فراخوان جذب نیروی انسانی جهت تکمیل تیم های سلامت دانشگاه علوم پزشکی سمنان

 

فراخوان نیروی انسانی تیم سلامت

فرم ثبت نام در بانک اطلاعات شغلی کار در واحد های بهداشتي درماني مجري برنامه پزشك خانواده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان

تذکر1 : داوطلب یا متقاضی کار با وارد نمودن اطلاعات ذیل صحت مطالب وارد شده را تایید نموده و در صورت عدم تطبیق با واقعیت، شخص متقاضی مسئول خواهد بود. در صورت هرگونه مغايرت مندرجات اين فرم با واقعيت، ثبت نام كان لم يكن تلقي خواهد شد.

تذکر2 : با تکمیل فرم ذیل هیچگونه تعهد استخدامی برای دانشگاه ایجاد نمی شود و در صورت نیاز واحد های تابعه دانشگاه از ثبت نام شدگان برای امتحان کتبی یا مصاحبه دعوت به عمل می آید و در صورت کسب امتیاز لازم صلاحیت عمومی؛ مراحل قانونی جذب و گزینش انجام خواهد شد.

تذکر 3 : ثبت نام صرفا محدود به مراكز مجري برنامه پزشك خانواده در مراكز بهداشتي درماني روستايي و شهري – روستايي مي باشد. پزشك عمومي ، ماما و پرستار متقاضي شركت در برنامه پزشك خانواده مي توانند در اين فرم ثبت نام كنند.ساعات كار در برنامه پزشك خانواده به صورت دو شيفت صبح و عصر و قرارداد منعقد شده، قرارداد ماده 2 تبصره 3 مي باشد.

تذکر 4 : ( مهم ) در وارد کردن کد ملی دقت کامل به عمل آورید. کاملاً مطابق با کارت ملی و 10 رقم درج شود. در غیر این صورت ثبت نام شما حتی در صورتی که سیستم پیغام ” موفقیت در ثبت نام ” بدهد؛ باطل است.

تذکر 5 : ( مهم ) فرم ذیل را فقط با فونت فارسی تکمیل نمائید در غیر اینصورت نام شما در بانک اطلاعات ثبت نخواهد شد.

تذکر 6 : ( مهم ) با توجه به اینکه به هر داوطلب تنها یک بار حق ثبت نام داده شده و بعد از اتمام کار ؛ قدرت ویرایش اطلاعات را ندارید؛ در تکمیل فرم نهایت دقت را به عمل آورید. در صورت اشتباه در ثبت اطلاعات، براي حذف از سيستم و ثبت نام مجدد نياز به مراجعه حضوري و درخواست كتبي مي باشد. بديهي است در اين صورت اولويت متقاضي بر اساس تاريخ ثبت نام جديد خواهد بود.

تذکر 7 : اولويت اول پذيرش با متقاضيان بومي شهرستان محل تقاضاي داوطلب و اولويت بعدي استان متقاضي مي باشد.

تذکر 8 : جهت رفع موارد ابهام با شماره تلفن 33452163-023 معاونت بهداشتی دانشگاه؛ تماس بگیرید.

لینک سایت

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها