دستورالعمل جدید استخدام وزارت نفت

براساس دستورالعمل جدید وزارت نفت، امکان جذب فارغ‌التحصیلان ممتاز دوره شبانه دانشگاه‌ها در رشته‌های مورد نظر با شرایط مورد نظرمحقق شده است.
با توجه به تغییر در ضوابط و شرایط جذب دانش آموختگان ممتاز دانشگاه‌ها، فارغ التحصیلان دانشگاه‌های شبانه نیز در شمول جذب ممتازان وزارت نفت قرا گرفته‌اند.
به این ترتیب با درنظر گرفتن برخی تغییرات در ضوابط و معیارهای انتخاب و استخدام نیروی انسانی در صنعت نفت لازم است متقاضیانی که قبلا ثبت‌نام کرده و کد رهگیری دریافت نموده اند، ولی تاکنون جهت مصاحبه دعوت نگردیده اند، نسبت به مطالعه ضوابط جدید اقدام کنند.
لذا در صورت واجد شرایط بودن بر اساس معیارهای جدید، نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند؛ ضمنا افرادی که براساس دستورالعمل جدید “غیر واجد شرایط”  هستند، از بانک اطلاعاتی ممتازان حذف خواهند شد.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه ثبت‌نام

فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه‌ها به نشانی اینترنتی http://eservice.mop.ir مراجعه کنند.

دیدگاه ها (۵۲)

 1. mojtaba می‌گه:

  باسلام ایا کسی را از ممتازین یا نخبگان سراغ دارید که در شهریور امسال دعوت به مصاحبه در شرکت نفت شده باشد

 2. سارا می‌گه:

  سلام. بله ارشد دارم. یه ترم حق التدریس آزمایشگاه درس دادم. اما دیگه نخواستن. جاهای دیگه هم رفتم نخواستن :(.من قبلا MCHE امتحان دادم ۶۰ شدم. اما ایلتس سخته. شهری که من توش زندگی میکنم بزرگ نیست برا همین تنوع کلاس زبان توش کم هست.از راهنمایی هاتون خیلی ممنونم. امیدوارم موفق باشید و بتونین تو ایران یه کار خوب پیدا کنید اگر هم مجبور شدین و از ایران رفتین انشاالله هر جا رفتین شرایط کاری و زندگی خوبی داشته باشین .

 3. محمد می‌گه:

  سلام
  زبان را یکم بلد بودم.بعدش ی استاد خصوصی با دوستان پیدا کردیم که می گفتند کارش درسته. نمی تونستیم بهش اعتماد کنیم روی همین اصل ی مدتی باهاش زبان خوندیم تا بفمیم چیزی تو چنته داره یا نه. بعدش از دوستان دیگه پرس و جو کردیم و مقایسه . یکی را انتخاب و الی اخر.
  هنوز هم ایلتس نگرفتم . ایشاالله دو ماه دیگه.
  ولی به نظر من اول کار پیدا کنین بعد در کنارش زبان.
  انشاالله پیدا می شه.
  شما می تونین درس بدین ؟ حق التدریس هم خیلی بد نیست.
  دانشگاه بد نیست برای استارت کار.
  ارشد دارین دیگه؟
  وضع کار خرابه مخصوص آقایون و خانوما نیست.

 4. سارا می‌گه:

  سلام آقا محمد. رشته تحصیلی من مهندسی شیمی هست. تو دیدگاه من ایران بهترین کشور دنیا نیست من به خاطر خانواده دوست دارم ایران باشم.وهمینطور از این که تنها بخوام برم یه کشور دیگه یه کمی میترسم.من خیلی دلم میخواد همینجا کار پیدا کنم و همینجا بمونم. ولی افسوس به قول شما هر چقدر زمان میگذره هیچ بهبودی تو شرایط به وجود نمیاد و فقط میبینیم عمرمون گذشته. در هر صورت فکر کنم شما درست میگین. تو ایران کار نیست اگر هم باشه برا خانوم ها کار نیست.می خواد ممتاز باشی یا نه.تو یه دانشگاه خوب درس خونده باشی یا نه.نمی دونم سطح زبان انگلیسی شما چیه .می خوام بدونم چه طوری شروع کردین.

 5. محمد می‌گه:

  سلام
  توی سایت خوندم که ی بابای ۳۰۰۰ میلیارد تومان اختلاس کرده. اگه من جای د و ل ت خدمتکذار بودم با این پول یک دانشگاه کارافرینی ( از چند ملیت مختلف ) ایجاد می کردم. که هر کدام از این ملیت ها متعد به ایجاد یک صنعت مادر در کشور شوند ( با تربیت متخصصین ایرانی و خارجی – در مقطع دکتری به تعداد محدود و کارامد). دلمون خوشه به خدا. از بس با کشورهای صنعتی دنیا رابطمون خوبه انتظار کمک و همکاری هم داریم . تازه بعدش هم می اندازیمشون بیرون می گیم …….
  ها ها ها ها ها
  خدایا به یکی عقل می دی پول و ثروت را ازش می گیری . به یکی پول و ثروت می دی عقل و هوش را ازش می گیری. به یکی این دو را با هم می دی سلامتی را ازش می گیری.
  من تو حکمت کارات موندم.

 6. محمد می‌گه:

  سلام
  فهیم جان
  راه من با شما فرق داره ولی کلیت اون یکیه.
  شما بیشتر شخصیت علمی دارین پس باید به فکر گرفتن بورسیه ، و حداقل گرنت باشین. ولی اینو مد نظر داشته باشین که همیشه پول حرف اول را می زنه. بورس گرفتن برای امثال من که پدرانمان کسب حلال داشتند( به قول خودشان)( در حقیقت عرضه زد و بند نداشتند) ایده اله. ولی اینو بدونین که بورس شدن به معنی بازگشت به همین نقطه الان هست . باید برگردی مگر اینکه سوپر نخبه باشی و اونجا به معنی واقعی بخاندت .( کار نشد نداره). شرایط کار هم بدک نیست اگر تجربه مورد نیاز اونا را داشته باشی. در کل رفتن بهتر است از موندن . اینجا اگه کاری داشته باشی که ۲-۳ میلیون درامدت باشه اونم اگه مقتصد باشی می ارزه.
  برای رفتن، داشتن یک کار توی اینجا برای فرار از غر غر کردن خانواده الزامی است در کنارش زبان و فقط زبان . نه فقط برای گرفتن ایلتس بلکه برای اینکه بتونی اونجا اموراتت را بگذرونی حرف بزنی و کار پیدا کنی لازم است.
  محمد

 7. محمد می‌گه:

  سلام
  ………………زمان که گذشت کنکور و سربازی . ما نیمه دوم سالی ها زمان عهد بوق فقط یکبار می تونستیم کنکور بدیم. فوق العاده کنکور سختی داشتیم. بعدش ارشد و ….
  الان این جوری نیست که هرکی امتحان بده قبوله. از ۶۱۰ هزار نفر ۵۸۰ هزار تاشون دانشگاه ملی قبول شدند امسال. دانشگاه آزاد هم هست( داره خوب میشه).
  سال دیگه هم کنکور را بر می دارند.
  ما به اصطلاح ممتازین با کلی بدبختی وبیدار موندن های طولانی و… ارشد گرفتیم. یهو ورق برگشته هر کی تا می فهمه … می ره دانشگاه.
  ای بابا آخه این افزایش ظرفیت دانشگاهها فقط و فقط به تعویق انداختن حل مشکلات جوانان هست. کار می خان- خونه می خان- زن و زندگی می خان- ماشین می خان- و هزار چیزه دیگه.
  د و ل ت خدمتگذار بهتره مشکلات را حل کنیم تا به دوره بعدی واگذار کنیم (ا س ت ا د)
  هرچه بی خیال تر بهتر . ادمایی که به این جور بی عدالتی ها فکر می کنند زودتر از این مملکت دل می کنند.
  شاید باید پوست کلفت شیم

 8. سحر می‌گه:

  محمد دلت خونه از ایران .کاش قدر ادمایی مثل تو رو بیشتر میدونستن به استعدادهای جوونا ارزشه بیشتری میزاشتن من همیشه جز ممتازین بودم اگه میدونستم این عاقبتم مثل بقیه بیخیال درس میشدم

 9. محمد می‌گه:

  سلام
  سارا خانوم . اول رشته تحصیلی شما چیه ؟
  ببینید من با خیلی از دوستانم که رفتند و شرایط اونجا را برام گفتند تماس داشتم. همشون بااتفاق می گند فقط دل بکن و برو که هرچی ایران می بینی ۱۰ برابرش کشورهای روپا و پیشرفته توش هست.
  من خودم چون خیلی از بابت کار در تلاطم بودم تصمیمم قطعی است برای رفتن و از دید خودم گفتم.
  اگه می خوایین پیشترفت کننن باید از خانواده دل بکنین وگرنه با همین زندگی سازگار شین. بالاخره اینجا هم اینقدر ها هم بد نیست . لا اقل زبان همو می فهمید.( ها ها ها ). اینجا ایندهای نیست مگر اینکه استخدام بشید یا ایده نابی داشته باشید.هر روز که بمونید حسرت روزای رفته را خواهید خورد . مطمئن باشید.
  الان پیک جمعیتی دانشجویان دکتری که تازه وارد بازاره کار می خواهند بشند وارد بازار نشده. از الان ۴ سال دیگه دکتری داخل و خارج می خاند وارد بازار بشند مگه چقدر می تونند و چقدر کشور کشش داره.
  حساب ۲ دو ۲ تا هست..ی چیز ه دیگه با اما و شاید و اگر نمی تونید زندگی کنید مگر با بی خیالی . تا چشم به هم می زنید نصف عمر رفته و….
  بهای درس خوندن هم توی کشورهای مهاجر پذیر ، درک انسان بودن و زندگی است.
  البته نباید بی گدار هم به آب زد.
  تنهایی آدم را داغون می کنه ولی اگه هدف داشته باشید و برنامه برای زندگیتون بعید می دونم نسل بعد از شما به تصمیمی که برای اینده انها گرفتید احترام نذاره.
  شما یکبار زندگی می کنید نه چند بار.
  این فکر اشتباه که ا ی ر ا ن بهترین کشور ه
  …………… ولی بازهم اگه قصد برگشت دارید ادامه تحصیل توی یک کشور اروپایی بهتر است. ما تولید علم نمی کنیم. مصرف کننده علم هستیم . فلسفه دکتری اضافه کردن به علم هست که ما نداریم.
  خانواده اهمیت زیاد داره ولی مهمتر از اون خودتی و زندگی که داره مثل برق می ره.
  این حرفها را برای یاد اوری به خودم هم می گم.
  محمد

 10. سارا می‌گه:

  سلام
  آقا محمد شما که میگین به فکر دکترا توی ایران نباشم و برم پذیرش بگیرم وبه فکر رفتن باشم.من مطمئنم اگه تلاش کنم میتونم توی یه دانشگاه خوب پذیرش بگیرم چون وضعیت تحصیلیم خوبه.. ولی آخه من اونجا مگه کی رو دارم؟مگه زندگی فقط درس خوندنه.من درس خوندن رو دوست دارم قبول دارم که درس خوندن باعث وسیع تر شدن دید میشه و آدم احساس رضایت بیشتری نسبت به خودش پیدا می کنه .اما به چه بهایی؟ تنها بودن آدم رو داغون میکنه.حداقل اینجا این یه کم امید رو دارم که بعد دکترا شاید کار پیدا کنم و همین جا پیش خانواده ام باشم.

 11. محمد می‌گه:

  این روزای سخت تنها دل خوشیمون شده این نوشتن ها
  ی سوالی برام پیش اومده و اینکه ( این د و ل ت ) چطور می خاد تا پایان امسال که ۶ ماهش هم رفته ۲ میلیون شغل جدید ایجاد کنه. آقا ی جای کار مشکل داره اونم اساسی. …… . از بس فاکس زدم و آشنایی نداشتم و …. دیگه دلم به حال غرورم می سوزه. مگه توی این ۶ ماه چند هزار تا کارخونه یا پالایشگاه یا شرکت روپا یا کارگاه صنعتی وکشاورزی و آزمایشگاه افتتاح می شه. خجالت هم خوب چیزیه

 12. محمد می‌گه:

  سلام
  ادمین محترم
  ممکنه قسمتی را با عنوان مباحث مورد علاقه ( مثلا ممتازین- ایده های شروع کار – مهاجرت و …) با انتخاب خودتون قرار بدین تا باعث سینرجی بیشتر بشه
  ممنون
  محمد

 13. محمد می‌گه:

  سلام
  ادمین محترم ممکنه این تاپیک را توی آخرین آگهی ها قرار بدین.
  شاید این جوری خیلی از ارشد ها و ممتازین ی مقداری از مشکلاتشون را توی این بحث ها حل کنند و مقداری آروم بشند. ممنون

  • admin می‌گه:

   سعی می کنیم در انجمن تخصصی استخدامی در این مورد اقدام کنیم
   و با ایجاد گروهی با این عنوان از تجربیات دیگر دوستان استفاده نماییم

 14. دانشجوي ممتازززز می‌گه:

  جالبه بدونید من با ۳ تا مقاله یسی و معدل ۱۹ از دانشگاه شریف حد نصاب قبولی ممتازین صنعت نفت را نیاوردم.۲۰% ممتازین معادل ۲۰% ظرفیت برای آقازاده ها

 15. somayeh می‌گه:

  من وقتی این نظرات رو میخونم از طرفی خوشحالم که درس خون نبودم وفکرارشدودکترا هم نمیکنم ازطرفی هم ناراحت میشم چون فکر میکنم نه بهتربگم مطمئنم که با این اگهی استخدام ها هیچ وقت سرکار نمیریم تابمیریم

 16. محمد می‌گه:

  سلام به همه
  شاید راه من راه مناسب شما نباشه ولی بالاخره بعد از ۸ ماه پرس و جو و زبان خوندن به این نتیجه رسیدم.
  اول باید زبانتونو تقویت کنی. ما پسرا که مشکل فشار خانواده را هم داریم و خیلی در محضوریم ولی باید برنامه ریزی کنی برای گرفتن ایلتس و تافل. باید خودتونو اماده کنید برای شنیدن هزاران هزار حرف از طرف خانواده و دیگر افراد و تصمیمتونو به جد بگیرید. نباید نا امید شین.
  حدود یک سال کار می بره ولی شدنی است مطمئن باشین. شرایط مهاجرت و ادامه تحصیل تا ۲ سال اول سخته بعدش رو روال می اد.
  تهران دکتر اریان پور کارش درسته. اصفهان هم کسایی هستند خواستید براتون می گم.
  اساتید خصوصی خوب هم زیاد هستند.
  گام اول ایلتس یا تافل
  بعدش در میان راه اقدام کنید برای ادامه تحصیل و….
  خارج مثل ایران دکتری گرفتن طرفدار نداره اونا به کارای فنی لیسانس بیشتر اهمیت می دهند.
  ولی فعلا کشورهای انگلیسی زبان توی بورس پذیرش دادن هستند بخصوص انگلستان. المان هم خوبه ولی خیلی خیلی درس خوندن توش سخته و احتمال ترک تحصیل زیاده. به خودتون بستگی داره و بس.
  یک سال زبان از الان تا مراحل بعد و یک اراده قوی که این مملکت آبا اجدادیمونو ترک کنیم چون ما مال این کشور نیستیم. دردمو به کی بگم

 17. aso می‌گه:

  سلام
  راستش من همین اسفند ۸۹ تو استخدامی نیروگاه اتمی قبول شدم تو رشته من سه نفر برای مصاحبه دعوت شده بودیم از قضا یکیشون دوست و هم دانشگاهی خودم بود ما رو برای مصاحبه بردن بوشهر کلی تست هوش و ریاضی و بینایی سنجی و کار گروهی و … از ۹ صبح تا ۹ شب. بعد از دو ماه اردیبهشت به من زنگ زدن برای مصاحبه عقیدتی-سیاسی برم سازمان انرژی اتمی.از اون دو تا رقیبم خبرم گرفتم گفتن به ما زنگ نزدن.پیش خودم گفتم پس قبولم دیگه! اواخر تیرماه زنگ زدم -در حالی که گواهی عدم سوء پیشینه کیفریم هم حاضر بود- گفتن اونایی که تا این مرحله اومدن ۹۹٪ پذیرش شدید منم دلم خوش بود تا این که یه روز زنگ زدن و گفتن که من نتونستم حد نصاب لازم رو کسب کنم خیلی ناراحت شدم وقتی به دو تا رقیبم گفتم گفتن به ما هم زنگ نزدن از طریق یکی از کسانی که پذیرش شده بود آمار گرفتیم گفت که یه پسر بوشهری رو که کاردانی داره-درحالی که کاردانی رشته ما موقع آگهی اصلا جزو اعلام نیازشون نبود-استخدام کردن!!!!! حالم از همه استخدامیا و استخدامچیا به هم میخوره….

 18. خانم مهندس برق می‌گه:

  با سلام .
  منم ثبت نام کردم . بر اساس معیارهای جدید !! پس کی به مصاحبه دعوت میشم ؟؟

 19. وحید می‌گه:

  من ازفارق التحصیلان نخبه با معدل بالای ۱۷ در مقطع فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه ملی بزرگ ترین و جبران ناپذیر ترین اشتباه خود را در زندگی ادامه تحصیل می دانم .

 20. محمد می‌گه:

  سلام
  منم اینجا نقش ادمین محترم یا محترمه را دارم ایفا می کنم:
  سارا خانوم. دکتری گرفتن اشتباهه( ۵ سال از عمر ) تازه اگه شانس بیاری و هیات علمی بشی فلان دانشگاه آزاد. و از اون بدتر دکتری گرفتن توی ایران. اصلا به فکر دکتری توی ایران نباشین . پیشنهاد می کنم با دانشجویان دکتری مشورت کنی . ما درس می خونیم که سطح اجتماعی بالاتری داشته باشیم که درامد بیشتری پیدا کنیم . حالا ی حسابی بکن ببینین کسی که ارشد داره وضع کاریش از لیسانس بسیار بدتره ( حالا از نخبگی هم بگذریم). حالا برای دکتری …. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
  دنبال بند پ باید بود و افراد با هوشی که بتونین اگه نتونستید کاری پیدا کنید خودتون کاری با هم شروع کنید . ( آفرین به این د و ل ت ).
  من که تو فکر رفتن هستم می دونم که فرش قرمز هیچ جایی پهن نکرده اند ولی تحمل می کنم شرایط سخت خارج را برای اینکه می دونم آینده ای بر اساس برنامه و روشن هست. اینجا که من فردای خودمو هم نمی بینم چه برسه آینده خودم و تصمیماتمو برای زندگی.

 21. محمد می‌گه:

  سلام
  منم اینجا نقش ادمین محترم یا محترمه را دارم ایفا می کنم:
  سارا خانوم. دکتری گرفتن اشتباهه( ۵ سال از عمر ) تازه اگه شانس بیاری و هیات علمی بشی فلان دانشگاه آزاد. و از اون بدتر دکتری گرفتن توی ایران. اصلا به فکر دکتری توی ایران نباشین . پیشنهاد می کنم با دانشجویان دکتری مشورت کنی . ما درس می خونیم که سطح اجتماعی بالاتری داشته باشیم که درامد بیشتری پیدا کنیم . حالا ی حسابی بکن ببینین کسی که ارشد داره وضع کاریش از لیسانس بسیار بدتره ( حالا از نخبگی هم بگذریم). حالا برای دکتری …. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
  دنبال بند پ باید بود و افراد با هوشی که بتونین اگه نتونستید کاری پیدا کنید خودتون کاری با هم شروع کنید . ( آفرین به این د و ل ت ).
  من که تو فکر رفتن هستم می دونم که فرش قرمز هیچ جایی پهن نکرده اند ولی تحمل می کنم شرایط سخت خارج را برای اینکه می دونم آینده ای بر اساس برنامه و روشن هست. اینجا که من فردای خودمو هم نمی بینم چه برسه آینده خودم و تصمیماتمو برای زندگی.

 22. سارا می‌گه:

  واقعا منم دلم برا خودم می سوزه.بعد از اینهمه درس خوندن و ممتاز بودن الان فقط باید افسوس بخورم.نمی دونم آخرش می خوایم به کجا برسیم. وقتی هم که کار نیست مجبوریم بریم دکترا بخونیم دیگه. ای خدا نمی دونم بعد دکترا با این وضعیت جامعه رمقی برام میمونه یا نه.اگه اون موقع هم کار نباشه چی.من که همین الانش هم نابودم.

 23. محمد می‌گه:

  آقا میلاد
  اتفاقا برای شماها که تازه دارید ارشد می گیرید بهتره این جور مسائل را مد نظر داشته باشید که بی خود وقت تلف نکنی و بخوای دکتری بگیری اونم توی ایران که وضعیتت معلومه. به فکر پارتی باش و وروش های فن بیان( پ ا چ ه خ و ا ر ی) را در حد تیم ملی یاد بگیر که خیر دنیا و اخرت در این است.و ی توصیه صرفا چون این مسیر را طی کردم . همیشه هوای هم رده های خودت را داشته باش( کبوتر با کبوتر و از این جور حرفا) و لا غیر

 24. محمد می‌گه:

  بی نام عزیز
  از اینکه امید می دی خوشحال هستم ولی خوبه به سایت ممتازین هم یک سری بزنی و این مطلب را بخونی که اگه بعد از یک سال با شما تماسی گرفته نشد از لیست مصاحبه حذف شده اید. اخه بعد از ۲ سال ؟
  اصلا قدمت این سایت ممتازین چند سال هست که بعد از ۲ سال تماس گرفتند. و ی چیز دیگه کسی برای ی نوشته بی ارزش جهنم نذری نمی ره بابت قسم خوردن اسم خداوند.

 25. DIA می‌گه:

  مگه نشنیدید میگن، ز گهواره تا گور دانش بجو!!!
  این ینی ما مثلاً بروبچ باهوش این مملکت!!!! باید دانش بجویم و بجویم تا آخرش گرسنگی از پا درمون بیاره!!! البته مصداق این حرف تو ایران خیلی پر رنگ تره، می گی نه، بالا رو نیگا کن!!!

 26. rahele می‌گه:

  ما که از بی کاری با لیسانس رفتیم استخدام نیرو انتظامی با لیسانس لااقل حقوقش خوبه

 27. payam می‌گه:

  این اگهی قدیمیه

 28. محمد می‌گه:

  سلام
  آره عزیز از دانشگاه آزاد هم می تونند ثبت نام کنند اگه شرایط معدل را داشته باشنند ولی اینقدر سنم هست که نوبت به نخبگان آزاد نمی رسه. بچه های ممتاز آزاد و شبانه و بعضی دانشگاههای دیگه قبل از مصاحبه رد صلاحیت می شند. من این مورد را از دوستایی که دانشگاه آزاد هستند ( ارشد ها و دکتری) شنیدم.

 29. عباس.م می‌گه:

  ولش کن بابا

 30. بی نام می‌گه:

  با سلام به همه دوستان
  همه نظرات را خوندم ولی نظر من با خیلی از دوستان فرق داره، من هم جزء شرایط ممتازین هستم و برای شرکت نفت ثبت نام کردم. اینکه یکی از دوستان گفته بود از بین ممتازین نمیگیرن، من خودم با دو تا از اونها آشنا هستم و صحبت کردم. یکی از دوستان گفته بود ۸ماهه به من زنگی نزدن، اتفاقا به یکی از این ممتازین بعد از ۲سال زنگ زده بودن. ضمنا میخواستم خواهش کنم الکی قسم خدارو نخورید. مخصوصا جاهایی که ۱۰۰ درصد مطوئن نیستید.

 31. milad می‌گه:

  شمارو به خدا این حرفارو نزنید پس ما دانشجوها که با هزار امید داریم درس میخونیم چی میشه؟

 32. ولو سر گردان می‌گه:

  فقط بزارید دنبال بدبختیمون باشیم

 33. ابوطالب می‌گه:

  ممتازین دانشگاهازاد چی ؟

 34. ایران می‌گه:

  سلام دوستان
  چی بگم که دل منم حسابی پره….
  ……
  امیدوارم امیدوارم مسئولین این نظرات رو بخونند و فکری بحال جوونا بکنن
  آخه مثلا کسی که ارشد دانشگاه تهران اونم بهترین رشته دنیا یعنی بیوتکنولوژی خونده نباید یعنی براش حتی یک فرصت شغلی تو ایران باشه؟!
  واقعا” عجیب نیست؟!

 35. نیکخو می‌گه:

  ثبت نام و استخدام مال از ما بهترونه بی خیال بابا؟؟

 36. فهیم می‌گه:

  چه مسخره. مگه بین روزانه و شبانه فرقی هم هست. ماکه با شبانه ها تو یه کلاس و با یک استاد درس خوندیم اونم همه کلاسای صبح. حالا دیگه تفاوت قائل میشن چه معنی داره. همه چیزو به مسخره گرفتن. ماکه نفهمیدیم ممتاز کی هست. بخدا از دانشگاه اصفهان فارغ التحصیل بشی اونم با معدل ۱۶.۵ یعنی فوق ممتاز. از بس سخت گیرن نمره هم نمیدن . حداقل بین دانشگاهها یک تفاوتی قائل بشن.

 37. پوچ می‌گه:

  انقدر وضع خراب که واقا نمی دونم چی بگم
  و نمی دونم چه جوری تو تمام صفات خوب ایران اولین و بهترین و… کشور در دنیا از سوی همین مسعولین انتخاب میشه
  کاش میشد مسولین معنای این که متاسفم را درک کنند کاش.

 38. بدبخت می‌گه:

  متاسفم
  اول برای خودم
  دوم برای خانواده
  سوم برای کشورم
  که درس خواندم و تلاش کردم

 39. عسل می‌گه:

  خوش به حالت ای ایرانی

 40. محسن می‌گه:

  نه……

 41. محمد می‌گه:

  علی جان
  شما اگه فکر می کنی تا حالا از ممتازین نیروی جدید برای مصاحبه و… گرفتن سخت در اشتباهی.
  من بین دوستان خودم که از زور بیکاری دارند توی فلان دانشگاه با ماهی ۳۰۰-۴۰۰ تومان اونهم بدون بیمه درس می دهند پرسیدم همه اظهار بی اطلاعی می کنند.
  به خدا این حرفها مسخره است که ۲۰ درصد از نیروها از بین ممتازین هستند.
  حالا فرض کنیم ( فرض محال) ۲۰ درصد هم از بین اونها برای مصاحبه انتخاب بشند ؛ این انتخاب بهتره یا انتخاب یک سری ادم سفارش شده و ….
  لا اقل اینا اگه اگه وارد یک مجموعه بشند نسبت به حق کشی ها واکنش نشان می دهند تا بقیه( من که خودم این جوری هستم). ولی اینها همش گذران وقته . ۲۹ سال از زندگی من و امثال من رفته فقط فقط درس خوندم و هیچ. دلم به حال خودم می سوزه و به حال عقایدم

 42. محمد می‌گه:

  سلام
  نمی دونم کسی از مسوولین این نظرات را می خونه یا نه ولی امیدوارم ادمین محترم یه ترتیبی اتخاذ کنه تا آنها هم دغدغه های ممتازین و نخبگان را بشنوند و رفع اشکال کنند.
  از بین ممتازین ( بخصوص ارشد ها و دکتر ها) باز هم گرینش می شوند اخه اگه قراره مصاحبه برگزار بشه دیگه این گزینش قبل از مصاحبه چه معنی می ده.
  مثل اینکه دوست دارند فقط افراد خاص از دانشگاههای خاص با سلیقه های خاص وارد مصاحبه شوند……

 43. محمد می‌گه:

  سلامی دوباره
  از دوستان عزیز ( فوق لیسانس ها که شرایط ممتازین را دارند ) خواهشمند است نظرات و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.

 44. امید می‌گه:

  با سلام
  به نظر من مفهوم این آگهی چیزی جز احمق فرض کردن ما ها نیست…….
  چی بگم و از کدوم درد …………………

 45. ali می‌گه:

  آخه شما که میخواین از ممتاز ها نیرو بگیرین برا چی دیگه هی امتحان میذارین؟ غیر از اینه که میخواین آخرش ما افسرده میشیم و شما خوشحال که به مردم گفتیم ۵۰۰۰ نفر استخدام کردیم؟ خدا ازتون نگذره

 46. محمد می‌گه:

  سلام
  این آگهی همان اگهی ۳ ماه پیش هست . چیزه جدیدی اضافه نشده. چه لزومی داشت دوباره اینجا اورده بشه ؟
  در ضمن من ۸ ماهه ثبت نام کرده ام ولی هیچ خبری نیست. این را برای اون دوستانی میگم که نسبت به سهمیه ۲۰ درصد ممتازین غبطه می خورند. ایم ۲۰ درصد اسما مال ممتازین هست ولی در عمل کسای دیگه ازش استفاده می کنند

 47. محمد می‌گه:

  سلام
  به فکر ممتازین باشین که هم عمرشون رفته و هم کسی به علم و استعداد توی این مملکت اهمیت نمی ده.

 48. محمد می‌گه:

  سلام
  این آگهی همان اگهی ۳ ماه پیش هست . چیزه جدیدی اضافه نشده. چه لزومی داشت دوباره اینجا اورده بشه ؟
  در ضمن من ۸ ماهه ثبت نام کرده ام ولی هیچ خبری نیست. این را برای اون دوستانی میگم که نسبت به سهمیه ۲۰ درصد ممتازین غبطه می خورند. ایم ۲۰ درصد اسما مال ممتازین هست ولی در عمل کسای دیگه ازش استفاده می کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها