نقش و جایگاه بخش تعاون در برنامه ششم توسعه تقویت شود.

ابلاغیه ویژه نوبخت برای بخش تعاون 

رئیس سازمان مدیریت در ابلاغیه‌ای به روسای این سازمان در استان‌ها اعلام کرد: نقش و جایگاه بخش تعاون در برنامه ششم توسعه تقویت شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدباقر نوبخت در بخشنامه ای به تمامی روسای سازمان‌های مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها اعلام کرد: با توجه به جایگاه رفیع بخش تعاون در قانون اساسی و حَسَب تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مبنی بر ارتقای سهم و نقش این بخش در اقتصاد ملی و لزوم مشارکت مردم در قالب تشکل های تعاونی در اقتصاد بر پایه سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و به لحاظ تاثیرات مهمی که تقویت این بخش بر اشتغال و کاهش محرومیت ها و توسعه عدالت اجتماعی دارد، اقدامات ویژه ای صورت گیرد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این بخشنامه با تاکید بر اینکه نقش و جایگاه بخش تعاون در برنامه ششم توسعه تقویت شود، اظهارداشت: از ظرفیت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استفاده مطلوب خواهد شد.
نوبخت همچنین در این بخشنامه از روسای سازمان های مدیریت استان‌ها خواست که اقدامات و تمهیدات لازم در جهت ساز و کار مناسب برای در اولویت قرار گرفتن این بخش در بهره مندی از منابع مالی کشور صورت گیرد و موضوع رفع مشکلات و موانع نشکیل تعاونی ها و تسهیل مشارکت مردم در قالب تشکل های تعاونی در اقتصاد ملی و تقویت ارائه خدمات آموزشی به تعاونگران مورد توجه قرار گیرد.
در این بخشنامه همچنین آمده است که از ظرفیت‌های دستگاه های مختلف به ویژه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تقویت این بخش استفاده مطلوب صورت گیرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها