crm didar

نیروی انسانی تحصیل کرده جذب ادارات دولتی می شود

سنندج – خبرگزاری مهر: معاون حقوقی امور مجلس و استان ‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در صورت صدور مجوز نیروهای تحصیل کرده تا پایان سال جذب ادارات دولتی می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالعلی تاجی روز پنجشنبه در گردهمایی معاونین نیروی انسانی استانداری های منطقه چهار کشور در سنندج اظهار داشت: دولت نیازمند کارکنان و نیروهای مستعد و تحصیل کرده است که در صورت فراهم شدن بسترهای لازم جذب نیروی جدید تا پایان سال در بخش های تخصصی ادارت دولتی اجرایی می شود.

وی افزود: حوزه نیروی انسانی کارآمد در کشور نیازمند توجه بیشتری است و یکی از اقدامات مهم دولت های نهم و دهم طی چند سال اخیر فراهم سازی بستر و زمینه کار و فعالیت جوانان تحصیل کرده متناسب با تخصص های مورد نیاز در ادارات است.

معاون حقوقی امور مجلس و استان ‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری خدمات دولت های نهم و دهم در حوزه مدیریت منابع انسانی را ارزشمند عنوان کرد و ادامه داد: باید با برنامه ریزی نیروهای شرکتی تعیین وضعیت شوند و به صورت قراردادی در ادارات دولتی جذب شوند.

تاجی با اشاره به ابلاغ پیش نویس مصوبه استخدام نیروهای تحصیلکرده از سوی رییس جمهور به استانداران سراسر کشور بیان کرد: طبق این مصوبه نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شده و تکلیف استخدام نیروی انسانی تحصیل کرده در استان ها نیز روشن می شود و نیروهای شرکتی که حداقل یک سال سابقه کار دارند، در چهارچوب مصوبه ماده ۳۲ می توانند تغییر وضعیت داده شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موانع موجود ساماندهی نیروی انسانی اشاره کرد و یادآور شد: برای کاهش این موانع دو تبصره به ماده ۴۵ اضافه شده است و در حال حاضر اختیارات استخدامی استانداران نسبت به گذشته وسیع تر شده است.

گردهمایی معاونین نیروی انسانی استانداری های منطقه چهار کشور با حضور استان های ایلام، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، لرستان و همدان در سنندج برگزار شد.

 

منبع خبر : خبرگزاری فارس

دیدگاه ها (۱)

  1. ملیحه بلاغی می‌گه:

    خوب است

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها