تولد داوطلب و یا همسر وی با محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب: داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یـا متنـاوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد و یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش دانشگاهی داوطلـب بـا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ج: همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خـدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

د: داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل مورد تقاضا بـرای اسـتخدام را داشـته باشند. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

تبصره : ملاک عمل درخصوص شرایط بومی بودن آخرین تقسیمات جغرافیائی کشور میباشد.

۲- به نمرات مکتسبه مربیان پیش دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی، به ازاء هر سال سابقه خدمت، دو درصد و حـداکثر تا بیست درصد (۲۰%) نمره کل، در هر یک از حیطههای آزمون و مصاحبه استخدامی اضافه خواهد شد.
– نیروی پیشدبستانی: به آندسته از نیروهایی اطلاق میگردد که تا پایان سال تحصیلی ۹۰-۹۱ با مدرک فوقدیپلم ۵ سال و یا بـا مدرک لیسانس ۴ سال سابقه خدمت در مدارس دولتی،یکی از مراکز پیشدبستانی دولتـی و یـا پـیشدبسـتانی ضـمیمه مـدارس دولتی اشتغال داشته و حق الزحمه خود را از طریق منابع آموزش و پرورش دریافت نمودهاند. (موضـوع تبصـره ۹ قـانون الحـاق دو تبصره به ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف معلمان حقالتدریس و آموزش یاران نهضـت سـوادآموزی مصـوب ۹۱/۷/۱۹ مجلـس شـورای اسلامی).
تذکر: مربیان پیش دبستانی شاغل در مراکز و مدارس غیردولتی و بهزیستی و سایر دستگاهها مشمول قانون مذکور نمیباشند.
– نیروی خرید خدمات آموزشی : به کسی اطلاق میشود که با مدرک تحصیلی دانشگاهی در سالهای تحصیلی ۸۸-۸۹ و یا ۸۷-۸۸ از طریق شرکتهای خرید خدماتی آموزشی با آموزش و پرورش همکاری داشته و حقوق از اعتبارات دولتی دریافت نمودهاند. (موضوع تبصره ۹ قانون مذکور).
احراز همکاری نیروهای مذکور با رعایت سایر شرایط عمومی و اختصاصی برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان میباشد.

۳- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهـه هـا و همسـر و فرزنـدان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیستوپنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت اختصاص مییابد.
– انتخاب اولویت در مشمولین پنج درصد سهمیه استخدامی با رزمندگان میباشد (رزمندگان در صورت ثبتنام و داشتن شرایط لازم، در حد سهمیه تعیین شده از شرط کسب حد نصاب در آزمون معاف میباشـند) و سـایر مشـمولین سـهمیه مـذکور، در اولویت بعدی قرار داشته و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.

تذکر ۱: کسب حداقل ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته محل جغرافیایی برای افـراد مـذکور الزامـی است.
تبصره – استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان غیر ایثارگر صورت می پذیرد.

تذکر ۲: سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل: جانبازان، آزادگان فاقد شغل، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان حداقل دارای یک سال اسارت، خواهر و برادر شهید، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به آموزش و پرورش معرفی میشوند که این افـراد از آزمـون کتبـی (عمـومی و تخصصـی) معـاف و صـرفاً درصورت معرفی از سوی بنیاد و طی مراحل گزینش، مصاحبه، معاینات پزشـکی و … و کسـب موفقیـت دردوره یکسـاله آموزشـی استخدام خواهند شد. ضمناً این افراد در صورت شرکت در این آزمون مشمول سهمیه آزاد خواهند بود.

۴- یکی از فرزندان فرهنگیان شاغل و بازنشسته در شرایط مساوی از اولویت برخوردار میباشند.

۵- معلولین دارای تواناییهای جسمی و روانی متناسب با شغل، به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصـاب در آزمون ، به ترتیب نمره مکتسبه ، از سه (۳) درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.

تذکر: براساس بند الف ماده ۷ قانون جامع حمایت از معلولین، دستگاههای اجرایی ملزم به تخصیص ۳% از سهمیه استخدامی خود به معلولین واجد شرایط میباشند (مصوب ۸۳/۲/۱۶ مجلس شورای اسلامی) دستگاههای اجرایـی موظفنـد سـلامت جسـمانی و روانی داوطلبان استخدام را برای استخدام در پست موردنظر، سنجش نمایند. لذا باتوجه به مراتـب مـذکور چنانچـه افـراد معلـول مراحل آزمون علمی، تخصصی، مصاحبه و معاینات پزشکی را برای شغل مورد تصدی با موفقیت (شغل مناسب بـا معلولیـت) طـی نمایند پذیرفته خواهند شد. (مواد ۱و۲ آییننامه اجرایی بند ز ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری).

توجه: داوطلبان باید مدارک لازم را در زمان مصاحبه ارائه نمایند.

نحوه اعلام نتیجه

براساس دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصـی اسـتخدام در دسـتگاههای اجرایـی، منضـم بـه بخشـنامه شـماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۷/۱۹ سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور (معاون توسعه مدیریت و سـرمایه انسـانی رئـیس جمهـور سابق) تعیین حد نصاب و انتخاب افراد به شرح ذیل صورت میپذیرد:

الف ) تعیین حد نصاب
شرط اولیه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفی به گزینش و یا انجام مصاحبه اسـتخدامی، کسـب حـد نصـاب لازم در آزمـون کتبی مطابق شرایط ذیل میباشد:
۴- پس از برگزاری آزمون کتبی، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطههای عمومی و تخصصی با وزن برابـر محاسـبه و براسـاس مجمـوع نمرات بدست میآید.
۵- برای تعیین حد نصاب آزمونکتبی (عمومی و تخصصی) مربوط به هریک از رشته های شغلی، پنجاه درصد(۵۰%) مجموع بـالاترین نمره مکتسبه در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد .

تذکر: پس از تعیین حد نصاب در هر یک از شغلها، نمرات تمامی داوطلبان براساس شغل انتخابی مقایسه گردیده و داوطلبان فاقد حد نصاب از سایر مراحل استخدامی حذف خواهند شد .

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص ۹۴

ب ) مراحل انتخاب از بین دارندگان حد نصاب:
۱- انتخاب افراد براساس مجموع نمره فضلی آنان (با وزن چهل درصد (۴۰%) بـرای حیطـه عمـومی و شصـت درصـد (۶۰%) برای حیطه تخصصی) به تعداد سه (۳) برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل و محل مورد تقاضا صورت میپذیرد.
۲- به نمرات مکتسبه مربیان پیشدبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی به ازاء هـر سـال سـابقه خـدمت، دو درصـد و حداکثر تا بیست درصد (۲۰%) نمره کل در هر یک از حیطههای امتحان کتبی و مصاحبه استخدامی اضافه خواهد شد.

ج ) معرفی به گزینش (انتخاب یک برابر):
پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد اصلی به گزینش براساس مجموع نمـره فضـلی آنـان بـا وزن هفتـاد درصـد (۷۰%) برای آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) برای مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش خواهد بود.

سایر ضوابط
۱- از کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، تعهد مبنی بر ۱۰ سال خدمت، درمحل جغرافیایی مورد تقاضا اخذ میگردد.
۲- به مدارک تحصیلی بالاتر و پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- دارندگان مدارک تحصیلی معادل و غیر رسمی در صورتی که حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیر رسمی در آزمونهای ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۹۲/۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که طی بخشنامه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت علوم به کلیه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده باشند، میتوانند در این آزمون شرکت نمایند.
۴- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی درصورت پذیرفته شدن در آزمون، حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه، بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۵- داوطلبان می بایستی در زمان ثبت نام، صرفاً مدارک مربوط به مقطع و رشته تحصیلی مندرج در آگهی استخدام را ارائه نمایند و به مدارک و مقاطع تحصیلی بالاتر اخذ شده قبل از آگهی استخدامی؛ پس از جذب به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۶- عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون (کتبی، مصاحبه،گزینش و…) انصراف محسوب و هیچگونه حق استخدامی، برای داوطلب ایجاد نخواهد نمود.
۷-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر میگردد.
۸- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون و مصاحبه پس از طی مراحـل گـزینش، معاینـات پزشـکی و … صـورت مـیپـذیرد و اسـامی پذیرفته شدگان پس از تائید مراجع ذیصلاح از طریق سازمان مدیریت و برنامهریزی کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۹- کلیه پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله مهارتهای تعلیم و تربیت در دانشگاه فرهنگیان، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدامی منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور میباشد. چنانچه هر یک از پذیرفته شدگان در طول برگزاری دوره یکساله از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند وزارت آموزش و پرورش میتواند نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون و برگزاری دوره اقدام نماید

منبع : سایت سنجش آموزش کشور (فایل پی دی اف شرایط آزمون استخدامی)

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش مخصوص ۹۴

سوالات استخدامی آموزش و پرورش

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

لینک ثبت نام

آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش ۹۳

 

 

دیدگاه ها (۸,۱۴۲)

 1. مریممی‌گه:

  من فیزیک حالت جامد خوندم . منو نمیخوان واقعا که ….
  فقط فیزیک محض و کاربردی خواستن . خوب میزدن کلیه ی گرایشهای فیزیک آخه این چه وضعشه ؟؟؟؟؟؟

 2. re6می‌گه:

  ۵ اشکال در آزمون استخدامی فرهنگیان
  تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲
  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از اعلام پنج اشکال اساسی در شیوه برگزاری آزمون استخدامی آینده آموزش و پرورش در نشست این کمیسیون خبر داد.

  عبدالوحید فیاضی در گفتگو با مهر، با اشاره به بررسی وضعیت آزمون استخدامی آینده آموزش و پرورش در جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در این جلسه ۵ اشکال کمیسیون به شیوه برگزاری آزمون مطرح و بررسی شد و قرار شد، این اشکالات را با وزیر مطرح کنند و نتیجه اصلاحات را به کمیسیون اطلاع دهند.

  وی با اشاره به جزئیات این اشکالات افزود: یکی از این ایرادات این است که به موضوع نیاز منطقه‌ای و رشته‌ای در برگزاری آزمون چندان توجه نشده و در جاهایی رشته‌هایی را اعلام کرده‌اند که چندان نیاز به آنها نیست.

  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به دومین اشکال موجود در برگزاری این آزمون اشاره کرد و ادامه داد: نسبت به در اولویت قرار داشتن مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی در این آزمون ابهام وجود دارد و بسیاری از آنها حتی امکان ثبت‌نام نیز ندارند.

  فیاضی تصریح کرد: سومین اشکال نیز این است که آنچه مجلس مصوب کرده بود، این بوده است که مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی با آزمون در اولویت استخدام قرار گیرند؛ بنابراین برگزاری آزمون مشترک برای این نیروها و داوطلبان آزاد توجیهی ندارد و وقتی این نیروها با سال‌ها تجربه کار در آموزش و پرورش و تناسب رشته و تخصص حضور دارند، جذب نیروی آزاد معنایی ندارد.

  وی چهارمین اشکال شیوه برگزاری آزمون را به موضوع دریافت حق ثبت‌نام مرتبط دانست و اظهار داشت: بر اساس آنچه سازمان سنجش اعلام کرده است، در هنگام ورود به سایت ۴۸ هزار و ۵۰۰ تومان از هر داوطلب دریافت می‌شود که این به معنای حق ثبت‌نام هم نیست و حتی اگر داوطلب ثبت‌نام کند و بعدا در آزمون شرکت نکند، جای بحث وجود دارد.

  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پنجمین اشکال مدنظر کمیسیون خاطرنشان کرد: در مقدمات برگزاری این آزمون به سوابق کاری مربیان پیش‌دبستانی و نیروهای خرید خدمات آموزشی به‌ویژه در سال‌هایی که بیمه نبوده‌اند، توجه نشده است که باید نسبت به این موارد فکری شود.

  برگزاری نشست مشترک با کمیسیون اصل ۹۰ برای جمع‌بندی بورسیه‌ها در هفته آینده/ تشکیل کمیته ۲۱ نفره برای بررسی حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی

  فیاضی همچنین به برگزاری نشست مشترک کمیسیون آموزش و تحقیقات و کمیسیون اصل ۹۰ در هفته آینده اشاره کرد و گفت: در این نشست که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز حضور خواهد داشت، موضوع بورسیه‌ها جمع‌بندی و نهایی خواهد شد.

  سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین از تشکیل کارگروه ۲۱ نفره‌ای برای بررسی طرح یک فوریتی بکارگیری مربیان پیش‌دبستانی به عنوان نیروی حق‌التدریس در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: هیات رئیسه مجلس این طرح را که پیش از این یک فوریت آن در صحن مجلس تصویب شده بود، به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع داده و با مذاکرات صورت گرفته مقرر شد ۷ نفر از کمیسیون برنامه و بودجه، ۷ نفر از کمیسیون آموزش و تحقیقات و ۷ نفر از کمیسیون اجتماعی یکشنبه هفته آینده در نشستی، جزئیات این طرح را بررسی و جمع‌بندی کنند.

 3. نرگسمی‌گه:

  واقعا که افتضاحه همه جا هر رشته ای فقط یه نفر میخوان به چه امیدی میخوان شرکت کنن یه نفر اونم نیروهای خرید خدمات امتیاز دارن ۴۸تومنم که هزینه ثبت نام
  منوخودم یه سال تو روستا درس دادم تمام شهر ای استان من رشته منو نیرو کم داره اونوقت یه نفر میخواد یعنی با یه نفر کل استان مشکل کمبود نیرویش حل میشه

 4. علیمی‌گه:

  سلام ممنون میشم ار کسی جواب سوال منو بده
  رشته مهندسی مکانیک با گرایش طراحی جامدات نمیتونه شرکت کنه؟

 5. عليمی‌گه:

  سلام
  رشته هاي مورد نياز رو از كجا دانلود كنيم؟

 6. یاسمینمی‌گه:

  سلام اصلا جدول اعلام نیاز کجاست؟؟؟؟

 7. saraمی‌گه:

  سلام خواهشند جواب بدید لیسانس مهندسی کامپیوتر می تواند استاد کار کامپیوتر کاردانی شرکت کنه

 8. فاطمهمی‌گه:

  سلام
  اگر کسی کارت اعتباری رو اشتباهی خریده، من با تخفیف می خرم.آقای مدیر لطفا تایید کنید.

 9. ترانهمی‌گه:

  سلام دوستان هم درد
  متولد اول شهریور ۶۴ میتونه شرکت کنه؟؟؟
  خواهشا جواب بدین

 10. کیانمی‌گه:

  بعضی دوستان خیلی بی انصافن، آخه اگر بنیاد شهید برای ایثارگرا کار فراهم کرده پس این همه بیکار چیه این وسط؟
  مثلا خود من سه جور ایثارگری دارم، سال ۸۶ لیسانسمو گرفتم ارشدم با معدل نزدیک ۱۹ تمام کردم الان هم دانشجوی دکترا هستم. هنوز هیچ جا جذب نشدم، آزمون سال ۸۹ هم با وجود اینکه ۴۰ هزار نفر گرفتند باز قبول نشدم، برای این استخدام هم کسی نپرسید چکاره ای! بزور یه جا غیر بومی که یک نفر میخواد شرکت کردم. پس این موجی که علیه ایثارگرا راه افتاده طبل توخالیی بیش نیست. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

 11. کیانمی‌گه:

  عا بعضی دوستان خیلی بی انصافن، آخه اگر بنیاد شهید برای ایثارگرا کار فراهم کرده پس این همه بیکار چیه این وسط؟
  مثلا خود من سه جور ایثارگری دارم، سال ۸۶ لیسانسمو گرفتم ارشدم با معدل نزدیک ۱۹ تمام کردم الان هم دانشجوی دکترا هستم. هنوز هیچ جا جذب نشدم، آزمون سال ۸۹ هم با وجود اینکه ۴۰ هزار نفر گرفتند باز قبول نشدم، برای این استخدام هم کسی نپرسید چکاره ای! بزور یه جا غیر بومی که یک نفر میخواد شرکت کردم. پس این موجی که علیه ایثارگرا راه افتاده طبل توخالیی بیش نیست. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

 12. مونا ب مدیرمی‌گه:

  واقعا چرا هرچی من کامنت میزارم تایید نمیکنین؟

 13. هم وطنمی‌گه:

  سلام بچه ها،امیدوارم همه موفق باشند
  می خوام در رشته کامپیوتر برای هنرآموز کامپیوتر شرکت کنم اما نمی دونم برای برنامه نویسی پیشرفته چی بخونم؟بچه ها تو رو قرآن هر کی اطلاع داره یا تجربه قبلی آزمون های سنجش برای این درس داره دریغ نکنه.منظورم اینه که ++c باید خوند یا مثلا #cیا چیز دیگه ای باید خوند.من همسایه امام رضا هستم و اگه آقا قبول کنند، نایب زیاره همه کسانی ام که صادقانه هر اطلاعی دارند با بقیه اشتراک می گذارند.
  مدرک من کارشناسی ناپیوسته است
  مرسی،تو رو خدا هرکی احتمال بالایی داره بگه

  • نادرمی‌گه:

   سوالات عمومی از کتابای دبیرستانه
   سوالای تخصصی کامپیوتر سخته .به احتمال زیاد ++c باید باشه .توی ۱۲ آزمونی که من شرکت کردم فقط دو بار برنامه نویسی پیشرفته بوده که یکیش برای فرودگاه بود که جاوا داده بودن و یکه دیگه هم c++ بود.

  • نیمامی‌گه:

   اره اینو باید مشخص می کردن. چون هر استاد یه چیزی تدریس می کنه. یکی سی شارپ . یکی سی پلاس. ولی احتمال قوی سی پلاس باشه. من اونو میخونم

 14. مهربانمی‌گه:

  در این استخدامی مدت خدمت سربازی لحاظ شده و گفته شده به سن استخدامی اضافه می شود و از سن داوطلب کم میشود ولی به نظر میرسه که حساب نشده و در سایت استخدامی وجود ندارد به امید این موضوع رمز گرفتیم ولی ثبت نامی صورت نگرفته این میان تکلیف پولمون چی میشه؟ پس وضعیت خدمت سربازی کجا میره؟ چرا کسی جوابگو نیست. شماره هایی که دادن برای استخدامی هیچ کدام فعال نیست و مدام که شماره گیری میشه بوق اشغال می زنه

 15. محمدمی‌گه:

  سلام
  آیا دانشجویان دکتری هم می توانند با مدرک فوق لیسانسشان در این استخدامی شرکت کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

 16. rezaمی‌گه:

  ﻫﺪﻑ ﺍﻳﻦ ﺍﺯﻣﻮﻥ ﻓﻘﻄ ﺑﻮﻝ ﺟﻤﻊ ﻛﺮﺩﻥ ﺍﺳﺖ. ﻭﺩﻳﻜﺮ ﻫﻴﺞ ﺑﺎ ﻛﻠﻰ ﺳﻬﻤﻴﻪ ﺍﻯ ﻛﻪ ﻫﺴﺖ ﺑﻘﻴﻪ ﻓﻘﻄ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻛﺴﺮﻯ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﺍﻣﻮﺯﺵ ﻭﺑﺮﻭﺭﺵ ﺭﺍ ﺗﺎﻣﻴﻦ ﻣﻰ كنند

 17. mrzمی‌گه:

  سلام. من متولد اردیبهشت ۶۴ میتونم شرکت کنم؟

 18. میثممی‌گه:

  سلام دوستان.ی بند در ثبت نام وجود داره ک نوشته مدت کار بطور غیر رسمی در دستگاه های دولتی تمام وقت.
  من مدت ۲ سال در سازمان بهزیستی نیروی امریه سرباز بودم بطور تمام وقت.آیا میتونم این بند رو پر کنم? تورو خدا زود جواب بدید اخه شماره ها جوابگو نیستند و امروزم آخرین روز ثبت نامه

 19. javadمی‌گه:

  سلام.من غیر بومی هستم وموقع ثبت نام اخر صفحه کد شهر یا بخش بومی میخاد.چیکار کنم لطفا درست راهنمایی کنید مرسی

 20. محسنمی‌گه:

  دواطلب بومی باید بومی شهرستان باشه یا اگه بومی استان هم باشه قبوله؟

 21. فاطمهمی‌گه:

  چرا رشته تاریخ بر نمیدارن

 22. رضامی‌گه:

  سلام
  فک میکنم همه دوستان اشراف دارند به نحوه جذب نیرو .تا زمانی پارتی بازی باشه کسی استخدام نمیشه از راه قانونی
  فقط ملاک پول گرفتنه
  ۵۰۰شهر داریم حدودا
  از هر شهر میانگین فک کنید ۱۰۰۰ نفر شرکت کنند
  ۵۰۰*۱۰۰۰ میشه ۵۰۰۰۰۰ نفر
  از هر نفر هم ۵۰۰۰۰ تومان بگیرند
  پول میشه۲۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰
  ۲۵ میلیارد هزینه ثبت نام
  ۱۲۰۰۰۰۰ حقوق یک کارمند میشه اگر استخدام بشه
  ۲۵ میلیارد بذارید تو بانک سودشو حساب کنید ببنید هر سه سال میشه اصل پول یعنی ۲۵ میلیارد سود
  نتیجه بعد سه سال ۵۰میلیارد همینو دوباره بعد سه سال میشه صد میلیارد و الی اخر
  من الله التوفیق

 23. التماس دعامی‌گه:

  سلام خدمت همه ی دوستان.
  رفع ابهام در مورد شرط بومی :
  ببینید اون کسایی که پاسخ خیر به داوطلب بومی بودن داده اند تنها در گزینه ی حالت بومی باید هیچکدام را انتخاب کنند چون برای کسی که داوطلب بومی نیست حالت بومی دیگر معنا ندارد.اما کسایی که پاسخ بلی به داوطلب بومی بودن داده اند این دسته افراد یا بومی استانند یا شهرستان.اگه یکی از موارد الف تا د مربوط به شهر مورد تقاضا باشد میشوند بومی شهرستان و اگر یکی از این موارد الف تا د مربوط به دامنه پذیرش باشد میشوند بومی استان
  موفق باشید

 24. امیرمی‌گه:

  باسلام و خسته نباشید من از جامعه معلولين هستم قشری،که همیشه از تمام امکانات محروم بوده وهست همیشه از دید تمام دولتها پنهان مانده یا بهتر بگم نادیده گرفته شده در استخدامی سالهای قبل اصلا نه سهمیه ۳درصدی به آنها تعلق نگرفت حتی از استخدام معمول آنها شانه خالی کردند انتظار میرفت که در دولت جدید واستخدامهای جدید شرایط سنی برای آنها لحاظ نگردد تا شاید ناحقیهای سالهای قبل در حقت آنها جبران شود اما متأسفانه هنوز به حقوق آنها باتوجهی میشود، همیشه در مشکلات میگفتیم به امید آینده اما دیگه آینده برای ما معلولين به دورنمای تاریکی از گذشته مبدل شده

 25. به میثممی‌گه:

  آقا میثم امریه سربازی محسوب میشه منظور کارهای قراردادی یا شرکتی هست تو ارگانها شما نباید تیک بزنید

 26. آرشمی‌گه:

  فقط متاسقم
  که یک نصف خط برای فرزندان فرهنگیان اختصاص دادن و ما فرزنان فرهنگیان نه تنها به این ارگان دیگه فکر نمیکنیم حتی از شرایط بدی که پدر مادرانمون کشیدند در طول مدت خدمت درس میگیریم
  خوشحالم که با مدرک ارشد مهندسی برق خودم بدبخت نکردم و هیچ محل رشته ایی شامل حالم نمیشد

 27. مصطفیمی‌گه:

  من سرباز معلم بودم .آیا جزو سهمیه داران قرار میگیرم?

 28. m67می‌گه:

  با سلام رشته حسابداری که میخواد برای دبیری حسابداری هست یا حسابذار میخواد برا خود سازمان؟

 29. احمدمی‌گه:

  ایا میشه اطلاعاتمونو ویرایش کنیم ???

 30. فرزانهمی‌گه:

  سلام کاش زمانی بزارن برای ویرایش توروخدا

 31. ناشناسمی‌گه:

  لطفا ویرایش اطلاعات بذارید ممنون

 32. مجتبیمی‌گه:

  سلام دوستان من رشتم حسابداریه کسی از منابع درس ها خبر داره خواهش میکنم راهنمایی کنید برای عمومی ها چی بخونم برای تخصصی ها کدوم کتابارو بخونم ممنون.

 33. میثم1می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من یکی دو بند از فرم ثبت نام را اشتباهی پر کردم و جزء بندهای مهم و موثر هستند. سوالم این بود چگونه می توانم ویرایش انجام بدم و یا قبل از آزمون مهلتی برای ویرایش اطلاعات مشخص میشه؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدهید چون خیلی فکرم را مشغول کرده

 34. اکبرمی‌گه:

  با سلام ……..
  کسی میدونه چطور باید اطلاعات رو ویرایش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا یه فرصت دوباره واسه ویرایش اطلاعات بدین………………..
  چرا لینک ثبت نام و ویرایش اطلاعات از رو سایت برداشته شده ………

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بانکی