جزییات شهریه دانشگاه پیام نور

حسامی روز شنبه در نشست مطبوعاتی که در محل دانشگاه پیام نور برگزار شد، افزود: دانشگاه پیام نور این آمادگی را دارد که در دوره‌های فراگیر برای خبرنگاران حوزه آموزش عالی سهمیه ایجاد کند و در صورت ایجاد تفاهم‌نامه امکانات موجود فراهم می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به شهریه‌ دانشگاه پیام نور از عدم افزایش شهریه‌ دانشگاه نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: شهریه دانشگاه پیام نور یک سوم شهریه غیرانتفاعی‌هاست و شهریه ثابت آن نیز حدود۵۰ تا ۶۰ هزار تومان می‌باشد.

آغاز ثبت‌نام جدید دوره‌های فراگیر پیام‌نور از ۱۵ مهر

برگزاری آزمون‌های فراگیر اوایل دی ماه

حسامی در ادامه افزود: ثبت نام دور جدید فراگیر پیام‌ نور در سه مقطع کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد از ۱۵ مهرماه آغاز می‌شود و آزمون این دوره‌ها در اوایل دی‌ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: پذیرفته‌شدگان دوره جدید فراگیر پیام ‌نور در ترم دوم تحصیلی ۹۱ ـ ۹۰ پذیرش خواهند شد.

قائم مقام رییس دانشگاه پیام نور خاطرنشان کرد: ثبت‌نام از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌گیرد و اطلاع‌رسانی در خصوص قیمت دفترچه‌ها و نحوه ثبت‌نام از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۵۰۰ هزار مترمربع ساختمان دانشگاه در سطح کشور در دست احداث است، گفت: همچنین در حال انعقاد قرارداد جهت ایجاد ۸۰ سالن ورزشی نیز هستیم.

حسامی افزود: در بحث ایجاد، ساخت و راه‌اندازی مجتمع‌های فرهنگی نیز در حال تکمیل ۷۳ مسجد و نمازخانه هستیم.

ایجاد ستاد مهر برای استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور

وی از ایجاد ستاد مهر برای استقبال و پذیرایی و پاسخگویی به دانشجویان جدیدالورود در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور خبرداد و با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در حال حاضر دارای بیش از ۱ میلیون دانشجو در ۵۰۰ مرکز و واحد دانشگاهی خود است، ادامه داد: دانشگاه پیام نور در۲۰ کشور دنیا شعبه دارد.

ایجاد مراکز آموزش الکترونیک دانشگاه در استان‌ها

به گزارش ایسنا قائم مقام رییس دانشگاه پیام نور همچنین از ایجاد مراکز آموزش الکترونیک دانشگاه در استان‌ها خبر داد و گفت: دانشجویانی که امکان حضور در سر کلاس درس برای آنها فراهم نیست، می‌توانند به صورت مجازی تحصیلات خود را ادامه دهند.

دیدگاه ها (۶۶)

  1. فروغ می‌گه:

    بچه ها کی می دونه چند بار باید بری شهری که قبول شدی؟ ( فراگیر پیام نور )

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها