ثبت نام ۱۲۰ هزار متقاضی وام اشتغال طی یک ساعت در سایت صندوق مهر امام رضا (ع)

ثبت نام ۱۲۰ هزار متقاضی دریافت تسهیلات اشتغال ظرف مدت یکساعت اول آغاز ثبت نامها در صبح امروز یکشنبه سایت صندوق مهر امام رضا (ع) را با مشکل مواجه کرد. به گزارش خبرنگار مهر، با آغاز دور جدید ثبت نام از متقاضیان تسهیلات اشتغال صندوق مهر امام رضا (ع) از ۸ صبح امروز (یکشنبه)، متقاضیان دریافت این تسهیلات با استقبال بی سابقه به سامانه ثبت نامی این صندوق مراجعه کرده اند.

بر اساس این گزارش، سیل تقاضای دریافت تسهیلات اشتغال به نحوی بوده است که ورود به این سامانه با کندی و اختلال مواجه شد.

خبرنگار مهر از صندوق مهر امام رضا (ع) کسب اطلاع کرد: در یک ساعت اول صبح ۱۲۰ هزار نفر به سامانه صندوق مراجعه و تقاضای خود را به ثبت رساندند.

صندوق مهر امام رضا (ع) از متقاضیان تسهیلات اشتغال تقاضا کرده است که به دلیل ادامه ثبت نام تا ۵ روز آینده از ورود بی مورد و تلاش برای ثبت نام تا ساعت ۲۰ امشب (یکشنبه) خودداری کنند و برای سهولت در ورود به سامانه، ثبت نام خود را به روزهای آینده موکول کنند.

سقف وام خانگی تا پنج میلیون تومان، خویش‌فرمایی و خوداشتغالی تا پانزده میلیون تومان و کارآفرینی و تعاونی تا یکصد میلیون تومان است. کارمزد تسهیلات صندوق ۴ درصد با بازپرداخت ۵ ساله است.

سیدمحمد کریمی مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) پیش از این از تعهد این صندوق برای ایجاد ۲۰۰ هزار فرصت شغلی تا پایان سالجاری سخن گفته بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها