ثبت نام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی + اصلاحیه جدید

شرط جنسیتی استخدام ناظران کشاورزی حذف شد و مهندسان زن می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران مشهد، معاون توسعه نیروی انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به استقبال ناظران کشاورزی از طرح استخدامی وزارت جهاد کشاورزی و احتمال دسترسی نداشتن برخی ناظران به سایت ثبت نامی، مهلت ثبت نام تا تاریخ ۲۸ بهمن تمدید شد.مهندس اسماعیلی افزود: شرط جنسیتی که موجب محدود شدن ثبت نام مهندسان زن در این طرح شده بود از شروط محل خدمت نیز حذف شده است و کارشناسان ناظر زن می توانند در رشته هایی که پیش از این تنها برای کارشناسان مرد اختصاص داده شده بود، ثبت نام کنند.ضمنا مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری شنبه ۹۱.۱۱.۲۸ تمدید شد.

وزارت جهادکشاورزی درراستای تامین نیروی انسانی متخصص موردنیاز خود و به منظور اجرایی نمودن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی  مصوب(۱۲/۱۱/۱۳۹۰)،  مجلس محترم شورای اسلامی سامانه فراگیر ثبت نام ناظرین را ایجاد نموده. تا کلیه ناظرین واجد شرایط و متقاضی استخدام بتوانند دراین سامانه  ثبت نام نموده و اطلاعات خواسته شده را درآن وارد نمایند. لذا ابتداء کلیه مشمولین تبصره ۴ قانون مذکور  و مشمولین بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه های بعدی آن  براساس سهمیه اعلام شده استخراج وبه واحدها معرفی تا مراحل جذب را پیگیری نمایند .بدیهی است درصورت عدم تکمیل ظرفیت تخصیصی اعلام شده سایر ناظرین در آزمونی که متعاقبا اعلام خواهد  شد میتوانند شرکت نمایند. این اطلاعات صرفا برای برنامه ریزی های مرتبط با جذب ناظرین استفاده خواهد شد. بنابراین، ورود اطلاعات  به معنای استخدام افراد متقاضی نیست و تعهدی را برای وزارت جهادکشاورزی به دنبال نخواهد داشت.

شرایط اختصاصی متقاضیان استخدام مهندسین ناظر:

ناظرین متقاضی استخدام قبل از واردکردن اطلاعات خود در سامانه، به نکات زیر توجه نمایند:

۱ –  از سال زراعی ۱۳۸۲ تا تاریخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۰ (زمان تصویب قانون) دارای حداقل ۲سال سابقه فعالیت مستمر(فعالیت مستمر عبارت است از حداقل شش ماه فعالیت متوالی نظارت در هر سال زراعی) مشارکت و نظارت مستقیم در امور منابع طبیعی و تولید محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی از جمله گندم ، جو، ذرت ، دانه های روغنی ، چغندر قند ، شیر ،برنج ،  تخم مرغ ، گوشت سفید و قرمز ، در سازمان جهادکشاورزی استانها را داشته باشند.

۲- دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در یکی از رشته های اصلی بخش کشاورزی که به صورت حقیقی یا حقوقی از طریق سازمان نظام مهندسی یا شرکت های خدمات فنی و مهندسی یا کلینیک های گیاهپزشکی برتولید محصولات اساسی و راهبردی نظارت دارد.

۳- با عنوان مدیر و یا کارشناس تعاونی های تولید که عضو سازمان نظام مهندسی بوده و در امور مشارکت و نظارت، فعالیت داشته باشد .(با تایید نمایندگی سازمان تعاون روستایی)

۴- داشتن تاییدیه ازسازمان جهاد کشاورزی استانها برای مدت سابقه اشتغال بکار و نظارت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی

نکات ضروری

– وزارت جهادکشاورزی از بین متقاضیانی که اطلاعات خود را وارد این سامانه مینمایند، تعدادی از واجدین شرایط را براساس مجوز های صادره از سوی معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از طی مراحل قانونی، صرفا برای اشتغال درشهرستانها ، مراکز جهادکشاورزی بخش و دهستان جذب و استخدام خواهد نمود. به موجب قانون به کارگیری این افراد حداقل تا ده سال پس از استخدام در واحدهای ستادی و مراکز استان ها ممنوع می باشد.
ناظرین متقاضی استخدام، در درج اطلاعات خواسته شده دقت و توجه کافی را به عمل آورند. زیرا درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، عواقب ناشی از آن متوجه آنان خواهد بود.
– درصورت وجود مغایرت در سوابق کاری اعلام شده توسط متقاضی با سوابق تایید شده از سوی سازمان جهادکشاورزی استان ذیربط، سوابق تائید شده از سوی سازمان جها کشاورزی استان ملاک عمل خواهد بود .
– پس از تکمیل فرم ثبت نام در سامانه کد پیگیری به متقاضی اعلام خواهد شد ضروریست متقاضی محترم یک نسخه پرینت از اطلاعات وارد شده تهیه و به همراه کد پیگیری ، برای اقدام های بعدی خصوصا اصلاح احتمالی اطلاعات در مهلتی که اعلام خواهد شد، نزد خود نگهدارد.
– متقاضیان محترم قبل از ورود به سامانه ثبت نام و انتخاب اولویت های محل تقاضای خدمت از نیازهای استانها ، مندرج در فایل های ذیل مطلع گردید و سپس اقدام به تعیین اولویت های محل تقاضای خدمت خود نمائید.
– پس از اینکه اسامی افراد معاف از آزمون بر اساس قانون تعیین و درسایت دفتر درج گردید این افراد می بایستی فرم های یک و دو را تکمیل و بهمراه مدارک مثبته به استان مربوطه تحویل نمایند.
– متقاضیان محترم تا ساعت ۱۹ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام ناظرین با شماره تلفن های آقای مقصودیان ۸۱۳۶۳۰۱۷ – همراه ۰۹۳۷۴۴۰۲۷۸۴ و آقای درویشی ۸۱۳۶۳۰۱۹ – همراه ۰۹۱۹۲۳۳۱۵۵۸ و همچنین چنانچه سوالی در مورد سامانه ثبت نام دارند با شماره تلفن های ۱ – ۸۱۳۶۳۲۶۰ آقایان نظری۰۹۱۲۶۳۹۰۴۰۹ و    فراستی ۰۹۱۲۶۹۹۵۷۱۵ تماس حاصل نمایند.ضمنا ساعات پاسخگویی از ساعت ۷ صبح الی ۷ شب می باشد. مهلت ثبت نام تا بیست سوم بهمن ماه می باشد.

 

سامانه ثبت نام

فایلها


۱دستور العمل ثبت نام سامانه.doc ۹۲.۱۶ KB
۲. فرم شماره یک.doc ۴۸.۶۴ KB
۳. فرم شماره دو.doc ۲۰.۹۹۲ KB
۴ – نمونه ای از صفحه ثبت نام در سامانه.jpg ۳۱۲.۲۶۵ KB
آذربایجان غربی.xls ۴۱.۹۸۴ KB
آذربایحان شرقی.xls ۵۲.۷۳۶ KB
اردبیل.xls ۴۷.۶۱۶ KB
اصفهان.xls ۴۶.۰۸ KB
البرز.xls ۴۲.۴۹۶ KB
ایلام.xls ۳۹.۹۳۶ KB
بوشهر.xls ۴۹.۶۶۴ KB
تهران.xls ۴۹.۱۵۲ KB
جنوب کرمان.xls ۴۳.۰۰۸ KB
چهارمحال.xls ۳۷.۸۸۸ KB
خراسان جنوبی.xls ۴۴.۰۳۲ KB
خراسان رضوی.xls ۴۸.۱۲۸ KB
خراسان شمالی.xls ۴۱.۹۸۴ KB
خوزستان.xls ۷۶.۲۸۸ KB
زنجان.xlsx.xls ۴۰.۹۶ KB
سمنان.XLS ۳۷.۳۷۶ KB
سیستان وبلوچستان.xls ۵۵.۲۹۶ KB
فارس.xls ۵۸.۳۶۸ KB
قزوین.xls ۳۰.۲۰۸ KB
قم.xls ۲۸.۶۷۲ KB
گلستان.xls ۳۵.۸۴ KB
گیلان.xls ۴۶.۰۸ KB
لرستان.xls ۴۲.۴۹۶ KB
مازندران.xls ۳۷.۸۸۸ KB
مرکزی.xls ۴۰.۹۶ KB
هرمزگان.xls ۴۳.۰۰۸ KB
همدان.xls ۵۰.۶۸۸ KB
یزد.xls ۴۹.۱۵۲ KB
کردستان.xls ۳۳.۷۹۲ KB
کرمان.xls ۵۷.۸۵۶ KB
کرمانشاه.xls ۳۶.۸۶۴ KB
کهکیلویه.xls ۴۳.۰۰۸ KB

دیدگاه ها (۶)

 1. شمسی می‌گه:

  سلام پسرم دو سال پیش کارشنلسی تکثیر وپرورش ابزیان را گرفته الان مشغول خدمت سر بازی هست که سه ماه دیگه خدمتش تموم میشه بعد از سربازی چگونه می تواند مهندس ناظر بشه شرایطش چه جوریه و باید از کجا شروع کنه لطفا راهنمایی کنید

 2. یلدا می‌گه:

  سلام من پارسال بعد از فارغالتحصیلی عضو نظام مهندسی شدم تا الان هیچ خبری نشده میشه بگین چ جوری باید ناظر شم? قبلش باید آزمونی چیزی بذارن? اصلا شرایطش چ جوریه? خواهش میکنم شماها ک چند سال سابقه نظارت دارین جوابمو بدین من از کجا باید شروع کنم همینجوری یک سال عقب افتادم هرجا هم میرم میگن نیرو نمیخوام پس من چ جوری سابقه کار داشته باشم?

 3. الهه می‌گه:

  با سلام یک سوال داشتم
  چرا توی استخدام های فراگیر عناوین شغلی زیاده ولی محل پذیرش موجود نیست؟؟ چرا محل استخدام برای تهران محدود یابهتر بگم نیست الان مثلا شد فراگیر………

 4. همایون می‌گه:

  سلام. به یک خانم که با تولیدات گلخانه ای با سیستم هیدروپنیک آشنایی کامل داشته باشه لطفا به این آدرس پیغام بگذارید. homyoon_mhzb@hotmail.com

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها