صفحه پیگیری آزمون استخدام امور مالیاتی ۹۱-۹۲-۹۳

پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۲-۹۱

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص  آزمون امورمالیاتی

کمپین جمع آوری امضاء پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی

شماره آقای تهرانی جهت باخبر شدن از نتایج مصاحبه:۰۲۱۳۹۹۰۳۸۷۰

شرح وظایف پست های سازمان امور مالیاتی

نمونه فرم قرارداد پیمانی سازمان امور مالیاتی 

نمونه فرم متن تعهد نامه استخدام مالیاتی

رای دیوان عدالت اداری

این صفحه مخصوص دوستان قبول شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱  می باشد، چون صفحه آزمون امور مالیاتی ۹۱ مخصوص اعلام آزمونهای امور مالیاتی می باشد از همه دوستان درخواست می شود برای تبادل نظر در این صفحه ی اختصاصی استفاده نمایند.

خبر ۳ شهریور ۹۳ استختام : مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی را مغایر قانون اعلام کرد

خبرگزاری مهر: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» را مغایر قانون اعلام کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره ۱۷۵۶۳۴/ت۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره ۴ الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول ۸۵ و ۱۳۸ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.

بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند ۳ متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲٫۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

خبر ۱۸ خرداد ۹۳  – فرصت ۵ماهه مجلس به سازمان مالیاتی

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از فرصت ۵ ماهه این کمیسیون به سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی برای پیگیری معوقات مالیاتی ۱۰ هزار میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید محمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی پرونده معوقات مالیاتی در این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس طی جلساتی با مسئولان سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی کل کشور، موضوع معوقات مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد بررسی قرار داد و در این جلسات مقرر شد سیستم یکپارچه مالیاتی هرچه زودتر طراحی و اجرا شود.

وی ادامه داد: مقرر شد معوقات مالیاتی طبقه‌بندی شوند و با نظارت سازمان بازرسی هر کدام جداگانه مورد بررسی قرار گیرند، یعنی پرونده‌های معوقات لاوصول به طور مجزا و معوقات جاری و دیگر پرونده‌ها نیز به طور جداگانه بررسی شوند تا پیگیری‌ها متناسب با میزان و نوع معوقات باشد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس میزان معوقات مالیاتی را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: این مبلغ شامل تمام معوقات مالیات بر عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی است که یا دسترسی به ‌آنها مقدور نیست و یا اموال آنها شناسایی نشده است.

میرمحمدی از فرصت ۵ ماهه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به سازمان امور مالیاتی برای پیگیری معوقات خبر داد و تصریح کرد: این فرصت از ماه جاری آغاز شده و سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی تا اوایل پاییز باید گزارش پیگیری معوقات مالیاتی و پیشرفت کار را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اطلاع دهند تا اقدامات تکمیلی برای وصول این معوقات انجام شود.

خبر ۱۱ خرداد ۹۳ – آخرین اخبار در مورد استخدامهای سازمان امور مالیاتی

علی جمالی قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: برخلاف اظهاراتی مبنی بر بسته شدن و توقف کل استخدام‌ها، با پیگیری‌های جدی معاونت توسعه در مدت اخیر بخش قابل توجهی از آزمون‌های استخدامی تعیین تکلیف شده‌اند و مابقی تعهدات ایجاد شده نیز در حال بررسی است بر این اساس استخدام‌های دولتی بسته نشده اند.
تعریف ۱۰ هزار پست خالی برای استخدام‌های سازمان امور مالیاتی
وی همچنین در مورد مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی بر اساس مصوبه پاییز سال ۹۱ بیان کرد: برای استخدام‌های این سازمان نیز نزدیک به ۶۰۰۰ نفر تعیین تکلیف شده و برای آنها کد استخدامی صادر شده است این در حالی است که معاونت توسعه برای روشن شدن وضعیت استخدامی حدود سه تا چهار هزار نفر دیگر هم در حال پیگیری است و به محض اطمینان از تامین اعتبار، برای این گروه نیز شماره مستخدم صادر خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای استخدام های سازمان امور مالیاتی نیز حکم استخدام یک نفر به ازای خروج سه نفر اجرا شده است تصریح کرد: خیر، مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی طبق مجوز خاص بوده و در زمان دولت قبل صادر شده و براساس مصوبه هیأت وزیران و تشکیلات آن توسعه یافته است.

به گفته رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه برای انجام استخدام در سازمان امور مالیاتی حدود ۱۰ هزار پست سازمانی برای این سازمان ایجاد شده و در همان مصوبه اجازه استخدام را صادر شده است.

وی یادآور شد: به طور یقین اگر سازمان امور مالیاتی در حال حاضر برای دریافت مجوز به معاونت توسعه مراجعه کند، قطعاً به گونه‌ای دیگر که منطبق با سازوکارهای قانونی باشد نسبت به میزان پست سازمانی و استخدام تصمیم گیری می شود.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۳ -استخدام ۷ هزار نفر در “سازمان امور مالیاتی” طی سال جاری

علی عسکری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.

رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.

عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.

وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.

عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۳ – استخدام پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی ادامه دارد

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، محمود عسکری آزاد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ما اظهار داشت: نیروهای پذیرفته شده در آزمون های استخدامی به زودی تعیین تکلیف می شوند.

وی تاکید کرد: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.

در مورد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در دولت قبل گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردیم این مجوز در اختیار سازمان ها در استان ها قرار دارد که در صورت بر آورد هزینه ها و تامین مالی و بر حسب نیاز استخدام را انجام دهند.

وی ادامه داد: استنخدام پذیرفته شدگان منوط به موافقت معاونت برنامه ریزی در تامین منابع مالی است.

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس همچنین با اشاره به تصمیم اخیر معاونت توسعه در مورد ساماندهی نیروهای شرکتی گفت: بر اساس این بخشنامه ۱۵ درصد نیروهای مازاد بر پذیرش ظرفیت ۱۰ درصدی نیروهای قراردادی در سال جاری ساماندهی می شوند.

عسکری آزاد تاکید کرد: این ساماندهی به معنای اخراج و یا تعدیل کارکنان نیست.

دیدگاه ها (۲,۰۶۰)

 1. مالیاتی1 می‌گه:

  مدیر اگر پیام های حاوی اطلاعات مالی رو تائید کنید گزارش تخلف سایت رو میدم.

  • MODIR می‌گه:

   تخلف سایت؟؟؟

   • متین می‌گه:

    جدی نگیر مدیر
    یه چیزی میگه
    اصلا هر کی هر چی دوست داره بگه
    مالی یا غیر مالی
    چیز خلافی نیست که شلوغ ش کردین

   • زهره می‌گه:

    من چرا نمیتونم کامنت بزارم

   • زهره می‌گه:

    سلام دوستان,من به تازگی با این صفحه قبول شدم.
    من از قبولی های آزمون استخدامی فراگیر ۳ مالیاتی هستم,شغل محل من برابر ظرفیت قبول شدن این به معنی قبولی حتمی من میتونه باشه؟
    ۵ ماه از تحویل مدارک ما گذشته اما متاسفانه هنوز خبری نشده…
    این روند طولانی بودن طبیعیه؟؟؟
    آزمون ما ۲۱ آبان بوده به نظرتون شروع به کارمون چه موقع میشه؟؟؟
    از شاغلینی که کارمند تهران هستن عاجزانه خواهش میکنم راهنمایی کنید با ستاد تماس میگیریم هیچ اطلاعاتی نمیدن…

  • امید می‌گه:

   برادر شما باید تخلف همکارتو گزارش بدی، موضوعات تخلف سایت مشخصه

 2. مجتبی می‌گه:

  سلام بچه ها ماده ۵۰رو کی میدن؟

 3. مالیاتی1 می‌گه:

  قراره سرمون به سنگ بخوره بعد راجع به مسائل مالی حرف نزنیم؟؟؟؟بسه دیگه دوستان و همکاران .

 4. محسن می‌گه:

  شعبانیه ما رو هم چهارشنبه دادن
  قراره یه دوتومن هفته دیگه
  عوض اون فصلی ها بدن
  شاد باشید.

 5. مریم می‌گه:

  سلام به همه دوستان وممنون که جواب دادین.من کارشناسی مدیریت صنعتی خوندم و برای شغل مامور تشخیص مالیات قبول شدم البته مرحله اول .رشته محل انتخابی من سه نفر میخواست که چون بیشتر از ظرفیت پذیرفته شده مصاحبه تخصصی هم داریم .اگه کمک کنید منبعی برای مصاحبه بگید ممنون میشم از لطفتون

 6. Ali.com می‌گه:

  امروز شعبانیه رو دادن

  • مریم می‌گه:

   علی اقا میشه سوالی که از اقا ساسان پرسیدم رو شما جواب بدید،خواهشا

   • نرم افزار خوزستان می‌گه:

    با سلام
    شما اول بگو در چه رشته ای قبول شدی تا یکی بتونه کمکت کنه.با فرض اینکه نرم افزار باشی باید c# sql و زبان انگلیسی رو خوب خونده باشی منظورم از خوبه نه اینکه کاملا مسلط باشی در حدی که بتونی جوابی قابل قبول بگی البته به سطح کیفی رقیبات هم بستگی داره

   • خودم می‌گه:

    تو استخدامی دوره ما از بچه های مالیاتی مصاحبه تخصصی نگرفتن ولی بچه های فنآوری مصاحبه تخصصی داشتن که یکم از رشته تخصصیشون سوال کرده بودن و یکم زبان انگلیسی و یکمم راجع به اخلاقیات و سوالات اجتماعی و دیدگاهت نسبت به کار و محیط کار و دیدگاهت نسبت به سازمان و …

   • متین می‌گه:

    سلام
    بعید میدونم مصاحبه تخصصی داشته باشین
    فقط همون گزینش معمولی و احکام و….

  • مجتبی می‌گه:

   چقدر بود اقا علی؟

 7. sasan می‌گه:

  سلام دیروز حکم۹۶ ما رو زدن خبری از چیزی نیست فقط ده درصد مصوب دولت
  واریزی هم تا دهم می تونستن بدن که ندادن دیگه نمیشه داد بعلت بستن بودجه۹۵
  پرسیدم گفتن فقط وصولی و اعیاد که جمعش۶۰۰ و دیگر هیچ

  • مریم می‌گه:

   سلام دوست عزیز من امسال در ازمون امور مالیاتی مرحله اول قبول شدم و با توجه به اینکه مصاحبه تخصصی برگزار میشه و من شدیدا به این کار نیاز دا رم خواستم یه راهنمایی بکنید که چه دروسی را برای مصاحبه بخونم؟اگه تجربه مصاحبه داری که بگید و اگر ازمون شما مصاحبه نداشته لطفا بگید که در کلاس های اموزشی قبل از سر کار رفتنتون چه مباحثی رو بهتون گفتند.خدا خیر دنیا و اخرت را به شما بدهد

   • کارمند می‌گه:

    ما مصاحبه تخصصی نداشتیم. یکی لطفا جواب این بنده خدا رو بده.

   • mahmood می‌گه:

    خوب شما برای چه پستی شرکت کردید…و مدرک شما چی هست.
    مثلا اگر کامپیوتر هستید مثل شبکه برنامه نویسی یا کم زبان بپرسن..در زمینه مدرک شما هست..
    یک جستجو بکنید در اینترنت پیدا میکنید

   • فناوری می‌گه:

    با سلام
    مصاحبه تخصصی مختص فناوری هاست
    برای ما اینا بودش
    شبکه
    زبان
    دیتابیس
    برنامه نویسی
    و اینکه چه کارهایی کردین و..
    کلاسهای بدو ساتخدام براتون میزارن
    مهم مصاحبه تخصصی هست که امتیاز خوبی بیارین
    البته برای ما چون از ۶ نفر قرار بود ۲ نفر انتخاب بشه خیلی مهم بود

   • علی می‌گه:

    مریم خانم مصاحبه تخصصی نداره. نگران نباش. فقط احکام و مسایل روز

   • علی می‌گه:

    در جواب مریم باید بگم من یه بار سال ۹۱ استان خراسان مصاحبه تخصصی دادم که شامل زبان عمومی اصول حسابداری سوالات مبانی مدیریت بودش بعدشم فکر نکنم الان دیگه مصاحبه تخصصی باشه مصاحبه عمومیم که دیگه احکام وعقایده

 8. حکیم می‌گه:

  چرا واریزی نداریم.خبری نیست؟حکم نمیخوان بزنن؟

 9. الناز می‌گه:

  خبری از تبدیل وضعیت نشد.
  یکی میگه بخشنامه اومده یکی میگه حکم رو حالا حالا نمیزنن فقط باید انفرادی شکایت کنی.
  بالاخره چی باید کرد.

 10. محسن می‌گه:

  بچه ها خبری از واریزی نیست؟
  خواهشا اطلاع رسانی کنید
  ماو اینهمه کار
  اونوقت بقیه پولو میگیرن
  تشکر

 11. همکاری می‌گه:

  منم به این نتیجه رسیدم که دوستان درست می گویند، من هم اگر چیزی گفتم، اشتباه کردم، اینجا یک فضای عمومی است و نباید در مورد اداره ( مالی و غیره ) هر چند که قطعا قانونی هست، صحبت بکنیم. یک آزمونی بوده سال ۹۱ دوستان دادند، یک عده قبول شدند و یک عده رفتند برای آزمون بعدی.
  بحث هامونو همون موقع در مورد استخدام کردیم و تموم شد. دیگه از ادمین سایت می خوام که این صفحه را ببندند، دیگر نیازی به آن نیست.

  • مهدی می‌گه:

   با سلام
   همکاران محترم به عنوان برادر کوچک خواهش می کنم از امروز شنبه کلا بحث در مورد واریزی و اسرار سازمان رو تموم کنیم و هیچ بحثی در مورد واریزی ها در این سایت نباشد که دیگران سو استفاده کنند. کاری نکنیم فردا کارمون به حراست بکشه .
   برای همکارامون آرزوی موفقیت و کامیابی دارم.

 12. sasan می‌گه:

  سلام
  چرا خصوصی
  مگه ارادت دیگه واریزی ندارن
  اینم که ما میگیریم هم قانونیه هم چندرغاز

  • مهدی می‌گه:

   با سلام خدمت همکاران گرامی
   همکاران محترم نباید اسرار سازمان را (چه واریزی و چه بقیه موارد ) در اینجا مطرح کنیم بقیه سازمان ها فکر میکنند ما داریم حقوق های انچنانی میگیریم. خواهشا بحث واریزی ها رو دیگه تموم کنیم که به صلاح خودمون هست . با تشکر فراوان.

  • کارمند می‌گه:

   آقا یا خانم محترم
   اگه بحثتون در مورد حقوق تموم نشه حراست سازمان میتونه از طریق کاربری هاتون پیگیر بشه.

 13. کارشناس حراست می‌گه:

  با سلام خدمت همکاران محترم. به اطلاع می رساند انتشار مطالب و اسرار درون سازمانی اعم از مالی و غیر مالی خلاف قوانین سازمان می باشد و متخلفین مورد پیگیری قرار می گیرند.

 14. محمد حسین می‌گه:

  سلام
  آقایون و خانومها

  خواهش میکنم برید توی تلگرام یا یه جای خصوصی تر اینقدر بحث کنید

  ببینم میتونید کاری کنید همین چندرغاضی که بهمون میدن هم عمومی شه و قطع شه!!!

 15. تبلور ایده می‌گه:

  توی تهران کمک ممیزی۱۰ تومن گفتن گرفته درحالی من که ممیزم تو شهرستان کلش۴۶۰۰ گرفتم شما ها چقدر گرفتین؟

  • همکاری می‌گه:

   شهر تهران دو سری پرداختی بزرگ داشتند، لطفا اطلاع رسانی کنید که مجموع هر دو مبلغ حدود ۴ تا ۵ بوده یا هر کدام از واریزی ها اینقدر بوده است؟چرا به ستاد واریزی دوم ندادند؟

 16. تبلور ایده می‌گه:

  سلام ‍‍واریزی داریم بخاطر روز مرد ۶۰۰ هزاره اخر هفته گفتن میدنش

 17. مجتبی می‌گه:

  ۶۰۰هزار بخاطر روز پدر بهمون میدن نامش اومده اخرهفته واریز میشه

 18. مالیاتی می‌گه:

  دوستان عزیز تهرانی خواهشا میشه پرس و جو کنید ببینید قراره وام ۲۰ میلیونی بانک مهر ایران رو امسال به همه بدن یا به ممیزها و کمک ممیزهای کم سابقه امسال فرصت نمیشه بدن؟

 19. مجتبی می‌گه:

  سلام بچه ها پاداش دو تومن وزیر راسته؟همکاران تهرانی در فروردین ماه چقدر گرفتین؟راسته چهارشنبه نفری پنج تومن گرفتین؟

 20. آس2 می‌گه:

  شهر تهران پول درشت گرفت ولی به ستاد ندادند.

 21. رحمان می‌گه:

  چهارصد هزار به ما دادن. همکاران تهران یه پنج تومن گرفتن یه سه تومن و یه دو تومن هم که اول گرفته بودن

 22. سخت افزار تبریز می‌گه:

  پاداش چهارشنبه چی شد پس؟

 23. کارمند می‌گه:

  شنیده شده که پاداش وزیر رو دادن به تعاونی اعتبار.

 24. مالیاتی می‌گه:

  پاداش وزیر راسته؟؟؟پس حقوق رو کی میدن….واقعا متاسفمممم اینهمه تلاش هیچچچ

 25. الیسا می‌گه:

  خبری از تبدیل وضعیت نشد.
  یکی میگه بخشنامه اومده یکی میگه حکم رو حالا حالا نمیزنن فقط باید انفرادی شکایت کنی.
  بالاخره چی باید کرد

 26. نادر می‌گه:

  بچه های سازمان خیلی ناراحتند ومیگن که این زحمتیکه کشیدیم و ۹۷% محقق کردیم و تا ۳۰ اسفند جون کندیم فقط یک چهارم پول را به ما دادند وبقیه معلوم نیست چی شد..سال ۹۴ که ۸۹% محقق شده بود دقیقا ۴برابر این پول را گرفتیم…. حالا بچه ها میگن با این وضع ما هم حرص و جوش وصول مالیات را نمیخوریم…با این وضع رییس سازمان وصولی امسال را زیر ۹۰% داشته باشه

  • همکار شما می‌گه:

   سازمان به این دلیل که پولی که به کارمندان می دهد از اول در اختیارش نیست و با هزار التماس و خواهش باید از دولت پس بگیره، واریزیهاش و وعده و وعید هایی که شایعه میشه، همش با دیرکرد روبرو میشه، و وقتی میدن که کارمند دیگه زده شده، در ضمن هم سازمان اومد و اختیار خیلی از پاداش ها رو مستقیما در اختیار مدیراتون گذاشته ( بر خلاف گذشته که فقط قسمتی از پاداش دست مدیر بود ) و اینجوری دست مدیر باز شده که به یکی کم و به دیگری بیشتر بده و این باعث شه همه افزایش حقوق رو درک نکنند. نمونه بارز افزایش حقوق، افزایش ۳۵ درصد برای همه بود. پیشنهاد من به همه اینه که یک صورتحساب برای هر سال بگیرید. میانگین واریزی ماهانه برای هر سال رو مقایسه کنید، مخصوصا ۹۵ با ۹۴. ببینید واقعا واریزیتون بیشتر از ۱۲ درصد مصوب دولت برای سال ۹۵ افزایش داشته یا کمتر. البته وام ها و بن ها و .. تون رو هم در نظر بگیرید. بعد قضاوت کنید.

   • خودم می‌گه:

    خودمون رو با خودمون مقایسه نکن خودمون رو با اداراتی مقایسه کن که با زحمتای ما حقوقشون تامین میشه و خیلی بیشتر از ما دریافتی دارن و استرس شغلی هم ندارن تو اداراتشون مودی هم ندارن که بیاد به بهونه بی عدالتی هزار تا نفرین نثار خودمون و خانوادهامون بکنه

   • کارمند می‌گه:

    این چه استدلالیه!!!! چرا ارگان های دیگه اینطوری نیستن؟ حالا نمیخواد اینجا رو با شرکت نفت مقایسه کنید. با همین وزارت اقتصاد دارایی هم که مقایسه کنید متوجه میشید که در ارگان های دیگه کمتر این مسائل پیش میاد.

    • خودم می‌گه:

     چرا مقایسه نکنم؟ من خودم کارآموزیمو تو شرکت نفت بودم هیچ استرس کاری ندارن هیچ درگیری با ارباب رجوع و … ندارن خدا تومنم پول میگیرن . مگه غیر اینه که اونا هم تامین بودجه میکنن ما هم؟پس بیشترین شباهت رو از این لحاظ داریم و هیچ ارگان دیگه ای رو نزدیک ب خودمون نمیبینم که بخوام مقایسه کنم

    • همکار شما می‌گه:

     من کی حرف از “مقایسه با شرکت نفت”! زدم؟ من گفتم روی حدس و گمان و احساس حرف نزنید، با خودتون یا هر شرکتی می خواهید مقایسه کنید، اول یه میانگین واریزی ماهانه بگیرید. واریزی های سازمان دیر یا زود و تغییر تو مبلغ و روش دادن داره، اما مهم اینه که دست آخر واقعا میانگین امسال ما چقدر بهتر شده نسبت به پارسال. من خودم همش ناراضی بودم، میانگین گرفتم دیدم درست فکر نمی کردم.

 27. کارمند ستاد می‌گه:

  اولا که پاداش دو قسمت بود مرحله دومش چهارشنبه میریزن دقیقا به میزان قسمت اول هستش. چون نصف کرده بودن. یه پاداش وزیر هست دو هفته دیگه حدود ۲ تومن. روز مرد ۶۰۰ تو اردیبهشت میدن و اعیاد رو هم میدن. پاداش شهرتهران رو دو تیکه کردن

 28. رحمان می‌گه:

  خبری نیست؟؟؟؟

 29. آس می‌گه:

  خبری از سه ماهه ها و … نیست؟ دوستان تهرانی خواهشا کم لطفی نکنید شما که دسترسی دارین بیاین اطلاع رسانی کنید

  • فناوری می‌گه:

   نه دیگه خبری از واریزی نیست، هر چی می خواستند بدهند دیگه دادند، فقط دو مورد واریزی خواهیم داشت، یکی که با حقوق واریز می شود که پاداش وزیر است برای وصولی خوب امسال، و یکی دیگه هم برای ۱۳ و ۲۷ رجب با هم میریزند. دیگه هم بحثی از سه ماهه و پاداش آخر سال و این حرف ها نیست.

 30. کارمند ستاد می‌گه:

  چرا کامنت ها اپدیت نمیشن؟!!!

 31. کارمند ستاد می‌گه:

  طبق آخرین خبری که ما شنیدیم، ممیزان کل شهر تهران مجموعا ۲۵ میلیون تومان پاداش آخر سال گرفتن. سر ستادی ها هم طبق معمول بی کلاه موند.

 32. منتظر می‌گه:

  خبری از پاداش تولد امام علی نیست؟

 33. علیرضا می‌گه:

  سه مطلب مهم الان وجود داره:
  ۱-پاداشی که میخوان بدن چقدره
  ۲-تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی
  ۳وام بیست و پنج میلیونی مهر ایران
  لطفا اطلاعاتی که دارید رو بزارید

  • کارمند ستاد می‌گه:

   در مورد تبدیل وضعیت یه تعدادی رو قراره تبدیل وضعیت کنن البته تو شهرستان ها، برای تهران مجوزی صادر نشده. اونایی هم که رای دیوان بتونن بگیرن که حله
   در مورد پاداش میگن اون مبلغی که به تهران دادن به شهرستان ها هم دارن میدن بجز این پاداش یه ۳ میلیون دیگه هم در راهه و احتمالا یه ۲ تومن دیگه.
   وام بانک قرض الحسنه مهر رو هم به ممیزکل به بالا دادن فعلا برنامه ای برای دادن به بقیه ندارن

 34. فناوری می‌گه:

  بچه ها من رفتم بیرون اومدم پول نریختند؟

 35. رحمان می‌گه:

  جریان این وام مهر ایران چیه با کارمزد ۴درصد؟چقدره؟کی می دنش؟

 36. خودم می‌گه:

  شایعه ۵۰% افزایش حکم ها درسته یا نه؟میگن تهران رو زدن خواهشا بیاید اطلاع رسانی کنید

  • شهر تهران می‌گه:

   پنجاه درصد لغوه قرار بود بزنن ولی فعلا نشده بچه های شهر تهران میخواستن تو سازمان تحصن کنن بخاطره همین فعلا یه پاداش بصورت میانگین ۲ میلیون براشون ریختن صداشون بخوابه همش همینه

  • ستاد سازمان می‌گه:

   ۵۰ درصد که کلا لغوه . پاداش هم چون بچه های شهر تهران میخواستن تحصن کنن سازمان سریع یه پاداش بصورت میانگین ۲ میلیون ریخت به حساباشون که صداها فعلا درنیاد. حتی ما سازمانی ها هم چیزی نگرفتیم. همین

 37. تبلور ایده می‌گه:

  سلام شنیدم تهران قبل عید یک ماده۵۰ و نفری دو میلیون ‍‍‍‍ دادن راسته؟

 38. مالیات می‌گه:

  والا شایعه شده۴۰دزصد حقوق و متمم اضافه کاری ها رو میخوان بدن راست و دروغ رو نمیدونم شنیدم منم

 39. حبیب می‌گه:

  خواهشا زودتر بروز کنید نظرات بچه هارو.الان تو زمان حساسی هستیم.
  میخوایم بدونیم واقعا چه تاثیری داشت انقد تلاش و وصولی برای دولت و کشور

  • حسین می‌گه:

   هیچ تاثیری نداره همکار محترم

   فقط ما الان دیگه متوجه شدیم که وصول بشه یا نشه تاثیری رو حقوق و پاداشای ما نداره و نباید بیخودی تلاش کرد و شکم پاره کرد برا سازمانی که کارمندش براش اهمیتی نداره چه رسد ب بقیه

 40. حبیب می‌گه:

  اونایی که خبر دارن خو بیان بگن.پس محقق شدن درامدهای مالیاتی که دم ازش میزنن توش پاداش نیست.اون ۴درصد چی شد پس.خود تقوی گفت پوله خیلی زیادی میشه…

 41. شیلا می‌گه:

  ۹۶.۵% محقق شد

 42. مالیات می‌گه:

  اولین روز کنسل کننده اداره واقعا بی انصافی کردن این همه وصول کن آخرشششش هیچی پاداش ندادن هییییییچچچ

 43. psk می‌گه:

  وزیر اقتصاد: درآمد دولت ۸ هزار میلیارد تومان از پیش بینی بودجه پیش افتاد

  پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر اقتصاد گفت: پیش بینی ما از درآمدهای دولت در بودجه ۹۵ ابتدا ۲۰۵ میلیارد هزار تومان و پس از تعدیل ۲۱۰ هزار میلیارد تومان بود که تاکنون از مرز ۲۱۸ هزار میلیارد تومان عبور کرده ایم.

  به گزارش بانک مردم، علی طیب نیا که پس از بازدید از خزانه کشور سخن می گفت افزود: از مجموع ۲۱۸ هزار میلیارد تومان درآمد نقدی دولت که تاکنون حاصل شده است حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان توسط سازمان امور مالیاتی و گمرک وصول شد و حدود ۷۰ هزار میلیارد تومان آن مربوط به وزارت نفت است.

  وی اضافه کرد: این افزایش درآمد مالیاتی نشان می دهد که درآمد مالیاتی در مقایسه با درآمد نفتی ۱۴۲ درصد رشد داشت از این رو معتقدیم ضریب مقاومت اقتصادی ایران افزایش یافته است.
  طیب نیا گفت: در حالی امسال درآمدی مالیاتی در مقایسه با درآمد نفتی رشد ۱۴۰ درصدی داشت که بخش خصوصی هم از سازمان امور مالیاتی رضایت داشت یعنی مهم این است که هم سهم مالیات را از تولید ناخالص داخلی افزایش دهیم و هم رضایت عمومی افزایش یابد.

 44. علیرضا می‌گه:

  حتما در اخبار سیما دیدید که طیب نیا گفت درآمدهای مالیاتی چقدر بیشتر از پیشبینی دولت بود و خیلی جلوتر از بودجه نفت هست..اما پاداش ۳ فصل تابستان پاییز و زمستان داده نشده…. حقوق بچه ها نصف وزارت نفت هم نمیشه…. عجب بدبختی ماداریم…

 45. تبلور ایده می‌گه:

  همسرکارت چخبر؟؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها