شمارش معکوس برای آزمون استخدامی شهرداری ها

تکمیلی:
———————————————
محسن کوشش تبار معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های چهار استان آذربایجان شرقی،خراسان شمالی، لرستان و یزد در روز بیست و دوم مهرماه جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور، محسن کوشش تبار ضمن بیان مطلب فوق در زمینه اقدامات صورت گرفته جهت برگزاری این آزمون استخدامی گفت:ساماندهی نیروی انسانی و کاهش نیروی کارگری در شهرداری ها از ابتدای دولت نهم در اولویت قرار گرفت و برنامه اصلاح ساختار شهرداری‌های کشور از سال ۸۵ در دفتر تشکیلات و نیروی انسانی سازمان در حالی آغاز شد که بخش اعظم ساختار اداری شهرداری ها قدیمی و تعداد پست های کارشناسی بسیار کم و ۶۰ درصد پست های موجود در شهرداری‌ها کارگری بوده و امکان ورود نیروهای متخصص به شهرداری فراهم نمی‌شد. این اصلاح ساختار بر اساس۹ الگوی ساختار سازمانی پیشنهادی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی‌ وقت از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور آغاز شد.
وی افزود : با تلاشی که صورت گرفت بخش اعظم ساختار سازمانی شهرداری ها و سازمان های وابسته به آنها طی سه سال اصلاح شد که بر اساس آن ساختار شهرداری ها از وضعیت اجرائی به سمت کارشناسی و نظارتی تغییر کرد و وزن کارشناسی شهرداری ها افزایش یافت .
وی در ادامه اظهار کرد :به این ترتیب با مجوزی که پس از پیگیری های چندین ساله معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور در خرداد ماه سال جاری از معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی ریاست جمهوری اخذ کرد زمینه جذب نیروهای جدید و اجرای آزمون استخدامی شهرداری ها فراهم شد تا با ورود نیروهای دارای تحصیلات مرتبط سهم کارشناسان در بدنه شهرداری ها و به تبع آن توان کارشناسی شهرداری ها افزایش یابد تا به نحو شایسته ای آماده انجام ماموریت های جدید در حوزه مدیریت شهری باشند.
کوشش تبار افزود: آزمون استخدامی شهرداری ها در چهار استان آذربایجان شرقی،خراسان شمالی، لرستان و یزد بر اساس آگهی استخدام و با توجه به درخواست های شهرداری های تابعه و با تائید مدیران ارشد شهرداری ها و استانداری ها برگزار می گردد. این آگهی استخدام پس از ارزیابی در معاونت برنامه ریزی و توسعه جهت اخذ مجوز به معاونت توسعه نیروی انسانی ریاست جمهوری ارسال و در نهایت مجوز انجام آزمون استخدامی اخذ شذ.
وی در ادامه اظهار کرد: به منظور هرچه دقیق تر برگزار شدن این آزمون و حساسیت موضوع تصمیم گرفته شد تا سازمان سنجش کشور آزمون را برگزار نماید و پس از پیگیریهای صورت گرفته و تشکیل جلسات متعدد برای هماهنگی بهتر با حضور نمایندگان معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاونتهای عمرانی استانداری های مربوطه، تفاهم نامه ای با سازمان سنجش کشور منعقد گردید و اطلاع رسانی مربوط به استخدام از طریق سایت سازمان سنجش،سایت سازمان شهرداری ها و رسانه های استان های مزبور صورت گرفت.
کوشش تبار افزود: در ادامه ثبت نام آزمون در چهار استان مذکور از طریق سایت سامانه ثبت نام شهرداری ها انجام شد و با توجه به تقاضا برای این امر در استان ها ثبت نام در دو مرحله نیز تمدید و پس از انجام تمامی فرایندهای لازم در معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و معاونت های امور عمرانی استانداری ها، آزمون استخدامی شهرداری ها ۲۲ مهرماه امسال از طریق سازمان سنجش کشور و با محوریت معاونت های عمرانی استانداری ها برگزار خواهد شد.
وی در ادامه گفت : از طریق این آزمون استخدامی برخی شهرداری های کشور علی رغم چندین دهه فعالیت برای نخستین بار اقدام به جذب نیرو بر اساس ساختار تشکیلاتی مصوب خود می نمایند و در حوزه های عمران،معماری و توسعه شهری،ادرای و مالی،فضای سبز، مدیریت پسماندها و سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی با هدف توسعه امور نظارتی و ارزیابی و تقویت حوزه های برنامه ریزی و مشارکت های مردمی نیروی انسانی متخصص جذب خواهند کرد.
کوشش تبار همچنین افزود : جذب نیرو در شهرداری ها از طریق آزمون استخدامی به شرط تامین اعتبار تعیین شده برای پرداخت حقوق کارکنان جدید و کارکنان پیشین توسط شهرداری ها و مدیران مالی آنان صورت می گیرد و درخواست تعداد نیروهای موردنیاز نیز از طریق خود شهرداری ها انجام پذیرفته است.
وی همچنین با بیان اینکه نتایج آزمون استخدامی مذکور از طریق سازمان سنجش کشور اعلام می شود، اظهار کرد: مرحله دوم آزمون استخدامی شهرداری ها آذرماه امسال در تعدادی دیگر از استان های کشور انجام می شود .

دیدگاه ها (۳۳)

 1. pasargad می‌گه:

  منم فرصت رو غنیمت میشمرم وبرای کارم کمی تبلیغ کنم شاید از این وضع خراب بازار خلاص بشم.
  (جدیدترین وزیباترین کارتهای عروسی و حجاج _ چاپ آگهی ترحیم _ کپی وپرینت رنگی پشت ورو آ۳ )ایلام مدان ضلع شمالی میدان شهدا …..

 2. حسین می‌گه:

  دوستان اگه کسی دنباله کار تو این آگهی و اون آگهیه باید اونقدر بگرده تا موهاش مثله دندوناش سفید بشه بابا دیگه بسه تا کی میخواین این مسخره بازی رو ادامه بدین برین دنبال کاری که ازتون بر میاد اصلا فکر مدرک نباشین مثلا مترجمی متون انگلیسی و یا برین از کمیته امداد وام بگیرین کار خوداشتغالی انجام بدین. از ما گفتن بود خوش باشین چه با کار چه بیکار

 3. مرسی امون کلی تنهایی خندیدم

 4. متای بیکار می‌گه:

  برو بچ کسی برای مهندس الکترونیک کار سراغ ندتره؟

 5. آمون می‌گه:

  بازم سابقه همرو دیوونه کرده
  مامانش مدیرو عروسکی شونه کرده

  حالا دس س س س دس س س س

 6. مطهره می‌گه:

  ای ىوستان:شماجی میکین؟؟من یکساله که لیسانس حسابىاری ىارم از زاهدان.اندازه ى موهای سرم امتحان استخدامی دادم ولی بی فایده است حالا واقعا ناامید شدم دیکه استخدامی شرکت نمیکنم

 7. هستی می‌گه:

  بیکاری همچینم بد نیست اینقدر ننالید

 8. خانوم بیکاریان می‌گه:

  بیکارررررررررررررررررررررررررررررررررررری
  عجب کلمه ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. اعظم می‌گه:

  چرا بعضی رشته ها فقط آقایون رو بر میدارن اگه امکان کار برای خانم ها تو این رشته ها نیست ، برا چی ۴ سال عمر ما را تلف می کنن .این رشته ها رو موقع انتخاب رشته برای خانم ها نزارن .

 10. somaye می‌گه:

  سلام دوستان دلم واسه بیست هزاری که دادم واسه آزمون میسوزه. سوالاش کاملا غیر استاندارد بودن. اینا میخوان فقط پولامونو بریزن تو جیبشون نه اینکه واسه عده ای کار ایجاد کنن……..

 11. بیکاری بد دردیه می‌گه:

  عجب آزمون بیخودی امروز برگزار شد! یه ملت ریخته بودن واسه کار! دلم واسه خودم و همه ی بیکارا سوخت!

 12. آبان می‌گه:

  امروز آزمون شهرداری ها برگزار گردید.یک مشت سوالات غیر استاندارد بی سر و ته .
  در آذر بایجان شرقی ۳۵۰۰۰ نفر شرکت کردند برای ۸۰۰ نفر .حداقل ۷۰۰ میلیون تومان درآمد زایی کردند
  خدا بده برکت

 13. دنیا می‌گه:

  من بعد سه ماه دیگر لیسانس میگیرم اما از الان استرس کار را دارم نمیدونم چیکار کنم ، خیلیها پیشنهاد دادند که فوق لیسانس را ادامه بدم اما من دیگر حوصله درس کنکور ندارم………………………………..

 14. محمدرضا بهبهانی می‌گه:

  بابا ۲۳ سالمون شد پیر شدیم رفت. کی کار پیدا کنیم؟ کی پول مول جمع کنیم؟ کی بریم دنبال زنو زندگی؟ کی………..؟ کی……..؟ و کی………………؟
  چیششششششششششش!!!!!!!

 15. رضا می‌گه:

  بجای آزمون که مثل کنکور بی معنی شده ایا نمی شد دوره کاراموزی یا کارورزی گذاشت و کسانی که در ان موفق بودند شاغل شوند مگر کسانی که قبول میشوند فقط کار تئوری میکنند باید عملی کار کنند.

 16. مریم می‌گه:

  خواهش میکنم به جغرافیا هم توجه کنید

 17. عشق تراختور می‌گه:

  بچه ها پناه بگیرین
  شمارش معکوس برای انفجار آغاز شده …
  وای وای……………………

 18. داداش می‌گه:

  آخ از بیکاری

 19. طرفدار تراختور می‌گه:

  کاش طرفدار تیم شهرداری تبریز بودم!

 20. hadi می‌گه:

  بچه ها نظرتون چیه همینجا رزومه بذاریم و واسه همدیگه کار پیدا کنیم؟ جدی میگم
  اینجوری فکر کنم زودتر هم به نتیجه برسیم
  دیپلم برق ۲۹ ساله ۵ سال سابقه اتوماسیون صنعتی
  پاسخ

 21. hadi می‌گه:

  برو هواتو داریم

 22. مجید احمدی می‌گه:

  فرصت خوبیه برام دعا کنین خیلی وقته دنبال کارم.لیسانس گرفتم و موندم بیکار.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها