صفحه پیگیری آزمون استخدام امور مالیاتی ۹۱-۹۲-۹۳

پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۲-۹۱

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص  آزمون امورمالیاتی

کمپین جمع آوری امضاء پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی

شماره آقای تهرانی جهت باخبر شدن از نتایج مصاحبه:۰۲۱۳۹۹۰۳۸۷۰

شرح وظایف پست های سازمان امور مالیاتی

نمونه فرم قرارداد پیمانی سازمان امور مالیاتی 

نمونه فرم متن تعهد نامه استخدام مالیاتی

رای دیوان عدالت اداری

این صفحه مخصوص دوستان قبول شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱  می باشد، چون صفحه آزمون امور مالیاتی ۹۱ مخصوص اعلام آزمونهای امور مالیاتی می باشد از همه دوستان درخواست می شود برای تبادل نظر در این صفحه ی اختصاصی استفاده نمایند.

خبر ۳ شهریور ۹۳ استختام : مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی را مغایر قانون اعلام کرد

خبرگزاری مهر: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» را مغایر قانون اعلام کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره ۱۷۵۶۳۴/ت۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره ۴ الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول ۸۵ و ۱۳۸ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.

بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند ۳ متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲٫۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

خبر ۱۸ خرداد ۹۳  – فرصت ۵ماهه مجلس به سازمان مالیاتی

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از فرصت ۵ ماهه این کمیسیون به سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی برای پیگیری معوقات مالیاتی ۱۰ هزار میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید محمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی پرونده معوقات مالیاتی در این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس طی جلساتی با مسئولان سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی کل کشور، موضوع معوقات مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد بررسی قرار داد و در این جلسات مقرر شد سیستم یکپارچه مالیاتی هرچه زودتر طراحی و اجرا شود.

وی ادامه داد: مقرر شد معوقات مالیاتی طبقه‌بندی شوند و با نظارت سازمان بازرسی هر کدام جداگانه مورد بررسی قرار گیرند، یعنی پرونده‌های معوقات لاوصول به طور مجزا و معوقات جاری و دیگر پرونده‌ها نیز به طور جداگانه بررسی شوند تا پیگیری‌ها متناسب با میزان و نوع معوقات باشد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس میزان معوقات مالیاتی را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: این مبلغ شامل تمام معوقات مالیات بر عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی است که یا دسترسی به ‌آنها مقدور نیست و یا اموال آنها شناسایی نشده است.

میرمحمدی از فرصت ۵ ماهه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به سازمان امور مالیاتی برای پیگیری معوقات خبر داد و تصریح کرد: این فرصت از ماه جاری آغاز شده و سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی تا اوایل پاییز باید گزارش پیگیری معوقات مالیاتی و پیشرفت کار را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اطلاع دهند تا اقدامات تکمیلی برای وصول این معوقات انجام شود.

خبر ۱۱ خرداد ۹۳ – آخرین اخبار در مورد استخدامهای سازمان امور مالیاتی

علی جمالی قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: برخلاف اظهاراتی مبنی بر بسته شدن و توقف کل استخدام‌ها، با پیگیری‌های جدی معاونت توسعه در مدت اخیر بخش قابل توجهی از آزمون‌های استخدامی تعیین تکلیف شده‌اند و مابقی تعهدات ایجاد شده نیز در حال بررسی است بر این اساس استخدام‌های دولتی بسته نشده اند.
تعریف ۱۰ هزار پست خالی برای استخدام‌های سازمان امور مالیاتی
وی همچنین در مورد مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی بر اساس مصوبه پاییز سال ۹۱ بیان کرد: برای استخدام‌های این سازمان نیز نزدیک به ۶۰۰۰ نفر تعیین تکلیف شده و برای آنها کد استخدامی صادر شده است این در حالی است که معاونت توسعه برای روشن شدن وضعیت استخدامی حدود سه تا چهار هزار نفر دیگر هم در حال پیگیری است و به محض اطمینان از تامین اعتبار، برای این گروه نیز شماره مستخدم صادر خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای استخدام های سازمان امور مالیاتی نیز حکم استخدام یک نفر به ازای خروج سه نفر اجرا شده است تصریح کرد: خیر، مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی طبق مجوز خاص بوده و در زمان دولت قبل صادر شده و براساس مصوبه هیأت وزیران و تشکیلات آن توسعه یافته است.

به گفته رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه برای انجام استخدام در سازمان امور مالیاتی حدود ۱۰ هزار پست سازمانی برای این سازمان ایجاد شده و در همان مصوبه اجازه استخدام را صادر شده است.

وی یادآور شد: به طور یقین اگر سازمان امور مالیاتی در حال حاضر برای دریافت مجوز به معاونت توسعه مراجعه کند، قطعاً به گونه‌ای دیگر که منطبق با سازوکارهای قانونی باشد نسبت به میزان پست سازمانی و استخدام تصمیم گیری می شود.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۳ -استخدام ۷ هزار نفر در “سازمان امور مالیاتی” طی سال جاری

علی عسکری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.

رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.

عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.

وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.

عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۳ – استخدام پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی ادامه دارد

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، محمود عسکری آزاد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ما اظهار داشت: نیروهای پذیرفته شده در آزمون های استخدامی به زودی تعیین تکلیف می شوند.

وی تاکید کرد: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.

در مورد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در دولت قبل گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردیم این مجوز در اختیار سازمان ها در استان ها قرار دارد که در صورت بر آورد هزینه ها و تامین مالی و بر حسب نیاز استخدام را انجام دهند.

وی ادامه داد: استنخدام پذیرفته شدگان منوط به موافقت معاونت برنامه ریزی در تامین منابع مالی است.

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس همچنین با اشاره به تصمیم اخیر معاونت توسعه در مورد ساماندهی نیروهای شرکتی گفت: بر اساس این بخشنامه ۱۵ درصد نیروهای مازاد بر پذیرش ظرفیت ۱۰ درصدی نیروهای قراردادی در سال جاری ساماندهی می شوند.

عسکری آزاد تاکید کرد: این ساماندهی به معنای اخراج و یا تعدیل کارکنان نیست.

دیدگاه ها (۲۲,۰۰۰)

 1. اسکندر می‌گه:

  پول لباس ۵۰۰

 2. uvdqi می‌گه:

  عیدی امسال کارگران ۱.۶ تا ۲.۴ میلیون تومان/ آغاز پرداخت عیدی با حقوق بهمن

  پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان خواهد بود.

  به گزارش بانکمردم به نقل از تسمیم، عیدی آخر سال کارگران برای سال جاری بر اساس قانون کار تعیین می شود. براین اساس حداقل دستمزد کارگران ۸۱۲ هزار و ۱۶۴ تومان است که طبق قانون حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان و حداکثر ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان خواهد بود.

  بنابراین کارگرانی که در سال گذشته برابر با ۲ پایه حقوق ۷۱۲ هزار و ۴۲۵ تومانی مصوب شورای عالی کار یک میلیون و ۴۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان عیدی دریافت کردند در سال جاری به میزان یک میلیون و ۶۲۴ هزار و ۳۲۸ تومان عیدی خواهند گرفت.

  همچنین گروه هایی که به میزان ۳ برابر حداقل دستمزد ۷۱۲ هزار و ۴۳۰ تومانی سال جاری، یعنی دو میلیون و ۱۳۷هزار و ۲۷۵ تومان عیدی دریافت کردند در سال جاری این رقم به ۲ میلیون و ۴۳۶ هزار و ۴۹۲ تومان افزایش می یابد.

 3. امید می‌گه:

  خبر خوب دیگه اینکه بیمه عمر کارآفرین که پارسال کلی سروصدا کردن بخاطرش از برج ۵ امسال بخاطر عدم پرداخت حق بیمه سالانه توسط سازمان تعلیق شده. میتونین وضعیت بیمه رو تو این سایت چک کنین و دلگرم تر بشین به اهمیتی که برامون قائل شدن

 4. الهی به امید تو می‌گه:

  مبلغی که قرار بود تحت پول قلمبه و پاداش پایان سال داده بشه با سخاوت رییس سازمان لغو شد..

  بچه های مالیاتی هم بلدند از کجا منبع درآمدی داشته باشند..

  حداقل یکی نیست این پایه حقوق ها رو برسی کنه….

  • حکیم می‌گه:

   اینایی که میگی رو از کجا میاری خداوکیلی.خخخخ.وضع عالی نیست ولی به اون بدی که میگی هم نیست دیگه

   • توجه می‌گه:

    لابد تو تو خونه اجاره ای زندگی نمیکنی لابد پول گاز و برق و … شما زیاد نمیاد لابد ماشین داری و هر روز پول آژانس نمیدی لابد بچه نداری و پول لباس و پوشک و شیرخشک و … نمیدی لابد تو تو دانشگاه آزاد درس نمیخونی لابد تو اقساط و قرض و … نداری که نفست از جای گرم بلند میشه

    • حکیم می‌گه:

     منم این هزینه ها رو بیشتر هم دارم.فقط نکاه میکنم میبینم کارمندم و خقوق کارمندی همینه دیگه.میگم عالی نیست ولی از اکثر ادارات بهتره.

 5. الهی به امید تو می‌گه:

  خداوند متعال در قرآن کریم میفرمایند وای بر گروه ستمکاران و وای بر آنهایی که در حق دیگران بی عدالتی و جفا میکنند
  دوستان و همکاران سازمان امور مالیاتی با سلام
  نمیدونم حال واوضاع شما عزیزان چطوره و نمیدانم درچه مقام ومرتبه شغلی هستید ولی فکر کنم همه ما با خوی انسانیت که خدا در ما دمیده حس انسانیت برامون با ارزشترین مهم و رزق وروز ی حلال برامون بهترین نعمت باشه اما متاسفانه با خبر شدیم در این اوضاع وانفسا که خیلی از پرسنل زحمتکش سازمان در حال کا ر و فعالیت مستمر هستند و ماه ها است که منتظر واریزی و پاداش که حق وزحمتشون برای نیل به اهداف سازمان و چرخ گردون مملکت هست ولی واریزی نداشتند= ۹ ماه عدم پاداش.. متوجه شدیم به مدیران و مدیران کل سازمان مالیاتی از صندوق….. مبالغ ۸۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان به تازگی یعنی در طی این ۵ روز پاداش دادند….و متاسفانه بقدری در سکوت خبری این کار انجام شده که پرسنل خدوم سازمان تشنه یک واریزی و پاداش دلخوش کننده هستند… این اولین بار نیست که این پولها به مدیران داده میشه…. حالا شما حساب کنید میخواهند یک ۲۵ میلیون به پرسنل از بانک قرض الحسنه مهر ایران بدهند میگویند بودجه نداریم!!!!!! الهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر….

  • ناشناس می‌گه:

   چه روزای سختی رو داریم پشت سر میگذاریم!!!!!!
   هم از بی پولی هم از خبرهای ناامید کننده!!!!!
   خدایا خودت یه فرجی کن…

 6. کاربر می‌گه:

  سلام دوستان ظاهرا قراره بنده نیم درصد از حقوقا حذف بشه درسته یا شایعست؟

 7. دادیار می‌گه:

  سلام بچه ها ما مگه چی مون از یه قاضی کمه واقعا پیچیدگی وصول مالیات،در عین تکریم مودی بسیار سخت است و واقعا حوصله و صبوری و فوت و فن خاص خودش رو میخاد ولی نمیدونم چرا آقایان مارو در حد ی کارمند ساده ساده میبینن،واقعا حقوق های ما باید زیر ۶-۷ تومان نباید باشه،اینو بدوننننننننننننننننننننننننننننن،بفهمنننننننننننننننننننننننننننن

 8. حرف حق می‌گه:

  این همه درآمد ارزش افزوده بالا سال به سال اضافه میشه..همین دیروز مالیات دخانیات اوج گرفته و کلی درآمد دیگر داریم اون موقع درآمد حقوقی سایر دستگاه هابالا میره!!!!
  پایه حقوق یک کارشناس سازمان مالیاتی دقیقا معادل یک نگهبان قوه قضاییه هست!!!!

  حق بهروری مزایا وام و رفاهیات آنها کجا ما کجا
  الان۸ ماهه هی امروز و فردا میکنن که میخواهیم پول بدیم ولی خبری از پاداش بزرگ نیست….واقعا خوش روزهایی که عسکری بود ..

 9. حسابرس مالیاتی می‌گه:

  در تبصره ۴ مقرر شد هرگونه پرداخت مازاد بر وجوه موضوع این ماده تحت هر عنوان و از هر منبع اعتباری از جمله اعتبارات خارج از شمول قانون دیوان محاسبات عمومی درآمدهای اختصاصی، اعتبارات متفرقه و اعتبارات در اختیار و اعتبارات موضوع ماده ۲۱۷ قانون مالیات‌های مستقیم و تبصره یک ماده ۳۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده و اعتبارات مربوط به کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی و اعتبارات مربوط به بیمه و گمرک جرم محسوب و پرداخت‌کننده به جزای نقدی معادل ۲ تا ۴ برابر وجوه پرداخت شده یا انفصال از خدمات دولتی و عمومی به‌مدت ۶ ماه تا ۲ سال یا هر دو مجازات محکوم می‌شود. دریافت‌کننده نیز علاوه بر ردّ وجوه مازاد در صورت اطلاع از غیرقانونی بودن مبالغ دریافتی به جزای نقدی حداکثر ۲ برابر وجوه مازاد دریافتی محکوم می‌شود.

  • حکیم می‌گه:

   اگر اینجوری باشه که ما باید به کارمندایه قوه قضاییه تبریک بگیم که تازه حقوقشون علاوه بر اینکه پارسال حدود شصت درصد زیاد شد این خبر زیر هم برای سال دیگشون بهترین خبره.چون هم حجم کارشون کم میشه هم حقوقشون باز زیاد میشه.

   ۲۵ دی ۹۵ – قوه‌قضائیه ۴ هزار نفر را استخدام می‌کند

   خبرگزاری فارس: سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: بدون شک با افزایش بودجه دستگاه قضایی در سال ۹۶ شاهد عملکرد بهتر قوه قضائیه خواهیم بود.حسن نوروزی در گفت‌وگو با فارس، درخصوص مصوبات مربوط به قوه قضاییه در برنامه ششم توسعه گفت: قرار بر این شد که ۲.۹ از کل بودجه کشور به قوه قضائیه اختصاص پیدا کند البته پیشنهاد ما ۳.۲ درصد بود که با ۲.۹ درصد آن موافقت شد.
   وی افزود: همچنین مقرر شد که دستگاه قضایی بتواند سالانه ۸۰۰ قاضی و ۳۲۰۰ کارمند را در دستگاه قضایی استخدام کند.
   سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه رقم ۲.۹ درصد از کل بودجه رقم کمی نیست گفت: این رقم نسبت به سال گذشته افزایش داشته و طبیعتا می‌تواند عملکرد دستگاه قضایی را بهتر از قبل کند.
   نوروزی ادامه داد: همچنین مقرر شد که شوراهای حل اختلاف از لحاظ کمی و کیفی و رفاهی توسعه پیدا کنند و ۲۰ زندان در کلانشهرها به خارج از شهر منتقل شوند.
   وی تصریح کرد: براساس این برنامه قرار بر این شد که منابع طبیعی و زمین با قیمت منطقه‌ای در اختیار زندان‌ها قرار گیرد.

 10. ص می‌گه:

  حق فنی برای فناوری ها

 11. ابراهیم می‌گه:

  ۲ نفر در ستاد رسمی آزمایشی شدن

 12. دادیار می‌گه:

  سلام، آقای تقوی لطفا به کامندان متخصص امور مالیاتی نگاه ویژه بفرمایید- این زحمت کشان فداکاری می کنند

 13. به کی بگم می‌گه:

  یک عده چه دل خجسته دارند برای امتحان ذوق کردند….عجب ورق هایی هستند..اداره پول نمیده به پرسنل ش و اون موقع همه فکر امتحانند!!!!!!!!!!!!!

  امان از وعده های تقوی که پرپر شد.

 14. arko می‌گه:

  نتایج ازمون تعیین سطح اومد
  به ادرس زیر مراجعه کنید
  Taxazmoon.ir

 15. حکیم می‌گه:

  مجید بیا خبری از واریزی بده واسمون.ناجور شده که وضع

 16. علی می‌گه:

  سلام
  چرا خبری از تحول در سازمان نیست از لحاظ احکام ریالی . نزدیک به یک سال است رئیس محترم سازمان آمده وعده های خوب میداد ولی خبری نیست

 17. علی می‌گه:

  سلام
  چرا خبری از تحول در سازمان نیست از لحاظ احکام ریالی نیست

 18. به کی بگم می‌گه:

  از پول خبری نیست؟؟؟؟؟

  پول درشت چی شد؟؟؟؟؟

  سهم پرسنل از کل درآمد کشور کجاست؟؟؟

  من نمیدونم الان که اداره مالیات سهم خیلی بیشتری نسبت به شرکت نفت داره ولی یک کارشناس اداره نفت و پخش و پالایش رو ۷ میلیون دریافتی میچرخه…..اداره مالیات نصف اونم نمیشه….

 19. سورنا می‌گه:

  دوستان عزیز سلام
  بنده قبلا همکار شما بودم ولی حدود دو سال قبل استعفا دادم و جای دیگه مشغول بکار شدم آیا راهی هست بتونم مجددا برگردم امور مالیاتی؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

 20. امید می‌گه:

  دوستان عزیز تبدیل %۳۵ به %۵۰ ظاهرا اگه باز بهونه نگیرن قطعی شده تا آخر سال به امید خدا اجرا میشه.

  • مجید می‌گه:

   ۳۵ و ۵۰ کردن
   اضافه کارو هم افزایش دادن بطوری که همه کار کنان میتونن سقف اضافه کارو بگیرن

  • مجید می‌گه:

   ۳۵ و کردن ۵۰ منظورم کمک رفاهی هستش
   یه
   ۳۵ درصد ویژه طرح جامع مالیاتی بود ون سر جاشه طی مزاکرات انجام شده اگه تایید بشه ۲۰ درصد ویژه مشاغل حاکمیتی هم بهش اضافه میشه که میشه ۵۵ درصد

   • به کی بگم می‌گه:

    هی دست رو دلم نزارین با این رفاهی
    اینجا که چیزی به عنوان رفاهی نیست
    یه پاداش وصولی داریم که همیشه خدا مبلغش کمه

   • توجه می‌گه:

    این ۲۰% اگه بیاد رو حکم حقوقی من فقط ۱۷۰ هزار تومن حقوقم بیشتر میشه، حقوق ماها اینقدر پایینه که با ۲۰ یا ۳۰ درصد هم به جایی نمیرسه

   • توجه می‌گه:

    سال پیش ۳۵% دادن ولی بجاش تفاوت تطبیق رو برداشتن همیشه یه چیزی میدن و یه چیزی برمیدارن تازه اون ۳۵% هم رو سه بند اول حکم اضافه کردن نه کل مبلغ حکم…ناشکری نمیکنم ولی واقعا هزینه ها بالاس و حقوقمون ناکافی واقعا حقوق ما یه افزایش ۱۰۰% می خواد نه ۲۰%

  • حکیم می‌گه:

   خیلی کارا قرار بوده بکنن.تفاوت تطبیق.ماده ۵۰.پول درشت.وام.شارژ همسر کارت و ….

   دلمون رو الکی خوش به شایعه ای که معلوم نیست کی اجرا بشه نکنیم تازه اگر اجرا بشه.

   الان کدوم یکی از خبرایی که تو چند ماه گذشته اینجا گذاستن همکاران اجرا شده.فقط یه معرفی وام بوده که اونم رییس امور به بالا فقط معرفی شدن و تمام.

 21. مالیات می‌گه:

  می خان یه پستی به ما بدن ، تعیین سطح رو بهونه کردن، نتیجه این ازمون رو هم اقای رئیس برداشته نمی دونم می خاد چکارش کنه….

 22. کارشناس درجه 1 می‌گه:

  با توجه به خبر یکی از کاربران من امروز از دفتر طریقت پیگیری کردم گفتند بابت افزایش حقوق رایزنی شده و منتظر جواب برنامه بودجه هستند.
  درباره فوق العاده که از ۳۵ به ۵۰ % برسه هم شنیدم که تقریبا کارش مورد موافقت ۷۰% برنامه بودجه قرار گرفته

 23. کارشناس درجه 1 می‌گه:

  آخر امسال خبرایی هست

 24. م می‌گه:

  سلام بچه ها
  یه سوال؟ سازمان امور مالیاتی از دکتری خوندن حمایت می کنه؟ یعنی میشه خوند؟

 25. یاس می‌گه:

  سلام، آخه چرا جوابها رو نمیدن،حداقل بابت اطلاع ما بگید کی جواب میاد؟ پست نخواستیم، واریزی هم که نداریم! کار هم که کم نداریم،دیگه الکی منتظرمون نذارن!

 26. رئیس می‌گه:

  با رایزنی که از دوستانم در سازمان برنامه وبودجه داشتم…به دلیل پایین بودن احکام حقوقی پرسنل سازمان که باعث افت حقوق و دستمزد در سطح سازمان بعد از بازنشستگی خواهد شد..با کلیات افزایش در آمدهای احکام حقوقی پرسنل سازمان بر طبق فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری تعغیراتی مثبت در پایه سنواتی حقوق پرسنل مالیاتی اتفاق خواهد افتاد که بر این اساس ضریب حقوقی سه بند اول احکام به میزان پنجاه درصد ارتقا پیدا خواهد کرد..این آیین نامه در بودجه سنواتی دولت برای ضریب حقوقی پرسنل مالیات به علت شغل و سطح بودجه محقق شده سازمان برقرار خواهد شد.

 27. مالیاتی می‌گه:

  حسن …خبر های در گوشی.. وplace و sxh…همش یه شخص هست که پیام میده….از ارمش مشخصه…چرا اینقد ضد نقیض میحرفی

 28. به کی بگم می‌گه:

  من که با این حقوق خجالت میکشم بگم کارمند اداره مالیات هستم
  حقوق ماهانه ۱۲۰۰ به هر کی میگم باور نمیکنه فکر میکنه دروغ میگم
  بخصوص خانواده همسرم
  اخه معلم های تازه استخدام شده هم از ما بیشتر میگیرن

 29. پگاه می‌گه:

  با سلام خدمت همکاران
  ۳ ماهه ک شایعه شده کی واریز میشه

 30. place می‌گه:

  خبرهایی خوبیدر راه هست…. در اسفندماهپول همهچیز را میدهند..اگرم ندادند سالبعد…اگرمندادندموقعبازنشستگی…..

  مشکلی نیست مثلا خیر سرمونمنبعاولدرآمدیدولتهستیم

 31. sgxhk می‌گه:

  شنیده شده رییس سازمان با معاونت برنامه بودجه و وزیر اقتصاد جلسه ای داشتند تا جهت ارتقای شغلی همکاران و نقش خطیر سازمان مبلغ ۵۰% به پایه حقوق ها اضافه بشه…

  پایه حقوق های این سازمان افتضاح هست

 32. حسن. می‌گه:

  انشالله بزودی خبرهای خوشی برای سازمان از جمله فوق العاده ۵۰% و افزایش حقوق های احکلم شغلی میاد

  دیشب هم که مجلس تصویب کرد حقوق های غیر رسمی پیمانی مثل قراردادی ها یا شرکتی ها به حقوق های رسمی پیمانی نزدیک بشه….

 33. ناشناس می‌گه:

  هنوز خبر های مثلا موثق پیمانی به رسمی و اعمال تفاوت تطبیق یادمون نرفته. این خبرا پیشکش

 34. آوا می‌گه:

  کسی میدونه جواب تعیین سطح کی اعلام میشه؟

  • مالیات می‌گه:

   طبق گفته دفتر مدیرکل آموزش نتایج تعیین سطح تا هفته اینده اعلام نخواهد شد .
   مدیر کل جدید آموزش قرار بود نتایج آزمون تعیین سطح رو تا یک ماه اعلام کنه. البته هنوز یک ماه نشده .

  • Tr می‌گه:

   با تصمیم مدیرکل فعلا اعلام نمیشن.

 35. خبرهای درگوشی موثق می‌گه:

  از امروز با شماییم باخبرهای موثق

  ۱- مجوز گرفتن برای دادن ماده ۵۰ که به میزان پایه حقوق هاست تا هفته بعد
  ۲- برقراری ۵۰% فوق العاده با تصویب شدن برنامه بودجه

  • من می‌گه:

   مگه سالی چند بار ماده ۵۰ میدن؟ اونو که چند ماه پیش دادند.
   یعنی ۳۵ بشه ۵۰؟

  • احمدی می‌گه:

   خبر راست و درست
   عزیزم این ماده ۵۰ رو بعضی سالها میدن بعضی سالها نمیدن خبر خاصی نیست
   اون ۵۰% درصد هم الکی جو ندین لطفا
   هر وقت درست شد و دادن بگین

  • حبیب می‌گه:

   هروقت اون سه ماه متمم رو دادن اینارو هم میدن

  • حکیم می‌گه:

   خخخخخ.دیگه چی.

  • فناوری می‌گه:

   لطفا اگه خبرتون موثق نیست اینجا اعلام نکنید!
   خدارو خوش نمیاد مارو امیدوار کنین بعد بگین کنسل شد!!!

  • ناشناس می‌گه:

   هنوز خبر های مثلا موثق پیمانی به رسمی و اعمال تفاوت تطبیق یادمون نرفته. این خبرا پیشکش

  • ستادی سازمان۱۱۰ می‌گه:

   سلام دوستان،منم به نقل از اخرین نشریه سامان که تو اذرماه چاپ شده میگم:معاون محترم توسعه مدیریت سازمان گفتن به جد پیگیر بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری و اخذ مجوزای لازم هستن و گفتن که ایشالا بتونن خبرای خوشی به همکاران بدن،برین سایت سازمان قسمت نشریه سامان صفحه ۳ رو بخونید ،مصاحبه با دکتر طریقت،یعنی تفاوت ۵۵ درصد و ۳۵ درصد که میشه ۲۰ درصد،بخواست خدا اگه مصوبه رو بگیرن ،پایان امسال هم باید بدن که تو پیش بینی بودجه سال ۹۶ هم بیاد

   • مجید می‌گه:

    های دولتی خبری نداره
    بعدشم دوست عزیزسازمان این پول و از کجا آوره که پنج سال بزاره تو بانک مهر
    بعد کدوم ذیحسابی با این موافقت کرده

    من حقیقت و بهتون گفتم ولی شما هرچیزی رو که دوس دارین و باور کنید
    زیادم اطلاعات از اون دوستت نگیر

 36. کارمند می‌گه:

  کارمند به مجید
  من زنگ زدم یکی از شعبه های بانک قرض الحسنه مهر که ممیزکل ها رو معرفی کردن بهشون کارمندش میگفت سازمان یه پولی رو بمدت پنج سال طبق قرارداد تو حساب خوابونده که وام قرض الحسنه برای برخی از کارکنانش بگیره .شما که ادعا میکنی بودجه عمرانی رو تو حساب خوابوندن مگه بودجه عمرانی رو میشه پنج سال تو حساب نگه داشت. نه آقا این همون پول پاداش ها پیچوندن رفت شما هم داری لاپوشونی میکنی . ولی خدای جای حقه

  • من می‌گه:

   من موافقم با اینکه سازمان پول پاداش رو ببره بخوابونه بانک وام بگیره برای کارمندها به شرطی که اول از رده های پایین شروع کنه، در ضمن آخرش هم پول خوابانده شده رو برگردونه به کارمندها.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها