صفحه پیگیری آزمون استخدام امور مالیاتی ۹۱-۹۲-۹۳

پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۲-۹۱

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص  آزمون امورمالیاتی

کمپین جمع آوری امضاء پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی

شماره آقای تهرانی جهت باخبر شدن از نتایج مصاحبه:۰۲۱۳۹۹۰۳۸۷۰

شرح وظایف پست های سازمان امور مالیاتی

نمونه فرم قرارداد پیمانی سازمان امور مالیاتی 

نمونه فرم متن تعهد نامه استخدام مالیاتی

رای دیوان عدالت اداری

این صفحه مخصوص دوستان قبول شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱  می باشد، چون صفحه آزمون امور مالیاتی ۹۱ مخصوص اعلام آزمونهای امور مالیاتی می باشد از همه دوستان درخواست می شود برای تبادل نظر در این صفحه ی اختصاصی استفاده نمایند.

خبر ۳ شهریور ۹۳ استختام : مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی را مغایر قانون اعلام کرد

خبرگزاری مهر: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» را مغایر قانون اعلام کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره ۱۷۵۶۳۴/ت۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره ۴ الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول ۸۵ و ۱۳۸ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.

بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند ۳ متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲٫۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

خبر ۱۸ خرداد ۹۳  – فرصت ۵ماهه مجلس به سازمان مالیاتی

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از فرصت ۵ ماهه این کمیسیون به سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی برای پیگیری معوقات مالیاتی ۱۰ هزار میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید محمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی پرونده معوقات مالیاتی در این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس طی جلساتی با مسئولان سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی کل کشور، موضوع معوقات مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد بررسی قرار داد و در این جلسات مقرر شد سیستم یکپارچه مالیاتی هرچه زودتر طراحی و اجرا شود.

وی ادامه داد: مقرر شد معوقات مالیاتی طبقه‌بندی شوند و با نظارت سازمان بازرسی هر کدام جداگانه مورد بررسی قرار گیرند، یعنی پرونده‌های معوقات لاوصول به طور مجزا و معوقات جاری و دیگر پرونده‌ها نیز به طور جداگانه بررسی شوند تا پیگیری‌ها متناسب با میزان و نوع معوقات باشد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس میزان معوقات مالیاتی را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: این مبلغ شامل تمام معوقات مالیات بر عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی است که یا دسترسی به ‌آنها مقدور نیست و یا اموال آنها شناسایی نشده است.

میرمحمدی از فرصت ۵ ماهه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به سازمان امور مالیاتی برای پیگیری معوقات خبر داد و تصریح کرد: این فرصت از ماه جاری آغاز شده و سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی تا اوایل پاییز باید گزارش پیگیری معوقات مالیاتی و پیشرفت کار را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اطلاع دهند تا اقدامات تکمیلی برای وصول این معوقات انجام شود.

خبر ۱۱ خرداد ۹۳ – آخرین اخبار در مورد استخدامهای سازمان امور مالیاتی

علی جمالی قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: برخلاف اظهاراتی مبنی بر بسته شدن و توقف کل استخدام‌ها، با پیگیری‌های جدی معاونت توسعه در مدت اخیر بخش قابل توجهی از آزمون‌های استخدامی تعیین تکلیف شده‌اند و مابقی تعهدات ایجاد شده نیز در حال بررسی است بر این اساس استخدام‌های دولتی بسته نشده اند.
تعریف ۱۰ هزار پست خالی برای استخدام‌های سازمان امور مالیاتی
وی همچنین در مورد مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی بر اساس مصوبه پاییز سال ۹۱ بیان کرد: برای استخدام‌های این سازمان نیز نزدیک به ۶۰۰۰ نفر تعیین تکلیف شده و برای آنها کد استخدامی صادر شده است این در حالی است که معاونت توسعه برای روشن شدن وضعیت استخدامی حدود سه تا چهار هزار نفر دیگر هم در حال پیگیری است و به محض اطمینان از تامین اعتبار، برای این گروه نیز شماره مستخدم صادر خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای استخدام های سازمان امور مالیاتی نیز حکم استخدام یک نفر به ازای خروج سه نفر اجرا شده است تصریح کرد: خیر، مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی طبق مجوز خاص بوده و در زمان دولت قبل صادر شده و براساس مصوبه هیأت وزیران و تشکیلات آن توسعه یافته است.

به گفته رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه برای انجام استخدام در سازمان امور مالیاتی حدود ۱۰ هزار پست سازمانی برای این سازمان ایجاد شده و در همان مصوبه اجازه استخدام را صادر شده است.

وی یادآور شد: به طور یقین اگر سازمان امور مالیاتی در حال حاضر برای دریافت مجوز به معاونت توسعه مراجعه کند، قطعاً به گونه‌ای دیگر که منطبق با سازوکارهای قانونی باشد نسبت به میزان پست سازمانی و استخدام تصمیم گیری می شود.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۳ -استخدام ۷ هزار نفر در “سازمان امور مالیاتی” طی سال جاری

علی عسکری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.

رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.

عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.

وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.

عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۳ – استخدام پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی ادامه دارد

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، محمود عسکری آزاد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ما اظهار داشت: نیروهای پذیرفته شده در آزمون های استخدامی به زودی تعیین تکلیف می شوند.

وی تاکید کرد: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.

در مورد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در دولت قبل گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردیم این مجوز در اختیار سازمان ها در استان ها قرار دارد که در صورت بر آورد هزینه ها و تامین مالی و بر حسب نیاز استخدام را انجام دهند.

وی ادامه داد: استنخدام پذیرفته شدگان منوط به موافقت معاونت برنامه ریزی در تامین منابع مالی است.

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس همچنین با اشاره به تصمیم اخیر معاونت توسعه در مورد ساماندهی نیروهای شرکتی گفت: بر اساس این بخشنامه ۱۵ درصد نیروهای مازاد بر پذیرش ظرفیت ۱۰ درصدی نیروهای قراردادی در سال جاری ساماندهی می شوند.

عسکری آزاد تاکید کرد: این ساماندهی به معنای اخراج و یا تعدیل کارکنان نیست.

دیدگاه ها (۲۲,۱۰۸)

 1. مالیات می‌گه:

  والا شایعه شده۴۰دزصد حقوق و متمم اضافه کاری ها رو میخوان بدن راست و دروغ رو نمیدونم شنیدم منم

 2. حبیب می‌گه:

  خواهشا زودتر بروز کنید نظرات بچه هارو.الان تو زمان حساسی هستیم.
  میخوایم بدونیم واقعا چه تاثیری داشت انقد تلاش و وصولی برای دولت و کشور

 3. حبیب می‌گه:

  اونایی که خبر دارن خو بیان بگن.پس محقق شدن درامدهای مالیاتی که دم ازش میزنن توش پاداش نیست.اون ۴درصد چی شد پس.خود تقوی گفت پوله خیلی زیادی میشه…

 4. شیلا می‌گه:

  ۹۶.۵% محقق شد

 5. مالیات می‌گه:

  اولین روز کنسل کننده اداره واقعا بی انصافی کردن این همه وصول کن آخرشششش هیچی پاداش ندادن هییییییچچچ

 6. psk می‌گه:

  وزیر اقتصاد: درآمد دولت ۸ هزار میلیارد تومان از پیش بینی بودجه پیش افتاد

  پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر اقتصاد گفت: پیش بینی ما از درآمدهای دولت در بودجه ۹۵ ابتدا ۲۰۵ میلیارد هزار تومان و پس از تعدیل ۲۱۰ هزار میلیارد تومان بود که تاکنون از مرز ۲۱۸ هزار میلیارد تومان عبور کرده ایم.

  به گزارش بانک مردم، علی طیب نیا که پس از بازدید از خزانه کشور سخن می گفت افزود: از مجموع ۲۱۸ هزار میلیارد تومان درآمد نقدی دولت که تاکنون حاصل شده است حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان توسط سازمان امور مالیاتی و گمرک وصول شد و حدود ۷۰ هزار میلیارد تومان آن مربوط به وزارت نفت است.

  وی اضافه کرد: این افزایش درآمد مالیاتی نشان می دهد که درآمد مالیاتی در مقایسه با درآمد نفتی ۱۴۲ درصد رشد داشت از این رو معتقدیم ضریب مقاومت اقتصادی ایران افزایش یافته است.
  طیب نیا گفت: در حالی امسال درآمدی مالیاتی در مقایسه با درآمد نفتی رشد ۱۴۰ درصدی داشت که بخش خصوصی هم از سازمان امور مالیاتی رضایت داشت یعنی مهم این است که هم سهم مالیات را از تولید ناخالص داخلی افزایش دهیم و هم رضایت عمومی افزایش یابد.

 7. علیرضا می‌گه:

  حتما در اخبار سیما دیدید که طیب نیا گفت درآمدهای مالیاتی چقدر بیشتر از پیشبینی دولت بود و خیلی جلوتر از بودجه نفت هست..اما پاداش ۳ فصل تابستان پاییز و زمستان داده نشده…. حقوق بچه ها نصف وزارت نفت هم نمیشه…. عجب بدبختی ماداریم…

 8. تبلور ایده می‌گه:

  همسرکارت چخبر؟؟؟؟

 9. اسماء می‌گه:

  مبلغ ۵میلیون تومان به مدیران بن شهروند دادند
  یک سبد کالا به ارزش ۲ میلیون تومان که شامل همه چی میشد هم بهشون دادند
  یک پول بابت سفر و حق مدیریت سالانه هم بهشون دادند….

  فکر کنم تقوی نژاد تو سالن مدرس همه حرفهایی که زد مربوط به مدیران بود ولی نمیدونم چرا کارمندها کف و سوت زدند!!!!!!

 10. پهلوان می‌گه:

  سلام می دونید چرابهمون پول نمی دن ؟چون دولت سقف تعیین کرده برای مدیران واگرازسقف بالاتر بزنه بایدبازخواست بشن وتاالان انقدرپول گرفتن که سقفشان پرشده واگرپول بیشتربگیرن بازخواست میشن به همین دلیل حسودان ودوست ندارن که ماهم پول بگیریم

  • امیدوار می‌گه:

   دلیلی که عنوان کردید رو ما هم شنیدیم، درست یا غلط، امسال که تموم شه، سقف همه کارکنان و مدیران صفر میشه برای سال ۹۶، پس باید بتوانند در فروردین پول بدهند.

 11. یاشار می‌گه:

  با سلام خدمت همکارای محترم
  من از همکارای شهرستان هستم یه سوالی داشتم از خدمتتون خوشحال میشم راهنماییم کنین
  من از تابستون ۹۳ بصورت پیمانی استخدام شدم تعطیلات عید میخام برم ترکیه بنظرتون بعدا(مثلا موقع تغییر وضعیت استخدامی یا …)مشکلی پیش نیاد برام؟

 12. دادیار می‌گه:

  حق رو باید گرفت
  سلام صب تا عصر جون میکنیم با استرس و فشار روحی و جسمی
  اونوقت پول رو باید قوه قضاییه بگیره
  بچه ها حق مون رو میگیریم ما از کار نمی زنیم

 13. شیلا می‌گه:

  سقف حق شغل کارمندان دولت ۵۰ درصد افزایش یافت

 14. Ali.com می‌گه:

  متاسفانه هر روز کار بیشتر و حقوق کمتر و فقط و فقط حرف و حدیث مردم

 15. بیتا می‌گه:

  تقوی نژاد قولهایی که تو سالن مدرس دادهمون کارهای عادی روال بود که عسگری هم زمان خودش انجام میداد ولی اینقدر دیگه آب وتابش نمیداد……

  • کامران می‌گه:

   عسگری مرد عمل بود این مرد حرف
   اون بنده خدا هیچ حرفی نمیزد و عمل میکرد ولی این دریافتیهامون رو حذف کرده و داره با حرف خوشحال میکنه

   خدا عسگری رو هرجا هست حفظش کنه

 16. مالیات می‌گه:

  والا تو اداره ما که کلی شایعه هست و ما همچنان امیدواریم …گفتن واریزی هست

 17. شاهین می‌گه:

  هفته ای که گذشت به دوستم در قوه قضاییه۸ میلیون پاداش دادند…اونها بلدند بدهندمنع قانونی نداره ولی برای ما داره!!!!
  پول درشت هم تعطیل شد همین کارو میکنن طرف میره از جای دیگر درمیاره…..
  فقط یک رفاهی اضافه کار توهفته پیش رومیدن همین
  خوشحالتون کرد بخوبی تقوی نژاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. خودم می‌گه:

  واقعا قرار نیست واریزی درشت دلشته باشیم تا آخر سال؟ چطور ممکنه؟ باورم نمیشه

 19. سامان تهران ... می‌گه:

  سلام
  همکاران عزیز اطلاع دارید که بخشنامه ای اومده جدیدا برای استخدامی های ۹۲-۹۳ در خصوص تبدیل وضیعت شون و چند تا از شهرستان ها الان مشغول انجام کارهای ادارای هستند از تهران خبری نیست هنوز ؟؟

 20. اسی... می‌گه:

  ۲ میلیون بن لباس دادند به مدیران../////////

 21. مالیات می‌گه:

  پس این همه آمار واریزی و پاداش همش الکی بودددد مگه میشه بچه های تهران واقعا خبری ندارید؟؟؟باورم نمیشه

 22. شهروان می‌گه:

  حقوق مدیران ۶۰% اضافه شد حقوق پرسنل بدبخت ۱۰%
  تقوی نژاد خیلی وقته دنبال افزایش پایه حقوق ها است ولی کاری پیش نبرد
  خلاصه با ۴ تا دونه آجیل همه چی برای کارمندان حل میشه!!!!

 23. بی عدالتی تا چه حد؟؟؟؟؟؟؟؟ می‌گه:

  جالبه سبد کالا برای مدیران کلی چیز اضافه داره کهبه کارمندان نمیدهند
  ۲۰ کیلو گوشت ..۲۰ کیلو مرغ…۲۰ کیلو ماهی…
  مرغوب ترین خشکبار..۵۰ کیلو برنج…انواع و اقسام لوازم و مایحتاج منزل بعلاوه یک بن شهروند ۳ میلیون تومانی
  البته برای پرسنل هم یک چیز جزیی در نظر گرفتند..
  این همون قولهایی بود که تقوی نژاد تو سالن مدرس داد
  نکته دیگری هم هست که پول درشت که به پرسنل ۹ ماهه ( تابستان پاییز زمستان) ندادند بخاطر این هست که سقف مدیران پر هست و هیات معاونان سازمان گفتند به پرسنل هم ندهند.

 24. مالیات می‌گه:

  من موندم شد شما بچه های تهرانی هیچ خبر موثقی ندارید مگه میشه تو اداره کل, یا وزارت خبری نباشه…. عحیبه…دیگه انگیزه وصول هم ندارم فقط گر گر نامه میاد وصوووول

 25. علیرضا طاهری می‌گه:

  ارگان های دیگه، پاداش ها رو دادند
  بوس، نا امیدی می آید.

 26. کارمند می‌گه:

  پس این رییس سازمان تو جشن ۲۲ بهمن تو سالن مدرس چی بود میگفت کلی واریزی داریم؟!!!!!!!

 27. اکبر می‌گه:

  پولی خبری نیست فقط سبد کالا روغن برنج و…

 28. arko می‌گه:

  دوستان یکی بیاد یه خبری بده
  از افزایش حقوق
  از واریزی

 29. کامران می‌گه:

  بهتون قول میدم سال دیگه سال بازی دراوردن سر نیم درصده، مطمئن باشین

  • کارمند ستاد می‌گه:

   همین الان هم هست

   • همدانی می‌گه:

    ۹۹درصد ارگانهای دولتی پاداشو به اسم های متفاوت دارند حالا برای ما که تو قانون هم هست و از خیلی جاهاهم که کمتره میخوان اونم ندن!!!!!!

  • متین می‌گه:

   همین الان شم گفتن دیکه نمیدیم
   تحت شرایط،زیر میدیم
   یعنی هیچی
   تکلیف سازمان امور مالیاتی کشور به افزایش کارایی
   به موجب بند الحاقی ۳ تبصره ۶ ؛ به منظور اجرای بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد و بهبود و افزایش کارایی بخش مالیاتی کشور، سازمان امور مالیاتی موظف است ظرفیت بالقوه و بالفعل(عملکرد) مالیاتی هر استان را در مقاطع سه‌ماهه در بخش‌های مالیاتی، مالیات بر اشخاص حقوقی( غیردولتی و نهادها و بنیادها)، مالیات بر درآمد (مالیات کارکنان بخش خصوصی، مالیات مشاغل و مالیات بر مستغلات) مالیات بر ثروت (مالیات بر نقل و انتقال سرقفلی و املاک) و مالیات بر ارزش افزوده مشخص و نتیجه را پس از تأیید وزیر امور اقتصادی و دارایی به هیأت وزیران و کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات و اقتصادی مجلس شورای اسلامی گزارش نماید.

   در سنجش عملکرد مالیاتی، باید میزان تأثیرات نرخ تورم، نرخ رشد اقتصادی ( اعلامی توسط بانک مرکزی یا مرکز آمار ایران برای سه‌ماهه پیش از برآورد) و پوشش مالیاتی به تفکیک، مشخص شود و براساس عملکرد سه‌ماهه چهارم سال ۱۳۹۵ به‌عنوان پایه سنجش مورد مقایسه قرار گیرد.

   پرداخت پنجاه‌درصد (۵۰%) از هزینه‌های موضوع ماده(۲۱۷) قانون مالیات‌های مستقیم(یک درصد(۱%) هزینه از محل درآمد اختصاصی) منوط به تأیید پوشش مالیاتی هر استان به میزان بیش از پنج‌درصد(۵%) بدون افزایش نرخ‌های مالیاتی است.

 30. حکیم می‌گه:

  همکاران از واریزی خبری دارید بگید.مبلغ لازم نیست بگید که سو تفاهم نشه یه وقتی.

 31. دادیار می‌گه:

  سلام
  شغل ما تخصصی و فنیّ،حساسیتی که رو شغل ما هشت کمتر شغلی دارن.اولا نه ما ی پشتیبانی و رفاهی درس و درمون داریم حداقل در حد یک دبیر که مدرسه ستاد اسکانشون هست. و نه یک دریافتی آبرومند ک آدم حداقل از اقوام دسست گیره کنه(مثل پدر و مادر)،نه بقیه.بعدش چرا با ماها بایستی مثل بقیه ک نه پایین تر از اونا تو خیلی از مواقع برخورد بشیم که در ادامه بشه فساد.خب سازمان ب سازمان اهداف مهمه اگ ب ما ارزش ندن و تو این تورم با حقوق متوسط به پایین که انهم پانصد تومان پانصد تومان میریزن آخرش میخاید چی بشه،گند همه جا رو میگیره سازمان از ماموریتش جدا میشه حالا هی بیا یقتو سفید کن. عزیزم نکن ما فقط پول استرسمون رو میخایم نه زیاد

 32. ایزدپور می‌گه:

  باید یک کاری کرد برای یک ممیز این حقوق ها خیلی کمه..
  اگر پرسنل هماهنگ باشند اعتراض کنیم به این احکام حقوقی

 33. سالن مدرس و دیگر هیچ می‌گه:

  ابتدای کلامم را با سالن مدرس و دیگر هیچ آغاز میکنم..زیاده گویی نخواهم کرد فقط بهتون گرا میدهم خودتون بقیه اش را حلاجی بکنید
  اگر خاطر مبارکتون باشه سال قبل بهمن ماه رییس کل قولهایی دادند که همه در حد حرف بود و دلخوشی و امسال هم برای ۱۸ بهمن در سالن مدرس مجددا قولهایی دادند واین جماعت به ظاهر ساده لوح حاضر در جلسه با کف و جیغ استقبال کردند از حرفهایی که ته نداره برای پرسنل..
  متاسفانه از گوشه و کنار خبرهایی از دوستان واقوام موثق به بنده میرسه که حقوقی که ادارات دیگر به کارمندانشون میدهند خیلی خیلی بهتر از سازمان ما هست که سهم ۵۳% بودجه کل مملکت را تامین میکنیم دیروز با یکی از دوستانم که پرسنل اداره برق بود صحبت میکردم قسم میخورد برای اعیاد که ۵۰۰ هزار تومان بهشون میدن بابت دهه فجر فقط ۲ میلیون براشون ریختند… وام با بهره ۴% به مبلغ ۵۰ میلیون تومان بهشون دادند ومیگفت با۶ سال سابقه کار با مدرک لیسانس حدود ۶.۵ تا ۷ میلیون ماهی دستشون را میگیره… حالا کار و حرص وجوشی که ما در سازمان میخوریم کجا و کار اونها کجا… بابت پرداختی ها چند روز پیش از شمال تهران آمدم ستاد امور مالی پیش آشنامون میگفتند وضع خرابه پول پاداشی که قرار بود بدهند برای ۳ فصل تابستان پاییز و زمستان ملغی شده و اعتبار نداریم…من میگم کار را بچه ها میکنند بخش اعظم بودجه کل مملکت را را بچه ها تامین میکنند ولی پولش را ادارات دیگر میبرند…یادت بخیر دکتر عسگری…

  • کامران می‌گه:

   جمله آخرت رو باید با طلا نوشت

   یادت بخیر عسگری

  • بدبخت می‌گه:

   واقعا یادت بخیر دکتر عسگری یادت بخیر

  • رییس آینده می‌گه:

   امروز وزیر اقتصاد گفت دولت ۷۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومن بدهی داره به همه جا، درسته که این حقوقا در مقابل این رقم چیزی نیست ولی فکرم نمیکنم مثل قبلنا دست و دلبازی کنن. در مورد شرکتهای دولتی دیگه هم چنین پرداختیایی بعیده مگه با ماموریت و …!

 34. مالیاتی می‌گه:

  بچه تو رو خدا الکی نگید ما هزار مشکل داریم الکی دلخشمون نکنید خدا رو خوش نمیاد لطفا راست و دروغ حرفا رو بگید؟؟؟؟؟

 35. ناطق می‌گه:

  هیچ خبری از دادن پول غیر از حقوق وعیدی و اضافه کار خودمان نیست

  همش شایعه سازی

  فعلا سازمان پولی نداره.. همه شایعات خالی بندیه

 36. مالیاتی به فرسانی می‌گه:

  ،واقعا خبرها راست هستن؟؟؟؟؟؟؟

 37. فرسانی می‌گه:

  موارد پرداختی تایید شده
  ۱-پرداخت ۲ مورد پول درشت تابستان و آذر و ا مورد هم اوایل سال بعد
  ۲- ماده ۵۰ برابر پایه حکم
  ۳- ۴ مورد پاداش موردی
  ۴- یک پاداش رفاهی اضافه طبق سنوات
  ۵- یک نیم درصد اضافه
  ……این موارد به تایید شورای معاونین رسید

 38. الیسا می‌گه:

  هیچ خبری از تبدیل وضعیت به رسمی ازمایشی نیست.؟

 39. امید می‌گه:

  یه ۵۰۰ تومنی ایشاللا تا آخر هفته میگیریم

 40. esi1 می‌گه:

  دوهفته قبل رییس سازمان در شبکه ۵ اعلام کرد تصویب شد درهیئت دولت که حقوقا بالاتربشه وحتی وزیرنفت درجلسه اعلام کرد که حقوق اداره مالیات باس نزدیک به شرکت نفت بشه .خواستم بدانم به کجاکشیداین قضیه.قراربود در کمیسیون تلفیق بررسی بشه

  • محمد می‌گه:

   شنیده شده قراره هفتصد ساعت اضافه کار بدن

  • کارمند ستاد می‌گه:

   بن کارت شهروند ۵۰۰ تومان رو به ما که دادن به بقیه هم همین هفته میدن، سه تا پول درشت هم گفتن که میدن به همه به ازای هر سه ماه طلب ۳ میلیون . همسر کارت هم ۷۰۰

 41. arko می‌گه:

  هیچ خبری نیست
  از احکام ۳۵ درصد ؟
  از واریزی؟

 42. حسن می‌گه:

  من شنیدم رییس سازمان پول درشت تابستان و پاییز و زمستان را از سازمان برنامه گرفتند

 43. توجه می‌گه:

  چی شد خبر افزایش احکام حقوقی؟ چی شد خبرهای موثق؟چرا دیگه نمیاین؟خسته شدین از شایعه پراکنی؟

 44. محمد می‌گه:

  دوستان قراره یه پانصد بریزن به همسر کارت و یه پانصد هم بن خرید کالا بدهند. فعلا همین و دیگر هیچ

 45. یاس می‌گه:

  بچه ها ماده ۵۰ چقدر واسه این هفته صحت داره؟؟ یکم خبرای خوب بدید…دم عیدی و کلی خرید..

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها