crm didar

پایان فروردین ۹۷ آخرین مهلت تمدید قرارداد کارگزاران صندوق در سراسر کشور

مصطفی شریعتی، مدیر‌کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اینکه دوره فعالیت کلیه قراردادهای منعقد شده کارگزاری صندوق تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۶ بوده، لازم است کارگزاران دارای قرارداد با صندوق، فرم تقاضای تمدید قرارداد خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز سی ویکم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ به مدیریت‌های استان مربوطه تحویل دهند تا نسبت به بررسی عملکرد و تمدید قرارداد آنان اقدام لازم صورت گیرد.

به گفته شریعتی، کارگزاران صندوق می‌توانند فرم درخواست تمدید قرارداد کارگزاری خود را از مدیریت‌های استان یا از بخش آئین‌نامه های سایت صندوق به نشانی www.roostaa.ir دریافت کنند.

وی همچنین از راه اندازی ۲۵۰ موسسه کارگزاری اختصاصی صندوق در سال ۹۶ خبر داد و گفت: به منظور ساماندهی و افزایش جذب بیمه شدگان، در سال ۹۶ اقدام به ساماندهی کارگزاری‌های موجود صندوق کردیم که پس از بررسی درخواست‌های رسیده، ۲۵۰ کارگزاری در قالب موسسه مجوز فعالیت دریافت کردند که به این ترتیب تعداد کارگزاران صندوق در سراسر کشور به ۱۹۰۰ کارگزاری رسیده است.

مدیر هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها گفت: در سال آینده نیز قصد داریم ۵۰۰ کارگزاری جدید در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم که متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از شرایط همکاری به دفاتر مدیریت‌های صندوق در مراکز استان‌ها مراجعه کنند.

شریعتی افزود: در راستای ساماندهی و یکسان سازی کارگزاران سراسر کشور، برای کلیه دفاتر کارگزاری تابلوهای یکسان طراحی و ساخته شد که به این منظور مبلغ ۳ میلیون ریال کمک هزینه ساخت به آنان پرداخت خواهد شد. همچنین برای کلیه مسئولان و کارشناسان دفاتر کارگزاری کارت شناسایی متحد الشکل صادر شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها