crm didar

سایت استخدام، حامی تولید و برند ایرانی : تولید خودروی میتسوبیشی در خمین اراک

خودروسازی سایپا در خمین در شهرستان اراک به میتسوبیشی واگذار شد.

سرپرست فرمانداری خمین گفت: تفاهم نامه اولیه تولید خودروی میتسوبیشی ژاپن در راستای رونق اقتصادی و اشتغال پایدار در زادگاه امام راحل منعقد شد.

احمد طهرانی در گفت و گو با ایرنا افزود: مراحل نقل و انتقال سند یک واحد صنعتی نیمه کاره در خمین به این شرکت خارجی پایان یافته و پیش بینی می شود تا نیمه اول سال ۹۷ محصولات خط تولید آن در بازار عرضه شود.

وی اظهارکرد: عملیات اجرایی این واحد صنعتی نیمه کاره در خمین از سال ۸۶ در زمینی به وسعت ۳۰۰ هکتار در محور خمین – گلپایگان با ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزار خودرو آغاز شد و این طرح با سرمایه گذاری ۲۳۰ میلیارد ریالی بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سرپرست فرمانداری خمین افزود: با راه اندازی این واحد تولیدی درمرحله اول ۳۰۰ فرصت شغلی در خمین ایجاد می شود.

طهرانی افزود: خمین از شهرهایی است که در فهرست مناطق محروم کشور قرار گرفته و با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی تهران – بندرعباس از شرایط مناسبی برای تولید و بازرگانی برخوردار است و مشوق های ویژه ای نیز برای سرمایه گذاران صنعتی دارد.

خمین واقع در جنوب استان مرکزی دارای ۱۱۰ هزارنفر جمعیت است که نرخ بیکاری ۱۶درصدی دارد.

گروه تولید میتسوبیشی مجموعه‌ای از شرکت‌های تولیدی ژاپنی است که با این برند در زمینه خودروسازی، هواپیماسازی، بانکداری، صنایع اتمی، الکترونیک، بازرگانی فعالیت دارند و تولیدات خودرو این شرکت دارای شهرت جهانی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها