crm didar

ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش خراسان شمالی تکمیل می‌شود

معاون برنامه‌ریزی آموزش و پرورش خراسان شمالی ‌گفت: در آزمونی که قرار است دی یا بهمن ۹۶ برگزار شود ‌ظرفیت استخدامی ‌در آموزش و پرورش استان تکمیل می‌شو‌د.

قنبرعلی خوش آیینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: ۲۰۲ نفر سهمیه خراسان شمالی در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی بود که بعد از اعلام نتایج باید ۶۶۰ نفر به مصاحبه دعوت می شدند٬ اما به دلیل پایین بودن تزار علمی، ۲۸۳ نفر به مصاحبه دعوت شدند.

وی افزود: متاسفانه حدود ۱۰ نفر هم به دلیل ناقص بودن تشکیل پرونده به مصاحبه دعوت نشدند. ۵ نفر هم در کمیسیون پزشکی مصاحبه رد شدند که نهایتا حدود ۲۶۷ نفر شرایط مصاحبه را داشتند که اگر اعلام نتایج قطعی شود٬ حدود ۶۵ نفر از ردیف‌های استخدامی آموزش و پرورش خالی خواهد ماند چراکه تراز علمی فراگیران پایین بوده است.

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان شمالی تصریح کرد: به دلیل اینکه خراسان شمالی استان کمتر توسعه یافته است٬ دو پیشنهاد به وزارت‌خانه برای افزایش جذب استخدامی در آموزش و پرورش خراسان شمالی داشتیم. یکی اینکه رتبه و تراز علمی را پایین آورده و دیگر اینکه سایر رشته‌ها، ردیف‌های استخدامی را پر کنند که متاسفانه هر دو پیشنهاد در کارگروه استخدامی وزارت خانه تایید نشد.

خوش آیینه ادامه داد: بر اساس رایزنی‌ها و جلسات مکرر تصمیم بر این شد که به زودی در دی ماه یا بهمن ماه آزمون استخدامی دیگری برگزار شود و حدود ۱۰ هزار نفر فراخوان داده٬ که از این تعداد ۲۵۳ نفر سهمیه آموزش و پرورش خراسان شمالی است.  ۶۵ سهمیه آزمون گذشته نیز به این تعداد اضافه خواهد شد و در نهایت در بهمن ماه سهمیه این اداره کل بیش از ۳۰۰ نفر خواهد بود.

وی در پایان اضافه کرد: از تمام فارغ التحصیلانی که شرایط شرکت در آزمون را دارند خواهشمندیم منابع آزمون را مطالعه کنند که بتوانیم ۱۰۰ درصد نیروها را در آزمون بهمن ماه جذب کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها