آگهی استخدام در شرکت مادر تخصصی توانیر (وزارت نیرو)

آگهی استخدام در شرکت مادر تخصصی توانیر (وزارت نیرو)Reviewed by Admin on Jun 26Rating:

شركت مادر تخصصي توانير، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالي كشور از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب در شركت هاي وابسته ( غير دولتي ) به صورت قراردادي استخدام مي نمايند

استانهای متقاضی نیرو ایلام، مشهد، بیرجند، شهرکرد، قزوین، کرمان، زنجان،

تهران، گرگان، قم، مازندران، دماوند، رشت، کرج، همدان، اراک، شیراز،

بندرعباس،یزد ، اصفهان و … می باشد

شركت مديريت توليد، انتقال و توزيع نيروي برق ايران

تــوانيـــر

شركت مادر تخصصي توانير، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالي كشور از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب در شركت هاي وابسته ( غير دولتي ) به صورت قراردادي استخدام مي نمايند

الف) جدول نيازهاي استخدامي

براي ديدن جدول نيازهاي استخدامي اينجا كليك كنيد.

ب) داوطلبان مي بايستي متعهد به داشتن شرايط عمومي ذيل باشند:

– تابعيت ايران و متدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور.

2- داشتن شرايط سني به شرح زير:

·         حداكثر 25 سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از 15/05/1364 )

·         حداكثر 28 سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از  15/05/1361 )‌

·         حداكثر 30 سال براي مقطع كارشناسي ارشد و بالاتر (متولدين بعد از 15/05/1359 )‌

3- انجام خدمت زير پرچم يا داشتن معافيت هاي قانوني دائمي ( براي آقايان)‌

4- برخورداري از تندرستي و توانايي لازم متناسب با وظايف شغلي پست موردنظر

5- داشتن صلاحيت هاي اخلاقي و شايستگي خدمت

6- نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

7- دارا بودن شرايط احراز شغل

8- عدم اعتياد به مواد مخدر

9- عدم منع قانوني استخدام و نداشتن تعهد خدمتي به ديگر سازمان ها

تذكر1: موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر به حداكثر سن افزوده مي شود:

–     داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي حق عليه باطل

–         داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه هاي ضد انقلاب درآمده اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه

–         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا ميزان پنج سال.

–         مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت 24 ماه.

–         سابقه كار مفيد و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بيمه به سازمانهاي بيمه معتبر، حداكثر 8 سال.

تذكر2:مدارك مربوط به وضعيت نظام وظيفه و گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان بايستي در تاريخ 15/05/89 آماده و صادر شده باشد و به همراه تأييديه پرداخت حق بيمه در زمان دعوت از سوي شركت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگي ثبت نام:

داوطلبان گرامي پس از مطالعه دقيق شرايط مندرج در اين آگهي بايستي حداكثر تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 01/05/1389 از طريق همين سايت اينترنتي ( در انتهاي صفحه اطلاعيه ) اقدام به ثبت نام در آزمون نمايند.

1- داوطلبان بايد نسبت به واريز مبلغ( 50000) پنجاه هزار ريال به حساب سيبا شماره  2175199003008 به نام حساب رابط درآمد اختصاصي مؤسسه آموزش عالي صنعت آب و برق  نزد بانك ملي ايران شعبه فلسطين شمالي تهران كد 604 (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) اقدام و شماره پيگيري فيش بانكي(14 رقمي) را با دقت و به طور كامل در فرم ثبت نام درج نمايند.

توضيح 1: داوطلبان شركت در آزمون استخدامي شركت هاي توزيع نيروي برق در استان هاي : چهار محال و بختياري، هرمزگان، خراسان جنوبي و ايلام  از پرداخت هزينه ثبت نام معاف مي باشند.

توضيح2: مبلغ هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نمي گردد.

2-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود كه رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اينترنتي، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرك تحصيلي مورد نياز در رشته شغلي مربوط را كاملاً‌ مطالعه و بررسي نموده و فايل رايانه اي عكس خود را با توجه به جزئيات اعلام شده در بند (د) آماده نمايند. پيگيري مراحل بعدي ثبت نام مانند آگاهي از وضعيت پذيرش، نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مكان برگزاري آزمون الزامي بوده و داوطلب بايستي آن ها را شخصاً به انجام برساند.

3-  ثبت نام در ساعات كم ترافيك، به مرور زمان و قبل از روزهاي پايان مهلت، سهولت بيشتري را به همراه خواهد داشت. بديهي است جهت داشتن فرصت كافي براي مشاهده وضعيت پذيرش و ويرايش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهاي آخر موكول نشود.

4-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود در نگهداري اصل فيش بانكي واريزي دقت نمايند زيرا هنگام دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، شماره پيگيري فيش بانكي (14 رقمي) با اطلاعات سامانه بانك ملي ايران مقايسه گرديده و سپس امكان چاپ كارت فراهم مي شود.

5-  مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد گرديد.

تذكر: نكته مهم آگاهي از وضعيت تأييد يا عدم تأييد شرايط داوطلبان پس از انجام بررسي هاي لازم جهت حضور در جلسه آزمون مي باشد. بنابراين توصيه مي شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزينه «وضعيت پذيرش»، از وضعيت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نياز و امكان، با استفاده از گزينه «ويرايش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشكل يا تصحيح اطلاعات اقدام نمايند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت مي توانند با شماره تلفن مجري آزمون ، مربوط به شركت انتخابي خود ، مندرج در ”جدول و”   تماس حاصل نمايند .

د) راهنما و نحوه ثبت نام :

1- از تايپ لاتين اطلاعات خودداري نماييد. 2- كليد Caps Lock صفحه كليد خاموش باشد. 3- از زدن كليد (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداري نموده و براي جدا كردن كلمات از يكديگر، از كليد فاصله(Space)  استفاده نماييد.4- تكميل اطلاعات كليه فيلدها الزامي است. 5- كد ملي را به صورت كامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تيره وارد نماييد. 6- براي الصاق عكس، از فايل اسكن شده عكس پرسنلي 4×3 (تمام رخ، زمينه روشن و جديد)‌، با فرمت JPG و با حجم حداكثر40 كيلوبايت استفاده نماييد. 7- پس از تكميل شدن اطلاعات، داوطلبان بايد شماره پيگيري ثبت نام ارائه شده را يادداشت نمايند. ضمناً‌ امكان چاپ اطلاعات وجود دارد. 8- شماره پيگيري فيش بانكي شامل حروف، اعداد و علائم مي باشد (14 رقم )، فيلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شكل و ترتيب تكميل نماييد.

توضيح1: ايثارگران، خانواده محترم ايشان و خانواده معظم شهداء جهت استفاده از سهميه هاي مربوط، به اداره كل اشتغال بنياد شهيد و امور ايثارگران مراجعه فرمايند.

توضيح 2: معلولين محترم جهت استفاده از سهميه هاي مربوط، به اداره كل اشتغال و كاريابي سازمان بهزيستي مراجعه فرمايند.

توضيح 3: ارائه اصل مدارك مربوط در زمان مقرر، الزامي مي باشد. هر يك از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شود، هر زمان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي او ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام، اقدام لازم طبق قوانين به عمل خواهد آمد.

هـ) توزيع كارت ورود به جلسه و زمان برگزاري آزمون:

1- ارائه كارت ورود به جلسه آزمون به صورت اينترنتي و از طريق همين سايت  در تاريخ هاي 11/5/89 و 12/5/89 انجام خواهد پذيرفت.

2- آزمون در روز جمعه مورخ 15/5/89 در آدرس هايي كه در زمان ارائه كارت اعلام مي گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاري آزمون براي هر شركت در جدول ” و ” (در انتهاي همين صفحه) ذكر شده است).

3 – ارائه كارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روي كاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامي است. در غير اينصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگيري خواهد گرديد.

موارد قابل توجه:

1- در شرايط مساوي، اولويت استخدام با داوطلبان بومي مي باشد. 2- در هر يك از رشته‌هاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جدول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ‌التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع مي‌توانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌ها امكان‌پذير نمي باشد.    3- پذيرفته شدن داوطلب جهت شركت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صورت مي پذيرد. مسؤوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  4 –  دارندگان مدرك تحصيلي معادل، صادره از  دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و سازمان مذكور براي آنان گواهينامه مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر تحصيلي با ارزش علمي صادر نموده، به شرط رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه مجاز به ثبت نام در آزمون مي باشند. 5 –  قبولي در آزمون به منزله استخدام قطعي نمي‌باشد بلكه استخدام شامل قبولي در آزمون، مصاحبه، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوء پيشينـه از مراكز ذيصـلاح مي‌باشـد. 6 – پذيرفته‌شدگان نهايي ” به ويژه خانم ها ” مي‌بايستي آمادگي خدمت در هر يك از شهر‌هاي استان حوزه فعاليت، به تشخيص شركت را داشتـه باشند.  7 – هر داوطلب فقط مي تواند يك بار و تنها براي يك رشته شغلي در شركت مورد نظر خود در اين آزمون ثبت نام نمايد.

و)‌ جدول مشخصات شركت ها و مجريان آزمون:

براي مشاهده مشخصات و جزئيات شركتها و مجريان آزمون اينجا كليك نمائيد .

براي ثبت نام در آزمون استخدامي مورخ 15/05/89 اينجا كليك نمائيد .

لینک صفحه اصلی آگهی استخدام

دیدگاه ها (55)

 1. علیرضامی‌گه:

  انتقاد ک میکنیم نشر نمیدین پیام

 2. علیرضامی‌گه:

  اگهی واس 89 خداییش پاکش کنید دیگه

 3. علیرضامی‌گه:

  اخه اگهی 89 گذاشتید تو سایت ک چی پاکش کنید تو رو قران

 4. پیاممی‌گه:

  با سلام من لیسانس برق صنعتی دارم خواهشا اگه کار بود خبرم کنید

 5. سید اسماعیل حسینیمی‌گه:

  اسماعیل
  سلام کارشناسی ارشد برق قدرت از اصفهان میخواستم بدانم امریه میگیرید

 6. سید محسن موسوی کجوریمی‌گه:

  کارشناس ارشد معدن هستم. معافیت سربازی دارم. ۲سال به عنوان کارشناس ابزاردقیق کار کردم.

 7. سید محسن موسوی کجوریمی‌گه:

  فوق لیسانس برق هستم. معافیت پزشکی دارم. 2 به عنوان کارشناس ابزاردقیق کار کردم.

 8. انسیهمی‌گه:

  سلام میخواستم بدونم آزمون گزینش شرکت توانیر در سال 92 چه تاریخی است؟

 9. محسن رحیمیمی‌گه:

  فوق دیپلم برق دارم .الانم درحال لیسانس گرفتن انتقال و توزیعم کاری بود مارو هم خبر کنید.چارمحالیم

 10. بنده خدامی‌گه:

  شما ملت دلتون خوشه به این استخدامی ها!

 11. فرشتهمی‌گه:

  باسلام من لیسانس حسابداری ازخرم اباد توروخدااگه کاری بود آدرس واسم ایمیل کنید

 12. saeidمی‌گه:

  salam man lisanse barghe ghodrat daram kar amuzi raftam b tor herfeyi ham daram kar mikonam vali azad! khaheshan agar kare khubi vasam darid estekhdamam konid.mamnun

 13. حسنعلی ابراهیمی سعیدمی‌گه:

  فرزندم فوق دیپلم برق صنعتی میباشد معافیت غیر پژشکی(پدر در جبهه ) دارد در تبریز آدرس جای مناسبی که استخدام دارد را بی زحمت برایم ارسال دارید

 14. محبوبمی‌گه:

  سلام من رشته ی حقوق دارم ی کار خوب میخوام

 15. پروانه پمی‌گه:

  سلام-كارشناسي ارشد فيزيك هسته اي دارم لطفا اگهي استخدام ايميل كنيد.

 16. تهانی عباسیمی‌گه:

  با سلام خدمت شما
  من مدرک لیسانس روانشناسی عمومی دارم
  و می خواهم به ملت غیور ایران خدمت کنم لطفا خواهش استخدام را از شما دارم
  با تشکر

 17. جعفرمی‌گه:

  سلام
  چرا از رشته حقوق کسی رو بر نمیدارن؟رشتم حقوقه ولی راضی ام به ابدارچی بودن

 18. رضامی‌گه:

  سلام من دانشجوی برق قدرت از پارس آباد مغان شدایدا به کار نیاز دارم تو را خدا دلتان به حال ما جوانه بسوزد پارتی بازی نکنید خواهشا

 19. رضامی‌گه:

  با سلام. اینجانب ساکن آذربایجان شرقی فوق لیسانس الکترونیک از دانشگاه سراسری اصفهان . معدلم ۱۷٫۸۲ . زبان انگلیسی و کامپیوتر هم در حد عالی بلدم.سابقه کار ندارم. شدیداً به کار نیاز دارم.اگر فکر میکنید میتونم براتون مفید باشم لطفاً بنده رو حتمادر جریان بگذارید.

 20. ستارهمی‌گه:

  با سلام لطفا اگه امکانش هست از حقوق و تاریخ شروع کار هم بگین با تشکر

 21. محمد متینمی‌گه:

  با سلام … مهندس مکانیک سیالات هستم…. لطفا آگهی های مربوطه رو برام ایمیل کنین… ممنونم.

 22. الههمی‌گه:

  لطفا برای من آگهی های استخدام کاردانی برق راایمیل کنید.ممنون

 23. rezaمی‌گه:

  ba salam man karshensei mohandesi barg electronic hastam khaheshmandam az ma ham davat be ham kari beshe

 24. محمد حسين خزاعيمی‌گه:

  با عرض سلام و تبريك مبعث پيامبر اكرم حضرت محمد مصطفي (ص)
  لينك هاي قرار داده شده در صفحه آگهي استخدام مشكل دارند لطفا بررسي نماييد. با تشكر

 25. رضا همه كارهمی‌گه:

  آیا نیروها یی که بصورت پیمانکاری به استخدام سازمان توزیع درامده اند امیدی به شرکتی شدن داشته باشند

 26. سعید اسداللهیمی‌گه:

  عدالت نیست وهمه شما اقوام ودوستان خود را جذب می کنید

 27. حمیدرضانجارنیامی‌گه:

  با سلام لطفا اگر امکان داره آگهی های استخدامی را به ایمیلم بفرستید؟

 28. زهراقلیزاده تکلهمی‌گه:

  مهندسی برق اکترونیک هستم اگه اگهی استخدامی داشتید برای شرکتی جذب نیرو خواستید لطفا ایمیل کنید.

 29. سمیرامی‌گه:

  کارشناس آمار هستم لطفا ازما هم دعوت به همکاری کنید.

 30. الههمی‌گه:

  مهندس برق هستم لطفا اگهی استخدام ایمیل کنین

  • سعیدمی‌گه:

   سلام خوبین مهندس برق منم برق خوندم کسی رو میشناسم شاید بتونه کمکتون کنه البته اگه خونتون نزدیک اونجا باشه اینم شماره من خواستین تماس بگیرین . ….

 31. امیر حیسنمی‌گه:

  آیا نیروها یی که بصورت پیمانکاری به استخدام سازمان توزیع درامده اند امیدی به شرکتی شدن داشته باشند یا نه؟

 32. مهدیمی‌گه:

  البته من ۴سال سابقه کاری در زمینه دوربین مداربسته دارم و خدمت سربازی هم انجام دادم.با تشکر

 33. مهدیمی‌گه:

  لطفا برای من اگهی استخدام ایمیل کنید من دیپمپلم برق صنعتی دارم.

 34. سمانهمی‌گه:

  بازم به شرط ها وشروطها کذاشتین. این استخدامی که شرط سنی داره؟اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

 35. محمدمی‌گه:

  باسلام من دارای مدرک فوق دیپلم برق هستم فرزند جانباز35درصدوآزاده هستم.دارای 3سال سابقه باتشکر

 36. محمدمی‌گه:

  باسلام من دارای مدرک فوق دیپلم برق هستم.فرزندجانباز35درصدوآزاده هستم دارای3سال سابقو.باتشکر

 37. ابراهیممی‌گه:

  لطفاآکهی های تارخ گذشته سریعا حذف شود

 38. سعیدتیموریمی‌گه:

  با عرض سلام و خسته نباشید سایت خوبی هست فقط تاریخ اگهی استخدام را قبل از مورد مقرر در سایت ارائه دهید مرسی

 39. مصطفیمی‌گه:

  سلام
  بهتر نیست این آگهی های تاریخ گذشته رو از تو سایت حذف کنید؟؟؟
  با تشکر

  • adminمی‌گه:

   معمولاً مهلت ثبت نام برای اکثر آگهی های استخدام قید می شود
   با توجه به بایگانی آگهی های سایت و اینکه اکثر بازدیدها از جستجوی عبارات ایندکس شده در گوگل به این سایت هدایت می شوند
   حذف آگهی های استخدام باعث به هم ریخت آرشیو مطالب و آگهی ها می گردد
   فقط کمی دقت خواندن و توجه به تاریخ ثبت آگهی این مشکل را کمی حل می کند

 40. حسينمی‌گه:

  ازاينكه هرروز اگهي هاي جديد رابرام ايميل ميكنيدتشكرميكنم خواهش ميكنم ازطريق پيام كوتاه نيز مطلع سازيد

 41. ahooraمی‌گه:

  این سایت یکی از عالیترین سایت ها ست من هر روز باید یک سری بهش بزنم امیدوارم که از این طریق یک روزی برم سر کار .با تشکر از همتون

 42. محمدمی‌گه:

  سایت شما فوق العادست

 43. فاطمهمی‌گه:

  ممنون ولی چه دیر آگهی میفرستین تاریخ گذشته بود کلی دلم سوخت

  • adminمی‌گه:

   با سلام
   دوست عزیز، این آگهی در تاریخ 89/4/5 در سایت قرار داده شده
   نمی دونم چرا میگین تاریخ گذشته بوده؟!
   شاید شما دیر متوجه آگهی شدید؟

 44. حسین ملا نوری شمسیمی‌گه:

  باسام .احتراما به استحضار میرسان بنده ازسال 1370 دهیار امین شهر اناربودم ودرسال 1375 رسما درشرکت آب وفاضلاب مشغول خدمت شدم تاسال 1368 دراین مدت بمدت پنج سال که دهیار بودم حق وسنوات بیمه ای من رد نشده ودر سال 1386 بعلت نادانی درخواست مرخصی بدون حقوق یا استعفا ویا بازخریدی نمودم که متاسفانه بنده را بازخرید نمودند. وحق سنواتی به مبغ ده میلون تومان درنظر گرفته شد. وبعد ازگذشت حدود سه سال مبغ هشت میلیون تومان درچندین قست پرداخت شد.ودرسال 1386 دوباره درخواست بازگشت مجدد به کار کردم که تاکنون درحال پیگیری میباشم ولی هیچ سیری حرف انسان گشنه نمی پردازد نامه به استانداری محترم کرمان -بنیادشهید کرمان- وزارت نیرو تهران – ریاست محترم جمهورنوشتم اما کسی اتفات نکرد. ضمنا بنده بمدت 24 ماه درجبه های کردستان و3ماه درجبه های جنوب و اخوی شهید رضا ملا نوری میباشم وآنقدر بگویم یک گدای تمام عیار به فقیران کشور اضافه شد.محتاج صدهزارتومان میباشم امیدوارم دراین برنامه یک فکری به حال این خوانواده پنج نفره بفرمائید.وحاضرم درهریک ازشهرهای کشور عزیزمان خدمت کنم ومدرک بنده دیپلم میباشد ومتولد سال 1342 هستم خدا نگهدار.

 45. مهدی نجفیمی‌گه:

  با سلام آیا با داشتن لیسانس شیمی میتوان در آزمون استخدامی شرکت نمود

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی