آخرین اخبار استخدامی استانداری قم 94

آخرین اخبار استخدامی استانداری قم 94Reviewed by Admin on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر 6 اسفند – مشاهده كارنامه داوطلبين آزمون استخدامي مورخ 26/3/91

با سلام كارنامه داوطلبين آزمون استخدامي مورخ 26/3/91 دستگاههاي اجرايي استان در آدرس ذيل قابل دسترسي مي باشد

داوطلبان محترم مي توانند با مراجعه به سايت زير كارنامه خود را دريافت كنند.

http://217.218.215.14:99

جهت  مشاهده مستقيم از سايت اينجا كليك كنيد

خبر 18 بهمن – معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار قم از اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری قم خبر داد.
سعید عین‌‌اللهی  اعلام کرد: با دستور و تأکید ویژه مهندس پیریایی استاندار قم نتایج آزمون استخدامی استانداری قم اعلام شد و در دسترس شرکت‌کنندگان قرار گرفت.
وی افزود: در این آزمون که خرداد ماه امسال برگزار شد در نهایت ۲۳۸ نفر جذب دستگاه‌های استان خواهند شد که نتایج اولیه و سه برابر ظرفیت آن اعلام گردید که شرکت کنندگان برای دیدن نتایج افراد پذیرفته شده می‌توانند به سایت استانداری قم به آدرس: http://www.ghom.ir مراجعه کنند.
به گفته عین‌‌اللهی گزینش و مصاحبه تخصصی افراد پذیرفته شده در این آزمون به صورت متمرکز در اداره کل منابع استان استانداری قم انجام خواهد گرفت.
معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار قم این استخدام را بخشی از مرحله اول طرح مهر آفرین عنوان کرد و گفت: برای ادامه جذب نیرو در طرح مهر آفرین به دستگاه‌های اجرایی استان اعلام شد که پست‌های مورد نیاز دستگاه خود‌ را احصا کنند و در نهایت با توجه به نیازهای دستگاه‌های اجرایی استان قم سهمیه بندی مورد نظر صورت خواهد گرفت.
وی در ادامه به تشریح طرح مهر آفرین در استان قم پرداخت و اظهار داشت: کل سهمیه اختصاصی طرح مهر آفرین به استان قم هزار نفر اعلام شده است که طی سال‌های ۹۱ تا ۹۴ جذب دستگاه‌های اجرایی استان قم خواهند شد.
عین‌‌اللهی افزود: در مرحله اول اجرایی این طرح ۶۱۳ نفر جذب دستگاه‌های اجرایی استان قم خواهند شد که از این تعداد ۲۳۸ نفر طی آزمون استخدام برگزار شده، ۱۲۵ نفر از خانواده‌های جانبازان و ایثارگران بالای ۲۵ درصد و ۲۵۰ نفر نیز به طور اختصاصی از فرزندان شهدا جذب خواهند شد.
معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استاندار قم در پایان گفت: از هزار نفر نیروی در نظر گرفته شده در طرح مهرآفرین استان قم، ۱۰۰ نفر برای تبدیل وضعیت نیرو‌های قراردادی به پیمانی در نظر گرفته خواهد شد که طی آزمون یک اختصاصی ‌این کار صورت خواهد گرفت.
ه امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) طول عمر توأم با عزت و سلامتی عنایت فرماید، ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز و مجاهدان راه حق را که در راه انقلاب اسلامی فداکاری کردند مشمول رحمت و برکت و فیض خود قرار دهد، و ما را خادمینی مطلوب مردم، مجذوب در ولایت، محبوب حضرت ولی‌عصر (عج) و ثابت قدم در راه انقلاب اسلامی قرار دهد.

اطلاعیه نتایج آزمون استخدامی مورخ 26 خرداد ماه سال 91 استان قم

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم می رساند، نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ 26 خرداد ماه سال 91 دستگاه های اجرایی استان قم، به تفکیک دستگاهی، در پایگاه اطلاع رسانی استانداری قم به نشانیghom.ir   قابل مشاهده می باشد.

قبل از مشاهده، توجه به نکات ذیل ضروری است:

–         استخراج نتایج بر اساس مندرجات آگهی استخدام و با رعایت ضوابط سهمیه ای، دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مربوطه صورت گرفته است.

–         نتایج اعلام شده صرفا سه برابر ظرفیت هر پست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.

–         رفع هرگونه ابهام و یا اشکال فقط از طریق دستگاه اجرایی شغل مورد تقاضا امکانپذیر می باشد.

دانلود فايل : natayej.pdf ( 388KB )


بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

قابل توجه شركت كنندگان محترم درآزمون استخدامي مورخ 26/3/91 دستگاههاي اجرايي استان:

به اطلاع داوطلبين محترم مي رساند نتايج اوليه آزمون استخدامي در استان استخراج شده و براي تاييد به معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري ارسال شده است، لذا با توجه به پيگيريهاي به عمل آمده و مكاتبات صورت گرفته كماكان تاييديه فوق براي استان ارسال نگرديده است. لذا پس از اخذ تاييد آن معاونت،نتايج آزمون استخدامي استان از طريق پايگاه اينترنتي اطلاع رساني استانداري در اسرع وقت اعلام خواهد گرديد.

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

دیدگاه ها (139)

 1. مریممی‌گه:

  سلام مدیر محترم سایت شما اطلاع دارید استخدامی های قم چی شدند همه رفتند سر کار همه کارشان را شروع کردند خواهش می کنم جواب بده هیچکس که جواب نمی ده به چیزی می نویسند اعصاب آدم را خورد می کنند و می روند

 2. مریممی‌گه:

  سلام به مثل یک معجزه
  تبریک می گم شروع به کار شما کی بود خواهش می کنم بگو که ما هم دلگرم بشم ما هم خیلی وقته منتظریم

  • مثل یک معجزهمی‌گه:

   سلام مریم خانم ببخشید دیر جواب دادم شروع بکار من خرداد 94 بود. ان شا الله که شما هم توی این فاصله کارتون رو شروع کرده باشین

 3. مریممی‌گه:

  سلام به مثل یک معجزه
  تبریک می گم شروع به کار شما کی بود خواهش می کنم بگو که ما هم دلگرم بشم ما هم خیلی وقته منتظریم

 4. مثل یک معجزهمی‌گه:

  سلام باورم نمیشه بعد از سه سال بالاخره قرار شده برم سر کارم . از استانداری قم بهم زنگ زدن مثل یک معجزه بود توی این فاصله من ارشدم رو هم گرفتم این تاخیر همش از روی مصلحت خدا بوده .خدایااا شکرت ……..

 5. الههمی‌گه:

  سلام.
  فکر کنم شروع به کارمون (افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی استانداری / خرداد 91) نیمه اول اردیبهشت باشه. تماس گرفتم‏ بهم گفتن و …..

  • مریممی‌گه:

   الهه خانم شما مشغول به کار شدید خواهش می کنم کسانی که مشغول به کار شدند بیان بگن که استرس بقیه کمتر بشه

 6. نسرینمی‌گه:

  منم از پذیرفته شده های این آزمون هستم. اما تا الان( 24 فروردین 94 )خبری ندارم. بچه ها اگه کسی خبری داره بگه.

 7. مجیدمی‌گه:

  سلام
  کسی از نتایج آزمون استانداری قم خبری داره؟ شروع بکارمون چه زمانی هست؟

 8. سوالمی‌گه:

  سلام میشه یکی جواب سوال منا بده، لطفا
  در آزمون استانداری اگر دو فرد که دارای سهمیه معلولین باشند (برای دو پست مختلف) اولویت بر چه اساسی است؟
  برا اساس نمره کل یا فقط نمره تخصصی کتبی؟

  خواهشا کسی اطلاع دقیق دارد جواب بده.

 9. توجه توجهمی‌گه:

  مدیرجان، خبرخوب دارم ،,,,,
  حتما دانلود کنید(امیدوارکننده)،کم حجمه،نگران نباشید،
  فایل صوتى (یک دقیقه و هجده ثانیه)مصاحبه ی دکتر نوبخت با رادیو ایران در مورد استخدام استانداری ،پنج شنبه ساعت ۱۴
  .تعیین تکلیف استخدامی استانداری ها در اسفند و لحاظ شدن حقوق و مزایا از فروردین.
  bayanbox.ir/id/1832517921187181158

 10. هادیمی‌گه:

  پذیرفته شدگان عزیز. لطفا برای هماهنگی جهت پیگیری استخدامی های استانداری ها به وبلاگ زیر مراجعه کنید.

  http://estekhtami.blog.ir/

  با تشکر از مدیر محترم سایت

 11. توجه!!!!!!! توجه!!!!!!!شماره و ایمیل برنامه ثریا (پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵ _info@sorayatv.ir) لطفا فقط به این شماره ها عده ای قصد سوء استفاده دارندمی‌گه:

  توجه!!!!!!! توجه!!!!!!! مدیر عزیز در قسمت مربوطه سایت استخدام میهمان امشب برنامه ثریا دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور -۱۰ شهریور نوشته: ((بعضی دوستان با سوء استفاده از نام برنامه ثریا شماره و ایمیل تقلبی برای ان در نظرات معرفی کرده بودند !!

  لطفا از ارسال نظر و ایمیل جدا خودداری کنید به شمارو ایمیلی غیر از ایمیل درج شده در این خبر پیام ندهید.))
  لطفا به شماره و ایمیل زیر پیام دهید :
  پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵
  info@sorayatv.ir

 12. فوریمی‌گه:

  دستور استخدام در دستگاه های دولتی صادر شد
  به گزارش خبرنگار دولت باشگاه خبرنگاران؛ محمدباقرنوبخت در نشست استانداران با وزیرکشور در جمع خبرنگاران درباره بسته دولت در مقابل تحریم‌ها اظهار داشت: از سال گذشته با توجه به شرایط موجود و استمرار این وضعیت برنامه‌هایی را به منظور اجرایی شدن تهیه و ارائه کردیم که یکی از آن‌ها براساس شرایط بدبینانه‌ای بود که در صورت تشدید تحریم‌ها با چه برنامه‌ای اداره کشور را دنبال کنیم.
  نوبخت درباره ارائه بودجه دولت به مجلس تصریح کرد: بودجه لازم را به موقع به مجلس ارائه خواهیم داد و با اصلاحی مبنی براینکه روش عملیاتی داشته باشد و تبصره‌های تکراری را از آن جدا کردیم و به صورت لایحه مستقل به مجلس می‌دهیم.

  نوبخت در پاسخ به باشگاه خبرنگاران مبنی برساماندهی نیروهای انسانی دولت گفت: کسانی که آزمون‌های قانونی را با طی کردن مراحل قانونی انجام داده‌اند به دستگاه‌های مربوطه اعلام کرده‌ایم که نسبت به کارگیری این افراد اقدام کنند و حتی اگر کمبود اعتبار در این خصوص دارند در صورت وجود به ما اعلام کنند که در بودجه ۹۴ اعتبارات را مد نظر قرار دهیم.

  سخنگوی دولت درباره مسئولیت نظارت بر بودجه استان‌ها گفت: این مسئله برعهده معاونت نظارت و راهبردی ریاست جمهوری است و اکنون این مسئله را در مورد استان‌ها هم تحت نظر داریم و ان شالله در آینده‌ای نزدیک هم از سازمان بودجه و از سازمان مدیریت نظرخواهی و جمع بندی‌های لازم را انجام می‌دهیم و تخصیص لازمه را ارائه خواهیم داد.

 13. گيلدامی‌گه:

  سلام
  امشب ساعت ۲۳:۱۵برنامه ی ثريا از شبکه ى يک با حظور آقاى نوبخت اجرا ميشود ،خاهشا بازم نشون بديد که محکم پاى حقتون واستاده ايد ،پيامک بارونش کنيد مثه دفعه ى قبل
  خدايش پيامک بديد باهر خط که دم دستتونة

 14. نی ریزمی‌گه:

  سلام بچه ها
  تورو خدا شماره پیامک صحبت با رئیس جمهور رو مثل برنامه پایش بترکونید.
  ۱۰۰۰۶۰۲ فراموش نشه.هرکس با ۵ گوشی بفرسته کفایت می کنه

 15. علیمی‌گه:

  سلام
  دوستان آقای نوبخت فردا شب 1393/5/14 دوباره مهمان برنامه پایش است ، لطفاً پیامک بزنید 30000111 ،شما می تونید به طور مستقیم هم به برنامه از طریق سایت ایمیل بزنید ، پیامکهاتون را یک جوری بنویسید تا جواب قانع کننده بدهد ، و توضیح بدهد که آزمون استانداریها با طرح مهرآفرین متفاوت بوده و فرق داره

 16. ناشناسمی‌گه:

  آماری تکان‌دهنده از استخدام‌های دولت قبل : چهارشنبه ۹۳/۰۴/۲۵

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار سازمان بر خلاف قانون در دولت‌های گذشته ایجاد شدند، گفت: از طرف دیگر در دولت گذشته حدود ۴۲۲ هزار نفر بدون رعایت هر گونه تشریفات مانند آگهی استخدامی و برگزاری آزمون استخدام شده‌اند.

  به گزارش ایسنا، غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با «خانه ملت»، در تشریح گزارش عسگری‌آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور در نشست غیر علنی امروز مجلس، تصریح کرد:‌ بر اساس این گزارش ۲۰۰ هزار سازمان بر خلاف قانون در دولت‌های گذشته شروع به فعالیت کرده‌اند، همچنین ۶۵۰ هزار نفر در چند سال گذشته استخدام شده‌اند که جذب حدود ۴۵۰ هزار نفر از آنها بدون ضوابط و بر اساس رابطه‌ بوده است.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین بر اساس این گزارش حدود ۱۰ درصد از بیمه‌شدگان باید قراردادی می‌شدند که در این رابطه بخش‌های صنعت و معدن حدود ۷۹۰ درصد، ریاست‌جمهوری ۵۰۷ درصد، تعاون ۳۳۶ درصد و جهاد کشاورزی ۱۰۳ انحراف دارد.

  وی افزود: دولت گذشته بر اساس قانون باید حدود ۱۲۵ هزار نیروی قراردادی جذب می‌کرد اما این تعداد به ۵۴۸ هزار نفر در شرایط کنونی رسیده است، از طرف دیگر ۴۲۲ هزار نفر بدون رعایت هر گونه تشریفات مانند آگهی استخدامی و برگزاری آزمون استخدام شدند.

  جعفرزاده اظهار کرد: از طرف دیگر ۲ درصد از ۷۶ هزار نفری که در دو سال گذشته در وزارت آموزش و پرورش استخدام شدند، بی‌سواد هستند، ۱۴ درصد تحصیلاتی تا مقطع ابتدایی، ۱۹ درصد راهنمایی، ۱ درصد دیپلم و ۳۳ درصد بالاتر از دیپلم هستند که نشان‌دهنده بروز فاجعه در این حوزه است.

  وی ادامه داد: بر اساس این گزارش از سال ۸۳ تا ۹۱ حدود ۳۳۲ هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام شده‌اند. از طرف دیگر درباره پرونده مهرآفرین هم‌اکنون حدود ۳۹۲ هزار نفر در انتظار استخدام بر اساس طرح مهرآفرین هستند که تا سه برابر این افراد بازنشسته نشوند امکان جذب این افراد وجود ندارد.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، ادامه داد: متأسفانه در دولت گذشته عمده اطرافیان و خانواده‌های مسئولان، فرمانداران، استانداران و وزرا بدون هیچ قانونی استخدام شدند، به طوری که دختر یکی از فرمانداران که الفبای زبان عربی را بلند نبود در آن دوران به‌ عنوان معلم عربی استخدام شد و هم‌اکنون در حال تدریس درس جغرافیاست، از این‌رو باید تخلفات دولت گذشته در مراجع قانونی و قضایی پیگیری شود تا هیچ دولت دیگری دست به چنین اقداماتی نزند.

  • علي رضاييمی‌گه:

   مدير لطفاً در پاسخ ناشناسي كه خبر گزارش آقاي عسگري آزاد در جلسه غير علني مجلس را درج كردن، نظر من رو درج كن. ممنون

   تبديل وضعيت نيروي هاي شركتي دستگاه ها به قراردادي كه زمان احمدي نژاد در كل كشور انجام شد يعني همون حدود 422 هزار نفر. اين جمله رو ميشه دقيقاً از متن خبر اصلي كه توي سايت معاونت توسعه رياست جمهوري زده شده، متوجه شد.

   دولت جديد اين رو بي قانوني ميدونه. توي قانون گفته شده كه هر دستگاه حداكثر بايد 10 درصد نيروهاي رسمي خود، نيروي قراردادي داشته باشه. دولت جديد همچنين ميگه آمار بي سوادي و كم سوادي كاركنان رفته بالا و نبايد اينجوري ميشد و ميگه اگر دولت قبل ميخواست بي قانوني كنه بايد به جاي يه مشت آدم بي سواد و كم سواد، آدم هاي تحصيل كرده كارشناسي ارشد و دكتري را جذب و قراردادي ميكرده

   دولت قبلي ميگه به نيروهاي شركتي ظلم ميشد و يه مشت دلال، بخشي از حقوق نيروي هاي شركتي را مال خود كردن و از نيروهاي شركتي سوء استفاده مي كردن. دولت قبلي ميگه در سال هاي گذشته مثلاً اگر دستگاه به ازاي هر نيروي شركتي به شركت مربوطه مثلاً 800 هزار تومان ميداده، شركت ميومده مثلاً 500 هزار تومان يا حداكثر 600 هزار تومان رو به نيروي شركتي ميداده و بيشترين بدرفتاري رو با اونا ميكرده و 200 تا 300 هزار تومان ديگه رو شركت دلال براي خودش برميداشت

   ملت ايران خودتان در مورد تبديل وضعيت نيروي شركتي كه غالباً نيروي خدماتي، تاسيساتي و … بودن كه سطح تحصيلات اونا بي سواد، زير ديپلم و يا ديپلم بوده قضاوت كنيد.
   ملت ايران خودتان قضاوت كنيد.
   ملت ايران خودتان قضاوت كنيد.

 17. rezaمی‌گه:

  سلام

  مدیر جان لطف کنید از معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری قم

  شخصی به نام اقای علی اکبر مرتضایی می باشد گزارشی تهیه نمایید

  این هم شماه اش 025-37117294

 18. منمی‌گه:

  بچه های قم اه خبری از ادامه روند آزمون استخدام 91 دارید بگید لطفاً!!!

 19. محتاج دعامی‌گه:

  سلام دوستان توروخدا برای سلامتی بابام دعاکنید…حداقل هرکی این کامنتو میخونه یه صلوات برای سلامتیش بفرسته

 20. عمادمی‌گه:

  سلام بچه ها فايده نداره
  تنها کسى که ميتونه اينارو مجبورکنه اخبار20:30هستش
  تنها جايي که بطورجدی و بدون هيچ رودربايستی از ما حمايت ميکنه اخبار 2030ميباشد ،پس بيايد بازهم مثه دفعه های مکرر پيشين همه باهم به اخبار2030هجوم بياوريم
  توروخدازنگ بزنيد!،!

  همه با هم به شماره ها ی روابط عمومی و پيامک ۲۰:۳۰اس بديم و زنگ بزنيم ،برای پيامک به شماره ى ۳۰۰۰۲۰۳۰اين مطلبو اس بديد” باعرض سلام،خواهشمنداست آخرين وضعيت پذيرفته شدگان آزمون های استخدامی استاندارىه کشوردرسال ۹۱_۹۲را پيگيری نماييد.باتشکر”
  همچنين ميتونيد به بخش روابط عمومی ۲۰:۳۰هم زنگ بزنيد
  ۰۲۱۲۲۱۶۴۸۱۹
  بچه ها زنگ بزنيد و اس بديد
  بخدا موثره،اگه يادتون باشه 2030چنبار داره پيگيری ميکنه فقط به خاطر تماسهاى ما

 21. رضامی‌گه:

  مدیر جان درود

  یه گزارش هم از استانداری قم بگیرید

  مسول اش فکر کنم شخصی یه نام محمد محمد رضایی

  شماره اش هم 37117280 قسمت توسعه منابع نیروی انسانی

 22. عسکری آزادمی‌گه:

  سلام بچه ها، عسکری آزاد در 2030 امشب گفت دستگاه های که درخواست تامین اعتبار در سال 92 را دادند تامین اعتبار میشوند

 23. 15 اردیبهشت تهرانمی‌گه:

  مکان (مجلس شورای اسلامی)

 24. .,.,20:30می‌گه:

  سلام بچه ها ،
  پيشنهاد من اينه که همه با هم به شماره ها ی روابط عمومی و پيامک ۲۰:۳۰اس بديم و زنگ بزنيم ،برای پيامک به شماره ى ۳۰۰۰۲۰۳۰اين مطلبو اس بديد” باعرض سلام،خواهشمنداست آخرين وضعيت پذيرفته شدگان آزمون های استخدامی کشوردرسال ۹۱_۹۲را پيگيری نماييد.باتشکر”
  همچنين ميتونيد به بخش روابط عمومی ۲۰:۳۰هم زنگ بزنيد
  ۰۲۱۲۲۱۶۴۸۱۹
  بچه ها زنگ بزنيد و اس بديد
  بخدا موثره

 25. 15 اردیبهشت تهرانمی‌گه:

  سلام دوستان، همین طور که میدونید واسه پیگیری استخدامون هر چه از طریق مرکز استانهامون پیگیری میکنیم کمتر نتیجه میگیریم، روزی که واسه پیگیری از طریق مجلس انتخاب شده روزه 15 اردیبهشت هست تا تمامی استانها بتونن بیان یاعلی

 26. علیمی‌گه:

  متن پیامک برای پیگیری آزمونهای اخیر کشور
  از همه دوستان منتظر درخواست برای پیگیری این متن را به پیامک خبر ۲۰٫۳۰ (پیامک به ۳۰۰۰۲۰۳۰) ارسال نمایید تا با دیدن تعداد افراد منتظر خبری در این خصوص اعلام کنند:
  ” خواهشمند است آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمونهای استخدامی کشور در سالهای 92-91 را پیگیری کنید ”

 27. سحرمی‌گه:

  سلام بچه های قم بیچاره شدید
  کسانی که آزمون استخدامی استانداری را دادند زمان مشغول به کار شدنشون به سال 94 کشید برای سال 93 دولت تامین اعتبار نکرده و قول سال 94 را داده

 28. شهيد را ه استخداممی‌گه:

  سلام دوستان ايثارگر مراحل كارشون به كجا رسيد

 29. بنیاد شهیدمی‌گه:

  سلام بچه هایی که برای بنیاد شهید آزمون داده اید،اگه موافقید برای اینکه از وضع هم با خبر باشیم وبدونیم حداقل کدوم استان ها برای بنیاد شهید آزمون داده اند،توصفحه نامه ای برای پیگیره آزمون های استخدامی که توبالای همین صفحه سمت چپ قرار دارره کامنت بذاریم وفقط اسم استان ها را اعلام کنیم .من خودم احتملا شنبه برم تهران واسه پیگیری.پس لطف کنید تواون صفحه اسم استان وظرفیت اعلام شده را قرار بدید.من شروع میکنم:
  1- استان کردستان 50نفر درخواست کرده
  2- استان خوزستان
  3- استان گیلان
  اگه استان دیگه ای هم هست لطف کنید اعلام کنید
  متشکرم

 30. saharمی‌گه:

  چرا تو این چند سال که استخدامی وجود ندارد وسن بیشتر بچه ها بالا رفته.هروقت هم که آگهی میدن شرط سنی میزارن آیا واقعا این انصافه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

 31. *************می‌گه:

  سلام دوستان بجای صحبتهای ناامیدکننده اقدامی کنید همه بطور همگانی با شماره های مختلف،افراد خانواده وفامیل این متن رو به این دو شماره بفرستید.یک پیامک بیشتر نیست.موفق باشید.
  پیامک شبکه دو ۳۰۰۰۲۰۳۰
  شبکه یک ۱۰۰۰۰۱۹۱۵
  متن:(سلام چرا پیگیر استخدام استانداریهانمیشید ۲ساله جوانهاروسرکارگذاشتن)
  باورکنید اگه همه بفرستید تاثیر داره و زودتر به نتیجه میرسیم.
  یاعلی

 32. مهیارمی‌گه:

  امشب رئیس جمهور در گفتگوی زنده تلویزیونی بعد از اخبار سراسری ساعت 21 شبکه اول سیما حضور داره. شماره پیامک برنامه فعلا مشخص نیست. گوش به زنگ باشید و برنامه رو ببینید و اگه شماره ای برنامه اعلام کرد پیامک باران کنید برنامه رو. مثل برنامه پایش.

 33. نامه مهم به نقل از بی ناممی‌گه:

  نامه مهم نظارت راهبردی ریاست جمهوری به تمام استانداریهای کشور در خصوص عدم تامین بودجه را در آدرس زیر آپلود کردم.
  دقت نمایید که رونوشت نامه به همه استانداریها است.
  uploadboy.com/fmyesljr7ont.html

 34. تماس فوری همه دوستان!می‌گه:

  همه پیگیر باشین.شماره خانم محمدیان(مسئول کل شناسه های استخدام در معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رییس جمهور) ۸۵۳۵۱۲۰۴ هست حوصله داشته باشید زیاد زنگ بزنید بالاخره شماره شون آزاد میشه.محترمانه ازشون بخاین.85351302دفتر عسکری ازاد هس همه زنگ بزنین اگه میخاین استخدام شین

 35. منتظرمی‌گه:

  سلام
  دوستانی که استانداری امتحان دادن ۲ دسته اند
  ۱-کسایی که سال ۹۱ آزمون دادن که نفرات اصلی مشخص شده و گزینش شدن و منتظر ردیف بودجه واسه کد مستخدمی هستن که از اخباری که میرسه تا چند وقت دیگه به امید خدا استخدام میشن حالا ممکنه ۲-۶ ماه طول بکشه ولی استخدامشون قطعیه .
  ۲-کسایی که سال ۹۲ آزمون دادن که مثلا تو استان ما تا مرحله اعلام نتایج ۳ برابر ظرفیت پیشرفته (چهارمحال و بختیاری) که در مورد این آزمون فعلا همه چیز متوقف شده تا معاونت نیروی انسانی دولت واسش تصمیم بگیره که از شواهد و خبر ها معلومه فعلا تصمیمی گرفته نشده یا اگه گرفته شده هم اعلام نشده.

  به نظر من باید هر دو گروه به وضع موجود اعتراض کنیم از طریق نامه به استاندار یا دیدار با نماینده شهر
  یا نهایتا شکایت به دیوان عدالت اداری
  چون به هر حال پشت این آزمون ها مجوز مجلس یا دولت هست و با عوض شدن دولت ، دولت جدید نمیتونه آزمون های قبل رو کنسل کنه
  به هر حال باید صدامون شنیده بشه!
  چیزی که من تو این کشور فهمیدم اینه که موانع خیلی زیاده ولی با پیگیری وپشتکار قطعا میشه به نتیجه رسید و بعد از ۲ سال، سکوت واقعا دیگه جایز نیست!

 36. پیامک برنامه نگاه یک با حضور دکتر نوبخت 3000011می‌گه:

  سلام. دکتر نوبخت امشب شنبه 21 دی مهمون برنامه نگاه یک هست لطفا به شماره 3000011 پیامک بفرستید و بخوایید توی بودجه سال بعد استخدامی های جدید رو در نظر بگیرن
  پیامک برنامه نگاه یک با حضور دکتر نوبخت 3000011

 37. javanمی‌گه:

  کامنت من 99 تاموافق داره تو ذره بین اون وقت از ناظران کشاورزی گزارش تهیه میکنه!

 38. استانداری خوزستانمی‌گه:

  بچه های استانداری قم یا علی بگین 20:30رو کامنت بارون کنید اگه می خواین برین سر کار خدا بزرگه

 39. محمد راه و شهرسازیمی‌گه:

  بچه های غیرتمند استان قم همه به باشگاه خبرنگاران جوان پیام بفرستید.اگه همه این کاررا بکنن به خدانتیجه می گیریم من خودم از اردبیل هستم . این هم آدرسشyjc.ir/fa/news/4682995

 40. نامه ای برای پیگیری تمام استخدامهای اخیر...نیازمندامضای کسانی هست که خواستاربه روال عادی برگشتن آزمونای استانداریهامیباشندمی‌گه:

  باسلام.باامضای سراسری زودتربه نتیجه میرسین

 41. .........می‌گه:

  دکتر نوبخت یکشنبه قراره برن برنامه ی پایش
  بیایید برنامه ی پایش شبکه تهران رو پیامک و ایمیل باران کنیم تا مجبور بشن در مورد استخدام استانداری ها هم ازشون سوال بپرسن.
  دوستان بخدا بهترین موقعیت ممکنه. از دست ندید.
  ایمیل برنامه ی پایش:
  payeshtv1@gmail.com
  شماره پیامک برنامه پایش ۳۰۰۰۰۱۱۱

 42. مش غلام (فوق تخصص بیکاران)می‌گه:

  خواهران و برادران همیشه در وب
  سلام علیکم
  من به دلیل ازدیاد وقت که از سر بیکاری همگی به آن دچاریم توانستم پس از کلی تحقیق و تفحص در حوزه تخصصی بیکاران آماده کار، متن کامل بودجه 93 را از این آدرس (استانداری قم)

  دانلود نمایم.
  این بودجه به انضمام پیوست هایش در تاریخ 93/8/25 به تمامی استانداری ها جهت اعلام نیازشان ابلاغ شده است و استانداری ها هم بر اساس نیروهای مورد نیاز خود بودجه پیشنهادی خود را به معاونت برنامه ریزی اعلام کرده اند و دولت فخیمه هم پس از اعمال نظر بودجه نهایی را یکشنبه پیشین به مجلس ابلاغ نموده است. بر این اساس استانداری ها از میزان اختصاص بودجه آگاهند و چنانچه کسی در استانداری آشنای پرنفوذی که به مسائل محرمانه دسترسی دارد داشته باشد کار تمام است و تکلیف ما تعیین شده است!
  اما چنانچه آشنای پر نفوذ در دسترس نبود می توان با تکیه بر توان علمی خود به تحلیل جملات طلایی بودجه که در ادامه به آن اشاره خواهم داشت پرداخت (دوستان در این بحث شرکت نمایند به قول مش مراد از دوستان صمیمی ام ثواب داره) و اما بعد…
  در پیوست اول (ضوابط ناظر …) بند الف بودجه هزینه ای به اختصار چنین آمده است:
  استخدام رسمی بر اساس ضوابط و در سقف اعتبارات و پس از تایید معاونت برنامه ریزی مجاز است.
  جمله فوق خوف و رجا را توامان به همراه دارد خوف از آن جهت که منوط به سقف اعتبارات است و رجا از آن جهت که استخدام به صورت مشروط مجاز است.
  امید آن که مستندات فوق ابی سرد بر آتش شایعات افروخته باشد.
  مخلص کلام آنکه همه چیز به وکلای شما در مجلس دارد اگرچه وکیل الدوله ها تعدادشان پر شمار است.
  پس بر شما باد پیگیری از نمایندگان
  منتظر بازخورد ارزنده شما عزیزان بیکار هستم.

 43. parsaمی‌گه:

  الان یک سال و نیم از انتظار برای تایید می گذره…………!! یعنی همش حذف شده؟

 44. ندارممی‌گه:

  لغو نشده که

  تامین اعتبار می خواد
  که پول نیست

  امسال نشد
  سال دیگه همه تون می رید سر کار

  شک نکنید

  در قم 5 دستگاه تامین اعتبار شده و ما بقی در حال تامین اعتبار

  پس استرس نداشته باشید

  فقط پیگیری کنید
  استانداری شماره اش 37117290

  • parsaمی‌گه:

   استانداری کاری نمیتونه بکنه… طرح کلا لغو شده… مگه معاون اول رئیس یا معاونت راهبردی طرح رو دوباره احیا و بلااشکال اعلام کنه… که با توجه به زمان طولانی احتمالا طرح حذف شده!!!!!!!!!!! یا ممکنه ازمون از نو برگزار بشه!

   بدبخت ماها که سنمون هم از 27 گذشته و دیگه امیدی به استخدام شدن نداریم…خیلی زور بزنیم یه جایی بتونیم با حقوق ناچیز و روزی ده ساعت کار بتونیم شغی پیدا کنیم…

 45. کمپین اعتراض به لغو استخدام استانداری هامی‌گه:

  سلام دوستان
  نظرتون درباره ی ایجاد یه کمپین با عنوان «اعتراض به لغو استخدام استانداری ها» چیه؟

 46. زهرامی‌گه:

  اگه ممکنه نمونه سوالات فتوشاپ رو در سایتتون بذارید

 47. خیرخواهمی‌گه:

  سلام اکثر دوستانی که سایت استخدامی میان فعلا بیکارن و زیر پوشش هیچ بیمه بازنشستگی نیستن ، خب با عقل سلیم نمیشه همین وضعیت رو بدون پوشش بیمه بازنشستگی ادامه داد ، بهترین کار داشتن بیمه هرچند بصورت آزاد که جزو سنوات خدمت دولتی هم محسوب میشه و میشه بعدا سنوات رو به اداره مربوطه انتقال داد ، ماهی هم 105 تومن هزینه ش ، داشتنش ارزش داره با وجود اینکه میشه گفت برای شخص بی درآمد تهیه ش مقداری مشکله ، این پیشنهادم به دوستان بود .

 48. mohamadمی‌گه:

  باید بریم پیش نماینده مجلس قم اگه موافق باشید ؟

 49. یه اطلاعیه مهممی‌گه:

  اگه میخاین زود تکلیفتون مشخص بشه برین از طریق نماینده تون پیگیری کنین، اگه مجلس تایید کنه دولت هم قبول میکنه.
  این گفته یکی از مسئولانه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی