صفحه پیگیری آزمون استخدام امور مالیاتی ۹۱-۹۲-۹۳

پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۲-۹۱

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص  آزمون امورمالیاتی

کمپین جمع آوری امضاء پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی

شماره آقای تهرانی جهت باخبر شدن از نتایج مصاحبه:۰۲۱۳۹۹۰۳۸۷۰

شرح وظایف پست های سازمان امور مالیاتی

نمونه فرم قرارداد پیمانی سازمان امور مالیاتی 

نمونه فرم متن تعهد نامه استخدام مالیاتی

رای دیوان عدالت اداری

این صفحه مخصوص دوستان قبول شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱  می باشد، چون صفحه آزمون امور مالیاتی ۹۱ مخصوص اعلام آزمونهای امور مالیاتی می باشد از همه دوستان درخواست می شود برای تبادل نظر در این صفحه ی اختصاصی استفاده نمایند.

خبر ۳ شهریور ۹۳ استختام : مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی را مغایر قانون اعلام کرد

خبرگزاری مهر: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» را مغایر قانون اعلام کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره ۱۷۵۶۳۴/ت۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره ۴ الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول ۸۵ و ۱۳۸ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.

بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند ۳ متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲٫۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

خبر ۱۸ خرداد ۹۳  – فرصت ۵ماهه مجلس به سازمان مالیاتی

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از فرصت ۵ ماهه این کمیسیون به سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی برای پیگیری معوقات مالیاتی ۱۰ هزار میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید محمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی پرونده معوقات مالیاتی در این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس طی جلساتی با مسئولان سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی کل کشور، موضوع معوقات مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد بررسی قرار داد و در این جلسات مقرر شد سیستم یکپارچه مالیاتی هرچه زودتر طراحی و اجرا شود.

وی ادامه داد: مقرر شد معوقات مالیاتی طبقه‌بندی شوند و با نظارت سازمان بازرسی هر کدام جداگانه مورد بررسی قرار گیرند، یعنی پرونده‌های معوقات لاوصول به طور مجزا و معوقات جاری و دیگر پرونده‌ها نیز به طور جداگانه بررسی شوند تا پیگیری‌ها متناسب با میزان و نوع معوقات باشد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس میزان معوقات مالیاتی را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: این مبلغ شامل تمام معوقات مالیات بر عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی است که یا دسترسی به ‌آنها مقدور نیست و یا اموال آنها شناسایی نشده است.

میرمحمدی از فرصت ۵ ماهه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به سازمان امور مالیاتی برای پیگیری معوقات خبر داد و تصریح کرد: این فرصت از ماه جاری آغاز شده و سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی تا اوایل پاییز باید گزارش پیگیری معوقات مالیاتی و پیشرفت کار را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اطلاع دهند تا اقدامات تکمیلی برای وصول این معوقات انجام شود.

خبر ۱۱ خرداد ۹۳ – آخرین اخبار در مورد استخدامهای سازمان امور مالیاتی

علی جمالی قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: برخلاف اظهاراتی مبنی بر بسته شدن و توقف کل استخدام‌ها، با پیگیری‌های جدی معاونت توسعه در مدت اخیر بخش قابل توجهی از آزمون‌های استخدامی تعیین تکلیف شده‌اند و مابقی تعهدات ایجاد شده نیز در حال بررسی است بر این اساس استخدام‌های دولتی بسته نشده اند.
تعریف ۱۰ هزار پست خالی برای استخدام‌های سازمان امور مالیاتی
وی همچنین در مورد مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی بر اساس مصوبه پاییز سال ۹۱ بیان کرد: برای استخدام‌های این سازمان نیز نزدیک به ۶۰۰۰ نفر تعیین تکلیف شده و برای آنها کد استخدامی صادر شده است این در حالی است که معاونت توسعه برای روشن شدن وضعیت استخدامی حدود سه تا چهار هزار نفر دیگر هم در حال پیگیری است و به محض اطمینان از تامین اعتبار، برای این گروه نیز شماره مستخدم صادر خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای استخدام های سازمان امور مالیاتی نیز حکم استخدام یک نفر به ازای خروج سه نفر اجرا شده است تصریح کرد: خیر، مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی طبق مجوز خاص بوده و در زمان دولت قبل صادر شده و براساس مصوبه هیأت وزیران و تشکیلات آن توسعه یافته است.

به گفته رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه برای انجام استخدام در سازمان امور مالیاتی حدود ۱۰ هزار پست سازمانی برای این سازمان ایجاد شده و در همان مصوبه اجازه استخدام را صادر شده است.

وی یادآور شد: به طور یقین اگر سازمان امور مالیاتی در حال حاضر برای دریافت مجوز به معاونت توسعه مراجعه کند، قطعاً به گونه‌ای دیگر که منطبق با سازوکارهای قانونی باشد نسبت به میزان پست سازمانی و استخدام تصمیم گیری می شود.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۳ -استخدام ۷ هزار نفر در “سازمان امور مالیاتی” طی سال جاری

علی عسکری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.

رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.

عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.

وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.

عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۳ – استخدام پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی ادامه دارد

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، محمود عسکری آزاد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ما اظهار داشت: نیروهای پذیرفته شده در آزمون های استخدامی به زودی تعیین تکلیف می شوند.

وی تاکید کرد: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.

در مورد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در دولت قبل گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردیم این مجوز در اختیار سازمان ها در استان ها قرار دارد که در صورت بر آورد هزینه ها و تامین مالی و بر حسب نیاز استخدام را انجام دهند.

وی ادامه داد: استنخدام پذیرفته شدگان منوط به موافقت معاونت برنامه ریزی در تامین منابع مالی است.

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس همچنین با اشاره به تصمیم اخیر معاونت توسعه در مورد ساماندهی نیروهای شرکتی گفت: بر اساس این بخشنامه ۱۵ درصد نیروهای مازاد بر پذیرش ظرفیت ۱۰ درصدی نیروهای قراردادی در سال جاری ساماندهی می شوند.

عسکری آزاد تاکید کرد: این ساماندهی به معنای اخراج و یا تعدیل کارکنان نیست.

دیدگاه ها (۲,۱۰۶)

 1. مالیاتی می‌گه:

  کاش بچه ها خبری بگن واریزی چیزی بابا بخدا نابود شدیم …اونم از وضع اضافه کار ۴۰ساعت

 2. سورنا می‌گه:

  چقد اینجا سوت و کور شده

  • خودم می‌گه:

   دیگه همه از انگیزه افتادن، واسه همون سوت و کوره اینجا، قرار بود احکام حقوقیمون زیاد شه که نشد کلی وعده و وعید دادن که خبری از هیچ کدوم نشد، پارسال سه ماهه ها رو ندادن امسالم خبری نیست برابر حکم و پاداش وزیر و خبر رسمی شدن و … همشون شعار بود. دیگه بیایم چی بگیم؟

 3. همکار مالیات می‌گه:

  همکارای تهران لطفا خبری بگذارن اینجا. خیلی همگی نا امید هستن از کار و وصولی.لظفا خبری دارید بگید

 4. سورنا می‌گه:

  با سلام خدمت همکاران سابق
  بنده حدود ۱۰ ماه همکار شما عزیزان بودم الان بانک کشاورزی مشغول کار هستم
  قدیمی های این پیج قطعا منو یادشون هست یه زمانی روزانه شاید ۱۰۰ بار به این صفحه سر میزدیم و پیگیر وضعیت استخداممون میشدیم
  مالیاتی جای خوبیه و حقوق و پاداش خوبی هم میده شنیدم الانم بهتر شده درسته استرس خاص خودشو داره ولی در حد استرس یه کارمند بانک نیست
  ضمنا بانک دیگه خبری از وام های با سود پایین نیست همه تسهیلات کارکنان شده ۱۰%
  الانم دنبال اینم برگردم امور مالیاتی
  این مطالبو نوشتم شاید به درد بعضی از دوستان بخوره

 5. علی می‌گه:

  خراسان رضوی که افتضاحه سرانه اضافه کار خنده دار بود حتی نصف اون چیزی که وایستاده بودیم نشد رییس کل حرفای ابتدای ورودش به سازمانو یادش نیست دیگه

 6. حکیم می‌گه:

  همه کارمندان مالیاتی توی شک این همه پول نریختن هستن.هنوز گرمن.

 7. moon 97 می‌گه:

  سلام بچه ها خبری از واریزی ندارین؟ وام تعاونی اداره چند ماهست

 8. آس2 می‌گه:

  نیروهای قراردادی فوق لیسانس با سابقه ۳ سال به بالا پیمانی میشوند

 9. تبلور ایده می‌گه:

  قابل توجه کارمند بانک من خودم کارمند بانک بودم اومدم مالیاتی. بیا مالیات اینا که می نویسن بده دروغ میگن حقوقش دوبرابر اینکه.حجم مراسم یک چهارم بانک نیست

 10. علی می‌گه:

  دوستان از واریزی چه خبر

 11. Saba می‌گه:

  سلام دوستان من رشتم حسابداریه ازمون فراگیر سوم اداره امور مالیاتی قبول شدم برا مصاحبه تخصصی آیا قانون های مالیات مستقیم و ارزش افزوده رو جز به جز میپرسن؟لطفا راهنماییم کنید زمانم برا مطالعه کم هست

 12. psk می‌گه:

  پاراف ۵۰ هزار کارمند قراردادی شهرداری‌ها تبدیل وضعیت می شوند + جزئیات : محمد حسن‌آبادی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در نشست خبری جزئیات آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور در اواخر تیر ماه را تشریح کرد.

  حوزه منابع انسانی شهرداری‌های کشور حدود ۳۰۰ هزار نفر را در بر می‌گیرد. از این تعداد ۷۰ هزار نفر مربوط به شهرداری تهران و ۲۳۰ هزار نفر مربوط به سایر شهرداری‌ها می‌شود.

 13. psk می‌گه:

  رییس سازمان تصمیم گرفته که از پرسنل قرادادی سازمان که ۵ سال سابقه کار و دارای مدرک کارشناسی ارشد وبالاتر هستند را تبدیل وضعیت به پیمانی کنند…

 14. psk می‌گه:

  سلام
  زحمتی که بچه ها پارسال کشیدند بابت تحقق ۹۷% مالیات و بی سابقه بود قرار بود که یک پایه حکم به همکاران بدهند و جناب نوبخت هم در نامه ای به رئیس جمهور این موضوع را کتبا برای پرسنل گرفت ..اما مدیران سازمان میخواهند این پول پارسال را با پول پاداش تیرماه پرزحمت بچه ها یکی کنند ..این نهایت بی انصافی وبی عدالتی در حق کارکنان خدوم مالیاتی هست…. قرار شد پایه حقوق ها را بخاطر سهم دریافتی کل بودجه مملکت برای بچه ها بالا ببرند که این کار را هم نکردند…فقط کارمون شده کار و کارو کار… همین

 15. مهمان می‌گه:

  سلام ، میشه بیش تر توضیح بدید ؟ چرا میگید کار تو اداره مالیات سخت تر از بانکه؟ بعید میدونم از نظر حجم کار و استرس مسئولیت و سر و کله زدن با مردم هیچ کاری حتی به گرد بانک برسه. طبق پرس و جویی که کردم شما با کار توی مالیات تخصص به دست میاری که باعث میشه حتی شغل دومت هم تضمین بشه .لطفا تجربه تون رو از اداره مالیات در اختیار بنده قرار بدین . بی نهایت ممنون

  • امید می‌گه:

   شما معیاراتو بگو که بهتر کمک کنن همکارا

   • مهمان می‌گه:

    معیارهای من برای تغییر شغل از بان به مالیاتی اینا هستن
    ۱-دوست دارم پیشرفت شغلی داشته باشم که تو بانک واقعا سخته ، دیگه از تحویل داری خسته شدم
    ۲-تخصص به دست بیارم که تو بانک تقریبا بی معنیه
    ۳- حجم کار کمتری داشته باشم
    ۴-از همه مهم تر ارباب رجوع بالا سرم واینسه بگه زود باش (شما پشت باجه روزی حداقل باید کار ۱۰۰ نفرو راه بندازی کوچک ترین معطلی هم برای مشتری پیش بیاد سریع دادش بلند میشه)
    ۵_ حقوق و مزایا هم که تقریبا جزء مهم ترین فاکتوراست و طبق پرس و جویی که از همکارای خودتون در سازمان داشتم تفاوت دریافتی انقدر هست که وامای بانکو پوشش بده
    با توجه به این معیارا اگه راهنمایی به نظرتون میرسه بفرمایید .با تشکر

 16. Sasan می‌گه:

  پول کجا بود؟
  سلام منم بهش برسونین
  ولی تا دلت بخواد لغومرخصی ها،اماده باش،اضافه کاری تا هشت شب،حضور ۵ش و جمعه ها، ابلاغ اوراق ظرف چند روز، وصول ظرف چند روز،ارسال به اجراظرف چندروز،امار ظرف چند ساعت و و…….

 17. محسن می‌گه:

  اگه میخوای دیگه زندگی نکنی بیا

 18. مهمان می‌گه:

  سلام، دوستان بنده ۵ ساله کارمند بانکم در آزمون استخدامی امور مالیاتی پذیرفته شدم و میخوام تغییر شغل بدم، ولی به شدت دچار دو دلی و تردیدم، لطفا به عنوان کارمند امور مالیاتی نظرتون رو در این مورد بفرمایید، با تشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها