نوشته های کاربران در قالب طنز و سرگرمی ۹۴

به دلیل مشکلات فنی صفحه قبلی حذف شد.

صفحه دوم نوشته های کاربران در قالب طنز و سرگرمی 

سایت استخدام بخاطر نوع محتوای آن معمولا دوستانی را شامل می شود که جزو کارجویان و متقاضیان شغل به حساب می آیند، و بنا به ظرفیت های موجود بازار کار طبیعتاً همه متقاضیان فرصت شغلی مناسب خود را بدست نمی آورند.
به همین خاطر تقریباً اکثر کاربران از عدم بدست آوردن فرصت شغلی مناسب نگران و ناراحت بوده و در قسمت نظرات، مرتباً نگرانی خود را در قسمت نظرات سایت درج می کنند، همچنین دغدغه کارجویان بخاطر عدم رعایت ضوابط مورد نیاز در آزمونهای استخدامی در برخی ادارات و ارگانها باعث شده قسمت نظرات شامل نظراتی باشند که نوعی احساس یاس و نا امیدی را در سایت به خوانندگان القا می کنند، به همین خاطر با ارسال نظرات برخی دوستان در قالب طنز سعی کردیم با شکستن جو موجود، در کنار ارائه اطلاع رسانی مناسب از فرصت های شغلی در سطح کشور، شاهد فضای سرشار از شادی و نشاط در بین کاربران و کارجویان نیز باشیم.
البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که قالب طنز در نوشته ها با سبک طنزهای نامناسب محاوره ای تفاوت داشته و بخاطر عمومی بودن سایت باید مطالبی در سایت ارسال شود که مناسب شخصیت کاربران محترم سایت بوده و طنزهایی که در آن به نوعی به برخی هموطنان توهین یا بی احترامی شود شایسته کاربران نخواهد بود.
بنابراین لطفاً از ارسال مطالب طنز در قسمت نظرات مطالب دیگر خودداری کرده و از این بخش بعنوان نوعی زنگ تفریح دوستان بعد از مطالعه آگهی های استخدامی استفاده شود.

لینک صفحه اول نوشته های کاربران در قالب طنز و سرگرمی

دیدگاه ها (۱۸۶)

 1. پـــــرنیـــــــان می‌گه:

  سلام سلام سلااااااااااااااام
  چطورید دوستااااااااااااااااان
  خوبین؟خوشین؟ (بلله بلهه میدونم خوشی سیری چند؟؟؟)
  غم و غصه و مشکل و نداریو بیماریو فشار اقتصادی و دلار ۱۴ تومنی و پیاز کیلو ۷ تومنی تو شهر ماهم هست ولی چه کنیم که انسان به امید زندس و دلش کمی شادی میخواد
  اقا تعطیلات ۴ روزه را چگونه گذراندید؟؟ تو خونه حتی تا نهارخوران هم نرفتیم اینقد که بی حس و حال بودیم همممممممممممممهههههههه
  اها راستی عید فطر مباااااااارررررررک طاعات همگی قبول
  دلم براتون خیلی تنگ شده
  برا چرت و پرت گفتنا حتی!!!!
  ایمان خان مبارکه بابا شدی
  من حتی حدود یک ساله که قرمز جونمم ندیدم دلم براش یه ذره شده
  اسم نمیبرم از همه ی دوستان ولی بدونید برای تک تکتون دلتنگم
  و برای همه اوضاع و حال و هوای بهتری رو از خدا میخوام
  خدای مهربون پشت و پناهتون

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها