crm didar

قبول شدگان آزمون وزارت نیرو اسفند ۹۱ +نمونه فرم قرارداد پیمانی شرکت برق منطقه ای یزد و کرمان

[box type=”download” ]

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

استخدام در وزارت نیرو سال ۹۱-سوالات آزمونهای قبلی

مهمترین سوالات آزمون وزات نیرو ۹۱[/box]

استخدام وزارت نیرو سال ۹۲

جزوه ۸۰۰ پرسش و پاسخ برای بچه های قدرت

نمونه فرم قرارداد پیمانی شرکت برق باختر

خبر ۱۵ بهمن۹۲ –  برگزاری مراسم ادای سوگند کارکنان تازه استخدام یافته در شرکت برق منطقه ای یزد 

مراسم تحلیف و ادای سوگندنامه توسط نیروهای استخدامی جدید شرکت برق منطقه ای یزد در مرکز آموزش‌ شهید زنبق یزد برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم که با حضور معاونان و جمعی از مدیران شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد؛ مهندس صباغ زادگان مدیرعامل شرکت، ضمن بیان تاریخچه‌ی برق یزد، به روند توسعه‌ی شبکه و تاسیسات برق در استان پرداخت و ساختار صنعت برق، قدرت نصب شده‌ی نیروگاهی و میزان مصرف انرژی را برای نیروهای استخدامی جدید تشریح کرد و افزود: رتبه‌ی شاخص عملکرد مهندسی شرکت برق منطقه‌ای یزد در کشور دوم و در منطقه‌ی جنوب شرق اول است و استخدام نیروهای متخصص و متعهد و همکاری با نیروهای باتجربه، می تواند هدف اصلی این شرکت را که خدمت به مردم، تامین برق پایدار و توسعه‌ی این صنعت زیربنایی است؛ تحقق بخشد.

 وی در ادامه با تاکید بر فعالیت‌های کارشناسی اظهار داشت: شناخت، دقت، احتیاط، مطالعه و بررسی، نه تنها می تواند از بروز حوادث جلوگیری کند بلکه حوادث و تجربیات و تهدیدها را به فرصت و دانش تبدیل می کند.

 پس از سخنان مدیرعامل، متن سوگندنامه قرائت و امضاء شد که بر اساس آن نیروهای استخدامی جدید، در برابر قرآن و کتاب آسمانی خود سوگند یاد کردند تا ضمن رعایت ضوابط و مقررات، تمام تلاش خود را به منظور خدمت صادقانه به مردم و پیشرفت و اعتلای میهن ایران اسلامی خود به کار گیرند و سپس متن منشور اخلاقی کارکنان دولت قرائت و توسط نیروهای جدید امضاء شد.

 شایان ذکر است ۱۰۵ نیروی تازه استخدام شرکت برق منطقه ای یزد پس از انجام مراسم تحلیف در کلاس‌های آموزش مورد نیاز شرکت کردند.

 محمدحسین میرشمسی مدیر دفتر برنامه ریزی نیروی انسانی و آموزش شرکت اظهار داشت: نیروهای تازه استخدام در اولین ماه شروع به کار خود، آموزش‌های اولیه‌ی لازم از قبیل: آشنایی با واحدها و ساختار سازمانی شرکت، ارتباطات موثر در سازمان، آشنایی با ماموریت و ساختار، آشنایی با قوانین کار، اخلاق حرفه‌ای در نظام اداری، ایمنی عمومی، فرهنگ سازمانی و آیین مکاتبات اداری را فرا خواهند گرفت و از ابتدای اسفندماه۹۲ کار خود را در واحدهای مربوطه آغاز خواهند کرد.

 خبر ۱۵ بهمن ۹۲ – برگزاری مراسم ادای سوگند ۷۱ نفر از پرسنل جدید شرکت برق منطقه ای کرمان

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان در این مراسم که باحضور حجت الاسلام عرب پور امام جمعه موقت کرمان – مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و مهندس نصرالهی مدیر عامل ، معاونین و جمعی از کارکنان برق کرمان برگزار شد ابتدا مهندس نصر الهی ، ضمن گرامیداشت ایام الله ده مبارک فجر و و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ورود پرسنل جدید را به آنها تبریک گفت و اظهار داشت صنعت برق به عنوان یک صنعت زیربنایی نقش حساس وخاصی در جامعه دارد و تا زمانی که هست احساس نمی شود اما همین که یک ساعت دچار بی برقی شویم خلا آن به شدت محسوس می شود . وی در گزارشی وضعیت برق استان در قبل از انقلاب تا کنون را برای حضار بیان کردند و وظایف شرکت را در راستای تولید و انتقال برق و همچنین چالشهای آنرا بویژه در بخش کشاورزی ، افت ولتاژ برق در مناطق جنوبی استان و از همه مهمتر منابع مالی مطرح و افزود : اکنون که ۷۱ نفر به عنوان پرسنل جدید وارد شرکت می شوند باید شاهد یک جهش در مجموعه شرکت باشیم و نیروهای جدید باید با منش جدید وارد سیستم شده و راهکار ارائه دهند و در برابر چالشها خلاقیت داشته و روش های جدید برای حل مشکلات و پایداری شبکه ارایه نموده و مشارکت جدی در کمیته تحقیقات و پیشنهادات داشته باشند وی در ادامه داشتن سلامت نفس ، صداقت در گفتار و رفتار ، مسئولیت پذیری ، تعهد و تعلق سازمانی داشتن در برابر خدمت به مردم را سر لوحه کار خود قرار دهند .

در ادامه مهرشاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری طی سخنانی از پرسنل جدید خواست تا به گونه ای کار کنند که در پایان دوره خدمت خود حسرت روزهای گذشته را در دل نداشته باشند وی گفت امروزه دولت به دنبال بزرگ کردن بدنه خود نیست پس در این ساختار کوچک آنهایی می مانند که خوب کار کنند تا بعد از سی سال با یک تجربه مفید بتوانند وارد جامعه بشوندوفکر هر جوان باید در جهت ارتقای نظام باشد وی با اشاره به بندهای سوگند نامه ، این سوگند را هم حقوقی و هم دینی دانست که پرسنل باید با توسعه ارزش های دینی و الهی در محیط کار بپردازند و با دانش اندوزی و ارتقای سطح علمی خود این امر را محقق سازند .

حجت الاسلام عرب پور امام جمعه موقت کرمان نیز ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر گفت : سوگند نامه یک پیمان صوری نیست بلکه یک تعهد شرعی و حقوقی است و قطعا باید پاسخگو باشیم و خداوند ناظر و شاهد بر این عهد است و اگر کسی در کار خود کم کاری یا اهمال کند مزدی را که دریافت می کند حلال نیست پس سعی کنید کارتان را محکم و با فوریت انجام دهید .شایان ذکر است در ابتدای جلسه مهندس رشیدی معاون منابع انسانی شرکت گزارشی را از روند استخدام از مرحله کسب مجوز استخدام ، اطلاع رسانی از طریق رسانه ها ، برگزاری آزمون ، مصاحبه و گزینش را برای اطلاع حضار بیان کرد وی صنعت برق را یکی از با اهمیت ترین صنایع دانست و خدمت کردن و جزء خانواده بزرگ صنعت برق بودن را افتخار دانست واذعان کرد منابع انسانی کارآمد از جمله مهترین شاخص های صنعت برق است و از پرسنل جدید خواست تا با در اختیار گرفتن علم خود کمک کنند تا این صنعت پویاتر و شکوفاتر شود

در ادامه استاد مجیدی فر استاد اخلاق مباحثی را پیرامون کار از دیدگاه قرآن و اسلام ارائه نمود . در پایان نیروهای جدید در برابر قرآن مجید مراسم سوگندنامه خود را اجرا نمودند .

گفتنی است پرسنل جدید پس از گذراندن دوره های توجیهی و آموزشی در واحدهای خود مشغول به کار خواهند شد

خبر ۹ بهمن ۹۲ – ‏مراسم تحلیف پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان برگزار شد‏

مراسم تحلیف و آغاز به کار پذیرفته شدگان استخدامی برق منطقه ای خوزستان طی دو روز در مجتمع عالی آموزشی وپژوهشی صنعت آب  و  برق خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان، در مراسم تحلیف و آغاز به کار دارندگان مدرک فوق دیپلم و کارشناس،  مدیرعامل شرکت گفت: دنیای کنونی دنیای سازمان ها است که متولیان و گردانندگان آنها انسان ها هستند.

محمود جانقربان افزود: سازمان ها نه تنها بدون نیروی انسانی مفهومی ندارند بلکه  امروزه  نقش و کارکرد آنها بدون عامل مهم و حیاتی نیروی انسانی غیرممکن خواهد بود که این نشان دهنده ارزش و جایگاه انسان ها در سازمان ها است.

وی ادامه داد: کسانی که در مراسم امروز حضور دارند از بین ۱۶ هزار نفر انتخاب شده اند  که ورود آنها را به شرکت برق منطقه ای خوزستان خیر مقدم می گویم و امیدوارم با پشتکار و تلاش فراوان بتوانید درخدمت کشور ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان های آن با حضور خود در مسوولیت هایی که به شما محول می شود، باشید.

جانقربان تصریح کرد : با وجود تاریخچه صد ساله صنعت برق در کشور ،  ایران در رتبه چهاردهم دنیا از لحاط تولید برق و خوزستان نیز با داشتن نیروگاههای حرارتی و برق آبی و… دومین تولید کننده برق کشور به شمار می رود.

وی اظهار داشت: صنعت برق پایه و اساس توسعه در هر کشوری محسوب می شود و خدمت شما در این صنعت زیربنایی مایه افتخار شما   می باشد .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: محدوده فعالیت شرکت برق منطقه ای خوزستان استان های خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد با وسعتی بالغ بر ۸۱ هزار کیلومترمربع است  که مسوولیت تولید و انتقال برق در بخش شبکه فوق توزیع را برعهده دارد.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای خوزستان نیز در این مراسم گفت: بعد از اعلام فراخوان ۱۶ هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۱۳۵۴۸ نفر مرد و ۱۹۳۹ نفر زن بودند که در مجموع ۱۵۴۸۷ نفر در جلسه آزمون حاضر شدند .

وی خاطر نشان کرد:  آزمون کتبی استخدامی با توجه به مجوز صادر شده استخدام در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۰ و۱۱ اسفندماه ۹۱ در حوزه های اهواز و یاسوج با شرکت حدود ۱۶ هزار نفر در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برگزارشد .

کیوان خورسند ادامه داد: بعد از اعلام نتایج،  افراد حاضر در این مراسم به مصاحبه علمی و سپس گزینش دعوت ودرنهایت پذیرفته شدند .

وی اظهار داشت : تعدادپذیرفته شدگان در مجموع ۳۶۷نفر بوده که شامل ۲۰۰نفر دیپلم ،۷۴نفر فوق دیپلم و۹۳ نفرلیسانس  می باشند .

گفتنی است این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت ، معاونان ، مدیران وکارشناسان برق منطقه ای خوزستان برگزارشد و پذیرفته شدگان با ادای سوگندنامه و پایبندی به منشور اخلاقی  به طور رسمی کار خودرا آغاز کردند  و از شنبه ۱۲ بهمن دوره های آموزشی و توجیهی آنها شروع خواهد شد .

خبر ۵ بهمن ۹۲ – دوره آموزشی آغاز خدمت کارمندان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری برگزار شد

دوره آموزشی آغاز خدمت برای پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری به مدت ۷۰ ساعت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان چهارمحال و بختیاری، رحمان صادقی، مدیر مالی و پشتیبانی این شرکت، در این باره گفت: این دوره آموزشی با همکاری معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت و بر اساس سر فصل های آموزشی مصوب برگزار شد.
صادقی هدف از این دوره را آشنایی نیروهای تازه استخدام شده با وظایف رشته شغلی، ساختار تشکیلات صنعت آب و همچنین قوانین و مقررات مرتبط با رشته شغلی بیان کرد و تاریخ شروع به کار این نیروها را پس از پایان این دوره اعلام کرد

خبر ۴ بهمن ۹۲ – کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه‌ای استان مرکزی سوگند خوردند
پنجشنبه، ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ – ۱۰:۵۸:۲۲
کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه‌ای استان مرکزی در مراسمی که با حضور مدیر عامل، معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، با قرائت سوگندنامه و منشور اخلاقی – اداری شرکت، در برابر کلام ا… مجید سوگند خوردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان مرکزی ، مدیر عامل شرکت در این مراسم گفت: مسئولیت پذیری در بخش آب تعهد بسیار سنگینی است؛ به ویژه که با ادای سوگند در برابر کلام ا… مجید و نصب العین قراردادن اهدافی همچون صداقت، امانتداری، وجدان کاری و عدالت، همراه باشد.
مهندس نورالدین بازگیر افزود: اگر بخواهیم وجدان کاری و انضباط اجتماعی را در محیط کسب و کار در خود به وجود آوریم، قطعاً یکی از مهم ترین عوامل، عمل کردن به منویات و آموزه های دینی و رعایت اهداف منشور کارکنان و اهداف این سوگندنامه خواهد بود.
وی دو عنصر امانت داری و عدالت را جزء سخت ترین اهداف حوزه کاری برشمرد و افزود: باید تا آنجا که می توانیم به امانت داری و عدالت اداری خود را نزدیک کنیم.
بازگیر توزیع صحیح و مدیریت مصرف بهینه آب و همچنین حفاظت و نگهداری از آن را در بخش های مختلف صنعت، شرب و کشاورزی، از مصادیق ارزشمند امانت داری دانست.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی از همکاران تازه اسخدام شده درخواست کرد: از اولین روز کاری، با برنامه کار خود را شروع کنند و با افق و رئوس برنامه های شرکت در قالب کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت و با فضای کار شرکت آشنا شوند؛ چرا که توفیق شرکت، توفیق استان رابه دنبال خواهد داشت و سربلندی استان نیز موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد.

خبر ۳ بهمن ۹۲ -برگزاری  کارکنان تازه استخدام شده شرکت برق منطقه ای خوزستان همین الان یک اس ام اس از طرف برق منطقه ای واسم امد. نوشته :مراسم تحلیف پذیرفته شدگان استخدامی برگزار می گردد.
زمان : سه شنبه مورخ ۸ بهمن ساعت ۸:۳۰
مکان: اهواز ، گلستان ، مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان
حضور در این مراسم الزامی است ( روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان )

خبر ۳ بهمن ۹۲ – کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای استان بوشهر سوگند خوردند

کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان بوشهر در مراسمی که با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت برگزار شد، با قرائت سوگندنامه و منشور اخلاقی – اداری شرکت در برابر کلام ا… مجید سوگند خوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان بوشهر، مدیر عامل شرکت در این مراسم گفت: مسئولیت پذیری تعهد بسیار سنگینی است؛ به ویژه که با ادای سوگند در برابر کلام ا… مجید و نصب العین قراردادن اهدافی همچون صداقت، امانتداری، وجدان کاری و عدالت، همراه باشد.
مهندس شاهپور رجایی افزود: اگر بخواهیم وجدان کاری و انضباط اجتماعی را در محیط کسب و کار در خود به وجود آوریم، قطعاً یکی از مهم ترین عوامل، عمل کردن به منویات و آموزه های دینی و رعایت اهداف منشور کارکنان و اهداف این سوگندنامه خواهد بود.
وی دو عنصر امانت داری و عدالت را جزو سخت ترین اهداف حوزه کاری برشمرد و افزود: باید تا آنجا که می توانیم به امانت داری و عدالت اداری خود را نزدیک کنیم.
رجایی توزیع صحیح و مدیریت مصرف بهینه آب و همچنین حفاظت و نگهداری از آن در بخش های مختلف صنعت، شرب و کشاورزی را از مصادیق ارزشمند امانت داری دانست.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر از همکاران درخواست کرد: از همین اولین روز کاری، با برنامه کار خود را شروع کنند و با افق و رئوس برنامه های شرکت در قالب کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت و فضای کسب و کار شرکت آشنا شوند؛ چرا که توفیق شرکت، توفیق استان رابه دنبال خواهد داشت و سربلندی استان نیز موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد.
معاون برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت آب منطقه ای استان بوشهر نیز گزارشی از عملکرد این معاونت ارائه داد و به تشریح مراحل جذب و استخدام نیروی انسانی پرداخت.
مهندس سید مسعود نصرتی در ادامه به برگزاری دوره آموزشی برای کارکنان تازه استخدام شده نیز اشاره کرد و افزود: آشنایی با قوانین و مهارت های ارتباطی، فرهنگ سازمانی، خدمات کشوری،اخلاق حرفه ای، حقوق و مزایا و نیز آشنایی با تشکیلات دولتی و ساختار شرکت، از جمله سرفصل های آموزشی بود که کارکنان طی دوره ای یک ماهه، آنها را فرا گرفتند.
وی اجرای دوره آموزشی و تکمیلی حراست را از دیگر دوره های آموزشی یاد شده عنوان کرد.
نصرتی افزود: آزمون استخدامی وزارت نیرو با فراخوان عمومی و همزمان در سراسر کشور، اسفندماه سال گذشته برگزار شد و پس از اقدامات قانونی از جمله مصاحبه، گزینش و کسب شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان، تعداد ۲۵ نفر به استخدام شرکت آب منطقه ای استان بوشهر درآمدند.
وی خاطرنشان کرد: این کارکنان از امروز یکم بهمن ماه و با صدور احکامشان در بخش های مختلف و مورد نیاز شرکت، بر حسب رشته های تخصصی آنها در واحدهای روابط عمومی، برنامه ریزی و بهبود مدیریت،حراست و امور محرمانه، طرح و توسعه، حفاظت و بهره برداری، مطالعات، مالی و پشتیبانی و حقوقی، برای خدمت رسانی در حوزه ستادی و شهرستانی فعالیت خود را آغاز کردند.

خبر ۳۰ دی ۹۲ – مراسم ادای سوگند وآشنایی با پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کارکنان جدید الاستخدام  شرکت برق منطقه ای گیلان سال ۱۳۹۱

شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به تعداد ۱۳۲نفر ساعت ۹ صبح مورخ ۱/۱۱/۹۲ در ستاد شرکت برق منطقه ای گیلان با حضور مدیر عامل،معاونین و مدیران اینشرکت برگزار می شود.

خبر ۲۳ دی ۹۲ – مراسم تحلیف و آغاز بکار کارکنان جدید شرکت آب منطقه ای سیستان وبلوچستان

لینک خبر

خبر ۲۲ دی ۹۲ – کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد سوگند خوردند
مراسم ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی ۱۶ نفر از کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت، در این مرسم گزارشی از فرایند جذب و استخدام تعداد ۲۰ نفر نیروی جدید ارائه داد.
وی گفت: از تعداد ۶۹۸ نفر افراد شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت در اسفندماه سال گذشته، تعداد ۳۵ نفر به عنوان پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت اعلام شدند که پس از برگزاری آزمون مهارتی (مصاحبه) و طی کردن مراحل گزینش، تعداد ۱۲ نفر در سهمیه آزمون و پنج نفر در سهمیه ایثارگران توسط معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو تایید شدند.
وی افزود: این افراد پس از گذراندن دوره آموزشی توجیهی بدو استخدام، از امروز دوره کارورزی خود را به مدت یک ماه در معاونت ها و بخش های مختلف شرکت گذارنده و احکام کارگزینی آنها نیز پس از تکمیل پرونده پرسنلی صادر خواهد شد.

خبر ۲۱ دی ۹۲ -جلسه معارفه کارکنان جدید برق منطقه ای سیستان و بلوچستان

این دوره ها از تاریخ ۹۲/۰۹/۲۵ لغایت ۹۲/۱۰/۹ در محل مرکز آموزش زاهدان برگزار گردید.دوره های تخصصی نیز از بیستم دیماه آغاز و پیش بینی میشود تا پانزدهم بهمن ماه به اتمام برسد.

خبر ۲۰ دی ۹۲ – جلسه معارفه کارکنان جدید برق منطقه ای تهران

تصاویر جلسه قرائت قسم نامه کارکنان جدیدالاستخدام برق منطقه ای تهران ۹۲٫۱۰٫۱۴

لینک تصاویر مربوطه

خبر ۱۷ دی ۹۲ – دوره آموزشی کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

دوره آموزش حضوری آغاز خدمت کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت این شرکت در این باره گفت: این دوره آموزشی به مدت ۷۰ ساعت از سوی مجتمع آموزشی و پژوهشی فارس و در محل جهاد دانشگاهی یاسوج برگزار شد.
احمدی گفت: تعداد ۱۷ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پس از گذراندن دوره کارورزی و کسب موفقیت و همچنین ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی در ستاد شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد و ادارات منابع آب شهرستان های تابعه مشغول به کار خواهند شد.

خبر ۱۵ دی ۹۲ -معارفه همکاران جدید آب منطقه ای گیلان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای گیلان؛ تعدادی از نیروهای جدید این شرکت پس از موفقیت در آزمون استخدامی وزارت نیرو که در اواخر سال گذشته برگزار شد کار خود را رسماً آغاز کردند.

در این معارفه مهندس سیف اله آقابیگی مدیر عامل و رئیس هئیت مدیره شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان  ضمن خیر مقدم به نیرو های جدید و آرزوی سلامتی و موفقیت برای آنها گفت: انشاءا… منشاً خیرات باشید برای استان گیلان که یکی از حیاتی ترین و موثرترین کالا برای مردم آب است که امیدوارم این رسالت بزرگ و کارآمدی خود را برای خدمت رسانی به مردم در این مجموعه انجام بدهید.

وی در ادامه افزود: مهمترین عنصر در نظامات اداری، نیروی کار آمد می باشد که موجب توسعه، عمران و آبادانی منطقه می شود، اگر کشور ما توسعه روز افزونی پیدا کرده است به واسطه ی نیروی کار آمد شاغل و مدبری که توانسته اند ایران را به توفیقات عرصه بین الملل برسانند.

مهندس آقابیگی در پایان گفت: شما ها این افتخار را دارید که در دستگاه اجرایی وارد شده اید که بزرگترین پروژه های عمرانی استان گیلان در اختیار این مجموعه قرار دارد، امیدوارم با تلاش هر چه بیشتر شما بتوانیم رضایت مندی بیشتر مردم را  کسب کنیم، مطمعناً خدمت به مردم موجب توفیقات بیشتری از طرف خداوند متعال برای شما خواهد بود.

 انشاءا… متحد بشوید برای ساختن گیلانی سر بلند که در خور گیلانیان باشد، چون اعتقاد داریم که گیلان دارای غنای فرهنگی و درجات عالی از شعور و باور اجتماعی است.

این گروه پس از ادای سوگند و امضا منشور اخلاقی  در یک جلسه توجیهی با اهداف ، وظایف، تکالیف و مأموریت های شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان آشنا شدند.

خبر ۱۵ دی ۹۲ -مراسم معارفه کارکنان جدید الاستخدام شرکت برق منطقه ای زنجان

مراسم معارفه کارکنان جدید الاستخدام شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور جمعی از معاونان و مدیران و همچنین مدیرکل تحول اداری استانداری زنجان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس چهل امیرانی مدیرعامل طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم  با اشاره به تاریخچه شرکت برق منطقه ای زنجان , این شرکت را جزء شرکتهای پیشرو در استان دانستند.
ایشان قانونمداری, به روز نگه داری,حضور در برنامه های مشارکتی, ورزشی و تحقیقاتی را مورد تاکید قرار داده و اظهار امیدواری نمودند که با حضور پرسنل جدید نواقصاتی که در کیفیت برق رسانی و انجام خدمات وجود دارد مرتفع گردیده و این حضور ارتقاء دهنده شاخص های کیفی شرکت باشد.

وی تصریح کرد: ایجاد ظرفیت جدید ۳۰۰۰ مگاواتی لازمه جوابگویی به صنایعی می باشد که به دلیل محدودیت ایجاد صنایع در تهران به استانهای قزوین و زنجان سرازیر میگردد , دانستند.
مهندس چهل امیرانی مصرف بیش از ۷۳% انرژی برق در استانهای قزوین و زنجان در بخش مولد را از شاخصهای برجسته در سطح کشور دانستند.
وی وجود پتانسیلهای انرژی بادی به ظرفیت ۳۰۰۰ مگاوات انرژی بادی در منطقه و وجود صنایع مرتبط با برق از جمله شرکتهای پارس سویچ,ایران ترانسفو,مقره سازی,کابل ابهر و تابلو سازی و کنتورسازی را از شاخص های برجسته عنوان نمودند.
جلیل خانی مدیرکل تحول اداری استانداری زنجان دیگر سخنران مراسم,شرکت برق را یکی از سازمانهای سرآمد استان معرفی نمود که در ارزیابی های متعدد صورت گرفته همواره رتبه های ممتازی را کسب نموده است.
در پایان قرائت سوگند نامه توسط کارکنان جدید صورت گرفت.

خبر ۹ دی ۹۲ – اعلام نهایی اسامی قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت آب منطقه ای گلستان

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای مجوز شماره ۴۰۰۶/۹۱/۲۲۴ مورخ ۱۷/۲/۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه ریاست جمهوری که به طور متمرکز از طریق وزارت نیرو در تاریخ یازدهم اسفند سال ۹۱ برگزار شده بود، در تاریخ هشتم دی ماه سال جاری از سوی شرکت مدیریت منابع آب ایران به شرکت آب منطقه ای اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان،در این آزمون ۹۸۸ نفر در ۱۱ رشته با هم به رقابت پرداختند و نفرات پذیرفته شده پس از طی مراحل مصاحبه علمی و تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به استخدام شرکت آب منطقه ای گلستان در آمدند.

برای مشاهد اسامی قبول شدگان نهایی اینجا کلیک کنید.

لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان نهایی می توانند جهت تکمیل پرونده استخدامی در مهلت مقرر به امور کارکنان شرکت آب منطقه ای گلستان مراجعه کنند.

خبر ۴ دی ۹۲ -جلسه معارفه نیروهای جدیدالاستخدام در برق منطقه ای اصفهان برگزار گردید.

 مراسم معارفه ۴۱ نفر از کارکنان  جدیدالاستخدام برق منطقه ای اصفهان با حضور مدیرعامل ، معاونین و جمعی از مدیران این شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان  در ابتدای این مراسم  مهندس امیری معاونت منابع انسانی به فرایند جذب و به کارگیری نیروهای جدید پرداخت و گفت:  بر اساس دستورالعمل استخدامی منابع انسانی وزارت نیرو طی مراحل مختلف براساس نیازسنجی ۵ ساله آتی شرکت و با توجه به شاخصهایی نظیر توسعه تاسیسات و خروجی نیروی انسانی و سیاستگذاری واگذاری تصدی ها به بخش خصوصی و همچنین  مجوزات مربوطه اقدام به جذب نیروی جدید نمود.
در ادامه حجت الاسلام گرجی استاد حوزه و دانشگاه با ارائه سخنانی ضمن دعوت کارکنان جدید به تلاش و کوشش و جدیت و تبریک  موفقیت آنها در آزمون استخدامی گفت: بسیاری از مردم به اشتباه موفقیت افراد را در مراحل مختلف زندگی به شانس نسبت میدهند در صورتی که اینطور نیست. این برداشتی اشتباه است. و در فقه اسلامی موضوعی به نام شانس وجود ندارد.وی به تعابیر و برداشتهای مختلف از واژه موفقیت پرداخت و گفت: ممکن است بسیاری از شما موضوعی را موفقیت بدانید که شاید به هیچ وجه موفقیت نباشد.
ایشان در ادامه به مشخصات افراد نیک اشاره و گفت: راستگویی، امانتداری، داشتن چشم پاک نسبت به مال و ناموس مردم از عواملی است که موجب تعالی فرد و پیشرفت او میگردد. و شما عزیزان نیز باید در محل کار خود به دور از عوامل حاشیه ای فقط به کار فکر کنید.
حجت الاسلام گرجی در ادامه افزود: امام صادق میفرماید سه چیز عامل موفقیت فرد است اول مهارت در کار دوم امانتداری و سوم اخلاق خوش که شما هم باید با توجه به تعالیم اسلامی و سخنان بزرگان دین با توجه به موارد فوق روز به روز در کار خود موفق باشید.
در ادامه مراسم مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان نیز طی سخنانی ضمن خوش آمدگویی به نیروهای جدید به تاریخچه ۹۰ ساله برق دراصفهان اشاره نمود و گفت: میراثی را که ما و شما در حال حاضر از آن استفاده میکنیم امانتی است که از گذشتگان این صنعت بالاخص عطاءالملک دهش و دیگر زحمتکشان این عرصه برای ما به یادگار گذاشته اند.
موسی رضایی در ادامه به بررسی وضعیت صنعت برق اصفهان و شرکتهای تولید و توزیع برق پرداخت و افزود: برق منطقه ای اصفهان در حال حاضر وظیفه انتقال انرژ ی الکتریکی در دو سطح ولتاژ انتقال و فوق توزیع را در کشور به عهده دارد.
   وی ادامه داد : با توجه به اینکه صنعت برق کشور  به روز و مطابق با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در حال فعالیت می باشد شما عزیزان باید تلاش بیش از پیش خود را وقف آموزش و بازآموزیهای مداوم در زمینه کاری خود نموده و در این عرصه از هیچ تلاشی فروگذار ننمایید و در تمام موارد کاری خود به روز باشید.
   مهندس موسی رضایی در پایان اظهار امیدواری نمود: نیروهای جدید در موقعیت جدیدی که برایشان ایجاد شده قدردان بوده و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور عزیزمان موفق و پیروز باشند.
در ادامه حجت الاسلام وثیق مسئول امور فرهنگی برق منطقه ای اصفهان نیز به توفیق خدمت همکاران جدید در برق اصفهان اشاره نمود و گفت :  ما باید بدانیم اولا چه کسانی از نتایج کار ما بهره مند میشوند و نتیجه کار ما چیست  وی ضمن تبریک و آرزوی توفیق  برای کارکنان جدید در مجموعه صنعت برق برای آنها آرزوی موفقیت نمود..
 امام جماعت شرکت برق منطقه ای اصفهان در ادامه به معرفی دفتر امور فرهنگی  پرداخت و اذعان داشت:  همکاران جدید می توانند در جهت ارتقای فرهنگ دینی و معنوی خود تلاش نموده و با این دفتر در ارتباط فعال باشند و همچنین از برکات نماز جماعت نیز همیشه بهره مند گردند.
شایان ذکر است در پایان  این مراسم توسط کارکنان جدیدالاستخدام  سوگند نامه شروع به کار قرائت گردید و نیروهای جدید برای خود سوگند یاد نمودند.

[toggle title=”آرشیو” state=”close” ]

 

خبر ۲۶ آذر ۹۲ – پیرو اطلاعیه قبلی به اطلاع میرساند نظر به اینکه از جمله پیش نیازهای اساسی به کار گیری موثر و نگهداشت کارآمد نیروی انسانی,آموزش ، برنامه ریزی و آگاهی از نقش و جایگاه نیروی جدید در تحقق ماموریت ها و اهداف شرکت آب منطقه ای می باشد. لذا در این راستا طبق جدول ذیل دوره های آموزش توجیهی کارمندان جدیدالاستخدام از روز یکشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۱در مجتمع عالی آموزش و پژوهش غرب واحد همدان واقع در میدان عاشورا روبروی نمایشگاه بین المللی همدان برگزار می شود.
( حضور شما در این دوره ها جهت صدور حکم کارگزینی الزامی است.)
آدرس برنامه زمانبندی دوره ها

123abc

خبر ۲۵ آذر ۹ –لیست نهایی شرکت آب منظقه ای همدان

در راستای اجرای دستورالعمل استخدامی منابع انسانی صنعت آب و برق ، بدینوسیله لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ یازدهم اسفند ماه سال ۹۱ متمرکز وزارت نیرو ( شرکت آب منطقه ای همدان) بشرح جدول ذیل اعلام می گردد.
بنابراین از پذیرفته شدگان  گرامی دعوت به عمل می آید در اسرع وقت به امور کارکنان و خدمات پشتیبانی این شرکت جهت تکمیل و ادامه فرآیند استخدام مراجعه نمایند.
شایان ذکر است باستناد دستورالعمل فوق الذکر در صورت عدم مراجعه پذیرفته گان “ظرف مدت یک ماه” قبولی ایشان ملغی و از پذیرفته شدگان ذخیره دعوت به عمل خواهد آمد

خبر ۲۴ آذر ۹۲-کارکنان تازه استخدام شده شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان سوگند یاد کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان، مراسم ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی کارکنان تازه استخدام شده این شرکت در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان در این مراسم گفت: از آغاز تمدن بشری، آب رکن اصلی توسعه و آبادانی و بستر و زیربنای پیشرفت بوده است. بنابراین در شرایط کنونی، صنعت آب در استان هرمزگان از اهمیت ویژه ای در توسعه استان برخوردار است.
محمدباقر حیدری گفت: با توجه به نوع خدمات قابل ارائه در شرکت آب منطقه ای استان به مردم، بهره مندی از منابع انسانی کارآمد و نیروی کارشناسی، مسیر خدمات رسانی را روان تر خواهد کرد.
وی با اشاره به توانمندی ها و قابلیت های فنی نیروهای تازه استخدام شده، گفت: شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان، زمینه مناسبی برای خدمت رسانی و انجام فعالیت های زیربنایی است.
حیدری افزود: مراحل جذب و استخدام کارکنان جدید از اواخر سال ۱۳۹۱ با صدور مجوزهای استخدام از سوی وزارت نیرو و شرکت مدیریت منابع آب ایران برای جذب ۱۹ نفر کارشناس آغاز شد.
وی افزود: با برگزاری آزمون کتبی و انجام مراحل مصاحبه و …، کارکنان تازه استخدام شده از اول دی ماه امسال شروع به کار می کنند.

خبر ۲۳ آذر ۹۲ – برگزاری مراسم ادای سوگند توسط کارکنان جدیدالاستخدام برق منطقه ای باختر
مراسم اداری سوگند وامضاء منشور اخلاقی و اداری توسط کارکنان جدید الاستخدام با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران برق منطقه ای باختر در محل تالار فرهنگسرای آیینه  اراک برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی برق باختر در این مراسم مهندس آرش کردی مدیر عامل برق باختر ضمن تبریک و آرزوی توفیق جهت کارکنان جدید الاستخدام بیان داشت: امروزه صنعت برق به عنوان بستر و زیر بنای توسعه صنعتی و  اقتصادی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و منابع انسانی کار آمد از ارکان اصلی این صنعت محسوب می شوند.
وی با ارائه توضیحاتی در خصوص تاریخچه تشکیل برق باختر و بیان آمارهایی از روند پیشرفت وتوسعه روز افزون خدمات قابل ارائه شرکت در طی سنوات گذشته  بر توانمندی و قابلیتهای نیروی انسانی بویژه کارکنان جدید الاستخدام در راستای اهداف قسمت برق تاکید نمود.
همچنین در این مراسم سید محمدحسینی معاون منابع انسانی برق منطقه ای باختر توضیحاتی در  زمینه مراحل جذب واستخدام نیروهای مذکور و همچنین دورههای آموزشی بدو خدمت ایشان بیان داشت .
وی افزود: مراحل جذب و استخدام کارکنان جدید از اواخر سال ۹۱ با صدور مجوز های استخدام از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر جهت ۱۶۸ نفر، شامل ۱۱نفر کارشناس ، ۷۷ نفر اپراتور و ۸۰ نفر نگهبان آغاز و با برگزاری آزمون کتبی و انجام مراحل مصاحبه و… جهت بکارگیری ایشان در حوزه تحت مدیریت شرکت در سه استان مرکزی ،همدان و لرستان ادامه یافت و  ۱۳ آذر ماه سال جاری اولین روز  شروع بکار ایشان می باشد.وی در پایان جهت همکاران جدید آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمود.

خبر ۶ آبان ۹۲ – اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی ۱۳۹۱ شرکت مدیریت شبکه برق ایران

 خبر ۲۲ مرداد ۹۲ – استخدام ۴ هزار نفر در وزارت نیرو/ چیت‌چیان مخالف واگذاری پژوهشگاه نیرو به مپنا

تاریخ برگزاری آزمون مهارتی ( مصاحبه ) پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت های آزمون استخدامی

مورخ ۱۱/۱۲/۹۱ وزارت نیرو (( شرکت آب منطقه ای همدان))

توصیه ها و اصول لازم الرعایه :

۱- از پذیرفته شدگان درخواست می گردد طبق برنامه زمانبندی و در تاریخ های مقرر شده (با احتساب ۱۵ دقیقه زودتراز وقت تعیین شده  ) در محل شرکت به نشانی : همدان خیابان جهاد شرکت آب منطقه ای همدان حضور یابند .

۲-  از آندسته از پذیرفته شدگانی که دارای مدارک و گواهی دوره های مربوط به کارآموزی و یا کارورزی و آموزشهای خاص و نیز دوره های ICDL ‘ نرم افزار و زبان می باشند درخواست می گردد مدارک مزبور را در زمان انجام مصاحبه به همراه داشته باشند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر تلفن شماره ۹- ۸۲۲۰۷۳۷- ۰۸۱۱  دفتر بهبود مدیریت آماده پاسخگویی می باشد.

برای مشاهده لیست تاریخ برگزاری آزمون مهارتی لطفا ((اینجا را کلیک)) کنید.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

 

دوستان نظرات و توضیحات لازم رو اعلام کنید.

تاریخ برگزاری آزمون مهارتی ( مصاحبه ) پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت های آزمون استخدامی

مورخ ۱۱/۱۲/۹۱ وزارت نیرو (( شرکت آب منطقه ای همدان))

توصیه ها و اصول لازم الرعایه :

۱- از پذیرفته شدگان درخواست می گردد طبق برنامه زمانبندی و در تاریخ های مقرر شده (با احتساب ۱۵ دقیقه زودتراز وقت تعیین شده  ) در محل شرکت به نشانی : همدان خیابان جهاد شرکت آب منطقه ای همدان حضور یابند .

۲-  از آندسته از پذیرفته شدگانی که دارای مدارک و گواهی دوره های مربوط به کارآموزی و یا کارورزی و آموزشهای خاص و نیز دوره های ICDL ‘ نرم افزار و زبان می باشند درخواست می گردد مدارک مزبور را در زمان انجام مصاحبه به همراه داشته باشند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر تلفن شماره ۹- ۸۲۲۰۷۳۷- ۰۸۱۱  دفتر بهبود مدیریت آماده پاسخگویی می باشد.

لیست زمان مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی به صورت عکس پیوست می باشد.

 

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

 

اسامی,برنامه زمانبندی,موعد و محل انجام مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی شرکت  برق منطقه ای آذربایجان

 

پیوست‌ها:
فایل توضیحات ارسال کننده حجم فایل دریافت
دانلود این فایل (azarbaijan sharghi.pdf)آذربایجان شرقی مدیر سایت ۱۳۰ Kb ۵۶۳
دانلود این فایل (azarbaijan gharbi.pdf)آذربایجان غربی مدیر سایت ۱۴۰ Kb ۶۰۳
دانلود این فایل (ardabil.pdf)اردبیل مدیر سایت ۹۶ Kb ۳۰۶

[/toggle]

دیدگاه ها (۱۸,۱۲۱)

 1. ارمان دهقان می‌گه:

  سلام یه تشکر بده کار بودم از حدود ۳سال پیش به این سایت خوب

 2. شاخص می‌گه:

  سلام بر دوستان عزیز
  یادش بخیر بعد از مدت ها گفتم یه سری به اینجا بزنم
  یه زمانی چه بروبیایی داشتیم اینجا
  خدایا شکرت

 3. محمد می‌گه:

  لطفا دوستانی که میرن مصاحبه استانداری مخصوصا فرمانداریها از جو مصاحبه و سولات بنویسید

 4. بابک می‌گه:

  دوستان برق منطقه ای های دیگه بخصوص اپراتورها چقد میگیرین الان قرار داد شما حالا بهدکجا رسیده لطفا جواب بدین

 5. بابک می‌گه:

  من یکی از قبول شدگان آزمون نیرو اسفند ۹۱ هستم
  بعد از کلی کش دادن مهر سال گذشته دعوت به کارمون کردن با یه قرارداد به اسم آزمایشی حالا بعد از ۸ ماه که میخوان قرارداد قطعی بزنن با یه مدل جدید که از کل قرارداد های موجود تو شرکت پایین تره از لحاظ حقوق

 6. بابک می‌گه:

  من یکی از قبول شدگان آزمون نیرو اسفند ۹۱ هستم
  بعد از کلی کش دادن مهر سال گذشته دعوت به کارمون کردن با یه قرارداد به اسم آزمایشی حالا بعد از ۸ ماه که میخوان قرارداد قطعی بزنن با یه مدل جدید که از کل قرارداد های موجود تو شرکت پایین تره از لحاظ حقوق البته حتی از کار مشخص
  دوستانی که تو برق منطقه ای های دیگه هستن اپراتور اونا هم بیان یه نظر بدن ببینیم اونا چقد میگیرن

 7. لوزان می‌گه:

  سلام آقای کارمند. خواهشا شما از این آزمون جدید وزارت نیرو خبر داری؟ دولتی است یا غیره دولتی؟ منظورم اینه شامل شرکتهای آب منطقه ای میشه و آیا ربطی به اطلاعیه ۲۰۰۰ نفری صنعت آب و برق داره؟ ممنون میشم جواب بدی چون هر کی چیزی میگه.

 8. برق غرب می‌گه:

  سلام به بر وبچ ما آبان ۹۲ استخدام شدیم این سایت برام کلی خاطره داره انشاا.. کار شما هم درست بشه بری سسسسسسسر کار.

 9. مهرداد می‌گه:

  سلام، دوستانی که مهرماه مشغول بکار شدن، حکم های شما اومده؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها