crm didar

هیچ استخدام جدیدی در شهرداری صورت نگرفته؛ ۷ هزار قراردادی تبدیل وضعیت شدند

به گزارش «نسیم آنلاین»، ناصر امانی در سیصد و چهل و هشتمین جلسه شورا در پاسخ به تذکرات اعضا پیرامون موضوعاتی نظیر واگذاری شهروند به بانک شهر و استخدام نیروهای جدید گفت: هیچ استخدام جدیدی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر تبدیل وضعیت کارمندان بر طبق آزمون برگزار شده سازمان اداری و استخدامی در دستور کار است و نیز تبدیل قرارداد ۷ هزار نفر از کارمندان به قرارداد هادیان شهر. با این حال قویا استخدام نیروهای جدید را تکذیب می‌کنم.

امانی در تشریح تبدیل وضعیت ۷ هزار نفر از کارمندان نیز گفت: در این امر نیز در بودجه سال جاری پیش بینی‌های لازم صورت گرفته و این امر مصوبه دارد. بر این اساس کارمندانی که با شرکت‌هایی نظیر مهیمن پوش قرارداد داشته‌اند و زیر مجموعه شهرداری بوده‌اند قراردادشان به هادیان شهر تبدیل وضعیت شده و ازاین به بعد یک شرکت طرف قرارداد با کارمندان خواهد بود.

امانی همچنین پیرامون استخدام ۴۲۰۰ نفر در مترو نیز گفت: بیش از ۲ هزار و اندی از این افراد در قالب شرکت‌های که با مترو قرارداد داشته‌اند فعالیت می‌کرده‌اند و شرکت مترو خود طرف قرار داد این افراد شد.

معاون شهردار همچنین در خصوص واگذاری شهروند به بانک شهر گفت: هنوز در تعیین قیمت واگذاری شهروند و شهر آفتاب به بانک شهر به توافق نرسیده‌ایم و هر زمان که قیمت نهایی شد هماهنگی‌های لازم با هیات اجرایی صورت خواهد گرفت.

امانی همچنین پیرامون واگذاری پردیس متروی تهران پارس گفت: تهاتر املاک یکی از راه‌های تامین بودجه غیر نقد است که این امر در بودجه سنواتی شهرداری آمده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها