crm didar

حذف یک شخصیت از سریال مهران مدیری(روزنوشت)

در پی اعمال اصلاحات در مجموعه‌ی بیستم از «قهوه تلخ»، عرضه‌ی قسمت‌های جدید از این سریال با درج این جمله بر روی جلد همراه بود که «داستان تغییر کرده است».

خشایار الوند ـ یکی از نویسندگان «قهوه تلخ» ـ درگفت‌وگویی با ایسنا، درباره‌ی دلیل درج این جمله بر روی مجموعه‌ی جدید این سریال، گفت: اصلاحیه‌هایی از سوی وزارت ارشاد اعمال شد که داستان اصلی را تحت‌الشعاع قرار می‌داد؛ ما نیز تصمیم گرفتیم بخش مورد نظر را دوباره تصویربرداری کنیم.

وی همچنین بیان کرد: امیرحسین رستمی یکی از شخصیت‌هایی بود که در مجموعه نوزدهم وارد سریال شد و به دلیل اصلاحیه‌های وارد شده تصمیم گرفتیم کلا این شخصیت را حذف کنیم؛ چون در غیر این صورت مفهوم ماجرا دچار تغییر می‌شد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، بعد از ایام نوروز شاهد تاخیر در توزیع مجموعه بیستم از سریال «قهوه تلخ» بودیم که به اذعان سازندگان این مجموعه و همچنین برخی مسؤولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این تاخیر به علت تغییر و اصلاح برخی صحنه‌ها بوده است.

الزام بر اصلاح برخی صحنه‌ها، مهران مدیری و همکارانش در «قهوه تلخ» را ناگزیر کرد تا برخی صحنه‌ها را پس از عید مجددا تصویربرداری کنند.

هر چند سعید رجبی فروتن ـ مدیرکل دفتر همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش‌های خانگی وزارت ارشاد ـ در گفت‌وگویی با ایسنا تاکید کرده بود: ‌این اصلاحیه را نه فقط به قسمت بیستم، بلکه به قسمت‌های پیشین هم داده بودیم. اما این بار، تعطیلات طولانی آغاز سال نو و کلید خوردن با تاخیر سریال، باعث شد مدت زمان بین عرضه قسمت نوزدهم و بیستم نسبت به گذشته زیادتر شود.
۳nasl.com

برچسب ها:

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها