crm didar

همه نیروهای شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت می‌شوند

علاوه بر این بحث استخدام شرکتی‌ها نیز به طور کامل حل و فصل شده و همه دستگاه‌های ملی و استانی موظفند، برای کارهای اداری که از نیروی‌انسانی استفاده می‌کنند، باید به طور مستقیم کار را انجام دهند و همه تبدیل وضعیت شده باشند.

فارس: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور گفت: تمام نیروهای شرکتی در دستگاه‌های اجرایی باید به قراردادی تبدیل وضعیت شوند.

ابراهیم عزیزی در حاشیه هشتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که در سخنرانی خود بر لزوم رعایت عدالت اجتماعی تأکید کرد، اما حدود یک سالی است که حدود ۷۰ هزار نفر سال گذشته در آزمون استخدامی استانداری‌های کشور شرکت کردند، اما هنوز نتیجه آن اعلام نشده است، اظهار داشت: در مورد افراد استخدامی جلسات متعددی با حضور معاونان ذی‌ربط استاندارها تشکیل شد و یک جلسه نیز با حضور استانداران و معاونان دستگاه‌های اجرایی ملی در وزارت کشور برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ادامه داد: در این جلسات همه مطالب بررسی شد و تمام مسائلی که در حوزه استخدامی دستگاه‌های ملی و استانی وجود داشت، به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت و ساماندهی شد و در حال حاضر آماده اجرا است.

عزیزی تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی باید نظم دقیق به وظیفه خود در این مورد عمل خواهند کرد، تا با حضور نیروهای جوان و کارآمد خدمت بیشتری به مردم ارائه شود.

وی افزود: علاوه بر این بحث استخدام شرکتی‌ها نیز به طور کامل حل و فصل شده و همه دستگاه‌های ملی و استانی موظفند، برای کارهای اداری که از نیروی‌انسانی استفاده می‌کنند، باید به طور مستقیم کار را انجام دهند و همه تبدیل وضعیت شده باشند.

وی ادامه داد: در مصوبات قبل نگرانی وجود داشت، در این مورد که باید فرد حتما یکسال سابقه کار داشته باشد که آن شرط نیز برطرف شد و نیاز به این سابقه نیست و تمام نیروهای شرکتی در دستگاه‌های اجرایی باید به نیروی قراردادی تبدیل وضعیت شوند. معاون رئیس جمهور تصریح کرد: مسائل در مورد کارمندان انتقالی نیز حل و فصل شد و کارهای اجرایی آن نیز در حال اجرا است.

 

برای اطلاع از سایر اطلاعیه های مرتبط اینجا کلیک کنید.

دیدگاه ها (۱۰)

 1. علی می‌گه:

  بانک توسعه تعاون یک بانک دولتی و زیر نظر وزارت کار تعاون و امور اجتماعی هستش و هیچکدوم از این نیروهای شرکتی خودش رو تبدیل وضعیت نکرده چون هیئت مدیره بانک صاحبان اصلی شرکت هستن

 2. شهرداری کرمان نیروهای شرکتی می‌گه:

  سلام باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما ریس محترم دیوان عدالت اداری مشکل ما نیروهای شرکتی شهرداری کرمان تا حدی حل شده و از شهردار محترم اقای مهندس بابای و دکترمحمدرضاخانی و شهردارمحترم منطقه دو مهندسمداح و حراست محترم مهندس نخهی تشکر میکنیم و تشکر خدمت جناب اقای مهندس توحید عادل پور سایه بزرک مردکرمان و شهردار سابق اقای مهندس ابوالقاسم سیف اللهی شهردارسابق کرمان ما کارگران درسته هنوز حقوق عقب افتاده داریم ولی وقتی خندهای اقای مهندس توحید عادل پور را میبینیم خستگی از تن ما بیرون میرود و امیدوار میشویم همیشه با نصحیت و خسته نباشید به ما امید میدهد ما از همگی این بزرگواران ممنونیم ما نیروهای شرکتی شهرداری کرمان یک خواهش داریم حقوق مارا سر برج تا برج بدهند تغییر وضعیت مهم نیست ما از همه این بزرگواران ممنونیم

 3. امیر نادری منش می‌گه:

  باسلام مدت ۷ سال هست در شهرداری ملایر مشغول به کار هست اما حالا میگن نیرو شرکتی هستی چکار باید کرد

 4. نیروی شرکتی بانک توسعه تعاون می‌گه:

  چرا به فکرنیروهای شرکتی بانک توسعه تعاون نیستید…

 5. گروهی از کارگران واحد زباله شهرداری کرمان می‌گه:

  با عرض سلام وخسته نباشید گروهی از کارگران واحد زباله شهرداری کرمان نیروهای شرکتی مشکل ما نیروهای شرکتی شهرداری کرمان واحد زباله شهرداری کرمان حقوق به ما دور میدن و بعد ازچد سال سابقه کار هنوز بصورت شرکتی داریم برای شهرداری کرمان کار میکنیم و حقوق ما دست شرکتها و واسطهای و توی جیب انها میرود و ما باید چند ماه خجالت زن بچه حان را بکشیم حالا ریس جمهوری محترم امده کرمان به شهرستان کرمان وشهرداری دستور دادن به شهرار که نیروای سابقه کار بالای پنچ سال و دیپلم.قراردادی مستقیم بندن بدون ازمون جون درحال کارهستند و یکجوری به شه کرمان نیروهای شرکتی واحد زباله را استخدام میکند بدون ازمون تکلیف نیروهای سابقه

 6. مهران می‌گه:

  سلام
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و مدیریت سایت
  مقصر اصلی این وضعیت خود ما نیرو های شرکتی هستیم.
  ایا شده تا بحال خواستمونو اشکار بصورت کاملا متحد عنوان کنیم؟
  بیشترین کارای ادارجات به گردن ما شرکتی هاست.همیشه تو سری خور قراردادی ها و رسمی ها هستیم اما هیچ وقت صدامون در نمیاد.
  مشکل از خود ماست.اگه یه اتلافی تشکیل بدیم از نیروهای شرکتی ارگان های مختلف و روزهای مشخصیو دست از کار بکشیم و بریم جلوی مجلس اعتراض خودمونو اعلام کنیم وضعیت اینجوری نمیمونه
  خیالتونو راحت کنم هیچ وقت وضعیت ما درست نمیشه مگر اینکه خودمون بخوایم.خودتونو جای اون بالایی ها بزارید شما بدتون میاد یه عده برات نصف قیمت کار کنن بدون پاداش؟؟؟؟؟
  هر کی موافقه اعلام کنه تو قسمت پاسخ اسم ارگانشو بنویسه تا بتونیم یه جمعیو تشکیل بدیم و گسترش بدیم تا به حقمون برسیم.

 7. سام می‌گه:

  سلام لطفا یه نگاهی هم به پارک های علم و فناوری بندازید با وجود نیاز زیاد به نیرو باز هم از قراردادی کردن نیروها تفره میرن . اگه واقعاذ انصافی مونده برای مسلمون نباید همچین حق خوری بشه….

 8. عباس شاکری می‌گه:

  باسلام من در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی کار میکنم پانزده سال است سابقه کار دارم نیروی شرکتی بودم چند سال تو دولت قبلی قراردادی شدم ولی تو این دولت اومدن اقوام خودشان قراردادی کردن و ما رو از قراردادی به شرکتی اینهم دولت اعتدالی که خودم سنگش رو به سینم میزدم غافل از اینکه سینه خودم رو میشکافد

 9. ehsan می‌گه:

  با سلام خدمت مدیر عامل محترم توزیع برق خوزستان چرا وضعیت پرسنل پیمانکار شرکت توزیع برق شوشتر مشخص نمیشود

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها