زمان برگزاری آزمون استخدام شهرداری ها+اطلاعات جدید

معاونت برنامه ریزی کشوری و سازمان شهرداریها خبر داد:آزمون استخدام شهرداری ها در هفته آخر آذرماه برگزار خواهد شد.

کوشش تبار در گفتگو با خبرنگار آریا در رشت با اشاره به نزدیک بودن آزمون استخدامی شهرداری ها،به فرایند کار نیروی انسانی در سنوات گذشته در شهرداری ها اشاره نمود و اظهار کرد: در جذب نیروهای متخصص و کارآمد و دارای شرایط لازم برای کار در شهرداری ها به گونه ی مشخص و تعریف شده ای را شاهد نبودیم و دیده می شد که از راه های مختلف نیروهای غیر متخصص وارد بدنه ی شهرداری ها می شدند.
وی گفت: سالهاست که وزارت کشور و سازمان شهرداری ها در تلاش است که مجوزی را اخذ کند که براساس یک فرایند عدالت محور که در آن هم حق شهرو شهروندی حفظ شود وهم نیروهای موجود در شهرداری ها آسیب نبینند ،آزمونی را برگزار کند تا افراد متخصص و کارآمد وارد سازمان شهرداری ها شوند.
کوشش تبار با تاکید بر اینکه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور هیچ برنامه ای برای تعدیل یا اخراج نیروهایش ندارد اذعان نمود: به هیچ وجه قرار نیست که شهرداری ها در ازای برگزاری این آزمون حتی یک نیرو را اخراج کنند مگر بر اساس عدم کارایی فرد که این نیز امری طبیعی در سازمانهاست.
او درادامه تصریح کرد: شهروندان و متخصصین در سطح کشور بدانند که در برگزاری این آزمون تمام تلاش و سعی بر این است که سطح خدمات رسانی به شهروندان ارتقاء پیدا کند و از ورود افراد غیر مرتبط و غیر متخصص به حوزه ی شهری جدا جلوگیری شود.
معاونت برنامه ریزی کشوری و توسعه سازمان شهرداری ها در خصوص حضور سازمان سنجش در برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها یادآور شد: با تدبیر و درایتی که در سازمان شهرداری ها تحت عنوان تفاهم نامه با سازمان سنجش شکل گرفته ،این قول را به شهروندان می دهیم که این آزمون ذر شرایط کاملا قانون مند و عدالت محور و صیانت شده برگزار می شود و همه ی تلاش بر این است تا عدالتی که خواسته ی تمام شهروندان است اجرا شود.
وی درادامه افزود: سازمان شهرداری ها یک نهاد غیر دولتی است که تقریبا ۱۷% اعتباراتش از دولت و مابقی از منابع مالی خود سازمان تامین می شود و قرار بر این است شهرداریها خود کفا باشند.
کوشش تبار همچنین علت ایجاد برگزاری این آزمون را بالا رفتن و ارتقای سطح رفاه جامعه دانست و عنوان کرد: در طی این آزمون ها که در ۴ استان برگزار شده و در ۱۴ استان دیگر نیز برگزار می شود توانسته ایم ۷هزار فرصت شغلی را ایجاد کنیم.

دیدگاه ها (۸۶)

 1. مهيار می‌گه:

  واقا خجالت اوره اخه این که نمیشه.چشا چالمون در اومد این قد منتظر تاریخ ازمون بودیم.اخه چرا و تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. Sima می‌گه:

  زمان آزمون استخدامی بندر عباس به ۲۲/۱۰/۹۰ تغییر یافت

 3. Sima می‌گه:

  باز تاریخ ازمون تغییر کرد عجب ادمای هستن اینا

 4. مهدی می‌گه:

  الله اکبر.بالاخره تو سایت شهرداری زمان و مواد آزمون اعلام شد.

 5. صالح صادقي می‌گه:

  در مهر ماه ۱۳۹۰ آزمون استخدامی مرحله ی اول شهرداری ها که با حرف و حدیث هایی پیرامون حفاظت آزمون و سوری بودن آن برگزار گردید و به رغم برگزاری آزمونهای اینچنینی که شرکت کنندگان همواره از اعلام نتایج ناعادلانه و استخدام با باند بازی و پارتی بازی شکایت داشتند اینبار برای اعتماد سازی و ترغیب بیشتر جامعه ی بیکاران جویای کار صحبت از سازمان سنجش به میان آمد و اینکه سازمان سنجش ، کار طراحی، برگزاری و اعلام نتایج آزمون را بر عهده گرفته است به هر حال آزمون برگزار شد و صبح جمعه هزاران نفر با طی کیلومترها راه و با توکل به خدا و با امید به مراکز معرفی شده جهت برگزاری آزمون رهسپار شده و در ازمون شرکت کردند اما هم اکنون در حالی که صدها هزار جوان بیکار که با پرداخت هزینه ای بیست هزار تومانی و با صرف وقت و هزینه ی تهیه جزوات و منابع و با دنیایی امید و آرزو در انتظار اعلام نتایج آزمون نشسته اند ولی درآن سو مسئولان گویی اصلا آزمونی برگزار نشده نه حرفی می زنند و نه تاریخی برای اعلام نتایج آزمون مشخص می کنند سایت اصلی استخدامی شهرداری هم که نیمه تعطیل است و هیچ اطلاع رسانی کامل و واضح از روز اول در مورد نتایج و تاریخ اعلام آنها نداشته است هم اکنون بسیاری از شرکت کنندگان دلسرد و مایوس از اینکه دوباره گول چنین وعده های استخدامی را خورده اند بر این باورند که نکند در پشت پرده عزیزترین ها و نورچشمی ها استخدام شدند و از سایرین فقط به عنوان سیاهی لشکر در آزمون بهره جسته شده است.
  شنیده ها از درون سازمان سنجش نیز حاکی ازین است که نتایج آزمون استخدامی شهرداری ها آماده است ولی سازمان همیاری شهرداریها بنا به دلایلی نامعلوم حاضر به پرداخت و تسویه هزینه های برگزاری و تصحیح آزمون به سازمان سنجش نیست و سازمان سنجش نیز از علام نتایج سرباز می زند هم اکنون سوال اینجاست آیا هزینه های ی بیست هزار تومانی شرکت در آزمون که برای جوانان بیکار هزینه ی کمی نبود کجا رفته است که باید هزاران هزار جوان روزها و ماهها در خانه منتظر بمانند تا نتایج اعلام شود و یا حتی دست به هیچ کاری یا شغلی نزنند به امید اینکه شاید در آزمون قبول شدم کاش مسئولان به اصطلاح مسئول قدری مسئولیت خود را احساس می کردند و این همه با روح و روان جوانان بازی نمی کردند.

  • مهدی می‌گه:

   یعنی چی؟ میخوای بگی آزمون ۲۵ آذر برگذار شد و اطلاع رسانی نشد!!!؟آخه همش حرف از اعلام نتایج میزنی ولی من هنوز آزمونشم ندادم.فقط پول واریز کردم و منتظره اعلام زمان آزمون هستم

 6. مهدی می‌گه:

  بیخیال شین.۲۰ تومن پولمونو خوردن یه آبم روش.اصلا روش حساب نکنین.زندگیتونو بکنین.pes 2012 بازی کنین

 7. شب می‌گه:

  راستی کسی می دونه چه خبر از ازمون شهرداری که چند ماه پیش برگذار شد؟ کسی خبر داره؟؟؟

 8. مهرنوش می‌گه:

  آزمون سراسریه و تو همه استانها همزمان برگزار میشه، تا الان که گفتن ۱۶ دی، حالاا باید دید بازم تغییر می کنه یا نه، البته شهرداری بعد از پولی که به جیب زده دیگه با ما کاری نداره و هیچ اطلاع رسانی نکرده و این خبر رو باید بعد از سرچ کردن توی سایتای دیگه پیدا میکردی.

 9. نوید می‌گه:

  پس کارت ورورد به جلسه رو کی میدن ؟؟؟تو چه استان هایی امتحان افتاده به دی ماه ؟؟؟ اطلاع رسانیشون خیلی ضعیفه

 10. معصومه می‌گه:

  حالا چرا دعوا می کنی شهرکرد کی شانس داشته که حالا داشته باشه.

 11. علیرضا اردبیل می‌گه:

  از نتیجه سازمان امورمالیاتی جه خبر؟فعلا بزرگ نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. مصطفی وحامد می‌گه:

  مطمئنم که خودمون استخدام میشم

 13. mostafa می‌گه:

  آزمون شهرداریها ۱۶دی ماه

 14. ممل می‌گه:

  آزمون ۱۶ آذر برگزار شد. همگی خسته نباشین. انشاالله آزمون های بعدی!

 15. ساناز می‌گه:

  هممون سرکاریم مطمئن باشین

 16. مهناز می‌گه:

  لطفا اگر کسی از زمان مصاحبه ی استانداری گیلان اطلاعی داره به من هم اطلاع بده

 17. مهناز می‌گه:

  چرا اعلام نمیکنید که زمان آزمون شهرداری به ۱۶ دی تغییر پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. علی می‌گه:

  من کلی زحمت کشیدم خوندم ….دیگه چی باید بخونم خسته شدم از بس واسه شهرداری خوندم … من باید واسه ارشد بخونم وقت کم دارم……مگه این استرس شهرداری میذاره واسه ارشد تمرکز کنم..!!!!!! چرا………

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها