جزئیات و زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۸۹

در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۸۹ برای ۱۴۵ کد رشته شامل ۵۲ کد رشته امتحانی در گروه علوم انسانی، ۱۳ کد رشته امتحانی در گروه علوم پایه، ۲۷ کد رشته در گروه فنی ومهندسی، ۲۵ کد رشته در گروه کشاورزی، ۱۰ کد رشته در گروه هنر، ۱۴ کد رشته در گروه علوم پزشکی ( فقط برای دانشگاه تربیت مدرس)، ۴ کد رشته در گروه دامپزشکی دانشجو پذیرش می شود.
۷۶۶ هزار و ۹۴۴ داوطلب در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند
وی اظهار داشت: ثبت نام در آزمون برای ۱۴۱ کد رشته امتحانی از ۱۴۵ کد رشته امتحانی و همچنین اولین مرحله آزمون پانزدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور بر اساس برنامه زمانی به صورت متمرکز و از طریق شبکه اینترنت انجام شد. در آزمون ۱۳۹ کد رشته و اولین مرحله المپیاد ۷۶۶ هزار و ۹۴۴ داوطلب ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۳۸۳ هزار و ۱۲۹ نفر زن و ۳۸۳ هزار و ۸۱۵ نفر مرد هستند.
۶۳ هزار و ۱۸۸ نفر متقاضی شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم کارشناسی ارشد
معاون سازمان سنجش آموزش کشور به مهر گفت: نظر به اینکه بر اساس ضوابط داوطلبان می توانستند در صورت واجد شرایط و علاقه مند بودن از میان ۶۶ کد رشته امتحانی شناور مندرج در دفترچه راهنما یکی از کد رشته های مذکور را به عنوان کد رشته امتحانی دوم علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی انتخاب کنند ۶۳ هزار و ۱۸۸ نفر نیز متقاضی شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم شده اند.
جزئیات توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد ۸۹
وی با اشاره توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد ۸۹ اضافه کرد: با توجه به اینکه آزمون هر کد رشته به طور جداگانه برگزار می شود و هر داوطلب برای شرکت در آزمون هر کد رشته باید کارت مربوط را داشته باشد برای داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی ثبت نام کرده اند دو کارت ورود به جلسه صادر می شود.
صدور ۸۳۰ هزار و ۱۳۲ کارت ورود به جلسه آزمون
خدایی ادامه داد: از این رو ۸۳۰ هزار و ۱۳۲ کارت ورود به جلسه آزمون صادر خواهد شد که از این تعداد ۴۰۸ هزار و ۸۵۰ کارت مربوط به خواهران و ۴۲۱ هزار و ۲۸۲ کارت مربوط به برادران می شود.
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ۲۶ بهمن ماه
وی ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی کارت ورود به جلسه آزمون از طریق شبکه اینترنت سازمان سنجش از ۲۶ بهمن ماه تا ۲۸ بهمن ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با توزیع کارت اینترنتی در نشریه دوشنبه ۱۹ بهمن ماه و ۲۶ بهمن ماه منتشر و همزمان بر روی سایت قرار داده می شود. همچنین به منظور آشنایی داوطلبان با نحوه برگزاری آزمون و نحوه علامتگذاری در پاسخنامه برگه راهنمای شرکت در آزمون از ۲۶ بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد تا داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان نسبت به مطالعه آن اقدام کنند.
میزان تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد
خدایی در زمینه تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد به مهر گفت: معدل کارشناسی در کنکور کارشناسی ارشد به میزان ۲۰ درصد تأثیرگذار خواهد بود.
وی گفت: این ۲۰ درصد در کنکور امسال نیز مانند سال گذشته به صورت تراز شده اعمال می شود .
معاون سازمان سنجش درباره زمان برگزاری این کنکور نیز به مهر گفت: آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۹ در صبح و بعدازظهر ۲۸، ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه برگزار می شود.

جشنواره بانکی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها