ثبت نام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی + اصلاحیه جدید

شرط جنسیتی استخدام ناظران کشاورزی حذف شد و مهندسان زن می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، معاون توسعه نیروی انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به استقبال ناظران کشاورزی از طرح استخدامی وزارت جهاد کشاورزی و احتمال دسترسی نداشتن برخی ناظران به سایت ثبت نامی، مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۸ بهمن تمدید شد.مهندس اسماعیلی افزود: شرط جنسیتی که موجب محدود شدن ثبت نام مهندسان زن در این طرح شده بود از شروط محل خدمت نیز حذف شده است و کارشناسان ناظر زن می توانند در رشته هایی که پیش از این تنها برای کارشناسان مرد اختصاص داده شده بود، ثبت نام کنند.ضمنا مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری شنبه ۹۱.۱۱.۲۸ تمدید شد.

وزارت جهادکشاورزی درراستای تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود و به منظور اجرایی نمودن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی  مصوب(۱۲/۱۱/۱۳۹۰)،  مجلس محترم شورای اسلامی سامانه فراگیر ثبت نام ناظرین را ایجاد نموده. تا کلیه ناظرین واجد شرایط و متقاضی استخدام بتوانند دراین سامانه  ثبت نام نموده و اطلاعات خواسته شده را درآن وارد نمایند. لذا ابتداء کلیه مشمولین تبصره ۴ قانون مذکور  و مشمولین بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه های بعدی آن  براساس سهمیه اعلام شده استخراج وبه واحدها معرفی تا مراحل جذب را پیگیری نمایند .بدیهی است درصورت عدم تکمیل ظرفیت تخصیصی اعلام شده سایر ناظرین در آزمونی که متعاقبا اعلام خواهد  شد میتوانند شرکت نمایند. این اطلاعات صرفا برای برنامه ریزی های مرتبط با جذب ناظرین استفاده خواهد شد. بنابراین، ورود اطلاعات  به معنای استخدام افراد متقاضی نیست و تعهدی را برای وزارت جهادکشاورزی به دنبال نخواهد داشت.

شرایط اختصاصی متقاضیان استخدام مهندسین ناظر:

ناظرین متقاضی استخدام قبل از واردکردن اطلاعات خود در سامانه، به نکات زیر توجه نمایند:

۱ –  از سال زراعی ۱۳۸۲ تا تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۰ (زمان تصویب قانون) دارای حداقل ۲سال سابقه فعالیت مستمر(فعالیت مستمر عبارت است از حداقل شش ماه فعالیت متوالی نظارت در هر سال زراعی) مشارکت و نظارت مستقیم در امور منابع طبیعی و تولید محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی از جمله گندم ، جو، ذرت ، دانه های روغنی ، چغندر قند ، شیر ،برنج ،  تخم مرغ ، گوشت سفید و قرمز ، در سازمان جهادکشاورزی استانها را داشته باشند.

۲- دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در یکی از رشته های اصلی بخش کشاورزی که به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سازمان نظام مهندسی یا شرکت های خدمات فنی و مهندسی یا کلینیک های گیاهپزشکی برتولید محصولات اساسی و راهبردی نظارت دارد.

۳- با عنوان مدیر و یا کارشناس تعاونی های تولید که عضو سازمان نظام مهندسی بوده و در امور مشارکت و نظارت، فعالیت داشته باشد .(با تایید نمایندگی سازمان تعاون روستایی)

۴- داشتن تاییدیه ازسازمان جهاد کشاورزی استانها برای مدت سابقه اشتغال بکار و نظارت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی

نکات ضروری

– وزارت جهادکشاورزی از بین متقاضیانی که اطلاعات خود را وارد این سامانه مینمایند، تعدادی از واجدین شرایط را براساس مجوز های صادره از سوی معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از طی مراحل قانونی، صرفا برای اشتغال درشهرستانها ، مراکز جهادکشاورزی بخش و دهستان جذب و استخدام خواهد نمود. به موجب قانون به کارگیری این افراد حداقل تا ده سال پس از استخدام در واحدهای ستادی و مراکز استان ها ممنوع می باشد.
ناظرین متقاضی استخدام، در درج اطلاعات خواسته شده دقت و توجه کافی را به عمل آورند. زیرا درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، عواقب ناشی از آن متوجه آنان خواهد بود.
– درصورت وجود مغایرت در سوابق کاری اعلام شده توسط متقاضی با سوابق تایید شده از سوی سازمان جهادکشاورزی استان ذیربط، سوابق تائید شده از سوی سازمان جها کشاورزی استان ملاک عمل خواهد بود .
– پس از تکمیل فرم ثبت نام در سامانه کد پیگیری به متقاضی اعلام خواهد شد ضروریست متقاضی محترم یک نسخه پرینت از اطلاعات وارد شده تهیه و به همراه کد پیگیری ، برای اقدام های بعدی خصوصا اصلاح احتمالی اطلاعات در مهلتی که اعلام خواهد شد، نزد خود نگهدارد.
– متقاضیان محترم قبل از ورود به سامانه ثبت نام و انتخاب اولویت های محل تقاضای خدمت از نیازهای استانها ، مندرج در فایل های ذیل مطلع گردید و سپس اقدام به تعیین اولویت های محل تقاضای خدمت خود نمائید.
– پس از اینکه اسامی افراد معاف از آزمون بر اساس قانون تعیین و درسایت دفتر درج گردید این افراد می بایستی فرم های یک و دو را تکمیل و بهمراه مدارک مثبته به استان مربوطه تحویل نمایند.
– متقاضیان محترم تا ساعت ۱۹ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام ناظرین با شماره تلفن های آقای مقصودیان ۸۱۳۶۳۰۱۷ – همراه ۰۹۳۷۴۴۰۲۷۸۴ و آقای درویشی ۸۱۳۶۳۰۱۹ – همراه ۰۹۱۹۲۳۳۱۵۵۸ و همچنین چنانچه سوالی در مورد سامانه ثبت نام دارند با شماره تلفن های ۱ – ۸۱۳۶۳۲۶۰ آقایان نظری۰۹۱۲۶۳۹۰۴۰۹ و    فراستی ۰۹۱۲۶۹۹۵۷۱۵ تماس حاصل نمایند.ضمنا ساعات پاسخگویی از ساعت ۷ صبح الی ۷ شب می باشد. مهلت ثبت نام تا بیست سوم بهمن ماه می باشد.

 

سامانه ثبت نام

فایلها


۱دستور العمل ثبت نام سامانه.doc ۹۲.۱۶ KB
۲. فرم شماره یک.doc ۴۸.۶۴ KB
۳. فرم شماره دو.doc ۲۰.۹۹۲ KB
۴ – نمونه ای از صفحه ثبت نام در سامانه.jpg ۳۱۲.۲۶۵ KB
آذربایجان غربی.xls ۴۱.۹۸۴ KB
آذربایحان شرقی.xls ۵۲.۷۳۶ KB
اردبیل.xls ۴۷.۶۱۶ KB
اصفهان.xls ۴۶.۰۸ KB
البرز.xls ۴۲.۴۹۶ KB
ایلام.xls ۳۹.۹۳۶ KB
بوشهر.xls ۴۹.۶۶۴ KB
تهران.xls ۴۹.۱۵۲ KB
جنوب کرمان.xls ۴۳.۰۰۸ KB
چهارمحال.xls ۳۷.۸۸۸ KB
خراسان جنوبی.xls ۴۴.۰۳۲ KB
خراسان رضوی.xls ۴۸.۱۲۸ KB
خراسان شمالی.xls ۴۱.۹۸۴ KB
خوزستان.xls ۷۶.۲۸۸ KB
زنجان.xlsx.xls ۴۰.۹۶ KB
سمنان.XLS ۳۷.۳۷۶ KB
سیستان وبلوچستان.xls ۵۵.۲۹۶ KB
فارس.xls ۵۸.۳۶۸ KB
قزوین.xls ۳۰.۲۰۸ KB
قم.xls ۲۸.۶۷۲ KB
گلستان.xls ۳۵.۸۴ KB
گیلان.xls ۴۶.۰۸ KB
لرستان.xls ۴۲.۴۹۶ KB
مازندران.xls ۳۷.۸۸۸ KB
مرکزی.xls ۴۰.۹۶ KB
هرمزگان.xls ۴۳.۰۰۸ KB
همدان.xls ۵۰.۶۸۸ KB
یزد.xls ۴۹.۱۵۲ KB
کردستان.xls ۳۳.۷۹۲ KB
کرمان.xls ۵۷.۸۵۶ KB
کرمانشاه.xls ۳۶.۸۶۴ KB
کهکیلویه.xls ۴۳.۰۰۸ KB

دیدگاه ها (۱۸۱)

 1. یلدا می‌گه:

  سلام من پارسال بعد از فارغالتحصیلی عضو نظام مهندسی شدم تا الان هیچ خبری نشده میشه بگین چ جوری باید ناظر شم? قبلش باید آزمونی چیزی بذارن? اصلا شرایطش چ جوریه? خواهش میکنم شماها ک چند سال سابقه نظارت دارین جوابمو بدین من از کجا باید شروع کنم همینجوری یک سال عقب افتادم هرجا هم میرم میگن نیرو نمیخوام پس من چ جوری سابقه کار داشته باشم?

 2. الهه می‌گه:

  با سلام یک سوال داشتم
  چرا توی استخدام های فراگیر عناوین شغلی زیاده ولی محل پذیرش موجود نیست؟؟ چرا محل استخدام برای تهران محدود یابهتر بگم نیست الان مثلا شد فراگیر………

 3. همایون می‌گه:

  سلام. به یک خانم که با تولیدات گلخانه ای با سیستم هیدروپنیک آشنایی کامل داشته باشه لطفا به این آدرس پیغام بگذارید. homyoon_mhzb@hotmail.com

 4. سلام می‌گه:

  سلام ، من توی سامانه ناظرین ثبت نام نکردم یعنی هر چی بعدا استخدام کنن همش از کسانی هست که قبلا ثبت نام کردن؟

 5. امیر می‌گه:

  روشنک خانم خیلی جویای کاری بیخیال .ما پسرا که کار جزء واجبات حساب میشه برامون کار پیدا نمیکنیم همه جا یا ثابقه کاری میخوان یا از قبل معلومه.جایگاهه شما خانه داریس.وقتی این خانم ها ب حقوق های کم کار میکنن مردا ازدواج تعطیل. کارم تعطیل .جای شما با ما عوض شده که همه بدبختیم.شرمنده هااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

 6. گل گندم می‌گه:

  سلام پس چی شد این همه وعده وعید استخدام ناظرین گندم؟ما که دیگه …!!!!!!!!!!

 7. اسماعیل می‌گه:

  من مهندسی تکنولوژی جوشکاری دارم دو سال هم سابقه نظارت بر ساخت سوله های بزرگ و استراکچر و آشنایی مختصری با ابزار دقیق دارم اگه کسی برای من کاری پیشنهاد داره لطفا با این شماره تماس بگیره خیلی ممنون.

 8. ناظر می‌گه:

  باسلام لطفا راجب بومی شهرستان اقدام نمایید.

 9. lili می‌گه:

  جوونا همه باهم به یکصدا: جاویدان ایران عزیز ما

 10. علی می‌گه:

  من مدیرعامل تعاونی تولید هستم با ۶۰ماه سابقه در ابتدا مدارک از من گرفتن وگفتن بعد از کمیسیون خبرت میدیم ولی ۱۰/۴/۹۲با من تماس گرفتن که علاوه بر مدیرعاملی باید سابقه نظارت هم داشته باشی .خب اخه مگه میشه هم مدیر عامل باشی و هم ناظر ؟بخدا من تو شرکت تعاونی تولید که مدیر عامل بودم ۱۵۰نفر کشاورز داشتم با ۲۰۰۰هکتار زمین که همه کارهای نظارت این ۲۰۰۰هکتارو خودم انجام می دادم اصلا از طرف جهاد کشاورزی ناظری برای نظارت نفرستادند وهمه کارهارو به گردن خودم انداخته بودن .تورو خدا اگه راه حلی دارین به منم بگین

  • دوست می‌گه:

   برو بچسب به تعاونیت و جاهای دیگه تا راه واسه جوون ترها باز بشه.منی که تازه از خدمت سربازی مرخص شدم چه کار باید بکنم؟

 11. gh می‌گه:

  با سلام
  لطفا به درخواست های ناظران توجه کنید و طرح را اجرا کنید..
  ( عقیل قوی دست – ناظر علوم دامی شوش)

 12. مارال می‌گه:

  سلام
  ناظری از مازندران هستم که متاسفانه با برداشتن الویت بومی شهرستان بزرگترین اجحاف وحق کشی رادر حق شهرستانهای محروم انجام دادند.واقعاسزاوارا است کسی از جنوب شهرستانهای استان به شمال شهرستانهای استان بیاید وناظرین خود شهرستان پشت صف بمانند.درضمن این افراد با خلق وخوی افراد مناطق دیگر بیگانه می باشند.وبعد از یک سال به دلیل محرومیت این شهرستانها ودوری از محل سکونت و فرهنگ خود به محل زندگی خود بر میگردند.آیا بعدا که نوبت به ما رسید. آیا بدلیل پر شدن ظرفیت شهرستان خود باید به شهرستان انها برویم .آیااین کار بنظر با این ضرب المثل همسوئی ندارد(گره ایی که با دست باز می شود چرا با دندان….)والویت استخدام را براساس سابقه بیشتر قراردادند.پس خیلی ها در سراسر کشور امتیاز بالاتر دارند وچون در استان خود تعدادناظر بیشتر با امتیاز بالا دارند. باید در نوبت بمانند.پس سابقه آنها بیشتر وزودتر باید استخدام شوندپس عادلانه نیست که بومی بودن کشوری شود….

 13. مژگان می‌گه:

  سلام . من فارغ التحصیل کارشناسی کشاورزی(زراعت-اصلاح نباتات) و در حال حاضر دانشجوی ارشد (اصلاح نباتات) و عضو نظام مهندسی هستم. هیچ سابقه شغلی و تجربی ندارم و هر سایتی و اگهی استخدام سر می زنم حداقل ۲سال سابقه می خوان. من باید از کجا شروع کنم این ۲سال رو ؟؟؟

  • رسول می‌گه:

   سلام مژگان خانم
   شما باید از کلینیک ها شروع کنید
   من آلان کلینیک دارم اگه خواستید میتونید بیاید پیش ما کار کنید

   • کارآگاه می‌گه:

    سلام آقای رسول.من مهندس کشاورزی هستم در شاخه تولیدات گیاهی.۴سال سایه کار در زمینه مشاوره و تجویز سموم و کودها را دارم و ناظر مبارزه با آفات و بیماری های سازمان حفظ نباتات قزوین بودم. الان دوسال هست اومدم تهرون و متاسفانه کار مناسبی نیافتم. البته عضو نظام مهندسی تهران هستم و رتبه بندی شدم و برای پروانه مسئول فنی فروشگاه سم اقدام کردم.کلینیک شما کدوم شهر هست و آیا نیرو احتیاج داری؟

 14. جواد می‌گه:

  من لیسانس شیلات دارم عضو نظام مهندسی هستم و دوسال سابقه دارم توی اداره شیلات کار کردم امریه بودم و مشتی مقاله دارم و عضو باشگاه پژوهشگران هم هستم ولی باز…… اگه شما ب نتیجه ای رسیدین منم خبر بدین

  • nikokar می‌گه:

   غصه نخور جواد جان.منم ارشد شیلاتم.۱ کتاب و ۱۰ تا مقاله ISI دارم.اینجا نباید به امید علم و تجربه بود.به قول شاعر: علم و تجربه رو از بین برده “روابط”
   دنبال رابطه باش فقط. مطمئناً موفق می شی.
   به امید موفقیت همه جوونای پیر ایرانی!!

 15. روشنک می‌گه:

  من اسمم تو لیست قبولیا بود کارشناسی ارشد زراعت هم هستم کلی هم مقاله اینا دارم.۳۱ ماه هم سابقه دارم اما موقع بردن مدارک اونقدر مدارک عجیب غریب خواستن مدارک آموزشی فنی و حرفه ای رو که درجه اعتبارش از سازمان نظام مهندسی بیشتر هست و خودشونم گفته بودن برین دوره بگذرونید قبول نکردن! اخرم پروندمو تو قسمت ناقص ها گذاشتن که در جلسه مطرح میکنیم و… اما دیدم کسانی که حتی امتحان ناظر هم نداده بودن و وعده هایی بهشون دادن! پارتی بازیی هم حدی داره! جمعش کنید بابا!ب حالا این نتایج نهایی کوفتی کی میاد؟!

 16. مرادی می‌گه:

  چرا جهاد کشاورز تسهیلاتی فراهم نمی کند که این همه جوانا دنبال استخدام شغل دولتی نباشند این همه زمینهای کشاورزی وحود دارد که بلا استفاده افتاده فقط دولت باید مقررات رابرای جوانان سهل کند یک مقاری هم گرفتن را آسان کند تا حوانا بتوانند از تحصیلا تشان و تحربه هاشان استفاده ببرند

 17. روشنک می‌گه:

  نتایج خب کی اعلام میشه اخه؟! بعد از انتخابات یعنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 18. روشنک می‌گه:

  سلام آقای مدیر
  خبر دارین که نتایج نهایی کی اعلام میشه؟ منم خبر کنید لطفا؟

 19. امان می‌گه:

  استخدامی در کار نیست. الکی دلتون رو خوش نکنید

 20. هما می‌گه:

  سلام
  میشه به منم بگید چه جوری بایدناظربشم وفعالیت کنم
  لطفایکی منوراهنمایی کنه

  • khalil می‌گه:

   سلام هما
   شما باید از جهاد کشاورزی واحد حفظ نباتات شروع کنید
   قبلش اگه عضو نظام مهندسی بشین یه پله جلو افتادین که نظام مهندسی در بیشتر شهرستانها رابط داره

 21. الهه می‌گه:

  من ۳ سال ناظر بودم سال چهارم بخاطر باز شدن جای نورچشمی هاشون که اصلا هم فعال نبودن ما رو از طرح بیرون کردن الانم متوجه شدم که خیلی ها از طریق شرکت ها براخودشون سابقه جور کردن غیر قانونی و با پارتی تاییدیه گرفتن امیدوارم سابقه ها اساسی بررسی شن که حق کسی ضایع نشه تقصیر ماچیه که پارتی نداشتیم بیشتر ناظر باشیم یا سابقه کار الکی درست کنیم

 22. کاظم می‌گه:

  پس مدیرعاملای تعاونی تولیدچی

  • روشنک می‌گه:

   زیاد هم فرق نداره بابا اسم من تو قبولی ها بود ولی اونقدر برای مدارک اینور و اونور رفتم اینا از قبل استخدامی ها رو مشخص کردن یه عده ای رو برمیدارن که کارمند و دوستان خودشونن و رسمیشون میکنن!

 23. مینا می‌گه:

  با سلام
  من با وجود ۴ سال سابقه کار در طرحهای شبکه مراقبت و ۳۴۰ ساعت دوره آموزشی، پذیرفته نشدم در صورتیکه بسیاری از اطرافیان که سابقه کاری و دوره آموزشی کمتر از من دارن قبول شدن.اگر ملاک سابقه کار و دوره آموزشیه پس چرا؟خواهش میکنم پیگیری کنید.

 24. محسن اخوندی می‌گه:

  من ثبت نام اشتباه کردم دارای ۶ سال سابقه نظارت هستم — اما اسم من نیست جز معرفی شده ها چه کنم – متاهل و دارای فرزند هستم دارای بیشترین سابقه هستم جه کنم

  • روشنک می‌گه:

   سلام اعتراض بدین اسم من جز پذیرفته شده ها بود من جهارسال و خورده ای سابقه داشتم اما ۹۰۰ روز زدن برام گفتم گفتن که از تهران اشتباه کردن احتمالا شما هم پیگیری کنید من الانم تو بخش امضای مدارک با این کارمندای جهاد مشکل دارم نه اینکه دوستان خودشون جز پذیرفته شده ها هستن راحت مدارک رو تایید نمیکنن خیلی اذیت میکنن دعا کنید کار منم ردیف بشه انشالله شما هم اعتراض کنید و پیگیر باشین و به نتیجه برسین سال خوبی و با سلامتی داشته باشین.

   • صبا1010 می‌گه:

    بچه ها یه سوال
    منم جز مهندسین ناظرم
    بابای من ۲ سال سابقه حضور داوطلبانه توجبهه رو داره کل پرونده های بابامو گذاشتم رو پرونده ام
    البته سهمیه ایثارگری شهر ما کسی نیست امتیاز ایثارگری داشته باشه یعنی خالیه
    بنظرتون تو استخدام من تاثیر داره محض رضای خدا جواب بدین
    گریههههههههه

 25. صبا1010 می‌گه:

  نتایج آزمون شهر ما اومد
  اسم من نیست گریههههههههههههههههههههههههههههه
  فقط یه نفر ظرفیت شهر ما ۴ نفر بود چرا یکنفر آخه
  بنظرتون
  ازمونهم می گیرن
  آخه بالا نوشته افراد معاف از آزمون

 26. روشنک می‌گه:

  چه خبر؟ کی انشالله مدارک رو بررسی میکنن!

 27. نازی می‌گه:

  سلام به همگی. من خیلی نا امیدم. شهر ما فقط ۱ نفر میخواد. بعدم گزینش تو شهر ما خیلی بده. نمیخوام به کسی توهین کنم؛ ولی از نظر استان ما چادری باش حالا فرقی نمیکنه چطوری باشی. هیچ سابقه‌ای ندارم. بالاخره ما هم باید از یه جا شروع کنیم. من فکر میکنم وقتی جیب دولت خالی میشه همچین آزمونای الکی برگزار میشه. توکل بر خدا.

  • ابوذر می‌گه:

   سلام. خوبید.
   نگران نباشید. چادری بودن اصل نیست.
   فقط بایستی حجاب داشته باشید و سوء سابقه نداشته باشید.توی اداره های دولتی افراد زیادی هستند که مانتویی بودند و وارد شدند و در آینده هم بازنشسته می شوند.
   برای صحت حرفم می تونید سری به برخی از وزارتخانه ها بزنید.
   لازم به ذکر است که مرحله گزینش آخرین مرحله است و پس از قبولی در آزمون و مصاحبه انجام میشه.
   نگران نباشید. اگر واجبات رو رعایت کنید و سوء سابقه نداشته باشید تایید گزینش میشید.
   لازم به ذکر است که افراد محدودی که از گزینش رد می شوند می توانند تا پس از چند روز از اعلام عدم تایید تقاضای تجدید نظر بکنند که در این موارد درصد زیادی از اونها مجدد تایید می شوند.(جزو قوانین گزینش می باشد).
   با توکل برخدا همت کنید و از این چیزها نترسید.

  • پیام می‌گه:

   سلام کاملا درسته حرف شما امیدوارم موفق باشی خواهر گلم.

 28. fatima می‌گه:

  ما که به این حرفا ووعده ها عادت کردیم

 29. علیرضا می‌گه:

  سلام ما که ۵ سا پیش هم برای ناظری پیگیر بودیم قبول نکردن ، ۱۰ سال استخدامی نگرفتن الان هم با این شرایط

 30. مجید می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم کسی که دوتا کد رهگیری درثبت نام دارن چطوری میتونن یکی از ثبت نام هارو ازسایت حذف بکنن

 31. روشنک می‌گه:

  واقعا مسخرشو دراوردن من تقریبا سه سال تو یه شرکت تعاونی کار کردم از ۸۶ تا اوایل ۸۹ و بعد شرکت به علت رفتن مدیر عامل بسته شد از طرح ناظر هم به صورت ذخیره قبول شدم سال ۸۵ -امروز رفتم که سابقه امو تاییدیه بگیرم میگن اطلاعات شرکتو گم کردیم باید بایگانی رو نگاه کنیم ببینیم شما جزش بودی یا نه!فکر کنم میخوان نور چشمی ها رو بازم بردارن یارو برگشته بهم میگه میخوای چیکار ثبت نام کنی! الویت با اونایی هست که از سال ۸۲ ناظر بودن و ده سال سابقه دارن!خواستم بگم به تو چه!تو چرا زورت میاد!؟!

 32. مسعود می‌گه:

  چرا مهندسینی که سابقه ناظری ندارند نمی توانند ثبت نام کنند ؟باید فارغ التحصیل عهد عتیق باشیم تایه ناظری به پستمون بخره

 33. مسعود می‌گه:

  خداوکیلی جهاد کشاورزی تو این چند سال اخیر برا
  کشاورزاو مهندسین کار
  کرده .ماکه تو این چنسال اخیر حالمون از این اداره به هم میخوره تا برسه به استخدامی تو اونجا

 34. صبا1010 می‌گه:

  راستی روشنک جان منم فارغ التحصیل رشته زراعتم فنی حرفه ای هم تدریس می کنم با دو سال سابقه
  بالاخره معلوم نشد ما جزنیرو های آموزش و پرورشیم ؟
  عاقبتمون چی میشه
  ؟

  • روشنک می‌گه:

   سلام والله من نمیدونم ولی شنیدم آموزش پرورش میخواد استخدامی برگزار کنه از مربیان دبستانی اینا شما چطوری رفتین فنی حرفه ای یعنی کجا باید بریم درخواست بدیم من برای حق التدرسیی دانشگاه جامع کاربردی قبول شدم مصاحبه هم رفتم ولی الافمون کردن هی میگن خودمون زنگ میزنیم!

 35. صبا1010 می‌گه:

  بچه ها تورو خدا یکی تون بخاطر خدا فایل مربوط به آذربایجان غربی و شهرستان پلدشت رو باز می کنید ببینید
  ظرفیت خانوم ها چقدره و کدوم مراکزه ؟
  من worldندارم
  خواهشا

  • فتانه می‌گه:

   سلام صبا خانوم
   ۴نفر کارشناس ترویج کشاورزی و توسعه روستایی(متخصصین ناظرین) ازبین زن ومرد میخواد از بین تمام گرایش های کشاورزی
   ۲نفر چاپیاسارشرقی و ۲نفرگیجلرات شرقی ، اگر اشتباه نخونده باشم!

   • صبا1010 می‌گه:

    فتانه جون مرسی
    انشالله شما وبقیه کسایی که واقعا نیاز دارن استخدام بشن
    فتانه جون این خوبیت بی جواب نمی مونه اگه
    قابل باشم دعات می کنم

 36. باغبانی می‌گه:

  ما فارغ التحصیل کارشناسی باغبانی رو هم استخدام کنید؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها