آخرین اخبار استخدامی استانداری گلستان ۹۵ + آخرین اخبار

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر ۴ خرداد ۹۵ – رشد یک درصدی اشتغال گلستان در دولت تدبیر و امید

خبرگزاری مهر : معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: وضعیت اشتغال گلستان در دولت تدبیر و امید حدود یک درصد رشد داشته و بهبودیافته است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمود ربیعی شامگاه دوشنبه در همایش جوان، خودباوری و توسعه اقتصادی که در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: در زمان آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید نرخ بیکاری گلستان ۱۲.۶ درصد بود که هم‌اکنون به ۱۱.۸ درصد رسیده است.
وی بابیان اینکه هم‌اکنون نرخ بیکاری کشور ۱۱ درصد است، افزود: هرچند ما معتقدیم این نرخ واقعی بیکاری استان نیست اما چاره‌ای جز پذیرش آن وجود ندارد و خرسندیم که این وضعیت در مقایسه با گذشته بهتر شده است.
وی ادامه داد: استان گلستان با شرایط ویژه اقلیمی، توپوگرافی و منابع انسانی نباید استان نا برخوردار باشد بلکه می‌تواند به‌عنوان استانی معین برای استان‌های محروم در کشور تبدیل شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان تأکید کرد: فرهنگ پشت‌میزنشینی باید به فرهنگ کسب‌وکار و کارآفرینی تغییر پیدا کند.
وی تصریح کرد: افراد کارآفرین افراد شجاع و توانمندی هستند که موجب رونق تولید و بهبود اقتصاد می‎شوند و امیدواریم با همکاری بخش خصوصی و دولتی به سمت شکوفایی و رونق سرمایه‌گذاری و توسعه گلستان حرکت کنیم.
ربیعی اضافه کرد: طی دو ماه آینده دو هزار میلیارد تومان بابت خرید گندم، جو و کلزا به استان گلستان تزریق خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: امسال وضعیت اقتصاد کشاورزی در استان گلستان بسیار عالی بود، سال گذشته ۹۰۰ هزار تن خرید گندم داشتیم و امسال پیش‌بینی می‌شود یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شود.
وی از برداشت بیش از ۱۰۰ هزار تن جو در استان خبر داد و تصریح کرد: پیش‎بینی می‎شود برداشت جو از مزارع استان گلستان به بیش از ۳۴۰ هزار تن افزایش یابد و ۲۰ هزار تن کلزا از مزارع برداشت شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان، نقش بخش خصوصی را در تقسیم‌کار و جذب سرمایه‎گذاری مهم دانست و ادامه داد: دولت باید ریل‎گذاری کند تا زمینه تولید فراهم و اشتغال ایجاد شود.
ربیعی با اشاره به اینکه استان ظرفیت‎های خوبی در بخش شیلات دارد، گفت: قفس‎هایی برای پرورش خاویار در منطقه خلیج گرگان ایجاد می‌شود که اشتغال‌زایی نیز در پی خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان افزود: در دولت گذشته آن‌قدر در این استان استخدام صورت گرفته است که تا ۱۲ سال آینده تعدادی بازنشسته شوند تازه به نقطه صفر می‎رسیم.
وی همچنین به حفاری چاه نفت و گاز در منطقه صوفی کم اشاره و تصریح کرد: مطالعات روی این موضوع از ۲۶ سال گذشته انجام‌شده است و تاکنون کارهای بزرگی در این راستا انجام‌شده و در مدت ۶ ماه امکانات بزرگی از خوزستان آوردند و شرکت معتبری روی آن کار می‎کند.
وی اضافه کرد: طی سه هفته آینده باید دعا کنیم این پروژه به نتایج خوبی برسد آن‌وقت باید پروژه‎های کوچک را کنار گذاشته و به فکر پالایشگاه نفت در گلستان باشیم.


 

خبر ۲۸ اردیبهشت ۹۵ – اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی در شهرداریهای استان گلستان

نتایج آزمون استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریهای استان گلستان(فاضل آباد– گمیش تپه– سیمین شهر–آق قلا) اعلام شد.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اعلام کرد: نتایج آزمون استخدام پیمانی در مشاغل تخصصی شهرداریهای استان، پس از برگزاری آزمون تخصصی کتبی ( برگزار شده در مورخه ۹۴/۱۱/۰۲ ) و مصاحبه به شرح ذیل اعلام میگردد.
احمد سردارزاده گفت: این آزمون ، براساس مجوز استخدامی شماره ۱۶۶۱۸۱ مورخ ۹۴/۰۷/۱۸ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شماره ۳۳۳۶۱ تاریخ ۹۴/۰۷/۲۹ شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری ها و دهیاری های کشور، برای پذیرش تعداد ۸ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی و عمومی و مصاحبه به صورت پیمانی برای خدمت در ۴ شهرداری استان گلستان شامل ” فاضل آباد– گمیش تپه – سیمین شهر – آق قلا” و با اعلام آمادگی حدود ۱۰۰۰ نفر داوطلب مرد و زن در تاریخ دوم بهمن ماه سال گذشته برگزار شد که ثبت نام آن از بیست و دوم آذرماه الی پنجم دی ماه سال گذشته از طریق سایت استانداری گلستان انجام شده بود.
وی افزود: در این آزمون؛ داوطلبین شرکت کننده، در پنج رشته شغلی کارشناس امور اداری- مسئول خدمات مالی- آرشیتکت- کارشناس شهرسازی- مهندسی راه و ساختمان برای تصدی پست کارشناس امور اداری- کارپرداز- کارشناس شهرسازی ومعماری – مسئول شهرسازی- مسئول امورعمرانی با هم به رقابت پرداختند.
دبیر شورای اداری-استخدامی شهرداریهای استان همچنین تاکید کرد: انتخاب نهائی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت و تا زمان اتمام سیر مراحل اداری و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی، برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد، اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود در این صورت خسارت و هزینه تحمیل شده برابر مقررات از داوطلب اخذ خواهد شد.
سردارزاده ادامه داد: پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی در سایت استانداری جهت طی سیر مراحل بعدی اداری وگزینش به واحد امور اداری و استخدامی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان اقدام نمایند. عدم مراجعه و ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر به منزله انصراف وی از استخدام تلقی خواهد شد و در صورت عدم مراجعه در مهلت مقرر، نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: طبق دستورالعمل استخدام پیمانی در مشاغل شهرداریها ابلاغی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، داوطلبان می توانند حداکثر ظرف مدت دو هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را پس از ثبت در دبیرخانه استانداری گلستان، به دفتر امورشهری وشوراهای استانداری برای بررسی و اعلام نظر ارائه نمایند . پس از مدت مذکور به اعتراض داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
سردارزاده همچنین در خاتمه اظهار امیدواری کرد: که انشاءالله با جذب نیروی انسانی متخصص، توانمند و شایسته بتوانیم بیش از پیش شاهد بهبود، ارتقاء ، پیشرفت و توسعه منابع انسانی شهرداریهای تابعه استان و جلب پیش از پیش رضایت شهروندان عزیز استان باشیم.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ دی ۹۳ استخدام: نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان گلستان اعلام شد

 مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان گفت: به حول و قوه الهی، بعد از ماه ها انتظار، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، مجوز اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام ۱۵ دستگاه اجرایی استان را طی نامه شماره ۱۲۹۷۴/۹۳/۲۲۵ مورخ ۲۶/۹/۹۳ صادر نمود.

نورالله نوراللهی افزود: نتایج مصاحبه تخصصی مذکور، مربوط به آزمون کتبی استخدامی مورخ ۱۷/۱۲/۹۱ می باشد که مصاحبه تخصصی و یا آزمون عملی آن (حسب مورد) در نیمه دوم سال ۹۲ برگزار و اعلام نتایج آن به خاطر عدم پیش بینی اعتبار مورد نیاز از تاریخ ۱/۸/۹۲ متوقف شد تا اینکه با پیش بینی اعتبار مورد نیاز در بودجه سال ۹۴ ، معاونت توسعه، مجوز ادامه فرایند را صادر نمود.

وی اظهار کرد: ان شاء الله بعد از اخذ تأییدیه گزینش و تأمین اعتبار مورد نیاز، پذیرفته شدگان نهایی در دستگاه استخدام کننده، بکارگیری می شوند.

وی خاطرنشان کرد: نفرات اصلی پذیرفته شده آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان گلستان که اسامی آنها در جدول پیوست آمده است، از روز شنبه مورخ ۶/۱۰/۹۳ لغایت پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۱۰/۹۳ فرصت دارند نسبت به معرفی خود به دستگاه استخدام کننده، بر اساس آدرس اعلام شده در جدول ذیل، جهت انجام مراحل گزینش، اقدام نمایند.

بدیهی است عدم مراجعه در مهلت تعیین شده، به منزله انصراف آنها تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان، روی لینک زیر کلیک نمایید:

asami-paziresh.pdf

ردیف

نام دستگاه استخدام کننده

آدرس

۱

اداره کل بهزیستی

گرگان-خیابان شهید بهشتی-بهشت دهم

۲

اداره کل هواشناسی

گرگان- میدان بسیج -سایت اداری

۳

اداره کل حفاظت محیط زیست

گرگان-جاده نهارخوران-جنب هتل راه و ماه

۴

اداره کل گمرک

مرز اینچه برون

۵

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای

گرگان- خیابان ۵ آذر-انتهای بلوار حسام

۶

اداره کل ورزش و جوانان

گرگان -خیابان شهید بهشتی-بهشت هشتم(۸)

۷

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

گرگان-چهارراه گلها-خیابان شهید مصطفی خمینی-نبش کوچه دهم

۸

اداره کل ثبت احوال

گرگان- میدان بسیج-سایت اداری

۹

اداره کل پزشکی قانونی

گرگان-بلوار شهید کلانتری(کمربندی)-روبروی شهرک حافظ

۱۰

استانداری

گرگان – میدان بسیج-سایت اداری ساختمان شماره (۱)استانداری – امور اداری

۱۱

اداره کل راه و شهرسازی

گرگان ابتدای خیابان شهید بهشتی

۱۲

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

گرگان- میدان فخرالدین اسعد گرگانی ابتدای خیابان لشگر

۱۳

اداره کل دامپزشکی

گرگان- کمربندی- جنب جاده زنگیان

۱۴

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری

گرگان- خیابان شهید بهشتی

۱۵

مدیریت امور عشایر

گنبد- خیابان ۱۷ شهریور غربی- خیابان نامجو- پلاک ۱۳۹

خبر ۲۷ مرداد ۹۳ استختام: استخدام جدید استانداری گلستان

استانداری گلستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداریهای تازه تاسیس استان گلستان ( تاتارعلیا – مزرعه – فراغی- سنگدوین ) از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و نامه شماره ۱۱۱۳۱ مورخ ۲۵/۰۳/۹۳ سازمان شهرداریها و دهیاری‏های کشور، در نظر دارد تعداد ۱۸ نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‏های تخصصی، علمی و مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرداریهای تازه تاسیس استان گلستان ( تاتارعلیا – مزرعه – فراغی- سنگدوین ) استخدام نماید .

تاریخ های مهم
۹۳/۰۵/۲۹
تا
پایان وقت اداری ۹۳/۰۶/۰۶
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری
۹۳/۰۶/۱۵
از ساعت ۹ صبح
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۹۳/۰۶/۲۱
ساعت ۸:۳۰ صبح
برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

 

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

 

خبر ۹ تیر ۹۳ – زمان اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام پانزده دستگاه اجرایی استان گلستان

اداره کل منابع انسانی و تحول اداری استانداری گلستان طی اطلاعیه ای، زمان اعلام نتایج مصاحبه تخصصی استخدام پانزده دستگاه اجرایی استان را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع آن دسته از افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی ۱۷-۱۲-۹۱ که حسب مورد به مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی استخدام دعوت شده اند می رساند، به استناد ابلاغیه های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، نتایج آزمون استخدامی تا زمان تأمین اعتبار مورد نیاز برای استخدام های جدید، اعلام نخواهد شد.

لذا شایسته است از پیگیری حضوری و یا تلفنی از طریق دفتر منابع انسانی و تحول اداری و یا سایر دفاتر استانداری خودداری نمایید.

این دفتر به محض حصول نتیجه از مراجع ذیصلاح، نتایج را از طریق سایت استانداری به اطلاع عموم خواهد رساند.

خبر ۷ مرداد ۹۲-نتایج آزمون استخدامی استانداری گلستان اعلام شد
نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گلستان که مورخ ۱۷ اسفند ۹۱ برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) نتایج اولیه آزمون استخدامی ۱۷اسفند ۹۱ دستگاه‌های اجرایی استان گلستان اعلام شد.

شرکت کنندگان می توانند برای مشاهده اسامی و اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه  کنند.

هم چنین شرکت‌کنندگان می‌توانند برای مشاهده نشانی و نام دستگاه‌های استخدام کننده به این لینک مراجعه  کنند.

دیدگاه ها (۱,۹۶۴)

 1. علی می‌گه:

  سلام کسی از این استخدامی های آتشنشانی اول سال خبر داره؟ گفتن تو گزینشین این گزینش چند ماه طول میکشه؟؟

 2. فرمانداری می‌گه:

  کسی خبری نداره؟ یه شایعه شنیدم که حسابی ناامید شدم. انگار شروع به کار رو میخوان بندازن برا سال ۹۵. اگه اطلاعی دارید لطف کنید بگید.

 3. کلاله می‌گه:

  دوست عزیز شما مطمئن هستین که اهل سنت مصاحبه شدن؟؟ تا ۲۸ شهریور که مصاحبه نشده بودن. کسی خبر داره جواب گزینس کی میاد. دیگه روم نمیشه زنگ بزنم به آقای طالبی. ظاهرا کسی که قراره تاییدیه گزینش رو امضاکنه رفته سفر حج. خدا کنه زودتر به سلامت برگرده و مشکلمون حل بشه.

 4. کلاله می‌گه:

  کسی خبر جدیدی از شروع به کار فرمانداری ها نداره؟
  قبول شده های اهل سنت کی قراره مصاحبه عقیدتی دعوت بشن.تا چند سال دیگه باید انتظار بکشیم؟ وقتش نیست یک اقدام جدی انجام بشه؟

 5. فرمانداری می‌گه:

  کسی خبر جدیدی نداره؟ مصاحبه ها تموم شد؟ کی برامون کد صادر میشه؟ واقعیت داره که برامون کد گرفتن؟
  شروع به کار کیه؟ دیگه کلافه شدم. کاش زودتر بریم سر کار.

  • فرمانداری می‌گه:

   اگه امور اداری برای درخواست کد پرسنلی تقاضا بده منابع انسانی باید تأیید کنه. خانم باباکردی گفتن که امور اداری برای درخواست کد تقاضا نداده و صدور کد بعد از اومدن تأییدیه گزینشه.

 6. فرمانداری می‌گه:

  مصاحبه عقیدتی شروع شد. دارن با دوستان تماس میگیرن. موثق موثق

 7. فرمانداری به سه ساله هاااااا می‌گه:

  من مؤافقم و مشکلی با پیشنهاد شما ندارم.

 8. فرمانداری می‌گه:

  همه بچه های این پیچ تحقیق محلی شدن؟ فقط نگین که ممکنه تحقیق شده باشیم ولی خودمون نمیدونیم. این امکان نداره. چون خیلی سوال میپرسن. برای تحقیقات من رفتن محله قبلی مون. محله ای که ۷ سال پیش اونجا ساکن بودیم. تا امروز چندین نفر به طرق مختلف بهم پیغام دادن که برات اومدن تحقیق. اگه تحقیقات واقعاً تموم شده باشه میتونیم امیدوار باشیم که مصاحبمون به زودی انجام میشه.

  • 3ساله هااااا می‌گه:

   کسی از ساکنین محله بهم خبر ندادن که اومدن تحقیقات ولی وقتی از یکی ازمسئولین پرسیدم گفتند که تحقیقات انجام شده وبه خاطر نداشتن مصاحبه گر خانم نتونستیم دعوت به مصاحبه کنیم.

  • فرمانداری22 می‌گه:

   به من هم گفتن که تحقیق محلی شدم
   از یک نفر هم شنیدم که مهر ماه میریم سر کار

  • فرمانداری22 می‌گه:

   به من هم گفتن که تحقیقات محلی اومدن
   از جایی هم شنیدم که مهر میریم سرکار

 9. فرمانداری می‌گه:

  زنگ زدم به آقای نوراللهی گفتم چرا خبری نشد. میگه امروز یه خانم دیگه هم زنگ زد من کارم رو انجام دادم برین از آقای ربیعی وقت بگیرین و باهاش صحبت کنید. با توجه به اینکه هنوز برا بچه ها تحقیق نیومدن فکر کنم حالا حالاها باید منتظر باشیم. فرمانداری ۲۲ تحقیق شما انجام شد؟

  • فرمانداری22 می‌گه:

   نه من هم خبر جدیدی ندارم.
   با آقای ربیعی کسی صحبت کرده؟

  • انتظار کشنده می‌گه:

   سلام به دوستان. هر کس واقعا میخواد استخدام بشه به خودش تکونی بده همینجا قرار بزاریم بریم پیش اقای ساور چمنی رییس گزینش استانداری. مشکل ما فقط تو گزینشه از نظر امور مالی و منابع انسانی مشکلی نداریم .تا سه شنبه هفته اینده اگه میخوایین شماره تلفن بزاریم یا ادرس یا هر وسیله که هماهنگمون کنه. اگه اینجوری دست رو دست بزاریم همون اعتباری که اختصاص دادن هم جای دیگه هزینه میشه و اونموقع دستمون به جایی بند نمیشه. بخاطر همین پیگیری ها از منابع انسانی و امور مالی فهمیدیم که کد پرسنلیمون اومده و همه چی اماده است .باید همین پیگیری ها رو از قسمت گزینشم بکنیم. دوستان فقط بخاطر خودتون و ایندتون هماهنگ بشیم تا سه شنبه هفته اینده که دیدن مسئولان ازاده . شماره تلفن بزارید یا ادرسی که بتونیم همدیگرو ببینیم و هماهنگ بشیم. بچه های سایر ادارات دارن حقوق سومین ماهشونو میگیرن و ما اندر خم یک کوچه ایم . به امید هماهنگی دوستان.

   • 3ساله هااااا می‌گه:

    سلام، فرمانداری،فرمانداری ۲۲،انتظارکشنده ودیگر دوستان قبول شده مخصوصا خانم قرمز که قبلناخیلی فعال بودند،لطفایا یه روزی راباساعت مشخص کنید یاهم اگه موافقیدروز یکشنبه ساعت ۱۰ جلوی استانداری ساختمان ۲ باشیم . البته مسئله ای نیست که روز وساعت دیگری راتعیین کنید بنده برای قطعیت پیگیری روز را مشخص کردم.هر که موافق و مخالف است نظر بدهد ممنون میشوم.

 10. فرمانداری می‌گه:

  فرمانداری ۲۲ جز تحقیق از محله قبلی خبری نشد.منم خبر ندارم.

 11. فرمانداری می‌گه:

  قلبم داره میاد تو دهنم. همین الآن پدرم زنگ زد بهم گفت که همسایه محل قبلیمون بهش تلفن کرد و گفت که اومدن تحقیقات محلی. چقدر نقل قول کردم. فکر کنم داره مشکلمون حل میشه. خدایا شکرت

 12. فرمانداری می‌گه:

  هفته آینده قراره تماس بگیرن برا مصاحبه عقیدتی. بهتره آماده باشیم

 13. فرمانداری به سه ساله هاااااا می‌گه:

  من چند وقت پیش زنگ زدم گزینش گفتن جواب استعلامها اومد و تحقیقات محلی شروع شد. دیروز زنگ زدم گفتن تا دو سه روز دیگه جواب استعلامها میاد. بعد گفت نگران نباشین تا آخر همین ماه سر کارتون هستیم. گفتم هنوز تحقیق نیومدین مصاحبه نشدیم چطور ممکنه. گفت اینا همش کار یک روزه. خودشون گفتن، والا منم نمیدونم چی رو باور کنم.
  چند روز پیش هم پدرم از رییس حراست دانشگاه علوم پزشکی پرسید که تحقیقات محلی قبول شده های استانداری با شماست. گفت نه. ولی اگه اعتراضی انجام بشه ما رسیدگی می کنیم. حالا انتظارکشنده گفته از علوم پزشکی اومدن براش تحقیقات. من هم وسط اینهمه حرف ضد و نقضیض موندم.

  • 3ساله هااااابه فرمانداری می‌گه:

   انشاءا..همه چیز درست میشه و میریم سرکار…چون مسئولین خودش گفتند حتما میریم، زیاد نگران نباش.
   سه سال صبر کردیم این یه ماهم روش

  • انتظار کشنده می‌گه:

   با سلام به دوستان من روز یکشنبه پیش اقای نوراللهی بودم واسه پیگیری استخدامیمون. اقای نور اللهی گفت که کارهایی که مربوط به قسمت توسعه انسانیه کامل انجام شده و موردی و مشکلی ندارین بعد به اقای ساور چمنی زنگ زد و در مورد گزینش بچه ها پرسید که که گفتن تا یک هفته نهایتش تا ده روز همه پرونده ها جمعبندی میشه .بعد به اقای غفاری مدیر کل امور اداری و مالی زنگ زد اونم گفت همه چی اماده است فقط باید گزینش کارشو تموم کنه و بفرسته به ما تا حکم و شروع به کار بزنیم .اقای نوراللهی گفت که از ۱۵ اداره ۱۴ اداره همه رفتن سرکار و تنها اداره استانداری و فرمانداریهاست که مونده و گفتن که اگه تا دو هفته تماس نگرفتن باهاتون یا اتفاقی نیفتاد دوباره بهم زنگ بزنید تا پیگیری کنم ولی یهجورایی قول همین یک ماه رو داد که میریم سرکار. این موضوع اول – دوم اینکه کسی که واسه تحقیق اومده بود از علوم پزشکی بود حتی توسط یکی از دوستام که تو مرکز بهداشت کار میکرد باهاش تماس گرفتیم و وضعیت پروندمو رو پرسیدیم اینو مطمئن باشید از علوم پزشکی اومدن.پایان خبر

   • 3ساله هااااا می‌گه:

    سلام
    ممنون بابت خبرتون،ادارات دیگه از خرداد ماه شروع به کارکردن،بنده هم وقتی باگزینش تماس گرفتم گفتن احتمالا اوایل ماه دیگه سر کارین ولی نگفت قطعیه،امیدوارم کارامون هرچه زودتردرست بشه وازبلاتکلیفی دربیاییم.

 14. 3ساله هااااا می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه تحقیقات محلی چقدرطول میکشه؟؟؟

  • فرمانداری می‌گه:

   برا شما اومدن تحقیقات محلی؟ برای من هنوز نیومدن. از یه جایی شنیدم تا آخر ماه میریم سر کار.

   • 3ساله هااااابه فرمانداری می‌گه:

    نه نیامدند،منبع خبرت موثق ومعتبره؟آخه از وقتی که انتظار کشنده گفتند برای تحقیقات یکی از قبول شدگان اومدند تقریبا (نزدیک)یه ماه میشه وهنوز تحقیقات تموم نشده بعد تحقیقات هم مصاحبه ی عقیدتی داریم وبعدشم معاینات پزشکی و…ولی بااین وجود ما ازخدامونه که سریعتربریم سرکاروممنون بابت اطلاع رسانیتان

 15. 3ساله هااااا می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه تحقیقات محلی چقدرطول میکشه؟؟؟

 16. کيان می‌گه:

  سلام به همه استخدام شده های سال ٩۴، متاسفانه یه خبر بد دارم, از حقوق کلیه کارکنان سال جدید مبلغ ١١٠ هزار تومان که بابت تفاوت تطبیق لحاظ شده بود حذف گردید, برید تویه حکم استخدامیتون نگاه کنید.

 17. علي می‌گه:

  سلام به همه استخدام شده های سال ٩۴، متاسفانه یه خبر بد دارم, از حقوق کلیه کارکنان سال جدید مبلغ ١١٠ هزار تومان که بابت تفاوت تطبیق لحاظ شده بود حذف گردید, برید تویه حکم استخدامیتون نگاه کنی.

 18. فرمانداری می‌گه:

  زنگ زدم به آقای نوراللهی گفتند که بما گفتن کار گزینش شما ۵-۶ ماه طول میکشه. خدایا صبر عنایت فرما
  بعد زنگ زدم گزینش،گفتن داریم تحقیقات محلی انجام میدیم

 19. فرمانداری به انتظارکشنده می‌گه:

  پس چرا برا بقیه تحقیق نمیکنن واقعاً دیگه خسته شدیم. کی جرأت داره به اینا زنگ بزنه. یک بار زنگ زدم کارمنده چنان باهام بد حرف زد که شماره استانداری رو از گوشیم پاک کردم. به من گفت منتظر باش و دیگه زنگ نزن.
  خانم یا آقای انتظارکشنده اگه خبر جدیدی شد و برا مصاحبه به شما زنگ زدن به ما هم خبر بده. خدا خیرت بده

 20. 3ساله هااااا می‌گه:

  سلام

  انتظار کشنده خبر جدیدی نداری؟

  • فرمانداری می‌گه:

   فکر کنم سر کاری بوده. آخه مگه تحقیقات محلی ۲۲ نفر چند روز طول میکشه که برا من و شما خبری نشده؟

  • انتظار کشنده می‌گه:

   عزیزم سرکاری نیست از طرف حراست علوم پزشکی اومده بودن. تحقیقات محلی رو ۴ تا حراست انجام میدن. علوم پزشکی جهاد اموزش و پرورش استانداری که اکثرا بصورت ضربدری انجام میدن.منم تعجب کردم که چرا از علوم پزشکی اومدن بعد بهم گفتن که واسه استانداری علوم پزشکی تحقیق میکنه .از فرمانده بسیج محله پرسیدن از دادگاه از بخشداری فرمانداری از سپاه و در سطح شهر هم از چند نفر پرسیدن. برو از گزینش استانداری بپرس که واسه تحقیق شهرتون اقدام شده یا نه

 21. فرمانداری 1 می‌گه:

  چرا برای بقیه تحقیق نمیان؟هر روز منتظرم که کسی بهم بگه برات اومدن تحقیقات.

 22. علی از استان چهارمحال و بختیاری می‌گه:

  بچه ها دقیقا توی استان ما هم این مسائل عینا وجود داشت ولی ما اینقدر پیگیری از دستگاه مربوطه و استانداری رو انجام دادیم که بالاخره به بار نشست و تقریبا تمامی مراحل استخدامی طی شده و اسامی جهت صدور حکم به تهران ارسال گردیده است.
  پذیرفته ۹۲

 23. فرمانداری می‌گه:

  روز یکشنبه قبولی های کدوم شهر تحقیق شدن؟ خانم ها و آقایان اگه برا مصاحبه هم زنگ زدن اطلاع رسانی کنید تا این انتظار سخت و کشنده قابل تحملتر بشه.

 24. فرمانداری می‌گه:

  حتی نمیشه بهشون زنگ زد حتی آقای نوراللهی که پیگیر بود میگه دیگه به من ارتباطی نداره.قبول شده های فرمانداریهای استان آذربایجان شرقی اردیبهشت فرم گزینش پر کردن مصاحبشون دو هفته پیش انجام شد ولی اینا انگار قصد ندارن کاری کنن.

 25. 3ساله هااااا می‌گه:

  باسلام وقبولی طاعات وعبادات

  قبول شدگاه فرمانداری خبر جدیدی ندارین،تیر هم داره میگذره،هنوزم امتحان صبر ما به سر نرسید؟

  بهتر نیست یه پیگیری حضوری وجمعی داشته باشیم.چقدر در این صفحه سکوت حکم فرماست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 26. بهنام از اصفهان می‌گه:

  سلام
  دوستانی که تقریبا مراحل کارشون تموم شده اگه زحمتی نیست روال و تاریخ مراحل مصاحبه ها تا اخرش را اگه میشه بفرمائید.
  ممنون

 27. جواب می‌گه:

  تبریک به دوستان گلسنانی.. ما که استان سیستان و بلوچستان آقای نوبخت از دو سال پیش الکی بهمون قول داد و بعدم همش میگفتن استانهای محروم اولویت مثل اینکه نه روال همونه ما تو همه چی باید آخر باشیم. برای ماهم دعا کنید دیگه خسته شدیم از بس هر ماه میاد اول ماه بعد رو قول میدن.

 28. انتظار کشنده می‌گه:

  کسی از استخدامی فرمانداریها خبر نداره؟ واقعا دارن چکار میکنن؟میگن معاون سیاسی استانداری امضا نمیکنه. قسمت گزینش و منابع انسانی امضا کردن و مونده امضای معاون سیاسی که میگن امضا نمیکنه.

 29. علي می‌گه:

  سلام خدمت دوستان گلستانی عزیز
  خبر دارید حقوق کارمند بهزیستی با مدرک ارشد قسمت روابط عمومی چقدر است

 30. بهزیستی مازندران می‌گه:

  از دوستان کسی بهزیستی گلستان هست ؟

 31. محمد می‌گه:

  سلام بچه ها تعهد محضری دقیقا برای چی می خواند؟

 32. گلستانی می‌گه:

  از دوستام اداره تعاون کسی خبر جدیدی نداره؟چرا ابلاغ ما رو نمیزنن؟

 33. golestan می‌گه:

  کسی نمیخاد جواب بده????????

 34. golestan می‌گه:

  سلام
  شما چه سالی ازمون دادید ک الان شروع ب کار میکنید?
  ایا همه افرادی ک ۹۳ازمون دادن هم همین خرداد شروع ب کارمیکنن???لطفا جواب بدین.ممنون

  • سال 91 می‌گه:

   ما سال ۹۱ آزمون دادیم.برا شما خیلی زود انجام میشه. چون تو همین دولت امتحان دادید.اگه گزینش شدین به زودی شروع به کار میکنین ولی اگه گزینش نشدین باید مراحلتون انجام بشه

 35. علی می‌گه:

  ثبت احوال نبود؟

 36. آذر می‌گه:

  تبریک میگم به barge noo
  من هم راه و شهرسازی هستم. امیدوارم زودتر مشکل اشتغال همه دوستان حل بشه.موفق باشید.

 37. علی می‌گه:

  سلام دوستان
  از ثبت احوال خبری نیست؟

 38. barge noo می‌گه:

  سلام دوستان

  مورخ ۹۴/۲/۲۳ حکم ما رو صادر کردن و ابلاغ زدن و ۹۴/۲/۲۹ جلسه توجیهی داریم، از ۹۴/۳/۳ یا ۹۴/۳/۵ مشغول به کار میشیم. خدا رو شکر.

  من اداره راه شهرسازی ام.
  به بچه های بهزیستی هم زنگ زدن و حکم شون صادر شده و تعهدمحضری گرفتن که تو اون شهری که قبول شدن، خدمت کنن.

  ما هم ازمایش خون و ادرار دایم، با یه پزشکی معمولی که از دو متری دیدن مون و سوال کردن که مشکل قلبی، تنفس، فلجی و… دارید یا نه؟! همین. من اداره بهداشت واقع در خیابان رازی رفتم. هزینه ش هم ۳۲ هزار تومان شد.

  امیدوارم به بقیه دوستان هم زنگ بزنن و برای بقیه هم نوع هام ارزو و دعا میکنم که وضعیت اشتغال شون مشخص بشه ویا شغل ایجاد بشه که اونا هم مشغول بشن. واقعا شرایط مناسبی نداریم.

  خدایا مچکرم

 39. کامی می‌گه:

  با سلام

  جهت اطلاع ان دسته از دوستانی که هنوز سو پیشینه و ازمایش نرفتن بگم که سرتون کلاه نره !!!!!!!!!!!!

  چراکه قانون جدید استخدام میگه فقط باید تست مورفین بدین از طریق ادرار لذا نه خونی باید بدی نه تست گوش و چشم و قفسه سینه و …. و پول و وقت الکی نذارید

  ما دقیقه نود از طریق بهداشت گرگان فهمیدیم که زنگ زدم به کارگزینی و مسئولش با اون حرف زدو از ما نگرفتند.

  امیدوارم کمکی شده باشه چون بعضی ها نمیدونن

  • محمد می‌گه:

   شاید اداره به ادره فرق داره. شما برا کدام اداره هستین و هزینه آزمایشات پزشکیتون چقدر شد؟فکر کنم هر چی اداره مورد نظر بگه مجبوریم انجام بدیم.اگه ایرادر بگیریم ممکنه فکر کنن یه مشکلی داریم.

   • کامی می‌گه:

    سلام اداره تعاون هستم، ربطی به اداره نداره بخش نامه هستش که به تمام کارگزینی ها گفته شده. خود کارمند بهداشت گفت، وگرنه برای ما هم نوشته بودن باید صحت مزاج بگیرند، آزمایش و انگشت نگاری شد حدوداً شصت هفتاد تومان

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها