قبول شدگان آزمون وزارت نیرو اسفند 91 +نمونه فرم قرارداد پیمانی شركت برق منطقه اي يزد و کرمان

قبول شدگان آزمون وزارت نیرو اسفند 91 +نمونه فرم قرارداد پیمانی شركت برق منطقه اي يزد و کرمانReviewed by MODIR on Feb 4Rating:

[box type=”download” ]

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

استخدام در وزارت نیرو سال 91-سوالات آزمونهای قبلی

مهمترین سوالات آزمون وزات نیرو ۹۱[/box]

استخدام وزارت نیرو سال ۹۲

جزوه ۸۰۰ پرسش و پاسخ برای بچه های قدرت

نمونه فرم قرارداد پیمانی شرکت برق باختر

خبر 15 بهمن92 –  برگزاري مراسم اداي سوگند كاركنان تازه استخدام يافته در شركت برق منطقه اي يزد 

مراسم تحليف و اداي سوگندنامه توسط نيروهاي استخدامي جديد شركت برق منطقه اي يزد در مركز آموزش‌ شهيد زنبق يزد برگزار شد.

 در ابتداي اين مراسم كه با حضور معاونان و جمعي از مديران شركت برق منطقه‌اي يزد برگزار شد؛ مهندس صباغ زادگان مديرعامل شركت، ضمن بيان تاريخچه‌ي برق يزد، به روند توسعه‌ي شبكه و تاسيسات برق در استان پرداخت و ساختار صنعت برق، قدرت نصب شده‌ي نيروگاهي و ميزان مصرف انرژي را براي نيروهاي استخدامي جديد تشريح كرد و افزود: رتبه‌ي شاخص عملكرد مهندسي شركت برق منطقه‌اي يزد در كشور دوم و در منطقه‌ي جنوب شرق اول است و استخدام نيروهاي متخصص و متعهد و همكاري با نيروهاي باتجربه، مي تواند هدف اصلي اين شركت را كه خدمت به مردم، تامين برق پايدار و توسعه‌ي اين صنعت زيربنايي است؛ تحقق بخشد.

 وي در ادامه با تاكيد بر فعاليت‌هاي كارشناسي اظهار داشت: شناخت، دقت، احتياط، مطالعه و بررسي، نه تنها مي تواند از بروز حوادث جلوگيري كند بلكه حوادث و تجربيات و تهديدها را به فرصت و دانش تبديل مي كند.

 پس از سخنان مديرعامل، متن سوگندنامه قرائت و امضاء شد كه بر اساس آن نيروهاي استخدامي جديد، در برابر قرآن و كتاب آسماني خود سوگند ياد كردند تا ضمن رعايت ضوابط و مقررات، تمام تلاش خود را به منظور خدمت صادقانه به مردم و پيشرفت و اعتلاي ميهن ايران اسلامي خود به كار گيرند و سپس متن منشور اخلاقي كاركنان دولت قرائت و توسط نيروهاي جديد امضاء شد.

 شايان ذكر است 105 نيروي تازه استخدام شركت برق منطقه اي يزد پس از انجام مراسم تحليف در كلاس‌هاي آموزش مورد نياز شركت كردند.

 محمدحسين ميرشمسي مدير دفتر برنامه ريزي نيروي انساني و آموزش شركت اظهار داشت: نيروهاي تازه استخدام در اولين ماه شروع به كار خود، آموزش‌هاي اوليه‌ي لازم از قبيل: آشنايي با واحدها و ساختار سازماني شركت، ارتباطات موثر در سازمان، آشنايي با ماموريت و ساختار، آشنايي با قوانين كار، اخلاق حرفه‌اي در نظام اداري، ايمني عمومي، فرهنگ سازماني و آيين مكاتبات اداري را فرا خواهند گرفت و از ابتداي اسفندماه92 كار خود را در واحدهاي مربوطه آغاز خواهند كرد.

 خبر 15 بهمن 92 – برگزاری مراسم ادای سوگند 71 نفر از پرسنل جدید شرکت برق منطقه ای کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان در این مراسم که باحضور حجت الاسلام عرب پور امام جمعه موقت کرمان – مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و مهندس نصرالهی مدیر عامل ، معاونین و جمعی از کارکنان برق کرمان برگزار شد ابتدا مهندس نصر الهی ، ضمن گرامیداشت ایام الله ده مبارک فجر و و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ورود پرسنل جدید را به آنها تبریک گفت و اظهار داشت صنعت برق به عنوان یک صنعت زیربنایی نقش حساس وخاصی در جامعه دارد و تا زمانی که هست احساس نمی شود اما همین که یک ساعت دچار بی برقی شویم خلا آن به شدت محسوس می شود . وی در گزارشی وضعیت برق استان در قبل از انقلاب تا کنون را برای حضار بیان کردند و وظایف شرکت را در راستای تولید و انتقال برق و همچنین چالشهای آنرا بویژه در بخش کشاورزی ، افت ولتاژ برق در مناطق جنوبی استان و از همه مهمتر منابع مالی مطرح و افزود : اکنون که 71 نفر به عنوان پرسنل جدید وارد شرکت می شوند باید شاهد یک جهش در مجموعه شرکت باشیم و نیروهای جدید باید با منش جدید وارد سیستم شده و راهکار ارائه دهند و در برابر چالشها خلاقیت داشته و روش های جدید برای حل مشکلات و پایداری شبکه ارایه نموده و مشارکت جدی در کمیته تحقیقات و پیشنهادات داشته باشند وی در ادامه داشتن سلامت نفس ، صداقت در گفتار و رفتار ، مسئولیت پذیری ، تعهد و تعلق سازمانی داشتن در برابر خدمت به مردم را سر لوحه کار خود قرار دهند .

در ادامه مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری طی سخنانی از پرسنل جدید خواست تا به گونه ای کار کنند که در پایان دوره خدمت خود حسرت روزهای گذشته را در دل نداشته باشند وی گفت امروزه دولت به دنبال بزرگ کردن بدنه خود نیست پس در این ساختار کوچک آنهایی می مانند که خوب کار کنند تا بعد از سی سال با یک تجربه مفید بتوانند وارد جامعه بشوندوفکر هر جوان باید در جهت ارتقای نظام باشد وی با اشاره به بندهای سوگند نامه ، این سوگند را هم حقوقی و هم دینی دانست که پرسنل باید با توسعه ارزش های دینی و الهی در محیط کار بپردازند و با دانش اندوزی و ارتقای سطح علمی خود این امر را محقق سازند .

حجت الاسلام عرب پور امام جمعه موقت کرمان نیز ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر گفت : سوگند نامه یک پیمان صوری نیست بلکه یک تعهد شرعی و حقوقی است و قطعا باید پاسخگو باشیم و خداوند ناظر و شاهد بر این عهد است و اگر کسی در کار خود کم کاری یا اهمال کند مزدی را که دریافت می کند حلال نیست پس سعی کنید کارتان را محکم و با فوریت انجام دهید .شایان ذکر است در ابتدای جلسه مهندس رشیدی معاون منابع انسانی شرکت گزارشی را از روند استخدام از مرحله کسب مجوز استخدام ، اطلاع رسانی از طریق رسانه ها ، برگزاری آزمون ، مصاحبه و گزینش را برای اطلاع حضار بیان کرد وی صنعت برق را یکی از با اهمیت ترین صنایع دانست و خدمت کردن و جزء خانواده بزرگ صنعت برق بودن را افتخار دانست واذعان کرد منابع انسانی کارآمد از جمله مهترین شاخص های صنعت برق است و از پرسنل جدید خواست تا با در اختیار گرفتن علم خود کمک کنند تا این صنعت پویاتر و شکوفاتر شود

در ادامه استاد مجیدی فر استاد اخلاق مباحثی را پیرامون کار از دیدگاه قرآن و اسلام ارائه نمود . در پایان نیروهای جدید در برابر قرآن مجید مراسم سوگندنامه خود را اجرا نمودند .

گفتنی است پرسنل جدید پس از گذراندن دوره های توجیهی و آموزشی در واحدهای خود مشغول به کار خواهند شد

خبر 9 بهمن 92 – ‏مراسم تحلیف پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏

مراسم تحلیف و آغاز به کار پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان طی دو روز در مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی صنعت آب  و  برق خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در مراسم تحلیف و آغاز به کار دارندگان مدرک فوق دیپلم و کارشناس،  مدیرعامل شرکت گفت: دنیای کنونی دنیای سازمان ها است که متولیان و گردانندگان آنها انسان ها هستند.

محمود جانقربان افزود: سازمان ها نه تنها بدون نیروی انسانی مفهومی ندارند بلکه  امروزه  نقش و کارکرد آنها بدون عامل مهم و حیاتی نیروی انسانی غیرممکن خواهد بود که این نشان دهنده ارزش و جایگاه انسان ها در سازمان ها است.

وی ادامه داد: کسانی که در مراسم امروز حضور دارند از بین 16 هزار نفر انتخاب شده اند  که ورود آنها را به شرکت برق منطقه ای خوزستان خیر مقدم می گویم و امیدوارم با پشتکار و تلاش فراوان بتوانید درخدمت کشور ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان های آن با حضور خود در مسوولیت هایی که به شما محول می شود، باشید.

جانقربان تصریح کرد : با وجود تاریخچه صد ساله صنعت برق در کشور ،  ایران در رتبه چهاردهم دنیا از لحاط تولید برق و خوزستان نیز با داشتن نیروگاههای حرارتی و برق آبی و… دومین تولید کننده برق کشور به شمار می رود.

وی اظهار داشت: صنعت برق پایه و اساس توسعه در هر کشوری محسوب می شود و خدمت شما در این صنعت زیربنایی مایه افتخار شما   می باشد .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: محدوده فعالیت شرکت برق منطقه ای خوزستان استان های خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد با وسعتی بالغ بر 81 هزار کیلومترمربع است  که مسوولیت تولید و انتقال برق در بخش شبکه فوق توزیع را برعهده دارد.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در این مراسم گفت: بعد از اعلام فراخوان 16 هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 13548 نفر مرد و 1939 نفر زن بودند که در مجموع 15487 نفر در جلسه آزمون حاضر شدند .

وی خاطر نشان کرد:  آزمون کتبی استخدامی با توجه به مجوز صادر شده استخدام در روزهای پنج شنبه و جمعه 10 و11 اسفندماه 91 در حوزه های اهواز و یاسوج با شرکت حدود 16 هزار نفر در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برگزارشد .

کیوان خورسند ادامه داد: بعد از اعلام نتایج،  افراد حاضر در این مراسم به مصاحبه علمی و سپس گزینش دعوت ودرنهایت پذیرفته شدند .

وی اظهار داشت : تعدادپذیرفته شدگان در مجموع 367نفر بوده که شامل 200نفر دیپلم ،74نفر فوق دیپلم و93 نفرلیسانس  می باشند .

گفتنی است این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت ، معاونان ، مدیران وکارشناسان برق منطقه ای خوزستان برگزارشد و پذیرفته شدگان با ادای سوگندنامه و پایبندی به منشور اخلاقی  به طور رسمی کار خودرا آغاز کردند  و از شنبه 12 بهمن دوره های آموزشی و توجیهی آنها شروع خواهد شد .

خبر 5 بهمن 92 – دوره آموزشی آغاز خدمت کارمندان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری برگزار شد

دوره آموزشی آغاز خدمت برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری به مدت ۷۰ ساعت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری، رحمان صادقی، مدیر مالی و پشتیبانی این شرکت، در این باره گفت: این دوره آموزشی با همکاری معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت و بر اساس سر فصل های آموزشی مصوب برگزار شد.
صادقی هدف از این دوره را آشنایی نیروهای تازه استخدام شده با وظایف رشته شغلی، ساختار تشکیلات صنعت آب و همچنین قوانین و مقررات مرتبط با رشته شغلی بیان کرد و تاریخ شروع به کار این نیروها را پس از پایان این دوره اعلام کرد

خبر 4 بهمن 92 – کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه‌ای استان مرکزی سوگند خوردند
پنجشنبه، ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ – ۱۰:۵۸:۲۲
کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه‌ای استان مرکزی در مراسمی که با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، با قرائت سوگندنامه و منشور اخلاقی – اداری شرکت، در برابر کلام ا… مجید سوگند خوردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان مرکزی ، مدیر عامل شرکت در این مراسم گفت: مسئولیت پذیری در بخش آب تعهد بسیار سنگینی است؛ به ویژه که با ادای سوگند در برابر کلام ا… مجید و نصب العین قراردادن اهدافی همچون صداقت، امانتداری، وجدان کاری و عدالت، همراه باشد.
مهندس نورالدین بازگیر افزود: اگر بخواهیم وجدان کاری و انضباط اجتماعی را در محیط کسب و کار در خود به وجود آوریم، قطعاً یکی از مهم ترین عوامل، عمل کردن به منویات و آموزه های دینی و رعایت اهداف منشور کارکنان و اهداف این سوگندنامه خواهد بود.
وی دو عنصر امانت داری و عدالت را جزء سخت ترین اهداف حوزه کاری برشمرد و افزود: باید تا آنجا که می توانیم به امانت داری و عدالت اداری خود را نزدیک کنیم.
بازگیر توزیع صحیح و مدیریت مصرف بهینه آب و همچنین حفاظت و نگهداری از آن را در بخش های مختلف صنعت، شرب و کشاورزی، از مصادیق ارزشمند امانت داری دانست.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی از همکاران تازه اسخدام شده درخواست کرد: از اولین روز کاری، با برنامه کار خود را شروع کنند و با افق و رئوس برنامه های شرکت در قالب کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت و با فضای کار شرکت آشنا شوند؛ چرا که توفیق شرکت، توفیق استان رابه دنبال خواهد داشت و سربلندی استان نیز موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد.

خبر 3 بهمن 92 -برگزاری  کارکنان تازه استخدام شده شرکت برق منطقه ای خوزستان همین الان یک اس ام اس از طرف برق منطقه ای واسم امد. نوشته :مراسم تحلیف پذیرفته شدگان استخدامی برگزار می گردد.
زمان : سه شنبه مورخ ۸ بهمن ساعت ۸:۳۰
مکان: اهواز ، گلستان ، مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان
حضور در این مراسم الزامی است ( روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان )

خبر 3 بهمن 92 – کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای استان بوشهر سوگند خوردند

کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان بوشهر در مراسمی که با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت برگزار شد، با قرائت سوگندنامه و منشور اخلاقی – اداری شرکت در برابر کلام ا… مجید سوگند خوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان بوشهر، مدیر عامل شرکت در این مراسم گفت: مسئولیت پذیری تعهد بسیار سنگینی است؛ به ویژه که با ادای سوگند در برابر کلام ا… مجید و نصب العین قراردادن اهدافی همچون صداقت، امانتداری، وجدان کاری و عدالت، همراه باشد.
مهندس شاهپور رجایی افزود: اگر بخواهیم وجدان کاری و انضباط اجتماعی را در محیط کسب و کار در خود به وجود آوریم، قطعاً یکی از مهم ترین عوامل، عمل کردن به منویات و آموزه های دینی و رعایت اهداف منشور کارکنان و اهداف این سوگندنامه خواهد بود.
وی دو عنصر امانت داری و عدالت را جزو سخت ترین اهداف حوزه کاری برشمرد و افزود: باید تا آنجا که می توانیم به امانت داری و عدالت اداری خود را نزدیک کنیم.
رجایی توزیع صحیح و مدیریت مصرف بهینه آب و همچنین حفاظت و نگهداری از آن در بخش های مختلف صنعت، شرب و کشاورزی را از مصادیق ارزشمند امانت داری دانست.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر از همکاران درخواست کرد: از همین اولین روز کاری، با برنامه کار خود را شروع کنند و با افق و رئوس برنامه های شرکت در قالب کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت و فضای کسب و کار شرکت آشنا شوند؛ چرا که توفیق شرکت، توفیق استان رابه دنبال خواهد داشت و سربلندی استان نیز موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد.
معاون برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت آب منطقه ای استان بوشهر نیز گزارشی از عملکرد این معاونت ارائه داد و به تشریح مراحل جذب و استخدام نیروی انسانی پرداخت.
مهندس سید مسعود نصرتی در ادامه به برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان تازه استخدام شده نیز اشاره کرد و افزود: آشنایی با قوانین و مهارت های ارتباطی، فرهنگ سازمانی، خدمات کشوری،اخلاق حرفه ای، حقوق و مزایا و نیز آشنایی با تشکیلات دولتی و ساختار شرکت، از جمله سرفصل های آموزشی بود که کارکنان طی دوره ای یک ماهه، آنها را فرا گرفتند.
وی اجرای دوره آموزشی و تکمیلی حراست را از دیگر دوره های آموزشی یاد شده عنوان کرد.
نصرتی افزود: آزمون استخدامی وزارت نیرو با فراخوان عمومی و همزمان در سراسر کشور، اسفندماه سال گذشته برگزار شد و پس از اقدامات قانونی از جمله مصاحبه، گزینش و کسب شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان، تعداد ۲۵ نفر به استخدام شرکت آب منطقه ای استان بوشهر درآمدند.
وی خاطرنشان کرد: این کارکنان از امروز یکم بهمن ماه و با صدور احکامشان در بخش های مختلف و مورد نیاز شرکت، بر حسب رشته های تخصصی آنها در واحدهای روابط عمومی، برنامه ریزی و بهبود مدیریت،حراست و امور محرمانه، طرح و توسعه، حفاظت و بهره برداری، مطالعات، مالی و پشتیبانی و حقوقی، برای خدمت رسانی در حوزه ستادی و شهرستانی فعالیت خود را آغاز کردند.

خبر 30 دی 92 – مراسم اداي سوگند وآشنايي با پذيرفته شدگان آزمون استخدامي كاركنان جديد الاستخدام  شركت برق منطقه ای گیلان سال 1391

شركت سهامي برق منطقه اي گيلان به تعداد 132نفر ساعت 9 صبح مورخ 1/11/92 در ستاد شركت برق منطقه اي گيلان با حضور مدير عامل،معاونين و مديران اينشركت برگزار مي شود.

خبر 23 دی 92 – مراسم تحليف و آغاز بکار کارکنان جديد شرکت آب منطقه اي سيستان وبلوچستان

لینک خبر

خبر 22 دی 92 – کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد سوگند خوردند
مراسم ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی 16 نفر از کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت، در این مرسم گزارشی از فرایند جذب و استخدام تعداد 20 نفر نیروی جدید ارائه داد.
وی گفت: از تعداد 698 نفر افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت در اسفندماه سال گذشته، تعداد 35 نفر به عنوان پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت اعلام شدند که پس از برگزاری آزمون مهارتی (مصاحبه) و طی کردن مراحل گزینش، تعداد 12 نفر در سهمیه آزمون و پنج نفر در سهمیه ایثارگران توسط معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو تایید شدند.
وی افزود: این افراد پس از گذراندن دوره آموزشی توجیهی بدو استخدام، از امروز دوره کارورزی خود را به مدت یک ماه در معاونت ها و بخش های مختلف شرکت گذارنده و احکام کارگزینی آنها نیز پس از تکمیل پرونده پرسنلی صادر خواهد شد.

خبر 21 دی 92 -جلسه معارفه کارکنان جدید برق منطقه ای سیستان و بلوچستان

این دوره ها از تاریخ ۹۲/۰۹/۲۵ لغایت ۹۲/۱۰/۹ در محل مرکز آموزش زاهدان برگزار گردید.دوره های تخصصی نیز از بیستم دیماه آغاز و پیش بینی میشود تا پانزدهم بهمن ماه به اتمام برسد.

خبر 20 دی 92 – جلسه معارفه کارکنان جدید برق منطقه ای تهران

تصاویر جلسه قرائت قسم نامه کارکنان جدیدالاستخدام برق منطقه ای تهران ۹۲٫۱۰٫۱۴

لینک تصاویر مربوطه

خبر 17 دی 92 – دوره آموزشی کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

دوره آموزش حضوری آغاز خدمت کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت این شرکت در این باره گفت: این دوره آموزشی به مدت ۷۰ ساعت از سوی مجتمع آموزشی و پژوهشی فارس و در محل جهاد دانشگاهی یاسوج برگزار شد.
احمدی گفت: تعداد ۱۷ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پس از گذراندن دوره کارورزی و کسب موفقیت و همچنین ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی در ستاد شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد و ادارات منابع آب شهرستان های تابعه مشغول به کار خواهند شد.

خبر 15 دی 92 -معارفه همکاران جدید آب منطقه ای گیلان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان؛ تعدادی از نیروهای جدید این شرکت پس از موفقیت در آزمون استخدامی وزارت نیرو که در اواخر سال گذشته برگزار شد کار خود را رسماً آغاز کردند.

در این معارفه مهندس سیف اله آقابیگی مدیر عامل و رئیس هئیت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان  ضمن خیر مقدم به نیرو های جدید و آرزوی سلامتی و موفقیت برای آنها گفت: انشاءا… منشاً خیرات باشید برای استان گیلان که یکی از حیاتی ترین و موثرترین کالا برای مردم آب است که امیدوارم این رسالت بزرگ و کارآمدی خود را برای خدمت رسانی به مردم در این مجموعه انجام بدهید.

وی در ادامه افزود: مهمترین عنصر در نظامات اداری، نیروی کار آمد می باشد که موجب توسعه، عمران و آبادانی منطقه می شود، اگر کشور ما توسعه روز افزونی پیدا کرده است به واسطه ی نیروی کار آمد شاغل و مدبری که توانسته اند ایران را به توفیقات عرصه بین الملل برسانند.

مهندس آقابیگی در پایان گفت: شما ها این افتخار را دارید که در دستگاه اجرایی وارد شده اید که بزرگترین پروژه های عمرانی استان گیلان در اختیار این مجموعه قرار دارد، امیدوارم با تلاش هر چه بیشتر شما بتوانیم رضایت مندی بیشتر مردم را  کسب کنیم، مطمعناً خدمت به مردم موجب توفیقات بیشتری از طرف خداوند متعال برای شما خواهد بود.

 انشاءا… متحد بشوید برای ساختن گیلانی سر بلند که در خور گیلانیان باشد، چون اعتقاد داریم که گیلان دارای غنای فرهنگی و درجات عالی از شعور و باور اجتماعی است.

این گروه پس از ادای سوگند و امضا منشور اخلاقی  در یک جلسه توجیهی با اهداف ، وظایف، تکالیف و مأموریت های شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان آشنا شدند.

خبر 15 دی 92 -مراسم معارفه کارکنان جدید الاستخدام شرکت برق منطقه ای زنجان

مراسم معارفه کارکنان جدید الاستخدام شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور جمعی از معاونان و مدیران و همچنین مدیرکل تحول اداری استانداری زنجان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس چهل امیرانی مدیرعامل طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم  با اشاره به تاریخچه شرکت برق منطقه ای زنجان , این شرکت را جزء شرکتهای پیشرو در استان دانستند.
ایشان قانونمداری, به روز نگه داری,حضور در برنامه های مشارکتی, ورزشی و تحقیقاتی را مورد تاکید قرار داده و اظهار امیدواری نمودند که با حضور پرسنل جدید نواقصاتی که در کیفیت برق رسانی و انجام خدمات وجود دارد مرتفع گردیده و این حضور ارتقاء دهنده شاخص های کیفی شرکت باشد.

وی تصریح کرد: ایجاد ظرفیت جدید 3000 مگاواتی لازمه جوابگویی به صنایعی می باشد که به دلیل محدودیت ایجاد صنایع در تهران به استانهای قزوین و زنجان سرازیر میگردد , دانستند.
مهندس چهل امیرانی مصرف بیش از 73% انرژی برق در استانهای قزوین و زنجان در بخش مولد را از شاخصهای برجسته در سطح کشور دانستند.
وی وجود پتانسیلهای انرژی بادی به ظرفیت 3000 مگاوات انرژی بادی در منطقه و وجود صنایع مرتبط با برق از جمله شرکتهای پارس سویچ,ایران ترانسفو,مقره سازی,کابل ابهر و تابلو سازی و کنتورسازی را از شاخص های برجسته عنوان نمودند.
جلیل خانی مدیرکل تحول اداری استانداری زنجان دیگر سخنران مراسم,شرکت برق را یکی از سازمانهای سرآمد استان معرفی نمود که در ارزیابی های متعدد صورت گرفته همواره رتبه های ممتازی را کسب نموده است.
در پایان قرائت سوگند نامه توسط کارکنان جدید صورت گرفت.

خبر 9 دی 92 – اعلام نهایی اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت آب منطقه ای گلستان

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای مجوز شماره 4006/91/224 مورخ 17/2/91 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه ریاست جمهوری که به طور متمرکز از طریق وزارت نیرو در تاریخ یازدهم اسفند سال 91 برگزار شده بود، در تاریخ هشتم دی ماه سال جاری از سوی شرکت مدیریت منابع آب ایران به شرکت آب منطقه ای اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان،در این آزمون 988 نفر در 11 رشته با هم به رقابت پرداختند و نفرات پذیرفته شده پس از طی مراحل مصاحبه علمی و تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به استخدام شرکت آب منطقه ای گلستان در آمدند.

برای مشاهد اسامی قبول شدگان نهایی اینجا کلیک کنید.

لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان نهایی می توانند جهت تکمیل پرونده استخدامی در مهلت مقرر به امور کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان مراجعه کنند.

خبر 4 دی 92 -جلسه معارفه نيروهاي جديدالاستخدام در برق منطقه اي اصفهان برگزار گرديد.

 مراسم معارفه 41 نفر از كاركنان  جديدالاستخدام برق منطقه اي اصفهان با حضور مديرعامل ، معاونين و جمعي از مديران اين شركت برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي برق منطقه اي اصفهان  در ابتداي اين مراسم  مهندس اميري معاونت منابع انساني به فرايند جذب و به كارگيري نيروهاي جديد پرداخت و گفت:  بر اساس دستورالعمل استخدامي منابع انساني وزارت نيرو طي مراحل مختلف براساس نيازسنجي 5 ساله آتي شركت و با توجه به شاخصهايي نظير توسعه تاسيسات و خروجي نيروي انساني و سياستگذاري واگذاري تصدي ها به بخش خصوصي و همچنين  مجوزات مربوطه اقدام به جذب نيروي جديد نمود.
در ادامه حجت الاسلام گرجي استاد حوزه و دانشگاه با ارائه سخناني ضمن دعوت كاركنان جديد به تلاش و كوشش و جديت و تبريك  موفقيت آنها در آزمون استخدامي گفت: بسياري از مردم به اشتباه موفقيت افراد را در مراحل مختلف زندگي به شانس نسبت ميدهند در صورتي كه اينطور نيست. اين برداشتي اشتباه است. و در فقه اسلامي موضوعي به نام شانس وجود ندارد.وي به تعابير و برداشتهاي مختلف از واژه موفقيت پرداخت و گفت: ممكن است بسياري از شما موضوعي را موفقيت بدانيد كه شايد به هيچ وجه موفقيت نباشد.
ايشان در ادامه به مشخصات افراد نيك اشاره و گفت: راستگويي، امانتداري، داشتن چشم پاك نسبت به مال و ناموس مردم از عواملي است كه موجب تعالي فرد و پيشرفت او ميگردد. و شما عزيزان نيز بايد در محل كار خود به دور از عوامل حاشيه اي فقط به كار فكر كنيد.
حجت الاسلام گرجي در ادامه افزود: امام صادق ميفرمايد سه چيز عامل موفقيت فرد است اول مهارت در كار دوم امانتداري و سوم اخلاق خوش كه شما هم بايد با توجه به تعاليم اسلامي و سخنان بزرگان دين با توجه به موارد فوق روز به روز در كار خود موفق باشيد.
در ادامه مراسم مديرعامل برق منطقه اي اصفهان نيز طي سخناني ضمن خوش آمدگويي به نيروهاي جديد به تاريخچه 90 ساله برق دراصفهان اشاره نمود و گفت: ميراثي را كه ما و شما در حال حاضر از آن استفاده ميكنيم امانتي است كه از گذشتگان اين صنعت بالاخص عطاءالملك دهش و ديگر زحمتكشان اين عرصه براي ما به يادگار گذاشته اند.
موسي رضايي در ادامه به بررسي وضعيت صنعت برق اصفهان و شركتهاي توليد و توزيع برق پرداخت و افزود: برق منطقه اي اصفهان در حال حاضر وظيفه انتقال انرژ ي الكتريكي در دو سطح ولتاژ انتقال و فوق توزيع را در كشور به عهده دارد.
   وي ادامه داد : با توجه به اينكه صنعت برق كشور  به روز و مطابق با آخرين تكنولوژيهاي روز دنيا در حال فعاليت مي باشد شما عزيزان بايد تلاش بيش از پيش خود را وقف آموزش و بازآموزيهاي مداوم در زمينه كاري خود نموده و در اين عرصه از هيچ تلاشي فروگذار ننماييد و در تمام موارد كاري خود به روز باشيد.
   مهندس موسي رضايي در پايان اظهار اميدواري نمود: نيروهاي جديد در موقعيت جديدي كه برايشان ايجاد شده قدردان بوده و در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي و كشور عزيزمان موفق و پيروز باشند.
در ادامه حجت الاسلام وثيق مسئول امور فرهنگي برق منطقه اي اصفهان نيز به توفيق خدمت همكاران جديد در برق اصفهان اشاره نمود و گفت :  ما بايد بدانيم اولا چه كساني از نتايج كار ما بهره مند ميشوند و نتيجه كار ما چيست  وي ضمن تبريك و آرزوي توفيق  براي كاركنان جديد در مجموعه صنعت برق براي آنها آرزوي موفقيت نمود..
 امام جماعت شركت برق منطقه اي اصفهان در ادامه به معرفي دفتر امور فرهنگي  پرداخت و اذعان داشت:  همكاران جديد مي توانند در جهت ارتقاي فرهنگ ديني و معنوي خود تلاش نموده و با اين دفتر در ارتباط فعال باشند و همچنين از بركات نماز جماعت نيز هميشه بهره مند گردند.
شايان ذكر است در پايان  اين مراسم توسط كاركنان جديدالاستخدام  سوگند نامه شروع به كار قرائت گرديد و نيروهاي جديد براي خود سوگند ياد نمودند.

[toggle title=”آرشیو” state=”close” ]

 

خبر 26 آذر 92 – پیرو اطلاعیه قبلی به اطلاع میرساند نظر به اینکه از جمله پیش نیازهای اساسی به کار گیری موثر و نگهداشت کارآمد نیروی انسانی,آموزش ، برنامه ریزی و آگاهی از نقش و جایگاه نیروی جدید در تحقق ماموریت ها و اهداف شرکت آب منطقه ای می باشد. لذا در این راستا طبق جدول ذیل دوره های آموزش توجیهی کارمندان جدیدالاستخدام از روز یکشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۱در مجتمع عالی آموزش و پژوهش غرب واحد همدان واقع در میدان عاشورا روبروی نمایشگاه بین المللی همدان برگزار می شود.
( حضور شما در این دوره ها جهت صدور حکم کارگزینی الزامی است.)
آدرس برنامه زمانبندی دوره ها

123abc

خبر 25 آذر 9 –لیست نهایی شرکت آب منظقه ای همدان

در راستاي اجراي دستورالعمل استخدامي منابع انساني صنعت آب و برق ، بدينوسيله ليست نهايي پذيرفته شدگان آزمون استخدامي مورخ يازدهم اسفند ماه سال 91 متمرکز وزارت نيرو ( شرکت آب منطقه اي همدان) بشرح جدول ذيل اعلام مي گردد.
بنابراين از پذيرفته شدگان  گرامي دعوت به عمل مي آيد در اسرع وقت به امور کارکنان و خدمات پشتيباني اين شرکت جهت تکميل و ادامه فرآيند استخدام مراجعه نمايند.
شايان ذکر است باستناد دستورالعمل فوق الذکر در صورت عدم مراجعه پذيرفته گان “ظرف مدت يک ماه” قبولي ايشان ملغي و از پذيرفته شدگان ذخيره دعوت به عمل خواهد آمد

خبر 24 آذر 92-کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان سوگند یاد کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان، مراسم ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی کارکنان تازه استخدام شده این شرکت در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان در این مراسم گفت: از آغاز تمدن بشری، آب رکن اصلی توسعه و آبادانی و بستر و زیربنای پیشرفت بوده است. بنابراین در شرایط کنونی، صنعت آب در استان هرمزگان از اهمیت ویژه ای در توسعه استان برخوردار است.
محمدباقر حیدری گفت: با توجه به نوع خدمات قابل ارائه در شرکت آب منطقه ای استان به مردم، بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و نیروی کارشناسی، مسیر خدمات رسانی را روان تر خواهد کرد.
وی با اشاره به توانمندی ها و قابلیت های فنی نیروهای تازه استخدام شده، گفت: شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان، زمینه مناسبی برای خدمت رسانی و انجام فعالیت های زیربنایی است.
حیدری افزود: مراحل جذب و استخدام کارکنان جدید از اواخر سال ۱۳۹۱ با صدور مجوزهای استخدام از سوی وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران برای جذب ۱۹ نفر کارشناس آغاز شد.
وی افزود: با برگزاری آزمون کتبی و انجام مراحل مصاحبه و …، کارکنان تازه استخدام شده از اول دی ماه امسال شروع به کار می کنند.

خبر ۲۳ آذر 92 – برگزاری مراسم ادای سوگند توسط کارکنان جدیدالاستخدام برق منطقه ای باختر
مراسم اداری سوگند وامضاء منشور اخلاقی و اداری توسط کارکنان جدید الاستخدام با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران برق منطقه ای باختر در محل تالار فرهنگسرای آیینه  اراک برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی برق باختر در این مراسم مهندس آرش کردی مدیر عامل برق باختر ضمن تبریک و آرزوی توفیق جهت کارکنان جدید الاستخدام بیان داشت: امروزه صنعت برق به عنوان بستر و زیر بنای توسعه صنعتی و  اقتصادی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و منابع انسانی کار آمد از ارکان اصلی این صنعت محسوب می شوند.
وی با ارائه توضیحاتی در خصوص تاریخچه تشکیل برق باختر و بیان آمارهایی از روند پیشرفت وتوسعه روز افزون خدمات قابل ارائه شرکت در طی سنوات گذشته  بر توانمندی و قابلیتهای نیروی انسانی بویژه کارکنان جدید الاستخدام در راستای اهداف قسمت برق تاکید نمود.
همچنین در این مراسم سید محمدحسینی معاون منابع انسانی برق منطقه ای باختر توضیحاتی در  زمینه مراحل جذب واستخدام نیروهای مذکور و همچنین دورههای آموزشی بدو خدمت ایشان بیان داشت .
وی افزود: مراحل جذب و استخدام کارکنان جدید از اواخر سال ۹۱ با صدور مجوز های استخدام از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر جهت ۱۶۸ نفر، شامل ۱۱نفر کارشناس ، ۷۷ نفر اپراتور و ۸۰ نفر نگهبان آغاز و با برگزاری آزمون کتبی و انجام مراحل مصاحبه و… جهت بکارگیری ایشان در حوزه تحت مدیریت شرکت در سه استان مرکزی ،همدان و لرستان ادامه یافت و  ۱۳ آذر ماه سال جاری اولین روز  شروع بکار ایشان می باشد.وی در پایان جهت همکاران جدید آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

خبر 6 آبان 92 – اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی 1391 شرکت مدیریت شبکه برق ایران

 خبر 22 مرداد 92 – استخدام ۴ هزار نفر در وزارت نیرو/ چیت‌چیان مخالف واگذاری پژوهشگاه نیرو به مپنا

تاريخ برگزاري آزمون مهارتي ( مصاحبه ) پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت هاي آزمون استخدامي

مورخ 11/12/91 وزارت نيرو (( شرکت آب منطقه اي همدان))

توصيه ها و اصول لازم الرعايه :

1- از پذيرفته شدگان درخواست مي گردد طبق برنامه زمانبندي و در تاريخ هاي مقرر شده (با احتساب 15 دقيقه زودتراز وقت تعيين شده  ) در محل شرکت به نشاني : همدان خيابان جهاد شرکت آب منطقه اي همدان حضور يابند .

2-  از آندسته از پذيرفته شدگاني که داراي مدارک و گواهي دوره هاي مربوط به کارآموزي و يا کارورزي و آموزشهاي خاص و نيز دوره هاي ICDL ‘ نرم افزار و زبان مي باشند درخواست مي گردد مدارک مزبور را در زمان انجام مصاحبه به همراه داشته باشند.

در صورت نياز به کسب اطلاعات بيشتر تلفن شماره 9- 8220737- 0811  دفتر بهبود مديريت آماده پاسخگويي مي باشد.

براي مشاهده ليست تاريخ برگزاري آزمون مهارتي لطفا ((اينجا را کليک)) کنيد.

روابط عمومي شرکت آب منطقه اي همدان

 

دوستان نظرات و توضیحات لازم رو اعلام کنید.

تاريخ برگزاري آزمون مهارتي ( مصاحبه ) پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت هاي آزمون استخدامي

مورخ 11/12/91 وزارت نيرو (( شرکت آب منطقه اي همدان))

توصيه ها و اصول لازم الرعايه :

1- از پذيرفته شدگان درخواست مي گردد طبق برنامه زمانبندي و در تاريخ هاي مقرر شده (با احتساب 15 دقيقه زودتراز وقت تعيين شده  ) در محل شرکت به نشاني : همدان خيابان جهاد شرکت آب منطقه اي همدان حضور يابند .

2-  از آندسته از پذيرفته شدگاني که داراي مدارک و گواهي دوره هاي مربوط به کارآموزي و يا کارورزي و آموزشهاي خاص و نيز دوره هاي ICDL ‘ نرم افزار و زبان مي باشند درخواست مي گردد مدارک مزبور را در زمان انجام مصاحبه به همراه داشته باشند.

در صورت نياز به کسب اطلاعات بيشتر تلفن شماره 9- 8220737- 0811  دفتر بهبود مديريت آماده پاسخگويي مي باشد.

ليست زمان مصاحبه پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت آزمون استخدامي به صورت عکس پيوست مي باشد.

 

روابط عمومي شرکت آب منطقه اي همدان

 

اسامی,برنامه زمانبندی,موعد و محل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت  برق منطقه ای آذربایجان

 

پیوست‌ها:
فایلتوضیحاتارسال کنندهحجم فایلدریافت
دانلود این فایل (azarbaijan sharghi.pdf)آذربایجان شرقیمدير سايت130 Kb563
دانلود این فایل (azarbaijan gharbi.pdf)آذربایجان غربیمدير سايت140 Kb603
دانلود این فایل (ardabil.pdf)اردبیلمدير سايت96 Kb306

[/toggle]

دیدگاه ها (18,120)

 1. شاخصمی‌گه:

  سلام بر دوستان عزیز
  یادش بخیر بعد از مدت ها گفتم یه سری به اینجا بزنم
  یه زمانی چه بروبیایی داشتیم اینجا
  خدایا شکرت

 2. محمدمی‌گه:

  لطفا دوستانی که میرن مصاحبه استانداری مخصوصا فرمانداریها از جو مصاحبه و سولات بنویسید

 3. بابکمی‌گه:

  دوستان برق منطقه ای های دیگه بخصوص اپراتورها چقد میگیرین الان قرار داد شما حالا بهدکجا رسیده لطفا جواب بدین

 4. بابکمی‌گه:

  من یکی از قبول شدگان آزمون نیرو اسفند 91 هستم
  بعد از کلی کش دادن مهر سال گذشته دعوت به کارمون کردن با یه قرارداد به اسم آزمایشی حالا بعد از 8 ماه که میخوان قرارداد قطعی بزنن با یه مدل جدید که از کل قرارداد های موجود تو شرکت پایین تره از لحاظ حقوق

 5. بابکمی‌گه:

  من یکی از قبول شدگان آزمون نیرو اسفند 91 هستم
  بعد از کلی کش دادن مهر سال گذشته دعوت به کارمون کردن با یه قرارداد به اسم آزمایشی حالا بعد از 8 ماه که میخوان قرارداد قطعی بزنن با یه مدل جدید که از کل قرارداد های موجود تو شرکت پایین تره از لحاظ حقوق البته حتی از کار مشخص
  دوستانی که تو برق منطقه ای های دیگه هستن اپراتور اونا هم بیان یه نظر بدن ببینیم اونا چقد میگیرن

 6. لوزانمی‌گه:

  سلام آقای کارمند. خواهشا شما از این آزمون جدید وزارت نیرو خبر داری؟ دولتی است یا غیره دولتی؟ منظورم اینه شامل شرکتهای آب منطقه ای میشه و آیا ربطی به اطلاعیه ۲۰۰۰ نفری صنعت آب و برق داره؟ ممنون میشم جواب بدی چون هر کی چیزی میگه.

 7. برق غربمی‌گه:

  سلام به بر وبچ ما آبان 92 استخدام شدیم این سایت برام کلی خاطره داره انشاا.. کار شما هم درست بشه بری سسسسسسسر کار.

 8. مهردادمی‌گه:

  سلام، دوستانی که مهرماه مشغول بکار شدن، حکم های شما اومده؟

 9. دختر بندريمی‌گه:

  سلام. كسي جون نداره نظر بده. سايت اينقد سوتو كوره حالم گرفته شد؟

 10. علیمی‌گه:

  سلام دوستان کسی میدونه حقوق کارشناس |آب منطقه ایی در استان غیر از تهران برای یه فوق لیسانس آبیاری با 13 سال سابقه کار چه حدوده ؟ ممنون

 11. آشنای دورمی‌گه:

  سلام
  کسی اطلاع داره برق منطقه ای حقوق و مزایاش بالاتره یا شرکت توزیع؟
  اگر راهنماییم کنید ممنون میشم
  از نظر سطح و حجم کار چطور؟

  • عباسمی‌گه:

   شرکت توزیع یه شرکت خصوصیه و نوع استخدام هاش پیمانی نیست. اگر کسی بتونه با قرارداد پیمانی استخدام برق منطقه ای بشه اصلا قابل مقایسه با توزیع نیست.خیلی بالاتره. چه از لحاظ پولی و چه از لحاظ کلاس کاری.

   • محمدمی‌گه:

    سلام اقا عباس
    واقعا حقوق کارکنان پیمانی برق منطقه ای از توزیع بهتره؟ یک اپراتور پست که امسال بصورت پیمانی استخدام برق منطقه ای شده تقریبا چقدر خقوق میگیره؟

    • عباسمی‌گه:

     اپراتورها با توجه به افزایش حقوق سال 93 ، اوایل کار حدود 2 میلیون میگیرن.

     • اپراتور برقمی‌گه:

      داداش چی زدی؟ فازت چیه
      من اپراتور پیمانی هستم حقوق من تا الان از 1میلیون و 800 ببشتر نشده

  • م ممی‌گه:

   سلام
   اون جوري كه ما شنيديم توزيع حقوقش بيشتره ولي كارش هم بيشتره

 12. نانامی‌گه:

  با سلام
  من کارشناس امور اداری را انتخاب کردم .
  میشه لطفا بگید واسه حقوق اداری و روانشناسی عمومی چه منابعی رو بخونم؟
  مرسی

  • م ممی‌گه:

   روانشناسي كه لازم نمي بينم
   حقوق اداري يكي انتشارات سمت داره 20 سي صفحه اولش بخونيد كارتون راه افتاده

 13. کارمند پیمانی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستانمی‌گه:

  قابل توجه تمام دوستان عزیز و همکاران آینده :

  اطلاعیه دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو درباره آزمون استخدامی :

  وزارت نيرو ضمن برگزاري آزمون استخدامي متمركز در روز جمعه مورخ 30/08/1393 جهت حوزه ستادي ، شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور و شركت هاي تابعه آن و همچنين شركت مديريت منابع آب ايران و شركتهاي تابعه آن در سراسر كشور استخدام مي نمايد. داوطلبان مي توانند از تاريخ 10/08/93 لغايت 18/08/93 به سايت http://www.azmoon-niroo.ir مراجعه نموده و ثبت نام نمايند.

  • جسینمی‌گه:

   آب منطقه ای فعلا استخدامی ندارد ولی برق منطقه ای در سراسر کشور استخدامی دارد و در تاریخ 15 ابان ثبت نام شروع میشود.

   • مهندس برقمی‌گه:

    حسین جان، آیا خبری که نوشتی حقیقت داره؟
    برق منطقه ای در سراسر کشور استخدامی داره؟
    منبع خبر از کجاست؟

 14. کارشناس ارشد برقمی‌گه:

  ازم خواستن از کار قبلی استعفا بدم و حتی حقوق این ماهم هم در حاله ای ابهامه!

  • برقمی‌گه:

   به ارومیه نامه اومده که حقوق بدن به ما البته احتمالاپتجمدبه بعد و گفتنم از کار قبلی استعفا بده البته کلیه سوابق حتی مرخصی ها منتقل میشه به این دوره

 15. کارشناسی ارشد برقمی‌گه:

  سلام
  دوستان کسی هست که قبلا تو برق منطقه ای بوده و الان می خواد تبدیل وضعیت بشه؟ تو رو خدا جواب بده!

 16. ayshinمی‌گه:

  سلام خدمت همکاران محترم
  از خلوتی سایت دلم گرفت .رو با
  یاده اون رزهایی افتادم که با چه حالی به این سایت سر میزدیم !!! قدره امروزم رو بیشتر فهمیدم

  خدددددداااااااا یااااااااااا شکر!!!!!!

 17. برقمی‌گه:

  کلاسهای ارومیه فردا تموم میشه کلاسهای اردبیل و تبریز در چه وضعیه

 18. کارشناس ارشد برق آذربایجانمی‌گه:

  با سلام و عرض تبریک محضر دوستان گلم. دوستان بی زحمت اگه حکم آزمایشی یا حکم شروع به کار خوردین جزئییاتش رو بذارین تو سایت! از این به بعد باید بیشتر با هم هماهنگ باشیم یا علی(ع)

  • تبریزمی‌گه:

   برگه که ندادن به ما گفتن 2 هفته بعد میاد ولی حقوق 935 هزار بود بدون کسر بیمه و مالیات

 19. مدیریت شبکه (برق- قدرت)می‌گه:

  سلام به همگی
  خانوما و آقایون مهندس چه خبر؟
  بچه های برق منطقه ای زنجان اوضاع روبراهه؟
  ما مدیریت شبکه ای ها که اصلا اوضامون خوب نیس…
  هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
  یاد پارسال این موقعها بخیر
  سایت چه شلوغ پلوغ بود!!!
  خدا رو شکر همه رفتن سر کار و دیگه پرنده پر نمیزنه

 20. کسریمی‌گه:

  سلام دوستان
  الان 10 ماهه در یکی از برق منطقه ای ها شروع به کار کردم
  دوره آموزشی و یک ماه کارآموزی بیمه نداره اما اگه بخوان میتونن هم دوره آموزشی و کارآموزی بر اساس حکم بهتون حقوق بدن و اصلا 700 یا 800 تومانی که گفتی نیست .
  برای ما اینجوری بود برای شما چطور باشه نمی تونم! در ضمن حکم هم بعد از شروع به کار زده میشه

  • محمدمی‌گه:

   سلام اقا کسری
   میشه لطف کنین بگین رشته شغلیتوون چیه؟(با کاردانی وارد شدین یا کارشناسی؟) و چقد حقوق بهتوون میدن؟
   ممنون

 21. بهارمی‌گه:

  سلام
  بچه هاي برق تبريز راجع به دوره اموزشي به شما زنگ زدن؟
  گوشي من مشکل داشت خاموش بود ديروز
  لطفن جواب بدين
  ممنون

  • نگهبانی برق منطقه ایمی‌گه:

   سلام شنبه ساعت 8 با یک قطعه عکس 4*3 و کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه در مجتمع اموزشی اذربایجان واقع در تبریز جاده سنتو سه راه قراملک حضور داشته باشید ضمنا دیر نکنید

 22. بهارمی‌گه:

  سلام
  بچه ها من گوشيم مشکل داشت خاموش بود از تبريز به کسي زنگ يا اس ام اس زدن ؟
  لطفن جواب بدين
  ممنونم

 23. تبریک و تشکرمی‌گه:

  می خواستم به دوستان و در اصل همکارانم که این همه وقت صبر کردن تبریک بگم و از مدیر محترم( که گاهی ما رو رنجوندن و گاهی هم ما ایشونو رنجوندیم) تشکر کنم.
  فقط همین …!

 24. ayshinمی‌گه:

  باسلام
  متن اس ام اس ی که امروز به همه ارسال شده : ( به دلیل اختلال در خطوط مخابرات ارومیه به بعضی ها نرسیده)

  زمان : شنبه ساعت 8 صبح
  آدرس : ارومیه خیابان دانشکده کوچه8 پلاک 6 مجتمع عالی آموزشی و پرورشی آذربایجان
  عدم حضور در جلسه آموزشی به منزله انصراف میباشد
  به همراه داشتن یک قطعه عکس و کپی و اصل کارت ملی الزامی می باشد

 25. منتظر آوارهمی‌گه:

  شما راقسم به قرآن میدم هر کی دقیق میدونه کی شروع دوره هستش یه خبری بده
  والا ثواب داره

  • مهدیمی‌گه:

   سلام من دیروز زنگ زدم مجتمع خانوم صادقی گفتند از شنبه پنجم مهر دورتون شروع میشه در ضمن تعجب کردند که هنوز شرکت بهمون خبر نداده

  • محمدمی‌گه:

   بچه های اردبیل
   انشاالله دوره آموزشی از 5 مهر ساعت 2 در مجتمع اذربایجان واقع در شهرک کارشناسان برگزار خواهد شد. به همتون تبریک میگم.
   موفق باشید

 26. آب منطقه ای ها جواب بدینمی‌گه:

  میگن ذخیره های آب منطقه ای برخی استانها دعوت به کار شدن…
  هرکی خبر داره یا چیز زیادی میدونه لطفا توضیح بده… ممنون

 27. آب منطقه ای ها جواب بدینمی‌گه:

  میگن ذخیره های آب منطقه ای برخی استانها دعوت به کار شدن…
  هرکی خبر داره یا چیز زیادی میدونه لطفا توضیح بده… ممنون

 28. بهروز(برق آذربایجان)می‌گه:

  سلام.دوره آموزشی یک ماهه اصلا بیمه نداره ولی دو ماه بعد که به واحدی که میخوان شما اونجا کار کنید بیمه داره و حقوقشم اون سه ماه به صورت اموزشی میدن شاید 700 یا 800 تومان

  • کسریمی‌گه:

   سلام دوستان
   الان 10 ماهه در یکی از برق منطقه ای ها شروع به کار کردم
   دوره آموزشی و یک ماه کارآموزی بیمه نداره اما اگه بخوان میتونن هم دوره آموزشی و کارآموزی بر اساس حکم بهتون حقوق بدن و اصلا 700 یا 800 تومانی که گفتی نیست .
   برای ما اینجوری بود برای شما چطور باشه نمی تونم! در ضمن حکم هم بعد از شروع به کار زده میشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی