۲۵۰ فرزند شهید در نوبت استخدام هستند

۲۵۰ فرزند شهید در نوبت استخدام هستند

مشاور استاندار اردبیل در امور ایثارگران گفت: ۲۵۰ نفر از فرزندان شهدا به دستگاه‌های اجرایی معرفی شدند و در نوبت استخدام هستند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رحیم صدقیانی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران اردبیل اظهار کرد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی استانی تلاش‌های جدی برای استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران انجام شده و تلاش جدی و فراگیر بر این است تا این رویه به شکل مطلوب به سرانجام برسد.
وی از عملکرد و اقدامات خود به جامعه ایثارگران استان در زمینه‌های اعمال ماده ۵۱، جذب و استخدام ۲۵۰ نفر فرزندان معظم شهدا به دستگاه‌های اجرایی گزارشی ارائه کرد.
دبیر شورای هماهنگی امور ایثارگران استان اردبیل، اجرای طرح سپاس و بازدید از خانواده‌های معظم شهدا، برنامه‌ریزی و پیگیری برگزاری یادواره یک‌هزار و ۲۰۰ شهدای ارتش در آخر آبان ماه امسال، مشکلات مربوط به بیمه تکمیلی، هزینه‌های درمانی، مناسب‌سازی معابر و محیط اداری برای تردد آسان جانبازان را مورد تاکید قرار داد.
در این جلسه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل نیز با بیان اینکه باید تمام تلاش خود را برای رفع مسائل و مشکلات ایثارگران به کار گیریم، گفت: خانواده معظم شهدا و جانبازان از سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند و باید تمامی تلاش و جدیت بر جلب رضایتمندی آنها و برآورده کردن نیازمندی‌ها و مطالبات آنها باشد تا بتوانیم دین خود را به این شهدا و جانبازان که جان و مال خود را در اعتلای ارزش‌ها، فضائل اخلاقی و دفاع از کیان اسلامی فدا کردند، ادا کنیم.
اقبال عباسی با اشاره به اینکه این جلسات به منظور نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات حمایت از ایثارگران و سیاست‌های عمومی دولت در زمینه امور ایثارگران هر سه ماه یک بار برگزار می‌شود، خواستار ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگران از سوی دستگاه‌های اجرایی و رفع مسائل و مشکلات در این زمینه شد.
وی افزود: باید با برنامه‌ریزی بهتر در جهت خدمت به جامعه ایثارگران گام برداشت و مسائل و مشکلات آنها را یکی پس از دیگری حل کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت، رمز پیروزی و ماندگار انقلاب شکوهمند اسلامی است که در تلاش هستیم با مشارکت و همکاری مطلوب دستگاه‌های اجرایی در راستای گسترش و نهادینه‌سازی این فرهنگ و همچنین رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در استان گام‌های مؤثرتری برداریم.

خبرگزاری فارس

دیدگاه ها (۱)

  1. amir می‌گه:

    از بسگی که ما بدبخت هستیم که همه جا باید اینا جلوتر از ما باشند ما هم صداهامون در نمیاد
    خوب بیایید یه کمپین بیکاران راه بندازید تا صداتون رو شاید فقط شاید بشنوند

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها