crm didar

دو هزار نیروی انسانی جذب مجتمع پارس جنوبی می شوند

گچساران – مدیرکل پژوهش و فناوری مجتمع پارس جنوبی گفت: تا پایان امسال دو هزار نیروی انسانی متخصص، ماهر و نیمه ماهر از سراسر کشور در این مجتمع جذب کار خواهند شد.

دکتر ˈعلی احمدزادهˈ  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گچساران افزود: مجوز استخدام این تعداد نیرو جدید اخذ شده که با انجام مراحل اداری گزینش انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: هم اکنون تعداد ۷۰ هزار نیروی انسانی در رده های مختلف در مجتمع بزرگ اقتصادی پارس جنوبی که به پایتخت انرژی خاورمیانه معروف است ،مشغول فعالیت هستند.

مدیرکل پژوهش و فناوری مجتمع پارس جنوبی افزود: در حال حاضر ۱۰ فاز پالایشگاه و ۱۴ مجتمع پتروشیمی در این منطقه در حال فعالیت بوده و عملیات ساخت چهار فاز پالایشگاه جدید و دو مجتمع پتروشیمی نیز در دست اقدام است.

احمدزاده اظهار کرد: بنزین، نفت، گاز شیرین، میعانات گازی، آمونیاک و اوره از عمده ترین محصولات تولیدی این منطقه بزرگ اقتصادی کشور هستند.

وی وسعت منطقه اقتصادی پارس جنوبی را ۶۴ هزار هکتار برآورد کرد و ابراز داشت: در ۶۴ هکتار از این وسعت زیرساخت های لازم برای فعالیت های پژوهشگران در قالب پارک های علم و فن آوری ایجاد شده است.

مدیرکل پژوهش و فناوری مجتمع پارس جنوبی به منظور شرکت در همایش پژوهشگران صنعت نفت و دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران به این شهرستان سفر کرده است.

منبع خبر : ایرنا

آخرین اخبار استخدامی شرکت نفت در سال ۹۱

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها