crm didar

پذیرش ۳۴۲ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهریور در خراسان رضوی

پذیرش ۳۴۲ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شهریور در خراسان رضوی
استخداممعاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی سهمیه دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی در این آزمون را ۳۴۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۶۹ مرد، ۱۳۰ زن و ۴۳ نفر نیز براساس نمره آزمون فارغ از جنسیت اختصاص دارد.
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی، کوکب موسوی گفت: در راستای عدالت‌محوری، جذب نیروی متخصص، تجمیع و بهینه‌سازی فرآیند استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور، چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ برای جذب ۱۰ هزار و ۹۷۴ نفر روز جمعه، سوم شهریور ماه، در دو نوبت صبح و عصر در ۵۳ حوزه، در ۳۱ استان و همزمان نیز در شهرهای مشهد، تربت حیدریه و سبزوار در استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این آزمون ۴۰۰ هزار داوطلب در کل کشور ثبت نام کرده‌اند، عنوان کرد: ۲۷ هزار ایثارگر واجد شرایط تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این آزمون شرکت دارند.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: براساس اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، سهمیه وزارت آموزش و پرورش ۸۲۱۲ نفر، ۱۶ دستگاه اجرایی کشور ۲۶۲۸ نفر و دستگاه‌های اجرایی استان البرز ۱۳۴ نفر از پذیرفته‌شدگان این آزمون است.
موسوی تصریح کرد: از مجموع سهمیه اختصاص یافته به دستگاه‌های اجرایی یاد شده ۴۵۴۸ مرد و ۴۲۴۵ زن هستند و ۲۱۸۱ نیز (براساس نمره آزمون) فارغ از جنسیت جذب خواهند شد.
وی سهمیه دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی در این آزمون را ۳۴۲ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۱۶۹ مرد، ۱۳۰ زن و ۴۳ نفر نیز براساس نمره آزمون فارغ از جنسیت اختصاص دارد. در این آزمون مشاغل اختصاصی مشمولان سهمیه ۲۵ درصد دستگاه‌های اجرایی استان ۲۴ عنوان، سهمیه آزاد و ۵ درصد ایثارگران و معلولان عادی نیز ۳۳ عنوان شغلی است.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان رضوی تاکید کرد: متقاضیان شرکت در این آزمون از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۹۶ با مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org می‌توانند کارت شرکت در آزمون را مشاهده و دریافت نمایند

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها