crm didar

جزئیات استخدام ممتازان دانشگاهی و افراد عادی در وزارت نفت

جزئیات استخدام ممتازان دانشگاهی و افراد عادی در وزارت نفت:

معاون وزیر نفت با تشریح جزئیات استخدام افراد عادی و ممتازان دانشگاهی در وزارت نفت، گفت: تا پایان سالجاری در مجموع یکهزار نفر جذب صنعت نفت خواهند شد.
علیرضا میرمحمد صادقی در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت استخدام در وزارت نفت در سالجاری، گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون استخدام ممتازان دانشگاهی در وزارت نفت آغاز شده است.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزیر نفت با تاکید بر اینکه ممتازان دانشگاهی که علاقه مند به فعالیت در صنعت نفت بوده باید به پایگاه خبری به نشانی WWW.PMHR.IR  مراجعه کنند، تصریح کرد: علاقه مندان در این سایت باید مشخصات خود را وارد کنند.
وی در خصوص شرایط ممتازان دانشگاهی برای استخدام در وزارت نفت، توضیح داد: برای ممتازان دانشگاهی در رشته های فنی معدل ۱۷ و رشته های غیر فنی معدل ۱۸ مد نظر است.
این مقام مسئول با اعلام اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون حدود یکصد ممتاز دانشگاهی به این روش در وزارت نفت استخدام شده اند، بیان کرد: در حال حاضر جذب ممتازان دانشگاهی نسبت به سایر افراد در صنعت نفت در اولویت قرار دارد.
میرمحمد صادقی همچنین در خصوص استخدام افراد عادی در وزارت نفت، توضیح داد: هم اکنون مراحل اداری و قانونی یک تصویب نامه در سطح وزارتخانه در حال انجام بوده که با نهایی شدن وضعیت آن امکان استخدام افراد عادی در صنعت نفت فراهم می شود.
معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه در حال حاضر نمی توان زمان بندی مشخصی را برای اعلام فراخوان برگزاری آزمون ورودی اعلام کرد، یاداور شد: اما قطعا تا پایان سالجاری برای استخدام افراد عادی فراخوانی در رسانه ها منتشر خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه پس از اعلام فراخوان باید افراد داوطلب در آزمون سراسری حضور یابند، تبیین کرد: آن دسته از علاقه مندانی که در آزمون نمره بالاتر از ۶۰ درصد اخذ کنند برای مصاحبه حضوری به وزارت نفت دعوت خواهند شد.
میرمحمد صادقی با بیان اینکه در مجموع پیش بینی می کنیم در سالجاری امکان استخدام یکهزار نفر ممتاز دانشگاهی و افراد عادی در وزارت نفت فراهم شود، اظهار داشت: استخدام ممتازان دانشگاهی در اولویت است و پس از تکمیل استخدام آنها، نسبت به استخدام افراد عادی اقدام می کنیم.
معاون منابع انسانی وزیر نفت پیشتر با اشاره به اینکه هم اکنون نزدیک به ۲۱۲ هزار نفر نیرو در صنعت نفت ایران مشغول به کار هستند به مهر گفته بود: از این تعداد ۹۱ هزار و ۴۵۱ نفر نیروهای رسمی و بیش از ۱۲۰ هزار نفر نیروی پیمانکاری در صنعت نفت ایران فعال هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها