فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان با صدور اطلاعیه‌ای برای جذب هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان فراخوان داد.

در راستای اجرایی نمودن اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، این دانشگاه در نظر دارد برای غنا بخشیدن به هرم هیات علمی به منظور تامین، تربیت و توانمندسازی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از بین فرهیختگان مومن، متعهد و متخصص با مدرک دکترای تخصصی(PHD ) دعوت به همکاری کند.
براساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند جهت ثبت‌نام به سایت مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم به نشانی اینترنتی http://www.msrt.ir/sites/jazbsite/default.aspx مراجعه نمایند.

شایان ذکر است، مشاهده جدول نیازهای اعلامی این دانشگاه در پایگاه اطلاع رسانی آن به نشانی http://www.farhangian-ac.ir در بخش دبیرخانه هیات اجرایی جذب اعضای هیات علمی امکان پذیر می باشد.

دیدگاه ها (۲۹)

 1. زهرا می‌گه:

  سلام.افشونی هستم دکترای زمین شناسی دانشگاه تهران.آیا احتمال جذب ما در آینده در دانشگاه فرهنگیان هست یا اصلا در چارت کاری آن دانشگاه جذب دانشجوی زمین شناسی قرار خواهد گرفت یا خیر؟

 2. ناشناس می‌گه:

  با فرد سلام بسیار موافقم و از لحن صحبت کردن پیمان بسیار متعجب شدم چقدر با حالت محکم و شدت عصبانیت هر چه خواستند به درک و فهم افراد دارای مدرک دکترا گفتند هم فرد پیمان هم فرد پاسخ بسیار ناراحت بودند که پول ندارند تا به دانشگاه آزاد بروند تا مدرک دکترا بگیرند به این افراد باید بگوییم که بعد از اعلام نتایج دکترا عده ای که دکترا سراسری شهرستان قبول شده بودند در برخی از شهرستان ها حتی آزاد هم قبول نشدند دکترا آزاد قبول شدن هم آنچنان که شما فکر میکنید آسان نیست که افرادی مثل شما بیایند به باد سخره بگیرندش دکترای فیزیک ریاضی و..خواندن در آزاد هم کار انقده آسانی نیست و اتفاقا همین دکترای گروه علوم پایه هستند که بدرد دانشگاه فرهنگیآن میخورند من هنوز هم متوجه این ناراحتی شما دو نفر نشده ام در ضمن اگر شما دانشجوی دکترا بودید متوجه میشدید که یک دانشجوی دکترا چه آزاد چه دولتی با چه مشقتی درسها و امتحان جامع خود را میگذراند و آنموقع هست که واقعا شایسته و کامل و پر از مطالب درسی میشود و بهترین گزینه هستند برای تدریس در تمامی دانشگاه های کشور در ضمن در تمام دنیا دانشگاهها پولی و همانند دانشگاه آزاد ما هستند که افراد باید شهریه بپردازند پس انقدر ناراحت نباشید همه جا اینگونه است و مورد دیگر شما ها که خودتان آموزش و پرورشی هستید انقدر شغل برندارید چه خبر است جای جوونا رو گرفتین.

 3. پیمان می‌گه:

  با سلام و احترام
  دوستان همه درجه های مدارک شون رو به رخ هم می کشند
  متاسفانه اخذ مدرکی که پشتش درک و فهم و بینش وجود نداشته باشه به درد هیچی نمی خوره
  مدرک یعنی توانایی پول در آوردن نه اینکه به رخ این و آن بکشی و …
  ما همه می دانیم که دیگه الان مدرک دکترا هم آن ارزش قبلی رو نداره پول داشته باشی می گیریش
  باید این مدارک رو بگذارید در کوزه آبش رو بخورید
  به فکر این باشیم که کار آفرینی کنیم نه اینکه پست ها رو بی خود اشغال کنیم آن هم بدون کارآیی

 4. پیمان می‌گه:

  با سلام و احترام
  دوستان همه درجه های مدارک شون رو به رخ هم می کشند
  متاسفانه اخذ مدرکی که پشتش درک و فهم و بینش وجود نداشته باشه به درد هیچی نمی خوره
  مدرک یعنی توانایی پول در آوردن نه اینکه به رخ این و آن بکشی و …
  ما همه می دانیم که دیگه الان مدرک دکترا هم آن ارزش قبلی رو نداره پول داشته باشی می گیریش
  باید این مدارک رو بگذارید در کوزه آبش رو بخورید
  به فکر این باشیم که کار آفرینی کنیم نه اینکه پست ها رو بی خود اشغال کنیم آن هم بدون کارآیی

 5. احمدی می‌گه:

  سلام
  واقعا دانشجویان دکترای سال آخر حق شرکت
  ندارند؟
  لطفا جواب بدین.

 6. مهدی ماحوزی می‌گه:

  با سلام میخواستم بدونم من رشته حسابداری هستم ایا دکترا ان را داشته باشم میتوانم راحت عضو هیئت علمی بشم؟

 7. پاسخ می‌گه:

  پاسخ به کامنت فرد ی با اسم سلام
  مدرک ارشدت اگه تو رشته درست حسابی باشه چرا کار نداشته باشه
  حتما دکتراتم رشته هایی مثل ریاضی و فیزیک و .. است که مثل مور و ملخ ریخته همه جا که نتونستی عضو هیات علمی بشه
  وگرنه برای رشته های علوم پزشمی با ارشدم میشه هیات علمی شد اونم در دانشگاههای دولتی بس زیاد پز دکتراتو نده

 8. ذاکر جمادی می‌گه:

  اینجانب سال آخر دورۀ دکترای تخصصی زمین شناسی اقتصادی و با بیست سال خدمت در آموزش و پرورش هستم.چرا رشته های زیست و جغرافیا را جذب میکنید اما رشته زمین شناسی که تمام اینها را میتواند ساپورت کند جذب نمیکنید؟

 9. alireza می‌گه:

  سلام من دبیر تربیت بدنی با ۱۰سال سابقه درخشان در آموزش و پرورش و دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی دانشگاه تهران با رزومه خوب هستم سال گذشته برای جذب در دانشگاه فرهتگیان شانس بیشتر را به مدرسین که ساکن مراکز استان هستند دادید آیا ما که در شهرستان ها ساکن هستیم نباید از این موقعیت به طور یکسان استفاده کنیم؟همچنین خواهشمند است از نیروهای آموزش و پرورش که تجربه فعالیت در این عرصه را دارند را استفاده کنید

 10. سلام می‌گه:

  من معذرت می خوام اما به نظرم الان که در آموزش و پرورش شاغلین با مدرک دکتری و دانشجویان دکتری زیاد هستند و هنوز هیچ اقدامی درباره آنها برای عضویت در هیات علمی نشده است چرا کسانی که مدرک ارشد دارند اینقدر دل خوش هستند به عضویت در هیات علمی؟؟؟؟؟کجای دنیا مدرک ارشد را عضو هیات علمی می کنند که دانشگاه فرهنگیان دومی باشد. برای مدرک ارشد بهترین حالت ممکن همان دبیری و معلمی است و واقعا خدا را شکر کنید که کار دارید.این همه فوق لیسانس بیکار داریم!!!!!

  • حامد می‌گه:

   سلام
   چرا مدرک ارشد را بی ارزش میکنی میبینی که مدرک ارشد را هم هنوز میگیرند ضمنا بعضی دکترها هستن که بیسوادن خبر نداری مثل خودت

 11. الفبا می‌گه:

  چرا بخشنامه پارسال رو با تاریخ روز میگذارید؟؟!

 12. مهدی می‌گه:

  لطفاً از معلمین نمونه کشوری نیز استفاده کنید اگر رزومه آنها را مطالعه کنید می بینید که دارای چه فعالیتها سوابق آموزشی و رتبه ها و درجات علمی بالایی هستند

  • بهزاد می‌گه:

   بله دقیقا شماها معلمان نمونه با سابقه ایثارگری فراوان هر سال معلم نمونه می شوید پس چرا هیئت علمی نشوید؟

 13. شهره می‌گه:

  با سلام اینجانب دبیر اموزش وپرورش هستم با حدود ۲۰ سال سابقه تدریس در دبیرستانها ومدارس ونیز دانشجوی دکترا هستم وتا ۶ماه دیگر دفاع میکنم از تمامی تصمیم گیرندگان دانشگاه فرهنگیان توقع دارم از فرهنگیان عزیز وپرتلاشی که دارای مدرک دکترا هستند وتجربه گرانبهایی در خصوص تعلیم وتعلم دارند وبا شور واشتیاق این حرفه را انتخاب کرده اند بهره لازم را بگیرید وبرای جدب هیت علمی در دانشگاه فرهنگیان سهمی ویژه قایل شوید همه خوب واقف برانند که هیچ گزینه ایی بهتر از معلمان با سابقه با مدرک دکترابرای تدریس در دانشگاه فرهنگیان نیست.

 14. علی می‌گه:

  اینجانب دانشجوی دوره دکترا هستم وارمون جامع گذرانده ام وفرهنگی نیز هستم به مدت ۲۰ سال در اموزش وپرورش خدمت میکنم ود۱۲ سال در دانشگاهها نیز به صورت حق التدریس تدریس کرده ام سوالم از شما این است ایا مدرسی بهتر از فرهنگیان با مدرک دکترا سراغ دارید برای تربیت دبیران ومعلمان اتی به نطرم اولویت باید فرهنگیان باشد.وحتما باید برای ما حقی وجایی قایل باشید واز تجارب ما بهره بگیرید.

 15. علی می‌گه:

  اینجانب با ۲۴ سال خدمت در اموزش و پرورش و اینکه دانشجوی دوره روزانه دکترا می باشم حق شرکت در جذب هیئت علمی را ندارم آنوقت بابایی که ۵ سال قبل بازمشست شده ولی چون قبلا مدیرکل بوده جپبا کارشناسی ارشد ضمن خدمت جذب می گردد خوب است معنای عدالت را فهمیدیم ارشد هیئت علمی می شود اما دکتراش حق شرکت ندارند

  • نادیا می‌گه:

   واقعا جای تعجبه شما که دم از عدالت میزنی به همون آموزش و پرورش قانع باش چرا میخای با جذب در هیئت علمی جای یک جوون بدبختو بگیری همین امثال شما بازار کارو خراب میکنن دکترا میخوای چکار؟
   اگه میخای بخونی وضعو خرابتر از این نکن

  • حسن می‌گه:

   در آموزش و پرورش حقوق دیپلم با دکتری زیاد فرق ندارد(ماکزیمم ۵۰ هزار توان) پس وقت خود را بیهوده هدر ندهید.

 16. علی اکبر می‌گه:

  من درحال دفاع ازپایان نامه دکتراهستم ودریک گرایش دیگر در دانشگاه اصفهان نیز درحال تحصیلم. چون درشهرستانی که تربیت معلم ندارد مشغول تدریسم باید ازهمه حقوق محروم شویم وفقط نزدیکان به قدرت و مرکز حق استخدام در دانشگاه فرهنگیان را دارند؟بعید میدانم هیچ بیدادگاهی چنین تصمیمی بگیرد. مگراینکه مارا ازهرنظر محروم وعقب مانده بدانید بدون هیچ معیاری. ما فقط به خداشکایت میکنیم چون داد ما مگربوسیله حضرت حق گرفته شود. احتمالا میخندید که باید منتظر بنشینیم و…ولی خدا توانا است با احترام

 17. آرمان می‌گه:

  یادم رفت بگم ارشد ادبیات هستم با رزومه کاری های متفاوت و تدریس در خود آموزش و پرورش به مدت۲سال. در سایت جذب هم ثبت نام کردم.موفق باشید.

 18. آرمان می‌گه:

  سلام:لطفا به سوابق تدریس هم نگاه کنید هر چند خودش معلم نباشه.فرصت های ما داره تموم میشه عمرمون که دیگه هیچی!!!!!!!

 19. مینا می‌گه:

  سلام من ارشد ادبیات هستم.چرا ارشد برنمیدارین؟

 20. حمید می‌گه:

  چرا دانشجویان دکتری که در آموزش و پرورش هستند جذب نمی شوند ولی فوق لیسانسهایی که از قبل در مراکز تربیت معلم بودند جذب می شوند؟ این کا کجاش منطقی هست؟؟؟؟؟

 21. شیرین می‌گه:

  چرا ارشد برنمیدارین؟ ارشد ریاضی

 22. ایلا می‌گه:

  من جدول نیازها را ندیدم. واقعا اعلام شده ؟ میشه بیشتر راهنمایی کنین؟

  • hassan می‌گه:

   طرح جذب نیرو برای پردیس ها خوب هست اما چرا نباید بین همه نیروهای اموزش و پرورش اطلاع رسانی نشود تا بهترین ها مورد ملاک قرار گیرند چرا باید مراکز استان به مدرسین شانس پذیرش رو بدند چون پردیس ها در مراکز استان ها هستند نگاه به شهرستان ها در اولویت نیست.
   در مجموع اموزش و پرورش باید کار کارشناسی بکند نه اینکه ناکارشناشی وقت و هزینه رو به هدر بدهد.

   • سعید تابش می‌گه:

    دکتری مگر چیست توانایی و فنون تدریس و علم روز لازم است کسایی که ندارند یا ضعیفند دنبال تقویت کارهای مثبت شان بروند موفقترند

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها