سهم ۵۰ درصدی استخدام نیروهای بومی استان بوشهر در پتروشیمی‌ها

خبر ۲۹ شهریور ۹۴: سهم ۵۰ درصدی استخدام نیروهای بومی استان بوشهر در پتروشیمی‌ها لحاظ می‌شود
مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس گفت: سهم ۵۰ درصدی استخدام نیروهای بومی استان بوشهر در پتروشیمی‌ها لحاظ می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، یوسف امینی بعد از ظهر امروز در نشست مسئولان پارس جنوبی اظهار داشت: منطقه ویژه پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت به شمار می‌رود و تلاش برای اعتلای این منطقه مورد تاکید قرار دارد.
وی افزود: ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان از اقدامات موثر سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی است و تاکنون به نتایج بسیار خوبی نیز رسیده‌ایم.
مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس از لحاظ کردن سهم نیروهای بومی استان بوشهر در تمامی آزمون‌های استخدامی پتروشیمی‌ها خبر داد.
امینی از تمدید ثبت‌نام استخدامی پتروشیمی انتخاب خبر داد و گفت:‌ در تمامی آزمون‌های استخدامی پتروشیمی‌های مستقر در منطقه ویژه پارس سهم ۵۰درصدی نیروهای بومی لحاظ خواهد شد.
وی با اشاره به آگهی استخدامی شرکت پتروشیمی انتخاب برای تکمیل کادر اداری و فنی خود یادآور شد: نیروهای بومی و متقاضی اشتغال استان بوشهر می‌توانند برای ثبت نام در آزمون استخدامی تا تاریخ سوم مهرماه با مراجعه به سامانه الکترونیکی ثبت‌نامه این آزمون به نشانی http://eazmoon.com مراجعه کنند.
مدیر کار و خدمات اشتغال پارس جنوبی تصریح کرد: پیرو تاکیدات مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس این مدیریت با استفاده از تمامی ابزار خود بستر لازم را برای حضور موفق نیروهای بومی در آزمون‌های مختلف در سطح منطقه مهیا خواهد ساخت.
امینی بیان کرد: متقاضیان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بومی استان بوشهر می‌توانند در طول فرآیند جذب برای آگاهی از اطلاعیه‌ها و نتایج مراحل مختلـف به صورت مستمر به آدرس پایگاه اینترنتی ثبت‌نـام و یـا وب سـایت گـروه توسـعه سـرمایه گـذاری انتخـاب بـه آدرس(www.entekhabgroup.ir) مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

دیدگاه ها (۲)

  1. ارش می‌گه:

    اگه راست میگن کاری کنن که آزمون ها توی عسلویه هم برگزار بشن

  2. سجاد می‌گه:

    این آزمون ها و حرفها که ۵۰ درصدجذب افراد بومی هست کاملا کذب و ریا هست ….

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها