نهضتی ها از اول مهر به کار گرفته می شوند

شاپور محمد زاده، رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، درباره آخرین جزئیات از به کار گیری نهضتی ها به عنوان حق التدریس و استخدام گفت:
برای این موضوع دو مصوبه داشته ایم. یکی مصوبه سال ۹۵ برای جذب نهضتی‌ها به عنوان حق التدریس و دیگری مصوبه سال ۹۷ برای استخدام نهضتی‌ها را داریم.
وی در ادامه گفت: مصوبه ۹۵ برای به کارگیری آن‌ها به عنوان حق التدریس است که دو هفته پیش مصوبه‌ای را برای استان‌ها فرستادیم که قرار است بر این اساس استان‌های ما اگر در رشته‌ی خاصی و با توجه به جنسیت نیاز داشته باشند همان گونه که از حق التدریس‌ها جامانده و پیش دبستانی‌ها استفاده می‌کنند از آموزش دهنده‌های نهضت هم استفاده کنند.
محمد زاده در ادامه بیان کرد: میزان جذب با توجه به نیاز استان‌ها متفاوت است و اینکه که چه تعداد باید حق التدریس جذب شود میزان کمبود را می‌توانند از حق التدریس‌های ما استفاده کنند.
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه گفت: این مصوبه بعد از ۳ سال تاخیر اجرایی و ابلاغ شد.
محمد زاده افزود: مصوبه سال ۹۷ مربوط به استخدام است که آیین نامه آن در کمیسیون اجتماعی دولت در دست بررسی است و امیدواریم به زودی به نتیجه برسیم.

منبع : خبرگزاری میزان

دیدگاه ها (۳)

  1. طاهری می‌گه:

    کدوم نهضتی ها حق تدریس میشن منظورتون ۹۲ ب بعد هم هستش

  2. نرگس می‌گه:

    با سلام من آموزش دهنده نهضت هستم که در سال ۹۱ یک دوره کلاس داشتم و تا کنون به صورت مستمر با نهضت همکاری دارم آیا شامل مشمولین طرح استخدامی در سال ۹۸ می شوم؟ ممنون میشوم اگر پاسخ دهید.

  3. محمد می‌گه:

    سلام ایاراهی برای مطلع شدن ازاینکه اسم اموزش دهنده ی نهضت درثبت اطلاعات نهضت براتغییروضیت ازنهضت به حق تدریسی ثبت شده یانه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها