crm didar

همه معلمان پیش دبستانی، خدمات آموزشی و نهضت استخدام می شوند

خبر ۴ تیر ۹۶: همه معلمان پیش دبستانی، خدمات آموزشی و نهضت استخدام می شوند

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حذف رشته‌های دانشگاه آزاد به‌دلیل حفظ منافع کسانی است که دستی در مراکز آموزش غیردولتی و حیاط خلوتی در بخش خصوصی دارند.

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت با اشاره به حذف برخی از رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی از دفترچه آزمون کارشناسی ‌ارشد اظهار داشت: حذف ۲ هزار و۹۰۰رشته دانشگاه آزاد فاقد توجیه و در نتیجه عملکرد افراط و تفریطی است که باعث آسیب به دانشگاه آزاد و دانشجویان می شود.

وی با بیان اینکه هفته آینده منتظر توضیح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درباره حذف رشته های دانشگاه آزاد در مجلس هستیم افزود: اینطور به نظر میرسد که شاید منافع کسانی که دستی در مراکز آموزش غیر دولتی و حیاط خلوتی در بخش خصوصی دارند با گسترش دانشگاه آزاد به خطر می افتد.

کوچکی نژاد با اشاره به حذف کنکور دکتری دانشگاه آزاد بیان داشت: این قانون از زمان تصویب دارای اشکالاتی بوده و با توجه به اینکه دانشگاه آزاد دارای توانایی زیادی در برگزاری آزمون سنجش است این آزمون باید مجددا به دانشگاه آزاد سپرده شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مانع ادامه چنین روش‌های غیر‌قانونی و غیرعرفی می‌شویم اذعان داشت: اجازه رفتارهای غیرمنطقی در ارتباط با دانشگاه آزاد به کسانی که در وزارت علوم قابل نفوذ هستند را نمی‌دهیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ارتباط با آخرین وضعیت حق التدریس نیروهای آموزش و پرورش گفت: پیشنهادی مبنی بر حل مشکلات این گروه از نیروهای آموزش و پرورش که شامل ۷۰۰ هزار نفر در سراسر کشور هستند مطرح و مورد توجه و بررسی قرار گرفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه  پشنهاد بنده مورد توجه وزارت آموزش پرورش و اعضای کمیسیون قرار گرفته است افزود: بر اساس این پیشنهاد همه نیروهای پیش دبستانی، خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی که در آموزش و پرروش در طول ۳سال فعالیت داشتند به صورت پیمانی استخدام می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها