استخدامی استانداری قزوین 94 + بزودی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 92 دعوت به کار می شوند

استخدامی استانداری قزوین 94 + بزودی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 92 دعوت به کار می شوندReviewed by Admin on May 10Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خحبر 20 اردیبهشت 94 استخدام: بزودی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 92 دعوت به کار می شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خبر داد:بزودی649 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 92 دعوت به کار می شوند
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،  عباس علی درافشانی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اعلام این خبر افزود: از مجموع شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال 92 در نهایت 649 نفر از 26 دستگاه اجرایی بصورت نهایی پذیرفته شدند که 419 نفر از این افراد از طریق آزمون و بقیه افراد با استفاده از سهمیه ایثارگران و خانواده های شهدا جذب خواهند شد.

وی افزود: تاکنون برای 472 نفر از این پذیرفته شدگان در 21 دستگاه اجرایی  شماره و کد استخدامی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اخذ شده و 5 دستگاه باقی مانده باید هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و ارسال اطلاعات پذیرفته شدگان جهت پیگیری کد استخدامی و اعتبارات مربوطه اقدام کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با بیان اینکه “بدلیل دلیل محدودیت منابع و جابجایی دولت روند جذب این افراد  با تاخیر صورت گرفت” در ادامه افزود: دستگاه ها باید به سرعت اطلاعات پذیرفته شدگان را در سامانه مربوطه درج کنند تا از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای اخذ کد استخدامی و جذب اعتبار آنها اقدام شود واین موضوع به سرعت و به عنوان یک اولویت در دست پیگیری است.ع/

 

خبر 3 خرداد 93 – به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، ما اگر بخواهیم برای تغییر و تحول، اقدامی انجام دهیم باید سه اصل مهم را به عنوان مقدمه کار مورد توجه قرار دهیم.
“محمود عسگری آزاد” پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، بیان کرد: ما اگر بخواهیم برای تغییر و تحول، اقدامی انجام دهیم باید سه اصل مهم را به عنوان مقدمه کار مورد توجه قرار دهیم.
وی ادامه داد: نخستین اصل این است جمعی که می خواهند اقدامی در راستای اصلاح انجام دهند به این نتیجه برسند که وضعیت فعلی ایده آل نیست و در واقع باید ضرورت تغییر را احساس کنند.
جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اضافه کرد: اصل دیگر این است که باید عزم و اراده برای تغییرات وجود داشته باشد که مقدمه این امر نیز علم و آگاهی به موضوع و اعتماد به مدیرانی است که می خواهند تحول در مدیریت را داشته باشند و اصل سوم سازماندهی انجام کار و تجهیز منابع و امکانات برای تحقق موضوع است.
وی عنوان کرد: هر جامعه و کشوری به فکر توسعه، رشد و سعادت خود است و اگر بخواهیم تفاوتی در بین جوامع و کشورها مختلف منظور کنیم، این تفاوت در اهداف نیست زیرا همه کشورها علاقمند هستند که در حوزه های اقتصادی، رفاهی، اجتماعی، عمرانی و زیرساختی توسعه یافته باشند و کمتر کشوری در این اهداف اختلاف دارد.
عسگری آزاد اعلام کرد: اختلاف و تفاوتی که در کشورها وجود دارد، در روش و راهی است که برای رسیدن به اهداف انتخاب می کنند و به همین دلیل است که می بینیم برخی کشورهایی که توسعه و پیشرفت مناسبی را دارند منابع مالی و منابع طبیعی سرشاری نیز ندارند که نمونه این کشورها، چین، مالزی، کره جنوبی، اندونزی و تایلند است.
وی با اشاره به تفاوت پایین دهک ها در کشورهای پیشرفته تأکید کرد: در ایران تفاوت ۸ برابری توزیع درآمد دهک ها را شاهد هستیم در صورتیکه این میزان در کشورهای توسعه یافته ۳ برابر است.
وی افزود:یکی از هدف های جدی کشور ما توسعه همراه با عدالت است و این عدالت نیز مبنای ریشه ای و فکری دارد ولی وضعیت توزیع درآمد در ایران تا هشت برابر بین دهک ها تفاوت دارند.
جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تصریح کرد: در حوزه وضعیت اقتصادی، با درآمد بالایی کشور را اداره کرده ایم ولی محصول حاصل مطلوب نبوده است به طوری که در هشت سال گذشته به طور متوسط سالانه ۱۰۴ میلیارد دلار درآمد ارزی از محل صادرات نفت، گاز و صادرات غیرنفتی داشتیم ولی در ازای این رقم در سال های آخر هشت سال، با رشد اقتصادی منفی مواجه بوده ایم.
وی افزود: با توجه به این امر این سوال مطرح است که چه عاملی موجب می شود تا کشوری با منابع مالی محدود، رشد کرده و یک کشور با منابع مالی بالا این رشد را نداشته باشد که پاسخ این سوال را نباید در مباحث سخت افزاری، امکانات و منابع مالی جستجو کرد بلکه پاسخ در راه و روش، رویه نرم افزاری و نگاه مدیریتی ما به مجموعه اداره کشور است.
عسگری آزاد با اشاره به لزوم چابک سازی دولت توضیح داد: ما در خیلی زمینه ها دچار مشکلاتی هستیم که هر روز نیز به این مشکل اضافه می شود؛ ساختار اداری را توسعه می دهیم که به مردم خدمت دهیم ولی نه تنها مشکلات حل نمی شود حتی مسائل و مشکلات حادتر می شود.
وی گفت: در سال گذشته ۸۶ درصد از مجموع منابع کشور خرج هزینه های جاری کشور و ۱۴ درصد صرف توسعه کشور شد که در هشت سال قبل این عدد به جای ۸۶ درصد، ۶۶ درصد بود.
جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اضافه کرد: ما ۲۵ هزار میلیارد تومان خرج کسری دو صندوق بازنشستگی (کشوری و لشگری) را در سال جاری می دهیم که اگر این روند ادامه یابد در هشت سال آینده به ۶۰ هزار میلیارد تومان می رسد.
وی یادآور شد: ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر کارمند و یک میلیون و ۲۲۰ هزار نفر بازنشسته در کشور وجود دارد، در صورتی که به ازای هر شش نفر شاغل باید یک نفر بازنشسته داشته باشیم و این عدد در سنوات آتی مساوی خواهد شد بنابراین ما احساس می کنیم که باید نسبت به رویه ها تغییر ایجاد کنیم و باید بپردازیم به این موضوع که توسعه در بخش دولتی و کمیتی که فراهم کردیم و هزینه های بالایی که دادیم، منجر به این امر نشده که خدماتی با کیفیت عالی و قیمت تمام شده مناست ارائه دهیم.
عسگری آزاد با اشاره به گسترش ساختار اداری اظهار کرد: ما در هشت سال گذشته ۵۱ درصد گسترش ساختار اداری داشتیم که این امر شامل سازمان ها، ادارات کل و واحدهای مدیریتی و بخش های مختلف بوده است ولی نمی توانیم بگوییم متناسب با این عدد رضایت ایجاد کردیم.
وی عنوان کرد: در هر دولتی باید نخبه ترین افراد کشور حضور داشته باشند زیرا مدیریت کلان را بر عهده دارد و باید نسبت به جذب نیروی انسانی حساسیت داشت.
جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به پتانسیل ها و ظرفیت های بالا در کشور اشاره کرد و افزود: کشور ما دارای ظرفیت های بسیاری است به طوری که در حوزه منابع انسانی ۴٫۵ میلیون دانشجو داریم و فقط در سال جاری ۱۲ هزار نفر در مقطع دکترا پذیرش شدند و بدنه جوانی در کشور وجود دارد.
وی خاطر نشان کرد: همچنین ثبات سیاسی که در کشور ما وجود دارد در هیچ جای جهان نیست بنابراین برای ایجاد تغییر و تحول، نقشه راه اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری، تهیه و از سوی ریاست جمهوری ابلاغ شد.
عسگری آزاد گفت: در راستای اصلاح نظام اداری هشت محور تعیین شده که باید ایجاد تغییر و تحول کنیم که این محورها شامل مهندسی نقش و ساختار دولت، توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری، خدمات عمومی در فضای رقابتی، مدیریت سرمایه انسانی، فناوری های مدیریتی، توسعه فرهنگ سازمانی، صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری و نظارت و ارزیابی می شود.
دریغ ازاینکه حتی بخوان راجع به استخدامی استانداری قزوین حرفی بزنن
واقعاتکلیف مابچه های قزوین چی میشه خدامیدونه
بااین وضع واقعاخدابه خیرکنه

خبر 26 اسفند 92  – منتخبان آزمون استانداری  قزوین فروردین‌ماه 92 به‌کارگیری می‌شوند

خبر 17 بهمن 92 – جذب ۵۴۸ نیروی انسانی در ادارات قزوین

عباسعلی در افشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قزوین، اظهار کرد: از محل برنامه پنجم توسعه، مجوز استخدام 1000 نفر و نیز مجوز تبدیل 500 نیروی قراردادی به پیمانی صادر شد که آزمون آن در فروردین امسال انجام شد.

وی در مورد سهمیه فرزندان شهدا و ایثارگران از این تعداد مجوز گفت: تعداد 232 فرزند شهید و ایثارگر به صورت خارج از آزمون، جذب این ادارات می‌شوند که کار‌های مراحل استخدام آنها در حال انجام است و به زودی جذب ادارات می‌شوند.

در افشانی در مورد زمان به کار گیری رسمی نیرو‌های پذیرفته شده در آزمون تصریح کرد: در این آزمون حدود 700 نفر در 550 رشته شغلی که در دفترچه این آزمون درج شده بود، شرکت کرده بودند که در نهایت 548 نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی انتخاب و به ادارات مربوطه معرفی شدند و در انتظار تخصیص اعتبار هستیم تا به صورت رسمی مشغول به کار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین در مورد بعضی از سهمیه‌های خاص خاطر نشان کرد: براساس قانون، هر وزیر تا 5 درصد می‌تواند از اختیارات خود استفاده کرده و افراد مورد نظر خود را به کار گمارد که این موارد بسیار معدود هستند.

در افشانی بیشترین جذب نیرو را توسط اداره کل بهزیستی قزوین عنوان کرد و افزود: بهزیستی قزوین به‌دلیل ضعف نیروی انسانی و نیاز مبرم، با جذب 105 نفر بالاترین رتبه را در جذب نیرو به خود اختصاص داده است.

خبر 9 بهمن 92 – مجوز استخدام ۱۰۰۰ نفر و نیز مجوز تبدیل ۵۰۰ نیروی قراردادی به پیمانی صادر شد

عباسعلی در افشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در قزوین، اظهار کرد: از محل برنامه پنجم توسعه، مجوز استخدام ۱۰۰۰ نفر و نیز مجوز تبدیل ۵۰۰ نیروی قراردادی به پیمانی صادر شد که آزمون آن در فروردین امسال انجام شد.

وی در مورد سهمیه فرزندان شهدا و ایثارگران از این تعداد مجوز گفت: تعداد ۲۳۲ فرزند شهید و ایثارگر به صورت خارج از آزمون، جذب این ادارات می‌شوند که کار‌های مراحل استخدام آنها در حال انجام است و به زودی جذب ادارات می‌شوند.

در افشانی در مورد زمان به کار گیری رسمی نیرو‌های پذیرفته شده در آزمون تصریح کرد: در این آزمون حدود ۷۰۰ نفر در ۵۵۰ رشته شغلی که در دفترچه این آزمون درج شده بود، شرکت کرده بودند که در نهایت ۵۴۸ نفر به عنوان پذیرفته شده نهایی انتخاب و به ادارات مربوطه معرفی شدند و در انتظار تخصیص اعتبار هستیم تا به صورت رسمی مشغول به کار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین در مورد بعضی از سهمیه‌های خاص خاطر نشان کرد: براساس قانون، هر وزیر تا ۵ درصد می‌تواند از اختیارات خود استفاده کرده و افراد مورد نظر خود را به کار گمارد که این موارد بسیار معدود هستند.

در افشانی بیشترین جذب نیرو را توسط اداره کل بهزیستی قزوین عنوان کرد و افزود: بهزیستی قزوین به‌دلیل ضعف نیروی انسانی و نیاز مبرم، با جذب ۱۰۵ نفر بالاترین رتبه را در جذب نیرو به خود اختصاص داده است.

خبر 1 بهمن 92 – 37 درصد پست های استان قزوین بلاتصدی است

عباسعلي درافشاني در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان قزوين افزود: با افزایش 907 پست جدید در پی تغییرات تقسیمات کشوری و اضافه شدن شهرستان و شهرهای جدید و ادغام وزارتخانه ها و نیازهای جدید در حال حاضر هفت هزار و 932 شغل با تصدی و چهار هزار و 741 پست استان بلاتصدی است.
وي ادامه داد: در حال حاضر 37 درصد پستهای دستگاههای اجرایی استان بلاتصدی است که با افزایش بیش از 907 شغل جدید امیدواریم با تامین اعتبار و جذب یک هزار نیروی جدید اين نقص تاحدي مرتفع شود.

 درافشاني اضافه كرد:  سال گذشته موفق به دريافت یک هزار مجوز استخدامي شديم که این سهميه تا پايان برنامه پنجم توسعه در دستگاه های اجرایی استان استفاده خواهد شد.
وی اظهار داشت: 500 مجوز هم استخدامي نيز براي تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی دستگاههاي اجرايي به پیمانی دریافت شد که از اين تعداد 455 نفر جذب ادارات شدند.
درافشانی ادامه داد: در استخدام های جدید 232 فرزند شهید و جانباز خارج از آزمون و بر اساس سهمیه پذیرفته شده اند که  مراحل استخدامي آنها رو به پایان است.

وی تصريح كرد: از ميان سهميه هاي استخدامي كه براي آنها آزمون استخدامي نيز برگزار شده اداره بهزیستی استان با جذب 105 نفر بیشترین و اداره كل اوقاف و امور خيريه و سازمان پایانه ها و حمل و نقل با دو نفر کمترین سهم را در جذب نیروهای جدید خواهند داشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین بيان داشت: در این آزمون استخدامي  هفت هزار نفر شرکت کردند که با جذب سه برابر ظرفیت در مرحله اول مراحل قانونی آن طی شد.

وی از به روز شدن پست هاي دستگاههاي اجرايي استان قزوين خبر داد و گفت: در فرايند به روز شدن پست هاي دستگاههاي اجرايي استان از مجموع 43 دستگاه اجرایی تاکنون 30 دستگاه پست هاي آن به روز شده است.

وي تعداد پست های اين دستگاههاي اجرايي را  11 هزار و 792 پست ذكر كرد و ادامه داد: با به روز رساني اين پست ها اين تعداد به  12 هزار و 730 پست افزایش یافته است.
درافشانی در ادامه به ارزیابی دستگاههای اجرایی و اجراي طرح نظرسنجي در بهمن ماه امسال اشاره كرد و گفت:  با اجرای این طرح که همه ساله در دستگاههای اجرایی انجام می شود میزان رضایت مندی ارباب رجوع از خدمات ادارات بررسی و ارزیابی می شود.
وی اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت رسانه های گروهی استان لازم است اطلاع رسانی مناسبی از دستگاههای اجرایی صورت گیرد تا مردم نسبت به وظایف و عملکرد هر اداره بیشتر آشنا شده و قضاوت در خصوص خدمات را بدرستی انجام دهند.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار تصریح کرد: میزان اعتماد مردم به دستگاههای اجرایی، خوش بینی و انتقاد آنها، موانع و مشکلات در ارزیابی مورد توجه قرار می گیرد و ارزیابی مدیران هم با توجه به این فرمها صورت خواهد گرفت.

وي همچنين به فعالیت 277 دفتر پیشخوان شهری و روستایی در استان قزوين اشاره كرد و اظهار داشت:  به منظور كاهش تصدي گري هاي دولتي واگذاری برخی از خدمات دستگاههای اجرایی به دفار پیشخوان ضروری است .

درافشاني ادامه داد: 210 دفتر پیشخوان در مناطق روستايي و 67 دفتر در شهرها تاسیس شده كه بیش از يكصدو 16  نوع خدمت مختلف را به مردم ارائه می کنند.
وي اظهارداشت:  سال گذشته با فراخوان عمومی 600 نفر برای ایجاد دفاتر پیشخوان ثبت نام کردند که از اين تعداد 28 نفر شرايط دريافت دفاتر پيشخوان را كسب كردند.ر/

خبر 16 مرداد 92 – به اطلاع کلیه  متقاضیان واجد شرایط استخدام در آگهی دستگاههای اجرایی استان از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور (مورخ ۳۰/۰۱/۱۳۹۲) می رساند:
نتایج اولیه آزمون استخدامی به شرح ذیل به تفکیک دستگاههای اجرایی اعلام می گردد.
براساس مفاد بند  ۱۳/۷ آگهی ، انتخاب داوطلبان استخدامی برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز مشروط به کسب حد نصاب نمره امتحان عمومی به ترتیب بالاترین نمرات  آزمون تخصصی می باشد.
داوطلبان در صورت وجود هرگونه ابهام می توانند به کارگزینی دستگاه مورد تقاضا مراجعه نمایند و اطلاع رسانی مربوط به زمان برگزاری مصاحبه استخدامی از طریق واحدهای مذکور صورت خواهد گرفت.
شرکت کنندگان می توانند کارنامه آزمون را هفته آخر مردادماه سالجاری با درج شماره ملی یا شماره کارت ورود به جلسه آزمون خود از طریق سایت استانداری قزوین مشاهده نمایند.
همچنین رشته های شغلی که اسامی پذیرفته شدگان آنان اعلام نشده است ، یا فاقد داوطلب حائز شرایط بوده اند و یا موفق به کسب حدنصاب نمره عمومی نشده اند.
ضمنا” به موجب مفاد بند ۱۶/۷ تذکرات آگهی ، انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و آزمون عملی (حسب مورد )و گزینش صورت خواهد گرفت.
همچنین طبق مفاد بند ۱۱/۷ تذکرات آگهی ، مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل استخدام محرز شود داوطلب  به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است. داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

خبر 10 مرداد 92 -نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان به زودی اعلام خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار قزوین از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان در آینده ای نزدیک خبرداد

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل استانداري،

عباسعلی درافشانی در جلسه شورای برنامه ریزی وتوسعه استان قزوین گفت: نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان به زودی اعلام خواهد شد و بلافاصله مراحل دیگر آزمون نظیر گزینش ، طی مراحل قانونی و استعلامات حراستی برای تعیین نفر برتر صورت می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به زمان بر بودن این مقوله و همچنین محدودیت منابع اعتباری دستگاهها جذب نفرات برتر و شروع به کارآنها در دستگاهها در ماههای پایانی سال جاری صورت خواهد گرفت.

درافشانی با اشاره به ساماندهی صورت گرفته در خصوص نیروی انسانی دستگاههای اجرایی طی سال های اخیر اظهار داشت: در این خصوص گامهای ارزشمندی برداشته شد و تحول اساسی و قابل قبولی نیز در دستگاهها در خصوص منابع انسانی صورت گرفت.

وی بیان داشت: جذب نیروهای جدید از طریق  آزمون استخدامی، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی با توجه به مجوز های قانونی و همچنین برگزاری آزمون استخدامی اخیر وضعیت منابع انسانی دستگاههای اجرایی استان را با تحول مثبتی مواجه کرد.

 

خبر 31 فروردین 92 – بزرگترین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان قزوین

در چند سال اخیر روز جمعه با حضور بیش از هفت هزار نفر داوطلب مرد و زن در شش مرکز برگزار شد
(( جهت اطلاع بچه های هم استانی فارس که بدونن فرایند استخدام جدی هست وقتی مهر افرینی ها برن سر کار قطعا و حتما خردادی ها هم میرن سر کار …شما تو این سایت با هم متحد بشید ایمیل بدین..نامه بدین ..زنگ بزنید.. وقتی امار درخواست ها بالا رفت مجبورند سریع تعیین تکلیف بچه های مردم را بکنند!!! من خودم به خاطر همه شما و خودم وقت گذاشتم و حتی کلی هزینه کردم و نامه نگاری کتبی پستی با عزیزان مسوول کردم ۸تا نامه به هشت نقطه…حتی پایش کردم که مبادا در این لجبازی ریاست مجلس با دولتی ها بعد از اوون اتفاق یکشنبه خاص در بهمن ماه ۹۱…ضرری به ما برسه و فوری بخشنامه ها را به اطلاع دولتی ها رسوندم..باید به هم کمک کنیم نه اینکه هر کس ساز خودشو بزنه..یک ژاپنی میگفت ما مثل دانه های کوچک برنج و به هم چسبیده هستیم و شما مثل دانه های بلند برنج و جدا از هم…بیاید ما نسل جوون وجدید دیگه مثل اجدادمون تک رو و خود محور نباشیم به فکر هم باشیم چون از یک دست صدا بلند نمیشه وقتی با هم باشیم پیگیر استخدام همه ما میشن همه شما رو دوست دارم چه قبول شده چه قبول نشده چه پسر چه دختر همه ما زیر یک اسمون هستیم و یک خدا داریم

خبر 19 فروردین – زمان توزیع کارت و ازمون استانداری قزوین
به اطلاع كليه  متقاضيان واجد شرايط استخدام در آگهي دستگاههاي اجرايي استان از محل مجوز شماره 4550/110/دم مورخ 21/12/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور مي رساند:
زمان برگزاري آزمون مزبور روز جمعه مورخ 30/01/1392 اعلام مي گردد.
نحوه دريافت كارت ورود به جلسه و ساير اطلاعات تكميلي متعاقبا” اعلام خواهد شد.

 مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری قزوین، از توزیع کارت ورود به آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان از صبح امروز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین که روز سه شنبه به ایرنا نمابر شده، سید ˈرسول جزدره ئیˈ افزود: کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان قزوین از صبح امروز در 25 دستگاه اجرایی آغاز شده است.
وی اضافه کرد: داوطلبان از امروز بیستم تا 22 فروردین ماه از ساعت 7:30 تا 14:30 در ساعات اداری با مراجعه به ادارات کل محل انتخاب رشته شغلی خود کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت می کنند.
جزدره ئی، با بیان اینکه داوطلبان باید بلافاصله پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تمام مشخصات فردی خود را کنترل و صحت آن را تایید کنند، اظهار کرد: در صورت بروز مشکل در کارت های آزمون استخدامی داوطلبان باید به باجه های رفع نقص مستقر در دستگاه توزیع کننده کارت آزمون مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام کنند.
وی، تعداد افراد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان قزوین را هشت هزار و 900 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 6 هزار و 700 نفر واجد شرایط در این آزمون بوده اند که برای آنها کارت ورود به جلسه صادر شده است.
جزدره ئی خاطرنشان کرد: جدول حاوی آدرس ادارات توزیع کننده کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان در پایگاه اطلاع رسانی استانداری به نشانی www.ostan_qz.ir اعلام شده است.
مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری قزوین، با اشاره به تعدد حوزه های برگزاری آزمون استخدامی نسبت به شناسایی محل آزمون و حضور به موقع در سر جلسه امتحان تاکید کرد.
آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان قزوین 30 فروردین ماه امسال در دوحوزه خواهران و چهار حوزه برادران برگزار می شود.

 

تمديد مجدد مهلت ثبت نام آگهي استخدام پيماني دستگاههاي اجرايي استان قزوين
(آزمون تير ماه 1391 ) تا  تاريخ 23/11/1391

متقاضيان جديد واجد شرايط استخدام در آگهي دستگاههاي اجرايي استان از محل مجوز شماره 4550/110/دم مورخ 21/12/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور ، مي توانند از روز چهارشنبه مورخ 11/11/1391 لغايت 18/11/1391 جهت ثبت نام در آزمون ياد شده، مدارك خود را بر اساس مفاد بند 3 آگهي ( نحوه ثبت نام  و چگونگي ارسال مدارك مورد نياز) به آدرس دستگاه مورد درخواست در آگهي ارسال نمايند.
شايان ذكر است كليه داوطلبان واجد شرايطي كه در خرداد ماه سال جاري در موعد مقرر ثبت نام نموده و همچنين مدارك بصورت كامل ارسال نموده اند، نياز به ثبت نام مجدد ندارند و ثبت نام قبلي به قوت خود باقي بوده است.

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟

.
ضمنا تاريخ برگزاري آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.
application/pdf iconآگهي استخدام پيماني با آخرين تغييرات اعمال شده به شرح ذيل

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

زمان برگزاري آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي تاكنون اعلام نشده است

مدير كل دفتر منابع انساني استانداري قزوين گفت: تاكنون زمان برگزاري آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان از سوي معاونت توسعه و سرمايه انساني رئيس جمهور اعلام نشده است.
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل استانداري،

سيد محمدكريم حسيني افزود: آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان كه قرار بود قبلاً در تيرماه امسال برگزار شود توسط معاونت توسعه و سرمايه انساني رئيس جمهور و به زمان ديگري موكول شده است.

وي ادامه داد: با توجه به پيگيري هاي به عمل آمده تاكنون زمان دقيق برگزاري اين آزمون به استان اعلام نشده است.

حسيني خطاب به شركت كنندگان در اين آزمون استخدامي گفت: از مراجعه حضوري و تماس تلفني به استانداري به منظور پيگيري اين موضوع پرهيز كرده و منتظر اعلام زمان برگزاري آزمون از طريق پايگاه اطلاع رساني استانداري قزوين به نشاني www.ostan-qz.ir شوند.

اطلاعيه:

به اطلاع كليه شركت كنندگان در آزمون استخدامي استانداري و دستگاههاي اجرايي استان قزوين از محل مجوز شماره 4550/110/دم مورخ 21/12/1390 مي رساند، با توجه به اعلام سراسري معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهورتاريخ و زمان توزيع كارت و آزمون استخدامي به تعويق افتاد. هرگونه اطلاع رساني در خصوص تاريخ و زمان جديد توزيع كارت و آزمون استخدامي متعاقبا از طريق سايت استانداري اعلام خواهد شد.

اینجا را کلیک کنید

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

دیدگاه ها (1,135)

 1. رضا(ورزش و جوانان قزوین)می‌گه:

  امروز نامه معرفی برای شروع کار از تاریخ 12.3.94 را از اداره گرفتم. با تشکر از سایت و ارزوی موفقیت برای همه دوستان.

 2. خادم ارباب رجوعمی‌گه:

  با عرض سلام و درود فراوان خدمت همه سروران گرامی خودم که با تمام وجود کارشون رو به همراه همکاران عزیزم پیگیری کردیم و به مرحله اجرا و تحقق رسوندیم اما هیچ کدومتون یه تشکر خشک و خالی که نکرد هیچ بعضی ها تهمت و ناروا هم زدند. ملالی نیست، ما خدای ارحم الراحمین رو داریم. فقط از صمیم قلب امیدوارم شما هم ظریفتتون اندازه بنده حقیر و همکاران بزرگوارم باشه و درآینده خیییلی نزدیک که به امید حق کارمند شدید و خادم ارباب رجوع، براتون رنج آور و ناراحت کننده نباشه اگه زحمت زیاد کشیدید و ازتون تشکر نشد.
  ولله که قصدم بیان انتظارات نبود چون هرچه که انجام دادم وظیفه بوده و بس. به امید موفقیت همه سرورای خودم. یاعلی

 3. علیمی‌گه:

  سلام آقا رضا
  میتونم بپرسم شما 91 بودید یا 92؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. حسینی(راه وشهرسازی)می‌گه:

  سلام وعرض خسته نباشید خدمت همه دوستان منتظربالاخره انتظاروبلاتکلیفی بچه های اداره راه وشهرسازی قزوین به سررسیدابلاغ مازده شدوشروع به کار94/03/01.دراینجا جاداره ازهمه دوستان وکسانی که درسایت حضورداشتندونظرمی دادند تشکرکنم ویک تشکروخسته نباشیدویژه ازمدیریت محترم این سایت بابت ایجادبسترتبادل اطلاعات بین بچه‌ها ی استخدامی رادارم. آرزوی سلامتی وموفقیت برای همه شما.

 5. استخدامیمی‌گه:

  لینک صحبت های استاندار قزوین در اخبار ساعت22، 94/2/22 ، شروع بکار استخدامی ها از 94/3/1:

  qazvin.irib.ir/-/%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-19-%D8%B3-25

 6. دوستمی‌گه:

  از یه منبع موثق شنیدم که استانداری واسه اردیبهشت و خرداد هیچ تامین اعتباری انجام نداده ودر بهترین حالت ما از اول تیر ماه شروع به کار می کنیم . اگرم کسی قبل از اون جذب بشه بدون حقوق باید کار کنه .

 7. امیرحسین (بهزیستی)می‌گه:

  الآن یک سال و نیمه که فقط میگن به زودی به زودی …. پس کی دیگه؟

 8. جوابمی‌گه:

  ما که سیستان بلوچستانیم یک ماهه کدامونم اومده ولی میگن اعتبار نیست ما وضعمون اه همه بدتره چون مسولینمون اینجا هیچ علاقه ای به انجام کار ندارن و همش مارو پاس میدن این ور اون ور بعد شما میگی بعد ما با ید بیای اینجا بفهمی چه خبره.

 9. بهزیستیمی‌گه:

  سلام. اسفند و فروردین که تموم شد هیچ’! اردیبهشت هم داره تموم میشه!
  من که خواب راحت ندارم مطمینم که بقیه بچه ها هم خواب راحت ندارند ولی مسیولین استان ما مثل اینکه نمیخوان از خواب راحتشون بیدار بشند

 10. سارامی‌گه:

  کدمستخدمی برای یه سری ازبچه های جهادکشاورزی اومده کسی شماره مستقیمی داره ازجهادکشاورزی که وصل بشه به اتاق اقای خدایاری؟

 11. محمدمی‌گه:

  نامه تامین اعتبار استانداری به تمام ادارات استان قزوین در مورد آغاز بکار قبولشدگان صادر شده پس چرا شروع بکار نمیکنند

 12. پویامی‌گه:

  کسی هست ازدریافتی جهادکشاورزی اطلاعی داشته باشه خواهشاجواب بدید چون بدجورسردوراهی قرارگرفتم مرسی

 13. amirhaمی‌گه:

  سلام.كسي هست رفته باشه سر كار كد استخدامي بيشتر اداره ها هم كه اومده منتظر جي هستند بس!!

 14. مهدیمی‌گه:

  سلام به بچه های صنعت معدن
  امروز من اداره بودم گفتن که یکشنبه ساعت 8 صبح سازمان باشید از تهران میخان بیان واسه گزینش .
  به امید موفقیت همه عزیزان

 15. صنعت و معدنمی‌گه:

  سلام دوستان صنعت و معدن. خبری از صنعت و معدن نشده؟
  من شنیدم میخوان دوباره با قبول شدگان مصاحبه کنن. درسته؟
  ما که قبلا سال 92 مصاحبه تخصصی کرده بودیم!!

 16. امیر-صنعت و معدنمی‌گه:

  ان شالله که مشکلی پیش نیاد و مثل همه قبول شدگان دیگه
  کار گزینش ما تمام بشه. البته با این وضعیتی که هست فکر میکنم حالت خوش بینانه تا اواسط تابستان
  کار گزیشن تمام بشه!!!
  آقا امین و آقا مهدی منم خیلی دوست دارم که با هم آشنا بشیم چون اگه خدا بخواد با هم همکار خواهیم شد
  ان شالله

 17. راه وشهرسازیمی‌گه:

  سلام به همه دوستان پیگیرومنتظر؛ کاراستخدامی روازمعاونت سرمایه انسانی استانداری پیگیری کردم گفتندکدمستخدمی بچه های اداره راه وشهرسازی اومده۰بااداره راه تماس گرفتم گفتدکاراتون درحال انجامه به زودی خودمون باشما تماس می گیریم۰خداباماست ان شاء الله همه به زودی مشغول به کارمی شیم۰

 18. مهردادمی‌گه:

  سلام ی سوال چطوری میتونیم صنعت و معدنی شد

 19. مهدیمی‌گه:

  سلام به آقا امین و امیر .من جوابتون رو تو پیام قبلی داده بودم ولی چون ایمیلمو هم فرستاده بودم مدیر تایید نکرد.
  من یه سوال از آقای مدیر دارم ما چطوری میتونیم بیشتر با بچه ها ارتباط برقرار کنیم؟
  آقای قاسمی گفتن که دارن پیگیری می کنن تا گزینش ها زودتر انجام بشه .

 20. امينمی‌گه:

  به امير صنعت و معدن. بعد از ديدن پيامتون خودمم به شك افتادم.همين الان زنگ زدم و مسئول كارگزيني بهم گفت كه نامتونو فرستاديم تهران.حتي بهش گفتم كه تو كارتابل اقاي برزگر گير كرده بود كه گفتن نگران نباش و چهارشنبه نامه رو فرستاديم تهران و منتظر زنگ تهران باشيد.حتي ليستي از مدارك مورد نياز رو هم سرسري بهم گفتن كه بايد ببريم.انشاا.. كه حل ميشه

 21. امينمی‌گه:

  به امير صنعت و معدن.خانم نجفي اونجا احتمالا يك كارمند جز هستش من با خود رييس كارگزيني و رييس بالاترش كه اقاي قاسمي و رييس اداري هست حضوري صحبت كردم و خودشون به من گفتن مشكل حل شده و حتي گفتن كه تفاهم نامه رو امضا كردن با استانداري.پيشنهاد ميكنم حضوري بريد و صحبت كند

 22. امیر-صنعت و معدنمی‌گه:

  سلام آقا مهدی. منم قبول شده صنعت و معدنم. من 25 فروردین زنگ زدم به خانم نجفی مسئول کارگزینی. ایشون گفتن که ما هیچ خبری نداریم و منتظریم تا استانداری نامه تاییدیه بودجه را بدهن تا کار گزینش شروع بشه. از طرف دیگه هم زنگ زدم استانداری و گفتن که باید از ادارتون پیگیری کنید تا هر چه زودتر کار گزیشن شروع کنن.
  جالبه بدانید که همه دستگاه ها کار گزینش انجام دادن و یا شروع کردن و فقط صنعت و معدن انجام نداده!!!!!!!!
  دوستان بنظرتون چکار کنیم؟؟؟؟ شماها یه چیز میگید و آنها یه چیز دیگه
  این آخرین خبری بود که می دانستم

 23. حمیدمی‌گه:

  ان شا الله اگه مشکل خاصی پیش نیاد تا یه ماه دیگه همه مشغول بکار میشیم

 24. امينمی‌گه:

  سلام به مهدي صنعت و معدن.من روز دوشنبه 23فروردين رفتم صنعت و معدن.نامه گزينش هنوز تو كارتابل برزگر كه مسئوا معاونت انسانيه گير كرده بود.بعدش بايد رييس امضا كنه بعدبفرستن تهران تا داستان گزينش شروع شه.يه سوال خانم صدر ازكجا خبرگزينشو داشتن؟ خبرديگه ايي نداشتن؟اگه خبر جديدي داريد بهم بگيد.شماكدوم پست و كدوم شهرقبولشديد؟ممنون

 25. محمدمی‌گه:

  عباسعلی درافشانی در گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم در قزوین، درباره استخدام دستگاه‌های اجرایی قزوین در سال 94 اظهار داشت: بارمالی استخدامی‌های سال 94 استان قزوین 18 میلیارد ریال برآورد شده که این نیروها در حوزه دامپزشکی، مالیاتی وفنی وحرفه‌ای به خدمت مشغول می‌شوند.

  وی افزود: آزمون استخدامی‌ها، به صورت ترکیبی شامل 70 درصد کتبی و 30 درصد مصاحبه تخصصی است که گزینش افراد توسط دستگاه اجرایی مورد آزمون و زیر نظر ناظران سازمان مدیریت و برنامه کشور صورت می‌گیرد و تقریبا استانداری‌ها هیچ نقشی در این زمینه ندارند.

  درافشانی تصریح کرد: ثبت نام آزمون استخدامی‌ها درسال94 درسایت سازمان سنجش آموزشی کشور انجام شده و زمان توزیع کارت آزمون در سایت یاد شده اعلام و این آزمون نیز در تاریخ یکم خرداد 94 در روز جمعه برگزار می‌شود.

  درافشانی با اشاره به تعداد نیروهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی قزوین خاطرنشان کرد: استان قزوین در سه حوزه مالیاتی،دامپزشکی و فنی وحرفه ای داوطلب استخدام می‌کند که هر حوزه شامل شهرستان‌های تابعه استان قزوین است.

  وی عنوان کرد: در حوزه مالیاتی 20 نفر در شهرستان‌های بویین زهرا، تاکستان، قزوین و ضیاءآباد، در حوزه دامپزشکی 9نفر در شهرستان‌های آوج، قزوین و بوئین زهرا و در حوزه فنی وحرفه ای 91 نفر که بیشتر آنها تبدیل وضعیت از قراردادی به استخدامی هستند، جذب این دستگاه‌ها می‌شوند.

  ا

  • حمیدمی‌گه:

   من امروز استانداری بودم گفتند حداکثر یک ماه دیگه مشغول بکار میشید نامه تامین اعتبار هم آمده است امید بخدا

 26. مهدیمی‌گه:

  سلام
  یه خبر خوش برای بچه های صنعت و معدن
  من امروز زنگ زدم استانداری خانم صدر گفتن که نامه های گزیینش شما زده شده و بعد زنگ زدم صنعت و معدن گفتن که چند رو دیگه زنگ میزنیم بیاید برا گزینش
  به امید روزهای خوب و پر از خبرهای خوش برای همه

 27. ناشناسمی‌گه:

  استانداری کرمانشاهم که تا قبل عید میگفت فروردین شروع به کاره الان میگه مرداد. دارن هممونو بازی میدن

 28. راه وشهرسازیمی‌گه:

  سلام به همه دوستان دیروزبااداره راه تماس گرفتم بابت پیگیری استخدامی خانم رشیدزاده مسئول گزینش فرمودنداطلاعات شماروواردسامانه کردیم ولی پیگیری های که ازاستانداری داشتیم گفتندپروسه استخدام شایدشش ماه طول بکشه. به خدا نمیدونیم چی کارکنیم سه ساله سرکارمون گذاشتن کافی نبوده شش ماه هم بهش اضافه شده؛ خدایاخودت کاراین جوونا روسامان بده!

 29. مسعودمی‌گه:

  سلام. هنوز اسامی مارو وارد سیستم نکردند. استانهایی مثل اردبیل همه رفتند سرکار

 30. سینامی‌گه:

  باورکنیدسال۹۴ هم تموم میشه وبچه های قزوین هنوزکارشون درست نشده علی الخصوص جهادکشاورزی .

  • سعیدمی‌گه:

   از بس منفعل هستیم
   من نمیدونم چرا انگار بچه های قزوین کلا بیخیال شدند!!؟؟
   خبریه؟ نکنه رفتن سرکار

 31. مهدیمی‌گه:

  بچه های صنعت و معدن
  خواهشن بیاید یه روز رو در نظر بگیریم بریم اداره،استانداری گفته از ادارتون پیگیری کنید تا نمونه برا نیمه دوم .

 32. امينمی‌گه:

  سلام به صنعت و معدني ها. بچه ها منم موافق پيگيري حضوري هستم

 33. امينمی‌گه:

  به بچه هاي صنعت و معدن.منم موفق پيگيري حضوري اونجا هستم. ولي نميتونيم هديگرو پيدا كنيم.من چند بار شمارمو اينجا گذاشتم ولي ظاهرا تاييد نميشه

 34. رضامی‌گه:

  امروز 19/12/93 از ورزش و جوانان قزوین تماس گرفتند که اصل و کپی اخرین مدرک تحصیلی را ببرم اداره. گفتند که دارند کارهای کد مستخدمی قبول شدندگان را انجام میدهند.

 35. مهدیمی‌گه:

  بچه های صنعت و معدن
  اگه پیگیر نباشید مطمئن باشید به راحتی ما رو کنار می زنند .
  من چند باز زنگ زدم صنعت و معدن ،استانداری لیست ها رو فرستاده اداره ها تا امضاء کنند تا برای تامین اعتبار اقدام کننده ولی متاسفانه اداره صنعت و معدن قزوین امضاء نکرده و ارجاع دادن به وزارت خانه .
  خواهشن بیاید بیشتر پیگیر باشیم .ممنون

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی