ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز ‌شد

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد آغاز ‌شد
معاون مرکزآزمون: فارغ‌التحصیلان ممتاز هم باید در آزمون ثبت‌نام کنند
هزینه ثبت‌نام ۲۹ هزار تومان

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۸۹ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز ‌شد.

مهندس محمدرضا مهرادفر، معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد، گفت: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به نحوه ثبت‌نام داوطلبان در این آزمون، گفت: داوطلبان باید در مهلت اعلامی و با مراجعه به دفاتر پستی و تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری، از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی http://azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی درخصوص هزینه ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، گفت: داوطلبان باید با مراجعه به دفاتر پستی و خرید یک جلد دفترچه راهنما با قیمت یک هزار تومان و کارت اعتباری به مبلغ ۲۸ هزار تومان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مهرادفر درباره نحوه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد، گفت: فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی برای بهره‌مندی از تسهیلات پذیرش بدون آزمون، باید در آزمون ثبت‌نام کنند.

معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خاتمه گفت:‌ آزمون کارشناسی ارشد سال ۸۹ دانشگاه طی روزهای ۲۳ الی ۲۵ اردیبهشت ماه به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود

جشنواره بانکی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها